PDA

View Full Version : Team Replays and Maps.



Pages : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

War_Chef
3rd September 2006, 04:54 PM
Games from cw B0S vs OvP

[BoS]Nox vs My-my

Harpoon
3rd September 2006, 06:18 PM
Games from cw B0S vs OvP
wrzucam ktore mam.
Gra Cara i Warchefa ta druga, tylko nie dopisalem w nazwie.

Bodek
3rd September 2006, 06:55 PM
gj bosiaki :D:D:D (ovp sie uwaza za najelepszych <lol2>)

cimo
3rd September 2006, 06:56 PM
nah ovp > all ;)

Goocio
3rd September 2006, 07:23 PM
as we can see: not :p

cimo
3rd September 2006, 07:32 PM
sure the clan war results seems so, .. but deep in our OvP hearths we are the moral winners!!! .. oki, its lie

[BoS]Basior
4th September 2006, 12:22 AM
[Cs]Car_ vs Loveall game 1
Goocio vs Cimo game 1
Goocio vs Cimo game 2
[BoS]War_chef, [Cs]Car_ vs ][_HiV_][, Whosemybitch game 1
[BoS]War_chef, [Cs]Car_ vs ][_Hiv_][, Whosemybitch game 2

[BoS]Basior
4th September 2006, 12:29 AM
Last one replay from cw B0S vs OvP

World.is.min3 vs Myraceelf

War_Chef
14th September 2006, 03:29 PM
na proxbe basiora :P

Goocio
15th September 2006, 01:35 PM
ja juz cwicze na CW :D
oto wyniki hum vs ud na LT

NlE
15th September 2006, 07:33 PM
fantastyczna gra goocio tylko ten koles mial 2000 pinga wiec nie masz sie czym podniecac

Harpagan_THC
15th September 2006, 07:38 PM
no NIE zgadzam sie

[BoS]NoX
18th September 2006, 10:24 PM
3 gra cw vs zap

ja vs razor

basior ma 2 poprzednie niec da

wszystkie gry gralem z 39 stopnionwa goraczka i 3 sec lagiem

Goocio
25th September 2006, 05:48 PM
a macie tu repa
ja z deadelf na veni-vidi-vici [slyszalem ze kurt kombajn zyje, ze elvis zyje, ze merlin monroł tez ale ze juliusz cezar to jeszcze nie] i otinanai

War_Chef
25th September 2006, 10:09 PM
A ja jestm gosu doty i wygralem 1vs5 :P

MaN-O-WaR
26th September 2006, 01:29 AM
a macie tu repa
ja z deadelf na veni-vidi-vici [slyszalem ze kurt kombajn zyje, ze elvis zyje, ze merlin monroł tez ale ze juliusz cezar to jeszcze nie] i otinanaino jak graliscie 2/1 to nie wypadalo by przegrac :noob:

Goocio
26th September 2006, 01:43 AM
nie rozumiem cie a jestem trzezwy wiec to ty jestes nawalony

MaN-O-WaR
26th September 2006, 05:08 PM
jezeli veni-vedi-vici (Duke) jest 2-oma osobami to by bylo 2/2 ;p

Goocio
29th September 2006, 10:55 PM
to ten otinanai to tez duke ?
uwazam ze dalej jestes najebany bo tam jest wyraznie zapisane jego aka

MaN-O-WaR
30th September 2006, 02:10 AM
to ten otinanai to tez duke ?
uwazam ze dalej jestes najebany bo tam jest wyraznie zapisane jego aka
Teraz dopiero zauwazylem ze nie doczytalem zdania do konca, przez co moj komentarz traci sens.... Btw teraz jestem trzezwy takze byc moze miales racje ze to wina alkoholu byla.

Goocio
5th October 2006, 06:54 PM
a widzisz ty po pijaku niedoczytales a ja zapierniczylem darexowi przescieradlo i bylem przekonany ze to moje a tera mi glupio przyznac sie ze ukradlem

Rake
8th October 2006, 04:29 PM
Siema.Wiem ze juz to było xxx razy, ale przeszukałem pobieżnie forum i nie moge znaleźć, a nie chce mi sie tracić kilku godzin na dogłębne szukanie post po poscie, więc...moze ktos tu wrzucic customeys do wara ? Z Góry THX

Pozdro.

[BoS]Basior
8th October 2006, 06:05 PM
Prosze

DaRkGlaVe
21st October 2006, 10:38 AM
See this one :) and enjoy:happy1:

DaRkGlaVe
21st October 2006, 12:43 PM
im bluehero pls watch my reps :(

Goocio
1st November 2006, 02:07 PM
ale fajne solo :D

[BoS]Basior
19th November 2006, 11:51 PM
Cicho coś tu ostatnio więć coś wrzucę.

MaN-O-WaR
21st November 2006, 01:00 AM
Basior obejrzalem repa bo lubie podziwiac Twoje zajebiste micro (i nie tylko, ale odkad nie uploadujesz swoich fotek musze sie zadowolic tylko micrem) oraz caly czas czekac kiedy w koncu nauczysz sie wychodzic z surroundow na hera i dodatkowo zauwazysz ze tp 'czasem' sie przydaje pomimo ze 'nie masz na to czasu' :clap:

[BoS]Basior
21st November 2006, 11:27 PM
Heh i just dont play much games now so i do what i can to dont screw game which i play;p

zabijaka
29th November 2006, 10:58 AM
a ja nie wiem czemu wypominasz Basiorowi jakies szczegoly, moim zdaniem jest dobrym graczem, nawet ostatnio na RT pokonal mnie na rushu samym wrozbita i gruntem, on tak dobrze nimi kierowal ze nie moglem nic zrobic
Basior don`t be sad, i think you are gosu. Manowar is wrong, good bye my friends.

[BoS]Basior
1st December 2006, 08:42 PM
some games was really good
We played 3x 1v1 and 2x 2v2
First 3games are solo

Harpoon
1st December 2006, 09:35 PM
no i co w rezultacie wygralismy ?

btw. sorry ale w 3 grze net mi calkiem padl (tutaj w mieszkaniu mam inny, to juz nie ta kochana neostrada;p) i pozniej w ogole nie moglem sie dolaczyc.. ;/

Goocio
1st December 2006, 11:33 PM
skonczylo sie 3-2 dla nas
a ja tu wrzucam mojego super extra fajnego bardzo repa na shocker[sun] (taki gracz-wymiatacz kiedys 51 lvl na RT i w ogole wypasione konto wiec sie chwale tera] gral na aka TT.TT [jeszcze lepsze aka] no to macie

Rake
9th December 2006, 05:37 PM
Na prośbe basiora.Gra była jednostronna, ale to raczej tylko dlatego, że zlamiłem i dałem sobie zniszczyc expa.Z expem miałbym realne zanse na zwycięstwo.Mimo to, myśle że gra jest dość ciekawa ;)

D4rk-Hum4n
9th December 2006, 06:06 PM
Here it is one big rush!!!
:clap:

zabijaka
11th December 2006, 03:22 PM
ej doovee ta kobieta to twoja wychowawczyni z 1-3?
ps w tej 3 grze to jakis placek gral

Rake
11th December 2006, 06:25 PM
Kobieta :D Dobre.Ona ma 19 lat, więc ja bym uzył raczej słowa dziewczyna.Nie, to nie moja wychowawczyni.

Goocio
12th December 2006, 01:10 AM
swoja droga wyglada jak twoja wychowawczyni z klas od 1 do 3 szkoly podstawowej taka Pani Ela

MiHu
14th December 2006, 01:27 PM
to i moze ja zamieszcze mojego pierwszego repa tutaj... rmk przegralem wiec 1:1 :)

Rake
16th December 2006, 10:04 AM
Replays from cw vs EvE.

We won 3:2


Me (1) vs [Moonlight] (2)

Rake
16th December 2006, 10:05 AM
[BoS]DjBass (2) vs onCrack (1)

Rake
16th December 2006, 10:07 AM
D4rk-Hum4n + Alone_Master (0) vs Orcimbalance + Test.Fukc (2)

Rake
16th December 2006, 10:09 AM
Unfortunately, I Dont have replays from first two games, but Loveall and pr0elf won 2:0 both.I try to get them as soon as possible.

Regards,
DooVee.


[EDIT] Request to pro_player to post repays from first game.And if anyone has from second one, PM me or /w on server.

Pro_Player__
16th December 2006, 12:06 PM
ok daje repki loveall , 1 i 2 gra

Nessie
17th December 2006, 03:14 AM
thx for the replays, doovee.

respect.

MiHu
22nd December 2006, 03:12 PM
ladna gierka vs hum... towery nie wyszly ale wszystko dobrze sie skonczylo :)

Goocio
25th December 2006, 06:08 PM
musze sie wyzalic
kurwa mac basior mam taka sprawe, nie wylaczaj swego mozgu podczas grania, przynajmniej ze mna, wiem, ze zdazaja sie gorsze gry, kazdemu sie zdazaja, grasz juz na xpamie prawie 3 lata, a 1,5 roku temu przestales udoskonalac sposob grania, czy nie moglbys czasem pomyslec o grze, ktora wlasnie skonczyles i wylapac wszystko co w niej zjebales ? i z czasem starac sie unikac tych bledow, wiem ze nie kazdy ma predyspozycje do wymiatania [nie sugeruje tutaj ze jestem jakis utalentowany czy cos podobnego] ale jak juz spedzasz na czyms swoje zycie to moglbys to z czasem choc troche rozwijac, jako argument za tym co napisalem chcialbym przedstawic taki przyklad: gdyby ludzie nie zechcieli udoskonalac swych szeroko pojetych czynnosci to szukalibysmy dzis jagod po lasach i ganiali za krolikami z osranymi dupami. znam twoja niechec do teleportow, tak, wiem ze sa drogie i czasem trza leciec gdzies daleko po niego, jednakze mysle ze warto, co wiecej nie tylko ja tak mysle, moj poglad podzielaja takze gracze znacznie lepsi od nas co sugeruje iz jest to poglad jak najbardziej poprawny i zgodny z chlodna kalkulacja, nie wiem czy potraktujesz powaznie to co tu napisalem czy to zignorujesz ale pamietaj, jak to olejesz to staniesz sie skamielinka na xpamie i ci ktorych dzis nazywasz nabami beda z ciebie lacha ciagnac i lac cie na AT, zostaniesz ostatnim mamutem, ktorego pokonanie nikomu nie bedzie sprawiac problemow

Fesio
25th December 2006, 10:30 PM
musze sie wyzalic
kurwa mac basior mam taka sprawe, nie wylaczaj swego mozgu podczas grania, przynajmniej ze mna, wiem, ze zdazaja sie gorsze gry, kazdemu sie zdazaja, grasz juz na xpamie prawie 3 lata, a 1,5 roku temu przestales udoskonalac sposob grania, czy nie moglbys czasem pomyslec o grze, ktora wlasnie skonczyles i wylapac wszystko co w niej zjebales ? i z czasem starac sie unikac tych bledow, wiem ze nie kazdy ma predyspozycje do wymiatania [nie sugeruje tutaj ze jestem jakis utalentowany czy cos podobnego] ale jak juz spedzasz na czyms swoje zycie to moglbys to z czasem choc troche rozwijac, jako argument za tym co napisalem chcialbym przedstawic taki przyklad: gdyby ludzie nie zechcieli udoskonalac swych szeroko pojetych czynnosci to szukalibysmy dzis jagod po lasach i ganiali za krolikami z osranymi dupami. znam twoja niechec do teleportow, tak, wiem ze sa drogie i czasem trza leciec gdzies daleko po niego, jednakze mysle ze warto, co wiecej nie tylko ja tak mysle, moj poglad podzielaja takze gracze znacznie lepsi od nas co sugeruje iz jest to poglad jak najbardziej poprawny i zgodny z chlodna kalkulacja, nie wiem czy potraktujesz powaznie to co tu napisalem czy to zignorujesz ale pamietaj, jak to olejesz to staniesz sie skamielinka na xpamie i ci ktorych dzis nazywasz nabami beda z ciebie lacha ciagnac i lac cie na AT, zostaniesz ostatnim mamutem, ktorego pokonanie nikomu nie bedzie sprawiac problemow

Basior nie zając ale tylko czlowiek tez osraną dupe miec może

Goocio
26th December 2006, 02:54 AM
a kim ty kurwa jestes ?
tylko mi nie mow ze rezyserem kina akcji

Palec
26th December 2006, 04:43 AM
Gutex mnie rozjebal... slowo po slowie, zdanie po zdaniu :D jestes moim idolem o wielki mistrzu xD


p.s. kupuj tp i przekazuj do far seera Basiora, jesli udostepni Ci jednostki XD

Harpagan_THC
26th December 2006, 01:06 PM
strzelic palcówke?

Goocio
26th December 2006, 03:23 PM
oo rany co mi dizisaj rano nie idzie to glowa mala [ty palcu os o tym iwesz :D] doprowadzilem do dosc niecodziennej sytuacji, hum mnie obudowal towerami i nie wiem jak on tego nie wygral

Palec
26th December 2006, 04:52 PM
Fajna gierka :P coil/nova to przegiecie paly xD

MiHu
26th December 2006, 05:54 PM
ta pieknie... nie ma beznadziejnych sytuacji :)

TonyC
26th December 2006, 09:33 PM
musze sie wyzalic
kurwa mac basior mam taka sprawe, nie wylaczaj swego mozgu podczas grania, przynajmniej ze mna, wiem, ze zdazaja sie gorsze gry, kazdemu sie zdazaja, grasz juz na xpamie prawie 3 lata, a 1,5 roku temu przestales udoskonalac sposob grania, czy nie moglbys czasem pomyslec o grze, ktora wlasnie skonczyles i wylapac wszystko co w niej zjebales ? i z czasem starac sie unikac tych bledow, wiem ze nie kazdy ma predyspozycje do wymiatania [nie sugeruje tutaj ze jestem jakis utalentowany czy cos podobnego] ale jak juz spedzasz na czyms swoje zycie to moglbys to z czasem choc troche rozwijac, jako argument za tym co napisalem chcialbym przedstawic taki przyklad: gdyby ludzie nie zechcieli udoskonalac swych szeroko pojetych czynnosci to szukalibysmy dzis jagod po lasach i ganiali za krolikami z osranymi dupami. znam twoja niechec do teleportow, tak, wiem ze sa drogie i czasem trza leciec gdzies daleko po niego, jednakze mysle ze warto, co wiecej nie tylko ja tak mysle, moj poglad podzielaja takze gracze znacznie lepsi od nas co sugeruje iz jest to poglad jak najbardziej poprawny i zgodny z chlodna kalkulacja, nie wiem czy potraktujesz powaznie to co tu napisalem czy to zignorujesz ale pamietaj, jak to olejesz to staniesz sie skamielinka na xpamie i ci ktorych dzis nazywasz nabami beda z ciebie lacha ciagnac i lac cie na AT, zostaniesz ostatnim mamutem, ktorego pokonanie nikomu nie bedzie sprawiac problemow



OWNED :clap: :happy1: :clap:

Goocio
27th December 2006, 12:20 AM
jak to pisalem to zostanawialem sie nad wyborem slow ktore wystarczajaco odzwierciedlily moje mysl i wybieralem miedzy ostatni dinozaur i mamut
mamuta uznalem za bardziej odpowiedniego :D

[BoS]Basior
27th December 2006, 05:48 PM
musze sie wyzalic
kurwa mac basior mam taka sprawe, nie wylaczaj swego mozgu podczas grania, przynajmniej ze mna, wiem, ze zdazaja sie gorsze gry, kazdemu sie zdazaja, grasz juz na xpamie prawie 3 lata, a 1,5 roku temu przestales udoskonalac sposob grania, czy nie moglbys czasem pomyslec o grze, ktora wlasnie skonczyles i wylapac wszystko co w niej zjebales ? i z czasem starac sie unikac tych bledow, wiem ze nie kazdy ma predyspozycje do wymiatania [nie sugeruje tutaj ze jestem jakis utalentowany czy cos podobnego] ale jak juz spedzasz na czyms swoje zycie to moglbys to z czasem choc troche rozwijac, jako argument za tym co napisalem chcialbym przedstawic taki przyklad: gdyby ludzie nie zechcieli udoskonalac swych szeroko pojetych czynnosci to szukalibysmy dzis jagod po lasach i ganiali za krolikami z osranymi dupami. znam twoja niechec do teleportow, tak, wiem ze sa drogie i czasem trza leciec gdzies daleko po niego, jednakze mysle ze warto, co wiecej nie tylko ja tak mysle, moj poglad podzielaja takze gracze znacznie lepsi od nas co sugeruje iz jest to poglad jak najbardziej poprawny i zgodny z chlodna kalkulacja, nie wiem czy potraktujesz powaznie to co tu napisalem czy to zignorujesz ale pamietaj, jak to olejesz to staniesz sie skamielinka na xpamie i ci ktorych dzis nazywasz nabami beda z ciebie lacha ciagnac i lac cie na AT, zostaniesz ostatnim mamutem, ktorego pokonanie nikomu nie bedzie sprawiac problemow

ElO wielki i zacny Gutexie.
Ja nie jestem wyczynowcem w w3 tylko mass gamerem. Gram tu po to żeby się własnie odmużdzyć a nie zamużdzać na całego. Pozatym nie gram tyle co kiedyś a moim celem do którego dążę jest ostatnia ikonka ( kiedys moim celem było stanie się lepszym w w3). Nie chce mi sie jakoś trenować wielce w warcrafta, gram po prostu 4fun (mimo ze porażki mnie wkurzają konkretnie) gram jak umiem najlepiej, nic nie poradze że nie idzie mi tak szybkie napierdzialanie w klawisze jak tobie(pewnie dlatego mam apm 80 a ty 150). Pewnie gdyby nie gry at z graczami twojego pokroju moje staty byłyby zgołą odmienne no ale cóż, przyjaciół się nie wybiera:)
Co do mamuta i skamieliny to ja już nią raczej jestem;)
Co by tu jeszcze napisac hmm kiedys grało mi sie zdecydowanie lepiej bo widziałem w mojej grze "pasje" a dziś jakoś widze tylko ikonke;/. To tyle over and out pozdro&poćwiczcie:D
Ps: btw pamietaj ze nie zawsze przegrywaliśmy z mojej winy:D (choć porażki ogólnie zdażały nam się wyjątkowo żadko i pewnie dlatego tak bolały;p)

Goocio
27th December 2006, 05:51 PM
kurwa mac a po co ci ta ikonka jak i tak jej nie widac, moja zawsze widac i moge szpanowac
jak chcesz znalesc nowy cel to sprobuj nowych ras

Bodek
27th December 2006, 07:50 PM
Basior;476838']ElO wielki i zacny Gutexie.
Ja nie jestem wyczynowcem w w3 tylko mass gamerem. Gram tu po to żeby się własnie odmużdzyć a nie zamużdzać na całego. Pozatym nie gram tyle co kiedyś a moim celem do którego dążę jest ostatnia ikonka ( kiedys moim celem było stanie się lepszym w w3). Nie chce mi sie jakoś trenować wielce w warcrafta, gram po prostu 4fun (mimo ze porażki mnie wkurzają konkretnie) gram jak umiem najlepiej, nic nie poradze że nie idzie mi tak szybkie napierdzialanie w klawisze jak tobie(pewnie dlatego mam apm 80 a ty 150). Pewnie gdyby nie gry at z graczami twojego pokroju moje staty byłyby zgołą odmienne no ale cóż, przyjaciół się nie wybiera:)
Co do mamuta i skamieliny to ja już nią raczej jestem;)
Co by tu jeszcze napisac hmm kiedys grało mi sie zdecydowanie lepiej bo widziałem w mojej grze "pasje" a dziś jakoś widze tylko ikonke;/. To tyle over and out pozdro&poćwiczcie:D
Ps: btw pamietaj ze nie zawsze przegrywaliśmy z mojej winy:D (choć porażki ogólnie zdażały nam się wyjątkowo żadko i pewnie dlatego tak bolały;p)

bleee jak ja lubie takie wymiociny (porazki byly pewnie tylko przypadkiem , bo majac takich przeicwnikow (xpamowscy gozu) ciezko raczej przegrac) pozdrawiam i sry ze sie wtracam

Goocio
27th December 2006, 07:55 PM
nooo basiek jak mnie nie sluchales i latales jak popazony po mapie to wychodzilem, po uprzednim ostrzezeniu ofc

[BoS]Basior
28th December 2006, 09:13 AM
porazki byly pewnie tylko przypadkiem , bo majac takich przeicwnikow (xpamowscy gozu) ciezko raczej przegrac)

Nie znam north wiec dla mnie xpamowscy gosu to dobzi zawodnicy;p Bodku. Na north bym sie pewnie załamał po 50 grach wiec lepiej zostać tu gdzie jestem:)

Rake
28th December 2006, 12:18 PM
kurwa mac a po co ci ta ikonka jak i tak jej nie widac


Goocio : 1
Basior : 0

HeYaH
28th December 2006, 01:41 PM
Basior;476838'] ...a moim celem do którego dążę jest ostatnia ikonka...

I can say one thing: ROTFL :noob:

[BoS]Basior
29th December 2006, 12:25 AM
I can say one thing: ROTFL :noob:

Może i noob ale zdobądź ostatnią ikonke 2x to pogadamy albo utrzymaj przy życiu klan przez ponad 3 lata. Jak coś takiego zrobisz wtedy możesz mi napisać "rofl noob";p. A tak to nie mam o czym dyskutować. Ehh moze wziolem to wszystko zbyt serio...

HeYaH
29th December 2006, 01:19 AM
Basior;477417']Może i noob ale zdobądź ostatnią ikonke 2x to pogadamy albo utrzymaj przy życiu klan przez ponad 3 lata. Jak coś takiego zrobisz wtedy możesz mi napisać "rofl noob";p. A tak to nie mam o czym dyskutować. Ehh moze wziolem to wszystko zbyt serio...

Ha ha dobre i co przez to osiagne gdy ja zdobede? Nie mam tyle czasu na gre a to w sumie tylko kwestia czasu zeby ja zdobyc ale nie o to mi chodzilo. Poprostu smiac mi sie chce gdy czytam jak ktos w twoim wieku pisze ze glownym jego celem jest uzyskanie ostatniej ikonki ROTFL :clap: nie zdziwilbym sie jak by tak dziewczyna napisala albo jakis 13-latek :P

[BoS]Basior
29th December 2006, 09:29 AM
Wiek nie ma nic do rzeczy, bo pogodzic można zarówno granie jak i życie normalne. Wiec nie wiem co maja za sens aluzje na temat wieku. Zresztą sam masz pewnie ze 20 albo wiecej lat wiec jedziesz na tym samym wózku;p

Bodek
29th December 2006, 01:08 PM
Ha ha dobre i co przez to osiagne gdy ja zdobede? Nie mam tyle czasu na gre a to w sumie tylko kwestia czasu zeby ja zdobyc ale nie o to mi chodzilo. Poprostu smiac mi sie chce gdy czytam jak ktos w twoim wieku pisze ze glownym jego celem jest uzyskanie ostatniej ikonki ROTFL :clap: nie zdziwilbym sie jak by tak dziewczyna napisala albo jakis 13-latek :P


Basior;477496']Wiek nie ma nic do rzeczy, bo pogodzic można zarówno granie jak i życie normalne. Wiec nie wiem co maja za sens aluzje na temat wieku. Zresztą sam masz pewnie ze 20 albo wiecej lat wiec jedziesz na tym samym wózku;p

heyah 1
baska 0
ps. staraj sie bardziej bo masz plecy ;p

MaN-O-WaR
29th December 2006, 01:11 PM
Ha ha dobre i co przez to osiagne gdy ja zdobede? Nie mam tyle czasu na gre a to w sumie tylko kwestia czasu zeby ja zdobyc ale nie o to mi chodzilo. Poprostu smiac mi sie chce gdy czytam jak ktos w twoim wieku pisze ze glownym jego celem jest uzyskanie ostatniej ikonki ROTFL :clap: nie zdziwilbym sie jak by tak dziewczyna napisala albo jakis 13-latek :PA co moze wiedziec jakis placek co ma telefon na karte(lub o takim wlasnie marzy)?

HeYaH
29th December 2006, 01:55 PM
Basior;477496']Wiek nie ma nic do rzeczy, bo pogodzic można zarówno granie jak i życie normalne. Wiec nie wiem co maja za sens aluzje na temat wieku. Zresztą sam masz pewnie ze 20 albo wiecej lat wiec jedziesz na tym samym wózku;p

Watpie bo ja gram tylko po to zeby sie zrelaksowac a nie jak ty dla jakis smiesznych ikonek i nie przezywam tak tego jak co niektore osoby gdy po resecie stracile swe drogocenne ikonki :laugh:


A co moze wiedziec jakis placek co ma telefon na karte(lub o takim wlasnie marzy)?

Twoja wypowiedz jest troche debilistyczna ale co moze wiedziec gosc ktory podnieca sie ze jest non stop najebany i w 70% procent tematow pisze o wodce :laugh:

[BoS]Basior
29th December 2006, 02:21 PM
Mamy tu do czynienia z wszechwiedzącym kolegą który wie wszystko najlepiej. I pewnie dlatego siedzisz własnie przed kompem sprzeczasz sie z nami i czekasz z niecierpliwością na naszą odpowiedz zeby móc poszczycic się swoim intelektem i pochwalić jakie to masz piekne i kolorowe "real life" prawda? Granie dla ikonki = relaks również. Pozdro&poćwicz
PS: Widze ze z uwagą śledzisz wszystkie nasze posty na forum skoro mowisz ze manowar pisze ciagle o vódce;p. A zaczepki w stylu "pisze to jakis 13latek czy dziewczyna" mnie nie ruszają bo piszesz to tylko po to zeby ktos inny się pośmial z twojej elokwencji której niestety nie za dużo.

HeYaH
29th December 2006, 02:40 PM
Basior;477569']Mamy tu do czynienia z wszechwiedzącym kolegą który wie wszystko najlepiej. I pewnie dlatego siedzisz własnie przed kompem sprzeczasz sie z nami i czekasz z niecierpliwością na naszą odpowiedz zeby móc poszczycic się swoim intelektem i pochwalić jakie to masz piekne i kolorowe "real life" prawda? Granie dla ikonki = relaks również. Pozdro&poćwicz
PS: Widze ze z uwagą śledzisz wszystkie nasze posty na forum skoro mowisz ze manowar pisze ciagle o vódce;p. A zaczepki w stylu "pisze to jakis 13latek czy dziewczyna" mnie nie ruszają bo piszesz to tylko po to zeby ktos inny się pośmial z twojej elokwencji której niestety nie za dużo.

Nie wiem z ktorego z moich postow wywnioskowales takie rzeczy ale ja tam nigdzie nie chwalilem sie jakie to ja mam piekne i kolorowe "real live" lol ani ze wszystko najlepiej wiem tylko stwierdzilem ze smieszne jest dla mnie jezeli piszesz ze glownym twoim celem jest uzyskanie ostatniej ikonki :laugh:

MaN-O-WaR
29th December 2006, 02:48 PM
@ Heyah: Koles, jezeli chciales byc zauwazony to Ci sie nie udalo i prawde mowiac gowno nas obchodza Twoje uwagi na nasz temat. Poza tym my tutaj spamujemy a nie Ty, takze idz sobie na swoje forum, albo wyzal sie mamie czy cos w tym stylu, bo mi sie tych Twoich glupich wywodow juz czytac nie chce... To ze byc moze jak byles maly to Ci stary do wanny wchodzil nie jest nasza wina i nie czujemy sie zobowiazani zeby Ci w jakis sposob pomoc.

@Basior: O wodce to nie ja pisze, tylko gutex dopatruje sie jakichs malo znaczacych szczegolow na zdjeciach i sie rozmowa zawsze wywiazuje. Poza tym tak to juz jest jak w klanie sa sami ochleje tudziez palacze ziela fajkowego :S

HeYaH
29th December 2006, 03:16 PM
@ Heyah: Koles, jezeli chciales byc zauwazony to Ci sie nie udalo i prawde mowiac gowno nas obchodza Twoje uwagi na nasz temat. Poza tym my tutaj spamujemy a nie Ty, takze idz sobie na swoje forum, albo wyzal sie mamie czy cos w tym stylu, bo mi sie tych Twoich glupich wywodow juz czytac nie chce... To ze byc moze jak byles maly to Ci stary do wanny wchodzil nie jest nasza wina i nie czujemy sie zobowiazani zeby Ci w jakis sposob pomoc.

Tak strasznie chcialem byc zauwazony przez takie gwiazdy jak wy i dziekuje Bogu ze udalo mi sie wkoncu wybic :clap: i rowniez gowno mnie obchodza uwagi na moj temat i teksty typu jak byles maly....:gives: Koniec tematu.

D4rk-Hum4n
29th December 2006, 03:38 PM
Mass destro rules....
D4rk-Hum4n vs ak4formyl0ve
:tiphat:

geniusz
29th December 2006, 06:46 PM
@ Heyah: Koles, jezeli chciales byc zauwazony to Ci sie nie udalo i prawde mowiac gowno nas obchodza Twoje uwagi na nasz temat.
hyba wlasnie mu sie udalo skoro o tym piszecie

Pan-Tempy
29th December 2006, 06:53 PM
Tak strasznie chcialem byc zauwazony przez takie gwiazdy jak wy i dziekuje Bogu ze udalo mi sie wkoncu wybic :clap: i rowniez gowno mnie obchodza uwagi na moj temat i teksty typu jak byles maly....:gives: Koniec tematu.

Kim ty do cholery jesteś ,że masz śmiałośc śmiac sie z naszego Basiora

Goocio
29th December 2006, 11:00 PM
yyyy, nooo, a huj nas obchodzi twoje zdanie, jak ci sie cos nie podoba to nie czytaj, nasze forum i nasze glupoty jak ktos sie zle czuje czytajac to to niech wieccej nie czyta ;/ a ja tam lubie pisanie roznych glupot bo to nie jest prawdziwe zycie

MaN-O-WaR
29th December 2006, 11:33 PM
hyba wlasnie mu sie udalo skoro o tym piszecie
A Ty chyba taki genialny nie jestes :p
Edit: Gutex czemu edytowales posta?

Goocio
30th December 2006, 01:04 AM
a bo mi jakies dziwne wyszlo i postanowilem zrobic cos innego, a ty widziales tego wczesniejszego ? xD

MaN-O-WaR
30th December 2006, 03:21 AM
Nie widzialem, jednak go przeczytalem bo ja to jestem taki pakier ze sobie prenumeruje ten topic i wtedy dostaje maila a tam jest napisana pierwsza odpowiedz i jest fajnie.
Edit: Uwazam ze original tego postu lepiej oddawal stan rzeczy.

Goocio
30th December 2006, 02:41 PM
Twoja wypowiedz jest troche debilistyczna ale co moze wiedziec gosc ktory podnieca sie ze jest non stop najebany i w 70% procent tematow pisze o wodce :laugh:[/QUOTE]
a moze calkiem duzo wiedziec poczynajac od aktualnych cen wodki w calodobowym kolo akademika po atmosfere na licznych koncertach, ja bardzo lubie te posty, w ktorych manowar dzieli sie z nami swoja radoscia wyplywajaca prosto z flaszki . . .
mowisz i masz :p

Goocio
30th December 2006, 06:23 PM
nie basior tera ta gra mi pokazala ze z toba nie ma sensu grac bo ty mozgu za huj nie masz

MaN-O-WaR
30th December 2006, 06:25 PM
nie basior tera ta gra mi pokazala ze z toba nie ma sensu grac bo ty mozgu za huj nie masz
wzruszyla mnie Twoja historia :laugh:

Goocio
30th December 2006, 07:10 PM
masz palcu

Harpoon
31st December 2006, 01:47 PM
o qrde... calkiem ciekawa dyskusja sie tutaj ostatnio nawiazala, musze tu czesciej zagladac ^^

MiHu
3rd January 2007, 07:14 PM
massssss destr... :)

MiHu
4th January 2007, 03:29 PM
dobra gra for fun... duzo akcji

Korozja
6th January 2007, 04:10 PM
nie basior tera ta gra mi pokazala ze z toba nie ma sensu grac bo ty mozgu za huj nie masz

omg posty Gutka rozbijaja mnie jak nikogo innego:clap: ( no Harpagan tez jest dobry :p ) zawsze jak czytam ich wypowiedzi to placze, no prawie :)

Goocio: 2
Basior: 0
Zostajesz z tylu Basior ;f

Pan-Tempy
6th January 2007, 05:59 PM
omg posty Gutka rozbijaja mnie jak nikogo innego:clap: ( no Harpagan tez jest dobry :p ) zawsze jak czytam ich wypowiedzi to placze, no prawie :)

Goocio: 2
Basior: 0
Zostajesz z tylu Basior ;f

Basior to przyjacielska dusza nie potrafi się kłucic :D
prawie jak hipis

Harpagan_THC
6th January 2007, 08:05 PM
to dlatego ze jest dobrym kszecijaninem

Korozja
7th January 2007, 12:42 AM
najlebszym z najlebszych

Goocio
13th January 2007, 01:01 PM
basior przezywa okres buntu w swoim zyciu i postanowil zostac czlowiekiem zbuntowanym
no wiecie taki kurt kombajn czy cos wszystko ma w dupie i leje na innych [dlatego zamierza olac granie w w3]
pierwszym jego krokiem bylo zaprzestanie czesania wlosow . . . na rekach co doprowadza do furii jego babcie, ktora w odwecie daje mu chlodne zupki na pierwsze danie

MiHu
13th January 2007, 01:35 PM
pierwszym jego krokiem bylo zaprzestanie czesania wlosow . . . na rekach co doprowadza do furii jego babcie, ktora w odwecie daje mu chlodne zupki na pierwsze danie
chlodna zupa? zdecydowanie zbyt okrutne aby moglo byc prawdziwe

[BoS]Basior
13th January 2007, 02:39 PM
lololo skad wy macie w głowach takie chore pomysły:D Ja bym tego lepiej nie wymyślił;p. BtW powoli zaczynam wierzyć że stałem się tu dla niektórych osób mentorem i odskocznią od rzeczywistości;D

Pan-Tempy
13th January 2007, 09:31 PM
Powinienes zalorzyc "Bos Basior show" na tefałenie

Harpoon
14th January 2007, 01:05 AM
raczej Basior Fun Club ^^

Goocio
14th January 2007, 01:48 AM
albo gay club o nazwie "Yama Basiora"

Goocio
17th January 2007, 11:54 PM
przybywam popkazac wam jak sie gra na huma i jak skomplikowanych taktyk trzeba uzywac
ps palec napisz cos poza tym ze nab jestem

MiHu
18th January 2007, 12:04 PM
no dobra gra... jak dlamnie to czolgi trzeba bylo robic duzo szybciej

Goocio
18th January 2007, 07:27 PM
czolgi sa za wolne imo, bez problemu by uciekl przed nimi
ja wymyslilem ze moglem zrobic 3 budynki do gyro ;p

Goocio
24th January 2007, 09:19 PM
elo
dzisiaj zlalismy z bodkiem i donem lidera RT na northrend, to sie chwale
ale mialem zajebistego TC

MiHu
24th January 2007, 10:57 PM
hehe a sie napalilem ze ogladne dobra gre a tu nic... zobacze jak posiade 1.21

[bGm]d0NiCzk4
25th January 2007, 12:17 AM
link dla goocia; krotki ale mam nadzieje ze ci sie spodoba http://www.youtube.com/watch?v=Kya3KrcOswc

Goocio
26th January 2007, 10:31 PM
nie no calkiem fajne d0n
widac ze masz 5.5 z niemieckiego ;p

MiHu
3rd February 2007, 06:29 PM
wodzu tu masz 2ga gre, tym razem pg grana z 1min po tej cg, bez laga, a przynajmniej bez takiego przesadzonego... tutaj dalo sie juz cos lepszego ukrecic

Goocio
16th February 2007, 06:51 PM
krotka pilka z mojej strony:
potrzebny mi crack do diablo 2 LoD v1.07 polska wersja
znalazlem kilka ale i tak mi nie dziala i dlatego wydaje mi sie ze ta polska wersja musi byc dosc istotna kwestia

Frankyfurbo
17th February 2007, 10:18 AM
ech doniczka widzialem voda i szczerze mówiąc nie ma tam nic nadzwyczajnego =]

MaN-O-WaR
17th February 2007, 08:29 PM
krotka pilka z mojej strony:
potrzebny mi crack do diablo 2 LoD v1.07 polska wersja
znalazlem kilka ale i tak mi nie dziala i dlatego wydaje mi sie ze ta polska wersja musi byc dosc istotna kwestia
Jak bede w akademcu to Ci dam do 1.11b i link do patcha.

Yayami.Omate
18th February 2007, 03:01 AM
nie no mow juz dalem rade, odnalazlem mojego starego cracka [kumpel, ktoremu dalem odeslal mi] i osro pociskam, a nowsze patche mi sie nie podobaja, jezdem przyzwyczaJony do 1.07 i huj, podoba mi sie
zrobilem losowanie i wypadl druid [lece na przywolania i przemiane]

MiHu
20th February 2007, 08:53 PM
pochwale sie ostatnimi grami dopoki jeszcze patcha nie zmienili... niektore na farcie ale niewazne

Harpagan_THC
20th February 2007, 10:06 PM
zobaczcie jak wymiata gossszzu z gor sowich : D

Goocio
2nd March 2007, 10:44 PM
za prawde powiadam wam pienkna to gra i nawet z hepi endem
jaki ladne mikro na koncu i jaki ladny harpagan
wszystko to takie pienkne ze dech w piersiach zapiera

Goocio
3rd March 2007, 12:02 AM
zajekurwabiscie, mialem 52-0 to musial mi tu jakis zajebany w dupe rumun spierdolic
kura mac staty mial 60 - 7 to myslalem ze umie grac, a tu huj nub i tylko drop na koncu

[bGm]d0NiCzk4
4th March 2007, 11:56 PM
ech doniczka widzialem voda i szczerze mówiąc nie ma tam nic nadzwyczajnego =]

aha nie wiedzialem; no to niech bedzie tak jak mowisz

Palec
5th March 2007, 12:37 AM
zajekurwabiscie, mialem 52-0 to musial mi tu jakis zajebany w dupe rumun spierdolic
kura mac staty mial 60 - 7 to myslalem ze umie grac, a tu huj nub i tylko drop na koncu

Gutex rasista podly ;p

Goocio
5th March 2007, 08:39 AM
no wtedy to sie podkurwilem lekko
co nie zmienia faktu ze przynajmniej polowa tej nacji laguje jak huj na servie i jest to powod zeby ich nie lubic

Rake
5th March 2007, 09:04 AM
Replays from cw.

1st match :

Angry_Undead (1) vs Tito (0)

There wasn't 2nd and 3rd game, cause Kisiu left xpam, and couldn't come again.We agreed with tito ( and after with Marshall ), we will wait untill end of cw, and play this solo as last cw game.Unfortunetly, Marshall has changed his opinion and decided Tito has won, cause Kisiu could not play.I still do not agree with it, but decision has been made.

Rake
5th March 2007, 09:06 AM
Third match :

[BoS]DooVee (2) vs Scorp. (0)

Rake
5th March 2007, 09:09 AM
Fifth game :

[BoS]DooVee + Angry_Undead (2) vs Xfire + i[hear]lights [ changed for Scorp. in second game] (0)

Rake
5th March 2007, 09:10 AM
Second match ( Bakasan (2) vs SweeT (1) ) and fourth ( Do not know result, but OVP won it ) hasn't been observed by me.Post them please, Alone;)

FLaMeSeeKeR
5th March 2007, 09:38 AM
Ok teraz moja kolej , tutaj macie repki Bakasana i Sweet :)>>> Here you have replay's from cw BoS vs Ovp player's Bakasan and Sweet :)

Xfire
5th March 2007, 09:39 AM
2 more...

Xfire
5th March 2007, 09:39 AM
lol Alone u were 1 second faster than me :)

MiHu
23rd March 2007, 10:32 PM
sporo ladnej walki...

Goocio
25th March 2007, 02:52 PM
fajna gierka mihu, tylko czemu nie zrobiles sobie wiecej bestiarni ? robiles po 4 unity w 1 budynku, kasy miales duzo wiec chyba warto bylo postawic jeszcze 1 budynek
a tera moja gierka, na lidera czyli V_for_vendeta, gralem juz z nim wczesniej i widzialem, ze umie grac ale tera to az sie zdziwilem jak latwo poszlo [z szalejaca mycha :p]

Goocio
25th March 2007, 07:46 PM
moje gry vs nazgul777
i gra #2 mihu vs REd-System [po tej grze w/o i mihu wygrywa]

Rake
25th March 2007, 08:27 PM
Dorzucam Pozostale gry...

Reszta nie zostala rozegrana, bo nie mieli ludzi, czyli walkower, 5 : 0...

Goocio
26th March 2007, 06:36 PM
rozpiera mnie duma, musze sie pochwalic
macie tu moje gosu repy, 1 na elfa, 2 na huma

MiHu
29th March 2007, 03:29 PM
ten mossandvanila to mad[vanilla czy jakos tak, na jego hoscie nie da sie grac wiec miales szczescie ze ty hostowales...
a tu co nie co odemnie

FLaMeSeeKeR
31st March 2007, 09:22 AM
D4rk-Hum4n Nc...Jeden z najwiekszych lagerow na tym serwerze;p

Harpagan_THC
31st March 2007, 05:50 PM
zgadzam sie

Goocio
1st April 2007, 01:25 AM
a ja kurde mowilem ze ten ciul pobedzie u nas nie dluzej niz tydzien [mylilem sie bo byl 2 tyg, ale basior i tak jezd dupa bo mowil ze naz kocha], sól w zupe takim jak on, a ja mam wyczucie i zawsze wiem kto bedzie dobrym bosem

Harpagan_THC
1st April 2007, 01:59 PM
powiedzialbym nawet ze sól w oku

Goocio
2nd April 2007, 12:38 PM
skowronie, czasem nawet my musimy okazywac milosierdzie

FLaMeSeeKeR
3rd April 2007, 05:05 PM
4 vs 4 sieka jak nie powiem co xD
"Cg"

Harpagan_THC
3rd April 2007, 09:36 PM
skowronie, czasem nawet my musimy okazywac milosierdzie

a czy mamy na drugie imie dżizys ?

Goocio
4th April 2007, 01:06 AM
no niby nie ale mozemy sie na kult ubrac jak dzyzyzy

Harpagan_THC
4th April 2007, 10:01 PM
na kulta ubiore sie jak tylko kcesz , nawet w kiecke

pRiMe
4th April 2007, 10:24 PM
harpagan should i post rep from yesterday ? : )

pRiMe
4th April 2007, 10:24 PM
i think i won't cuz it was friendly game :P

Harpagan_THC
4th April 2007, 10:43 PM
yea friendly game : D

pRiMe
5th April 2007, 02:03 PM
yeah all boses and one nap xD

MiHu
5th April 2007, 03:14 PM
trzeba sie pochwalic :)

Goocio
5th April 2007, 04:53 PM
a jak mihu co sie bedziesz czail

PRIME
get the fuck out of here, we don`t like nerds like u

Goocio
5th April 2007, 08:55 PM
dla posiadaczy patcha 1.21
fajna gra :p

pRiMe
5th April 2007, 09:41 PM
sry goocio i won't write here anymore but i didn't done anyting wrong and why am i nerd what i said?it was joke anyway sry.

[BoS]Basior
5th April 2007, 10:19 PM
Prime dont worry Goocio sometimes is just a bad guy:) U are welcome here like any other user.

pRiMe
5th April 2007, 11:00 PM
hey thx baske i understand goocio...he is good guy

Goocio
6th April 2007, 02:05 AM
NO !!!
i`m bad guy, fuck off retard, u know why . . .

pRiMe
6th April 2007, 04:31 AM
why?what i did to you?:/ i never talked to you and i never done anything to you!can u tell me why all of these?

Palec
6th April 2007, 06:06 AM
NO !!!
i`m bad guy, fuck off retard, u know why . . .

xD

pRiMe
6th April 2007, 06:08 AM
it's aint funny palec :/ i dunno what i did that is the problem.

Palec
6th April 2007, 06:12 AM
damn, its 5 in the morning, go to sleep lol xD And I find it funny as I never heard from Goocio those nice words :P

pRiMe
6th April 2007, 01:44 PM
ok i won't write here anymore

Goocio
6th April 2007, 02:42 PM
no taka farciaska cipa, wygral gre z darexem i skowronem, a tera przyszedl pierdolic mi tu glupoty

Harpagan_THC
6th April 2007, 03:22 PM
ojeba gutexie

Goocio
6th April 2007, 07:34 PM
okeja ale wnerwialo mnie jak tu pisal jakies glupoty, po prostu wszedl w moje kompetencje [ja tu jestem od pisania glupot i nie dam sie wygryzc] to musialem mu pojechac

Harpagan_THC
6th April 2007, 07:41 PM
ej no nie tylko ty jestes od pisania glupot, i ja swoje 12 groszy dorzucam

FLaMeSeeKeR
7th April 2007, 12:02 AM
Tak pojechałes (mu/jej) po rajtach xD

Goocio
7th April 2007, 01:38 AM
i tak mialo byc
skowronie ty jestes najpierwsiejszy, ja sie nie dam zepchnac z mojej drugiej pozycji

Harpagan_THC
7th April 2007, 01:49 AM
alene master nie byc pizda i sie zamknac jak nie wiedziec o co chozic (joke)

gotexie razem mamy 24 grosze

Goocio
7th April 2007, 02:50 AM
grosze czy funty i tak sie napijemy w maju,
to nie moje sa slowa,
to legenda ludowa

Harpagan_THC
7th April 2007, 03:29 AM
odlatuje juz ostatni samolot z tych stron, kto kce sie zabrac musi zostawic swoj dom/////////........

Palec
7th April 2007, 05:06 AM
odlatuje juz ostatni samolot z tych stron, kto kce sie zabrac musi zostawic swoj dom/////////........

A to nie Twoje są słowa xd

Goocio
8th April 2007, 04:10 PM
ale jest elementem ludu wiec moze tego uzywac

Harpagan_THC
8th April 2007, 08:46 PM
jażem jest. . .

Goocio
9th April 2007, 08:03 PM
dla posiadaczy 1.21
ja karo don na rank 1 na northrend :p

Goocio
11th April 2007, 12:54 AM
czemu nikt nie napisze np. "gutex jestes wielkim gosu, kochamy cie" ?

Rake
11th April 2007, 01:54 AM
gutex jestes wielkim gosu, kochamy cie :D

Palec
11th April 2007, 04:21 AM
czemu nikt nie napisze np. "gutex jestes wielkim gosu, kochamy cie" ?

Gutex mimo ze nie moge obejrzec tego repa to jestes moim bohaterem, powiedzialbym tez ze Cie kocham, ale Harpagan jest "dobry katoliko" i ponoc nalezy do mlodziezowki pewnej partii, takze powstrzymam sie od wszelakich wyznan.

Goocio
11th April 2007, 08:54 AM
thx duwi
a ty palcze masz chyba racje, lepiej sie nie narazac bo nie wiadomo jak dlugo tak jeszcze bedzie

Harpagan_THC
11th April 2007, 09:58 PM
i dobrze palcze ze sie postrzymales bo kiedys w ryj dac moge dac,a gutex tez nalezy do mlodziezy wszechpolskiej i mam tato-sfatik na ramieniu

MaN-O-WaR
12th April 2007, 02:59 PM
czemu nikt nie napisze np. "gutex jestes wielkim gosu, kochamy cie" ?Bo tak nie jest :D

Goocio
12th April 2007, 05:41 PM
ty grasz w dota, to chyba wystarczy

MaN-O-WaR
12th April 2007, 07:18 PM
rasista !

Goocio
13th April 2007, 06:54 PM
hitler hitler hitler uhuhu !
znacie to ?

[BoS]Basior
14th April 2007, 08:24 AM
Nie i nie mam zamiaru znac

Goocio
14th April 2007, 03:42 PM
nie ogladales generala italii ?
gitprodukcja ^^

Harpagan_THC
14th April 2007, 08:31 PM
ja najbardziej lubie pod gradobiciem pytan !!! pan andrzej strzelba jest zajebisty

Goocio
15th April 2007, 12:28 PM
ja chyba widzialem 1 odcinek, steQ nam pokazywal takie programy, a darex jest ostatnio zachwycony Włatcą Móch
aaaa das ist majne wunderwafe !

Goocio
21st April 2007, 03:56 PM
na kisia trafilem, ale gierka, 45 minut sie meczylismy, hum vs ud

MiHu
14th May 2007, 07:48 PM
małe co nieco...

Harpagan_THC
14th May 2007, 11:07 PM
kisiu mimo ze lubi sobie zarypac radyjko z samochodu to wymiata w tego wara co nie miara

Harpoon
15th May 2007, 01:33 PM
kisiu mimo ze lubi sobie zarypac radyjko z samochodu to wymiata w tego wara co nie miara

true true..

KiSiU_PL
15th May 2007, 07:06 PM
hehe jakie radyjo :p a harpagan kupuje piwo tylko zgrzewkami i wymiata hasłami

Harpagan_THC
15th May 2007, 08:35 PM
: D a no wlasnie mam na sprzedaz hasla do kont goocia i darq ,oferty prosze skladac tutaj .

War_Chef
15th May 2007, 09:15 PM
niebiescy 1500 !!!!

Harpagan_THC
15th May 2007, 10:34 PM
ok kto przebije niebieskich ? mistrzowie sie rozgrzewaja

KiSiU_PL
17th May 2007, 05:56 PM
ja chyba tez znam hasla do ich kont :P ( sprzedam o polowe taniej)

Harpagan_THC
17th May 2007, 08:23 PM
sprzedam 2 polowy taniej

Palec
17th May 2007, 08:28 PM
ja za ćwiartkę, tylko dobrą ;p

Pan-Tempy
18th May 2007, 12:07 AM
Harpaganie masz w swojej ofercie konto basiora ? (chce kupić i usunąć basiorowi 3000 winow orkiem)

(dam flaszke)

Palec
18th May 2007, 12:14 AM
Widze ze mamy w klanie "cfaniaka", po czyms takim zemsta Goocia dosiegnelaby Cie w kazdym zakątku naszego kraju ;p A Basior musialby zaczac grac ownowac humanem.

Pan-Tempy
18th May 2007, 12:31 AM
Racja zemsta gutexa pewno by była sroga.... niechciałbym żeby ta piękna pupa goniła mnie po całej polsce :D :laugh:

ps: A Basior by zapewne zaczął nabijać od nowa 3000 winow orkiem żeby wrócić do starych statsów

Palec
18th May 2007, 01:41 AM
Goocio chyba sie na nas obrazil bo cos ostatnio nie zaglada na forum, albo i tu kolejna mozliwosc... po tych bardzo przychylnych komentarzach odnosnie swojego tyleczka, udal sie na szereg zabiegow pielegnacyjnych, zeby jeszcze bardziej nas olsnic ta czescia ciala, a juz na pewno swojego idola, mr.B =)

Goocio
18th May 2007, 12:06 PM
maj, juwenalia, te sprawy, no wicie rozumicie czasu za malo zeby wszystko ogarnac :p
w ogole to jak gralem cos ostatnio to mi w ogole nie szlo, a na orgu to tragedia na maxa
ale dzisiaj ide do zajebistej roboty, bede przebrany za widelca [takiego hujowego bo juz to widzialem] no i bede zapiepszal po rynku we wroclawiu, harpun jak kcesz pobrechtac ze mnie to wbijaj na rynek, dzisiaj 16 - 20, jutro 15 - 20, niedziela 10 - 15 i wtorek 16 - 20 :D
moze mi zrobia zdjecia ludzie ze szkoly to jak je dostane to zapodam tu

MiHu
18th May 2007, 01:22 PM
gogogo harpun!!... chce widziec te zdjecia! wkoncu bede miec co na tapete wrzucic...
btw goocio co reklamujesz tym widelcem?

Palec
18th May 2007, 04:02 PM
gogogo harpun!!... chce widziec te zdjecia! wkoncu bede miec co na tapete wrzucic...
btw goocio co reklamujesz tym widelcem?

ja chcialem sobie avatara zrobic ze zdjcia Goocia-Hannibala w majtkach na twarzy xD ale troche mi nie wychodzil ;/

Pan-Tempy
20th May 2007, 11:51 AM
Dla wszystkich "Dociarzy" moja dota w której spotkałem 4k.grubbego ;d :noob:

[BoS]Basior
20th May 2007, 03:46 PM
Dawno mnie tu nie było z repkiem a dzis w nagrode za dobre sprawowanie macie 2:).

MiHu
20th May 2007, 04:52 PM
Dla wszystkich "Dociarzy" moja dota w której spotkałem 4k.grubbego ;d :noob:
...hmmm pewnie grubby myslal ze wchodzi na dode

@wodzu, jakos tak bez wiary podchodziles do tych gier :)

Palec
20th May 2007, 07:14 PM
@wodzu, jakos tak bez wiary podchodziles do tych gier :)


Bo wodzu to skromny chłopak jest, taki swoj nie jakis cfaniak

Harpoon
20th May 2007, 08:03 PM
gogogo harpun!!... chce widziec te zdjecia! wkoncu bede miec co na tapete wrzucic...
btw goocio co reklamujesz tym widelcem?

fota w "Zdjecia klanowiczow" :D

MiHu
21st May 2007, 11:33 AM
Bo wodzu to skromny chłopak jest, taki swoj nie jakis cfaniak
... skromnosci to cnota prawdziwych wodzow :)


fota w "Zdjecia klanowiczow"
bajerancka sesja :D

Trooper
21st May 2007, 02:53 PM
heh imba foty ^^ co to za kolo w bluzie prosto ?

[BoS]Basior
21st May 2007, 05:27 PM
żałuje...

ShaQu
21st May 2007, 06:10 PM
ten grubas w niebieskiej ? to waldek acc rt_
w szarej bluzie to bass

War_Chef
24th May 2007, 05:55 PM
czas na repa :P
Ja vs [9o]procent

[BoS]Basior
24th May 2007, 06:05 PM
Warchifie 90procent to Mihu:)

MiHu
24th May 2007, 06:44 PM
ta... za duzo bledow z mojej strony:)
po pierwsze powinnien byc tp w 5min i to chyba najwiekszy blad, po drugie moglem bardziej masowac bat'sy bo oczywistym bylo ze bedzia destry.
Przy okazji i ja cos wrzuce

War_Chef
26th May 2007, 12:12 PM
eee nie wiedzialem :P

ShaQu
27th May 2007, 10:51 AM
CHcecie w tygodniu cw z kknd ? :)
sroda /czwartek ?

Goocio
27th May 2007, 12:21 PM
w srode malujemy paznokcie, a w czwartek golimy nogi, nie ma szans na CW

Harpoon
27th May 2007, 12:24 PM
w weekend raczej nie ma szans..

Goocio
27th May 2007, 02:27 PM
a macie tu bosowe AT, zlowrogi basior zastawial z bassem sidla na nieswiadomych xpamowiczow

[BoS]Basior
27th May 2007, 04:09 PM
Playerq,[BoS]Nox vs Morinehtar,Julius_Cesar

Goocio
27th May 2007, 04:40 PM
druga gra 2v2
no i moje gry na morinehtara

KiSiU_PL
27th May 2007, 05:40 PM
Cw game 3 [BoS]Angry vs Julius_Cezar
tu gralem z jakims kolesiem tylko po 1 grze nie chciał grac

Goocio
27th May 2007, 05:44 PM
Zapodaje z duma ta gre, prosze ja ogladac obsem, czyli mna gdyz postanowilem zaopatrzyc ja w moj skromny komentarz, enjoy it !
Basior vs ichigo120 #2

[BoS]Basior
27th May 2007, 05:47 PM
Spox Mihu nic sie nie stało:)

Harpagan_THC
27th May 2007, 06:17 PM
basior ale ty go zmiaszdzyl

FLaMeSeeKeR
27th May 2007, 06:20 PM
Ehh wszystko poszło zgodnie z planem ,czyli wygralismy wiecej niz przegralismy GJ :0

Rake
27th May 2007, 06:21 PM
Tutaj macie pozostałe repki ;)

Chyba zapomniales cos dodac :P

FLaMeSeeKeR
27th May 2007, 06:22 PM
DooVee;555349']Chyba zapomniales cos dodac :P

Nie popatrzyłem wstecz i spostrzegłem ze te repki juz som xD
p.s Paczka wysłana ;)

Rake
27th May 2007, 08:34 PM
Doszła :)

A teraz coś dla Kisia - niedowiarka.Obejrz sobie tego repka i powiedz że UD nie jest imba....mowiłem Ci kiedyś, że vs ud można mieć 2 expy i to nic nie da...

Palec
27th May 2007, 10:29 PM
Zapodaje z duma ta gre, prosze ja ogladac obsem, czyli mna gdyz postanowilem zaopatrzyc ja w moj skromny komentarz, enjoy it !
Basior vs ichigo120 #2

Rozczarowalem sie, bo nie bylo zadnego komentarza :p to chyba jakas prowokacja zeby wszyscy obejrzeli gre naszego wszechmogacego wodza ^^

FLaMeSeeKeR
27th May 2007, 10:43 PM
W sumie Elf dał ciała bo mogl zakonczyc tem gre wczesniej jak mial przewage
Tak czy siak Ud ImbA:)

Rake
27th May 2007, 10:49 PM
W sumie Elf dał ciała bo mogl zakonczyc tem gre wczesniej jak mial przewage



Tu mozna by dlugo dywagowac...co można by zrobić i kiedy....musisz jednak pamiętać, że ciezko jest wykonczyc udeka...baza z 2 x slowem very imba...majac wieksza armie i dobre micro mozesz polec, probujac zakonczyc gre...

Nie zmienia to faktu ze ud = 3 hero > all...

KiSiU_PL
27th May 2007, 10:53 PM
nooo repek wyjebisty :D 4 chimery padaja od coil nova + slow nagi w 30 sec driady wymiatane przez abole a herosi elfa tez za dlugo nie mogli walczyc przynajmniej 50% hp :)

ShaQu
28th May 2007, 12:47 AM
k boicie sie grac cw

ps rozumiem was :)

Harpagan_THC
28th May 2007, 04:19 AM
szaqu plackiem zes jest , i nie mowie tak tylko dlatego ze jestem najebany

Harpoon
28th May 2007, 05:17 AM
bardzo fajna gra imo w moim wykonaniu. :D tzn ... bardzo fajnie mi sie gralo ^^

obejrzec i ocenic plz

FLaMeSeeKeR
28th May 2007, 06:39 PM
bardzo fajna gra imo w moim wykonaniu. :D tzn ... bardzo fajnie mi sie gralo ^^

obejrzec i ocenic plz

Dałes mu popalic , choc human nie był wymagający :)
Inna sprawa to twoje słabe micro T_T powinienes pograc 1 vs 1 z Duwim ,on by ci pokazał dlaczego micro jest takie wazne.
I ostatnia sprawa dobijanie creepow albo jednostek wroga ,tez nie najlepiej :) wiec pograj z nami w dote :) i bedzie git :)

Rake
28th May 2007, 07:30 PM
Ja to se moge w dote pomicrowac, a nie w pg :P

Jak chcesz podszkolic micro to graj z kisiem.

[BoS]NoX
30th May 2007, 01:01 AM
2v2 z basiorem :)

zwroccie uwage na uzycie zeppelina ;p musze to dopracowac ;]

ShaQu
30th May 2007, 02:37 PM
zachecam do sciagniecia mojego reppacka ! :)
http://eurobattle.net/showthread.php?t=17536&page=210

noxiu grasz na xpamie :D?

FLaMeSeeKeR
2nd June 2007, 10:42 PM
Rady i wskazowki od Duwiego daja rezultat xD

FLaMeSeeKeR
4th June 2007, 11:11 PM
Tutaj proszem panstwa replay z ffa pg , oczywiscie bug dla mnie :cool: , ale ich wymiotłem (20) zabitchy herosow xD

Rake
5th June 2007, 11:04 AM
(20) zabitchy herosow xD

Dota ? :D

War_Chef
5th June 2007, 09:38 PM
Moglem dać wcześniej ;p
Klanowe FFA (powinno być więcej takich gier :)) o ile pamietam :
Gucio vs Basior vs Harpoon vs Ja vs Doovee vs (?????)

FLaMeSeeKeR
6th June 2007, 01:43 AM
Dota ? :D

Tobie tylko jedno w głowie :P:drunk:

FLaMeSeeKeR
24th June 2007, 08:41 AM
Chyba tylko Duwi moze pobic ten rekord xD !

Rake
24th June 2007, 01:09 PM
eee, co Ty jak teraz nab w dote, zreszta sam wczoraj ( dzisiaj w sumie :p ) widziales ;)

MISIEK__PL
25th June 2007, 03:41 PM
AT z [BoS]alone Vs jakies sredniaki cos im TR .......

FLaMeSeeKeR
25th June 2007, 08:28 PM
Vs jakies sredniaki .......

:O MISIEK_PL biG Pr0 Big APM Big :noob:

Goocio
26th June 2007, 10:25 PM
basior az sie spocil pod lewa pacha

[BoS]Basior
27th June 2007, 12:30 AM
I to soczyście aż mi sie z zwieracza ulało;p

Palec
27th June 2007, 04:51 AM
oszczedzcie nam wiecej szczegolow ;p

FLaMeSeeKeR
27th June 2007, 07:52 AM
Basior;573480']I to soczyście aż mi sie z zwieracza ulało;p
Prawie was zpizgali :P pewnie dlatego xD

Goocio
27th June 2007, 08:53 PM
zlali ? wolne zarty, tu wszystko bylo zaplanowane, dalismy im troche pograc zeby porazka byla dla nich wiekszym zaskoczeniem, jak wiecie basior lubi szokowac, np dzisiaj aby zaimponowac pracownicom urzedu skarbowego w swietym miescie zgasil sobie papierosa na palcu
a tera ja poszpanuje znowu, moj gierka na wielkiego wymiatacza hero-huntera :p