PDA

View Full Version : Team Replays and Maps.



Pages : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

[BoS]Basior
23rd October 2005, 01:23 AM
Karolinka vs Cells(Naje) i co z tego wynikneło..

Rake
23rd October 2005, 03:08 AM
Gg caro.Zrąbałes troche mid game + zapomniałes o scoucie ( a przez to wiele razy sie dostaje :p ) ale ogólnie ładnie go pojechałes :D GJ GJ

[BoS]Basior
23rd October 2005, 11:08 AM
Jedna z fajnieszych ostatnich naszych gier. Nie powiem kto wygrał ale gra z gatunku ciężkich
[BoS]Basior, Goocio vs [BoS]Kisiu, Sir_judge

Goocio
23rd October 2005, 12:30 PM
najebali wiez . . . . . . . . . . . . i 5 minut dluzej

Pro_Player__
23rd October 2005, 07:31 PM
a tu repek na zyczenie basiorka: )) na pro[satanusa
lev 18 na expamie rank 3

DarQ
24th October 2005, 11:45 AM
ale zajebiscie sie teraz sciaga repy

MaN-O-WaR
26th October 2005, 03:23 PM
me vs maskotek na prosbe pysiora ktory z jakichs powodow nie obejrzal gry do konca a chcial :p

Harpoon
27th October 2005, 12:06 AM
moja gra vs karolinka

i kto by pomyslal ;D

Pro_Player__
28th October 2005, 04:46 PM
dobra macie repa na good kolesia i powiedzci mi czy orc nie ma na poczatku przewagi... ?? :O

DarQ
29th October 2005, 02:02 AM
wypuszczamy dymy i rowno sadzimy z piecow wali czad
hity leca w swiat

[BoS]Templare
29th October 2005, 01:58 PM
a tu repek

MalaR_87
30th October 2005, 02:03 PM
na proźbe mojego TP :)

fajny rep ale lagg przez całą gre koło 2-3k :/

Goocio
31st October 2005, 04:00 PM
rozne rzeczy widzialem juz na xpamie ale czegos takiego to jeszcze nie, szukam sobie 2v2 RT nagle znajduje i co zauwazam ???? zobaczcie sami . . . ufam ze wzbudzi to uwz smiech rowny mojemu w tamtej chwili :p

ShaQu
31st October 2005, 07:10 PM
hehe fajne rt ^^ :D a najlepsze z kim :)

Goocio
31st October 2005, 08:33 PM
tez sie zdziwilismy :p

DarQ
1st November 2005, 01:02 AM
kto?

Pro_Player__
1st November 2005, 12:15 PM
a tu macie repa na hearta -.- raz przegralem ale ta wygralem :D

Goocio
1st November 2005, 04:41 PM
ponoc to sa gosu, na pewno sa farciarzami bo mojejmu tp padla neo na koniec i nie dostalismy wina, po grze jeden z tych baranow napisal mi ze to byl disk i idzie na forum bo on to wygrywal, tak wlasnie to, on to WYGRYWAL :eek: milego ogladania
stoned_eyes ciapek] vs 2hard2stop4you fendul- cos tam cos tam

ShaQu
1st November 2005, 09:52 PM
Goocio napisał(a)

fendul- cos tam cos tam Moze funfel ??:>

Bodek
1st November 2005, 10:13 PM
Goocio napisał(a)
ponoc to sa gosu, na pewno sa farciarzami bo mojejmu tp padla neo na koniec i nie dostalismy wina, po grze jeden z tych baranow napisal mi ze to byl disk i idzie na forum bo on to wygrywal, tak wlasnie to, on to WYGRYWAL :eek: milego ogladania
stoned_eyes ciapek] vs 2hard2stop4you fendul- cos tam cos tam fin-red fengular staty cos 120 :3

Pro_Player__
2nd November 2005, 06:20 PM
a tu macie 2v1 mojego tp wywalilo na orgu i sam musialem to wygrac; p

War_Chef
2nd November 2005, 08:33 PM
[BoS]War_Chef vs Its-on

Harpoon
3rd November 2005, 06:09 PM
MalaR_87 napisał(a)
na proźbe mojego TP :)

fajny rep ale lagg przez całą gre koło 2-3k :/

doovee troche mnie zdziwilo ze zagrales chimy + miszki. o ile dobrze pamietam to wlasnie miszki sa bardzo czule na atak chim i przez to poniekad zabijasz swoje unity.

wydaje mi sie ze w tym przypadku lepiej bylo zagrac w giganty z upgradami i master talony.

[BoS]Basior
4th November 2005, 02:57 PM
My last good fight:] He is not so good :]

PlaYeR_GoSu.
4th November 2005, 05:34 PM
Po dlugiej przerwie i ja cos zapodam :)
me(orc) vs ]nexus[(elf)

PlaYeR_GoSu.
4th November 2005, 05:36 PM
me(orc) vs meridjeynrg(elf)

ShaQu
4th November 2005, 05:37 PM
PlaYeR_GoSu. napisał(a)
me(orc) vs meridjeynrg(elf) Fajny repek ale tak jakby z mh ... :P

PlaYeR_GoSu.
4th November 2005, 05:38 PM
ShaQu napisał(a)
Fajny repek ale tak jakby z mh ... :P shaq chcesz ss-sy ?

Rake
4th November 2005, 06:27 PM
Originally posted by Harpoon
doovee troche mnie zdziwilo ze zagrales chimy + miszki. o ile dobrze pamietam to wlasnie miszki sa bardzo czule na atak chim i przez to poniekad zabijasz swoje unity.

wydaje mi sie ze w tym przypadku lepiej bylo zagrac w giganty z upgradami i master talony.

Chimy na castów/herów/siege a na reszte miski.Przy odrobinie mikra to zabójcza kombinacja.A co do tego repa to ....n/c
1) goocio wyszedł z gry mając 1,2 k golda ( jakby pzresłał, wygrałbym )
2) malar lagował jak huj, nie było mowy o mikrze.....
3) IMO kiedy ktos laguje i jest z jednego klanu to powinien wyjsc....gra sie w koncu 4fun a nie dla statsów, co nie ? Po tej grze byłem wqrwiony ze bajka.Troche mi jush pzreszło, ale nadal uważam ze malar powinien wyjsc.Ja na 100 bym tak zrobił.EoT

Harpoon
4th November 2005, 09:32 PM
moja gra na its-on

coz ... nie taki diabel straszny ;D

Goocio
5th November 2005, 05:59 PM
[BoS]Basior napisał(a)
My last good fight:] He is not so good :] noob

Goocio
5th November 2005, 06:01 PM
[BoS]DooVee napisał(a)
Chimy na castów/herów/siege a na reszte miski.Przy odrobinie mikra to zabójcza kombinacja.A co do tego repa to ....n/c
1) goocio wyszedł z gry mając 1,2 k golda ( jakby pzresłał, wygrałbym )
2) malar lagował jak huj, nie było mowy o mikrze.....
3) IMO kiedy ktos laguje i jest z jednego klanu to powinien wyjsc....gra sie w koncu 4fun a nie dla statsów, co nie ? Po tej grze byłem wqrwiony ze bajka.Troche mi jush pzreszło, ale nadal uważam ze malar powinien wyjsc.Ja na 100 bym tak zrobił.EoT nie widze sensu rozpamietywania tego z wiadomych wzgledow [ przeciez gra sie 4fun nie 4stats, tak ?]

Harpoon
5th November 2005, 08:49 PM
[BoS]Basior napisał(a)
My last good fight:] He is not so good :]

lol... koles wcale nie jest taki dobry. nie chodzi o mikro itp, ale o sama taktyke. robil hunty zamiast archerek, pozniej trzaskal juz tylko talony, zamiast atakowac talonami na caty, trzymal je z tylu i padaly jak muchy, zrobil expo dwa razy w tym samym miejscu. no ogolnie basior gg ;]

Goocio
5th November 2005, 11:46 PM
jak juz wyzej wspomnialem to noob, pamietam ze w wakacje chyba z 20 winow na nim zrobilem w AT [a darex go 1 towerem i 3 mortami jechal :p]

Rake
6th November 2005, 02:00 AM
Originally posted by Goocio
nie widze sensu rozpamietywania tego z wiadomych wzgledow [ przeciez gra sie 4fun nie 4stats, tak ?]

ja jestem dosyc tepy, więc jesli tym postem, chciałes powiedziec ze skoro gra sie for fun to czemu sie rzucam za lose, to powiem jedno : jaki masz fun z graniem na ekstremalnych lagach ? Bo ja nie mam zadnego....

Goocio
6th November 2005, 02:07 PM
nie zroumiales mnie a nastepnie napisales to o co mi chodzi [ciezko sie gralo wiec po huj o tym teraz myslec ??], a jezeli chodzi o losa to sorry, ze nie bedziesz mial aka 100-0 i laski nie beda na ciebie leciec :p
i jeszcze jedno jak nie masz fun z grania na lagu to wychodz [jak bedziesz gral ze mna to sie nie obraze]

Goocio
6th November 2005, 02:09 PM
moj tp mial staty 3-12 wiec musialem wymyslec cos specjalnego i tak jakos mi sie nasunelo na mysl i nienajgorzej wyszlo ...

Harpoon
6th November 2005, 07:41 PM
cw z ThuG game 5:

[BoS]DjBaSs vs tito_is_back
0:1

NoX.
6th November 2005, 07:52 PM
a reszta repkow ??

[BoS]Basior
6th November 2005, 08:00 PM
Pro_Player_ vs Arie-

[BoS]Basior
6th November 2005, 08:02 PM
[BoS]Manowar vs Southernsun

[BoS]Basior
6th November 2005, 08:06 PM
[BoS]Nox vs Finrod-Felagund

[BoS]Basior
6th November 2005, 08:08 PM
Harpoon, [BoS]DjBass vs Hero_Hunter, Finrod-felagund

PlaYeR_GoSu.
6th November 2005, 10:26 PM
a tutaj macie sobie piewszego repa z dwuch :P podobala mi sie gra

PlaYeR_GoSu.
6th November 2005, 10:27 PM
a tutaj 2 gra

Harpoon
6th November 2005, 11:50 PM
Goocio napisał(a)
moj tp mial staty 3-12 wiec musialem wymyslec cos specjalnego i tak jakos mi sie nasunelo na mysl i nienajgorzej wyszlo ...

buahahahahha .... koles byl totalny imba ;D

rozwalaly mnie jego texty :
"why u attack them?"
"can we win this game?"
"use wind walk!!! NOWWW "
"attack undead nowwwww!! "

etc etc ... poprostu warto zobaczyc


cw z Thug game 5, last [bos]djbass vs tito_is_back

lol no przeciez dalem tego repa strone wczesniej.

a dwie strony wczesniej moja gra na its-on'a ;]

EDIT: nie no ja tak tylko w ramach pochwalenia sie ;D ... nie czesto wrzucam tu jakies gry ktore okreslilbym mianem "nie najgorsze" ;]

PlaYeR_GoSu.
7th November 2005, 12:02 AM
Harpoon napisał(a)

lol no przeciez dalem tego repa strone wczesniej.

a dwie strony wczesniej moja gra na its-on'a ;] sorry nie zauwazylem :P, no twoja gra to twoja a moja to moja ;P

Pro_Player__
7th November 2005, 08:40 AM
Tt ale ja zwalilem ta gre na cw -.- hmmm that sux

PlaYeR_GoSu.
7th November 2005, 09:16 AM
Pro_Player__ napisał(a)
Tt ale ja zwalilem ta gre na cw -.- hmmm that sux hmm a widziales moja gre z tito_is_back, ja chyba bardziej zjebalem t,t ;/

ShaQu
7th November 2005, 11:39 AM
PlaYeR_GoSu. napisał(a)
hmm a widziales moja gre z tito_is_back, ja chyba bardziej zjebalem t,t ;/ Bo noobek jestes ;p

DarQ
7th November 2005, 12:33 PM
wkoncu wygraliscie wiec po co takie gadanie
zjebiesz cos jak przegrasz

Pro_Player__
7th November 2005, 03:33 PM
hhee :D

MaN-O-WaR
9th November 2005, 04:03 AM
level 35 z northrend ( rank 186 ) pwnd. Ten jego klan jest 4-ty w ladderze solo na north :D

Rake
9th November 2005, 04:24 PM
to w końcu ile było w CW ? ( i kto wygrał a kto wtopił )

MaN-O-WaR
9th November 2005, 05:15 PM
[BoS]DooVee napisał(a)
to w końcu ile było w CW ? ( i kto wygrał a kto wtopił ) 4 : 1 dla B0S. Wtopil tylko player_gosu.

edit by Basior: e tam wtopił po prostu dał im wygrac 1 gre zeby nie mieli do 0:P

Pro_Player__
9th November 2005, 06:33 PM
a tu rep :d na flame of hell -.- na prosbe baska :)

Martinus78
9th November 2005, 07:14 PM
MaN-O-WaR napisał(a)
4 : 1 dla B0S. Wtopil tylko player_gosu.



ale gral vs najlepszemu z nich, tylko Tito pojechal Naje po resecie w PG i to na tamtego hoscie

Pro_Player__
9th November 2005, 07:22 PM
piepszenie ja jeste najelpszy :DDDD przeciesz mam nawet to w niku "pro" :DDDDDDDDD

ShaQu
9th November 2005, 07:23 PM
MaN-O-WaR napisał(a)


edit by Basior: e tam wtopił po prostu dał im wygrac 1 gre zeby nie mieli do 0:P Tak se tlumacz basiu :P Poprostu player to noobek i tyle :D

Harpoon
9th November 2005, 07:39 PM
Martinus78 napisał(a)
ale gral vs najlepszemu z nich, tylko Tito pojechal Naje po resecie w PG i to na tamtego hoscie

cos mi sie zdaje ze karolinka tez ;p

pare stron dalej jest nawet rep ;p


Tak se tlumacz basiu :P Poprostu player to noobek i tyle

od pewnego czasu zauwazam ze dla ciebie to wszyscy tylko nooby i hakerzy ;D <no offence>

Pro_Player__
9th November 2005, 07:44 PM
oj tam nie gadaj tak hoorpon ;p ja jestem tylko cheater i noob :D

Martinus78
9th November 2005, 07:57 PM
Harpoon napisał(a)
cos mi sie zdaje ze karolinka tez ;p

pare stron dalej jest nawet rep ;p




przeciez napisalem ze w PG, a tamta to byla CG na Basiora hoscie,a ze koles jest z Holandii to wiadomo ze lagga musial miec lekkiego (a sproboj wygrac orkiem na talony NE na lagu)

Terror_pl
9th November 2005, 08:08 PM
Ten Tito ma acc Tito_is_back czy jakos tak?
Jak tak to przed resetem dostał becki odemnie^^

ShaQu
10th November 2005, 09:43 AM
Harpoon napisał(a)


od pewnego czasu zauwazam ze dla ciebie to wszyscy tylko nooby i hakerzy ;D <no offence> Nie nooby!! tylko noobek ... Tt dla mnie to sa 2 odrebne rzeczy !!
btw. Co ty sie tak tym harpoon denrwujesz ?? ... Jak pisalem tego posta player_gosu siedzial kolo mnie i tylko sie zasmial nic do tego nie ma a ty tu z takim tekstem wyskakujesz poprostu n/c <no offence> :P

Ah i jeszcze jedno powiedz mi kogo jeszcze nazywalem noobkiem* oprocz playerka mojego zioma z ulicy ??

Harpoon
10th November 2005, 04:24 PM
ShaQu napisał(a)
btw. Co ty sie tak tym harpoon denrwujesz ??


1. kto powiedzial ze sie denerwuje ?


Nie nooby!! tylko noobek ... Tt dla mnie to sa 2 odrebne rzeczy !!

2. a widziala pani .. teraz to wszystko jasne ^_^

takie jakies dziwne wrazanie mialem ....

PEACE YA;D

Pro_Player__
10th November 2005, 04:46 PM
macie tu na noxika waszego :D na orgu gralismy : d -.- Tt :D

ShaQu
10th November 2005, 04:47 PM
Pro_Player__ napisał(a)
macie tu na noxika waszego :D na orgu gralismy : d -.- Tt :D HEHEHE szybkis :D <LOL>
Ale gra klasy swiatowej !! :) POLECAM !!

ShaQu
10th November 2005, 04:48 PM
Harpoon napisał(a)


2. a widziala pani .. teraz to wszystko jasne ^_^

takie jakies dziwne wrazanie mialem ....

PEACE YA;D ??

[BoS]Basior
10th November 2005, 06:31 PM
£adna gra. Nox mial przewage ale potem nie umial jej wykorzystać i playerek zownował:] Powinniscie rmk zagrac na xpamie jakis przy full obsach:P

ShaQu
10th November 2005, 08:03 PM
EHEHE wystarczy tylko jeden obs --> czyli ja :D

Pro_Player__
11th November 2005, 07:38 AM
wez i nie miej przewagi z herami co robia summony :D
bo summony>orc ;//// hmmm :D

Harpoon
13th November 2005, 01:00 AM
harpoon goocio VS chapal, kosmo (psychoman)

Harpoon
13th November 2005, 01:02 AM
harpoon, goocio VS -CAPTIAN- , Tauren_chieftain 10 lvl AT(chyba, bo nie pamietam dokladnie;])

Goocio
13th November 2005, 01:02 AM
ciekawe ATmysle sobie, tak wlasnie mysle, ze to AT jest ciekawe, dlatego zapodaje je na tym forum :p

DarQ
15th November 2005, 09:54 PM
rep

[BoS]Basior
16th November 2005, 01:24 AM
Basior,Darq (30-5 w at) vs Sweet,Ilidan_storm (36-1at)

Harpagan_THC
16th November 2005, 10:20 AM
a gdzie rep ??

[BoS]Basior
16th November 2005, 11:10 AM
a tu

DarQ
16th November 2005, 11:59 AM
dobrze ze szli tylk0o w to

[BoS]Basior
18th November 2005, 01:05 AM
Basior,Darq vs 2hard2stop4you, Galvanize-- (galva jakis nowy gosiak podobno na servie - solo ma 56-3 chyba)

Bodek
18th November 2005, 03:51 PM
[BoS]Basior napisał(a)
Basior,Darq vs 2hard2stop4you, Galvanize-- (galva jakis nowy gosiak podobno na servie - solo ma 56-3 chyba) 2 lub 3 lossa ma dzieki mnie

ShaQu
18th November 2005, 04:05 PM
Bodek napisał(a)
2 lub 3 lossa ma dzieki mnie ah jakis ty skromny ... :D
btw.gralismy na nich at bodkq ??

Goocio
18th November 2005, 07:15 PM
gralismy z czapalem na jakis 2 polakow, czapal skamlal, ze ud jest slabe i zebym wzial cos innego, sytuacja stala sie podbramkowa, czapal sie skonczyl ale . . . . . .

ShaQu
18th November 2005, 08:03 PM
Goocio napisał(a)
gralismy z czapalem na jakis 2 polakow, czapal skamlal, ze ud jest slabe i zebym wzial cos innego, sytuacja stala sie podbramkowa, czapal sie skonczyl ale . . . . . . No i po huj zes wrzucal tu tego repa muwilem ci zebys nie wrzucal :p (totalna lameriada w moim wykonaniu Tt)
btw. Gj goocio :D

Harpagan_THC
18th November 2005, 08:11 PM
bylem pijany , ale nie z tego powodu przegraliśmy , mimo to fajnie sie przegrywało ...

Scary_EviL
18th November 2005, 08:33 PM
Oka basior to rep Antenae vs william

ShaQu
18th November 2005, 08:35 PM
Harpagan bolalo jak dostales w dupe ??

Harpagan_THC
19th November 2005, 01:41 AM
bolało strasznie

[BoS]Basior
20th November 2005, 11:19 AM
Ok no to lecimy po kolei z repkami.
[BoS]Karolinka vs Topofthemorning

[BoS]Basior
20th November 2005, 11:20 AM
[BoS]Karolinka vs Topofthemorning

[BoS]Basior
20th November 2005, 11:22 AM
[BoS]DjBass vs Inquisition
Kto ma repka z 1 gry niech zapoda bo mialem critical errora i mnie wyjebalo...

[BoS]Basior
20th November 2005, 11:23 AM
Tito_is_back vs [BoS]Goocio
Niestety tu tylko byla jedna gra...

[BoS]Basior
20th November 2005, 11:24 AM
[BoS]Manowar,[BoS]DjBass vs Skyrunner,Hypnotic_MKD

[BoS]Basior
20th November 2005, 11:25 AM
[BoS]DjBass, [BoS]Manowar vs Skyrunner, Hypnotic_MKD

[BoS]Basior
20th November 2005, 11:26 AM
[BoS]DjBass,[BoS]Manowar vs Skyrunner, Hypnotic_MKD

[BoS]Basior
20th November 2005, 11:28 AM
WilliamWallace-, J-a-k-u-b-e-k vs Tito_is_back, Zuinja
Tu tez tylko niestety 1 gra była...

[BoS]Basior
20th November 2005, 11:44 AM
Więc mam kilka spostrzezen co do tego cw co było. Jak wiaodmo dostalismy po tyłku 3-2. Według mnie tylko z własnej winy bo:
1. Duza ilosc klanowiczow jest ze tak powiem niedoinformowana co do zasad jakie na cw panuja np. niektorzy nie wiedza ze gralismy BO3 (czyli do 2 zwyciestw)
2. Kilku graczy nie będę mowil nickow (zainteresowani wiedza o kogo chodzi) zlekcewazyla sobie to cw i sobie poszła w trakcie. Z tego powodu nie mial kto grac ostatniej gry 2v2. Więc musial grać Jakubek z klanu od doty, który nie trenuje tyle pg ile my (mimo to dzieki ze zagrał). Niestety Jakubek tez nie wiedzial ze gramy bO3 i poszedl po 1 grze ostatniego meczu....
3. Po trzecie. Zachowanie na cw. Niektorzy gracze (tez nie bedę mowic nikow nie umieją sie zachowac i wyzywaja innych...to jest dla mnie wielkie N/C i mam nadzieje ze to sie nie powtorzy bo inaczej tacy gracze na cw nastepnym nie zagrają, bo wstyd mi bylo patrzec na to jako wodz klanu.
4. Kolejna sprawa to taka że ja nie nadazam w odpisywaniu ludziom na to co się pytaja. Na cw co chwile ktoś się o cos mnie pytał a ja nie mam motorka w dupie zeby kazdemu odpisywac,ustalac sklad na cw z ludzi ktorzy sa na kanale, gadac z wodzem klanu PBT , zakladac gre, itp itd. Wiec pls na następnym cw ograniczcie do minimum pytania do mnie i zadawajcie tylko te najwazniejsze.
5. Od nastepnego cw gry zakładamy tylko PRYWATNE, bo teraz byla szajba z obsami i kurwa ciagle wbijali jacys niezaproszeni goscie...
6. Wkurza mnie to że muszę wszystko robic sam i nikt mi nie pomaga a potem ma pretensje. Klan jest wspólny i powinno ludzikom zalezec na tym zeby było jak najlepiej i zeby klan sie rozwijał w dobrą stronę. Niektorzy niestety o tym nie mysla wogole.
7. Za tydzien gramy CW z klanem KKND najprawdopodobniej.
8. Chyba wszystko co mi lezalo wyrzucilem z siebie:>Jak ktos ma jakies spostrzezenia, co go wkurza niech pisze to pogadamy o tym.

TonyC
20th November 2005, 02:15 PM
Hehe od razu wiedzialem ze dupa jestes a nie przywódca :D
Zobacz u mnie jak jest teraz :)
Ktoś podskoczy kogoś wyzwie punkty ujemne i bye :P

[BoS]Basior
20th November 2005, 03:15 PM
Jasne Tony ale ja nie mam polowy klanu nobow tylko samych pro praktycznie:]. A to tylko ich wina ze nawalają nie moja.
btw twoj system sie nie sprawdzi w pg niestety...

MaN-O-WaR
20th November 2005, 03:46 PM
Basiek najlepiej jest ustalic z nimi juz teraz mapy startowe (rozumiem ze gramy BO3) i hosty od razu. Moja propozycja do gier solo: TM, TR i GW a na teamy: GW i TM. Przed klanowka CL ma liste graczy - chodzi o to, ze wybiera sie mape tak wiec od razu tworza sie pary zawodnikow. Potem standardowo - przegrany wybiera kolejna mape i tak do dwoch zwyciestw.
Edit: za tydzien mnie nie bedzie, bo w piatek jade do chaty.. wracam wprawdzie w sobote ale po to zeby sie na kolo pouczyc, a w niedziele ide na koncert :cool:

DarQ
20th November 2005, 08:39 PM
fajnie by bylo 2 obsy max z kazdego klanu
wiem spieprzylem poszedlem- niestety nie mialem czasu siedziec do 8 czy 9

Harpoon
20th November 2005, 09:52 PM
[BoS]Basior napisał(a)
2. Kilku graczy nie będę mowil nickow (zainteresowani wiedza o kogo chodzi) zlekcewazyla sobie to cw i sobie poszła w trakcie.

yyy mam nadzieje ze nie o mnie chodzi... ja juz wczesniej zapowiadalem ze w sobote nie dam rady i ze bede musial wyjsc wczesniej...


4. Kolejna sprawa to taka że ja nie nadazam w odpisywaniu ludziom na to co się pytaja. Na cw co chwile ktoś się o cos mnie pytał a ja nie mam motorka w dupie zeby kazdemu odpisywac,ustalac sklad na cw z ludzi ktorzy sa na kanale, gadac z wodzem klanu PBT , zakladac gre, itp itd. Wiec pls na następnym cw ograniczcie do minimum pytania do mnie i zadawajcie tylko te najwazniejsze. 5. Od nastepnego cw gry


hmm.. poprostu nie odpisuj. w topic tylko napisz, ze wszystkie pytania kierowac do szamanow, przeciez po to tam jestesmy. to samo jest ze wszystkim z innymi graczami, ktorzy tylko wchodza i pytaja sie "jak nam idzie"


6. Wkurza mnie to że muszę wszystko robic sam i nikt mi nie pomaga a potem ma pretensje. Klan jest wspólny i powinno ludzikom zalezec na tym zeby było jak najlepiej i zeby klan sie rozwijał w dobrą stronę. Niektorzy niestety o tym nie mysla wogole.

uwazam ze szamani powinni pomagac jak sie tylko da. tylko widzisz tu jest problem bo... w czym? sklad ustalasz ty. hostujesz ty, bo inni nie moga (a jak moga to lagi sa etc). w zasadzie to nic wiecej sie tam nie robi.


8. Chyba wszystko co mi lezalo wyrzucilem z siebie:>Jak ktos ma jakies spostrzezenia, co go wkurza niech pisze to pogadamy o tym.

proponuje takie rozwiazanie. Wodzewie klanow+ jeszcze jedna osoba z danego klanu wchodza osobny kanal powiedzmy "bos vs pbt" (razem 4 osoby) wy sobie gadac i istalacie kto gra itp, a tamtych dwoch whispuje do tych co sa na kanale klanowym o tym kto gra, jaka mapa, jaki gn. etc. dzieki czemu ty rozmawiasz tlyko z ich wodzem i nie musisz odp na glupie pytania etc.

w sumie to nie wiem czy tak by sie dalo, no ale mniejszy haos by byl. (a taki zawsze jest szczegolnie gdy na kanale jest 20 osob). tyle ode mnie

PlaYeR_GoSu.
21st November 2005, 10:22 AM
Harpoon napisał(a)


proponuje takie rozwiazanie. Wodzewie klanow+ jeszcze jedna osoba z danego klanu wchodza osobny kanal powiedzmy "bos vs pbt" (razem 4 osoby) wy sobie gadac i istalacie kto gra itp, a tamtych dwoch whispuje do tych co sa na kanale klanowym o tym kto gra, jaka mapa, jaki gn. etc. dzieki czemu ty rozmawiasz tlyko z ich wodzem i nie musisz odp na glupie pytania etc.

w sumie to nie wiem czy tak by sie dalo, no ale mniejszy haos by byl. (a taki zawsze jest szczegolnie gdy na kanale jest 20 osob). tyle ode mnie hmm jak ja gralem w StarCraft'a to zawsze bylo tak ze 2 wodzuw klanu wchodzilo na inny kanal i jak sie dogadali to pisali do tych tylko co maja grac i nikt do nikogo nie mial pretensji, no ale z w3 chyba bedzie ciezko tak zrobic

Harpoon
21st November 2005, 05:49 PM
PlaYeR_GoSu. napisał(a)
hmm jak ja gralem w StarCraft'a to zawsze bylo tak ze 2 wodzuw klanu wchodzilo na inny kanal i jak sie dogadali to pisali do tych tylko co maja grac i nikt do nikogo nie mial pretensji, no ale z w3 chyba bedzie ciezko tak zrobic
hmm ... w sumie tak jak ty mowisz tez jest dobrze ... ale moze niech basior sie wypowie co sadzi o tych pomyslach

[BoS]Basior
21st November 2005, 08:36 PM
Wyprobujemy ten nowy pomysł na najblizszym cw z klanem KKND w niedziele o 17:]

[BoS]Basior
21st November 2005, 09:00 PM
Udało mi sie zjechac jakiegos randoma lvl 21 tu na jego hoscie.
Basior vs Ayro

ShaQu
21st November 2005, 10:57 PM
[BoS]Basior napisał(a)
Wyprobujemy ten nowy pomysł na najblizszym cw z klanem KKND w niedziele o 17:] Experymenty z nami nie wiem czy rozsadne :p

Harpoon
21st November 2005, 11:00 PM
ShaQu napisał(a)
Experymenty z nami nie wiem czy rozsadne :p

zdaje sie ze nie wiesz o czym mowisz ;D

DarQ
22nd November 2005, 07:26 PM
pewnie!!!

Harpoon
23rd November 2005, 07:50 PM
harpoon vs its-on (20 lvl)

to byl nasz 3 mecz. wygrawam 2v1 ;] nooobilem troche ale byla to moja I gra w ten dzien wiec jeszcze sie nie wgralem;]

PlaYeR_GoSu.
26th November 2005, 01:56 PM
tutaj macie 3 gry na noxa :) 1 gra

PlaYeR_GoSu.
26th November 2005, 01:56 PM
2 gra

PlaYeR_GoSu.
26th November 2005, 01:57 PM
3 gra
co o tym sadzicie ;> ??

ShaQu
26th November 2005, 03:01 PM
Oo playerek gral na noxa zassysam i ide lukac z/w z opina :D
1 gierka fajowa :D ale sam wiesz ze zle jedna rzecz zrobiles ale ja nic nie mowie jak bys byl szczery sam bys tu napisal o co chodzi Tt tyle ode mnie o 1 grze ide obadam 2 :D
2 zajebisty mirrorek orc :) wedlug mnie miales pecha i to bardzo ze kiedy waliles cc on sie wjebal do bazy ale coz (powiedz mi kto z pro idzie na takiego crepa bez tp :D ??)
3 gra od pocztku nie miales szans jeszcze do noxa ci troche brakuje :p ale jakbys mial neta to i tak bys byl najlepszy Tt ^^

WoW i te twoje apm <LOL> od kiedy ci tak wzrosly ??

MaN-O-WaR
26th November 2005, 06:19 PM
ShaQu napisał(a)
WoW i te twoje apm <LOL> od kiedy ci tak wzrosly ?? Od kiedy zaczal z uporem maniaka napierdalac choragiewka od town halla :D

PlaYeR_GoSu.
26th November 2005, 07:11 PM
MaN-O-WaR napisał(a)
Od kiedy zaczal z uporem maniaka napierdalac choragiewka od town halla :D powiedz mi jak mozna miec apm 200 ?? i nie klikac caly czas na budynki ??

Harpoon
26th November 2005, 07:52 PM
MaN-O-WaR napisał(a)
Od kiedy zaczal z uporem maniaka napierdalac choragiewka od town halla :D

buahahahhaha OWNIGE ! :D

War_Chef
26th November 2005, 08:42 PM
naerszcie wygrałem z udem ^^

War_Chef
26th November 2005, 08:43 PM
to się nazywa fart (a raczej scout ) ^^

Blahy Peter
27th November 2005, 01:02 PM
Originally posted by PlaYeR_GoSu.
powiedz mi jak mozna miec apm 200 ?? i nie klikac caly czas na budynki ??
powiedz mi po co klikac caly czas na budynki tylko po to zeby miec apm 200? to ma mierzyc w koncu w jakis sposob skilla czy szybkosc klikania mysza gdzie popadnie? :D sie robi z tego jakies bledne kolo, wysokie apm dla wysokiego apm. potem mozna sie pochwalic, tylko w zasadzie to nie ma czym :) zreszta niewazne, bo znowu wyjdzie z tego dyskusja na temat apm, ktorych juz bylo sporo.

Harpoon
27th November 2005, 01:26 PM
Blahy Peter napisał(a)
powiedz mi po co klikac caly czas na budynki tylko po to zeby miec apm 200? to ma mierzyc w koncu w jakis sposob skilla czy szybkosc klikania mysza gdzie popadnie? :D sie robi z tego jakies bledne kolo, wysokie apm dla wysokiego apm. potem mozna sie pochwalic, tylko w zasadzie to nie ma czym :) zreszta niewazne, bo znowu wyjdzie z tego dyskusja na temat apm, ktorych juz bylo sporo.

w pelni sie zgadzam i lepiej tego sie chyba nie dalo ujac ^^

Harpoon
27th November 2005, 03:48 PM
a tu moja gra na kolesia [dnb]2ser naprawde fajna gra- trwala z 50 min chyba (on ud) masss jednostek z czego u mnie miszki, master talony, hippo, dryady etc i niego smoki , abo , fiendy ... TAke a look ;D

PlaYeR_GoSu.
27th November 2005, 05:10 PM
Blahy Peter napisał(a)
powiedz mi po co klikac caly czas na budynki tylko po to zeby miec apm 200? to ma mierzyc w koncu w jakis sposob skilla czy szybkosc klikania mysza gdzie popadnie? :D sie robi z tego jakies bledne kolo, wysokie apm dla wysokiego apm. potem mozna sie pochwalic, tylko w zasadzie to nie ma czym :) zreszta niewazne, bo znowu wyjdzie z tego dyskusja na temat apm, ktorych juz bylo sporo. n/c nie chce mi sie wypoiwadac dzis na ten temat !

ShaQu
27th November 2005, 08:47 PM
Nie wiedzialem gdzie go wrzucic wiec zapodam tutaj jak nie tu to powiedzicie to ussune
3 gra na cw goocio(orc),darq(hum) vs bodek(hum{gosu}),chapal_pl(orc{totaly noob!!})
Milego ogladania :D

[BoS]Basior
27th November 2005, 09:45 PM
[BoS]Wallace_ vs Rumek-

[BoS]Basior
27th November 2005, 09:46 PM
K4szkiet vs Kosmo

[BoS]Basior
27th November 2005, 09:48 PM
[BoS]Priti, [BoS]War_chef vs Bosper, Kosmo

[BoS]Basior
27th November 2005, 09:49 PM
Harpoon vs Bosper

Harpoon
27th November 2005, 10:10 PM
[BoS]Basior napisał(a)
Harpoon vs Bosper

yyyy ... dajcie spokoj pogubilem sie w tej grze... zobaczylem smoki zaczalem robic hippo, pozniej zobaczylem abo - miski , wogole n/c dla mnie.

poza tym ja sie jakos za bardzo denerwuje na tych cw pozdro ;D

Bodek
27th November 2005, 10:18 PM
harpoon ja mam to samo po mojej grze nie pamietałem nawet co robiłem :D

ShaQu
27th November 2005, 10:21 PM
Chlopcy ja wam mowie najlepiej to grac na cw po 6 kielonach i na kacu wtedy efekt morowany :D

PlaYeR_GoSu.
27th November 2005, 11:02 PM
ShaQu napisał(a)
Chlopcy ja wam mowie najlepiej to grac na cw po 6 kielonach i na kacu wtedy efekt morowany :D hmm to ty wypiles tylko 6 kielichuw ?? :>

Harpoon
27th November 2005, 11:03 PM
ShaQu napisał(a)
Chlopcy ....

nie no misiu moj .... jak ty ladnie do mnie mowisz ;D
moze sie ujawnimy, niech caly swiat wie ze mnie kochasz ^_^ ... wiesz moze jakas parada rownosci albo cos ?

PlaYeR_GoSu.
28th November 2005, 03:03 AM
ladna gra w wyknaniu moim i mastera, fajnie mi sie gral ;P
btw. ja to jestem i_am_noob. a master me.too :) zrobislomy sobie nicki dla jaj :)

PlaYeR_GoSu.
28th November 2005, 03:03 AM
a tutaj dostalismy od gosiaqw :) , moze dlatego ze gralismy o 2 w nocy ;] tzn rano :P

BoSpEr
28th November 2005, 10:29 AM
poza tym ja sie jakos za bardzo denerwuje na tych cw pozdro ;D
Ja tez byłem troche pospinany, ale w team, poxniej jak juz był pewny win, zagrałem bardziej na luzie.

ShaQu
28th November 2005, 01:25 PM
PlaYeR_GoSu. napisał(a)
hmm to ty wypiles tylko 6 kielichuw ?? :> Patryczkq mi chodzi na imieninach szwagra Tt a w sobote to nie pamietam :D
btw. harpoon a jak mam mowic ?? nooby , napy, czy cos podobnego ??

DarQ
28th November 2005, 05:18 PM
Originally posted by ShaQu
Nie wiedzialem gdzie go wrzucic wiec zapodam tutaj jak nie tu to powiedzicie to ussune

przecierz wszedzxie go zapodajesz:D

Harpoon
28th November 2005, 05:22 PM
ShaQu napisał(a)

btw. harpoon a jak mam mowic ?? nooby , napy, czy cos podobnego ??

nie no nie bierz tego do siebie... tak tylko cie za slowka lapie ;D
btw: myslalem ze sie juz troche na mnie poznales ;p

Bodek
28th November 2005, 05:39 PM
nie przejmujcie sie chapal ma ADHD

ShaQu
28th November 2005, 06:19 PM
Harpoon napisał(a)

btw: myslalem ze sie juz troche na mnie poznales ;p No wlasnie jeszcze nie wiem kiedy muwisz serio kiedy sobie zartujesz i tak dalej (wiekszosc ludzi tez nie wie kiedy ja zartuje a kiedy nie Tt^^)
nie przejmujcie sie chapal ma ADHD I ty brutusie przeciwko mnie ?? co to jest te adhd ??

[BoS]Basior
28th November 2005, 08:41 PM
[BoS]Wallace_, [BoS]Basior vs Dany_Necro, I-hate-u-all gra na ich hoście. Fajna gra.
Zagralismy tą taktyką co Chapal i Bodek na Gutexa i Darka na cw. Dla mnie taktyka ta jest nobowska i wkurza przeciwnika maksymalnie bo masa rulezz no ale coż jak to mówią niektórzy liczy się win.

MaN-O-WaR
28th November 2005, 08:58 PM
[BoS]Basior napisał(a)
Dla mnie taktyka ta jest nobowska i wkurza przeciwnika maksymalnie bo masa rulezz no ale coż jak to mówią niektórzy liczy się win. To z pewnosci tlumaczy czemu gracze typu grubby czy zacard massuja w teamie :cool: Tech jest dobry ale w momencie jak przeciwnik massuje to tez musisz to zrobic, zeby nie przegrac ;)

Bodek
28th November 2005, 09:01 PM
[BoS]Basior napisał(a)
[BoS]Wallace_, [BoS]Basior vs Dany_Necro, I-hate-u-all gra na ich hoście. Fajna gra.
Zagralismy tą taktyką co Chapal i Bodek na Gutexa i Darka na cw. Dla mnie taktyka ta jest nobowska i wkurza przeciwnika maksymalnie bo masa rulezz no ale coż jak to mówią niektórzy liczy się win. ja troche massowałem ale to dlatego ze mi darq budynki co chwila niszczył i co miałem robic złoto gromadzic??? a z drugiej strony to co ma robic chapal ? fs + 2 grunty i czekac na taury?

ShaQu
28th November 2005, 09:08 PM
Bodek napisał(a)
fs + 2 grunty i czekac na taury? KIedys tak gralem ale mi moj nauczyciel powiedzial ze tak graja tylko nooby ... :D
p.s. basiu noobowska taktyka wedlug mojego nauczyciela to isc w taureny a podpowiem jedno ze tak ten teacher to z twojego klanu !!:p

[BoS]Basior
28th November 2005, 09:19 PM
KIedys tak gralem ale mi moj nauczyciel powiedzial ze tak graja tylko nooby ... p.s. basiu noobowska taktyka wedlug mojego nauczyciela to isc w taureny a podpowiem jedno ze tak ten teacher to z twojego klanu !!

Nie nie chodzi mi o jednostki. Chodzi mi o 2x szybki fl. To mnie wkurza bo nie ma jak przed tym się wybronic jak zrobisz tier 2 i od razu się bierze 2x fl-a i leci z ruszem normalnym czyli tak jak wy zrobiliscie klasycznie unity (grunty, zołnierzyki u huma) +klasyczni herosi czyli fs i am i tych 2 fl. I jak wygrac z taka masą na początku tier 2 jak ja np robie jeszcze wtedy tc bo się dłuzej robi niz hero z tawerny a moj tp mk ktory tez sie wtedy jeszcze robi...
Dlatego też jesli obejrzycie repa na gutexa i darka waszego z cw to jest przyczyna ich przegranej. 2x szybki fl i zmasowane ogniki.Wtedy nie ma jeszcze ani szamow ani niczego co to moze powstrzymac. Bo w innym przypadku gdyby oni tez wzieli fl-a to by łatwo dla was nie było. Ale tak się prosto wygrywa. Widac to tez na repie tym co zapodałem na Rocka. Mimo ze znim sie meczylem dosc dlugo grajac 2x fl ale Rock to klasa więc tu sie nie dziwie. Gdybym wziol normalnych herosow czyli fs +tc to pewnie bym tą gre przegral.
I to moje pytanie jak się bronic przed 2x szybki fl na początku tech 2???.
(kurwa sie rozpisalem:P)

Bodek
28th November 2005, 09:30 PM
[BoS]Basior napisał(a)
Nie nie chodzi mi o jednostki. Chodzi mi o 2x szybki fl. To mnie wkurza bo nie ma jak przed tym się wybronic jak zrobisz tier 2 i od razu się bierze 2x fl-a i leci z ruszem normalnym czyli tak jak wy zrobiliscie klasycznie unity (grunty, zołnierzyki u huma) +klasyczni herosi czyli fs i am i tych 2 fl. I jak wygrac z taka masą na początku tier 2 jak ja np robie jeszcze wtedy tc bo się dłuzej robi niz hero z tawerny a moj tp mk ktory tez sie wtedy jeszcze robi...
Dlatego też jesli obejrzycie repa na gutexa i darka waszego z cw to jest przyczyna ich przegranej. 2x szybki fl i zmasowane ogniki.Wtedy nie ma jeszcze ani szamow ani niczego co to moze powstrzymac. Bo w innym przypadku gdyby oni tez wzieli fl-a to by łatwo dla was nie było. Ale tak się prosto wygrywa. Widac to tez na repie tym co zapodałem na Rocka. Mimo ze znim sie meczylem dosc dlugo grajac 2x fl ale Rock to klasa więc tu sie nie dziwie. Gdybym wziol normalnych herosow czyli fs +tc to pewnie bym tą gre przegral.
I to moje pytanie jak się bronic przed 2x szybki fl na początku tech 2???.
(kurwa sie rozpisalem:P) wcale nie było łatwo.... mozna np. kupic z obozu najemnikow priesta on ma dispela

[BoS]Basior
28th November 2005, 09:48 PM
wcale nie było łatwo....

Było było. Nie było latwo do momentu kiedy wzieliscie 2x fl , potem juz zostało tylko zrushowac:] Jak by oni tak zrobili tez by mieli łatwo. No ale byliscie 1.

DarQ
28th November 2005, 11:08 PM
spokojnie basiorze wytlumacze ci to na xpamie

BoSpEr
29th November 2005, 06:52 PM
MaN-O-WaR napisał(a)
To z pewnosci tlumaczy czemu gracze typu grubby czy zacard massuja w teamie :cool: Tech jest dobry ale w momencie jak przeciwnik massuje to tez musisz to zrobic, zeby nie przegrac ;)
Powiem tyle, gdy w teamie 1 z druzyn masuje, nie ma innej mozliwosci tez trzeba massa jebnac, w przeciwnym wypadku 90% lose.

MaN-O-WaR
29th November 2005, 09:12 PM
[BoS]Basior napisał(a)
I to moje pytanie jak się bronic przed 2x szybki fl na początku tech 2???. Micro, micro i jeszcze raz micro...... Najpierw sie zajebuje te ogniki of FL`a a nie normalne unity, bo jak sie tego kurewstwa namnozy to gg no re....

Bodek
29th November 2005, 09:28 PM
MaN-O-WaR napisał(a)
Micro, micro i jeszcze raz micro...... Najpierw sie zajebuje te ogniki of FL`a a nie normalne unity, bo jak sie tego kurewstwa namnozy to gg no re.... qrde wygadałes sie:/ teraz baska bedzie wiedział a ja chciałem to zataic:D;P

DarQ
30th November 2005, 12:53 AM
widze madre przemyslenia

War_Chef
30th November 2005, 07:52 PM
Zczajcie tego repa . "Walka byla długa , a jej wynik nie pewny " UWAGA: Ten rep zawiera dużo no mannerstwa " Po prostu krew sie lała , kripy gineły , konie zarzynali ,dzieci płakały. :D

edit by Basior: to go dodaj chefie najpierw:>
OJAPIERDOLE mam go na zjebanym kompie ale dl was go wydobede ^^

Pro_Player__
2nd December 2005, 05:04 PM
hmmm macie tu gre na kolesi z 3wd;p i se patrzcie jak sam ich jade :DDD

MaN-O-WaR
2nd December 2005, 06:38 PM
nice nice.......... pomimo tego ze jestem zalany z powodu pewnej laski ktora najprawdopodobniej w najblizszym czasie wyjezdza (KURWAAAAAAAAA - nie chodzi w stosunku do Niej tylko do sytuacji ofc), ale chuj jest piatek zaraz ide chlac dalej z kumplami :]
Edit: Looknijcie to:
http://www.14clan.internetdsl.pl/danco/humor/opisy.doc
Za pewne zabawne...... ja nie mam nastroju ale moze chociaz komus poprawie humor :D

ChinskiZnak
2nd December 2005, 06:43 PM
zarzucam repsem bo dawno juz tego nie robilem kto lubi ogladac Orka lub UD w akcji niech rzuci okiem mile widziane komenty co zle robilem a co good. gralem z jakims kolesiem cg na orgu (jego aka: andios ma w miarke staty ale chyba byl najarany hehe (70%)

Mapa: TM
Czas: 19min.
apm:
moje-(przemilczmy:p )
andios-220

DarQ
4th December 2005, 12:56 AM
slyszalem ze nowi gozu sa!!

Goocio
4th December 2005, 01:02 AM
co to sie dzieje, co za gozu kurde ???
a mam takie pytanie: jak DK na holdzie moze sam sobie biegac ??? bo ja nie wiem, nie rozumiem . . . . . . .
basior zarzuc tego repa na czapaal i wilka bo darq musi sobie zobaczyc, ze czarki sa lepsze na takie rasy niz priesty z dispelem

Harpoon
4th December 2005, 03:47 AM
moja gra turniejowa vs bosper ... naprawde bardzo fajna gra, szczegolnie poczatek w moim wykonaniu, patrzcie jakich bajerow na poczatku sie harpoonek nauczyl, a pozniej to juz mass roznorodnosc, talony mastery, driady, chimery giganty i wiele innych +3 expo, no ogolnie naprawde fajnie to wyszlo..

[BoS]Basior
4th December 2005, 12:24 PM
Basior, Goocio vs Chapal_pl , Darq

ShaQu
4th December 2005, 04:52 PM
[BoS]Basior napisał(a)
Basior, Goocio vs Chapal_pl , Darq 1 blad cc przy sklepie i all poszlo sie jebac Tt
basior zarzuc tego repa na czapaal i wilka bo darq musi sobie zobaczyc, ze czarki sa lepsze na takie rasy niz priesty z dispelem One sa qrwa nie do zdarcia !!!!!!!

DarQ
4th December 2005, 11:43 PM
e tam

Harpagan_THC
5th December 2005, 01:31 PM
at (nic ciekawego ale zapodam)

Harpagan_THC
6th December 2005, 03:04 PM
postaniwlem nauczyc sie grac 1v1 i w tym celu stworzylem sobie nowe acc ( Nalewatorus_NBA ) zapodaje tutaj gierke i kcem zebyście poinformowali mnie o ewentualnych bledach jakie popelnilem ,jol

Harpoon
6th December 2005, 07:57 PM
Harpagan_THC napisał(a)
postaniwlem nauczyc sie grac 1v1 i w tym celu stworzylem sobie nowe acc ( Nalewatorus_NBA ) zapodaje tutaj gierke i kcem zebyście poinformowali mnie o ewentualnych bledach jakie popelnilem ,jol

no wiec ... zle zaczynasz.. w zasadzie to nie wiedzialem w co ty idziesz dopoki nie zobaczylem hunterek. zobacz na replaye, poczatek troche inaczej graj bo tak to tech opozniasz. poza tym kotg nie zbyt dobry hero na ud. dh na poczatek ew. warden, albo warden jako I pozniej naga. chodzi o to ze kotg moze "zaplatac" tylko jedno jednostke wroga, natomiast wardem ma te swoje noze, naga pioruny. dobre polaczenie to takze dh,warde,naga ;]

grasz bez sklepu :O przez co np. nie korzystalem z kosturu ocalenia.;/ mogles uratowac sporo miszek

a co do miszek to chyba nie najlepszy pomysl, koles moze zrobic banshee i pozabiera ci te miszko;]. otoz zdaje mi sie ze lepiej w giganty, driady, hippo (jesli sa gargi) arch (hunterkow tylko 3-4 na pierwsza linie) moze jeszcze chimery jesli koles ma abo. dla dh mozesz tez kupic ta kulke zielona w sklepie za 325 - na latajace.

poszedles na wroga bez tp ?! niepolecam , szczegolnie jak grasz z lepszymi;]

a tak poza tym miales sporo szczescia, on mial gargi a ty tylko miszki, troche by koles pomyslal to by cie zjechal ;]
no ale gg. tyle z teorii, mam nadzieje ze pomoglem ;]

Harpagan_THC
6th December 2005, 08:31 PM
ok thx za dobre rady ( jak ogladalem mojego repa to tez widzialem wiele moich bledów ,ale podczas gry ...)

War_Chef
6th December 2005, 11:09 PM
nie lubie dh ani wardena , lepiej panda albo bm ;] kupujesz x2 kostur ocalnia używasz go zawsze w dobrym momecie i wqrwiasz wroga na maxa ^^

Pro_Player__
7th December 2005, 02:35 PM
macie tu repka jak koles gra mass sumon ;/

Harpagan_THC
8th December 2005, 01:53 AM
patrzajta jak sie jedzie kolesia w równe 7 min

War_Chef
9th December 2005, 03:37 PM
[BoS]War_Chef vs Sweet (niezy kolo 93,5% 12th rank)

Marshall
9th December 2005, 03:41 PM
Originally posted by War_Chef
[BoS]War_Chef vs Sweet (niezy kolo 93,5% 12th rank)
rolf .. lame... xDDDDD

War_Chef
9th December 2005, 04:01 PM
aaa znowu zapomnialem ^^

jakubek
9th December 2005, 04:17 PM
Skoro ty wygrałes w 7 ja daje repa [4min gry] :D :D

Harpagan_THC
9th December 2005, 05:13 PM
jakubie jestes gosu

Goocio
9th December 2005, 07:54 PM
no ja to mysle, ze skowron solo gosu jest od zawsze tylko wczesniej za malo pil nalewek i nie mogl nam tego pokazac

[BoS]Basior
9th December 2005, 10:42 PM
czxczxczx

Goocio
10th December 2005, 12:50 AM
jakubek napisał(a)
Skoro ty wygrałes w 7 ja daje repa [4min gry] :D :D kaźmirz staszewski przemowil ustami goopa peezda: jakubek to GOZU

Harpagan_THC
10th December 2005, 10:17 AM
Goocio napisał(a)
no ja to mysle, ze skowron solo gosu jest od zawsze tylko wczesniej za malo pil nalewek i nie mogl nam tego pokazac

tak ,nalewki dodają odwagi (nigdzie sie bez nich nie ruszam)

Goocio
10th December 2005, 06:10 PM
to tak jak ja z majtkami

Goocio
10th December 2005, 07:30 PM
no to jest 2v2 AT ja z dareXem na _szakal_ i dj]slavko[, ktory jest najlepszy na xpamie [no co, tak nam powiedzial]
Basior czy za bad manner mozna wylapac banika ?
Jesli tak to zwolnij na koniec tempo ogladania [o ile wogole cie zainteresuje ten rep] i poczytaj :p [bylbym wdzieczny, bo po co nam takie tłuki na xpamie :confused:]

ShaQu
10th December 2005, 07:32 PM
Basior czy za bad manner mozna wylapac banika ? LOL guciu jakby bylo takie cos to juz bym mial banow na IP hohohohoho ^^ no joke :D

Goocio
10th December 2005, 11:29 PM
slyszalem plote, ze to byl szadoł, czy to prawda ??? bo cos mi sie to dziwne wydaje, dunno why

ShaQu
11th December 2005, 12:34 AM
yeah strzal w dziesiatke :D

Pro_Player__
11th December 2005, 12:09 PM
macie tu repka dawno nie dawalem ;d fajny dosc tr ;]

[BoS]Basior
11th December 2005, 01:10 PM
no to jest 2v2 AT ja z dareXem na _szakal_ i dj]slavko[, ktory jest najlepszy na xpamie [no co, tak nam powiedzial] Basior czy za bad manner mozna wylapac banika ? Jesli tak to zwolnij na koniec tempo ogladania [o ile wogole cie zainteresuje ten rep] i poczytaj [bylbym wdzieczny, bo po co nam takie tłuki na xpamie ]

Heh co za pozerzy z nich. Nie moge ich zbanowac za badmanner (aczkolwiek jakby mi tak zrobili to bym ich zbanował:P)Ale ich czas jeszcze przyjdzie...gg no re

[BoS]Basior
12th December 2005, 12:55 AM
Jedna z moich nielicznych dobrych gier solo .Kolo jakos dziwnie grał tym elfem no ale gra w miare dobra.
Basior vs Hoblife (lvl 18)

Blahy Peter
14th December 2005, 10:03 PM
nie wiem c zy ten link juz byl gdzies bo tylko na forum bos siedze wlasciwie
http://www.replayers.com/index.php?action=view&id=41415
najpiekniejszy hack jakiego widzialem (obserwujcie zoltego).

btw. czy z patchem 1.20b mozna na xpama wejsc czy u mnie sie cos zjebalo?

Harpoon
14th December 2005, 11:03 PM
Blahy Peter napisał(a)
btw. czy z patchem 1.20b mozna na xpama wejsc czy u mnie sie cos zjebalo?

nie, mozna tylko na 1.20a

[BoS]Basior
16th December 2005, 11:24 PM
customkeys

Pro_Player__
17th December 2005, 01:08 PM
widzieliscie takie cos ?:D warto zlokac naprawde

Harpagan_THC
18th December 2005, 07:37 PM
ork wymiata ocena (5)

ShaQu
18th December 2005, 08:01 PM
Harpagan_THC napisał(a)
ocena (5) Na max ??

Blahy Peter
18th December 2005, 08:11 PM
wszsytko przez zle postawione towery t tower rushu. sweet sobie spokojnie wydobywal zloto/drewno, dawal orkowi, potem spokojnie rozwalil baze ktora hum postawil przy swoich wierzach. 2 am na orka to tez taki sredni pomysl. trzeba bylo jednego mk wziac :P ogolnie gdyby ztyrali elfa do konca dobrze postawionym trem to byloby gg wg mnie

Pro_Player__
20th December 2005, 01:49 PM
ehh to nie humy zwalily tylko ja z moim tp bylismy lepsi ;p

War_Chef
22nd December 2005, 02:59 PM
Fajna gra vs badmannered (lvl21) 96-9 ^^ . Win by scout :P

Goocio
22nd December 2005, 06:35 PM
no rzeczywiscie badmannered, jak ten koles sie nie domyslil ze gania za nim shade ??? nie wiem, na szczescie to nie moj problem :p
fajne, fajne, szkoda, ze nie jest chlopcem :D
powinni poprawic jakos tego orka w powietrzu i ewentualnie oslabic na ziemi, bo rozjebac wyrma to przejebka [ale humem to wypasik], o albo inny pomysl: moze odjac troche HP wyrmom ???

Goocio
23rd December 2005, 02:04 AM
zostalem poproszony o zapodanie repka w B0Sie, co niniejszym czynie
2 podpitych graczy . . . . .
troszke smiechu jest jak NE z przeciwnej druzyny pisze RE :p

War_Chef
23rd December 2005, 10:27 PM
Znowu imba air :P ale kocham frosty vs orc . war_chef vs [bos]wallece_

ChinskiZnak
24th December 2005, 02:04 AM
to ja tez wrzuce repka na tej samej mapencji co war_chef czyli EI i ORC-vs.-HUM gierka cg rozegrana przed chwilką na orgu statsy huma narazie 14-4 solo. a apm oczywiscie ponad 2x wieksze od mojego mizernego :p caly repek sie naginalismy praktycznie 0 creepowania i zastojów. milego lookania, no i niech w koncu tego 1.20b na xpama wrzuca bo nie moge wejsc:p

Goocio
24th December 2005, 05:41 PM
a macie tu repka na wigilie, jeszcze cieply, fajna i emocjonujaca gierka

Harpagan_THC
24th December 2005, 07:24 PM
fajna fajna i goszu goocio jak zwykle mial najwiecej zabitych

Goocio
24th December 2005, 07:31 PM
aj em zabojca

Pro_Player__
26th December 2005, 12:41 PM
ehh dla odmiany dam dziwnego repa; p kolo ma na orgu 33 wiem ze slaby ale gra wymiata; p az 1 h trwa :DD

ShaQu
26th December 2005, 12:53 PM
Patryk chcial zebym dal tutaj repa vs wilq[pl] to zapodaje ;]

Goocio
26th December 2005, 04:09 PM
daje tego repa ze wzgledu na tylko 1 scene, am ianowicie prosz zwrocic uwage na ostatnia akcje, ostateczny wpadzio do orka, spojrzcie na AM i jego najblizsze otoczenie [ownage].

Pro_Player__
26th December 2005, 07:05 PM
hmm warto obejzec na good kolesi z sk i mtw staty 84;40 ;]w 2v2 mieli warto zlukac gre

PlaYeR_GoSu.
28th December 2005, 12:59 AM
moja gra na ManowaR - respect ;]
dla mnie to bylo gg ;]

PlaYeR_GoSu.
28th December 2005, 01:02 AM
a tutaj odrazu gra po manowarze z panem Lizzardem
szacuneczk for him too ;]
milego oglodania jak wogule ktos to sciagnie ;P

MaN-O-WaR
28th December 2005, 01:28 PM
PlaYeR_GoSu. napisał(a)
dla mnie to bylo gg ;] A dla mnie nie bo nie wygralem :D- nie no joke ofc :cool:
Gram jak lama i co zrobic - przerwa daje sie we znaki a do tego gralem na kompie siory, wiec mysza sux u niej i dzwieku nie mialem -__-;;

Goocio
28th December 2005, 06:36 PM
hum vs hum, koles fajnie zagral, przykacil mnie cholernie, caly czas robole musialem trzaskac

Goocio
28th December 2005, 11:21 PM
najlepsze solo na swiecie

Harpagan_THC
28th December 2005, 11:29 PM
niezla gierka , trzyma w napięciu do samego końca (wiedzialem ze jestes goszu humem)

Goocio
29th December 2005, 07:01 PM
3 herosow wymiata

Goocio
29th December 2005, 07:03 PM
dostalem po dupie od najbardziej bezmyslnej, tempej i 0 skillowej masy [w tym wykonaniu ofc]

MaN-O-WaR
2nd January 2006, 02:22 AM
gra na pathfindera. Mapka LT albo jak kto woli HUM Temple ;) Ja zrobilem FE a on poszedl w mass hunts + tower rush na maina.. zreszta zassysac bo najprawde zajebista gra byla :)
Edit: mile widziane komentarze ^__-

MaN-O-WaR
6th January 2006, 03:35 PM
Gozu game: MoW & Wallace vs MyDickIsBig (level 23 bodajze) & da[bao] (level 27 chyba)

War_Chef
6th January 2006, 07:27 PM
Głupi mass huntów ale wytrzymali . . . :P

War_Chef
6th January 2006, 07:28 PM
Fajna gra vs Ne . Walka non-stop ;]

War_Chef
7th January 2006, 02:16 PM
2vs2 nizle lvle herów i fart

[BoS]Templare
7th January 2006, 03:06 PM
repek 1/1 ne vs orc , kazdy kto zobaczy tego repka powie "Jakim cudem ten ork przegrał"

MaN-O-WaR
12th January 2006, 01:33 AM
repek z north - enjoy, bo kosmo juz twierdzil ze wtopa :D

MaN-O-WaR
14th January 2006, 05:30 PM
znowu ATek z north - ja z kosmo vs GLAZUR[GoH] i Steelhand.dav (acc D4veron jakby ktos nie wiedzial ;p )
Btw jak zobaczylem na kogo trafilismy to myslalem ze bedzie lose :D

Harpoon
14th January 2006, 06:53 PM
ladna gra z 20 lvl z xpama. topic i tak umiera wiec co mi tam ;]

ps. nerwy to mi powoli puszczaja od tych laggerow ;/

Pro_Player__
15th January 2006, 02:03 AM
a tu macie gierke ne na ud , jest to gra na sławnego "Bartigola" :DDDDD

[BoS]Basior
15th January 2006, 02:58 PM
ZLukajcie repa. To jest niestety normalne na xpamie:D
btw robiłem co mogłem;p

ShaQu
15th January 2006, 03:01 PM
wow basior ty umiesz przeklinac :D

Shadow90
15th January 2006, 05:28 PM
Jako ze jestem new to trza pokazac jak gram. Tutaj zapodaje repka jak pokonalem B0Sa. :)

ShaQu
16th January 2006, 07:15 PM
dziwna gra ;/

Shadow90
18th January 2006, 11:21 PM
2Elfs vs 2Hum na mapie TM. Ja + Abdul_back(peonik B0Su) vs [dz]nas + [tr]human(pewnie ich znacie, dosc dobzi humani). Mass action itp itd. :D :D Enjoy it! :cool:
BTW. A wydawalo bys sie ze elfi nie maja zadnych szans z humkami. ;)

War_Chef
22nd January 2006, 03:53 PM
1vs1

War_Chef
22nd January 2006, 03:53 PM
1vs1 na tr

Goocio
23rd January 2006, 12:09 AM
a z doniczkiem sobie gralem

Harpoon
23rd January 2006, 12:30 AM
nie bede dwa razu tego samego wrzucal wiec dam tylko link...

gry warte obejrzenia.

http://eurobattle.net/forum/showthread.php?s=&postid=281103#post281103

i jeszcze to ...
http://eurobattle.net/forum/showthread.php?s=&threadid=16568&perpage=15&pagenumber=15

Shadow90
26th January 2006, 02:27 PM
Repek 1v1 przeciw uDis-imbalance. Mapka GW (moja ulubiona). A najoglolniej to zostal zmiazdzony, moze mial zly dzien nie wiem. :D orc VS orc

Harpagan_THC
26th January 2006, 04:31 PM
slavko ,ale z ciebie gosiszcze :

Shadow90
26th January 2006, 05:04 PM
Harpagan_THC napisał(a)
slavko ,ale z ciebie gosiszcze :
hehe, fenkju very muh

War_Chef
26th January 2006, 05:20 PM
Qrwa jak zwykle xD

Harpoon
26th January 2006, 07:29 PM
yhym ... tez ladna mialem z nim gre... oto ona:

PlaYeR_GoSu.
27th January 2006, 07:23 PM
a oto moj nojanowszy rep na orka ;) na north jak ktos chce niech looknie
nie polecam ;]

SpeedY19
29th January 2006, 04:14 PM
dam tez jakiegos repka od siebie
mysle ze dobra gra
MalaR [orc] SpeedalweysWin [ne] vs Andrev_pl [orc] BigBadSpirit[hum]

MaN-O-WaR
29th January 2006, 04:25 PM
Masz basiek tego repa z touru na orgu na tych gosiakow - btw po tej grze na acc Darkana- pojawil sie pierwszy lose i spadl mu win % na 95 :p
Edit: ten koles Darkana- pojechal SK.Xlorda - jak ktos nie wierzy niech looknie full game listing :p

ShaQu
29th January 2006, 08:45 PM
[Wichura] vs [BoS]Manowar game1
ps. Poedytuje Chapal troche zeby bylo ładnie;]

ShaQu
29th January 2006, 08:46 PM
[Wichura] vs [BoS]Manowar game 2

ShaQu
29th January 2006, 08:47 PM
[BoS]Manowar, [BoS]DjBass vs Glober, [Wichura] game 1

ShaQu
29th January 2006, 08:48 PM
[BoS]Manowar, [BoS]DjBass vs Glober, [Wichura] game 2
jak chesz to se zedytuj basiu :p

[bGm]d0NiCzk4
29th January 2006, 10:54 PM
Red-system + Blue-system VS Harpoon + Speedalwayswin game1

[bGm]d0NiCzk4
29th January 2006, 10:55 PM
Red-system + Blue-system VS Harpoon + Speedalwayswin game2

[BoS]Basior
29th January 2006, 11:42 PM
[BGM]D0niczk4 vs [BoS]War_chef game1

[BoS]Basior
29th January 2006, 11:44 PM
[BGM]D0niczk4 vs [BoS]War_chef game 3
PS: Nie zapisalem repa z 2 gry bo trwała za krótko i był disc na końcu wiec za wiele nie bylo tam do ogladania. Jak ktos ma to niech wrzuci najwyzej. 2 gre wygrał Doniczka.