PDA

View Full Version : Team Replays and Maps.



Pages : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

MaN-O-WaR
28th June 2005, 11:17 PM
Goocio napisał(a)
2v2 AT ja z DarQ vs Manowar i Malar, ta gra sie ciagla kupe czasu, bylismy w powaznych opresjach ale to nie byl jeszcze koniec, polecam gdyz gra jest bogata w nagle zwroty akcji Hehe ja na bank sobie repka obejrze i musimy re zagrac, bo ta gre powinnismy wygrac my ;P Btw nie wiedzialem ze mortary sa dobre na tauki - na solo po prostu orkowi nigdy nie daje dojsc do taukow, a nawet jak je ma to nieduzo i latwo sie je riflami rozmicrowuje bo wolne sa :D
Slowem ludzie sciagac repka i HF :)

Goocio
29th June 2005, 12:00 PM
tak sobie teraz mysle ze chyba wygralismy to dzieki pasterzom, przez polowe gry mialem lagi [pozniej zauwazylem ze mi sie jakies aktualizacje sciagaly] ciezko mi sie microwalo [moj biedny TC :(], duzo slabiej niz malar pozniej moglem to sobie odpuscic bo moglem tauki wskrzeszac i nie potrzebowalem juz kasy :D
btw morty robia na tauki normalny damage czyli taki jak maja napisane [oczywiscie -armor taukow]

Goocio
29th June 2005, 01:19 PM
znowu taka gra, ze sie juz mysli o kapitulacji, a jednak sie udaje :p
gralismy z tymi kolesiami ktorzy zapodali u nas swoje foty [turker i murat] ale wszystko dobre co sie dobrze konczy

Bodek
29th June 2005, 03:06 PM
Ogladałem repa i zdaje mi sie ze mieli mh bo 2 razy zauwazyłem ze napier**** sygnał minimapy w punkty gdzie wy byliscie a nie mogł was zauwazyc..popatrzcie dobrze

[BoS]Basior
29th June 2005, 11:29 PM
Basior, Darq vs Malar, Konflikt

[BoS]Templare
30th June 2005, 12:14 AM
Bodek masz zabujczego ava :D mozna od niego dostac oczoplasu :D

MaN-O-WaR
30th June 2005, 01:38 AM
[BoS]Templare napisał(a)
Bodek masz zabujczego ava :D mozna od niego dostac oczoplasu :D omg tak slabo grajacej Kese to dawno nie widzialem... A co do tego ze to ona to jestem pewien (rzadko ktory hum buduje 2 x arcane sanctuary w team ;) )

Bodek
30th June 2005, 12:03 PM
dawnno nic nie dawałem no to macie:P

Goocio
30th June 2005, 02:16 PM
nie tylko on/ona frostmoon tez, a ja widzialem gdzies fote w dziale PBT i tam byl koles no i chyba jakas laska to ja juz nie wiem :p [fota zamieszczona przez konflikt]

MaN-O-WaR
30th June 2005, 04:46 PM
Goocio napisał(a)
byl koles no i chyba jakas laska to ja juz nie wiem :p [fota zamieszczona przez konflikt] Ten koles to bANDYka a tamta laska to Kese ^__~

Goocio
1st July 2005, 01:07 AM
2v2 AT ja z basiorem vs human_is imba i burn-burn, a juz myslalem ze bedzie po dupie :p

THE_WORLD_SUCKS
1st July 2005, 11:23 AM
no to mamy 2 good teamy na klanowke !

Xeran
1st July 2005, 02:34 PM
Ej B0Ski sprawdzcie moja technike gry :D Najlepiej Basior bo on tez gra Orckami :D Zgory THX :D

Bodek
1st July 2005, 02:44 PM
hmmm od czego tu zaczac :
budynki stawiaj blizej siebie szczegolnie burrowy bliizej bazy a poza tym to sie naucz grac:P widac ze nie gracie pg:D:P

Xeran
1st July 2005, 02:55 PM
Aha sry zapomnialem dodac repka pierwszej naszj gra z Nordrim :D Troszke szybciej go rozpykalem :p

Radagast_red
1st July 2005, 02:56 PM
Heh rep FFA z the world'em MaCabra[tm] i jakims chosen One calkiem fajne jak ogladalem repa to sie usmialem, i kur$% nie telefon tylko kibelek mnie wezwal
PS dla GOOCia tak wiem nie wizalem ksiegi sily przepraszam bardzo strasznie zlamilem :P ale dalem rade bez niej

Goocio
2nd July 2005, 01:01 AM
1) Na repie sa ich stare acc takie na jakich ich poznawalem i dlatego na wlasny uzytek zapisalem wlasnie po staremu, a w poscie dalem wam te, na ktorych teraz graja zeby mniej doswiadczeni Xpamowicze wiedzieli o kogo chodzi :p
[ale to powaznie zabrzmialo ]
2) Ogladalem wasza gre vs oni i stwierdzilem, ze was olali, mysleli, ze was samymi herami zjada no i sie mylili GJ :D

Harpoon
2nd July 2005, 03:13 PM
Goocio napisał(a)
1) Na repie sa ich stare acc takie na jakich ich poznawalem i dlatego na wlasny uzytek zapisalem wlasnie po staremu, a w poscie dalem wam te, na ktorych teraz graja zeby mniej doswiadczeni Xpamowicze wiedzieli o kogo chodzi :p
[ale to powaznie zabrzmialo ]
2) Ogladalem wasza gre vs oni i stwierdzilem, ze was olali, mysleli, ze was samymi herami zjada no i sie mylili GJ :D

taaa ... polewa mialem jak koles sie zdziwil jak BM stracil od razy na poczatku ;d

[BoS]Basior
4th July 2005, 05:07 PM
Basior, Karolinka vs --Destroyer-- , _imba_human_scg

Fajna i ciezka gra kolesie sie okazali nawet niezli

[BoS]Basior
4th July 2005, 08:54 PM
Basior,Karolinka vs Dar0n (25lvl solo), Otoman (22lvl)

Jak mowilem zwyzywali mnie od nobkow...
juz jest repek:p

THE_WORLD_SUCKS
5th July 2005, 01:43 PM
vs barabasz he has kicked my ass ;) ale gra fajna imo :)

Bodek
5th July 2005, 02:49 PM
Pytanie do basiora dlaczego on(barabasz) nie gra na cw? on jest na bank najlepszy z klanu

Erdamon=Lewatywa
5th July 2005, 04:07 PM
Bo graja ci co na cw przychodza, na pewno by zagral gdyby przyszedl

cRushPlanet
5th July 2005, 07:37 PM
barabasz vs TheToKLu

fajna gra widzialem na zywo :)

Bodek
5th July 2005, 11:08 PM
Smiesznie grali :D walka kodo :P ale tak poza tym to mozna tylko marzyc o taki skilie

Kroofka
6th July 2005, 01:53 AM
Daje tutaj mojego Repa. Strasznie Lamiłam ale gra podobała mi się ;p. HF w oglądaniu ;p

Bodek
6th July 2005, 12:47 PM
ja + 9lvl vs konikovu(czy cos takiego) lvl 15 + lvl 9 jak zawsze gdy ma exp mi podskoczyc to server pada ... :(

Goocio
6th July 2005, 01:15 PM
.

THE_WORLD_SUCKS
6th July 2005, 02:21 PM
omg gra roku bitwa pomiedzy lewatywa a the_world_sucks bardzo zacieta walka mimo przwagi lewatywy worldowi udaje sie go zownowac go o kilka dlugosci :)

Erdamon=Lewatywa
6th July 2005, 03:22 PM
Ja na nicku Erdamon. vs orc ktory robi wszystko co jest trudne do zjechania przez elfa ale koles chyba nie wiedzial z kim gra:P

Blahy Peter
6th July 2005, 08:53 PM
na wstepie chce powiedziec ze szukalem i przez wyszukiwarke i przejzalem caly dzial z plikami (az sie lezka w oku zakrecila :P stare czasy)

mozecie mi podac namiary na ten program do binda/configa klawyszy?

Rake
7th July 2005, 12:01 PM
Chodzi Ci o custom keye w warze ? Jesli tak to masz tutaj.Wystarczy ze wkleisz do folderu z grą i zaznaczysz w opcjach gry : własne skróty klwiszowe.

P.S.

Na darmo sie oszukałes bo z tego co wiem nie ma na naszym forum tego pliku.Kiedys był w dziale : turniej klanowy, bo basiorowi sie popsuły, a miał garc z noxem i ten mu udostępnił.ALe tego działu jush nie ma:p

Blahy Peter
7th July 2005, 03:43 PM
wlasnie o to mi chodzilo. dzieki wielkie. podmienilem sobie tylko zeby komenda ataku byla pod A, bo po kilku latach gry nie przywyczailbym sie do innego ustawienia. reszta jest bardzo intuicyjna. polecam jak ktos jeszcze gra na standardowym configu.

Erdamon=Lewatywa
7th July 2005, 07:51 PM
Ja vs MysleWiecJestem:P

Erdamon=Lewatywa
7th July 2005, 10:11 PM
cw1

world vs jakasss

world win

Erdamon=Lewatywa
7th July 2005, 10:12 PM
cw2

Player_Gosu vs MaisterOrcu

PS. Wedlug mnie mozecie to ogladac na predkosci 1x bo i tak sie szybko skonczy:P

Player_Gosu win

Erdamon=Lewatywa
7th July 2005, 10:13 PM
cw3

Templare Lewatywa(-TyFuS-) vs MaisterOrcu Jakasss

Templare Lewatywa(-TyFuS-) win

MaN-O-WaR
8th July 2005, 10:22 AM
THE_WORLD_SUCKS napisał(a)
omg gra roku bitwa pomiedzy lewatywa a the_world_sucks bardzo zacieta walka mimo przwagi lewatywy worldowi udaje sie go zownowac go o kilka dlugosci :) Po jakiego %$^& dales repa z umsa jakiegos?? grrrrrr
Daje tutaj mojego Repa. Strasznie Lamiłam ale gra podobała mi się ;p. HF w oglądaniu ;pGeeGee ^__^ Btw tak powoli stwierdzam, ze mirrory HUMow sa chyba najciekawsze, bo NE maja chyba tylko 2 straty grania:
- PotM + mass hunt
- DH + Naga (albo Warden) + arch + AoL unit ;P

Harpoon
8th July 2005, 12:14 PM
nie-e ... jeszcze mozna w talony isc (np na orka) albo chimery ;p .... nie grasz to nie gadaj^^

Rake
8th July 2005, 11:13 PM
bah Harpi...chyba źle zrozumiałes....manowi chodziło o MIRRORY, więc zgadzam sie z nim w 100% ( chyba ze to ja źle zrozumiałem :p )

Harpoon
8th July 2005, 11:50 PM
a faktycznie nie doczytalem, macie racje i tu tez sie zgadzam co do elfa;]

ShaQu
9th July 2005, 08:44 AM
macie repa jak sam 2 kolesi zjechalem 1 mial 13 level 2 n2 a 2 to z deka noobek:D

THE_WORLD_SUCKS
9th July 2005, 09:15 AM
no wlasnie i to jest moja nowa sila w mirrorach all jada schematem a ktos nie zgadnijcie kto :)

Bodek
9th July 2005, 01:00 PM
Bodek+Templare vs Mosqu1to + (jakis tam noob w nazwie)

[BoS]Basior
10th July 2005, 12:49 AM
Barabasz vs Shadow90

[BoS]Basior
10th July 2005, 12:51 AM
Pro_Player_ vs Red_system

[BoS]Basior
10th July 2005, 12:52 AM
The_world_sucks vs 7om3k

[BoS]Basior
10th July 2005, 12:54 AM
Basior,Doovee vs 7om3k,Percik

Bodek
10th July 2005, 10:18 AM
tak graja amerykanie....

Bodek
10th July 2005, 09:35 PM
Ja + Templae vs single + jasna_
Niech ktos powie jakie błedy zrobilismy i co moglismy zrobic aby wygrac plz

Bodek
10th July 2005, 09:36 PM
qrde rep...

Bodek
11th July 2005, 10:05 AM
Vs dalem 19 lvl

Bodek
11th July 2005, 10:25 AM
Vs Zep 19lvl
PS man of war mogł bys obczaic co zle robie bo napewno robie:P

MaN-O-WaR
11th July 2005, 03:11 PM
Bodek napisał(a)
PS man of war mogł bys obczaic co zle robie bo napewno robie:P Zly b.o. i macro. Jezeli chodzi o b.o. wez looknij na moje repy - taki b.o. maja praktycznie wszyscy gosu HUMy (Tod, Cara, Inso itd. ). Co do macro jeden podstawowy blad - arcane tower nie ma chronic budynkow, tylko workerow zarowno od lumbru jak i golda, totez stawiaj go tak zeby oslaniaj wszystkich roboli a nie tylko tych od zlota :)
Jak koles robil wiwy to powinienes postawic ze 3 guard towery w bazie - dobry orc by harrasowal wiwami workerow i bys mial z lekka przejebane ;)
Za pozno tech - grasz jush ponad 5 minut i nadal masz tier 1 - dlugo tak nie pociagniesz.
Jak ork robi fast techa (najpierw tech, potem buduje rax) to zrob mu TR jak wskoczysz na t2, a nie pchaj sie pod towery - ja w taki sposob zjechalem Toke (acc chociazby IWantMoreBugs ;) )

Blahy Peter
11th July 2005, 03:19 PM
ze tak sie zapytam co to jest b.o.? :D

[BoS]Templare
13th July 2005, 01:12 PM
TeMplaRe + cHarpoon VS [BoS]Caro + The-wanksta-


TeMplaRe + cHarpoon win :)





<cwicze huma>

MaN-O-WaR
13th July 2005, 01:33 PM
Blahy Peter napisał(a)
ze tak sie zapytam co to jest b.o.? :D b.o. - building order - napisalem z kropkami w jezyku polskim mamy wyraz "bo" a po angielsku pisal nie bede przeciez postu ;P

BoSpEr
14th July 2005, 10:35 PM
Nasze forum cos kuleje a po za tym nie mamy dobrego gracza ud, wiec wrzucam tu repka i jesli ktos mogłby go skomentowac, jakies rady, uwagi to z gory thx.
Ja vs WilliamWallace-
P.s Sorry ze wam sie na forum wpier*** ale tak jak napisałem wyzej, wiec mam nadzieje ze ten jeden repek moze zostac.

Bodek
14th July 2005, 11:25 PM
BoSpEr napisał(a)
Nasze forum cos kuleje a po za tym nie mamy dobrego gracza ud, wiec wrzucam tu repka i jesli ktos mogłby go skomentowac, jakies rady, uwagi to z gory thx.
Ja vs WilliamWallace-
P.s Sorry ze wam sie na forum wpier*** ale tak jak napisałem wyzej, wiec mam nadzieje ze ten jeden repek moze zostac.
MOja rada i uwaga:P za duzo mowisz a to bardoz przeszkadza wystarczyło by czesc:) i hf i pozniej grasz a nie gadasz bo sie dekoncetrujesz i moze byc zle aha i dlaczego nie robiłes destojerow wystarczyło by 2 zeby pozerac zywiołaki
aha i jeszcze jedno mnie zdiwiłlo otoczyłes mk a tu nagle sie przezuczasz na czołg i mk ci uciekł

Goocio
14th July 2005, 11:26 PM
jak ktos powie ze to nie bylo piekne to znaczy ze cierpi na bezguscie :p
ejjj to jest na prawde fajne, a ile smiechu z tego bylo . . . . . .
[kolesie chcieli przymasowac]

[BoS]Templare
15th July 2005, 02:19 PM
Templare (lvl16) VS NoMicRo (lvl18)

Blahy Peter
15th July 2005, 02:36 PM
jakie sa jeszcze dobre strony z repami oprocz replayers.com ? i na jakich humow zwrocic szczegolna uwage zeby sie czegos nauczyc? :D

THE_WORLD_SUCKS
15th July 2005, 03:11 PM
Wc3addicts.com
wcreplays.com
WarcraftStrategy.com
Replays.Net

a te humy wo WE.Swain WE.Sky Bjarke a z polaków to GOLAN nK.Moradinrai Lysy i Ablutomania

[WTW]KOALA
15th July 2005, 03:28 PM
a moze jeszcze z polakof muammar (niewiem moze to jakies acc z tych co wymieniles to jego jest :P) bo o ile wiem on jest na 1 miejscu z polakof ;s

BoSpEr
15th July 2005, 03:58 PM
Bodek napisał(a)
MOja rada i uwaga:P za duzo mowisz a to bardoz przeszkadza wystarczyło by czesc:) i hf i pozniej grasz a nie gadasz bo sie dekoncetrujesz i moze byc zle aha i dlaczego nie robiłes destojerow wystarczyło by 2 zeby pozerac zywiołaki
aha i jeszcze jedno mnie zdiwiłlo otoczyłes mk a tu nagle sie przezuczasz na czołg i mk ci uciekł
No z tym mk to prawda:( niestety, ale tez moglem dobic Am, a nie zuwazyłem, ale to chyba dlatego ze troche byłem pospinany, bo koles ma staty 66-7, teraz 66-8:)

[BoS]Basior
16th July 2005, 10:19 AM
ten koles to The-GoD od nas z klanu:>> Wiec gratulacje Bosper:]

Erdamon=Lewatywa
16th July 2005, 12:09 PM
Ja jestem Sower_of_Water i gram humem myslalem ze przegram lecz moj skill nakazal mi dalej grac

BoSpEr
16th July 2005, 01:14 PM
[BoS]Basior napisał(a)
ten koles to The-GoD od nas z klanu:>> Wiec gratulacje Bosper:]
Thx Basior. tak mi sie wydawało ze on jest na innym acc albo w BoS, albo w Lol, tylko nie byłem pewien. Pozdro dla Bos.

Goocio
16th July 2005, 02:15 PM
w koncu przerwalem passe losow na solo i wygralem, w koncu bez idiotycznych bledow i pecha, zagralismy sobie solowe z the-godem i udalo mi sie :D

THE_WORLD_SUCKS
16th July 2005, 07:04 PM
at z rahabem vs ktos tam

very very good game enjoy !!!

Goocio
17th July 2005, 12:55 AM
uwazam ze to byla bardzo ciekawa, i 3majaca w napieciu gra na AT, mi sie osobiscie podobala :p

Xeran
17th July 2005, 01:50 PM
Basior Moglbys zapodac repka orkami ale w ktorym budujesz nie szamanow i taureny (to juz troche opanowalem ;) ) Tylko jak idziesz w latajace lub cos innego :) Z gory Thx

[BoS]Templare
17th July 2005, 02:51 PM
wiec tak gra odbyla sie na orgu ja gram na nicku "KHKQJOPRIGIGJMR" <------- zjebany nick co nie ?
gre zakonczylem z wynikiem 180000 ^^ :> wiec to chyba wystarczajacy argument aby looknac tego repka

and1-
17th July 2005, 03:44 PM
wedlug mnie jedna z moich najleprzych gier :D luknijcie ja vs skillzz

Blahy Peter
18th July 2005, 02:06 AM
moze ktos dac tutaj mapke do cwiczenia micro, micrwars, albo microtraining. bede dzwieczny

MaN-O-WaR
18th July 2005, 11:15 AM
Xeran napisał(a)
Basior Moglbys zapodac repka orkami ale w ktorym budujesz nie szamanow i taureny (to juz troche opanowalem ;) ) Tylko jak idziesz w latajace lub cos innego :) Z gory Thx Basior nie idzie "w latajace czy co innego" bo nie umie :D

[BoS]Basior
18th July 2005, 02:56 PM
Basior nie idzie "w latajace czy co innego" bo nie umie

Hehe Man ty pipo:> nie o to chodzi ze nie umiem po prostu jak gram at z kims z kim gram zawsze to gramy naszymi schematami z których wynika ze ork ma najlepsze jednostki naziemne więc w nie ide:].A mój tp którym jest np hum czy und robi anty air i jest gg A jesli gram jakies solo i np trafiam na ud to zawsze robie vivki i batki w zanadrzu wrzuce coś jak znajde jakis rep z latającymi.

Bodek
18th July 2005, 05:30 PM
ups.. rep

Erdamon=Lewatywa
18th July 2005, 05:32 PM
Ja + World vs Fenomen + Ziks

Goocio
19th July 2005, 12:08 AM
2v2 AT Goocio DarQ vs Ttrastafarian Sky]]runner . . . . . no i qrde udalo sie :D , burn napisal nam na koniec nauczcie sie microwac . . . . , moim zdaniem wynikalo to z gorzkiego smaku porazkia, a nie z naszej slabej gry i to wszystko co chcialem wam przekazac i teraz wam zaspiewam tekno: dingi dingi dingi ding dong dingi dingi dingi dingi dong ding

Blahy Peter
19th July 2005, 02:27 AM
kurde nikt nie ma microwars, albo microtraining? szukalem na necie, ale jakos nie bedzo mi to wyszlo ;] pomozcie bosowi w potrzebie.

and1-
19th July 2005, 09:55 AM
hehehe specjalnie dla ciebie zagralam dzisiaj w to na cg :D masz
2 czesci :)

and1-
19th July 2005, 09:57 AM
a tutaj macie 4 repki bardzo fajne z moim udzialem :D hmm prosze o ocenienie mojej gry humanem w grze "hehe :)" z gory thx :)

Erdamon=Lewatywa
19th July 2005, 12:26 PM
Ja vs RaHaB

Blahy Peter
19th July 2005, 02:24 PM
dzieki wielkie za pamy (edit: mapy :P) :) a co do gry humem to nie mam za bardzo co oceniac bo gram tylko 1v1, wiec na taktach sie nie znam :P jedyne co to nazwa repa jest wlasciwa :D bo tp noob, a przeciwnicy tez nie najlepsi(mimo ze nie patrze za bardzo na apm to juz ich apm rzedu 20 i uwaga... 12! to mala przesada :D). walka 2v1 pod Twoja baza przy kilku rifflach powinna byc ich, a pozwolili sobie wybijac hero po koleji. troszke moze micro pocwiczyc bym radzil (wlasnie na tych mapach :P) zeby apm poprawic do 70-80. ale to tam moje takie uwagi :P

and1-
19th July 2005, 02:52 PM
hehe dzieki ze sie pofatygowales :)
a o micro to mi kazdy mowi :P musze sie nauczyc ale dotego mi potrzebny niezbyt cieki i taki ktos co lubi grac duzo 1/1 :P ale takowego narazie niemam :(
a tutaj macie nowa gre 1/1 humanem przeciwko ]]] (DooB)
fajna gra :D

and1-
19th July 2005, 07:15 PM
dziwne 2/2 ale wygrana po naszej stronie ^^ ja + DarQ vs plzgivemeban i ktos ;P

Blahy Peter
19th July 2005, 07:25 PM
1. troche bym buildup zmienil.

4 do kopalni, jeden altar ->zloto
worker barracks ->drewno
worker farm ->scout
woeker farm -> arcane wierza -> farm

loumber mill tylko jak zajmujesz expa, albo jakis tower rush.

potem z 4 footy dla am i od razu tech do keep, potem od razu kuznia i full riffli + casterow (priestow, a na orka wiecej sorceressek) :P i zostalbym w t2, t3 bardzo rzadko, prawie wcale.

pozatym baze rozbudowalas tak, ze wogole sie do niej wejsc nie da :P
i jeszcze dh to najwieksze mieso armatnie ;p ostatnia rzecza jaka bym robil to staral sie go ubic
podobal mi sie za to pomysl z tankami :P
taktyka jakas taka niecodzienna i z dobrym elfem zanim doszlabys do t3 to bylby problem, ale liczy sie win: P
postawilbym tez wczensiej sklep. bardziej sie oplaca leczyc jednego foota (przy okazji reszte woja) niz go samemu sobie ubic :P 35gp do przodu.
jak rzeczywiscie grasz humem od niedawna to sie boje co bedzie za miesiac, dwa :P

ps. ja jestem chetny zeby zagrac w microtraining ;p

and1-
19th July 2005, 10:12 PM
O_o ...
hihi fajnie ze choc 1 osoba chce mi pomoc ^^ bardzo ci zato dziekuje :D
co do tankow to poprostu widzialam ze cos mi nie idzie :D to musialam zrobic tanki i chcialam 5 kiedy on mnie bedzie atakowal ja wbije mu do bazy i zniszcze glowny ^^ no ale to tylko takie myslenie na czasie :)
co do builda to przykro mi ale nie zmienie go bo mi sie on podoba :P
a t3 to jak widziales knighty > bearsy :)
dotego jeszcze gryfiki szybciutko niszcza bearsy i razem z knightami stanowia one powazne zagrozenie dla ne ^^
hehe knighty ponadto sa szybkie i kiedy zuce mlot potrafie szybko dobiec i obkrazyc wroga jednostke lub hira ^^
a w micro zagram chetnie bo jak widziales nie umiem microwac :( moze to przezto ze nie uzywam klawiatury ^^

War][][][Master
20th July 2005, 03:23 PM
yhy siemka all tu Pro_Player_ jestem bratem warmaster zamieszczam repek ktory przed chwila gralem na orgu : )
goscie sa w clanie 3wd tylko na innych nikach 1 z nich ma 47 solo a drugi na fast nicku gral wiec se obejzyjcie repa :)

DarQ
20th July 2005, 11:01 PM
:D:Dpatrzcie wodz klanu SoD vs gosu....
oni sa naprawde gosu zara zara.......
teraz wiem i jestem pewny, szadol to najlepszy z gosu na xpamie, fajfajronfrenzi moze mu ssac jajka, teraz to juz nie wiem, czy szadol to spirit_moon, insomia, fov, czy zad . . . . . . . . .
a moze [PPS]Perzyk

DarQ
21st July 2005, 02:24 PM
teraz macie dobra mape a nie zla

Goocio
21st July 2005, 11:49 PM
moj tp wylecial na poczatq, kontynuowalem boje samotnie i zwyciezko, ale zobaczcie jak sie kolesie musieli zdziwic na koniec, to byl fajny LOL :D

Blahy Peter
22nd July 2005, 03:32 AM
mozecie pisac jak dolaczacie rep w postach, albo w nazwie kto z kim gra, jakie rasy i ew. jaki lvl.

edit: fajna rzecz potrafic rozbudowywac 2 bazy na raz :) i to otaczane tez zajebiscie wychodzilo.

Goocio
24th July 2005, 01:07 AM
prawdziwy dreszczowiec w wykonaniu masiarzy, chcieli TR to mieli TR :p

Goocio
25th July 2005, 07:03 PM
znowu im pojechalismy :D

[BoS]Basior
26th July 2005, 12:39 AM
Basior, burn-burn vs Snoop_Dogg, Ottoman_[nl]

[BoS]Basior
27th July 2005, 09:59 AM
Tu macie niezly replay z walki o wejscie do klanu miedzy naszym klanowiczem Peterem a nowym membersem czyli I-hate_realgosu
Przygotujcie sie na długa i dziwną gre, moze nie jest to gra jakichs gosu ale byla ona pozno w nocy co na pewno mialo wplyw na forme zawodnikow:>

MaN-O-WaR
27th July 2005, 12:04 PM
[BoS]Basior napisał(a)
Tu macie niezly replay z walki o wejscie do klanu miedzy naszym klanowiczem Peterem a nowym membersem czyli I-hate_realgosu A tak sie wlasnie zastanawialem kto go przyjal ;P Btw repa nie ogladam, bo mi sie nie chce tymbardziej ze gralem z tym kolesiem niedawno pg ;)

Bodek
27th July 2005, 12:41 PM
rep....

Goocio
28th July 2005, 12:42 AM
a macie tu takie owakie AT jeszcze nie ogladalem ale mysle ze nawet fajne :p

MaN-O-WaR
29th July 2005, 03:52 AM
pierwsza gra na orgu - cg na shamana TauR
P.S. rumek mowilem ze Taur to nooby jak ciebie wzieli ;P
Edit: gralem na fast nicku in_active btw ;P

Goocio
29th July 2005, 06:10 PM
moje AT z pro playerem, kolesie zagrali niestandardowo, dzieki czemu gra byla ciekawa i emocjonujaca, nie wiem kto to, bo aka jakies boczne pewnie, uzekla mnie ich plynna znajomosc jezyka angielskiego :p

szkoper
30th July 2005, 02:20 AM
zobaczcie sobie jak gralem vs gosu ne ;]

szkoper
30th July 2005, 02:21 AM
a tutaj... na xpamie gralem vs nice ne

MaN-O-WaR
30th July 2005, 02:22 AM
omfg ale gra na orka
Mam poki co staty 4:0 ^__^
P.S. Wiem ze powinienem wczesniej to skonczyc ale dalem dupy i byla bardzo nerwowa koncowka -__-;

[BoS]Templare
1st August 2005, 10:28 PM
GRA 3/3 PG NA ORGU :D WYLOSOWALO MNIE W TEAMIE Z ICONS.PL ;D GOSU GAME (ICONS.PL = 51 LVL RT)

ALE MAM PODNIETE :D

Goocio
2nd August 2005, 12:17 AM
ja to ten pomaranczowy :p

szkoper
2nd August 2005, 08:32 PM
2v1 ale massssowalem :DDD

Harpagan_THC
3rd August 2005, 01:12 AM
...

szkoper
3rd August 2005, 01:38 PM
o wejscie do klanu

Ardanis
4th August 2005, 05:11 AM
moj pierwszy rep jaki tu zamieszczam:) warto go obejzec chocby po to by zobaczyc jak driady biegały jak głupie za chimerami;D

Erdamon=Lewatywa
5th August 2005, 03:25 PM
Gra z north

Erdamon=Lewatywa
5th August 2005, 04:24 PM
Mirror w wykonaniu mistrza(czyli w moim wykonaniu)

[BoS]Aniol
5th August 2005, 04:49 PM
Przyznam ze koles byl manner, oby takich wiecej na xpamie.

Erdamon=Lewatywa
7th August 2005, 03:14 PM
Gdyby jakis uprzejmy gracz ktory wymiata elfem moglby powiedziec co tu zrobilem zle byl bym strasznie wdzieczny

P.S. I tak dostalem wina bo koles dostal laga to sobie go dropnelem, bo moja zasada zyciowa brzmi "Czekaj do konca walki, moze ten huj co cie teraz rozwala bedzie mial laga"

MaN-O-WaR
7th August 2005, 04:01 PM
Erdamon napisał(a)
"Czekaj do konca walki, moze ten huj co cie teraz rozwala bedzie mial laga" ROTFL dobre :D
Btw przez takich jak ty Lewarek ja mam pare losow bo tylko czekali zeby mnie dropnac -___-;

Erdamon=Lewatywa
7th August 2005, 06:24 PM
Koles mial 25 lvl solo ale oczywiscie ja mam 13 a gram jak 40:D no i jeszcze nie dawalem repow vs hum

[BoS]Aniol
7th August 2005, 08:54 PM
Lewatywa, ja moze nie jestem GosuElf, ale przeczytaj se mojego posta w dziale Porady Taktyki.
Tam napisalem zanim przeczytalem nawet to, ze najwazniejsze jest nie oslabiac hera, bo studzienki sa potrzebne w sytuacjach krytycznych, a nie, ze sie wypstrykasz na poczatku na durnej wierzyczce (po co ja ruszales?), a pozniej blagasz studnie o 2 pkt zycia.
Poza tym na fiendy robic hunt? i driady? Trzeba bylo arch + Druida - misia + driady na gargi i jakis hero co je ownuje. (naga, panda). I bys to wygral, bo koles byl taki sobie.

[BoS]Aniol
7th August 2005, 09:45 PM
Ciekawa taktyka Huma: mysle ze gdy sie pozwoli mu na expa, to od razu mozna powiedziec gg jak koles robi tanki.
Koles gral ta takta, ja sie nie kapnalem i poleglem, pozniej widzialem, ze szykuje sie to samo i ..... lol.
Warto looknac.

ps. warto ogladnac od pewnego momentu na przyspieszeniu, bo sie robi strasznie nudno.

[BoS]Aniol
7th August 2005, 09:46 PM
No i ta sama taktyka huma, ale ja juz madrzejszy :).

DarQ
10th August 2005, 09:17 PM
au

Harpagan_THC
10th August 2005, 09:27 PM
całkiem niezława (tylko hero)

Andrev_PL
11th August 2005, 01:03 PM
Witam. Daje tego repa najpierw na forum bosu bo w bosie sa dobrzy gracze i znajacy sie na rzeczy. Sami ocencie czy ten gosc nie ma MH

szkoper
11th August 2005, 01:25 PM
moim zdaniem niemial mh fakt ze atakowal cie jak niebyles w bazie ale ciebie ciagle neibylo ;P trzeba bylo sie zucic peonami do naprawy pozaty na poczatku dal sie na creepie zajsc i ladnie cie podpuscil zebys zucil sie za militja ozatym 1 jak cie atakowal malo braklo i bys mu obtoczyl hero aaa jeden moment mi sie podobal jak oszczedzil tp do ostatniego momentu pieknie to zrobil urzyl tp jak twoj fs strzelil pozatym musial ryzykowac zeby ci borowy niszczyc bo w grze na huma warzny jest lvl hero magia jest smiertelna dla cierzko opancerzonych jednostek hmmm co jeszcze zauwarzylem... wzioles zlego 2 hero tak mi sie wydaje on jest good dla ne
hmmm haha renta przyszla 420 zl :D dobra co tam jeszcze ... obaj nierobiliscie scouta troche dziwne
moim zdaniem niebylo mh

[BoS]Aniol
11th August 2005, 01:37 PM
IMHO on po prostu mial taka taktyke, ze ci rozwalal legowiska, zebys opoznil robienie woja.
To je dobre taktyka, a z tego co widze, zbagatelizowales to. No i nie bede sie madrzyl i doradzal, ale mysle ze nie bylo MH.

Andrev_PL
11th August 2005, 01:45 PM
ok jak nie bylo to nie bylo. A tinkera wziołem bo myslalem ze on bedzie gral normalnie. A tuinker juz mi sie sprawdził w kilku grach na orgu wiec postanowiłem go przeniesc na xpama :]

jakubek
12th August 2005, 12:31 PM
Macie 2v2 które sie stało 1v1
grałem tak sobie bo to pierwsza gra od dawna

War_Chef
12th August 2005, 06:12 PM
Seria z repami z orga (tam same nooby są , chocby takie jak ja)...nigdy nie zapisuje nicków tylko lvl


27

War_Chef
12th August 2005, 06:20 PM
30

War_Chef
12th August 2005, 06:26 PM
31

War_Chef
12th August 2005, 06:27 PM
how to rush ne with ud ..... 27lvl

MaN-O-WaR
12th August 2005, 08:40 PM
35 level HUM w 11 minut jak jush sie chwalimy osiagnieciami z nortrend ^__~
Btw na north to ciekawe gry sa jak dostaniesz minimum 40 level (mowie tesh skillu na ten level ofc )

Blahy Peter
12th August 2005, 11:04 PM
tez tak chce grac jak dorosne ;/ :P przeciwnik ma 4 footy am z zywiolakiem i ucieka przed twoimi 3 footami am i zywiolakiem... takich przykladow tam jest sporo. wszsytko to micro? bo ja juz sam nie wiem :D

MaN-O-WaR
13th August 2005, 12:36 PM
Blahy Peter napisał(a)
tez tak chce grac jak dorosne ;/ :P przeciwnik ma 4 footy am z zywiolakiem i ucieka przed twoimi 3 footami am i zywiolakiem... takich przykladow tam jest sporo. wszsytko to micro? bo ja juz sam nie wiem :D Jak koles od Ciebie duzo lepiej kontroluje armie (jest szybszy), to przy podobnie licznej armiii masz przerabane jak w ruskim czolgu i jedyny sposob na wygranie to zaskoczenie go jakas taktyta (na przyklad mass air, czy cos w tym stylu)

Goocio
14th August 2005, 11:04 AM
tak patrze i patrze i nie moge sie nadziwic jak zajebiscie gra ten koles, tez tak chce ale noob jestem :rolleyes:

[BoS]Basior
15th August 2005, 01:03 AM
Basior, Darq vs The_Rad-Dragon (29lvl), Polymorph(15lvl)

[BoS]Basior
15th August 2005, 06:47 PM
Basior, Goocio vs VMP-Jiectad(staty 178-28), Onua (17lvl)

[BoS]Basior
15th August 2005, 06:50 PM
Basior,Goocio vs Zapinacz1,Zapinacz2
Naprawde niezla gra do ostatniego budynku:>

[BoS]Basior
15th August 2005, 06:52 PM
Basior, Darq vs Tito-is-Back (27lvl), Gosu-human (84-7)
Kolejna ciezka gra jak cholera na szczescie pomógł nam jeden moment w którym Darq wskrzesił paladynem na 6lvl moje unity:>

Erdamon=Lewatywa
16th August 2005, 08:55 PM
Daeje tu repa at z kolesiem o nicku Na_Zbaku mnie caly czas prosil o at (wiaze sie to z tym co napisalem z Ogolnaym qaworzeniu:D ) i duzo osob mi mowilo ze ten koles to gosu

Erdamon=Lewatywa
16th August 2005, 09:08 PM
[BoS]Basior napisał(a)
btw Lewatywa po tym co napisales w poprzednim poscie myslalem ze pekne:]. Heh Na_zbaku musialbyc niezle wypity podczas tej gry:P:P Ta chyba gral od rana bo dzis rano tez mnie prosil o at i sie zgdzilem i on po 2 minutach wyszedl z gry a potem jak bylem away to mnie przepraszal i pisal co mnie zdziwilo bo pisal po polsku a on jest chyba japonczykiem teksty w stylu "Jak mi wybaczysz, Jesus kochac ciebie bedzie" loooooooooooooooool a o tobie basior chodza plotki ze jestes WE)Cherry loooooooooooooooooooool

Harpagan_THC
16th August 2005, 09:45 PM
mi wybacz a jezus kochac cie bedzie
ja mam jezusa w moim sercu a gutex z darexem w dupA
(to nie ja pisalem)

MaN-O-WaR
16th August 2005, 11:33 PM
repek na the_red-dragon na jego hoscie imba orc mapie ;P Do tego gralem bez dzwieku i w lagu sponsorowanym przez jego (co bylo malo znaczace) i mojego ISP (jutro ide chyba kupic guna i zakonczyc ten ich interes raz na zawsze :D; no chyba ze przestane w dzien miec lagi ^__~ ). A no i nie musze wspominac ze gralem na gosu myszy mojej siory :D (eh jak ja sie jush przyzwyczailem do mojego optyka i 4 przyciskow -__-; )

[BoS]Basior
17th August 2005, 07:30 AM
Basior, b-m vs Taurenlvl18(28lvlsolo), Spiritmoon(25lvl solo)
To była jedna z najtrudniejszych moich gier na servie chyba:] dawno sie tak nie zmachałem podczas gry.Zreszta zobaczcie sami

btw Lewatywa po tym co napisales w poprzednim poscie myslalem ze pekne:]. Heh Na_zbaku musialbyc niezle wypity podczas tej gry:P:P
Zapomnialem repa ...

[BoS]Aniol
17th August 2005, 03:22 PM
Looknijcie sobie na ten repek, jak sie koles ludzil, ze wygral . LOL.
btw. na koniec discnal z trego wszystkiego :)

replay:
http://w3.xpam.de/forum/attachment.php?s=&postid=185842

[BoS]Aniol
18th August 2005, 01:45 AM
No i na tego:
cos podobnego, tylko ze Hum
Qrcze, ze mna jest cos nie tak...caly czas mi gg w srodku gry pisza. LOL

DarQ
20th August 2005, 03:16 PM
ungabunga

Harpoon
22nd August 2005, 02:27 PM
wow. zajebista GRA !! jedna z moich najlepszych

ja (13lvl) + 1lvl (nie mial nic poza budynkiem gownym) VS 11lvl + 8lvl

normalnie gralem tylko po to zeby przedluzyc gre i ludzilem sie ze bedzie restart;D... a tu psikus ;p

NAPRAWDE warto zobaczy !!

[BoS]Basior
22nd August 2005, 09:18 PM
Basior,Totally_n00b vs Srbskanobina podobno 43lvl na orgu),The_Red-Dragon(30lvl solo tutaj)

Y4r0
22nd August 2005, 11:15 PM
ladny at przeciwko 70mk0wi :p
do końca myslalem ze przegramy :D

DarQ
23rd August 2005, 02:43 AM
gdzies widzialem jak ktos tak gral i to nie byl noob!!!
a gra byla naprawde fascynujaca, do konca nie wiedzialem kto wygra

[BoS]Basior
28th August 2005, 11:56 PM
Goocio vs Red-System

[BoS]Basior
28th August 2005, 11:57 PM
[BoS]Basior,Darq vs [BgM]D0niczk4,Elohim

[BoS]Basior
29th August 2005, 12:00 AM
Slowmeplz vs Elohim

[BoS]Basior
29th August 2005, 12:05 AM
Slowmeplz,Player_Gosu vs Tikarz_pl, -Elf_soul-

[BoS]Basior
29th August 2005, 12:16 AM
BoS]Lewatywa vs SilentCorpse

Goocio
29th August 2005, 03:48 PM
omg ja sie smialem z metala ze zamiast wilkow bral chain lightning, a teraz ja wyjebalem z far sightem :p, troche wydygalem ze po dupie przez to ale jakos to poszlo, jak chcecie to zasysajcie i podziwiajcie :D

Erdamon=Lewatywa
31st August 2005, 06:56 PM
gra soo z north na lagu wiec zaczelem grac orkiem

Goocio
1st September 2005, 01:00 AM
Ale byla gra, nie spodziewalem sie takiego zakonczenia, z reszta jak ktos bedzie ogladac to tez sie pewnie zdziwi, bo myslelismy ze juz po nas. Ja + Caro vs ktos tam

Andrev_PL
5th September 2005, 04:32 PM
A co tam. Macie zaszczty ze dalem wam swoja powtorke:P
Ale na serio musicie ja zasysnac bo jest na co popatrzec. Gralem to na orgu.

Mile widziane komentarze

Harpagan_THC
5th September 2005, 05:33 PM
Andrev_PL napisał(a)
A co tam. Macie zaszczty ze dalem wam swoja powtorke:P
Ale na serio musicie ja zasysnac bo jest na co popatrzec. Gralem to na orgu.

Mile widziane komentarze

nic nadzwyczajnego

MaN-O-WaR
5th September 2005, 07:01 PM
Andrev_PL napisał(a)
A co tam. Macie zaszczty ze dalem wam swoja powtorke:P
Ale na serio musicie ja zasysnac bo jest na co popatrzec. Gralem to na orgu.

Mile widziane komentarze Mile widziany delete :p

jakubek
5th September 2005, 07:06 PM
GRA JAK GRA

Andrev_PL
5th September 2005, 08:36 PM
LOL. Widac nier macie gustu:]
Ja z mojego punktu widzenia oceniam te rge bardzo dobrze.....

DarQ
8th September 2005, 10:51 PM
:\

Goocio
9th September 2005, 02:01 PM
nom gralismy vs 35 lvl ja z harpaganem, gra jest stosunkowo dluga ale za to taktyka jaka zastosowalismy jest miazdzaca :p

Harpagan_THC
10th September 2005, 12:02 PM
ojej nie poszło mi wtedy (prosze tego nie zasysać)

Goocio
11th September 2005, 10:47 AM
dlaczego nie ??? ja uwazam ze to bylo fajne pojechanie :p
btw chcialbym zobaczyc wasze miny jak zaczynacie ogladac tego repa albo tego co szadol90 gral vs grubby :D

MaN-O-WaR
12th September 2005, 08:47 PM
Ale zajefajna gierka z northrend :D Czy HUM moze wygrac z NE gre ktora trwa 24 minuty??? Btw tamten koles mial staty 5:0, a ze przegral to jush chyba nei gra na tym acc :D Swoja droga to pierwsza gra vs NE, kiedy wygrywam na mass bears/driads ^^

jakubek
12th September 2005, 09:24 PM
CÓ¯ TU POWIEDZIEC GG CHOCIAZ TEN NE ZROBI£ KILKA PODSTAWOWYCH B£ÊDÓW.

BoSpEr
12th September 2005, 09:52 PM
Sorry ze sie wam na forum wpieprzam i jeszcze pouczam wam klanowicza, ale musicie wybaczyc:P Jakubek jak cos piszesz to wyłacz Caps Locka:P

TyfonNE
13th September 2005, 12:32 AM
WoW.... co do "doopa harpagan vs flx divine_orc"
pragne nadmienic Goocio me Gosu.....
a co do Harpagan_THC lałem sie z textu "tej kurwy już nie kupuje" =D

Z nudów sobie zapusciłem repka i całkiem całkiem ...abym ja tak potrafił dbać o hero....
p.s. sry za wbitke ...
Edit By Basior : własnie odpowiedzi sa mile widziane Tyfon:]

Harpagan_THC
13th September 2005, 02:33 AM
Harpagan,Darq vs jakieś dziewczęta

TyfonNE
13th September 2005, 09:40 AM
no tu sie troche wam przyfarciło....przeciwnicy nie byli najlepsi a niejaka Mika czy Miki to chyba novicjusz :) ale i tak sie milo ogladalo...
Wy takdla zabawy gracie ze tylko same hera ? czy trenujecie jakis nowy pokazowy numer typu "jak rozpieprzyc wroga 1 ludkiem i go poniżyć" ;D może teraz spróbujcie samymi robolami grać. :cool:

p.s. a jednak kupiłeś tą kur*e ? :>

ShaQu
13th September 2005, 12:49 PM
Goocio napisał(a)
nom gralismy vs 35 lvl ja z harpaganem, gra jest stosunkowo dluga ale za to taktyka jaka zastosowalismy jest miazdzaca :p Zajebisty repek polecam kupe smiechu :D
Najlepszy text harpagana : " tej kurwy juz wiecej nie kupuje " hehehe

Harpagan_THC
13th September 2005, 02:16 PM
owszem tylko na hero gramy dla zabawy.
a dla tego miałem kurwe bo to była wcześniejsz gra niż z doopą(goociem)

DarQ
13th September 2005, 07:32 PM
samych robolow nie polecam trza byc naprawde dobry i znac sie na tym jezeli ktos kce sprobowac proponuje pierw obejrzec repa shadow90 vs gosu

jakubek
14th September 2005, 08:34 PM
Zobaczcie to gra z xpamu 2v2!!

jakubek
15th September 2005, 08:18 PM
KOLESI MY¦LELI ¯E WYGRALI:]

Ziks
17th September 2005, 01:10 PM
Lubie czasem pokombinować xD

Ziks
17th September 2005, 01:12 PM
Ziks robi jednego HeRo i zobaczcie co narobił ... 3 ud poszło sie je**ć =]

Ziks
17th September 2005, 01:31 PM
Ziks przegrywa, po czym przejmuje kontrole nad sytuacją i win.

Ziks
17th September 2005, 01:41 PM
Ziks wyzywa WeSseX'a z klanu DiB na solo ... zobaczcie co z tego wyszło ^^ hum vs hum

TonyC
17th September 2005, 01:45 PM
Ziks sie nudzi i spamuje nasze forum...

[BoS]Basior
17th September 2005, 02:46 PM
Heh zajefajna i długa gra ja ze Szkoperkiem:P. tą gre powinienem jawnie przegrac ale na szczęście pomyslałem troche w końcówce:]

Harpagan_THC
17th September 2005, 08:23 PM
ale pojechanie z ZIKS, zero sciagniec
niech tak zostanie!!!!

MaN-O-WaR
18th September 2005, 10:58 AM
btw who the fuck is ziks???:rolleyes:

Harpoon
18th September 2005, 11:25 AM
MaN-O-WaR napisał(a)
btw who the fuck is ziks???:rolleyes:

kiedys byl w naszym klanie i to calkiem dlugo, pozniej po klanowce z sam nie wiem kim obrazil sie i odszedl. przez pewien czas nie gral w wara (dluzszy okres czasu) pozniej zaczal grac na nowo, aczkolwiek nie znam dalszych perypetii jego kariery.

Harpoon
20th September 2005, 12:02 AM
cw vs HD game 2nd [4HD vs [bos]caro] 2-0 dla bos

RazorBlade
20th September 2005, 12:17 AM
where is game 1 ???:confused:

[BoS]Basior
20th September 2005, 12:24 AM
Pro_Player_ vs -Young_Outlaw-
1 - 0
Zajebista gra

[BoS]Basior
20th September 2005, 12:25 AM
Doovee vs Bullseye_so
3 - 0

[BoS]Basior
20th September 2005, 12:27 AM
Malar,Harpoon vs Young_outlaw-, HD[maki]intel
4- 0

[BoS]Basior
20th September 2005, 12:28 AM
Darq, Harpagan_THC vs Amadeus,Bullseye_so
5 - 0

Goocio
20th September 2005, 07:21 PM
DarQ Goocio vs kisiu_pl -jinn-
Fajny Pal :D
btw widze ze harpagan do3mal slowa i pojechal ostro na CW :p

DarQ
22nd September 2005, 01:34 AM
fajnie fajnie sie gralo tylko troche trudno
grali jak za pierwszym razem!!!!
niestety my tez musielismy oszukac:DDDDDDDDD

Erdamon=Lewatywa
23rd September 2005, 07:27 PM
Jak taki noob moze byc w pol-teamie, na wszystko gra standartowo mass wiwy, po restarcie laddera robie szzybko wysoki lvl i zagam z nim o pol-team i go z tamtad wyjebuje:D

Harpoon
24th September 2005, 04:55 PM
o to repek z mojej gry z -JiNn- 20lvl UD

sami zobaczcie jaki jestem dobry ;D

jakubek
24th September 2005, 10:10 PM
Tak zobaczcie jaki ja jestem słaby:]
Bo tak zagrałem na poczatku.

Rake
25th September 2005, 12:57 AM
No to i noob Doovee coś dorzuci :D Repek pochodzi z lorderonu, typo miał staty do 0 , po tej grze jest do 1 :p Nie no repek nie jest gosu, bo ja dopiero powoli wracam do pg i jeszcze słaby jestem, gralismy w nocy i spac mi sie chciało :p no i trwa ponad godzine.A dlaczego tak długo ? Bo DH lvl 7 + BM lvl 6 to taka imba ze szok :D Polecam obejrzec, bo pokazuje ze samymi herami + kilkoma talonami mozna zajebac orkowi taureny na bloodzie + herów no i udowadnia ze jak ma sie 2 bazy a pzreciwnik 5 to tez mozna wygrac.Po prostu pokazuje ze nigdy nie nalezy sie poddawac i walczyc do ostatniej wispa :D
Tak jak poweidziłem micro takie sobie ale sam rep ZAJEBIStY imo.2/3 całej gry to walka samymi herami z gosu itemami z małym wsparciem talonów ( wydawałem kase w sumie tylko na itemy + troche talonów i gryfów ).Wiele wzrotów akcji, no i jak wspomniałęm super imba kombo DH + BM.Na koncu miałem lvl 9 i 8 :p:p.Naprawde warto obejrzec.Polecam



P.S.

Ehhh....pokazuje on tez jaką imbą jest ork z mass air, który zatoweruje sie 5 wiezami w kazdej bazie :/

P.S. 2

Wybaczcie maniery, ale zawsze mnie wkurwia jak nooby stawiają po 5 wiez w kazdej bazie i siedzą w miejscu, az mają najlepsze unity :p

P.S. 3

Fajny rep jakubek.Imo zrobiłes 3 błędy : zła zabudowa bazy.Sam sie blokowałes, a powinienes miec dobre pzrejscie, tak zeby ganiający cie bm obrywał od burowów.Kiedy łapiesz kogos na creepi to dobijaj ranne unity, a nie ganaij hera.Mogłes 2 grunty mu zajebac.No i za bardzo skupiasz sie na walce.Po kazdej zawsze masz ponad 1000 golda.Jakbys kupował jednostki w trakcie walki to mógłbys wyjechac z szybką kontrą ^_- Za to zajebisty pomysł pułapki statyczne i kodosy.Wygrales dzieki temu.GG

Rake
26th September 2005, 01:48 PM
Czas na kolejny noobowski repek wójka Doovee'go :D
Nie mam tylko pojecia jak go opisać, bo az mnie zatkało.Nie miałem najmniejszej nadziei na wygraną.....przypomina to troche castle defence....obrona bazy samymi herosami vs mass hunts/balists ...fakt, ze pzreciwnik nie był z najwyższej półki, bo miał tylko 20 lvl, ale moja sytuacja była beznadziejna....tego sie nei da opisać, trzeba obejrzeć.Trwa tylko 20 min, jak ktos ma troszki czasu to polecam.cyaa

P.S.

Gra oczywiscie pochodzi z lorderonu, a gram na jednym z wielu "gosu named" akas : 64AmD.Creo :p:p

Goocio
26th September 2005, 06:13 PM
ostatnia takta jaka zostala humem na orca :p
Goocio vs ImbaAbuse

Pro_Player__
2nd October 2005, 09:48 AM
niech mi ktos powie jak to skontrowac... goscio nie mial micro i wygral ... T.t pod nickiem xtc.zipi << pro_player_

War_Chef
3rd October 2005, 04:49 PM
i kto mówi ze hum>ud , koles to nie byl noob , chyba 32 lvl north :P

War_Chef
3rd October 2005, 04:50 PM
A na tej mapce mapce repa z pg nikt jeszcze nie dal ... ahhah 1szy ^^

War_Chef
3rd October 2005, 04:51 PM
Oto jak biją się "udki"

War_Chef
3rd October 2005, 04:51 PM
Jak dziala masss ;P edit:qrcze repa nie dalem ;D

War_Chef
3rd October 2005, 04:52 PM
Hum>ud ??? ;D
no moze koles nie byl pro ale ....;)

War_Chef
3rd October 2005, 04:55 PM
to jest to z masssssem

DarQ
3rd October 2005, 07:23 PM
Originally posted by War_Chef
i kto mówi ze hum>ud , koles to nie byl noob , chyba 32 lvl north :P
nikt

War_Chef
4th October 2005, 09:48 PM
No ktoś tak na pewno mówił !!!;D tylko nie wiem kto ... 2vs2 war_chef,blademasterVS 70m3k,ktostam

Harpagan_THC
4th October 2005, 09:58 PM
war_chef, ale szalejesz z tymi repami

[BoS]Basior
5th October 2005, 01:35 PM
Dawno nic nie dawalem to macie ze 2 repy:]
Basior,Darq vs Marilyn_kdc, Andurin

[BoS]Basior
5th October 2005, 01:37 PM
Basior, -Single- vs Fa1r_L1ght, Onua

War_Chef
5th October 2005, 09:50 PM
Originally posted by Harpagan_THC
war_chef, ale szalejesz z tymi repami Raz a dobrze :D :D :D btw kolega zaczyna grac w w3 i chciał zobaczyc jak gram i nie wiedziałem jak u repy przesłać :D :D :D

Pro_Player__
8th October 2005, 04:35 PM
dobra mam 2 repy : ) z cw na orgu ja pod nickiem xtc.zip ,a zelik to wmdb z clanu md 44 lev solo przed resetem miał i 40 at z muamarem w 2v2 :>

Pro_Player__
8th October 2005, 04:37 PM
a tu 2 gra na niego :)

Goocio
8th October 2005, 04:59 PM
Harpagan_THC napisał(a)
war_chef, ale szalejesz z tymi repami war_chef to szaleniec, gdzies nawet czytalem, ze ostro imprezuje . . . .

[BoS]Basior
8th October 2005, 10:26 PM
[BoS]Caro vs 70m3k

[BoS]Basior
8th October 2005, 10:28 PM
Darq,Goocio vs Elohim,70m3k

[BoS]Basior
8th October 2005, 10:31 PM
Man-o-war vs -Azman-
przegranych gier nie mam zapisanych, więc goocio bedzie zawiedziony:P
kto ma przegrane niech zapoda thx

DarQ
9th October 2005, 12:26 AM
basior ty skejcie 0 porazek

Goocio
9th October 2005, 01:11 AM
basior pewnie mamie powiedzial ze jeszcze nie przegralismy zadnej gry :p

jakubek
9th October 2005, 03:29 PM
Taktyka hum vs orc :D

Goocio
9th October 2005, 10:58 PM
byloby szybciej jakbym nie zapomnial zrobic upa do zycia dla hawkow [ zlamilem, wiem to :( ] ale w sumie fajna gra bo pare razy myslalem ze dostane juz po dupie [ale masa batkow . . . ]

War_Chef
11th October 2005, 08:46 PM
Originally posted by Goocio
war_chef to szaleniec, gdzies nawet czytalem, ze ostro imprezuje . . . . czyt spamuje ;P

Harpagan_THC
11th October 2005, 10:05 PM
war_chef czy to prawda, że szalejesz na imprezach uganiając sie za dziewczętami i popalasz ziele fajkowe po kątach?

[BoS]Basior
12th October 2005, 12:11 AM
i popalasz ziele fajkowe po kątach?

Ziele fajkowe to chyba we wladcy Pierscieni było:]

[BoS]Basior
12th October 2005, 12:14 AM
A tu jedno z nielicznych moich gier solo która myslałem ze przegrałem juz.
Basior vs Mighty_mo (20lvl)

[BoS]Basior
12th October 2005, 12:15 AM
I coś na osłode z at
Basior,Darq vs [bgm]D0niczk4, elohim

Harpagan_THC
12th October 2005, 01:44 AM
[BoS]Basior napisał(a)
Ziele fajkowe to chyba we wladcy Pierscieni było:]

a było, i popalał je czarodziej o imieniu gandzialf.

MaN-O-WaR
12th October 2005, 02:52 AM
Harpagan_THC napisał(a)
a było, i popalał je czarodziej o imieniu gandzialf. Bo Gandalf wiedzial o co chodzi :D

DarQ
12th October 2005, 11:12 AM
i od tego czasu kce sie nauczyc puszczac statki

Harpoon
12th October 2005, 08:21 PM
Harpagan_THC napisał(a)
a było, i popalał je czarodziej o imieniu gandzialf.

buahhahhhahaa ;D rozjebaes mnie ;D

Goocio
15th October 2005, 07:40 PM
DarQ napisał(a)
i od tego czasu kce sie nauczyc puszczac statki no ja tak probuje i probuje ale mi nie wychodzi [to byl chyba jakis wyzszy stopien wtajemniczenia :p]

[BoS]Basior
17th October 2005, 08:04 AM
Pro_player_ vs Suck_my_dick

[BoS]Basior
17th October 2005, 08:05 AM
[BoS]Kar0 vs FastJustice]Q[

PlaYeR_GoSu.
17th October 2005, 08:20 AM
Basiu a gdzie reszta replayów ??

[BoS]Basior
17th October 2005, 08:37 AM
[BoS]War_chef vs Inferno_pl_

Więcej gier nie było bo z klanu FAST nie miał kto grać juz
więc skonczyło się na 3-0

PlaYeR_GoSu.
17th October 2005, 08:53 AM
ok thx musze popatrzec jak pro_player zjechal chapala, obejze se tego repa z 6 razy i bede lepszy niz pro_player :P

PlaYeR_GoSu.
17th October 2005, 08:59 AM
a tak wogule to ktos z klanu wygral z pro_playerem ??

ShaQu
17th October 2005, 12:41 PM
PlaYeR_GoSu. napisał(a)
ok thx musze popatrzec jak pro_player zjechal chapala, obejze se tego repa z 6 razy i bede lepszy niz pro_player :P Watpie w to zebys pojechal Patryczkq kiedys Pro_playera :P

PlaYeR_GoSu.
17th October 2005, 02:02 PM
ShaQu napisał(a)
Watpie w to zebys pojechal Patryczkq kiedys Pro_playera :P zakladamy sie o piwo :)?? lub o 0.7 ;] jakiejś dobrej wódeczki

Rake
17th October 2005, 05:48 PM
Zapewne kazdy z was widzial, jak gosiak elf obronił sie przed fast TR na echo island.I wydaje sie to zupełnie łatwe.No ale nie jeden pewnie próbował i wtopił.Wiec zamieszczam repa, w wykonaniu srednio noobowatego gracza , czyli moim :D ( na kolejnym FN Sk.EvenMoon ), który pokzuje ze nawet noobki mogą sie przed tym obronic( przeciwnik miał 17 lvl solo, staty 42-31 , około 900 ranking ).Enjoy

Goocio
17th October 2005, 10:02 PM
hahah u kolesi z sasiedztwa zapodalem sobie moje aka na forum :p
pro plajer jest dobry nie wielu u nas moze go zjechac [imo] mamy pewny punkt na CW wiec jestem happy no i jest z km gierczyc AT ^^ :D

DarQ
19th October 2005, 10:12 PM
sry ale nie moglem usunac tego wczesniejszego

Pro_Player__
20th October 2005, 12:36 PM
[dz]nas walka byla dluga ;p ale jakos wygralem :D

;))

War_Chef
20th October 2005, 03:09 PM
Dłuuug i ciekawa gra , zmienne losy :D ja vs old-acc

Pro_Player__
22nd October 2005, 10:19 PM
a tu macie moja gre na pro goscia z mojego clanu (najlepszego z mojego clanu ;p) hmm wygralem ale dziwnie :DdDD sami oceńcie;p