PDA

View Full Version : Team Replays and Maps.



Pages : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Bodek
22nd March 2005, 06:25 PM
Basior nie wiem po co dajesz takie repy.Ja nie gram z nazgulem at tak jak ty z guciem to było tylko tak okazyjnie i jakos nam nie za bardzo wychodzi.Btw: moim tp jest Templare.

[BoS]Basior
22nd March 2005, 07:50 PM
Bodek to nie ja dałem tylko Goocio wię nie na mnie skargi pls:]]. Jak chcesz moge go usunąć co też zresztą zrobię:]

Bodek
22nd March 2005, 09:07 PM
Sorki pomyliło mi sie. To też usuń:P

Goocio
23rd March 2005, 02:29 PM
Bodek jesli cie urazilem tym posunieciem to sorry. Zrobilem to gdyz uwazalem ze gra byla dosc ciekawa, a gry pomiedzy kolegami z klanu sa zawsze godne uwagi, na pewno moim celem nie bylo szyderstwo. [ tylko jedna osobe bym dodal zeby z niej sie smiac --> NAD bo to lager :D ]

Goocio
23rd March 2005, 02:33 PM
Ponownie gralismy z polskimi kolegami tym razem z criptonem i szkoperem. Szala zwyciestwa przez dluzszy okres byla przechylona na ich strone ale ostatecznie udalo nam sie to zmienic. HF

Goocio
23rd March 2005, 05:31 PM
bardzo szybka gra, a blade master byl tego przyczyna :P

Bodek
23rd March 2005, 10:16 PM
zapomniałem repa:D

[BoS]Basior
24th March 2005, 01:12 AM
Basior,Malar vs Snoop_Dogg,nightbecons

Goocio jak poszedłes spac dopiełem swego w koncu i win z nimi:]
Ciezko było ale gg

[BoS]Basior
24th March 2005, 01:14 AM
Basior, Malar vs I_Use_Mh, Lame_
Tego bym się nie spodziewał . Jedna z najtrudnieszych moich walk....kurde aż mi się ręce trzęsły potem:p. Malar to gosu btw.

Bodek
24th March 2005, 10:22 AM
2v2 rt przeciw Harpagan_THC bardzo ładna gra:]Btw.nazywa sie disc grr bo 2 gosciu disca zrobił na końcu:P

Bodek
24th March 2005, 02:09 PM
Dojebista(jak zwykle moim zdaniem):P 2v2 rt ja(13)+loni(14) vs xxx(10)+ yyy(10)

Goocio
25th March 2005, 10:21 PM
koles mial 17 level na poczatq dobrze mu szlo ale ostatecznie udalo mi sie go pogonic :D

Bodek
25th March 2005, 10:32 PM
ja mam 13 lvl solo gosciu miał 12 ale grał b.dobrze przynajmniej na poczatku:P ale mój żelazny upór( nie wiem czy dobrze napisałem:P) dał efekty:) warto luknoć jak ktoś sie nudzi albo chce podgldnoć dobrego humana:P ( skutecznoc mam cos 78% humanem) Pozdro all

[BoS]Aniol
25th March 2005, 11:05 PM
Kiedys chwalilem sie na main forum bnecie, ze moim idolem w Warcrafcie jest KrawieC.
Zobaczcie dlaczego.
ten trick z wispem ktory robi moonwell robil juz wczesniej, ale ogolnie on jest gosu, co nie?

Goocio
26th March 2005, 12:30 AM
Ta taktyka jest bardzo denerwujaca dla przeciwnika. Zgadnijcie co mozna zrobic ridersami mortami i czarodziejakmi ? :D jak nie wiecie i jestescie ciekawi to zobaczcie :D

Harpoon
26th March 2005, 11:07 PM
taka gra z cylku pg... w sumie to dawno czegos takiego nie gralem, doslownie od loosa ro wina :D:D

[BoS]Aniol
27th March 2005, 02:11 PM
Hej! Ogladnijcie pleaqse ten repek co zapodalem powyzej.
i cos zagadnijcie, co?

Bodek
27th March 2005, 02:57 PM
....omg chyba nasikałem ze szcześcia na krzesło:P byłem sam miałem 1 baze i poknonałem 2 gosci to bez wątpienia najlepsza walka w moim wykonaniu.PS: nie lubie świąt . PS2 : zaczynam lubieć świeta:D

Lewatywa
27th March 2005, 03:19 PM
Aniol ja go ogladalem i zobaczylem ze krawiec pokazuje swoje lamerstwo ial szczescie ze wygral. Pewnie jego przeciwnik ma jakis dobry lvl na orgu i tak jest noobem. Gdybym mial taka sytuacje jak orc to bym spokojnie Krawca zjechal

Goocio
27th March 2005, 06:34 PM
no to tera mozecie zobaczyc jak sie najszybciej robi lvl up :D

Bodek
27th March 2005, 10:48 PM
2v2 rt przeciwnik Karolinka+ 5 lvl vs ja + 2 lvl walka bardzo zacieta mało kiedy tak fajnie jest:] .Btw: wydaje mi sie ze tutaj pokazałem klase :P

Lewatywa
28th March 2005, 01:50 PM
By mogl ktos kto gra orkiem ocenic czy zdolam sie nim nauczyc bo elfy mi sie znudzily to jest moa pierwsza walka orkiem i wygrana ale koles to byl noob. by mi mogl jakis ork doradzic jakich jdnostek robic mniej a jakich wiecej

Goocio
28th March 2005, 02:51 PM
Goocio Its-Time-to-die vs Karolinka Jostavo18 ....... juz napisalem "GG" i mialem zamiar wyjsc .... na szczescie tego nie zrobilem ocencie sami mam nadzieje ze sie wam spodoba

[BoS]Aniol
28th March 2005, 03:13 PM
dobra Lewatywa, ogladnalem z bolem ten replay (o boshe), nigdy czegos tak okropnego nie widzialem (chodzi o NE). Wielki LOL.

W grze nie chodzi tylko o to jakie jednostki- przewaznie na hunty- ridersy, na Bearsy- Szamani i Bloodlust(czy jakos tak)+ kilka Taurenow. Lub cos innego, w sumie nie wazne.
Zawsze chodzi o to kiedy, jak i co atakowac.
Trzeba miec pomysl i oczywiscie skill- umiejetnosci w micro i Macro
A nie na zywiol na Hurra.

A zeby nie bylo pustych slow:
Co sie robi jak UD robi mass Gargs a grasz elfem?
Driady+Talons? ew. arch.

odp. NIE- BEARS :)
fakt- GOSU

Ps.
To Lewatywa:
Odnosnie Twojej wypowiedzi about KrawieC.
Nawet nie mow takich rzeczy, ze bys go zjechal, bo smiac mi sie chce (bez obrazy)
Na 100 gier rozegranych z nim 100 bys przegral (moglbys mu nawet dobierac Hera).
Ogladanie repkow to jedno a granie- drugie.
Tam sie tworzy sytuacje i wykozystuje lub nie jesli sie jest GOSU, bo nikt tam nie trzepie woja a pozniej jedna walka i END.

Y4r0
28th March 2005, 03:37 PM
Anioł oglądałem tego repka ...
Krawiec wygrał to raczej fartem ( lub głupotą tego łorka :P ) :)
ale przyznaje ze gosu :p

Co do zagadki ... hmmm na mapie po wyłączeniu mgły wojny dalej pokazuje jego baze na mapie :p to to ?

Bodek
30th March 2005, 06:58 PM
z cyklu "złe trafienia" Bodek(14) + Templare(11) vs UndisImbalance(29)+Iwantmorebugs(32)....

Goocio
31st March 2005, 03:46 PM
Toka ma juz 33 lvl. Odnioslem wrazenie ze mogliscie to wygrac ..... bodek po co tp miales sporo wojska ..... mieliscie wielka szanse ale jej nie wykorzystaliscie, wiecej luzu [latwo sie mowi ...] gl at next time ^^ btw glosujcie na tego pana w zblizajacych sie wyborach prezydenckich :D

Harpoon
1st April 2005, 07:15 PM
o qrde, zajebista gra, jedna z moich najlepszych, gralem 2v1 tyle ze z dwoma bazami, gralem sam od poczatku , na przeciwnikow [nie noobow, chociaz w koncu wygralem] z 11 i 9 lvl ... coz .. warto zobaczyc ! :D

aha i oczywiscie po tak wspanialem grze na koncu dostalem llose buga ://

ShizM
3rd April 2005, 04:43 PM
Macie ludziki mooja ostatnia gre z gosciem z klanu PBT, zreszta mojebo ulubionego ;P Gosc ksywa cos tam na Sa.... ma chyba stokilkanascie na/18 staty ale moja taktyka, i wytrwalosc dobrowadizly do kolejnej wygranej... NIe zartuje:P Ale jesli ktos jeszcze nie widzial jak gram zapraszam do sciagniecia repka, szczegolnie dla tych ktorzy mnie jeszcze nie znaja :P

MaN-O-WaR
3rd April 2005, 06:58 PM
Gra na shamana oGp (przed paroma dniami sie chwalili ze na CW rozjada PBT :D ) Koles mnie nazwal laggerem, gdzie moj ping podczas gry nie przekroczyl 60 a on mial 200-300 - po prostu n/c

Goocio
3rd April 2005, 08:07 PM
kosmo vs DarQ nic dodac nic ujac maniery jednego z graczy pokazuja jego poziom intelektualny ktory jest zblizony do jego umiejetnosci

Bodek
4th April 2005, 09:53 PM
Patrzcie jak mnie wylosowało

Bodek
4th April 2005, 09:54 PM
A najgorsze jak po takiej walce sie bug losa dostaje... ale co tam gram 4 fun

MaN-O-WaR
4th April 2005, 10:50 PM
Goocio napisał(a)
kosmo vs DarQ nic dodac nic ujac maniery jednego z graczy pokazuja jego poziom intelektualny ktory jest zblizony do jego umiejetnosci
Co do manier Kosmo to mozna miec zastrzezenia, ale jak na xpam nie gra najgorzej.
Do darq: nie obejrzalem repa i w sumie moze tego nie powinienem mowic, ale co tam fajne laski wlasnie wyszly ode mnie z chaty i troche wypilismy ;) : kosmo mnie zwyzywal od noobow po jednym AT jak z nim gralem (gdzie moim zdaniem on tesh dal dupy i to niewasko) a jak do tej pory ani razu ze mna nie wygral (tak gralismy ze soba - nie raz ;) ) - jest tak, ze on po prostu ma taki charakter i albo to zaakceptujesz i mozesz na luzie z nim pogadac albo sie nie dogadacie w ogole :D

Goocio
4th April 2005, 11:56 PM
wiem wiem juz o tym soibie pisalismy w jego dziale klanowym, a o jego charakterze wiem z wlasnego doswiadczenia i z opowiadan innych gralem vs kosmo wiele razy [zawsze 2v2] i jak dobrze pamietam wiekszosc ja wygralem :D ale to bylo najczesciej RT ..... btw widzialem ze lubisz Vae ...... mam koncert G3 fajnie chopaki graja hehehe mozesz mi cos jego polecic ?

MaN-O-WaR
5th April 2005, 03:59 PM
Goocio napisał(a)
btw widzialem ze lubisz Vae ...... mam koncert G3 fajnie chopaki graja hehehe mozesz mi cos jego polecic ?
Vae victis (łac.) - hańba pokonanym po polsku ;)

MaN-O-WaR
5th April 2005, 10:51 PM
Trzecia gra pomiedzy mna a Shizmem. Przed ta gra bylo 1:1 miedzy nami ;)
P.S. Mysle ze w niedlugim czasie jeszcze ze shizmem zagram - moze z tego wyjdzie bo5 :D

Goocio
5th April 2005, 10:53 PM
ale ze mnie prostak n/c :( , wiedzialem ze victis to pokonani z jakiejs lekturki ["gloria victis" ???] btw dzieki za lekcje laciny :D

Czarnoskrzydły
6th April 2005, 03:24 PM
MaN-O-WaR napisał(a)
jest tak, ze on po prostu ma taki charakter i albo to zaakceptujesz i mozesz na luzie z nim pogadac albo sie nie dogadacie w ogole :D [/B]


generalnie ja z kosmo nie mam zadnych zatargow, powiedzmy poza jednym, ale nienawidze jak jakis koles wyzywa mnie od noobow czy tez wlasnie robi to co on. Jesli ma jakies problemy emocjonalne, zyciowe niech sobie je zostawi dla siebie. Nie lubie frustratow, dlatego zwykle takie "ziomale" zarabiaja u mnie ignora. Co do samego repka, dal dupy i tyle, HU byl w tej parti lepszy.

[BoS]Basior
7th April 2005, 01:25 PM
Basior, Helios13 (nowy klanowicz) vs burn-Burn, Ancient Priest

Jak to bywa na serverze zwyzywano nas od lagerow i nobow ale co tam wazne ze win w 15minut chyba. Postawa ich jest n/c czekali na restart servera....

Czarnoskrzydły
7th April 2005, 03:58 PM
Orc vs orc, mysle ze ciekawy ze wzgledu na koncowke.

Goocio
8th April 2005, 02:43 PM
koles greenfly ma na solo 72-4 czy jakos tak, jest wodzem THUG gra byla ciekawa obejrzyjcie sami :D [btw B0S lepszy :D]

Goocio
8th April 2005, 11:52 PM
kolesie gadali o lagu, darq mial ping 90-120 wiec to raczej nie nasza wina. Ciekawa gra ..... tak mysle, mi sie podobalo

Goocio
8th April 2005, 11:56 PM
Gralismy z nimi 2 raz, wczesniej nie zdazyli na nic wyjsc :D, ale za tym razem nawet sie troche przelaklem ...... cale szczescie ze sa morty :D [btw na prawde zajebista takte mieli !!!] sorki nie pamietam ich nickow

Lewatywa
9th April 2005, 04:18 PM
tutaj rep ja gralem z harpagranem pierwszy raz w teamie i gralismy at i od razu szybki win

Lewatywa
9th April 2005, 04:23 PM
tutaj gralem ffa z 3 osobami z B0Sa

[BoS]Basior
9th April 2005, 08:03 PM
Karolinka vs HybridTheory(98-26chyba)

1-0 dla B0S

[BoS]Basior
9th April 2005, 08:07 PM
[BoS]NoX vs abuseyourDNK

2-0 dla B0S

[BoS]Basior
9th April 2005, 08:10 PM
Doovee(22lvl) vs Captain_commando(19lvl)


Więcej gier nie było bo kolesie zwiali chyba obrażeni.....Fakt faktem gry były bardzo dobre zwłaszcza ta Noxa i Doovego bo było sporo walki. Karolinka też zagrał dobry mecz tylko jak zwykle krótki:p więc cięzko się wypowiadać:]
Thx za gre wszystkim co grali i tym którzy przyszli.

Goocio
10th April 2005, 12:46 PM
kolesie mieli taka mase unitow ze pewnie mysleli ze juz maja wina ...... no to sie qrva zdziwili ....... casty vs morty jak myslicie co wygra ??? :D ja wiem, a jak sie nie domyslacie to obejrzyjcie repa

Goocio
10th April 2005, 02:03 PM
polowe tej gry gralem sam bo karolince sie neo rozlaczyla, 30 sekund przed koncem gry sprawadzalem czy server nie padl, bylo ok ale jak tylko skonczylo to restart wiec nic za to nie dostalem ale za to mozemy sie szczycic mianem niepokonanego teamu :D [btw nie lubie tego 3of5 bo ma wiecej szczescia niz skilla]

[BoS]Basior
10th April 2005, 09:13 PM
Macie tu coś od wójka Basiorka
Basior, Priti vs Donttouchmyorc (18lvl), LegendKiller
(14-0, teraz juz 14-1:p)

MaN-O-WaR
10th April 2005, 09:58 PM
Goocio napisał(a)
[btw nie lubie tego 3of5 bo ma wiecej szczescia niz skilla]
Ja tak nie sadze ;P - zagraj z nim na solo to tesh zmienish zdanie :D

3-cia gra miedzy mna a Pritim ^_^

Reszta repuff --->>> tutaj <<<--- (http://eurobattle.net/forum/showthread.php?s=&threadid=10451)

Goocio
11th April 2005, 07:16 PM
gralem z nim solo ze 3 razy, raz ze mna wygral ale w czasie pierwszej wiekszej walki przez GG wyszlo mi do windowsa .... stracilem ze 3 grunty i FS .... jak to nie jest fart to ja juz nie wiem co, pozostale 2 wygralem a on nazwal mnie lagerem [nie moge hostowac, jak oponent tez nie moze to mi po prostu rozlancza na poczatku, wiec jak moglem lagowac ???]

[BoS]Basior
12th April 2005, 12:47 AM
Pojechaliśmy Z Doovee klan LoD po fajnym i emocjonującym meczyku.Ciezko było ale wyszlismy na cało.
Basior, Doovee vs 150-Terror, Hacker_HyH

[BoS]Basior
12th April 2005, 12:48 AM
Doovee ma problem z zalogowaniem sie na forum ale wysyła repka z jego najlepszego zwyciestwa z najzwyższym lvl jak do tej pory.

[BoS]Aniol
12th April 2005, 03:50 PM
Niezla gra. Moim zdaniem jest pouczajaca dla NE, ktore to niby sa slabe na poczatku. HU na NE mysli ze moze se zbudowac kilka wiezyczek i od razu expa postawic
W dupie a nie na 2 exp!!!. :)

Lewatywa
12th April 2005, 03:56 PM
Dla mnie niezle gral Doovee a ten hum to nie wiem jak zrobil taki level

[BoS]Aniol
12th April 2005, 04:50 PM
Lewatywa, on chcial po prostu utrzymac 2giego Expa, bo dla niektorych to jest porazka jak E mu go rozwali (wiesz.... duma).
Poza tym ja nie widzialem jakis duzych bledow u HUMa.
No najwiekszym, to byla chec zachowania expa, ale jak mowie, to duma i postawienie na swoim.
Poza tym Postawil z mysla zachowania, wiec bronil. E po prostu nie odpuscil. Bravo Doovee!!!

MaN-O-WaR
12th April 2005, 04:50 PM
Lewatywa napisał(a)
Dla mnie niezle gral Doovee a ten hum to nie wiem jak zrobil taki level
To sobie lewatywa z nim zagraj ;P Prawdopodobnie mial gorszy dzien, albo gra mu nie wyszla (tesh tak bywa) bo zrobil mase powaznych bledow, typu brak Lumber Milla (jakby postawil chociaz 1 guard towera to Doovee moglby mu chuja zrobic huntami), czy zapomnial chyba o techu ;)
Btw Doovee gj :)

[BoS]Aniol
12th April 2005, 05:52 PM
DObra, to zobatrzcie moze na mojego repa.
Wprawdze gosc mial 16 lvl, ale nie chodzi mi o jego gre, tylko moja, ze caly czas ja rzadzilem na mapie.
Zadko to czuje, ale w tamtym momencie tak bylo.
ps.
nie smiejcie sie z nazwy pliku (ja tak mam- bo w sumie mam od ch... repow i sie gubie)

jakubek
12th April 2005, 07:41 PM
Zobaczcie to.

jakubek
12th April 2005, 07:43 PM
i to

jakubek
12th April 2005, 07:47 PM
i jeszcze to

jakubek
12th April 2005, 07:49 PM
Cos specjalnego dla Man-o-war strategia elfa o ile sie niemyle

Czarnoskrzydły
13th April 2005, 12:50 AM
yy ale przeciez to jest glupie... repki vs komp to nie jest najciekawsze co mozna ogladac, nawet jak jakis tam koles sie wytrudzil i samym bm rozwalil 2 kompy czy cos.. po prostu malo ekscytujace.

[BoS]Basior
13th April 2005, 12:53 AM
Basior, Karolinka vs Dontgivemeban(18lvl staty kolo 120-20) i jego tp YouCanEasily (staty chyba 70-3 po tej grze)
Dobra gra mielismy szczescie bo trafilismy dobre itemki
w crepach:]

Lizz4rD
13th April 2005, 12:07 PM
repley ;]

Lizz4rD
13th April 2005, 10:47 PM
sec reap made bye me and helios ;]

MaN-O-WaR
14th April 2005, 12:45 PM
Fun strat testowany na AT. N/c po prostu ogladajcie i HF ;)

Goocio
14th April 2005, 06:39 PM
gralem z klerikiem, jak ja nie lubie duchownych..... :D koles mial 23 lvl i dostalem 155 expa hahaahha

Goocio
14th April 2005, 06:40 PM
a tu vs haluzmaker koles mi po grze napisal ze to jego 3 loss, mial 16 lvl jak go zobaczylem za 3 godziny to juz mial 19, czyli nie jest taki zly :D ale dalem rade

Goocio
14th April 2005, 06:42 PM
oo tu gralem z Adivem, myslalem ze on jest jakis konkretny gosiak...... no coz nie dal rady to byl jego 1 loss NE Morty Rules :D

Goocio
14th April 2005, 06:46 PM
gralem z beatmeifyoucan[ex0tic, velociraptorz,youcaneasily, i takie tam rozne] zdziwilem sie bo nie bylo laga, a od jakiegos czasu zadko sie to zdaza grajac z nim, ta gra pokazuje sile expa :D btw kto powiedzial ze masa jest do dupy? [footami sie nie martwilem wiem ze to zle ale posluzyly jako zywa tarcza :D], koles sie chyba na mnie obrazil po tej grze bo mnie z FL wyrzucil tt :(

MaN-O-WaR
14th April 2005, 06:50 PM
vs apm_22: staty 119:22 bodajze, gra na jego hoscie w lagu 1-2 sec. HF

Czarnoskrzydły
14th April 2005, 11:28 PM
dlaczego 2 shadow hunterow moze byc niefajnych. Czyli rushowanie w wykonaniu dwoch orkow:)

Czarnoskrzydły
15th April 2005, 12:25 AM
z cyklu smieszne taktyki
wyobrazcie sobie 2 tinkerow.. i morze ghuli... warto obejrzec:)

Czarnoskrzydły
15th April 2005, 01:29 AM
z cyklu smieszne taktyki


to gra juz jakis czas ma, mam nadzieje ze sie doovee nie obrazi;p

random (ne) vs ne

Zabawy z cyklu posadzilem nowy dab.

(why_i_win wrzuc tego repka z z rewanzu z huntami:))

Goocio
15th April 2005, 05:54 PM
co robisz jak grasz vs UD [pajaki i destro] ??? bo ja sie zawsze mecze z tym gownem, u destro to zzeranie magii jest za dobre na humka ...... nie mozna sobie poczarowac .... :confused:

MaN-O-WaR
16th April 2005, 10:43 AM
Do Goocia: jak widzisz pare friendow to unikasz walki (to HUM ma przewage nad UD na t1, t2 wiec to nie problem ;) ) i upgrade na defend ^^ (5 footow zbiera wtedy ogien bardzo dobrze) + dobre micro + uwazac zeby nie stracic MK(zreszta cala gra HUMa sie opiera na MK i jego strata po nukeu to przewaznie gg niestety ;) ). UD dlatego rzadko gra friendami, czesciej mass ghoul + abo/destro. No wiec destro sie niszczy na 2 sposoby - rifle albo hawki, ale jak idzie we friendy to jest oczywiste ze nie pojdziesz w hawki :) Generalnie na friendy UD potrzebuje duzo siana przez co destro dochodza bardzo pozno wiec powinienes go zjechac na t2. Podstawa to nie popelnic jakiegos glupiego bledu, dobry zwiad, i atak najlepiej podczas gdy UD sie techuje na t3 - wtedy nie ma duzo unitow a ty jush masz kompletna armie (mass rifles + czarki + priesty + MK level 3 + do tego jeszcze expo najprawdopodobniej). Podstawa w grze HUMa na UD to nie dac UD zrobic duzej armii z t3 tak jak tutaj dalem ciala, ale bylo gg anywayz:

MaN-O-WaR
17th April 2005, 06:08 PM
me vs Sabiyach (25 level, statsy cos kolo 150:35)

[BoS]Basior
19th April 2005, 02:54 PM
Basior, Darq vs apm160_ (29lvl solo), Random-Aka (18lvl solo)

Goocio
20th April 2005, 02:12 PM
2v2 at ja + reallygosuundead vs gg-no-re-tnx + apm_160 uffff w koncu mu dokopalem :D czuje zajebista satysfakcje z tej gry [te mendy mialy fart bo byl restart ....] hehehehehehe huj z winem satysfakcja najwazniejsza, byl lag .... a i tak dalem rade

Bodek
20th April 2005, 10:40 PM
Wprawdzie cg i oboje random 4 fun ale moim zdaniem bardzo fajna gierka :P

Goocio
21st April 2005, 03:59 PM
no to bylo po prostu zajebiste wylosowalo mnie samego na dwoch [L0ver 12 i bodziuuu 4] no i co z tego wyszlo zobaczcie sami :D hahahahahahahah trzeba byc idiota zeby przegrac 2v1 majac swojego tp hahahahahahaha :D cwaniaki sobie zrobili 2 MK na poczatq ale nie ma huja na mariolke !!!

Lewatywa
24th April 2005, 03:50 PM
vs ChinskiZnak

Lewatywa
24th April 2005, 03:52 PM
vs Jerry2004

ChinskiZnak
24th April 2005, 04:29 PM
Lewatywa napisał(a)
vs ChinskiZnak


LOL LOL LOL --> Lewatywa SHAME ON U! :P Ale mi sie smiac chce z takich lolków like U :D

(dla niewtajemniczonych na tym repku gram ja z THE_WORLD_SUCKS który siedział na acc Lewatywy a Lewatywa na jego ) :eek: Ale Lewatywa masz jarke no nie ze chlopek za ciebie wygral... :o GG no Re

Lewatywa
24th April 2005, 05:05 PM
ChinskiZnak napisał(a)
LOL LOL LOL --> Lewatywa SHAME ON U! :P Ale mi sie smiac chce z takich lolków like U :D

(dla niewtajemniczonych na tym repku gram ja z THE_WORLD_SUCKS który siedział na acc Lewatywy a Lewatywa na jego ) :eek: Ale Lewatywa masz jarke no nie ze chlopek za ciebie wygral... :o GG no Re Dlatego napisalem tylko "vs Chinski" nie podajac kto gral:D a replay tak zatytulowalem bo bylem zabardzo podniecony:D

ChinskiZnak
24th April 2005, 06:29 PM
oj LOLku winny sie tlumaczy :p
(a w zalącznikiu czytamy: "ja vs Chinski" ) :o A co cie podniecilo obsowanie gry?? :p lol

Lewatywa
24th April 2005, 06:36 PM
ChinskiZnak napisał(a)
oj LOLku winny sie tlumaczy :p
(a w zalącznikiu czytamy: "ja vs Chinski" ) :o A co cie podniecilo obsowanie gry?? :p lol TAk wiesz jak bardzo sie podniecilem patrzac jak wygrywa [BoS]Lewatywa az klawiature musialem zmienic bo byla cala uwalona jakas bila ciecza:D

ChinskiZnak
24th April 2005, 07:33 PM
Lewatywa napisał(a)
TAk wiesz jak bardzo sie podniecilem patrzac jak wygrywa [BoS]Lewatywa az klawiature musialem zmienic bo byla cala uwalona jakas bila ciecza:D

I tak wszyscy wiedzą ze zlizałeś tą ciecz ze smakiem potem... :p

[BoS]Basior
24th April 2005, 07:40 PM
[BoS]NoX vs ql-__-lp
1-0 dla BoS

MaN-O-WaR
24th April 2005, 08:51 PM
hehe z tym facem to nie problem wygrac - ja z nim gralem z 4 razy bodajze i koles nie lubi mnie :/ (raz w 8 minut go pojechalem jak gral NE ^_^)
btw repa nei ogladam ale GJ Nox

NoX.
24th April 2005, 09:18 PM
zle nie gral co chcesz od niego :P jego rasa to ork chyba ;]

[BoS]Basior
24th April 2005, 11:05 PM
Karolinka vs 4Test
2-0 dla B0S

[BoS]Basior
24th April 2005, 11:07 PM
Doovee vs GoGoGo
3-0 dla B0S

[BoS]Basior
24th April 2005, 11:11 PM
Priti(na niku na Z...), Why_i_win vs Undead[claws, 4test
3-1 dla B0S

[BoS]Basior
24th April 2005, 11:12 PM
Man-o-war, ChinskiZnak vs Natusrokapitalac, undead[claws
3-2 dla B0S

Lewatywa
25th April 2005, 03:53 PM
Koles ma staty w solo 28-2 ni i teraz naprawde to ja gralem co mozna zauwazyc po jednym z najlepszych skilli:D

[BoS]Aniol
25th April 2005, 04:34 PM
W sumie Lewatywa- oprocz tego ze creepy zabily ci 2 hunterki, to moze byc. Ale zes wogole Zwiadu nie robil. A ten koles to porazka, pol gry w bazie przesiedzial.

Lewatywa
25th April 2005, 07:33 PM
Tutaj pierwszy raz gralem orkiem w ffa

Y4r0
28th April 2005, 02:28 PM
Drunken_Panda + Templare
vs
MTW_taker & thirteenghousts

w czasie gry powiedzieli nam ze to iwantmorebugs i blowmebaby...

thirty miał napisane w profilu że old aka = blowmebaby i ze dostal bana ... po 5 minutach juz tego nie miał :p
wstydził sie bo miał 0/1 na nowym koncie xD

MaN-O-WaR
28th April 2005, 08:28 PM
Y4r0 napisał(a)
w czasie gry powiedzieli nam ze to iwantmorebugs i blowmebaby...
Ale ty naiwny jestes :D Btw Toka (acc IWantMoreBugs) AT gra na acc MyDickIsBig ;)

Lewatywa
28th April 2005, 08:31 PM
MaN-O-WaR napisał(a)
Ale ty naiwny jestes :D Btw Toka (acc IWantMoreBugs) AT gra na acc MyDickIsBig ;) A dlaczego ten koles nie gra AT na swoim koncie prawdziwym koncie?

Y4r0
28th April 2005, 08:55 PM
Nie mów do mnie naiwny ... pisze tak bo templare tak mówił że to on :P
ja w to coś nie wierzyłem bo za łatwo było :p

Lewatywa
29th April 2005, 01:25 PM
4 noobow w jednej grze, ja to ten sower(oczywiscie ja ten najmniejszy noob:D )

Bodek
30th April 2005, 04:29 PM
Ja + Nazgul_

Goocio
1st May 2005, 04:46 PM
czy moglibyscie podpisywac replaya [ kto vs kto wiecie o co mi chodzi :P] thx

Goocio
1st May 2005, 04:49 PM
goocio karolinka vs takeit[easy takeit[hard] calkiem fajnie graja, kurde dostalem od tych kolesi po dupie na AT pare dni wczesniej, ale zemsta ma slodki smak [exp rules] :p

Goocio
1st May 2005, 05:01 PM
ok rozumiem ze zrobic 10 wyrmow to fajna sprawa ale wasi oponenci to placki, elf mial baze na polowie mapy !! zapodawajcie nieco bardziej wyrownane walki pls :D [btw raz na CG z darq i basiorem wyszlismy sobie na chimy wyrmy taureny i do tego maksymalny przyspieszac czyli unholy frenzy i bloodlust wszystko tak napier...... ahhh to bylo piekne ..... dla nas]

Bodek
1st May 2005, 06:06 PM
Ja to dałem dlatego ze nazgul chciał sam bym nie dał a on nie mógł dac bo nie jest zajestrowany na forum:) ja wiem ze takich sie nie daje ale skoro nalegał:P

[BoS]Basior
3rd May 2005, 11:20 AM
A tu macie fajną taktyke jaką sobie zagraliśmy z X-killa w at:]

ChinskiZnak
3rd May 2005, 03:13 PM
Dawno tu nic nie wrzucalem wiec postanowilem sie poprawić i coś zapodać ;) Basior dostał disca podczas obsowania w pierwszych minutach meczu :p wiec teraz sobie mozesz dokonczyc :D
Obaj troche lamilismy ale it tak gierka calkien nice :cool:
HF!

Mapka: TM
Czas: 19min.

PS: Harpoon kuffa dzieki za signa ZIOOOM ;)

Lizz4rD
3rd May 2005, 05:33 PM
gra 2v2 made by why_i_win & some noob vs 2x noob ;D (noob die)

[BoS]Aniol
4th May 2005, 03:08 PM
ja vs Sabiyach
21lvl vs 27lvl
jak widac moje APM niezbyt, ale skill mialem lepszy.
To nie byl tylko fart. Od samego poczatku gralem lepiej.

Goocio
4th May 2005, 07:36 PM
fajna gierka na AT zagralismy na paladyna i BM fajnie wyszlo, a morty jak zwykle byly zwienczeniem ostatecznego sukcesu, zapraszam do ogladania, mam nadzieje ze sie spodoba :D

[BoS]Aniol
7th May 2005, 01:21 PM
Nikt mnie jeszcze bardziej nie wkoorwil niz ten koles.
Dobrze wiedzial, ze jak drzewo nie jest zakorzenione to mozna je przeoczyc na takiej wielkiej mapie.
ps.
Od polowy radze ogladac na x8 predkosci.

Basior, czy takiego nie mozna jakos ukarac?

Bodek
7th May 2005, 02:01 PM
niestety takie rzeczy sie zdarzaj ai nic na to nie poradzisz:]

MaN-O-WaR
7th May 2005, 05:42 PM
gra cg z cd_rumem na jego hoscie xD
Zeby nie bylo to on sobie wybral taka mape ;)

THE_WORLD_SUCKS
7th May 2005, 06:09 PM
A wlasnie ze bedzie moj sprzeciw ! Man-o-War uzwal srodkow na podzudzenie seksualne i przez to byl sprawnieszy w pewnych sprawach odemnie (przynalmniej prze kilka h :p) i do tego uzyl niedozwolonego i zabronionego przez ONZ tower rusha huma ! :D

MaN-O-WaR
7th May 2005, 06:40 PM
THE_WORLD_SUCKS napisał(a)
i do tego uzyl niedozwolonego i zabronionego przez ONZ tower rusha huma ! :D
Moj faszystowski kraj niestety nie jest w ONZ :( ale u nas jest takie prawo ktore zabrania elfom robic miskow :D - kara za pogwalcenie tego prawa jest tower rush ^_^

xxxTeMplaRexxx
8th May 2005, 01:43 PM
ja na nicku Basior VS [BoS]NoX (pojedynki odbyly sie na northreand dlatego inne nicki a co do nicku Basior to zalorzylem go do jaj :D) 2 gry 2:0 dla mnie

1. TeMplaRe - Hum Nox - Elf

xxxTeMplaRexxx
8th May 2005, 01:45 PM
2 gra ja - Elf nox - UD

THE_WORLD_SUCKS
8th May 2005, 04:23 PM
Poczujcie imbe tinkera xD Funny rep xD

Goocio
8th May 2005, 04:25 PM
2 minuty przed ta gra ten hujek mnie discnal na starcie, po prostu mnie wyjebal i dostalem losa spadl mi exp, a bylem z noobem 1 lvl, on z kolesiem na 9 lvl, za chwile znowu postanowilem zagrac, znowu trafilem na niego i typa na 8 lvl, ja bylem z tym samym noobem na 1, aby historia byla ciekawsza moj "gosu tp" wyszedl, zostalem sam dojebalem sukom po czym dostalem nastepnego losa i spadl mi lvl :D oto nasz zajebisty server i kulturalni ludzie na nim grajacy. Zapraszam do ogladania repa [mialem pecha na koniec z tymi creepami]. Sól mu w zupe !!!

Rake
8th May 2005, 07:50 PM
Hmm.....dawno tu nic nie pisałem, bo w sumie noob jestem( a ostatnio dodatkowo lagger, map hacker i cheater :D ) i nie mam sie czym chwalic.....ale jakby jakis NE miał problemy z ud to zapraszam :

1 rep vs DeadUndead

Rake
8th May 2005, 07:51 PM
2 rep vs TnS.Mozg ( north, 30 lvl )

Rake
8th May 2005, 07:53 PM
3 rep vs. FF.PriMitivE ( north, 33 lvl )

Rake
8th May 2005, 07:54 PM
Co ciekawe ten 3 był najlepszym z nich ( dobre staty i apm) a dostał jak noob :p :D

P.S.

Mam jeszcze 2 repki z gry vs ud ( druga gra vs DeadUndead + vs jakis typo 20 lvl north ) ale moim zdaniem nie są one za szczególne ( wygrałem tesh zeby nei było wątpliwości:D )

Cu:rolleyes:

[BoS]Basior
8th May 2005, 08:01 PM
Basior,Doovee vs Boooooooom(51-1staty), -TIieer-

Lewatywa
9th May 2005, 05:31 PM
Moj best kill, pewnie wszyscy tego kolesia znacie:D

Rake
9th May 2005, 07:02 PM
A ten repek jest ukłonem w strone jaszczurki, który stwierdził ( z czym sie zresztą zgadzam ) ze na orgu nei liczy sie lvl , tylko procent i ze nie pocjeałbym raczej typa, który ma min 20 lv i min 60 % ( z tym niekoniecznie sie zgodze :p )


Lost temple, vs Ir0n77- ( human, 29 lvl)

P.S.

Dodatkowo, grał on humem a jak wiadomo hum>ne :D

NoX.
9th May 2005, 09:55 PM
Kto ci takich bzdur naopowiadal o % !! ja mam 55% a jade kolesi z 70!! % jest latwo nabic po prostu grasz at z roznymi koleisami wygrywasz 3-0 i z nastepnym kolesiem gorzej lvl ;]

Bodek
9th May 2005, 10:49 PM
Moja 1 gra na orgu:P pozniej juz losy wszystko at:] z templare

Bodek
10th May 2005, 06:43 AM
1v1 z orga ja vs UD[20lvl] :D

Harpoon
10th May 2005, 03:52 PM
no.... 20 lvl na orgu to tak ....11-12 na xpamie ? :D

Bodek
10th May 2005, 04:12 PM
niewazne:P ja i tak sie cieszyłem:P

Y4r0
10th May 2005, 04:41 PM
czyli miałbym na orgu 20 lvl ? :P

Harpoon
10th May 2005, 09:09 PM
no mniej wiecej :D

[BoS]Basior
11th May 2005, 05:36 PM
Basior, Darq vs Burn-burn, apm160_

[BoS]Basior
11th May 2005, 11:32 PM
Nie uwierzycie z kim grałem:] Server odwiedził Ryba(Diune) z Pentagramu i po długiej konwersacji zagrał ze mną w temie na naszych klanowiczów. Nie chodzi mi tu o samą gra bo lamiłem ostro:p ( z nerwów pewnie ze gram z kimś takim)ale o fakt:], że nawet tacy jak on odwiedzają nasz server:]. Na dowód tego że to on dał mi to http://www.team-pentagram.pl/comments.php?id=1477
tam na dole macie w kometarzach jego tekst do mnie:]
No i repek:
Basior, Ryba vs Why_i_win, Disc-men

Lizz4rD
11th May 2005, 11:34 PM
a czemu nie dlaes tego jk to wy przegralsicie : D

Edit by Basior:bo wtedy on sciagał jakis film (przynajmniej tak mówił:p) Dlatego chciał grac potem jak ściagnie ale go przekonałem zeby grał na lagu i dostaliśmy wtedy:P

Edit by Lizz : ta jasne basior hsotowla nie mial laga/lamil reszta na lagu (3x hero mi padl :P ) i wes tu graj ^^ a le i ak dostlai ladna gra byla .... to tak btw a w tej 2 toz to cfaniak mial fast expa :P i jakos nam nasza tacta nie wyszla z discem :P

MaN-O-WaR
12th May 2005, 04:21 PM
vs wTa-Joymag (tesh 23 level - statsy 130 do 30 czy cos kolo tego)

MaN-O-WaR
12th May 2005, 04:23 PM
Takie cg na EI z Kroofka ;)

[BoS]Aniol
13th May 2005, 05:22 PM
Gosc caly czas pisal, ze jest gosu i go nie pokonam

Goocio
14th May 2005, 02:02 AM
Sorki ale nie moglem sie powstrzymac od zadania ci tego pytania. Dlaczego postawiles drzewo zycia przy kopalni w ktorej bylo 80 zlota ??? to sie nawet wispow nie oplacalo robic [moim zdaniem], a ten koles to chyba jakis idiota, ale cie po prostu zaskoczyl na poczatq. aha jeszcze ksiege expa zostawiles, a bylby od razu 6 lvl DH :D

[BoS]Aniol
14th May 2005, 11:17 AM
No z tym drzewem, to postawilem po to, zeby on tam nie probowal, ale nie zauwazylem ze jest 80 zlota.
Ale jak widziales nie potrzebowalem go juz, bo mialem 2 exp.
Ale co do ks. doswiadczenia, to zostawilem dla wardenki, bo miala 4 lvl.
TA KSIEGA na 5 Lvl NIE DZIALA, wiec bym zmarnowal, a ja zadko marnuje ksiegi, INT dla wardenki, STR i AGI dla DH.
Poza tym on tez by z nich nie skozystal, bo mial 2x5lvl chyba.

Bodek
14th May 2005, 11:47 AM
anioł ksiega expa działa nawet jak masz 8 poziom..

[BoS]Aniol
14th May 2005, 04:53 PM
chyba was pogielo. ksiega expa dziala tylko do 4 lvl, mozna dzieki niej wskoczyc na 5, ale z 5 dalej ni chuchu...
Sprawdzcie se.

Y4r0
14th May 2005, 05:01 PM
zawsze dziala ta księga !

Bodek
14th May 2005, 05:12 PM
anioł mylisz sie :]
i to bardzo działa zawsze przestaje działac jak masz 10 poziom:]

Lewatywa
14th May 2005, 05:15 PM
Ja tesz myslalem ze ta ksiega dziala tylko do 5 lvl dlatego ze myslalem ze na creepach tylko mozna dojsc do 5 to dlatego ksiga tesz tylko 5.

Bodek
14th May 2005, 05:49 PM
lewatywa jak zwykle zwykły spam zeby sobie posty nabic..n/c

MaN-O-WaR
15th May 2005, 11:27 PM
[BoS]Aniol napisał(a)
Gosc caly czas pisal, ze jest gosu i go nie pokonam
Ta gra byla do wygrania w gora 10 minut. Mam nadzieje ze sie Aniol nauczyles cos z tego i jush wiesz jak takiego klienta zjechac w 6-7 minutek ;) Btw grales lame strasznie - jak mozna dac komus dojechac do mass armii na t3 w momencie jak koles nie robi w miedzyczasie zadnych jednostek?? Nastepnym razem wez mu wybuduj 2 towerki pod jego baza zrob 2-gi AoW i massuj arche - uwierz mi ze ta takta jest ciezka dla HUMa nawet jak gra normalnie (chodzi o to ze ciezko jest wytrwac do momentu az sie bedzie mialo czarke i ze 2 priestow jak elf massuje arche :( )

[BoS]Aniol
16th May 2005, 02:01 PM
No nie wiem Man-O-War
Jedyne co mi przychodzi do glowy, to zrobic kilka ballist, ale wtedy nie licze, ze on robilby t3 od razu, wiec tak czy tak nie dalby sie od razu rozjebac w 10 min. co do arch, to maja mniejszy zasieg niz towerki, wiec nie wiem, ale w sumia mass moze by zrobil swoje.
Btw.
Zobacz se na takty huma, to zobaczysz, ze nawet gosu E nie za bardzo moze huma baze rozwalic w t2, a co dopiero t1.
jak znajde, to podrzuce, ale widzialem kilka (proponuje przetestowac)

Goocio
16th May 2005, 03:16 PM
2v2 AT ja z darq vs -single- i eagle-werra to bylo ownage :D

[BoS]Aniol
16th May 2005, 03:41 PM
Zebym nie byl goloslowny to patrz co E moze z t2 na towerki Hu.
Gosc ma legalnie expa, a E mu nawet nie podejdzie 3 razy wieksza armia...
mam racje? zanim E zrobi Glegwie, to Hum go czyms zdazy potraktowac.

Goocio
17th May 2005, 12:52 AM
ten dzien uplynal pod znakiem masiarzy oto pierwsi z nich shadow90 i doniczka gralem z basiorem [btw tylu ghuli jeszcze nie widzialem]

Goocio
17th May 2005, 12:57 AM
Tym razem 2v2 rt bylem z kolesiem na 1 lvl vs 13 lvl godzila i 8 lvl fire cos tam ...... dowalili mase ghuli i luczniczek niemal zniszczyli mojego gosu tp , ktory juz pisal "gg" i chcial wychodzic na jego szczescie zostal, masiarze zostali ukarani, sierotka marysia zostala mama i wszyscy zyli dlugo i szczesliwie [tylko qrde ja dostalem wina i porazke na raz tak ze dostalem z 50 expa :( zamiast 150]

Bodek
17th May 2005, 08:16 PM
2v2 partner basior(templare) bardzo fajna gra chyba jalepsza jaka grałem na orgu :] i dosc długa goscie byli good ale my lepsi:P ps. morty rulezzzz miłego ogladania:P

Bodek
17th May 2005, 08:18 PM
i zapomniałem repa:P zawsze tak mam jak sie podjaram wygrana:P

[BoS]Basior
19th May 2005, 04:05 PM
A tu macie repki w tej chwili najlepszego pod względem lvl (27lvl) kolegi z klanu Barabasza. Niezlych kolesi pojechal.

Barabasz vs Ex0tic (90-10 staty)

[BoS]Basior
19th May 2005, 04:08 PM
Barabasz vs Flame_of_hell

[BoS]Basior
19th May 2005, 04:11 PM
Barabasz vs Sabiyach

[BoS]Basior
19th May 2005, 04:13 PM
Barabasz vs Wta-Joymag (lvl 24)

[BoS]Basior
19th May 2005, 04:15 PM
Barabasz vs Waine

[BoS]Basior
19th May 2005, 04:19 PM
Barabasz vs Naje

Bodek
19th May 2005, 05:24 PM
wiedziałem ze barabasz jest dobry ale ze az tak lol wielkie brawa i pytanko jeszcze czego on nie gra cw??

[BoS]Basior
21st May 2005, 05:19 PM
cdchanger do zamiany kluczy.

THE_WORLD_SUCKS
22nd May 2005, 08:58 AM
A to ja tez cos dam taki przydatny programik co pokazuje caly czas hp obniza amp ale alta nie trzeba wciskac xD

btw. barabasz realy nice z tym naje gdbys tylko tego expa postawil to byc mial pewnego wina a tak 1 ex vs 2 expy i prawie wygrywasz gosu game !

THE_WORLD_SUCKS
22nd May 2005, 08:58 PM
ja acc cd_rum & templare acc basior 2x ne vs 2 x hum !

Ja juz chcialem konczyc a templare powiedzial zaby zostac i wyszlo gosu game :D Moj tinker> ich tinker :D

Goocio
26th May 2005, 12:41 PM
a to tak zeby nie bylo ze kommando [ponoc to toka] jest niepokonany :D wczesniej nam raz pojechali bo zjebalismy ale tym razem bylo znacznie lepiej :p [btw basior fajnego knura-avatara tera masz hehehe]

[BoS]Basior
26th May 2005, 10:40 PM
Doovee vs [bgm]D0niczk4
1-0

[BoS]Basior
26th May 2005, 11:13 PM
[BoS]Nox vs Shadow90
2-0

[BoS]Basior
26th May 2005, 11:17 PM
Priti vs 7om3k
3-0

[BoS]Basior
26th May 2005, 11:46 PM
Goocio,Darq vs Shadow90, Martinus_78
nasza porażka
3-1

[BoS]Basior
26th May 2005, 11:48 PM
Kroofka,Chapal_pl vs 7om3k, [bgm]donicz4a
3-2

THE_WORLD_SUCKS
27th May 2005, 09:22 AM
Tak napierdzielaliscie na prita a widzicie ze good jest xD gw chlopaki !

Martinus78
27th May 2005, 12:01 PM
THE_WORLD_SUCKS napisał(a)
Tak napierdzielaiscei an prita w widzicie ze good jest xD gw chlopaki !

- to po serbsku? :D bo nic nie rozumiem lol

Goocio
27th May 2005, 05:17 PM
to bylo rt dostalem jakiegos cfoka, ktory od razu wyszedl, przeciwko mnie 14 lvl razorblade i jakas tam pizda na 8 lvlu, piepszeni maserzy, tower nooby i oczywiscie diskerzy na sam koniec disc i huja dostalem, ale im pokazalem ze lepiej miec mozg niz ciemna mase :D dodaje to tak na potwierdzenie mojego nowego opisu wywolanego przez ostatnie moje przygody na BN milego ogladania

Lewatywa
28th May 2005, 01:33 PM
To byla moja 1 walka ud solo na north, by mogl mi ktos powiedziec co robie zle, i co polepszac w herosach tych co robie

Bodek
28th May 2005, 02:27 PM
Ogladałem repa lewa :
1. nie graj ud bo nie wychodzi ci to wogole
2. grasz tal lipnie jak ja :/ tzn. miales pod koniec 1500 gold i cos 800 drewna lepiej to zamienic na necro ale z ulepszeniami na expert i ten ich czar ostani na miski i on wtedy wychodzi :P bo nie miał driad wiec nie miał dispela
3. uspienie lepiej rzucaj na unity np.miski a nie na hero na ktorym to sie trzyma 2-3 sekundy

Rake
28th May 2005, 09:45 PM
Originally posted by Bodek

3. uspienie lepiej rzucaj na unity np.miski a nie na hero na ktorym to sie trzyma 2-3 sekundy

A tu sie akurat z tobą nie zgodze.To @$##$$! uśpienie jest takie imba ze szok.Na 3 lvlu na bohatezre trwa ponad 10 sec( hmm nie bede sie kłócił, bo nie sprawdzalem ile dokładnie ale wiem ze DLUGO a na 100% dłuzej niz cooldown.....).Odczułem to sam na sobie, kiedy typo uśpił mi bm, next pande a bm sie nie obudził nadal :/ Co za imba......N/C

Bodek
28th May 2005, 09:58 PM
no wiem dovee ale oni mieli niskie poziomy:) i o to mi chodziło a jesli jest 3 poziomowe to jest dobre bo wtedy otaczasz np. fs i koniec z nim:)

BoSpEr
29th May 2005, 01:19 AM
[BoS]DooVee napisał(a)
A tu sie akurat z tobą nie zgodze.To @$##$$! uśpienie jest takie imba ze szok.Na 3 lvlu na bohatezre trwa ponad 10 sec( hmm nie bede sie kłócił, bo nie sprawdzalem ile dokładnie ale wiem ze DLUGO a na 100% dłuzej niz cooldown.....).Odczułem to sam na sobie, kiedy typo uśpił mi bm, next pande a bm sie nie obudził nadal :/ Co za imba......N/C
No tak doove ale mozna zniwelować działanie tego czaru atakując jednostke ktora została uspiona, a jak sie hero uspi to gosc predzej sie kapnie i obudzi go, a w przypadku innych jednostek jest wieksze prawdopodobienstwo, ze tak sie nie stanie. Przynajmniej ja tak mysle:)

Goocio
29th May 2005, 12:14 PM
no tu sie musze zgodzic uspienie jest imba dziala duzo dluzej na hera niz przemiana w zwiezaka u SH [to sie chyba nazywa przeklenstwo] jak ci uspi hera to trza go atakowac bo sie obudzi juz po calej zadymie, polecam atak jednostkami ktore maja maly damage :p

Lewatywa
29th May 2005, 12:30 PM
Tylko ze ja zabardzo nie mysle nad kontrolowaniem jednostek gdy jest taka duza bitwa:D i mi sie rece trzesa, nieraz chcialem uspic chimere a uspilem archerke, wiec to jeszcze zalezy od szybkosci zucania tego czaru

Bodek
29th May 2005, 12:41 PM
Lewa ja mam to samo niestety.....:(

Harpoon
29th May 2005, 02:13 PM
Goocio napisał(a)
no tu sie musze zgodzic uspienie jest imba dziala duzo dluzej na hera niz przemiana w zwiezaka u SH [to sie chyba nazywa przeklenstwo] jak ci uspi hera to trza go atakowac bo sie obudzi juz po calej zadymie, polecam atak jednostkami ktore maja maly damage :p

a ja uwazam ze to uspienie to qowno, wustarczy lucznikcza raz trafic w hera i juz sie budzi :) nie wiem co w tym trudnego

ChinskiZnak
29th May 2005, 02:35 PM
hehe ale jak ja gram orkiem to to usypianie mnie chyba najbardziej wQrwia:o wogóle kazdy UD SUX HARD i basta!! :p cu

Goocio
29th May 2005, 02:52 PM
harpoon jak ci dread lord na poczatq wpadnie z 5 ghulami i usypianiem to mozesz miec klopot zajebie ci hero a luczniczki szybko padaja od ghuli no a jak bedzie mial 2 lvl i aure to moze sie spokojnie zabrac do twojego drzewa bo mu sie hp beda regenerowac, w prawdzie malo prawdopodobne jest przegranie po czyms takim ale jesli NE jest noobem a UD ma pojecie o grze to po 4-5 minutach NE napisze gg i koniec [ja raz mniej wiecej w ten sposob wygralem 2v1 rt :D]

BoSpEr
29th May 2005, 03:50 PM
Harpoon napisał(a)
a ja uwazam ze to uspienie to qowno, wustarczy lucznikcza raz trafic w hera i juz sie budzi :) nie wiem co w tym trudnego
Tak harpooon tylko ze w momencie gdy masz juz wieksza armie, to nie zawsze zauwazysz ze ktoras z twoich jednostek jest uspiona, a po za tym zanim ja obudzisz, tak jak mówiłes to musisz stracic te 2-3 sekundy, przez ktore nie kontrolujesz reszty armii.

Lewatywa
29th May 2005, 08:15 PM
A oto moja walka ud ktora wziela wemnie chwilowe natchnienie, bo po 3 porazka myslalem nad powaznym skonczeniem gry, oczywiscie to jest moja nowa taktyka ud:D

Goocio
30th May 2005, 12:42 PM
bravo lewatywa !!! 6,5 minuty swietny czas masiarzu !!! [btw masa=0 skilla] jakby ten koles nie byl takim badylem to by czail w bazie lub jej okolicach ...... poczekal na MK albo nawet na gryfy :D i bys wymiekl, 1 prosta rzecz grajac ud masz tyle kasy ze mozesz w pewnym momencie upgradowac baze i zrob to bo w sumie ud tier 3 to jest masakra [destro/abo] pamietaj o tym po prostu jak robisz taka mase a koles wytrzyma to dostaniesz wpierdol

MaN-O-WaR
30th May 2005, 01:40 PM
2 x Guard Tower >> mass ghoul (mowie tu o ghoulach na t1 ofc - z frenzy jest troche innaczej ;) )
Btw nie trzeba nawet towerkuff budowac, bo arcane stoi zawsze zeby DK sie odpier*** od workerow a zawsze mozna dlugo sie bronic milita do czasu az przyjdzie mighty MK z clapem ^_^

Bodek
1st June 2005, 01:41 PM
1v1 na orgu.
Gosciu miał 1 lvl ale jak sie zapytałem jaki real lvl to mowil 41 i podał mi real nick pozniej sprawdziłem i faktycznie miał 170 apm wiec chyba nie kłamał:P.chyba go zaskoczyłem;)

MaN-O-WaR
1st June 2005, 10:00 PM
Bodek napisał(a)
1v1 na orgu.
Gosciu miał 1 lvl ale jak sie zapytałem jaki real lvl to mowil 41 i podał mi real nick pozniej sprawdziłem i faktycznie miał 170 apm wiec chyba nie kłamał:P.chyba go zaskoczyłem;) Ogladalem repa i koles lamil nieziemsko - tak nie gra 41 level z orga - koles Cie po prostu chyba oszukal, zebys sie przestraszyl ;) Btw on mial przez 90% gry 4 akolitow w kopalni :D

ShaQu
1st June 2005, 10:54 PM
Sorry ale nie moge zapisac tych repow ktore podajecie na forum , dlazcego? ODP. PLIZ!!

Harpoon
1st June 2005, 10:56 PM
nei wiem co tam u ciebie sie dzieje , ja moge je normalnie zapisywac :]

THE_WORLD_SUCKS
1st June 2005, 11:04 PM
nazwarepa.w3g i dziala :/

[BoS]Templare
3rd June 2005, 10:09 AM
ja + harpoon VS human_is_imba i Burn-burn

oczywiscie Dostali od nas porządny łomot 1:0 dla nas

[BoS]Basior
3rd June 2005, 01:33 PM
Dawno nic nie wrzucałem to macie
Basior, _-oko-_ vs Mr_tt, Elohim

ShaQu
4th June 2005, 03:52 PM
Co trzeba zrobic zeby ogladac te repy ktore Wy wrzucacie ?

THE_WORLD_SUCKS
4th June 2005, 04:42 PM
przeczytac poprzednie posty

the.world.sucks (czyli ja xD) vs amp160 (chyba) <-- gra z orga

MaN-O-WaR
4th June 2005, 08:00 PM
Nie sugerowac sie levelami graczy ;P Naprawde dobry mirrorek :)

MaN-O-WaR
4th June 2005, 08:07 PM
Ja vs HumaC na neutralnym hoscie cg.
P.S. Dzisiaj gralem w tourze organizowanym przez klan vZ (bardziej znanym jako PBT). Jakby ktos chcial zobaczyc to repy sa ---->>> TUTAJ <<<--- (http://eurobattle.net/forum/showthread.php?s=&threadid=13263)

DarQ
6th June 2005, 02:36 PM
tak wlasnie wyglada AT u nas na xpamie

[BoS]Templare
8th June 2005, 11:21 PM
a no tak zapomniałem repka xD

Phob
9th June 2005, 12:50 AM
gutex nie bardzo rozumiem dlaczego zmieniles ksywe na forum. skoro cie nie zbanowali (zakladam ze nie) to robisz to dlatego ze twoj komp dziala? nie kapuje... albo po prostu chcesz pobic rekord i miec po 30 postow/dzien na forum na nowym nicku :P

Radagast_red
9th June 2005, 01:21 AM
Bo gutex ma różne jazdy spodziewam się że bez specjalnego powodu albo nie wiedzial ze jak przeinstalujesz wina to masz dalej to samo konto na forum:P hm a tak serio ludze, zwlaszcza Templare co wy manie nabijana statystyk macie? uzywajcie opcji edit do zmiany postow a nie piszcie jeden pod drugim.

MaN-O-WaR
9th June 2005, 05:04 PM
Ciekawa gra miedzy mna a SadFace - 24 minuty LoL. Btw to byl re - szkoda ze z pierwszej gry nie mam repa ale sie mi zapomnialo zapisac -__-

MaN-O-WaR
9th June 2005, 05:07 PM
z cyklu AT - ja i hypno vs amigosu (acc aT-Zli) i jeszcze jeden koles. Nie ma to jak double FE na poczatku gry ^_-

THE_WORLD_SUCKS
9th June 2005, 09:56 PM
http://replays.pl/replay/7889\

rep z cyklu moj tinker >moj tinker

MaN-O-WaR
13th June 2005, 12:40 PM
gra z tego koreanskiego serva co basior mial w opisie. OMG ale pwn :D Gralem na hoscie koreanskim (2-3 sec lagu), koles mial 260 APMu i dostal po dupsku w 10 minut :D

[BoS]Templare
13th June 2005, 08:10 PM
NAJWIEKSZA POLEWKA ROKU , pewnego pochmurnego dnia (dzisiaj) weszlem se na orga i wlaczylem 3v3 PG (czyli inaczej rzeźnie) wziolem se UD :P (ja na nicku BIGFU) jaja normalnie 3/1 zrobil mi atak i postawili obaj goscie mass towery u mnie w bazie :D utrzymywalem sie w ten sposob przez jakies 30 minut bez kompletnie zadnego HELPa :D wytworzylem se niemała armie i pojechalem im to :D ale moi dwa kolesie tez nie prozniowali ZRESZTA CO JA BEDE GADAC SCIAGAC TEGO REPKA ALL

[BoS]Basior
19th June 2005, 05:52 PM
Dawno nic nie dawałem wiec prosze oto ostatnie moje walki:
Basior, The-GoD vs TheWanksta, Takealose

[BoS]Basior
19th June 2005, 05:54 PM
Basior, Priti vs [zli]a6 (25lvl solo), Vinid (staty 42-4)

Bodek
19th June 2005, 07:29 PM
[BoS]Templare napisał(a)
NAJWIEKSZA POLEWKA ROKU , pewnego pochmurnego dnia (dzisiaj) weszlem se na orga i wlaczylem 3v3 PG (czyli inaczej rzeźnie) wziolem se UD :P (ja na nicku BIGFU) jaja normalnie 3/1 zrobil mi atak i postawili obaj goscie mass towery u mnie w bazie :D utrzymywalem sie w ten sposob przez jakies 30 minut bez kompletnie zadnego HELPa :D wytworzylem se niemała armie i pojechalem im to :D ale moi dwa kolesie tez nie prozniowali ZRESZTA CO JA BEDE GADAC SCIAGAC TEGO REPKA ALL lol smieszna walka a przeciwnicy bez komentarza... jedna kata i by cie pojechali szybko:P ale... niezle nizele

ShaQu
20th June 2005, 02:15 PM
hehe fajny rep obejrzyjcie sobie
oni mieli 4 level at a ja z radagastem 1 raz ze soba gralismy at i ich pojechalismy troche lamilem ale co tam win to win

Radagast_red
20th June 2005, 04:14 PM
No fajne sie gralo co prawda z detonacja batkow to mi szlo jak szachiscie, i wiele glupio stracilem, ale jakos poszlo, smieszne jak shaQ rozwalili bohatera (lvl8:) ) wskrzeszonymi tauronami ale trzeba przyznaz ze to zagranie bylo niespodziewane:D

Harpoon
21st June 2005, 10:38 PM
z cyklu AT calkiem ladna gra, i dosc nietypowa taktyka u orka :D

Goocio
22nd June 2005, 12:48 PM
o kurde jak ja lubie takie texty typu: wyjdz, jestes sam, my mamy po 10 lvl, ale jak sie tak zastanowic ..... hmmm 2 elfy, w sumie to mam 2 orkow ----> coggito ergo sum masa gruntow i kat no i bedzie dobrze, jak zwykle nieomylny :p
no i jak zwykle za 2v1 los, a juz sie czailem na 15 lvl i huj nie bedzie 15 lvl :mad:

MaN-O-WaR
23rd June 2005, 12:43 PM
Mialem tych repow nie uploadowac ale mnie chlopak wqr...... eeee zdenerwowal, okreslajac moj timing fuksem ;) No to jedziemy - mOw vs kosmo game 1:

MaN-O-WaR
23rd June 2005, 12:46 PM
mOw vs kosmo game 2:
(prawde mowiac nie wiem o jakim lagu on mowil, bo chyba cos sie poprawilo na linii ICPnet - Tepsa i dzisiaj nie mialem lagow na hoscie basiora xD ale na CW i tak lepiej zeby na przyklad yaro hostowal moje gry o ile gral bede ;) )
Edit: jak pocwicze to moze kiedys dam repa z barabaszem, ale poki za slaby jestem, zebym zagral z nim jakas gre warta uwagi (albo po prostu to byla kwestia mapy - Echo isles i BM abuse ^^ )

[BoS]Templare
23rd June 2005, 01:43 PM
bodek jak by mnie mogli pojechac 1 kata skad by se ja wzieli ?? przecierz moi TP dzialali w tym czasie jak mi niehelpowali D:

[BoS]Aniol
23rd June 2005, 04:14 PM
Slyszalem juz wczesniej ze Kosmo w slowach nie przebiera i widze ze to prawda, ciesze sie ze go w naszym klanie nie ma, bo to cham.

Kosmo
23rd June 2005, 06:19 PM
[BoS]Aniol napisał(a)
ciesze sie ze go w naszym klanie nie ma

A poco mi klan ktory nie 3ma zadnego poziomu i wiele osób z niego pokonalem t.t , a Man o war to MEGA no0b, qrwa miec takiego fuksa to maja chyba 1/1000 w tej grze ty koles wogulesz nie masz skilla,jechalem duzo lepszych humanów od ciebie a zwlaszcza na orgu pamietam 47 lvl koles,a ty sie qrwa jarasz tym ze non stop grasz to samo >?? znasz moje strat i wiesz jak gram,a ty non stop to samo grasz 1 AM 2 MK a reszta nic nowego ...wez gosciu wogule nie chce miec z toba kontaktu,ajkich ty masz kumpli ?? buhaha pewnie same cioty co siedza w domq idz na uczelnie poucz sie bo to ci najlepiej wychodzi ...

Erdamon=Lewatywa
23rd June 2005, 06:45 PM
heh kosmo jesli pokonal cie noob to kim ty jestes??

edit: jak to B0S nie trzyma sie poziomu, kiedys mielismy grac cw ale serwer padl, ciekawe co bys mowil po cw "a co mnie to" pewnie tak samo jak na waszej poprzedniej cw

Harpoon
23rd June 2005, 07:19 PM
wlasnie , skoro przegrales to kim ty jestes ? ....

jesli mowisz na nasz klan nie trzyma poziomu, no to gl hf poprostu n/c ...

80 % naszych graczy ownuje waszych...

THE_WORLD_SUCKS
23rd June 2005, 07:37 PM
i znowu sie sie zaczyna shame on you kids !

Harpoon
23rd June 2005, 08:02 PM
kids ??? lol a ile ty masz latek ? :D

MaN-O-WaR
23rd June 2005, 08:24 PM
Kosmo napisał(a)
miec takiego fuksa to maja chyba 1/1000 w tej grze ty koles wogulesz nie masz skilla, Za kazdym razem Cie cisne w tym samym momencie - jak konczysz budowac AoLe - to sie nazywa timing a nie fux
jechalem duzo lepszych humanów od ciebie a zwlaszcza na orgu pamietam 47 lvl koles,a ty sie qrwa jarasz tym ze non stop grasz to samo >?? znasz moje strat i wiesz jak gram,a ty non stop to samo grasz 1 AM 2 MK a reszta nic nowego Ty orginalny tesh nie jestes ;P A tak nawiasem mowiac co innego mam grac - na niektorych mapach Nage biore i czasem mortary robie - patrz 1-sza gra, a czasem mass rifles + priest z dispellem ewenturalnie SB jak przeciwnik gra tak ze nie mam co z sianem robic :D Btw sk.insomnia tesh jest do dupy, bo na elfa gra caly czas AM + MK? :D A i jeszcze jedno - taki z Ciebie doswiadczony gracz ze pchasz sie armia pod moja militia - GJ and thx - straciles na tym 2 hunty za free i malo co bys DH nie stracil tyle ze miales odrobine fuxa bo akurat zle mi sie jeden foot ustawil (mowie o tym czerwonym - DH by nie wyszedl z tego jakby foot mial full HP)
wez gosciu wogule nie chce miec z toba kontaktu,ajkich ty masz kumpli ?? buhaha pewnie same cioty co siedza w domq idz na uczelnie poucz sie bo to ci najlepiej wychodzi ... Moich znajomych to Ty nie obrazaj, bo w piciu czy cpaniu to bys szybko przy nich wysiadl :D Zreszta nie o to chodzi - w przeciwienstwie do Ciebie oni 3maja poziom ;) Btw ciekawe czy bedziesz taki macho jak pojdziesz na polibude, bo raczej watpie - zacznie sie sesja i tesh skonczysz pic po 2-3 razy w tygodniu i wezmiesz sie w garsc do nauki.

A no i chyba zapomniales, ze to tylko gra, w ktorej nie chodzi o to kto jest od kogo lepszy tylko zeby sie dobrze bawic :)
EOT
Laterz :)

DarQ
24th June 2005, 10:09 AM
98% bo bez lewatywy:D

Erdamon=Lewatywa
24th June 2005, 10:57 AM
DarQ napisał(a)
98% bo bez lewatywy:D Wczoraj w FFA bylo widac kto jest prawdziwym gosu grajac z 50% gralem dosc dlugo:P

Harpoon
24th June 2005, 04:34 PM
i ciagle sie darles zeby ktos cie rozwalil ....

no ale w sumie chyba az tak zle nie grasz :D

ShaQu
24th June 2005, 06:07 PM
jesli mowa o FFA to njiech ten kto nie gral obejrzy sobie repa !!:D

ShaQu
24th June 2005, 06:09 PM
oto on

MaN-O-WaR
25th June 2005, 01:51 AM
[BoS]Basior + [BoS]caro vs give-my-win + ]nexus[

P.S. Basior zrob upload repow bo chce sobie poczytac wasze komentarze :D

MaN-O-WaR
25th June 2005, 02:27 AM
MaN-O-WaR vs Alooone (aka mare[scg] )

MaN-O-WaR
25th June 2005, 02:40 AM
Tybor vs give-my-win

MaN-O-WaR
25th June 2005, 02:42 AM
priti vs ]nexus[

[BoS]Basior
25th June 2005, 08:53 AM
Man-o-war, Goocio vs Bullseye_so, -Bloody-

[BoS]Templare
25th June 2005, 10:43 AM
No kolejna polewka gralem z Qmplem ktory ma łape w gipsie D: D: D: na dodatek prawą D: ustalilismy se ze ja "GRAMZADWOCH" i on mi dawal kase D: naprawde dobry repek warto zassac PS: gram na nicku "GRAMZADWOCH"D:

MaN-O-WaR
26th June 2005, 04:56 PM
mOw vs [zli]a6 - 46 level z orga, tutaj 28
ja bym to okreslil jako fux stulecia, bo gralem z tym kolesiem jush 2 razy i za pierwszym wygral a za drugim mnie po prostu zmiazdzyl w 10 minut bodajze - btw wtedy gral "swoja" rasa, czyli NE

Bodek
26th June 2005, 06:03 PM
No no man gratz :) trzymaj taki poziom:P

Radagast_red
28th June 2005, 01:27 PM
Uwaga zwracam sie do ludzi grajacych w warcrafta o nie granie po grzybach tudziez innych kwaskach, dajcie ludziom pograc, ja rozumiem ekstremalne wyzwania ale takie cos to zadurzo. Wsytarczy zobaczyc repa notabene krociutkiego.....

Goocio
28th June 2005, 06:48 PM
Metal takie rzeczy daje sie do dzialu HACKS
btw ale ci pojechal :p

Bodek
28th June 2005, 07:04 PM
Daj do działu hacks dostanie bana na ip i sobie juz nie pogra

Goocio
28th June 2005, 11:10 PM
2v2 AT ja z DarQ vs Manowar i Malar, ta gra sie ciagla kupe czasu, bylismy w powaznych opresjach ale to nie byl jeszcze koniec, polecam gdyz gra jest bogata w nagle zwroty akcji