PDA

View Full Version : Jak wygladacie :D



Pages : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Naddar
4th May 2004, 02:27 PM
a u nas 40 °C :P

Skillzz
4th May 2004, 02:36 PM
Hotaru, słoneczko moje, wybacz mi gruboskórność, ale wrzuć tutaj jakąś swoją seksowną fotkę. :)

Archmage
4th May 2004, 02:51 PM
Skillzz napisał(a)
Hotaru, słoneczko moje, wybacz mi gruboskórność, ale wrzuć tutaj jakąś swoją seksowną fotkę. :)
uuuu :rolleyes: voteing for it:
me<-- YES PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZ!!!! ;)

Rufus
4th May 2004, 02:57 PM
sexowne fotki można znaleźć na www.sex.o2.pl :) choć dam głowę, że Hoti tam nie ma :P

Archmage
4th May 2004, 03:01 PM
hmm... hoti dasz nagie?:rolleyes:

Rufus
4th May 2004, 03:08 PM
nie da pewnie... ale... może... ehh, zawsze można mieć nadzieję :)

cripton
4th May 2004, 03:13 PM
nie chce mi sie tego wszystkiego czytac..... narobicie spamu i nie wiadomo co jest ciekawe ;P a to zdjecie z szatni szkolnej z qmplem ;) szkoda ze nie mam jeszcze takiego co Adiv na nim byl...

cripton
4th May 2004, 03:14 PM
a tu komentarz pozostawiam wam... tzw. zdjecie z zaskoczenia ;p

Zub_Zub
4th May 2004, 03:16 PM
Co za poruszenie bije z tej foty, prawdziwe mistrzostwo aktorskie :D

cripton
4th May 2004, 03:33 PM
aktorskie????:confused:

Archmage
4th May 2004, 04:14 PM
hmm Hoti koteczku powiedz ze dasz... :)

Zub_Zub
4th May 2004, 04:35 PM
cr1pton napisał(a)
aktorskie????:confused:

bo to wygląda jakbyś grał żucie gumy marki orbit lub coś takiego:P

cripton
4th May 2004, 04:40 PM
hahahaha ale uwierz mi to bylo centralnie z zaskoczenia... skaplem sie ze zdjecie mi robia jak flash blysnal czyli po fuck'cie

OmegaPL
4th May 2004, 05:06 PM
ja na szczescie nigdy do tej pory nie mialem zdjecia z zaskoczenia takiego :D hehehe....

raVAge
4th May 2004, 05:25 PM
ale szatnie to macie jak klatki dla psów !!! <n/c>
tzn. (ale drutyyyyy!!!!!!)

OmegaPL
4th May 2004, 05:27 PM
ja takie mialem w podstawowce....w gimanzjum mamy szafki :D

Rakiti
4th May 2004, 05:57 PM
raVAge napisał(a)
ale szatnie to macie jak klatki dla psów !!! <n/c>
tzn. (ale drutyyyyy!!!!!!)
bo on mieszka na wsi, to tam tak mają (sam tak mówił z tą wioską). u nas w białym to mega full wypas ^^

Rakiti
4th May 2004, 06:13 PM
das ist ja ;D
btw. czemu tu są same pasztety? no prawie same, bo jest tu parę normalnych, ale większość (z tych nowych) to ich sie na chleb kroi.

Moldar
4th May 2004, 06:33 PM
u mnie ladują sie tylko wlosy.

OmegaPL
4th May 2004, 06:36 PM
mi tez tylko gora...te odstajace wlosy :P :D

Moldar
4th May 2004, 06:39 PM
on tak specjalnie, potem zwali na strone ze zle wczytalo i ze juz nie ma :D


btw. nie wiem czy gdzis juz ktos pisal, ale Rakiti masz dzisiaj urodziny?? jak tak to Habby Birthday. :D


eee jednak juz Cr1pton juz pisal .

Rakiti
4th May 2004, 07:03 PM
das ist ja! zapomniałem włączyć redukcję czerwonych oczu (chyba przeżyjecie) :P
btw. w końcu zobaczycie jak wygląda gosu poster.
btw. thx za pamięć :P
i to poprzednie było w 2272x1704 res z full detali... mialem problemy z zamieszczeniem jego, a teras dałem na 1600x1200 z średnimi detalami i weszło :D

Zub_Zub
4th May 2004, 07:11 PM
hmmmm...:rolleyes:

Hotaru
4th May 2004, 07:14 PM
Jej Rakiti Jaki z Ciebie ładny chłopczyk LOL taki ładny dorastający meszczyzna ;D

co do fotek :< :rolleyes: ekhm...tego nie skomentuje...nie chce zeby sie ktos nie potrzebnie denerwował...

Adiv
4th May 2004, 07:17 PM
wyyyyyyyyyyyypas :D:D:D:D:D:D:D:D

Rakiti
4th May 2004, 07:19 PM
hehe jak bym coś powiedział to byłoby "a cuż to za sarkazm!?" "czy to metafora?" itp. :)
btw. ja dałem zdjęcie i jeszcze ciemię! a ty? więcej fotek! bo nie mam z czego gnić na lejbach ^^ (joke)

Hotaru
4th May 2004, 07:21 PM
Rakiti nie przeginaj ;/

Archmage
4th May 2004, 07:22 PM
Hotaru napisał(a)
Jej Rakiti Jaki z Ciebie ładny chłopczyk LOL taki ładny dorastający meszczyzna ;D

co do fotek :< :rolleyes: ekhm...tego nie skomentuje...nie chce zeby sie ktos nie potrzebnie denerwował...
tak jak podejrzewalem nie lubisz nas!!!a my cie tak szanujemy a ty nic! jak morzesz?! my cie wychwalamy i oczekujemy tak niewiele a ty tak chlodno nas pdrzucasz! jak morzesz?

;)

Hotaru
4th May 2004, 07:23 PM
bosh...dajcie spokoj...bo ja bede tesh miała przerąb x(

Rakiti
4th May 2004, 07:25 PM
heheeh trafiłem w czuły punkt! ;D przecierz wszyscy wiemy jaka z ciebie śliczna seniorita!
żartowałem z tamtym. ale z senioritą to na serio muwię :) tylko do kielc jechać na majówkę.

Piwko
4th May 2004, 07:25 PM
fajna tapeta w pokoju rakiti.... taka hmmm oryginalnie zakręcona w pozytywnym tego słowa znaczeniu:P....

Hotaru
4th May 2004, 07:26 PM
jakbys miał mape ;P i znajomosc wiedziałbys ze skrót k-ce to od katowic nie od kielc ;P zreszta Ty sie jush nie przylizuj ;P

Archmage
4th May 2004, 07:28 PM
lol Rakiti ale zeby nie wiedziec ze K-ce znaczy katowice... ale nie martw sie nie wiedzialem znacznie wazniejszej zeczy... :p

Archmage
4th May 2004, 07:34 PM
Aha Rakiti zapomnialem dodac...
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!! "TRULY MASTER OF POST!" OBCHODZI DZISIAJ URODZINY!!!!!!! STO LAT, STO LAT NIECH ZYJE, ZYJE NAM!!! I NABIJA 100000000 POSTOW!!!!
JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

ps: duzyo milych ladnych panienek takich jak Hotaru(to dasz to zdjatko nasz kociaczku?:p)

Rakiti
4th May 2004, 07:36 PM
a mi sie nie podoba moja tapeta ;/ musze se zmienić ^^
nie przylizuje się! wcale! napisałem dla ciebie piosenkę nawet hotaru! jak dasz mejla to ci podrzucę piosenkę o nazwie "biała hotaru". bardzo ładna. A tu fota jak ją śpiewałem! ;D

Hotaru
4th May 2004, 07:40 PM
nyooo nie....Rakiti rozbrajasz mnie LOL xD ale wiesz ja sie boje ze ta piosenka ;P moze byc zbyt "dzika" zeby ją kto kolwiek oglądał ? ;P

Hotaru
4th May 2004, 07:45 PM
ech...a teraz bedzie na powaznie...ekhm...nie zycze sobie aby ktory kolwiek mówił do mnie "kotku" jasne? :< Jest tylko jedna osoba która moze tak mówic ... ;*

Archmage
4th May 2004, 07:48 PM
zrozumiano...no coz widze ze nie zrozumialas tego co napisalem chcialem byc 1 wybitnie mily ale no coz mowi sie trudno... jak sobie zyczysz...

Hotaru
4th May 2004, 07:50 PM
ech...sorki ale na serio to jest troche nie fair... i obojetnie w jakim znaczeniu jest mi z tym źle...

Mimo wszystko i tak Was koffffffaaaammm ;* nie obrazac sie na mnie

Zub_Zub
4th May 2004, 08:04 PM
eheh nikt nie wie co powiedzieć^^

Rakiti
4th May 2004, 08:09 PM
Archmage napisał(a)
Aha Rakiti zapomnialem dodac...
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!! "TRULY MASTER OF POST!" OBCHODZI DZISIAJ URODZINY!!!!!!! STO LAT, STO LAT NIECH ZYJE, ZYJE NAM!!! I NABIJA 100000000 POSTOW!!!!
JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

ps: duzyo milych ladnych panienek takich jak Hotaru(to dasz to zdjatko nasz kociaczku?:p)
dzięki.
btw. tym kimś pewnie jestem ja hotaruuuu moooooooojaaaa miiiiiiiiiłaaaaaaa!!! haaaaa uaaaaaauaaaaaaa!!! Biala hoooootaaaaaaru! bieeeeeeeeegaaaaaasz pooo uuuuuliiiiicyy! ludzieeeeee jaaaacyś dziiiicccccyyyyyyy!!
mam to nagrać? ;)
[a tak na serio to wymyśliłem to pisząc ten post]

Hotaru
4th May 2004, 08:16 PM
ja jush nie mam do Ciebie siły...nagraj xD ciekawe moze bedzie z tego przebój hehe

Rakiti
4th May 2004, 08:22 PM
ok, przy sposobności wrzuce na 4um, albo dam linka ^^
łoooooo hooootaaaaaaruuuuu! jesteeeeeees miiiiiłaaaaaa. tralalaalaaaaa yeeeeeee! evrybody! dance with me!! Hotaruuuuu, tyy na mnieeeeeeeeeee czekaaaaaaszz! i nieeee narzeeeeeekaaaaasz! czyy to w tramwajuuuuuu, czy w majuuuuuuuu! yeeeee

Zub_Zub
4th May 2004, 08:27 PM
to będzie pop czy jakaś ballada może??:D

Hotaru
4th May 2004, 08:38 PM
Rakiti.... Ty to jestes jednak .... zawsze mnie rozsmieszysz ;P boshe xD Ty to powinienes zawodowo robic xD

Naddar
4th May 2004, 08:49 PM
rakiti nice photo :P

OmegaPL
4th May 2004, 08:57 PM
Rakiti...przylaczam sie do Ciebie :D

eeeeeeeoooooooeeeeeeeooooooooo naaaaaasssszzzzaaaaaaa hooooootaaaaaaruuuuuuuu baaaaaamboleeeeooooooooo zaaaaaaawszeeeeeee mieeeeknieeeeeeeee gdyyyyyy ktooosss piszeeeeeeee o nieeeeeeejjj pieeeknieeeeee....uuuuuuuoooooo uooooooooooo Ewrybady Ciekerap put Jor Hends Ap...... GoGOOG maaaaa braaaciszzzzzzkaaaaa sweeeeeeeeego kochannneeeeeegooooo iiiii pommmmmmaaaaagaaaaaaa muuuuu w (yyyyyy) teeeeeeeen teeeeegooooooo.....

Ciekawe co z tego bedzie :P

Rakiti
4th May 2004, 08:58 PM
thx. hotaru szykuj się! piosenka prawie gotowa!

Hotaru
4th May 2004, 09:05 PM
o boshe...widzisz nie grzmisz ;P hehe ja moge pomoc przy nagraniu spiewac xD bo pisać piosenek nie umiem ;D

Rakiti
4th May 2004, 09:09 PM
a tak na serio to nie pisze piosenki ;/ znalazłem inny autorytet XD bez obrazy. Może następną zrobimy.

Naddar
4th May 2004, 09:13 PM
HAPPY BIRTHDAY RAKITI,

po raz drugi :)

cripton
4th May 2004, 09:17 PM
http://gnu.univ.gda.pl/~kasiawro/przejeb.swf

nie ja poprostu wymieklem....hahahaahahahhahahahahahaaahahahahahah hahahahhahahhhaha - rakiti cos takiego sasiewaj dal hotaru :D albo nie, dedykacja:

Od criptona dla Hotaru!!!!! enjoy ;)

OmegaPL
4th May 2004, 09:17 PM
No dobra niech bedzie tez zloze zyczenia :P wszystkeigo najlepszego :P
dobra to jak Rakiti robimy kapele?? :D

Rakiti
4th May 2004, 09:17 PM
yeeee! thx very much!!

Rakiti
4th May 2004, 09:23 PM
Hotaru napisał(a)
Rakiti.... Ty to jestes jednak .... zawsze mnie rozsmieszysz ;P boshe xD Ty to powinienes zawodowo robic xD
zawodowo to pisze newsy do "muzyki" :P www.muzyka.pl a nad pisaniem tekstów o hoti to pomyślę... można by to dać do "uważaj na kobiety".
stara hoti mocno śpi, my sie jej boimy na palcach chodzimy!

Hotaru
4th May 2004, 09:26 PM
nyo Rakiti ;) Ty sie nie bój nie zapomniałam o urodzinkach ;) tylko chciałam jakos tak na sam koniec...nyo ale jak jush tak wszyscy tyo ja tesh


Dużo szczescia i słodyczy Tego Ci Hotaru zyczy ;*

;P

cripton
4th May 2004, 09:32 PM
to jest chat i jeden wielki OFF ale fajnie ze tak sie wiara rozkreca ;) takie cos laczy ludzi :D juz chyba wiemy jak wszczyscy wygladaja, nie ma tak ze nie wiesz z kim gadasz bo juz prawie kazdy dal fotke a to zawsze pomaga w nawiazywaniu znajomosci gdy sie ma wglowei choc zarys twarzy rozmowcy :]

OmegaPL
4th May 2004, 09:37 PM
przejmujesz sie ze to wielk OFF?? hehe :) powinien byc taki nowy dzial nie HydePark tylko powninen sie nazywac "Jak wygladacie??" :) hehe

Hotaru
4th May 2004, 09:39 PM
nyo łączy a jak ;) ja sie ciesze ze Was poznałam xD przynajmniej tutaj sie na loozie czuje a nie wsród kumpelek które tylko o lakierach gadają ;/ błeee....ciagle tylko o tym bez przesady ;/

Moldar
4th May 2004, 09:57 PM
moje króciutkie opowiadanie o wedrowcu, narazie czesc pierwsza, 2 dam pozniej.

- Witam, witam wędrowcze - przywital go barman
- Czemu sądzisz że nie jestem z stąd ? -
- Ponieważ nasza wieś jest mała i znam wiekszość ludzi -
Nie oczekując na odpowiedz mówił dalej.
- Może piwo, nocleg, albo może niezapomniana noc jedną z naszych miejscowych dziewuch -
Zastała cisza
- Widze że nie jesteś skłonny do rozmów - znowu zaczol mówic
- Po prostu nie lubie rozmawiac -
- Jak sobie chcesz, ale powiedz chociaż czy chcesz coś, czy też chcesz tak sobie siedzieć bez celu -
- Pokój na noc -
- Ano takowy sie znajdzie, DOR !! chodże no tutaj -
Jak na rozkaz podbiegł mały chłopak
- Tak panie?? - powiedzial
- Przyszykuj miejsce na nocleg dla naszego pana -
- Już sie robi -
- Ekghm, nie zapomniales o czymś ?! -
- Już sie robi, panie -
_ od razy lepiej, a teraz zmykaj -
Dor szybko pobiegl na drugie piętro przyszykowac pokój. Barman kontynouwal rozmowe.
- Trzeba łobuzów nauczyć szacunku dla starszych, bo potem wyrąsno same nicponie znich -
Znów cisza, więc barman mówił dalej.
- Można znać pana godność -
- A czy jak powiem, czy to cos zmieni -
- No prawda duzo nie zmieni, ale nie lubie za bardzo rozmawiac nie wiadomo z kim -
- Jak dla mnei rozmowa sie juz zakonczyla, jedyne co chce to spedzic tąnoc w łóżku -
W tym momencie pojawił sie DOR.
- £óżko bylo juz wyscielane wiec nie musialem nic robic panie -
- No jak mówił Dor mozesz juz isc do swojego pokoju, numer 12 -
Wędrowiec powoli próbowal wstac, ale jakby nagle stracił siły i zza jego płaszcza wypadł miecz. Barman patrzył na to złowrogo, poniewaz miecz był cały zakrwiawiony. Wedrowiec wyciągnoł ręke, która takze okazała sie byc cała we krwi. Na to barman.
- O przepraszam, ale nie życze sobie tu żadnego wojownika, tym bardziej nie stąd, prosze o oddanie miecza bo inaczej zawołam straż -
Wedrowiec schowal miecz za płaszcz i powiedzial.
- Nie martw się, ja go tutaj nie użyje. NIE JA. -
Odszedl od stolika chwiejąc sie, po chwili zniknol za schodami, a barmanowi ciągle w myslach były jego słowa * NIE JA *

Rakiti
4th May 2004, 09:58 PM
OmegaPL napisał(a)
No dobra niech bedzie tez zloze zyczenia :P wszystkeigo najlepszego :P
dobra to jak Rakiti robimy kapele?? :D
to daj majla, bo ja ci musze dać moje sample :P
heheh moldar, to jest spoox!
btw. THX VERY MUCH!! U'RE THE BEST!! :)
btw2 hotaru... wspólczuję... u mnie to takie fajne koleżanki niektóre... ojojojoj ;D

OmegaPL
4th May 2004, 10:01 PM
omegapl@go2.pl

widze ze mamy pisarza :P

Moldar
4th May 2004, 10:03 PM
przyszykujcie sie na drugą cześć, jest duzo krwi, ale nie wiem czy nie pousuwac niektorych scen, dam moze ze 2-3 dni, bo troche za malo dorobione.

Rakiti
4th May 2004, 10:04 PM
dobra... pojutrze ci powrzucam, bo dziś i jutro szukam trasy koncertowej sweeta, wiec jestem zajęty ^^

cripton
4th May 2004, 10:05 PM
wooow niezle. Fajnie bo czytajac to mialem wszystko pieknie ladnie przed oczami... nie ma zbednych opisow i wstepow, wszystko jasne, no moze nie wszystko ale to co autor chcial przekazac latwo dociera do czytelnika :]

Moldar
4th May 2004, 10:16 PM
a mógłbys powiedziec co nie jasne, bo po to to dalem abyscie mowili co nie pasuje.

Rakiti
4th May 2004, 11:00 PM
nosz naprawde twórcze :) napisz cos jeszcze

Moldar
4th May 2004, 11:03 PM
mam drugą czesc na kartkach ale jest niezle podmatwana i tylko ja ją zrozumiem, bo duzo tam zagadek, wiec musze ją przerobic.

Rakiti
4th May 2004, 11:10 PM
czekamy :)

Moldar
4th May 2004, 11:13 PM
sobie poczekacie. Nie wiem moze w sobote dam.

Naddar
4th May 2004, 11:19 PM
abuserzy!!:D :D :D

RootX
5th May 2004, 12:00 AM
Moldar napisał(a)
mam drugą czesc na kartkach ale jest niezle podmatwana i tylko ja ją zrozumiem, bo duzo tam zagadek, wiec musze ją przerobic.
uwielbiam takie opowiesci tajemnicze i zagadkowe; rodem z lotra+horror+jakias ksiezniczka albo wielka wojna miedzy ludźmi a upadłymi legionami umarłych wojowników;;; kiedys tez pisalem takie fajne cuś ale to bylo jak w gimnazjum bylem i zginelo mi gdzies ble;

cripton
5th May 2004, 12:03 PM
no nie jasne jest np to, kto ma uzyc tego miecza hehehe

OmegaPL
5th May 2004, 12:07 PM
rakiti...nagraj pare swoich wokali i powysylaj mi pare sampli....tylko zeby to niezaduzo zajmowalo...ja do tego dorobie jakies Riffy gitarowe i zrobimy nasz pierwszy utwor :D

Rakiti
5th May 2004, 02:11 PM
ehh omega- jutro ja to porobię. uwierz mi, że dzisiaj jestem mocno zawalony robotą na cały dzień. Jutro ci powysyłam. i jeszcze jedno... ja nie robię wokali ^^ nie nadaję się do tego... a raczej nie mam gdzie pośpiewać, bo w bloku to troche głupio ;/

Moldar
5th May 2004, 02:39 PM
cr1pton napisał(a)
no nie jasne jest np to, kto ma uzyc tego miecza hehehe

wiesz to tak specjalnie.

raVAge
5th May 2004, 04:26 PM
dobrze rakiti ze dales fotke bede wiedział kogo mam lac na miescie :P <joke>

Archmage
5th May 2004, 04:54 PM
hahahaha ty mu grozisz? ;)

cripton
5th May 2004, 05:16 PM
Moldar napisał(a)
wiesz to tak specjalnie.

no wlasnie wiem, ale zapytales co jest nie jasne wiec ci odpowiedzialem ;)

Rakiti
5th May 2004, 06:06 PM
raVAge napisał(a)
dobrze rakiti ze dales fotke bede wiedział kogo mam lac na miescie :P <joke>
aaaa żebym nie przeczytal tego "joke" to bym mial pełne gacie... wierz mi na słowo :P

raVAge
5th May 2004, 06:18 PM
hah, no wlasnie gdzie jest moje "joke" :P
[czyzby nie czyta w <>] ?

Rakiti
5th May 2004, 07:11 PM
ta, to forum ma problemy z obsługą znaków do html, więc nie wczytuje, co może doprowadzić do zalania majtek społeczeństwa ^^
lol! hotaru jeszcze nie odpowiedziala... zwykle do tej pory bylo ok. 3 strony.
btw. omega! jutro zrobimy furorę tylko B¡D¬ NA GG!

Hotaru
5th May 2004, 10:41 PM
Rakiti ;O nie odpowiadam bo wracam do domu teraz po 22 ;P bo sie ucze maty z kolega lol ;P (bez skojarzen;P) nyo poza tym nie mozna całego zycia przed pudłem marnować xD

Zub_Zub
5th May 2004, 10:56 PM
dla niektórych to pudło to cały świat i jedyne jego okno kekekek:p

raVAge
6th May 2004, 02:51 AM
Hotaru jak chciałas bez skojarzen to trzeba było napisac ze z kolezanka sie uczysz, a tak to az mi przychodzi na mysl pare.... :)
btw. 22 :O ale pozna godzina, to chyba rano nie ?

Archmage
6th May 2004, 06:59 AM
Zub_Zub napisał(a)
dla niektórych to pudło to cały świat i jedyne jego okno kekekek:p :D ja przed "tym" pudlem spedzam bardzo duzo czasu w weekend i... nie zycze sobie aby ktokolwiek mowil na to "pudlo" jasne?
btw: nie przypomina ci to czyjejs wypowiedzi...?

OmegaPL
6th May 2004, 07:46 AM
Rakiti- bede ale nie wiem o ktorej zagadaj do mnie bo nie mam na swoim kompie Twojego numeru gg....wtedy co gadalismy to u wujka bylem :D

Zub_Zub
6th May 2004, 09:32 AM
Archmage napisał(a)
:D ja przed "tym" pudlem spedzam bardzo duzo czasu w weekend i... nie zycze sobie aby ktokolwiek mowil na to "pudlo" jasne?
btw: nie przypomina ci to czyjejs wypowiedzi...?

niebardzo...

Rakiti
6th May 2004, 09:47 AM
hotaru to twaaarda sztuka! jak po 22 wraca to ten chłopak ma problemy z... nauczeniem jej kilu rzeczy :)
A taka spokojna mi się wydawałaś...

Archmage
6th May 2004, 11:21 AM
Zub_Zub napisał(a)
niebardzo...
ehhhh... to nie bylo do ciebie.... przeczytaj kilka ostatnich stron to sie przekonasz DO KOGO TO BYLO...

OmegaPL
6th May 2004, 12:40 PM
Rakiti napisał(a)
hotaru to twaaarda sztuka! jak po 22 wraca to ten chłopak ma problemy z... nauczeniem jej kilu rzeczy :)
A taka spokojna mi się wydawałaś...

hehe a dlaczego?? :D

Rakiti
6th May 2004, 12:48 PM
omega... przecierz wiesz ;D

OmegaPL
6th May 2004, 01:34 PM
:) Piosenka naszego nowego zespolu ( mojego i Rakitiego) w toku :D hehe

Rakiti
6th May 2004, 02:22 PM
taa. myślę nawet nad zrobieniem prof. kapeli ;]

OmegaPL
6th May 2004, 05:37 PM
wyslalem Rakitiemu pare riffow on zrobi z tego cos poskleja wysle mi tekst piosenki i zasp iewamy to i bedzie spox :)

Rakiti
6th May 2004, 06:07 PM
taa :) pracujemy w pocie czoła... i zrobimy hit! dostaniemy platynę, wpdniemy do pubu, spijemy się, walniemy coś i pujdziemy spać ^^

OmegaPL
6th May 2004, 06:20 PM
A wiec stalo sie... z dniem dzisiajszym powstaje nowa kapela o wdziecznej nazwie xpam boys.... patrzac daleko w przyszlosc mamy nadzieje ze zajdziemy na szczyt :)

Archmage
6th May 2004, 06:44 PM
a za kilka lat... swiatowy "klub"(czy tam kapela jak wolicie)
ps: nie wiem czemu ale "kapela" zawsze mi sie kojarzy z kosciolem... :D

cripton
6th May 2004, 07:16 PM
kapelaN hehe

Archmage
6th May 2004, 09:01 PM
a moze dacie ten "hit" tutaj?;p
(o ile go macie ;))

Naddar
6th May 2004, 10:23 PM
o własnie, chcemy zobaczyc :D:D:D:D

Hotaru
6th May 2004, 10:30 PM
Arch...Ty to zawsze człowieka dobijasz tak? ;P

btw..dla mnie 22 tyo godzina spania w tygodniu ;/ musze na 6 byc w szkole i jechac busem 40 min ;/ wiec wiecie ;/ to wcale nie jest smieszne ;P

Rakiti
7th May 2004, 08:24 AM
to zmienimy troche twój plan dnia. po 22 to bedziesz słuchała naszej muzyczki :)
btw. a co ty do 22 robisz, jeśli można się spytać :>

Jasne, że damy!

Nekroo
7th May 2004, 09:28 AM
hotaru kaj ty do budy chodzisz:confused:

Rakiti
7th May 2004, 09:39 AM
A ciebie, czemu nie ma w szkole?

OmegaPL
7th May 2004, 10:56 AM
heh :) jakk zrobimy to damy :) pierwszy utwor sie wlasnie robi :D

Naddar
7th May 2004, 11:40 AM
jak to sam sie robi? TT

Rakiti
7th May 2004, 11:58 AM
tak. super, nie?

Zub_Zub
7th May 2004, 02:28 PM
Ja i tak niewieże :P

Naddar
7th May 2004, 02:42 PM
zobaczymy, jak dadza to uwiezysz :P

Rakiti
7th May 2004, 03:40 PM
jemu chodzilo o reklamę biedronki lolu :P

Zub_Zub
7th May 2004, 04:12 PM
ehśśś ^^...

Naddar
7th May 2004, 04:14 PM
sam jestes lol, btw na cholere ci bidrona? :p

RootX
7th May 2004, 06:21 PM
A ja wlasnie przed chwila gosu Klan zalozylem }[^u^]{
CBD { Clan of the Black Dragon }

Archmage
7th May 2004, 06:23 PM
w tym topicu sie gada o wszystkim...:)

Rakiti
7th May 2004, 07:02 PM
nooo

Skillzz
7th May 2004, 08:51 PM
Cholera, kobieto !! Dawaj to zdjęcie !! to małe sprzed paru miechów nie wystarczy !! Poza tym, tamte było jakieś zniekształcone. Ten nos taki wielki. :) Wątpię żebyś miała co pokazać, ale można spróbować chyba, nie ? ;) Twój wyimaginowany chłopak się nie obrazi. :D

cripton
7th May 2004, 08:58 PM
qr.... Skillzz wyprzedziles mnie o 0,00000000000001 nano sekundy z tym avatarkiem :P:P:P:P:P

Skillzz
7th May 2004, 09:00 PM
Też go weź, wszyscy mogą go wziąść, to będzie swoisty symbol. :(

Zub_Zub
7th May 2004, 09:42 PM
Skillzz napisał(a)
Cholera, kobieto !! Dawaj to zdjęcie !! to małe sprzed paru miechów nie wystarczy !! Poza tym, tamte było jakieś zniekształcone. Ten nos taki wielki. :) Wątpię żebyś miała co pokazać, ale można spróbować chyba, nie ? ;) Twój wyimaginowany chłopak się nie obrazi. :D

ale ty jesteś subtelny -_-...

Skillzz
7th May 2004, 09:50 PM
Jestem realistą. Nie co się cackać z Hotaru. Nic do niej nie mam, ale pewnie nie jest "za bardzo piękna". Nie idolizujcie jej, to tylko następna dziewczyna, których pełno na świecie. Taka sama których widzicie pełno w autobusie codziennie w drodze do szkoły albo pracy. A do Rakitiego - z tą piosenką, to było naprawdę żałosne, boże. Aż mi się wstyd zrobiło że jestem tej samej płci.

Rakiti
7th May 2004, 09:50 PM
a Imho to jest nie w porządq, żeby nakladac takie ava ;/ to graniczy z kpiną

cripton
7th May 2004, 09:54 PM
Skillzz napisał(a)
Jestem realistą. Nie co się cackać z Hotaru. Nic do niej nie mam, ale pewnie nie jest "za bardzo piękna". Nie idolizujcie jej, to tylko następna dziewczyna, których pełno na świecie. Taka sama których widzicie pełno w autobusie codziennie w drodze do szkoły albo pracy. A do Rakitiego - z tą piosenką, to było naprawdę żałosne, boże. Aż mi się wstyd zrobiło że jestem tej samej płci.


hahhahahahahahaha szczerosc do bolu ale Skillzz nie wszystko do jedego wora ;p czasem ta dziewczyna napotkana w autobusie moze byc twoja druga polowa........

Skillzz
7th May 2004, 09:59 PM
hehe. Wątpię. ;) Trochę już życia przeżyłem i wiem że nie ma czegoś takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia. Nie jestem pewny czy w ogóle istnieje miłość. Kobietom chodzi o to żeby znależć i przekazać dalej jak najlepszy materiał genetyczny. I żeby tak było facet musi być przystojny, bo taki ma dobry materiał genetyczny i bogaty, bo taki zapewni "materiałowi genetycznemu" ( dzieciom ) ;) przetrwanie w świecie, żeby mógł ten materiał dalej przekazywać, kopulując z innym dobrym materiałem genetycznym. ;) ale możecie oczywiście wierzyć w miłość i "drugie połówki pomarańczy" ;) :D

cripton
7th May 2004, 10:05 PM
ale mi sie glupio zrobilo ze ja taki prosty chlopak ze wsi a tu mi skillzz prawi takie zyciowe moraly....;] nie takie glupie zreszta

RootX
7th May 2004, 10:24 PM
to jest 2 klasa liceum ^^ Genetyka i dziedziczenie cech + prawo ewolucji :)
co do Hotaru to ona mi wyglada na "rasową" artystke, a takich osób sie nie spotyka zbyt często;;

Hotaru
7th May 2004, 10:45 PM
wiesz skilzz wali mnie to co myslisz o kobietach i standartowo mam w dupie to co myslisz o moim wygladzie to tak na początek mówiac dalej kto Ci do kurwy powiedział ze ja sie uwazam za jakąs nadzwyczajną pod wzgledem urody? sory ale jesli Ty wolisz jakies zajebane blądynki z wielką dupą i wielkimi karmaczami to jest mi Ciebie zal ... dalej co Ty kurwa mozesz wiedziec o tym z kim ja sie spotykam i kto teraz jest ze mna a kto nie? Tobie to sie musi dopiero jebać zycie bo skoro tylko na tyle Cie stac i potrawisz obrazac ludzi z tego punktu no to mamy dowod ze z Ciebie jest niestety cos co nie mozna nazwać człowiekiem i wyobraza sobie ze świat mu powinien do dupy wchodzic bo uwielbia miec piekne dupeczki u siebie wybacz...ale takie cos Ciebie na pewno nie spotka ;/ oceniasz ludzi po wyglądzie? z Ciebie jest zwykły kretyn... co do innych fotek...powiedziałam juz i powiem jeszcze raz NIE DAM ICH BO DO KURWY NIE MAM PO CO !

dziekuje bardzo dowidzienia bawcie sie dobrze zycze jak najmniejszych lagów na xpamie i jak najmniej przegranych cya all normalni

Zub_Zub
7th May 2004, 11:20 PM
wwidzisz lamo co zrobiłeś :(

Skillzz
7th May 2004, 11:33 PM
HAHA. Nic nie wiesz o mnie, tak jak ja nic o tobie nie wiem. Nie obrażaj mnie, przecież ja żartowałem. Ale porywcza jesteś. :D Tyle bluzgów... boże. Może masz kompleks pięknej siostry, do której zawsze przychodzili coraz to nowi kolesie, a ty siedziałaś sama w pokoju i został ci tylko komputer ? Nie osądzam nikogo po wyglądzie, z nikogo się nie śmiałem, nawet ze zdjęcia Rakitiego. ;) ( no offence Rakiti ^^ ) ¦mieszy mnie to że oni tak ci włażą do odbytnicy, przecież to żałosne. Chciałem pokazać tego apoteozę. :) Nie bluzgaj tak bo to nie przystoi damie, chyba że jednak nią nie jesteś... ;)

Skillzz
7th May 2004, 11:36 PM
Originally posted by RootX

co do Hotaru to ona mi wyglada na "rasową" artystke, a takich osób sie nie spotyka zbyt często;;
mi się wydaje że ona nie jest "rasową" artystką, tylko jest napchana jakimiś pustymi ideałami. Robi to co robi bo chce się wyróżniać z tłumu. Przeczytała w Bravo girl że trzeba się wyróżniać, więc robi to co robi. Ale pewnie się mylę, więc pewnie znowu wszyscy mnie bluzgiem obrzucicie. :)

Rakiti
7th May 2004, 11:43 PM
1: my nie piszemy o hotaru :> tylko cenimy jej zdanie i gust
2: spierdalaj stad obojniaku (w koncu muwiles, ze masz problemy z tozsamoscia plciową)

Skillzz
7th May 2004, 11:47 PM
Originally posted by Rakiti
1: my nie piszemy o hotaru :> tylko cenimy jej zdanie i gust
2: spierdalaj stad obojniaku (w koncu muwiles, ze masz problemy z tozsamoscia plciową)


1: Gust to sprawa dyskusyjna. Zdanie może mieć każdy.
2: Co do obojniaków - nie będę zamieszczał twojego zdjęcia tutaj, bo to naprawdę nie jest śmieszne. :) A co do "spierdalaj" - zmuś mnie. :) Jak nie chcesz czytać mioch postów to dodaj mnie do ignorowanych. Proste, nawet dla Ciebie. :)
Pokaż mi post gdzie mówiłem cokolwiek o tożsamości płciowej. :)

Hotaru
7th May 2004, 11:50 PM
ja Cie obrazam? hmm...wiesz...moze zacznijmy od tego ze to w gole nie jest śmieszne...nie wiem czy to jarzysz zaryzykuje , co do wyrózniania sie... tak własnie ja chce sie wyrózniac bo w przeciwienstwie do nie których nie chce byc pustą kretynką chodząca i patrząca sie jak inni cos osiagają a ja pogrązam sie w biedzie smutku itp. nikt mi nie wchodzi do odbytnicy ;/ bo ja człowieka nie traktuje jak szmate tylko jak równego sobie obojetnie czy jest on biedny czy ze wsi czy z obojetnie skad ! co do bluzgów...nie wiem za co Ty mnie masz? za dziefcynke która świci ockami i patrzy w gwiazdki cyo nocami? bez przesady najedzasz na mnie to ja na Ciebie tez tylko zauwaz ja do Ciebie wciaz mam szacunek a Ty zadnego ! przystopuj a jesli nie masz na kogo najedzac to wypad na inny off i tam sobie obrazaj byle kogo!

Skillzz
7th May 2004, 11:55 PM
Jak mogę mieć do Ciebie szacunek po tym jak zarzuciłaś mnie "kurwami" ? Twoja reakcja dużo mówi o tobie. Naprawdę. Przyznam że byłem zaskoczony, bo po Tobie spodziewałem się okazania jakiejś klasy, ale chyba się pomyliłem. Naprawdę nie oceniam nikogo po wyglądzie. Nie umawiam się z przysłowowiowymi głupiutkimi blondyneczkami, bo nie miałbym o czym z nimi pogadać. No chyba że o szminkach, bo wiem że jest takie coś... ;)

Rakiti
7th May 2004, 11:55 PM
2 swoje posty w tył... ćfoku
btw. ja sie nie balem dać swojego zdjęcia... i uwazam, ze nie mam sie czego u siebie wstydzić... a ty nic nie daleś. pewnie jestes zajebanym pasztetem, który uwaza sie za mędrca.
przeczytaj swoje posty pacanie i lepiej przeproś, jesli nie chcesz wyjscc na idiotę.
btw. czemy zmieniles nick z lord_diablo?? bales sie czegos?
to ze masz 22lata nie znaczy, ze jestes jakąś wyrocznia. caly czas sie tym chwalisz, lol. nie martw sie, z tego sie chyba wyrasta(stanu frustracji nerwowej).

btw2
a kto ma szacunek tu do ciebie? przybywasz z nikad i robisz zamieszanie. nie podobaja sie ludzie- wypierdalaj; ew. daj wszystkim ignora, lol.

RootX
7th May 2004, 11:56 PM
ja niewiem jak ktos moze okazac klase jak walnoles mu takie texty;;
rakiti, on dawal swoje foty gdzies, chyba;

Rakiti
7th May 2004, 11:59 PM
to skocz po linka. bo ja nie moge znaleźć ;/ a chetnie sie posmieje

Hotaru
8th May 2004, 12:00 AM
dla Ciebie klasy nie bede miała no...a teraz patrzac na Twój wiek...mozna wywnioskowac wiele o lol o co ja sie kłoce boshe zawracac sobie poł wieczoru jakims 22 latkiem który uwaza ze wszystko wie...ojj...chyba musze sie połozyc LOL

Rakiti mogłes powiedziec odrazu lol w gole bym nie zwróciła uwagi

hm...chyba ze to ma byc ta klasa dla Ciebie? Ty obrazasz a ja patrze jak kretyn w to co piszesz tak? świetna to dla Ciebie klasa co za lol

Skillzz
8th May 2004, 12:01 AM
Rakiti, pokazałem swoje zdjęcie, możesz je obejrzeć w tym dziale, pod nickiem Lord_Diablo, a także w Angielskim forum, topicu założonym przez Candymana. :) Głupek. :) Nie powiedziałem że masz się czego wstydzić, twoja mamusia na pewno dalej cię kocha. :) Nie chwalę się wiekiem, bo nie ma się czym chwalić, po prostu mam tyle lat i już. :) Może tobie to przeszkadza ? ;) Rakiti, napisałem że wstydziłem się że jestem tej samej płci. Nie napisałem że mam problemy z tożsamością płciową. :)

RootX
8th May 2004, 12:02 AM
http://w3.xpam.de/forum/showthread.php?s=&threadid=2407&perpage=40&pagenumber=1 tu gdzies w polowie jest ^^

Hotaru
8th May 2004, 12:02 AM
Rakiti...chyba nawet nie bardzo sie śmiać z ... no nie wypada nie znizajmy sie do poziomu 22 latka LOL

Rakiti
8th May 2004, 12:03 AM
chyba wtedy mnie nie bylo przy kompie :>

Skillzz
8th May 2004, 12:06 AM
Masz rację Hotaru, nie zniżaj się do mojego poziomu. lol. :D BTW, jak ci poszły egzaminy do gimnazjum, Rakiti ? Mój brat ma niezłą polewę z twojego zdjęcia, ale ja nie oceniam ludzi po wyglądzie, tylko on. :)

Hotaru
8th May 2004, 12:09 AM
tak nareszcie mówisz z sensem Ludzie niech nikt nie zniza sie do poziomu 22 latka bo wszyscy bedziemy de...znaczy nyo reszte sobie dokączcie ;P

co do Rakitiego sklllz ... odwal sie juz od tego ;/ przeginasz a to nie jest smieszne wrecz załosne ;/ (eee masz tyle latek a jeszcze z braciszkiem mieszkasz? ;P)

Skillzz
8th May 2004, 12:15 AM
Połowa moich kolegów ma już dzieci i żony ( właśnie w takiej kolejności ), ja wolę poczekać do skończenia studiów i pracy. :) Tak się składa że nie mam bogatego tatusia ani mamusi którzy mogliby mi kupić własne mieszkanie, a w Wałbrzychu nie ma pracy nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem technicznym, jak 2 moich kolegów. Wiesz Hotaru, uważałem cię za inteligentną dziewczynkę, ale taka nie jesteś. :) Jesteś po prostu gł... a zresztą, sama sobie dopowiedz. :)

Hotaru
8th May 2004, 12:18 AM
coz...a powiedz kto ma? wiekszosci ludzi nie stać na kompa internet ... Ty to masz... ciesz sie poki mozna ech...
i plsss nie dowalaj sie jush do nikogo tutaj ;/...idz naśmiewac sie gdzie indziej ;/ to juz zaczyna byc nudne...

Hotaru
8th May 2004, 12:20 AM
i ostatnia rzecz...przestan mi mówic jaka ja nie jestem a jaka powinnam byc ;/

Skillzz
8th May 2004, 12:32 AM
Z nikogo się nie naśmiewam, nie mam do tego po prostu prawa. :) Po prostu wyraziłem swoją opinię, do tego mam prawo. :) Nie mówię ci jaka masz być a jaka nie, bo mnie to po prostu kompletnie nie obchodzi. Bądz jaka chcesz być. To nie mój bussiness. :) I nie reaguj tak gwałtownie na wszystko. Gdybyś po prostu przyjęła to co napisałem ze śmiechem, tak jak było w zamierzeniu, to nie byloby tego wszystkiego. :) BTW, znam parę osób których rodziców stać żeby syneczek odziedziczył firmę po ojczulku, albo żeby kupić mu mieszkanie albo domek. Ja muszę sobie radzić sam, już dawno nie jestem w "okresie ochronnym", tak jak niektórzy tutaj. :)

Hotaru
8th May 2004, 12:37 AM
a ja Ci powiedziałam na samym początku ze dla mnie to nie jest śmieszne!

Skillzz
8th May 2004, 12:41 AM
Więc mogłaś po prostu napisać to wtedy. Sprawa byłaby zamknięta. Wychowałem się w specyficznym środowisku, gdzie słowo "kurwa" automatycznie powoduję agresję. Zaczęłaś mnie nimi obrzucać aż w końcu przekroczyłaś punkt krytyczny, nawet jeżeli myślałaś że nie odbiję piłeczki.
Jeżeli byłby następny raz ( w co wątpię ) to napisz od razu że cię to nie śmieszy, proste. To kończy sprawę. :)

Skillzz
8th May 2004, 12:48 AM
:)

Tossi83
8th May 2004, 02:13 AM
Tak czytam to i czytam i się normalnie powstrzymać nie mogę aby nie wtrącić swoich trzech groszy. Tak więc krótko: Skillzz, a kysz!!!

raVAge
8th May 2004, 03:32 AM
heh skillzz nie wiedziałem ze HP wychowują sie w takim "agreswynym" srodowisku ^_^

OmegaPL
8th May 2004, 07:42 AM
przeczytalem wszystkie posty w ktorych jakis niedojrzaly 22 latek wyzywa sobie bezkarnie ludzi na tym forum i odnosi sie do nich bez szacunku i powiem ze niezbyt mi sie to spodobalo. On mysli ze bedzie kims jak sie bedzie wyzywal...chlopie to jest myslenie 13 latka.... Przyszedles tutaj tylko po to zeby ludziom nawzucac i zeby klutnie robic??? Jesli do tego dla ciebie (celowo z malej litery) przeznaczone sa fora to idz sobie na battlenet.pl i tam sie wyzywaj. Tam sa ludzie na twoim poziomie...

I wes lepiej idz juz z tego forum....

Skillzz
8th May 2004, 09:42 AM
1: Nie miałem zamiaru nikogo obrażać, po prostu żartowałem,
2: nigdzie się nie wybieram,
3: omega, to nie było myślenie 13 latka, bo gdybym tak myślał, to pewnie nawrzucałbym wam od kurw i chujów, tak jak mi Hotaru albo Rakiti. Nie muszę używać przekleństw żeby coś powiedzieć. Może wy macie jakiś kompleks że ja mam 22 lata ? :) Ciągle o tym mówicie... :),
4: co to jest HP ? :)
BTW, omega, nie tobie oceniać mój poziom, bo nie znasz mnie. To że mówisz że jestem na niskim poziomie, to było dopiero dziecinne. :)

cripton
8th May 2004, 10:04 AM
ludzie! przeciez wszyscy jestesmy dziecmi jednego Boga!! ;) a jak ktos w Niego nie wierzy to zawsze jest dzieckiem sowjej mamusi i bedzie nim do konca..... tak wiec wszyscy jestesmi dziecmi i wyzywajac sie mowicie prawde o samych sobie hihi lubie takie klutnie bo juz mnie nudzi to cale forum a tak to mozna sie posmiac czasami hehe

uwaga! trzy! dwa! jeden! kto pierwszy nie zgodzi sie z cirptonem i rzuci pierwszy bluzg???? hehe "kto jest bez grzechu niechaj pierwszy rzuci kamien" :D

bierzcie sobie do serca to co inni mowia o was to skonczycie w szpitalu psychaitrycznym na oddziale szczegolnie sflustrowanych,....

Rakiti
8th May 2004, 10:14 AM
do skillzza na zakończenie : to dobrze, że twój bracik ma polewę z tych zdjęć, bo ja je robiłem only 4 fun (jeśli nie łapiesz, to chodzi o zabawę). A prawdziwe zdjęcia to mam legitymacyjne, lol, ale ich nie dam, bo nie chcę ludzi zanudzać na tym forum, tylko ich rozbawić i samemu się pośmiać :P Ja się na nich wygłupiałem!
Ja potrafię pośmiać się z siebie i jestem wyluzowany w przeciwieństwie do ciebie. Wierz mi... twoje zachowanie nie wszystkim sie podoba.
Człowieku... powtórzę: Nie myśl, że jak masz owłosionego banana, zarost, i 1.85 to możesz mówić co ci się żywnie podoba. To forum jest dla ludzi... nieprzeciętnych, więc się dostosuj, albo ciśnij frajerze (skąd znam ten tekst? :>) i nie zanudzaj swoimi gadkami.
do cr1ptona: hehe wszyscy są braćmi i z jednego boga, ale niektórzy rodzą się pod ciemną gwiazdą ^^

Rakiti
8th May 2004, 10:20 AM
Skillzz napisał(a)
1: Nie miałem zamiaru nikogo obrażać, po prostu żartowałem,
2: nigdzie się nie wybieram,
3: omega, to nie było myślenie 13 latka, bo gdybym tak myślał, to pewnie nawrzucałbym wam od kurw i chujów, tak jak mi Hotaru albo Rakiti. Nie muszę używać przekleństw żeby coś powiedzieć. Może wy macie jakiś kompleks że ja mam 22 lata ? :) Ciągle o tym mówicie... :),
4: co to jest HP ? :)
BTW, omega, nie tobie oceniać mój poziom, bo nie znasz mnie. To że mówisz że jestem na niskim poziomie, to było dopiero dziecinne. :)
powiedz mi no... kiedy nazwalem cie chujem, albo kurwą itp.?
cytaty proszę...
i to ty masz kompleks z tym 22 lata... wystarczy dokladnie obejrzec dzial replays, zeby to zobaczyć... jak ktos ma x>20 to ty od razu walisz, ze masz 22 i sie tym podniecasz i sie pucujesz do ludzi, loool.
i jedyny po tobie pozytek, to emotionikony zostawiane przy postach :>
do omegi: na battlenet.pl jacyś goście kłócili sie o narodową tożsamość grubbyego :P i wykalkulowali, że jest polakiem, bo grał z Krawcem [hahaahhahaahahhahaa]

RootX
8th May 2004, 10:35 AM
juz dawno mialem to napisac ale sie wstrzymywalem:
Skillz, Człowieku tobie jest potrzebna jakas glebsza refleksja nad życiem - nie teraźniejszym ani przyszłym, nad życiem które przemija, a ty przeminiesz razem z nim. Postaraj sie więc jak najwiecej z niego skorzystać biorąc pod uwagę innych. Nie psuj ludziom krótkich a jakże cennych chwil na obrażaniu etc. Zajmij sie sobą, zastanów sie co w sobie zmienic, żeby temu światu coś od siebie dać a nie zaszkodzić. Zapamiętaj, chwila przemija, wieczność trwa a ty możesz trwać razem z nią w pamięci ludzi dla których coś dobrego zrobiłeś lub umrzeć i trwać w zapomnieniu jako ten który "odbierał zamiast dawać"; to sie tyczy wielu z nas, nie tylko Skillza;; no to bedzie chyba dobre podsumowanie;; ^^
dziekuje za uwage :P

Skillzz
8th May 2004, 10:49 AM
Do Rakitiego :
"pewnie jestes zajebanym pasztetem, który uwaza sie za mędrca"
"przeczytaj swoje posty pacanie "
"nie podobaja sie ludzie- wypierdalaj;"
"2 swoje posty w tył... ćfoku"
To jest właśnie twój poziom, bez komentarza. :) Wrzuć link do działu w replays gdzie "chwalę" się swoim wiekiem( jakby było czym ). :)

Do Rootx :
przeczytałem i doszedłem do wniosku że to jest wypowiedz na poziomie, jednak nie mogę się zgodzić z wszystkim. Widzisz, korzystam z życia nie utrudniając życia innym. " ¯yję i daję żyć innym". :) Wszyscy moi bliscy to wiedzą. Z nikim nie mam nigdy problemów. Mam dużo przyjaciół w różnych miastach, nie tylko w Wałbrzychu bo wszyscy których poznałem wiedzą że umiem słuchać i coś poradzić bez jakiegoś zadęcia. :)

Do Criptona :
nie mam kamienia :( ale mam co innego ;) Obrazek dla Ciebie. ;)

RootX
8th May 2004, 11:01 AM
Skillz, jesteś osobą dość _kontrowersyjną i mówisz bez ograniczeń (prawie) i to wlasnie drażni ludzi;;
Si vis pacem, para bellum - jeśli chcesz pokoju szykuj się do wojny - to jest bardzo mądre spostrzerzenie;;

Skillzz
8th May 2004, 11:04 AM
;)

cripton
8th May 2004, 02:09 PM
eee Skillzz!! catch!

Archmage
8th May 2004, 02:18 PM
RootX napisał(a)
Si vis pacem, para bellum - jeśli chcesz pokoju szykuj się do wojny - to jest bardzo mądre spostrzerzenie;;
to nie powinno byc :"Kto chce pokoju szykuje sie na wojne?"

RootX
8th May 2004, 02:20 PM
to znaczy to samo;;

Zub_Zub
8th May 2004, 04:44 PM
ahhhh cisza, spokuj nikt nic nie pier***** good:]
teraz troche filozofi dodać i będzie git jak dawniej:)

NightElf
8th May 2004, 04:54 PM
lol pobawie sie kogos w rodzaju ojowca :> moj ostatni post to byl tutaj ze 2 miechy temu pewnie ... jak nie lepiej :) keidy ten topic mial jeszcze niecale 70 ^^ postow :P i moje spostrzezenia co do tej sprzeczki sa takie ^^ :P

1. skilzz moze i torche przesadzil ale wszyscy na niego najechali jak cholera powoli ttuaj sie wiaze jakas koalicja i nie daja pisac "nowym" nic co im sie nie podoba bo to przecierz ich topic...
2. topic dla nieprzecietnych ... nie wiem co mam przez to rozumiec ale masz wysokie mniemanie o sobie ...
3. zgodze sie ze 3/4 osob z tego forum podlizuje sie nalogowo hotaru itp. ale jest ona chyba juz doslownie jedyna dziefffczyna na tym forum wiec to slodkie ze jej wszyscy bronia... :)
4 . skillzz jesli naprawde masz te 22 lata to juz dawno powinienes sobie dac spokuj i usstapic .. bez wzgledu na to kto ma racje ... albo raczej kto jej nie ma...
5. rakiti wyglada jak wyglada moze i troche dziecinnie ale to jest jego sprawa i nic wam do tego :/ kazdy byl kiedys dzieckiem i wiekszosc doroslych chciala by nimi znowu byc ...
6. ponabijac sie mozna ale dystans jest dosc wazny ...
7 . sorry ze ten text brzmi jak jedno wielke wymadrzanie sie i pier**** ale takie jest moje zdanie a ja jestem ZUPELNIE neutralny w tej sparwie bo sie tu z nikim nie kloce :/
8. kto zostal urazony ten zostal przeproscie sie jesli nie lubicice miec wrogow dajcie po buziaku i po sprawie :/
a dla topicowych WYMIATACZY co maja po 1xxx postow taka prosba .. mzoe i jestescie tu dluzej i nalezy wam sie przez to jakis szacunek ... ale traktujecie ten topic tak jakby bykl wasz a kazdy nowy co tu wpadnie i ma inne poczucie humoru troshku to juz intruz :/ dziffne :P

Zub_Zub
8th May 2004, 05:17 PM
wasze długie posty pełne nietolerancji i agresji są jak załąmanie chmury deszczowej nad łąką, pełen destrukcji, agresji, zniszczenia, niepożądku ale przynajmniej odświerza otoczenie... Więc może sie skończy kolejny fight oftopic i jakis kolejny peace oftopic czas begun:)

Rakiti
8th May 2004, 05:34 PM
to byla ironia, lol
btw. ja sie jej nie lize... ja robie zarty :) jak kazdy. ja hotaru traktuję jako koleżankę. Ja juz mam dziewczynę, więc nie mam po co sie pucować.
[także hotaru nie rób sobie nadziei, haha]

cripton
8th May 2004, 05:55 PM
i co Rakiti, znalazles z dziewczyna "wspolny jezyk"?? hehehehe

chyba troszq za wczesnie, nie sadzisz?

RootX
8th May 2004, 06:08 PM
ah jak te dzieci szybko dorastaja ^^

Rakiti
8th May 2004, 06:46 PM
tylko nie dzieci, ok?
btw. hehe wy w klasztorze żyjecie?

RootX
8th May 2004, 06:55 PM
ja obok kosciola w domku jednorodzinnym mieszkam; to jest cos w stylu klasztoru bo w niedziele caly dzien msze slyszysz;; amen.

Rakiti
8th May 2004, 07:01 PM
hehe no tak :> i masz fajnych sąsiadów! doroszów :> ja kiedys jak bylem nad morzem, to przeprawilem kredą na tablicy napis "filet z dorsza" na "filet z dorosza" :) moglem to cyknąć

Hotaru
8th May 2004, 07:10 PM
Zub_Zub i własnie za to Cie cennie:)

Rakiti
8th May 2004, 07:14 PM
JAKI KURWA MOTYW BYL NA ACON4!!! hahahahahah nie mogę wyrobić!!!
Snake wygral gre z Demonem. A wtedy podchodzi koles i mowi mozecie zaczynac.
-Ale my juz konczylismy,
- Niewazne grajcie jeszcze raz, nie bylo powiedziane start :P
dodam tylko, że po powtórce snake przegrał
[relacja by fibak]
hahahah loooool!!! n/c te cafe jest koffane :) e24 rulz

cripton
8th May 2004, 07:45 PM
hehe przypominaja mi sie czasy dziecinswta ( :D ) kiedy to jak bawilismy sie w "gonianego" to jak na poczatku ktos kogos zlapal to ten mowil: "jeszcze nie bylo start!" :P

Rakiti
8th May 2004, 07:50 PM
dodatkowo nie można keyów zmieniać :> super. hehe czeeeemu tam nie jechalem!!!!! ale mialbym bekę :P wyobraź sobie jak wygląda np. demon, który @LL time gra na keyach keycraftowych, a tu nagle jedzie na genialnych polskich...

cripton
8th May 2004, 07:54 PM
Rakiti napisał(a)
[...] wyobraź sobie jak wygląda np. demon, który @LL time gra [...]

hehe przeczytajcie, to jest fragment wypowiedzi Rakitiego bez koncowki :D no wyobrazcie sobie....... hhehehehehehehee

Rakiti
8th May 2004, 07:59 PM
^^

Zub_Zub
8th May 2004, 08:24 PM
kekeke:D

raVAge
8th May 2004, 10:45 PM
:)
Skillzz, chyba juz za pozno na to zebys sie dowiedział co to oznacza HP.... ale mam nadzieje, ze bez tej wiedzy bedzie spokoj w tym temacie ^_^
Hotaru, duża troche ta twoja sygnaturka :P ( eee lipa czcionka trudno otczytac co tam pisze, ale łatwo odkryć skąd zaczerpnięty jest ten tekst.... :/ )

p.s. - mam dobrą wiadomosc, z kumplami niedługo nakrecimy film [lol] szkoda, ze mnie wybrali na kamerzyste :P wiec chyba w nim nie wystąpie.... filmik, jezeli nie bedzie duzo zajmował umieszcze tutaj, a jak nie to na jakims serverku.... tak czy siak bedziecie mieli to niego dostep jako pierwsi (oprocz autorow i wykonawcow) :)

pozdro

Zub_Zub
8th May 2004, 10:49 PM
a o czym tak pokrótce on będzie??
:)

OmegaPL
8th May 2004, 10:51 PM
zauwazylem ze z tego forum sie robi jakas scena artysow :) jedni robia kapele ( JA I RAKITI :P :D) inni filmy kreca :) no coz :) niedlugo to forum dzieki nam ( artystom :D) bedzie slawne na cala polske :) aha i zapomnialem o naszej artystce hotaru ktora pieknie maluje ;]

Hotaru
9th May 2004, 12:45 AM
no super... powodzenia moze cos z tego wyjdzie...

Hotaru
9th May 2004, 12:55 AM
btw.tesh sie zapytam o czym bedzie ? :<

co do sygnaturki ... dla mnie jest wystarczająca rozmiarowo choc chciałam wiekszą ale nie bede zawalać forum co do czcionki ... taka ma własnie byc ... nie czytelna a jednak przypominająca fajnie jest tak umierać jak człowiek wbija człowiekowi noz w plecy : ) :

Zub_Zub
9th May 2004, 12:59 AM
Ja też coś tam tworze ;)

raVAge
9th May 2004, 04:06 AM
pierwszy film bedzie.... smieszny :) no i dla was moze byc tez szokujący ^_^
a wiec mamy taki plan (dzisiaj go juz omowilismy) ze kumpel bedzie sie bił z innego kumpla pit bullem :P zobaczymy co z tego wyniknie =] (wiem, jestesmy głupcami)

jako, ze bede kamerzystą, bede probowal jak najbardziej pokazac drastyczne sceny, moze wyjdzie nam cos w stylu CKY :P
mozliwe tez ze doklejimy pare fajnych efektow czy cos w tym stylu.... zreszta, jak ruszą jakies prace to wam napisze :rolleyes:

cripton
9th May 2004, 09:16 AM
hehe raVAge ja wam moge zapowiedz zrobic:

- Cześć, jestem (to imie lidera), witam w Jackass! :D

jako dowod mojego doswiadczenia podam liczne wystepy na forach i roznych przedstawieniach, oraz pracuje etatowo jako lektor w kosciele :D:D


Hotaru nie wiem czmu ale wewnetrznie poruszyla mnie Twoja sygnaturka.... naprawde wzruszajaca jest.... jeszcze ta smutna dziwczynka....

Skillzz
9th May 2004, 10:49 AM
hm... mnie też poruszyła sygnaturka... na krześle, ale tekst dobrze dobrałaś. ¦wietnie się komponuje z tą smutną dziewczynką i twoim avatarkiem. Pewnie musisz czuć straszliwy, ogarniający całe twoje jestestwo, Ból Tworzenia, który stawia cię na równi z Bogami tworzącymi dla szarego, bezmózgiego motłochu pod twoimi boskimi stopami. ;)

Skillzz
9th May 2004, 11:08 AM
:)

Zub_Zub
9th May 2004, 12:15 PM
boshe co za przygłup... doprawdy wymiaasz humorem na prawo i lewo...

Skillzz
9th May 2004, 12:40 PM
Myślę że nawet człowiek tak mało inteligenty jak ty, dawno doszedłby do wniosku że przynajmniej ty nie jesteś w stanie mnie obrazić. :) Ale życzę ci powodzenia. :D

raVAge
9th May 2004, 02:04 PM
heh skillzz, ten obrazek mnie powalił na ziemie... (mali afganczycy czy jaki chuj ? :>)

p.s. - dobra dobra, bieda moze i u nich klepie ale popatrzcie jaka dzieciak po lewej ma koszuleczke....adidas, real.....

Zub_Zub
9th May 2004, 02:07 PM
bo u nich to dwie kury kosztuje:)

btw. do skillza n\c

cripton
9th May 2004, 03:08 PM
hehehheheheheheheh zdjecie jest grube hehehhehehehehehehe

Hotaru
9th May 2004, 04:00 PM
raVAge jak wrzucacie efekty to dajcie niczym z matrixa xD pobiegalisbyscie z chłopakami a potem dorobicie piekne efekty jak latacie xD fajnie by to wygladało ;P

Skillzz rob co chcesz nic juz z twojej strony mnie nie ruszy

Zub_Zub
9th May 2004, 05:44 PM
a ten piesek oczywiście sztuczny:)

Archmage
9th May 2004, 05:46 PM
Hotaru napisał(a)
raVAge jak wrzucacie efekty to dajcie niczym z matrixa xD pobiegalisbyscie z chłopakami a potem dorobicie piekne efekty jak latacie xD fajnie by to wygladało ;P

Skillzz rob co chcesz nic juz z twojej strony mnie nie ruszy
a glowna role zagra neo(oczywiscie polski->A.Lepper ;))...
ps: moze stworzyc topic o polskim sejmie?;p

Zub_Zub
9th May 2004, 07:16 PM
Gdyby tak szybko sejm realizował dobre ustawy jak tutaj pomysły wprowadza się w życie:>

Odyn
9th May 2004, 09:10 PM
Ale spoko żeście się pojeżdżali;]

cripton
9th May 2004, 10:05 PM
ja za chwile dam u mojego autorstwa fimy z seri jackass!!! :D:D:D

zdjecia byly robione z aparatu cyfrowego na imieninach mojej kuzynki heheh zaraz zobaczycie ;d

cripton
9th May 2004, 10:18 PM
na rozgrzewke wiszacy cripton na drzewie ;d

Zub_Zub
9th May 2004, 10:21 PM
crip-fu fighting:P

Rakiti
9th May 2004, 10:26 PM
hahahah wyszedles jak ten truu karzel z jackasu na mtv^^

raVAge
9th May 2004, 10:29 PM
nieeeee, pies żywy, jak ta lala :P

cripton
9th May 2004, 10:30 PM
"Hit sezonu" :D:D

raVAge
10th May 2004, 12:06 AM
muszę Cię rozczarować, cos jest nie tak z tym zipem, nieprawidłowo zapakowane lub zamieszczone na serverku.... sprobuj jeszcze raz, bo chcialbym to zobaczyc ^^

Zub_Zub
10th May 2004, 01:57 PM
mi się ie wiesza albo nic nie robi jak prubuje go ściągnąć:\

cripton
10th May 2004, 02:23 PM
qrde.... sproboje jeszcze raz... ale mowie wam filmiki sa tk glupie ze az smieszne ;D

cripton
10th May 2004, 02:41 PM
hee teraz chyba pojdzie :D

Jack cripton :D (http://jackcrip.republika.pl/MVI_0295.zip)

ZOMO-Misiek
10th May 2004, 02:42 PM
hehe siema ziomale wruciłem do akcji :D widze że tu na forum niezłe jaja się odstawiają :] wogule spoko zdięcia.

cripton
10th May 2004, 02:57 PM
hehe part 2 :D

Jack cripton part 2 :D (http://jackcrip.republika.pl/MVI_0300.zip)

RootX
10th May 2004, 03:24 PM
lol; to wyglada jak "przygody krwawych kasztaniaków": cz1. "zakapturzony kosiarz" i cz2. "mroczny rajdowiec" lol

cripton
10th May 2004, 03:35 PM
heh a co to??

ale chyba znaczy ze ci sie nie podoba.. :( a ja sie tak staralem.... :P

byloby cos lepszego ale wiecie.... zeby cos bylo fajnego to trzeba poswieci ubranie ;) a to jak juz wspomnialem na imieninach bylo wiec wiecie..... jeszcze trza bylo sie pokazac :]

RootX
10th May 2004, 03:38 PM
niemowie ze mi sie nie podoba, poprostu zaproponowalem tytuly do tych _filmików :)

Archmage
10th May 2004, 05:26 PM
ZOMO-Misiek napisał(a)
hehe siema ziomale wruciłem do akcji :D widze że tu na forum niezłe jaja się odstawiają :] wogule spoko zdięcia.
ooo misiek wraca welcome back :)

Rakiti
10th May 2004, 05:41 PM
ZOMO-Misiek napisał(a)
hehe siema ziomale wruciłem do akcji :D widze że tu na forum niezłe jaja się odstawiają :] wogule spoko zdięcia.
ooo stary jebacz powraca! welcome back!

Archmage
10th May 2004, 05:44 PM
czemu "stary jebacz"??

OmegaPL
10th May 2004, 05:49 PM
hahaha :D rozumiem slowo stary.,...ale w jakim znaczeniu uzyles jebacz?? :D

Rakiti
10th May 2004, 06:04 PM
only he knows :P

Odyn
10th May 2004, 06:26 PM
rakiti chciał po prostu 1800 nabic

Rakiti
10th May 2004, 06:45 PM
aaa juz 1802 :>
piszcie coś!!!!!!!!! musimy 100 str. nabic!

RootX
10th May 2004, 06:47 PM
rakiti grasz 1v1?
moze chcesz poobsowac jak Jurka jade 1v1???
:P :P :P :P

Naddar
10th May 2004, 07:29 PM
to są decydujące momenty! jush prawie 100 strona :O!

RootX
10th May 2004, 07:41 PM
u mnie 37

Naddar
10th May 2004, 07:46 PM
pewnie masz ustawione na wiecej postów na strone :O

RootX
10th May 2004, 07:49 PM
oo domysliles sie ^^

Zub_Zub
10th May 2004, 07:53 PM
kto nabije setną strone może sie narazić:P

Rakiti
10th May 2004, 08:24 PM
RootX napisał(a)
rakiti grasz 1v1?
moze chcesz poobsowac jak Jurka jade 1v1???
:P :P :P :P
Jurek to głupi i gruby n00b, wiec widowiska nie bedzie. w piątek mam czas, wiec mozna zagrać w piatek :P
poobsuje tez w piatek.
to chyba 100str :P

War][][][Master
10th May 2004, 08:46 PM
rakiti niemów ze to noob, ma znacznie lepsze staty niz ty !!!

Naddar
10th May 2004, 09:21 PM
jakie? :D

RootX
10th May 2004, 09:27 PM
Rakiti napisał(a)
Jurek to głupi i gruby n00b, wiec widowiska nie bedzie. w piątek mam czas, wiec mozna zagrać w piatek :P
poobsuje tez w piatek.
to chyba 100str :P
zebys dzisiaj byl na treningu klanu naszego to bys plakal ze smiechu; w tej chwili co ja pisze to , rozgrywa sie sparing 1v1 gaska vs jurek gaska zatowerowal cala mape arcan towerami i strzelajacymi a jurek ma wardenke na 5 lvl i 6 moonwelow, zobaczymy jak to sie skonczy;;; wejdz na nasz kanal dzisiaj, bede ja z nim gral, z obsami , dopiero bedzie massacre:P:P:P:P
i niemow ze on glupi jest :P

5 minut temu blizzard wylaczyl serwery wszystkie chyba patcha 1.15 instaluja;;

JEST JUZ 1.15!!

raVAge
10th May 2004, 09:43 PM
haha ej jak tu nikt nie wie o co chodzi, jaki kurwa Jurek, jaki kurwa 1.15 ? :>

raVAge
10th May 2004, 09:44 PM
musze zaczac tą 100 strone :P

OmegaPL
10th May 2004, 09:46 PM
100... :P bylem pierwszy :P

OmegaPL
10th May 2004, 09:47 PM
zalozylem ten topic wiec musze byc na 100 pierwsyz nie?? :P hehe :)

raVAge
10th May 2004, 09:47 PM
skasuj to !!!! :P

raVAge
10th May 2004, 09:48 PM
eeeeeeeeeeeeełłłłłłłłłł :/

RootX
10th May 2004, 09:49 PM
1.15 jest juz

:P kolejny post nabilem

cripton
10th May 2004, 09:49 PM
no nie ma co, rzeczywiscie historyczny moment,... ;p

Naddar
10th May 2004, 09:52 PM
haha ja jush mam 45% :P

OmegaPL
10th May 2004, 09:56 PM
widze...na statusach na gg sie doslownie "podniecasz" i zmieniasz status co 5 % :)

Naddar
10th May 2004, 09:57 PM
to ty masz mnie na gg? :D

OmegaPL
10th May 2004, 09:59 PM
nom :P kiedys gadalismy i gdzies tam zostales okryty kurzem.... :)

Naddar
10th May 2004, 10:01 PM
a ja miałem new liste kontaktów bo format był i cie wcieło ;d bo nie wyexportowałem listy xD

War][][][Master
10th May 2004, 10:03 PM
ravage niwiesz co za jurek to jedz na piasta dowiesz sie, jaki gaska to wpadaj na 10ciny poznasz mnie i go i rootxa

RootX
10th May 2004, 10:07 PM
:P ja nie mieszkam na dziesiecinach;

War][][][Master
10th May 2004, 10:46 PM
mieszkasz osle! tam są jeszcze 10ciny ! i nie kłuc sie

RootX
10th May 2004, 11:12 PM
:P to mozliwe