PDA

View Full Version : Jak wygladacie :D



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Ludwiczek
13th November 2008, 04:21 PM
(...) a dwa na raz jakos sobie tego wyobrazic nie moge^^

i może niech tak pozostanie... ;)


co do ziutka i korozji, to w ślimaczym tempie ale robia jakies postępy ;p wiec nie jest źle,
jeszcze sie przy nas wyrobią i wyjdą na ludzi :P :D

nie to co uber... dla niego nie ma juz chyba nadzieji, bo cos nie grywa z nami

dzisiaj moze zagram, ale na lagu i d/c .... o ile wogole bede miał neta :) bo mamy remont/prace sieci przez kilka dni
do tego jutro ciezki dzień, a sobota oczywisice pracująca.

Do tego monika, chce mnie wczesniej widziec w lozku ;p, kwestia czy bedzie miec argumenty leszpe niz granie w dote czy spanie ;)

Ludwiczek
13th November 2008, 08:24 PM
Ahh! Cóż to był za bój! :D

Ziutek
13th November 2008, 09:35 PM
byl byl :D i mam fajnego screena z gry :D:D

Ludwiczek
13th November 2008, 09:37 PM
-.-? jakiego?

ja chcailem walnac na koniec ale nie zdazylem i nie bylo tablki tylko disconnet

Ziutek
13th November 2008, 09:46 PM
zawsze na Twoim hoscie jest disc :P no tym jak mowisz o swoim skillu :P

Ludwiczek
13th November 2008, 10:06 PM
:D a mozesz mi podeslac replaya bo oczuwsicie sobie nie zpisalem a plik lastreplay mam uszkodzony -.-

Kikusia
14th November 2008, 11:05 AM
Wstawcie replaya tez chetnie zobacze:)

Ziutek
14th November 2008, 04:52 PM
ja go nie wstawie bo jest tam duzo kompromitujacych momentow:P

Ludwiczek
14th November 2008, 05:01 PM
dokładnie... :) moglaś zagrać z nami, teraz musisz obejść sie smakiem ;p
nic nie zobaczysz, hahahahhaa, hahahah ;)

Korozja
14th November 2008, 06:40 PM
gra ciekawa, zaczelismy 4v5, bo Ludi jak zwykle niecierpliwy

z poczatku jak to zwykle bywa, ja z Ziutkiem jako rozgrzewke zaliczamy 0-3, zeby pomoc przeciwnikom troche, by gra byla potem wyrownana :D
cisna nas niemilosiernie, ale my Polacy mamy jakis power do obrony i nie dalismy sie ;)

maszcie bierzcie

zeby zakonczyc ten marny offtopic, dorzucam fotke ;d tematycznie do avatara - this is Sparta! ;P

Ludwiczek
14th November 2008, 06:50 PM
dzięki korozja.... -.- moze nie zauwazyles ale replay mial byc tutaj nie wrzucany -_- nob!

Ziutek
14th November 2008, 07:34 PM
gosc jak spalil numer :/ prosba do Raphaua usun tego repa puki ktos zobaczy :P

Ludwiczek
14th November 2008, 07:49 PM
haha, a juz jest next xD me pro, rapier ftw? :)







....dobrze ze go korozja odzyskał jak mnie zajebali :P

Ziutek
14th November 2008, 10:08 PM
nooby nie dali znac ze graja :P

Kikusia
15th November 2008, 12:19 AM
Ziutek mialam Ci podziekowac tak wiec dziekuje:)

Ziutek
15th November 2008, 12:39 AM
tak ??:D a za co??:D

MiHu
15th November 2008, 07:45 AM
tak ??:D a za co??:D
nie pytaj za co... jak dziekuja to bierz :)

Korozja
15th November 2008, 01:35 PM
juz wzial, teraz chce wiedziec za co ;p

Ziutek
15th November 2008, 01:51 PM
dokladnie :D

Ludwiczek
15th November 2008, 03:59 PM
eh, zamieszanie ;p i nie ziutek tylko chyba korozja i valividus czy jakos tak :)
kikusia miala zostać ukarana, ale zaciagneli mnie do grania i odciagneli uwage od niegrzecznej kiki ;)

tym razem jej sie upiekło ;p

Ziutek
15th November 2008, 04:13 PM
valividus :D:D:D spadlem :D:D hehe ale podziekowanie nie zostana mi zabrane ??:D

Ludwiczek
15th November 2008, 04:16 PM
zdazymy zagrać 1 meczyk zanim pojde na piwsko/impreze?



valividus :D:D:D spadlem :D:D

ps.. aa mam na FL "Vidalius" ofc ;)


hehe ale podziekowanie nie zostana mi zabrane ??:D

nie, no i jeszcze ja się dołącze :)
thx chopaki :P

ziutek, wbijaj, ja mialem sie zdrzemnac chwile, ale zamiast tego zagram i ide sie alkoholizowac :D powinno mi to pojsc gładko, bo spałem w nocy dokladnie 2h 45min :)

Ludwiczek
15th November 2008, 06:08 PM
zdążyliśmy zagrac:) juz nudzi mnie to ownowanie ciągłe ;)
moze zagram support nastepnym razem (omni lub wL)

5v5 me slardar dmg dealer :)

Ziutek
15th November 2008, 08:01 PM
o to czas najwyzszy zmienic dyscypline na pg :P

Kikusia
16th November 2008, 12:11 PM
i nie ziutek tylko chyba korozja
Korozji dziekuje tez:P a Ziutek niech ma za caloksztalt^^
podziekowania troche jak na gali rozdania oskarow:P dziekuje rowniesz znajomym i rodzinie:P

Korozja
16th November 2008, 12:35 PM
Oskary :D
dostaniesz za pierwszoplanowa role zenska ;d

Ludwiczek
16th November 2008, 01:55 PM
jest ktos chetny na meczyk? :)

nic tak dobrze nie robi na kaca jak owning :)
wiec moze przed obiadem zagram

edit: chyba pograne... cos z netem u mnie :(
stronki chodza jak slimak, lub wogole, na w3 lagi i spike ze az miazga...

Lukas_
16th November 2008, 03:44 PM
Wisze allegro 50zeta za aukcje i ze nie place to mi konto zablokowali... I pisza ze warunkiem rozpatrzenia odblokowania konta jest wplacenie kasy.. czy jak wplace to mam pewnosc ze mi odblokuja? Ktos juz tak kiedys mial?

adek
16th November 2008, 03:46 PM
widze ze tutaj ciagle tylko i wylacznie dota. nic wiecej.

tak odlbokuja Ci odrazu. tez tak kiedys mialem. wisialem bodajze 30zl. odblokwali mi na drugi dzien po wplaceniu.

MiHu
16th November 2008, 05:45 PM
widze ze tutaj ciagle tylko i wylacznie dota. nic wiecej...
no racja ale co tu poradzic... najbardziej chodliwy temat ostatniego czasu :)

Korozja
16th November 2008, 06:05 PM
to sie zmieni. Swieta ida :D

Ziutek
16th November 2008, 06:15 PM
juz nudzi mnie to ownowanie ciągłe ;)


to dzis bylo cos dla odmiany :D po wyjsciu jeszcze zaliczyles jednego killa:P


to sie zmieni. Swieta ida :D

wlasnie przez swieta sie umocni :P

Ludwiczek
16th November 2008, 06:23 PM
:D

ja moge grac na lagu bez problemu, ale to co dzisiaj bylo to byla rzeźnia :) musze kompa dokladnie obadac i neta

bo doslowanie masakra, 40 min cs ok 22-2..... caly czas klatki
spiki, delay po pare sek, dropping itp, nie moglem zrobic nic,

majac laga norlanego moge jesze jakos ws miare grac :)

Kikusia
16th November 2008, 08:47 PM
to dzis bylo cos dla odmiany po wyjsciu jeszcze zaliczyles jednego killa:P

heh potwierdzam:P Rake jeszcze fajnie Cie cofnal^^

adek
16th November 2008, 10:27 PM
maniacy... n/c

Kikusia
16th November 2008, 10:36 PM
Adek chyba w zlym humorze:(

Ziutek
16th November 2008, 11:13 PM
Adek dolacz do nas zobaczysz jak fajnie :P

Pro zabija nawet jak nie ma go w grze :P

adek
16th November 2008, 11:38 PM
Adek dolacz do nas zobaczysz jak fajnie :P

no i po co ? co Ci to daje ze grasz ? rozrywke ? dla mnie rozrywka jest nauka

Ziutek
16th November 2008, 11:50 PM
to mnie uspokaja :P i poprawia humor :P hehe chcialbym miec tak jak Ty :P no nic mimo mocnych slow zaproszenie pozostaje aktualne:P

Ludwiczek
17th November 2008, 04:14 PM
Granie pozwala oderwać się od ponurej rzeczywistości i chociaż na chwile zapomnieć o wszystkich codziennych problemach...

.... co nie jest do końca dobre bo z problemami trzeba się zmierzyć, a nie o nich zapominać :)

Chociaż też mi się wydaje, że adek złapał jakiegoś doła.

Ale myśli prawidłowo i prawdopodobnie wyjdzie mu to na dobre.

Jendak całkowita izolacja i skupienie się na nauce/karierze może więcej zaszkodzić niż pomóc.

Sam nie wiem, kto jak kto ale ja nie powinienem być autorytetem w tym temacie ;p....


PS. wracając do naszego tematu ^^

Mój bone fletcher i enigma kikusi = ogień :)
Gdyby jeszcze treant protector umiał grać kombo z kikusia kiedy ja atakuje to gra nie trwałaby ponad 60 min ;p
Gosc dureń majac w teamie kruchego bona dmg/carry, zamiast isc w refreshera to zrobił,...... battlefury.... :)
A gdyby zrobił refresher to moglibysmy swiat zawojować 3v5 :) treant ulti+enigma kiki+treant ulti
w tym czasie ja beztrosko urządzam krwawą jatke z przeciwnikow :P

Ziutek
18th November 2008, 03:02 PM
ja wczoraj mialem problemy z netem :/ dopiero kolo 23 dalo sie grac :P

Ludwiczek
18th November 2008, 04:49 PM
chyba zmienie ISP..... ffs

Pojechali neta z 4mbps/0.7mbps na 2mbps/0.3mbps to raz, coraz czesciej pojawiaja sie lagi i jakies chore jazdy, caly tydzien czy 2 mialem problemy, do tego jest komunikat ze dzisiaj i w tygodniu robią z netem i bedą braki lub przerwy w dostepie... -.-

odkad wriocilem z pracy nic prawie nie dziala, ledwo www chodzi i troche gg..

laduje sie godzinami i trzeba po kilka razy

OmegaPL
18th November 2008, 05:39 PM
K%&#a!!!! To juz jest przegiecie.. znowu parking... Teraz mam slicznie symterycznie rozwalone auto z dwoch stron.. K$%!A!!!!!!!!!! Jakis kretyn w zoltym aucie mnie rozwalil w nocy.... :/

Kikusia
19th November 2008, 12:52 AM
Omega lol chyba ktos sie uwzial na Ciebie, moze jakas dawna porzucona dziewczyna sie msci na twoim autku:P
w sumie to ciekawe ze na parkingu, ale lepsze to niz zebys mial jakies kolizje na ulicy

adek
19th November 2008, 10:54 AM
w takim razie maniacy gier polecam Wam gre "Uplink". zajmuje jakies 70mb. jest to symulator...chakera w ktorym naprawde trzeba troche pomyslec :)

Ziutek
19th November 2008, 11:09 AM
w takim razie maniacy gier polecam Wam gre "Uplink". zajmuje jakies 70mb. jest to symulator...chakera w ktorym naprawde trzeba troche pomyslec :)

zle nas odbierasz :P gra ze znajomymi z forum, z ktorymi zamieniles wiecej zdan niz tylko hi, ping i host lager daje naprawde duzo przyjemnosci i frajdy :P od jakis 3 lat nie gram w nic innego jak tylko dota :P czasem cs'a uruchomie ale to bardzo rzadko.

adek
19th November 2008, 03:05 PM
rozwijanie umiejetnosci logicznego myslenia tez daje duzo przyjemnosci

Ludwiczek
19th November 2008, 04:58 PM
ja z gier to gram tylko w dote, nie w w3, tylko i wylacznie dote,

bardzo rzadko raz na jakis czas sie skusze na cos innego, jak np z sentymentu zastanawiam sie czy na low mi pojdzie CoD 5, bo zawsze lubilem ta serie,
a CoD 4 chodzil mi calkiem fajnie :)

Lukas_
19th November 2008, 11:02 PM
Polska wygrywa 3:2 :P
Widać gdzie gra Robert Lewandowski :):):) [KOLEJORZ!] :D

Ziutek
20th November 2008, 12:29 AM
gola strzelil niesamowitego :P ale wyszlo znowu to samo glupio stracone 2 gole w koncowce meczu :/

Ludwiczek
22nd November 2008, 04:40 PM
haha pokasowali kikusi i mi posty w EN section :) pora chyba wrocic "pospamowac" tutaj ;)

no chyba ze uber i raphau nas dojadą ;)

OmegaPL
22nd November 2008, 05:46 PM
a co nabroiliscie tam? ;)

Ludwiczek
22nd November 2008, 06:00 PM
:( dzisiaj nie pogram???

Ping to host: 905 ms....

Ziutek
22nd November 2008, 06:14 PM
zero tolerancji :P tylko tu mozna robic swobodne wywody :P

Ludwiczek
22nd November 2008, 07:04 PM
hahaha, zagralem klatkującą dote z pingiem 800-900 i slajdami miazga i wygralismy 3v5 ^^

Ziutek
22nd November 2008, 08:36 PM
pro to pro :P nawet net nie przeszkadza :P

Kikusia
22nd November 2008, 09:26 PM
W tym temacie miedzy zdjeciami sa tony spamu i nikt sie nie skarazy, a zawsze mozna sobie poczytac ciekawe rozmowy:P a w sekcji zagranicznej mozna sie poczuc jak w rozmowach kontrolowanych. Byla ciekawa pogaducha, wpadl Smurf wyczyscil dosc nieudolnie, bo czesc postow odnosi sie do tych usunietych i teraz nikt sie nie odzywa:) dobrze ze chociaz tu tak nie ma:P
ale Polacy to Polacy bez porownania bardziej inteligetni:P

Raphau
22nd November 2008, 10:46 PM
my po prostu chcemy zrobic to lepiej niż zrobił to smurf... Poczekamy jak nazbiera się dośc dużo postów i usuniemy cały topic :D

Tak swoją drogą to witam wszystkich bo dawno mnie tu nie było... a poprzednich postów to nie czytam bo tu jest jak w modzie na sukces - możesz opuścic 100 odcinków, a i tak w wątek się nie zmienił.

Uber_pwnT
22nd November 2008, 10:57 PM
Ale moda na sukces była ciekawa w porównaniu z wypocinami Ludiwczkausa ^^

Kikusia
23rd November 2008, 12:29 AM
Ludwiczek sie stara ale skutecznie podcinam mu skrzydelka tu, a Tito robi to tam:P

p.s Smiac mi sie chce z tego kartofla ktorego wrzucil XFire^^ jak to wyglada teraz kiedy Smurf wywalil inne posty jak wyrwane z kontekstu:P


my po prostu chcemy zrobic to lepiej niż zrobił to smurf... Poczekamy jak nazbiera się dośc dużo postów i usuniemy cały topic
:(ten topic to Ludwiczka jedyna rozrywka:(

Ludwiczek
23rd November 2008, 12:01 PM
:(ten topic to Ludwiczka jedyna rozrywka:(

^^

nie jedyna, jeszcze czasem z nudów szydełkuję :D

edit:

dalej imba lagi, pomieszane z moemantami bez lagow :(

a jebany moj dostawaca neta i jego jebani admini za moja kase zyja sobie jak królowie, ffs -.-

Ziutek
23rd November 2008, 06:19 PM
wiec nie pozostaje ci nic innego jak ich zjebac :P

Ludwiczek
23rd November 2008, 06:35 PM
to to robię juz od 2 tygodni....

dzwonilem nawet dzisiaj zeby sprwadzic czy ciule pracują w niedziele
oczywiscie ze pracują, pani spokojnym głosem oświadczyla mi ze wszystko jest ok i ona nie widzi problemu z moim netem.... ale przekaze sprawe adminom (po raz ktorys juz)

oczywiscie to ze bede dzownil do nich codziennie po kilka razy od poniedzialku o ile nic sie nie poprawi to prawie pewne...

ile można leciec w chuja z klientem

o 18:05 sprawdzilem jakos neta wykonuja pare rzeczy, komputer po resecie swiezo, bez gg nawet, praktycznie czysty, zero obciazenia
zero ruchu sieciowego

- odpalilem www i zrobilem 2 speedtesty z 2 roznych stronek, wynik mojego 4mbit lacza to...:

nominalnie 4000/768 kbps
testowo: 89/66 kbps :D (polska - polska) 207 ms
testowo 2: 93/62 kbps :D latency 870 ms (krakow - wrocław....)
ogień? :)

- ściąganie plikow poprzez www (i tu zaskoczenie!) net "rozchulał" sie do niesamowitej bariery ok 14 kB/s :)
raz nawet skoczyło na 22 kB/s, zeby po chwili spaść na 2-8 kB/s....

- poczta raz sie sprawdza raz nie, sciagniecie wiadomosci ok 0,5 mb to chyba zbyt zuchwały pomysł na dzisiaj :) ....

- komunikaotry o dziwo dzisiaj dzialaja ok ...tzn nie wybija ich co pare sekund :)

a tutaj czasy pingów do onetu :D :D :D popatrzcie dokładnie :P

http://img84.imageshack.us/img84/3812/onet4jws4.jpg

ale ładnie skaczą no nie ? :D a jakie niskie....


I ze łzami w oczach można pomyśleć o odległych czasach (z miesiąc temu...) gdy załadowanie nawet duzej strony www to było max pare sekund
lub pojawiała sie do razu, a jak p2p i ftp czy inne sciągania spadały poniżej 200 kB/s to budziło niesmak.... :D bo w 200-260 kB/s ciagnał spoknie a
czesto z szybkich serwerow 350-500 kB/s to nie bylo nic nadzwycznajego..

jezeli chodzi o pingi/latency to do polskich hostow/peerow bylo 14-40 ms... czasem wysokie.. 30-90 ms :p
zdazalo sie ze do innych eu mozna bylo stabilnie ok 30-80ms uzyskac, a ludzie z odleglych koncow EU czy usa pisali ze gra sie super i nie ma laga...


ALE PO CO TYLE SZUMU? CZY ROŻNICA POMIEDZY netem teraz a tym sprzed paru tygodni jest az taka wielka?

Stary: 4000/768 kbps, transfery po 200-500 kB/s, pingi 14-90 ms
nowy: 93/62 kbps, transfery po 2-14 kB/s, pingi... 250-3800 ms skaczące co sekundę...

wybaczcie mi moje wywody, ale oprozniłem troche barek i zrobiłem sie bardzo wylewny ;p

Jak ktos chce znać przyczynę random spikow mimo .latency bota 140-200ms
to niech popatrzy na moja sesje 30 pingow do serwera eurobattle :)

http://img165.imageshack.us/img165/6066/pingsftwtv9.jpg
jeszcze na koniec, sesja 30 pingow do serwera eurobattle

Kikusia
23rd November 2008, 07:24 PM
ja widze 2 przyczyny:
robak na kompie lub Twoj sasiad. w sumie to jedno i to samo:)

i 1 sposob na to:
format

dziekuje zycze milego wieczoru

Ziutek
23rd November 2008, 07:53 PM
proste skuteczne rozwiazanie :P

Ludwiczek
23rd November 2008, 09:46 PM
to nie jest wyjscie z sytuacji. za duzo czasu na to potrzeba i za wiele zachodu

po za tym jest wielka szansa ze to nie to... i wtedy format i pare dni isntacji spoweotem calosci by mnie dobiło...

dzisiaj np mialem bardzo ważną rozmowę na gg :) i net padł mi, każda minuta dłużyła sie jak w piekle...

Ziutek
23rd November 2008, 11:21 PM
oj znam ten bol, na poczatku tego roku tp mialo awarie sieci i neo dzialalo gorzej niz normalny modem. pelne wyrazy wspolczucia.

pora na zdjecie :P oto ja :P

Kikusia
24th November 2008, 01:49 PM
Ziutek:) fajny:)


po za tym jest wielka szansa ze to nie to
3 osoby maja podobny problem, 2 z nich robia formata zobaczymy czy to cos pomoze

Ludwiczek
24th November 2008, 04:32 PM
oj znam ten bol (...) pelne wyrazy wspolczucia.

pora na zdjecie :P oto ja :P

dziekuje, dobrze że ktoś łączy sie ze mną w bólu i rozumie moje cierpienie ;p

ziutek = pro :) , fajna fotka

pingi z 16.15, nie najgorsze i co wazne STABILNE w miare
ale za pięknie to brzmi zeby juz naprawili, pewnie do wieczora posypie sie kilka razy -.-


EDIT:

17.00

no i kapa.... 30 min gry na latency 120ms bez lagow nalge all krzyczą lag lag lag,
pinguje serwery i znwu ten "super" skaczacy ping -.- :(

Uber_pwnT
24th November 2008, 06:06 PM
Jedynym sensownym wytłumaczeniem jest to, że masz kangura w komputerze ;0

Ziutek
24th November 2008, 08:35 PM
Dzieki dzieki :D




ziutek = pro :)



Cale zycie czekalem na te slowa :D

Uber :D

Ludwiczek
24th November 2008, 08:47 PM
troche sie zagalopowałem z tym pro, mialo byc semi-pro ;D

ale słowo sie rzekło, ziutek = pro, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem xD, braki w skilu uzupełnia dobra fokta ;p

pro to pro :)

uber bardzo smieszne.... ;p

lepiej powiedz jak tam kapułejra twoja, w zimie tez trenujesz? gdzies na hali ? w domu?

adek
25th November 2008, 03:00 PM
macie. zeby nie bylo ze sztywniak jestem. xant1on to ja. przegrane bo przegrane ale gralo sie fajnie.

Uber_pwnT
25th November 2008, 05:54 PM
Moja Capoeira się rozwija, zrobie dzisiaj zdjęcie w nowej koszulce i nowym sznurze (tak, awansowałem na "Branca a Marela" - biało żółty) ktory zdobyłem na batisado (chrzest). Dostałem wpierdul od instruktora w roda (okręgu) po głowie, a na koniec mnie wywalił ^^. Trenuje cały czas, przez cały rok, 3 treningi w tygodniu po 1.5 godziny. Wtorek, piątek i sobota. Niestety, przez prace nie moge chodzic na wszystkie treningi. Ucze się techniki, kopnięć i jak zabijać. Narazie jestem jeszcze słaby, ale to się moze zmieni za jakiś czas. Staram się i pewnie coś z tego będzie.

Moze dzisiaj dota po treningu? Jestem avajlejbyl o 21. Ustawka?

Ludwiczek
25th November 2008, 06:29 PM
Awansowałeś na jakiegoś "menela" xD? tez mi awans..

jezeli chodzi o granie to ze mną sprawa drażliwa... random mass lagi ktore uniemozliwają granie kompletnie, nie mowie ze są spiki czy delay, to są mass delaye+mass spikes -.-


adek zagraj z nami to bedzie fajnie, a nie z jakims noobami :)

Ludwiczek
25th November 2008, 08:02 PM
Sprawa się powiedzmy trochę wyjaśniła, rozmawailem przez tel z 30 min z jendym z glownych adminow i z tego co sie dowiedzialem oficjanie lub nie to:

- poprzednia wlasciciel i zarzadzajacy narobili burdelu, za dobry net za mala kasa i za slaba infrastruktura sieci oraz przepustowosc, pozniej promowanie tego, co skonczylo sie gwałtownym wzrostem klientow, przeciązeniami sieci i ogolnym burdelem, teraz zmienil sie tam nie wiem zarząd/czy wlaciciel czy ciul, robia porządki, rozbudowywuja sieć, inna struktura, inne pakiety, inne warunki, inne urządzenia... ogolnie wywracaja do gorny nogami wszystko, i potrzebują na to czasu sporo, wiec oficjalnie co pare dni są remonty a nie ofcilanije jebią sie caly czas z tym,

problem skaczących pingow i lagow bierze sie z przeciązen na posczegolnych podsieciach i na zlym zarzadzaniu ruchem,

jest to o tyle pojebane ze nie da sie tego kontgrolowac ani przewidziec,

a teraz najsmieszniejsze... powiedzial ze pelne przejęcie firmy nowa struktura itp stabilny net bedą.... po .............nowym roku -_-

xD


pozniej powiedzial ze moze za tydzien czy 2 sie cos poprawi jezeli chodzi ogolnie o siec, ale dalej nie okiełznają chyba skaczących pingow -.-

proszą o wyrozumialaosc i ciepriliosc ale nie wiem czy jak rychle sie sytaucja nie poprawi to czy nie zmienie ISP, chociaz ten byl najlepszy jak znalem... ... był ;)

adek
25th November 2008, 08:25 PM
niee ja tylko na orgu gram. nie chce mi sie na xpamie.

Lukas_
26th November 2008, 05:15 PM
18 Grudnia jadę do Holandii na mecz Lecha z Feyenoordem :D
a wcześniej do Poznania na mecz z Deportivo :) szkoda że nie mam wolnych 3k to bym jutro w Moskwie był ;)

Rozumiem że 3macie kciuki za Lecha (jedynego reprezentanta Polski w PU) ;)? kibice Legii tez :D

Uber_pwnT
26th November 2008, 06:08 PM
Ja nie kibicuje nikomu, no ale jeśli piszesz. Powiedź o której godzinie grają a potrzymam kciuki przed kompem.

Korozja
26th November 2008, 08:11 PM
jedynego reprezentanta Polski (jako klub) gdziekolwiek w pilce europejskiej ;d
no ale o Lidze Mistrzow jak na razie mozna zapomniec. Nie zeby kluby z Cypru, Bialorusi czy Danii mialy latwiej. Tez mozna jak widac ;)

Ziutek
26th November 2008, 08:50 PM
one nie maja latwiej, oni po prostu robia postepy, a my stoimy w miejscu jezeli chodzi o szkolenie mlodziezy, taktyke i organizacje klubow, co jest smutne, bo w naszym karaju jest duzo talentow, ktore sie marnuja :/

Uber_pwnT
27th November 2008, 12:36 AM
Ja jestem jednym, ale sam zrezygnowałem bo wkurzył mnie trener. Potem sam mnie prosił, żebym wrócił, ale ja już nie miałem ochoty. Na szczęście w pilkę zawsze chętnie zagram i uwielbiam jak po meczu wszyscy mi mówią, że jestem dobry ;) Ostatnio tak było we Wrocławiu.

Lukas_
27th November 2008, 01:28 PM
mecz jest o 18 ;]
Tam pomarzyć... W tym roku Lech zdobędzie majstra i w przyszłym już grają bo wisełka w tym roku nie da rady ;)
a dziś i tak nie da Lech rady bo CSKA to główny faworyt do tytułu... w 2005 roku zdobyli przecież puchar. CSKA to drużyna pokroju Ac Milan np. tylko marka gorsza tzn mniej popularna...

Uber_pwnT
27th November 2008, 04:00 PM
No ale wygrać mogą. Tylko niech się postarają, to jest najważniejsze. Bramka jest okrągła a piłki są dwie, zapamietaj to sobie młody kibicu.

Ziutek
27th November 2008, 05:16 PM
najwazniejsze jest nie wyciaganie druzyny przeciwnej na piedestal :P wszystko jest w psychice, gdy uwierza w sukces osiagna go :P

Lukas_
27th November 2008, 09:44 PM
Nie mamy się czego wstydzić :) Deportivo padnie ^^

Korozja
27th November 2008, 10:48 PM
Dobrze ze z Hiszpanami u siebie, bo jak na razie to Feyenord pada pod ich ostrzalem 3-0 ;d

Ziutek
27th November 2008, 11:12 PM
straszne braki na lewym skrzydle, jakby mieli dobrego lewego pomocnika to by wygrali z CSKA. mnie strasznie to razilo jak wychodzili z kontra i na lewej nie bylo do kogo podac na czysta sytucaje :/

Kikusia
28th November 2008, 09:09 AM
Troche nie rozumiem o czym mowa, ale jesli chodzi o druzyny to ja lubie Real Madryt:P ma fajnych pilkarzy:> od nas to moze hmm Wisła Krakow nie wiem jak graja ale tez ma fajnych zawodnikow:)

Ludwiczek
28th November 2008, 03:59 PM
a pani to nie powinna byc teraz na zajęciach ;p?

Kikusia
28th November 2008, 04:16 PM
A pan nie powinien wtykac nosa gdzie nie trzeba:)

Ludwiczek
28th November 2008, 04:31 PM
wetknałbym co innego ;p ... ale na razie mam focha... a ty lepiej nie pograszaj swojej sytuacji...

Uber_pwnT
28th November 2008, 04:41 PM
Co byś sobie wetknął do nosa? Powiedź. Zbereźnik!

Ps. Na moją fote trzeba jeszcze troche poczekać ;D

Ludwiczek
28th November 2008, 05:42 PM
tobie? do nosa? szczotke do czyszczenia kibla xD ....mocno eksploatowaną :)

moze dzisiaj po 21.00 bedzie granie, nie obiecuje bo nie wiem na 100% czy bede i czy laga nie bedzie..

kikus wracaj do kąta i cichutko tam siedz :p od biedy mozesz zajac sie ciastem dla mnie :)

inaczej jak będę nie w humorze to śpisz na kanapie! (nie wiedzialem ze ja kiedys to powiem... ;) )

Ziutek
28th November 2008, 08:29 PM
... ja lubie Real Madryt:P ...


wiesz co dobre :D:D

Kikusia
28th November 2008, 08:59 PM
Ludi nie madrzyj sie bo znowu zemdlejesz i pamietaj zeby jutro wyrzucic smieci:P

when I'm bad, I know I'm better:)

MiHu
29th November 2008, 11:21 AM
wiesz co dobre :D:D
madryt?!?... barca i valencja :)

Korozja
29th November 2008, 01:05 PM
Ps. Na moją fote trzeba jeszcze troche poczekać ;D
awatar nam wystarczy :P

<jakies bzdury>
Madrid ! ;D

Lukas_
29th November 2008, 01:18 PM
Nie rozumiem po co zdjął Sławka Peszko a Bandrowskiego wprowadził -,- No i ciagle widać brak Murasia.. Ale jutro z Odrą już zagra na szczęście:)

MiHu
29th November 2008, 01:36 PM
Madrid ! ;D
za czasow hierro, carlosa czy figo nawet lubilem madryt, ale teraz juz jakos mi nie lezy :)


Nie rozumiem po co zdjął Sławka Peszko a Bandrowskiego wprowadził -,- No i ciagle widać brak Murasia.. Ale jutro z Odrą już zagra na szczęście:)
no w meczu to wygladalo jak by wilk probowal zastapic murawskiego ale nie wychodzilo mu to najlepiej... mam tez wrazenie ze jak tu turina "pokazal" jaja to te dwie bramki nie koniecznie by musialy wpasc

Lukas_
29th November 2008, 01:44 PM
za czasow hierro, carlosa czy figo nawet lubilem madryt, ale teraz juz jakos mi nie lezy :)


no w meczu to wygladalo jak by wilk probowal zastapic murawskiego ale nie wychodzilo mu to najlepiej... mam tez wrazenie ze jak tu turina "pokazal" jaja to te dwie bramki nie koniecznie by musialy wpasc

No Turina lepszy niż Kotor jest przynajmniej :) Na Deportivo jadę i damy radę :)

Ludwiczek
29th November 2008, 01:56 PM
Ludi nie madrzyj sie bo znowu zemdlejesz i pamietaj zeby jutro wyrzucic smieci:P


bardzo śmieszne ;)

a o wyrzucaniu śmieci pamiętam, bo robię to zawsze po tym jak wezme cie w kuchni na stole, wiec raczej wynoszę regularnie ;p

ps.
Fanie sie grało w nocy z flameseekerem (i wyszło ze nawet niezle pogrywa w dotke ;p), szkoda ze nie było innych noobow z forum, bo akurat nie było laga
i mozba było spokojnie/bezstresowo popykać

ps2.
nie dawjcie nigdy kobiecie hostować :) bo jeszcze bez waszej zgody wrzuci np, ciulowy snieżny krajobraz który ok 2.00 w nocy moze walić po oczach... ;p
ale nasza niesforna kika została za to zgładzona i mam nadzieje ze to ją nauczy odrobinę pokory ;p

Kikusia
29th November 2008, 10:32 PM
Napewno wszystkie cluby pilkarskie ktore wymieniliscie sa dobre, wierze na slowo bo ja sie nie znam na tym:P


nie dawjcie nigdy kobiecie hostować bo jeszcze bez waszej zgody wrzuci np, ciulowy snieżny krajobraz który ok 2.00 w nocy moze walić po oczach... ;p
ale nasza niesforna kika została za to zgładzona i mam nadzieje ze to ją nauczy odrobinę pokory ;p
sniezny krajobraz jest na czasie:) co do zgonu w docie to wole zginac z Twojej plugawej reki niz dac pozywke wrogowi:)

Ludwiczek
30th November 2008, 12:23 PM
co do zgonu w docie to wole zginac z Twojej plugawej reki niz dac pozywke wrogowi:)

mimo ogromnego kaca, rozbawiło mnie to hasło xD

eh, widze ze ciezko bedzie nauczyć cie pokory ;p

ps.

moze dzisiaj po 18.00 udało by sie cos zagrac?

Monika? Korozja? ziutek? blue system? flameseeker? uber?
nie wiem jak z lagiem ale moze bedzie ok :/

Ziutek
30th November 2008, 05:44 PM
ja jestem za, Korozja bedzie po 19 :P

Ludwiczek
30th November 2008, 05:50 PM
uber_pwn noob w pracy podobno jest i nie zagra, blue system podobno nie da rady, Kikiriki miala byc po 18,

ja bede mial 1+ (pro szpon xD)

nie wiem tylko jak za lagiem, no i głowa dalej mi pęka, ale to juz chyba ostatnie podrygi kaca wiec sącze sobie ice tea i czekam na was :)

jutro parszywy dzień.. praca :( gówniane poniedziałki -.-

Wieczor
30th November 2008, 07:49 PM
Witam

Widzę, że tutaj dyskusja się toczy, to mam takie pytanie, wiecie co zrobić, aby Hamachi działało ? Bo teraz coś dziwnego wywala, że bez licencji... wiecie o co kaman?

Ludwiczek graliśmy w ogóle razem od kiedy mam nowego neta ( 2mega UPC ) ??

To może bym też zagrał, nie teraz bo czasu nie mam, zawalone na studiach, ale w przyszłości bym pyknął coś z Wami.

Fotek nie dam, ale powiem Wam, że jestem w formie ;-)

/zdr

OmegaPL
30th November 2008, 07:50 PM
Wieczor? Kim jestes? bo pierwszy raz widze :P

Wieczor
30th November 2008, 07:53 PM
No bo ja nigdzie oprócz swoich progów nie odwiedzałem, jestem prawie od początku w kKnD, sh od ponad 1,5roku, jeden z ekipy KKnD, zwłaszcza Flasha, Glare itp, ponadto Ludwiczka też znam.

Uber_pwnT
30th November 2008, 08:49 PM
Ma jakiś powód. Nie spamujcie na ten temat ;)

OmegaPL
30th November 2008, 09:25 PM
Kto spamuje? Ze ja?

Kikusia
30th November 2008, 09:36 PM
Ktos spamuje?:P oh straszne:)

Ludwiczek
30th November 2008, 09:53 PM
falmeseekr podpał jakiems noobowi ktory chce/chcial zrobi jakies spamujące badziewie i koles zrobił mass atack na PM userow :)
ale chyba banan na IP zalatwil sprawe przynajmniej narazie ;)


co do hamaczi to niestety nie znam tej platformy

nie gralismy, ale fakrycznie trzeba by spradzic czy nasze łącza sie polubią ;)

ale tak jak mowisz z czasem lipa, praca teraz 5-6 dni bedzie, łikend znowu 2 dni libacji :)

hehe.. wieczor zdjec nie da, ale wiem ze koksik ;)

btw, clan DVP jeszce zyje?

Wieczor
30th November 2008, 10:30 PM
Dawałem zdjęcia już w kknd, koksik to dopiero będzie ;)

No ja mam zawalone nauki, ale kiedyś sprawdzimy jak tam idzie granie.

A tak btw. Uber'a też znam, tylko nie wiem czy mnie on pamięta. Graliśmy kiedyś dość często w dotę, miałem nick kiedyś też ResVens, albo Wieczos i grałem na Wieczos najprawdopodobniej wtedy, bo Resiu było do pg.

Miłej nocy, pozdrawiam.

Ludwiczek
30th November 2008, 10:35 PM
hehe, sprawdzalem cie.. czy sie nie zaczniesz oburzać o to wypusczenie z koksikiem :P

ale nie dales sie sprowokowac :)
btw, wieczor z tego co pamietam, gra dobrze w dotke, i ma sporą wiedzę na temat kulturystyki/treningow/odzywek/supli itp

Kikusia
30th November 2008, 11:00 PM
clan DVP jeszce zyje?
jasne ze zyje, nie widac po mnie?:P
mniej strachu z Twojej strony to moze bys sobie z nimi zagral^^

Ludwiczek
30th November 2008, 11:21 PM
czy ty aby o tej porze nie powinnaś już leżeć w moim (no dobra w naszym ;p) łożku i mrucząc mnie do niego zaciągać ;p?

tak jak pisalem bez urazy ale wiekszosc twoich znajomych to nooby, ktore jestem w stanie rozlozyc w grze sam :) nawet jak ty szpon i mimi mi przeszkadzacie :P

a tamci skoro przez 10 czy 15 min, nie umieli nawet zagadać czy ustawić sie na gre, mimo ze wszyscy byli dostępni to wybacz... strata czasu na takich ludzi,
jeszcze bym pewnie z nerwów ich pobanował bo wygladali na młokosów którzy po paru chwilach by rzucali bluzgami ;p zwłaszcza ze mielismy malutko czasu i koniecznie
chcailem jeszze cos szybko zagrac

a jezeli nawet by byli zgranym teamem 5 clan matesów i nas raz pykneli to co? :)
tez juz to kiedys pisalem... wielka mi sztuka, pokonac prawie emerytowanego pro, z 2 babami, noobem szponem ktorego forma opiera sie na sinusiodzie xD

chociaz mysle ze w teamie ja ty szpon i ziutki wcale nie mieliby z nami tak latwo..

juz przez wrodzoną grzecznosc nie wspomne ze mogłbym zaprosić chodzby blue systema, alone mastera czy wieczora ktory sie tu pojawił :)
lub 1-2 graczy na wyzszym poziomie i byla by z twoich DVP miazga :)


i pamietaj ze ja hostuje i ja ustalam zasady -.-
Jak to miewa w zwyczaju mowic miimii "moim sposobem, albo żadnym sposobem" :P

ps. twoj poprzedni wielki pro znajomy co nas kosił w dote, kosil nas dlatego ze brał sobie najlatwiejsza linie i pasł sie jak świniak,ale nie pamietasz jak zmarniał
gdy zaczalem sie ustawiac na jego lini zamiast was feederow? :P nie mogl oprzeć się potędze i urokowi wszechpotężnego ludwiczka
był odfamiony, i czesto zabijany bez problemow, po czym uciekał w las farmic, lub szukał was zeby sie wyzyc :P

Ziutek
30th November 2008, 11:27 PM
jakies 3 lata temu bylem w dvp :P niestety bylem jednym z pierwszych czlonkow tego klanu :D trafiles w samo sedno Ludi, nie raz godzine zbierali sie na jedna gre:D zakladal Bandyta i zawsze byle mega lag:D istny slide show :D

Ludwiczek
30th November 2008, 11:39 PM
heh, nie zywie urazy do dvp, ale z kiką zawsze lubie sie podrażnić ;P
jest później bardziej drapieżna ^^

;)

lubie i moge grac z kazdym kto potrafi sie normalnie zachowac i przeboleć mój styl i moje fochy ;p
a ze czasem nerwowy jestem, to trudno, w koncu w docie szukam glownie ujscia dla nerwów i dobrej zabawy

bandyte kojarze chyba skad, ale nie pamietam zeby jego skill powalał na kolana ;)
kto tam jest wodzem, szamanami?

ps.
ale uciekam juz spać, bo jak monika sie obudzi i zobaczy ze nie ma mnie obok niej w łóżku a siedze przy kompie to sie zeźli bardzo i bedzie dym ;)
jeszcze gotowa jakims swoich fochem rzucic ^^ ;)

Uber_pwnT
30th November 2008, 11:43 PM
A tak btw. Uber'a też znam, tylko nie wiem czy mnie on pamięta. Graliśmy kiedyś dość często w dotę, miałem nick kiedyś też ResVens, albo Wieczos i grałem na Wieczos najprawdopodobniej wtedy, bo Resiu było do pg.

Dobry wieczór. Oczywiscie, ze Cię pamiętam i nawet pamiętam jak mnie zaczałeś obrzucać, że jakbym widział kim jesteś to bym się nie kłócił. Chyba chodziło o to, że wziąłeś Chena i musiałeś iść na mid, a przygotowywałeś się do lasu. Wyszedłeś z gry i Cię ojebałem ;p Jeśli zapomniałem jakiego szczegułu to przepraszam. Tak czy inaczej, miło Cię widzieć.


Co do DvP, sam byłem tam przez rok czifem i byłem w dobrych stosunkach z Bandim. Później coś sie zaczęło z nim dziać i opieprzał mnie o bzdury. Wkurzyłem się, oddałem mu wodza i poszedłem w pizd* ^^ Ps. Płakałem jak odchodziłem ^^

Kikusia
30th November 2008, 11:43 PM
Ziutek nie stawaj po jego stronie bo wiesz ze to strona z gory skazana na przegrana.

Tomek nie grales z dvp wiec sie nie wypowiadaj, zamiast ustalac gre woles mi spamowac na pm czy oni sa pro heh czy to nie ze strachu?:P ale ok:)
i prosze nie kompromituj sie

emerytowanego pro
tu sie zgodze:)

ps. twoj poprzedni wielki pro znajomy co nas kosił w dote, kosil nas dlatego ze brał sobie najlatwiejsza linie, nie pamietasz jak zmarniał
gdy zaczalem sie ustawiac na jego lini zamiast was feederow? :P nie mogl oprzeć się potędze i urokowi wszechpotężnego ludwiczka
był odfamiony, i czesto zabijany bez problemow, po czym uciekał w las farmic, lub szukał was zeby sie wyzyc :P
wypraszam sobie, przestal cie tak jechac bo go poprosilam na pm, wiem ze pewnie teraz ci glupio ale taka prawda:) nie chcialam zebys byl smutny^^

wygladali na młokosów którzy po paru chwilach by rzucali bluzgami ;p
a to ciekawe ze dla Ciebie ktos w grze wyglada na mlokosa:P i co do rzucania bluzgami to nie jestes w tym gorszy od nich...

wybacz ale zle spie jak Ci nie dogryze na noc:P
dobranoc

Ludwiczek
30th November 2008, 11:49 PM
na pewno gralem pare razy z bandytą i losowymi ludzmi z dvp bo kojarze klan,

owszem pytalem czy są pro, bo krojił sie priv i nie wiedzialem jak sie nastawic, czy wrzucać 2gi bieg czy pojechac ich pudzem 1v5 :)

i czy dam rade wygrac z nimi sam czy bedziecie mi musieli troche pomoc :D

z tym znajomym to nie ściemniaj bo brałem go na linie kilka razy i gadalem z nim i zwasze bylo widac ze sie starał i moją przewagę nad nim, nie grał zle ale gorszy był sporo

ps,

masz sie natychmiast kłaść do łóżka!
pospamujesz sobie jutro, bo wiesz ze do poznego popoludnia zanim wroce z pracy bedziesz bezkarna, chyba ze moj wierny kompan ziutek bedzie bronił moich interesów :D

Ziutek
30th November 2008, 11:51 PM
powiedzialem jak bylo :P przez 3 lata moglo sie zmienic :P

i pamietny cytat:

"chodzcie zabic Wielkiego Kamiennego" :D:D

Kikusia
30th November 2008, 11:54 PM
i zwasze bylo widac ze sie starał
dla Ciebie to nawet feedujacy i dajacy ciala na calej lini Ziutek sie stara^^

FLaMeSeeKeR
30th November 2008, 11:55 PM
Ahhh ten Twój avatar :rolleyes:

Ludwiczek
30th November 2008, 11:58 PM
o jest i nasz edi rush :) czy flameseeker :)
z tego co ostatnio widzialem to o tym panu mozna powiedziec ze cos tam gra ;)

brakuje mu jesze pare kamieni milowych do mnie, ale poziom trzyma ;)


kika zostaw ziutka w spokoju, jak sie zaweźmie i zagra poważnie to aż wióry lecą :P
gorzej korozja bo mniej z nami gra ;)

ps.
dobra młoda, mała, nobeczku, czy jak tam jesze na ciebie wołam ;)
ja pass... na dzisiaj pass :P

bo jutro bede miał rzeźnie i sama bedzisz zła ze jestem niewyspany -.-

dobranoc :*

Kikusia
1st December 2008, 12:01 AM
Ziutek wie ze ja to z czuloscia pisze:P

Ahhh ten Twój avatar
czesc:)
Flame wpatruj sie w niego to moze sie czegos nauczysz:P

Ludwiczek
1st December 2008, 12:04 AM
Czyż ona nie jest urocza kiedy jest taka zadziorna ;p?

Sami przyznajcie :)

Ziutek
1st December 2008, 11:11 AM
ehh i od rana pojechany :P co to bedzie za dzien :D

Uber_pwnT
2nd December 2008, 06:06 PM
Ludi, dodałem Cię do Interviews. Jak Cie wybiorą to zadam Ci pytanie, dlaczego mnie tak uwielbiasz ^^

Ludwiczek
2nd December 2008, 06:20 PM
.... nikt nie pytal mnie o zgode, i oczywiscie nie wyrazam jej :)

a propo ciebie uber, eh... to tylko seks.. nic więcej, zero uczucia :D

Kikusia
2nd December 2008, 08:22 PM
no i to było zanim ściąłem włosy
heh pewnie fryzjerowi zaplaciles złotowke:P albo zrobil to przy okazji innego klienta:P poprostu na chwilke wyciagnal jedna reke w bok i juz, Ludi gotowy^^

Ziutek
2nd December 2008, 08:28 PM
to powiedzial wodz klanu DVP Bandyta :D tak nazywa Roshana:D

Kikusia
2nd December 2008, 08:34 PM
przeciez jest wielki i kamienny:P

Korozja
4th December 2008, 06:58 PM
ale rzeczy sie nazywa po imieniu ;d
tak jakbys na Krakow mowila "takie duze miasto co ma Wawel" :D

Ziutek
4th December 2008, 07:19 PM
heh wygralismy z gory przegrana gre :P

Ludwiczek mega pesymista, ale co mu trzeba przyznac to, ze tez mega pro :P

Ludwiczek
4th December 2008, 07:34 PM
Ludwiczek mega pesymista, ale co mu trzeba przyznac to, ze tez mega pro :P

:D no ba... dzieki, ciezko pudzem ownowac team z lycanm i abadonem, ale z wasza pomocą poszło gładko :)

Gdybym tyko umiał grać innymi tak jak rzeźnikiem... ;p

Ziutka pouczyłem przed grą, że ma tez być pro i pomogło ;)
grał jak natchniony ^^

takiego czegoś potrzebowałem, dzisiaj od rana chodzę jak widmo... nie wiedząc co ze sobą zrobić, wiadomo ze gra tego nie rozwiąże,
ale na chwile chociaż oderwałem się od pesymistycznej rzeczywistości,

Gdyby życie sie tak układało jak gra... zwycięstwa mimo nieosiągalnych celów i wiatru w oczy... ehh niewazne...

Screen i replay :)
Replay dodatkowo na
http://www.dota-allstars.com/replay/77598/index.html


ps. z czatloga ;)

01m 53s [All] Ludwiczek: outpicked
01m 55s [All] Ludwiczek: :)
01m 59s [Allies] Ludwiczek: wyjebali nas pickiem
...
16m 32s [Allies] Ludwiczek: przegramy to kuraw na bank
16m 36s [All] [UtF]HoMiNGHeaD: frigi nub
16m 37s [Allies] Ludwiczek: zeero teemplay
16m 38s [All] [Utf]Frigi: :D
16m 48s [Allies] Ludwiczek: no mater how me pro
16m 51s [Allies] Ludwiczek: we will lose
16m 54s [Allies] Ludwiczek: cose not p0lay as team -_-

Ziutek
4th December 2008, 07:48 PM
heh najsmieszniejsze bylo to ze wilk nikogo nie zabil :D:D a sie go najbardziej obawialem :P

Ludwiczek
4th December 2008, 07:51 PM
ha! dokładnie, ja juz miałem ciarki ze to będzie jungler bo lycan sie idealnie nadaje na to (ziom co idzie w las zamiast na linie i farmi na neutralach od początku ostro ;)),
i że spasie sie ogień i zje nas równo w late game -.-

na poczaku ciezko z celnoscią ale pozniej hookow pare weszło gładkich :)

Ziutek
4th December 2008, 07:55 PM
hmm z tego co slyszalem na poczatku oni byli na teamspeaku, to jeszcze bardziej czyni z nas zwyciezcow :D

Ludwiczek
4th December 2008, 08:15 PM
tak, bo to byli goscie z 1 klanu, siedzieli na TeamSpeaku i próbowali nieudolnie teamowo grac ;) (chyba tylko uGL był nie od nich bo jakos na koncu dołączył)

teoretycznie nawet ze słabym klanem o ile zrobi dobry pick, i gra na TSpeaku, robni swoje firmowe teamowe akcje
to ciezko jest wygrac nawet zbieraniną pro ktora robi glupi pick i gra jak banda indywidualistów

ale co to na nas :)

ps.
aa i co ważne, Pudge, the butcher nie ma prawa bytu i nie jest wybierany w grach na wysokim poziomie ;)
poznieważ to nie jest heros ktorym sie wygrywa takie gry :P

dlatego zawsze mnie on tak kręci :)

Wieczor
5th December 2008, 02:17 PM
Ja się dzisiaj piszę na grę, jest taka opcja ? ;-)

Ludwiczek mógłbyś do mnie na gg napisać ?
Jest w profilu

Ludwiczek
5th December 2008, 04:40 PM
hmm, raczej nie, zaczynam sie izolowac od neta, taki detox :P
(ale nie boj sie, to nie pierwszy i nie 10 raz... i nigdy sie nie udawało, zawsze pasożyt upominał sie z czasem o swoją ofiarę -.-)


dzisiaj nie wiem czy pogram cokolwiek, jezeli juz to teraz,
wieczorem nie da rady, a pozniej wychodze do knajpy, wracam nad ranem, trzezwieje, i sobota niedziela imprezuje lub pije na umór :)
niedziela wieczorem budze sie na wielkim kacu i mysle co ze sobą dalej zrobić i jak godnie zacząć poniedziałek.

za 2 tygodnie konczy mi sie kontrakt i raczej nie przedluze na kolejne 6 mies, wiec zostane bez pracy....
a teraz troche ciezko cos znalezc..

jak chcesz konieczenie zagrac to moze za chwile wejdz na serwer


edit:
1 gra ok, pozniej lag lag time out i pingi po 2000-3000ms.. tyle z grania na dzis ;p

Ludwiczek
5th December 2008, 06:51 PM
rak skasował mojego 1000 posta -_-

powiedz mi lepiej jak zrobic zeby zamiast registered user pod ludwiczekim pisalem cos?

kiedys slyszalem ze to zalezy od liczby postow, ze np po 1000 mozesz cos tam napisaC?

edit:
czy ip serwera jest oficjalnie dostepne i mozna je podawac czy nie?
chodzi mi o to

78.46.66.xxx
?

Ludwiczek
5th December 2008, 09:31 PM
może jednak dzisiaj zagram :)

sam nie wiem, na razie przepadłem, ktoś mnie mieli, mieli, i nie spocznie dopuki nie posiądzie mnie całego razem z moją wolą, uczuciami i duszą -_-

ps
ide cos zjesc moze przed 22.00 lub ok 22.00 beed na serwerze

tańsze niż bar a i głowa mniej boli poźniej ;)

Uber_pwnT
5th December 2008, 09:46 PM
Ja też gram dzisiaj ;)

Wieczor
5th December 2008, 10:21 PM
Ok euro zrobione, mój nick "Wieczor" jestem gotowy i chętny do gry, jestem na kanale głównym.

Ziutek
5th December 2008, 11:36 PM
o ten podpis to musisz zagadac do wladzy :P

Wieczor
6th December 2008, 02:14 AM
Jest sprawa

http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=3994&sort=rateD

Kliknijcie na 10 :-)

Dzięki

( 10.000 na odżywki musi być %-) )

Ludwiczek
6th December 2008, 01:27 PM
Ja też gram dzisiaj ;)

oj przyfarciło, przyfarciło, w tym 1 meczu -.-

:noob: :tiphat:

spasłeś sie pewnie na jakis noobach :D

ps. dobrze ze nikt screena nie zrobil ;p

Uber_pwnT
6th December 2008, 03:04 PM
Dla Twojego dobra i poprzez moją modestię nie powiem kto mnie nafarmił xD

Dwie pozostale gry to była porażka, bo z noobami grałem ;D
A sam to źle nie grałem w tych pozostałych grach, no ale samemu się grać nie da i to jeszcze na 5 disablerów.
No ale 5:5 zrobiłem do czasu aż nie zaczęliśmy ginąc jak szmaty ;p

Kikusia
6th December 2008, 06:09 PM
spasłeś sie pewnie na jakis noobach

dokladnie na jednym:)

Dla Twojego dobra i poprzez moją modestię nie powiem kto mnie nafarmił xD
ale ja nie bede taka uprzejma:) to Ludwiczek feedował:P

Uber_pwnT
6th December 2008, 06:34 PM
Ale on nie feedował ;/ On grał naprawdę dobrze, chyba jego najlepsza gra pudgem. Po prostu ja jestem lepszy ;)

Ziutek
6th December 2008, 07:51 PM
nie uwierze dopoki nie zobacze :P

Uber_pwnT
6th December 2008, 10:09 PM
A i wkrótce dam wam kolejną pro dawkę. Ziuta, po grze ze mną zrobisz replaya i będziesz studiował go długi czas, aż poznasz 1/10 mojego skilla. Drugim wykorzystaniem replaya będzie możliwosć pochwalenia się nim przed innymi. Teksty w stylu :
"grałem z Uberem"
"zobaczcie jaki wymiatacz, to mój kolega"
"Your replay has been chosen as "The best replay of the 2008""
"Mamo zobacz, kiedyś będę taki jak on"
"Nie, to nie jest możliwe, trzeba go wcielić do naszego teamu albo zniszczyć (zasłyszane na prywatnym kanale MyM)"
"Czy to Superman? Czy to Brad Pit? Nie to Uber_pwN! (a w realu jest jeszcze pięknieszy)"
"Pokaże Ci coś niesamowitego, dasz mi po tym dupy?"
"Słyszałem, że Uber wybiera bohatera, klika 148.000.000 razy komende z siftem i idzie coś zjeść, wraca za godzine i widzi, że zmarnował 55 minut gry, bo wszyscy wyszli już w piątej minucie, nie mogąc wytrzymać tego rushu ubera na wszystkich liniach"

... będą na porządku dziennym.

Ziutek
6th December 2008, 10:56 PM
ale i tak nigdy nie bedziesz mial dwoch czlonkow :P

Kikusia
7th December 2008, 09:51 AM
Uber nastepnym razem chodz na linie ze mna:) nawet karmiacy Ludwiczek Ci nie pomoze...

KaCzA
7th December 2008, 11:11 AM
Witam

Powstał nowy kanał dla polaków (no moze nie taki nowy ) jest nim kanał 2a , spotykamy sie tam gramy privy mamy własnego bota do hostowania (dobry host no lags no dealy) wszystko na temat naszego kanału i naszych gier mozna znalesc www.xpam.phorum.pl Zapraszam wszystkich polaków

ps. Otwarte zapisy do turnieju 2v2 (narazie nie ma scisle ogłoszonych zasad) doty , rozegralismy juz turniej 1v1 (wygrał -[swod]-kabu) do rozgrywek 2v2 mamy 11 teamow zapraszam wszystkich jeszcze raz.

Uber_pwnT
7th December 2008, 12:41 PM
Ludi, zagrasz ze mną w parze? xD

KaCzA
7th December 2008, 01:22 PM
Wystarczy wpisać się na naszym forum w dziale turniej 2v2 i podać swoje acc ;) Im więcej ludzi tym lepiej, wtedy będą organizowane nawet turnieje 5v5 jeśli tylko będzie wystarczająca liczba ludzi :)

Ludwiczek
7th December 2008, 03:06 PM
moze i jest w tym ziarenko prawdy ;)
ale zfeedowałem przez to ze bylem na lini 2v2 z BABĄ, do tego mimi, ktora nic nie pomaga, a wrecz przeszkadza i ogolnie denerwuje,
przez co uber sie spasł na NAS i na INNYCH, a nie tylko na mnie..., ale to był jego "ten jeden, jedyny, mecz życia" :D

uber słonko, kiedy tylko bedzie okazja, i zagramy to linia 1v1 i błagasz o litość... :D

co do turniejow, to ja nie gram w takich a szczególnie poniżej 4v4

Uber_pwnT
7th December 2008, 05:22 PM
Oj ludi, lepiej zobacz na moje zdjecia, tylko nie wal przy nich. Ownuje Cię, bo ja mam zycie xD haha

Ziutek
7th December 2008, 05:34 PM
widac ze duzo pompek robisz :P

Ludwiczek
7th December 2008, 05:36 PM
Sorry, ale nie mogłem sie powstrzymać, to silniejsze ode mnie, doszedłem 2 razy, jak tylko rzuciłem na nie okiem :D

Mialem dzisiaj zagrać, ale uratuje cie chyba kac i lag (ping 70-2800ms :) )

ps. no i pograne... lag zniszczył mi koniec dnia (caly czas mowie o lagu z mojej strony, nie serwera)

Kikusia
7th December 2008, 09:54 PM
Dzieki za gre bylo roooozzzzkosznie^.^ Ziutek dobrze sie sprawiles:*:P


ps Sajan noob

Ludwiczek
7th December 2008, 10:18 PM
ej mała, nie probój wywołać u mnie zazdrości -_-
ufam ziutkowi i wiem ze jest na tyle poczciwy (i ostrożny... ^^)
że nie zrobiłby mi tego co sugerujesz :D

Ziutek
7th December 2008, 11:22 PM
po prostu za kazdym razem trafilem :P Kikusia w idelanym momencie uzywala swoich magicznych umiejetnosc, przez co stworzylismy zgrany duet:P ale musze przyznac ze to Ona dominowala :P

Uber_pwnT
8th December 2008, 01:06 AM
Po udanym trafieniu, Klikusia dostała skrzydeł :cool2:

Ludwiczek
8th December 2008, 05:43 PM
po prostu za kazdym razem trafilem :P Kikusia w idelanym momencie uzywala swoich magicznych umiejetnosc, przez co stworzylismy zgrany duet:P ale musze przyznac ze to Ona dominowala :P

"za każdym razem trafiałem" ????? omg, to ile tych "razów" było???

Ziutek... Jak mogłeś, draniu!


"musze przyznac ze to Ona dominowala :P"

ona tak lubi... szkoda ze rzadko jej to wychodzi :)



Po udanym trafieniu, Klikusia dostała skrzydeł :cool2:

a ty skąd wiesz, mały zboczeńcu!? xD
Podglądałeś ich??
;p?

Ziutek
8th December 2008, 08:54 PM
to wszystko przez Twoje lagi :P

Ludwiczek
8th December 2008, 09:59 PM
trudno, zawiniłeś srodze, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem -.-
Ziutek zostaje w rodzinie, bedzie zajmował sie domem i bawił dzieci :)
jak my bedziemy grać w dote lub oddwac sie innym przyjemnościom ;p

ps.
z lagiem to jak z bólem głowy czy zmęczeniem... kikusia po prostu nie przyjmuje tego do wiadomości, jedno jej w głowie i musisz byc zawsze gotowy ;)
ale czekaj ziutek... na ciebie tez przyjdzie czas, to sobie znajdzie młodszego, bez laga... co zawsze trafia :D

Kikusia
8th December 2008, 10:52 PM
Ludwiczek daj Ziutkowi spokoj i nie przesadzaj:)

Zmienmy moze temat...

Uber nie skomentowalam jeszcze Twoich zdjec, wiec musze powiedziec ze sa bardzo meskie:P ta obcisła pidzamka jest dosc sexi:P

Ludwiczek
8th December 2008, 11:03 PM
Ziutek czy ja cie męcze lub napastuje? //.hidden(msg) prosze o dyskrecje! xD

uber strasznie sexi, przyznam, ciacho kika no nie ;p?

Kikusia
8th December 2008, 11:12 PM
uber strasznie sexi, przyznam, ciacho kika no nie ;p?
tak, przystojniacha^.^

adek
8th December 2008, 11:30 PM
z pozdrowieniami odemnie ho ho hoł xD

btw ide grac dalej

Ziutek
9th December 2008, 12:53 AM
no no pewnie zrobiles furrore w tej szatni :D:D

Ludi, a skad :P

Uber_pwnT
9th December 2008, 01:49 AM
Szatnia dla pań :D W sumie, jak się dobrze zastanowić to "ta" Omega a nie "ten" Omega haha.

Ludi, Kikusia :

Dzieki za tak pochlebne komentarze z waszej strony. To nie jest pizamka, tylko standardowy uniform Capoeristy. A jutro mam zamiar zrobić furore w roda (kole), będę wywracał kolegów co myślą, ze są pro ^^ xaxa.

Me pro me handsome haha

adek
9th December 2008, 01:42 PM
Szatnia dla pań :D W sumie, jak się dobrze zastanowić to "ta" Omega a nie "ten" Omega haha.


co ?

Uber_pwnT
9th December 2008, 02:28 PM
Hahaha, tam jest napisane "szatnia dla pań". Myślałem, że się w niej przebierałeś. Taki żarcik haha ;D
No i pomyliłem nazwy kont, sorry Adziu :*

adek
10th December 2008, 07:43 AM
przeprosiny przyjete :)

Uber_pwnT
10th December 2008, 07:25 PM
W nagrode, kolejna fotka ^^

Ziutek
10th December 2008, 09:00 PM
chyba za kare :P

chory jestes, ze sie tak przykrywasz??:P

Uber_pwnT
10th December 2008, 09:19 PM
Na umyśle.
ściałem włosy, wkurzały mnie, teraz wygladam przeuroczo ;)

Kikusia
10th December 2008, 09:53 PM
Wolalam Cie w dluzszych, ale teraz moze byc, ujdzie w tlumie:P

Uber_pwnT
10th December 2008, 10:14 PM
Hahah, no nie. Teraz mi mówicie, że wam się podobają moje długie wlosy? Oszaleje xD

Ludwiczek
10th December 2008, 10:25 PM
nie sluchaj ich.. krotkie włosy FTW! ja cos o tym wiem :P

jak sie uda to gramy za moemnet mecza szybkiego przed snem

Ziutek
10th December 2008, 11:50 PM
heh ja dzis scialem wlosy na krotkie :P jakas forumowa tendencja :P

Uber_pwnT
11th December 2008, 12:54 AM
Forumowa Tormentacja :D
Ja lubie włosy umiarkowane. Wtedy najlepiej wyglądam, jak nie sa bardzo krótkie i nie są długie.

Ludwiczek
11th December 2008, 06:28 PM
flameseeker .unvouched z SS -.- ?

nie przejmuj sie zawsze mozesz zagrac z nami :)

z tego co z nami grales to uwazam ze dobrze grasz, ale fakt... z viperem i lifestealem to przesadziles "troche" :P

nawet kikusia tak fatalnie nie dobiera itemków :P

FLaMeSeeKeR
11th December 2008, 09:59 PM
Ja tam się wcale nie przejmuje, wielka mi bieda :S

Co do Vipera to zapomniałem ze jego skill ma teraz orb effect (wcześniej nie miał, podobnie z Drow Ranger ;) )

Tak czy siak, nie sądze ze to był powód zeby mnie z ss usunąć ....komedia.


Co tam u was ? :D

Ludwiczek
11th December 2008, 10:07 PM
to co pisalem do kiki-noob-moni

odnsnie usuniecia cie z SS i grania obecnie tam

"kiedys bylo inaczej..
tomek 22:01:09
fajniej.. luzniej
tomek 22:01:18
i przede wszystkim ...przyjaźniej

dlatego wole porgac z luzmi z forum na luzie, czasem zmieszne gierki, ale dajace przyjemnosc z grania i takie wlaznie wyluzwoane

obecnie nie mam za duzo czasu, do tego jeszzce weekend w zakopcu

Kikusia
11th December 2008, 10:10 PM
flame uwazam ze to skandal i szczyt niesprawiedliwosci. Zreszta SS to grupa fanatykow itp jak mozna kogos zkreslic na podstawie 1 itemka.... glupie. Nie wspomne ze w gronie glosujacych jest zboczeniec i madrala:P

Ziutek
11th December 2008, 10:49 PM
no to podsumowane ss :D:P

Ludwiczek
11th December 2008, 11:00 PM
to nie takie proste... dla moniki to 1 głupi itemek, ale dla kilku ludzi, którzy czekali cały tydzien lub cały dzien na gre, w zamniętym gronie, gdzie kazdy reprezeztuje wysoki poziom i powinien grać na maksa i na powaznie, taka 1 gra, gdzie oni sie poświęcają a ktos feeduje, noobi, lub robi podstawowe błędy to moze byc koszmar,

np chce zagrac, 3 gry, w kazdej ktos ma tą jedną gre na podstawie ktorej nie mozna go oceniac... super... ale ja mam 3 gry w plecy.. :)

grając w zamkniętej społeczności, gdzie dostają sie najlepsi gracze po selekcji, no moze nie najlepsi ale grający równo na wysokim poziomie.


chociaz wg mnie powinno byc troche luzniej.. ale kto wtedy nad tym zapanuje? i czy poziom nie spadnie bardzo?

Ziutek
11th December 2008, 11:41 PM
czyli gra sie w stresie ze ktos ci wytknie bledy i zakwestionuje bycie mega pro :P gra sie dla przyjemnosci, kto zaczyna przywiazywac tak wielka wage do jedengo zlego itema czy 3 gier w plecy staje sie manniakiem :P

przegrales przez team to nic, zagrales dobrze masz z tego satysfakcje :P

Korozja
11th December 2008, 11:49 PM
ssssie.
bez spacji fajniej wyglada ;d oni tacy sa, mnie tez wywalili, nie ma powodu do przejmowania sie ;P
my mamy wlasny tajny kanal :)

Kikusia
12th December 2008, 12:28 AM
Ss tez mi cos phi. My mozemy byc AA - Ale Amatorzy, Agencja Analna, Anonimowi Alkoholicy:).... wybierzcie sobie rozwiniecie i gramy turnieje:P

OmegaPL
12th December 2008, 12:55 AM
Agencja Analna? ;> :)

Uber_pwnT
12th December 2008, 01:02 AM
Abnormalna Arystokracja

Co do ss ... skreślili mnie bo nie grałem, ale co to była za przyjemność jak jakiś pro który tylko ginął zaczął blameować kogoś o to że coś zepsuł, coś źle zrobił, czegos nie kupił, coś złego kupił. Niech oni pilnują własnej dupy, a nie lamią podczas gry. Jak coś idzie źle, to zaczynają szukać winnego, żeby tylko nie wyszło że oni są noobami. Szczerze? SS wcale nie reprezentuje wysokiego poziomu, widziałem i grałem z lepszymi. Po prostu to są zadufani w sobie no-liferzy, dla których gra jest wszystkim co mają. Pozdro&Poćwicz Flame hahah ^^

Edit
i gramy turnieje:P

Ale napewno nie w DotA.

FrodoPL
12th December 2008, 12:41 PM
Sam gram w SS i jest dokładnie tak jak mówicie. Wystarczy że coś kupię nie tak jak po ich myśli i już "wtf are u doing" no sorry ale nie chcę grać KAŻDEJ gry supportem! Oczywiście jak połowa teamu ginie to oczywiście moja wina bo do ultimate zostało mi pare sek...

Szkoda, bo myślałem że mniej sztywno jest w SS a tu od razu sapy mają :gives:

Ziutek
12th December 2008, 08:41 PM
dlatego najlepsze gry sa z polska czecia forum :P

Ludwiczek
12th December 2008, 08:49 PM
My mozemy byc AA - Agencja Analna

zdajesz sobie sprawę jak głupio to brzmi w ustach 19 letniej laski ^^ :p ?

...jeszcze takiej rozwydrzonej i napalonej.... xD

EDIT:

DZISIAJ moze pogram, bo plany mi sie zjebały... i zostaje w domu

ale od razu mowie ze nie jestem w humorze... i moge sie dziwnie zachowywac

FrodoPL
13th December 2008, 01:41 PM
Ja z chęcią zagram, szkoda tylko że router dziwy odwala :(

Wieczor
13th December 2008, 04:52 PM
Ja też dzisiaj mógłbym zagrać, dajcie znać jak coś :)

Ludwiczek
13th December 2008, 05:16 PM
heh, tamto to był post z wczoraj :P

ale dzisiaj, pozno, moze juz ok 21, moze pozniej (jak uda mi sie wyrwać monike z imprezy :p), tez sie pewnie cos zagra


ps. Trzeba ją przyciągnąc do komputera i przywiązać, bo cos za duzo imprezuje ostatnio... a co to za no-lifer :) co tyle imprezuje ;) ?

ps2. wieczor jestes safelisted?

ps3. ostatnio grał z nami Palec (kazdy chyba wie, ze palec sux! ;))

były ostre wymiany, zgon za zgon, nie lubie tego -.- i glupio to wygląda

http://img410.imageshack.us/img410/294/wc3scrnshot121208230520di7.jpg

Ziutek
13th December 2008, 07:13 PM
dzis El Clasico nie ma gry :P

OmegaPL
13th December 2008, 08:28 PM
Wy tak gadacie, gadacie o graniu tylko, a ja zauwazylem, ze Kikusia cos dawno nie dodala zadnego zdjecia tutaj ;>

Ludwiczek
13th December 2008, 08:59 PM
zabójczo celna uwaga, omega :)

ja sie nie wtrącam, zobaczymy co powie kikus...


ps. gadamy o graniu bo to forum o graniu :)

gadac o czym innym mozna inaczej niz publicznie na forum ;p

Ludwiczek
13th December 2008, 09:36 PM
zaraz gramy

Wieczor
13th December 2008, 09:57 PM
Jestem na Dihlu i byłem na innych tego typach ligach, safe list na orgu, dywizja.
Brałem udział w turniejach ( ESCW czy jakoś tak, Wooden itp. )
Repki ( stats NORTH only ):
http://www.dota-allstars.com/replays/search/Equilibrium-

Ja swój jestem :laugh:

Ziutek
14th December 2008, 12:28 AM
Barcelona 2 - 0 Castilla

ehh:/

Ludwiczek
14th December 2008, 01:15 AM
user "Kikas" to jakas rodzina z Kikusią? :D

Może siostra xD?

Wieczor
14th December 2008, 11:23 AM
poka cyce Kikusia i ta druga

Marioslaw
14th December 2008, 11:42 AM
wieczor ty nie okrzesany bażancie.

Uber_pwnT
14th December 2008, 12:45 PM
Małych Wieczorków z prześcieradłem nie zrobisz.

Kikusia
14th December 2008, 06:57 PM
user "Kikas" to jakas rodzina z Kikusią?

Może siostra xD?
widzialam:P gdzies tez jest Kaziutek.....eh atakuja klony:P

poka cyce Kikusia i ta druga
niestety nie mam Twoich ulubionych gumowych wiec nie bedziesz zadowolony:)

Ziutek
14th December 2008, 07:26 PM
nasza slawa sie rozprzestrzenia, ludzie chca byc tacy jak my :P czekamy na klona Ludwiczka :D:D

Kikusia
14th December 2008, 07:33 PM
ehe a kto chce byc taki jak Ludwiczek?:P chyba tylko on^.^

Ludwiczek
14th December 2008, 07:34 PM
Ludwiczek jest nie do podrobienie :)

Zawsze mi lekarze mówili ze jestem "wyjątkowy" ^^

nikt nie jest az tak zryty i dziwny jak ja :)

nikt nie znajduje i nie mnoży problemów tak ja ja!

;)

ps.
kikusia.... no gdzie te cycki? ^^
ja tez czekam ;p

Ziutek
14th December 2008, 07:41 PM
ehe a kto chce byc taki jak Ludwiczek?:P chyba tylko on^.^

znajdzie sie jakis nolifer :P

Ludwiczek
14th December 2008, 07:41 PM
ziutek nie pierdol tylko secret channel zaraz gra bvedzie

;p

Ziutek
14th December 2008, 07:46 PM
juz tylko aktywacja konta :P

Wieczor
14th December 2008, 08:10 PM
nie ma cyców nie ma skilla oO!

Ludwiczek
15th December 2008, 05:59 PM
wieczor przeginasz...
moze jednak siłka szkodzi... :D

moze skilla faktycznie nie ma, ale cyce są i to jak najbardziej cudowne :)

i bardzo przyjemne w dotyku ^^

:*

Wieczor
15th December 2008, 09:51 PM
Poka foto

Ziutek
16th December 2008, 12:04 AM
pare stron wstecz i zobaczysz :P

Rake
16th December 2008, 11:02 AM
Wiecie co...tak sobie czytam ten wasz spam, praktycznie już od kilkudziesięciu stron, i jedyne co widzę to jeden wielki 'cyberflirt'...w zasadzie można by powiedzieć, że ten topic przekształcił się w prywatną rozmowę między 2 osobami, do której czasem ktoś się dołącza...czy wy nie macie GG czy coś, żeby sobie poświntuszyć tam ? ;s

Nie żebym was wyganiał stąd, ale można przecież rozmawiać bez ciągłbych podtekstów na tle seksualnym...i nie chodzi o to, że to forum odwiedzają dzieci...tylko chociażby o to, że to jest zwyczajnie niesmaczne :/ ( czytać ciągle o tym samym )

Kikusia
16th December 2008, 12:14 PM
haha zgadzam sie:P nareszcie ktos powiedzial madrze:) wiecie co wstydzcie sie:P

Ziutek
16th December 2008, 12:31 PM
ale ten topic to jedyne miejsce na polskim forum gdzie spam jest dozwolony :P

Rake, popatrz na to z tej strony ze wiezi miedzy uzytkownikami sie bardziej zaciesnily, a nie jak to bylo pare miesiecy temu :P

Ludwiczek
16th December 2008, 04:27 PM
to nie cyber flirt, to juz cyber sex :D i to nie miedzy 2 osobami... jest nas więcej :D, w zasadzie to orgia...

tutaj sie poznalismy i tutaj nam sie fajnie pisze, tutaj czesto zagladamy, jezeli to jest problem, trudno -.-

ban ban ban i jest spokoj ;p

adek
16th December 2008, 06:22 PM
no wiec banned.

Wieczor
16th December 2008, 06:26 PM
pare stron wstecz i zobaczysz :P

To daj linka

Jestem od paru stron "w rozmowie" i nic mi się nie przewinęło.

Patryk-PL
16th December 2008, 06:48 PM
pamiętam te dobre czasy, kiedy mogłem się tutaj coś zapytać i dostałem odpowiedź :(

Kikusia
16th December 2008, 07:11 PM
Patryk nic sie nie zmienilo:)
miedzy odcinkami tej telenoweli ktora tu puszczaja napewno sie dowiesz czego chcesz:)
Omega pisze scenariusz, reszta ma przydzielone role a ja sobie ogladam^.^ nawet wciagajace..............ciekawe czy Ludwiczek wkoncu wyzna swoje uczucia Uberowi juz nie moge sie doczekac :P

OmegaPL
16th December 2008, 11:23 PM
Kikusia, a wiesz, ze Ty tez dostalas role w tym filmie? ;) ;>

Uber_pwnT
17th December 2008, 11:59 AM
Pewnie jako Shemale ^^
Bez obrazy.

Co do postu Rake'a. Podziwiam Cię, że chciało Ci się to wszystko czytać, mam nadzieje że nic nie jadłeś podczas tego procesu.

Ziutek
17th December 2008, 12:44 PM
Wielki Brat patrzy :D

Dolaczam sie do Ubera, respekt za poswiecony czas, mimo wielu obowiazkow.

adek
17th December 2008, 09:19 PM
dialog mnie chyba lubi. mam neta 1mb ale na swieta od ponad tygodnia dostalem lepszy xD

Ludwiczek
17th December 2008, 09:29 PM
jeżeli mierzyłeś w nocy to możne macie w pakiecie double transfer (dll) w nocy lub okreslonych godzinach,
lub faktycznie ISP sie szarpnał na swieta z netem, ciekawe ile tak pociągnie... a moze zapomni i zostawi :P

ps.

Uber,nie czepiaj sie moni, przez to ze cie zostawilem...

Nasz chory związek i tak nie miał szans na przetrwanie bo opierał sie tylko na seksie,
nie miej do mnie zalu, ona po prostu jest od ciebie młodsza, ladniejsza i inteligentniejsza :P
i jest ta iskra, ktora miedzy nami tez byla ale nagle zgasła...

xD

dzisiaj z ziutkiem i kikusia walczylismy we 3v4 jak prawdziwi twardziele, polegliśmy po srogim boju dopiero po 75 minutach :)
a nie gralismy z byle kim ;)

...bo miedzy innymi z Palcem, plavsha i michealem myersem :)

kluczem był balner ktory, disablował magie shakera kikusi...
..i pare "drobnych" , w tym moich tez, blędow ;p

adek
17th December 2008, 10:53 PM
jeżeli mierzyłeś w nocy to możne macie w pakiecie double transfer (dll) w nocy lub okreslonych godzinach,
lub faktycznie ISP sie szarpnał na swieta z netem, ciekawe ile tak pociągnie... a moze zapomni i zostawi :P

test ten robilem dzisiaj po 19 :) mam nadzieje ze zapomni hehe albo cos zle w podlaczyli ostatnio xD oby jak najdluzej tak

Korozja
17th December 2008, 10:59 PM
jak zwierzeta zaczna gadac ludzkim glosem to Ci odetna ;p

adek
17th December 2008, 11:03 PM
uff to moge byc spokojny ;p

Ludwiczek
17th December 2008, 11:07 PM
u nas bylo zawsze x2 lub x3 w godzinach 0.00-6.00 lub i tu ciekawiej.... 22.00-10.00 :)

obecnie chyba to zniesli -.-

a korzystalo sie golwnie wiecozrem lub w nocy wiec mialo sie przy 2-4 mbit 4-12mbit :)

Ziutek
17th December 2008, 11:17 PM
ta gre o ktorej wspomnial Ludwiczek, uwazam za wygrana :P nawet mega creepy nie dawaly mi rady :D:D i to byl jedyny dzis radosny aspekt, reszta gier dno :P

Ludwiczek
17th December 2008, 11:21 PM
Potwierdzam ziutek walczyl jak lew :P tak jak gadalismy po meczu, gdyby bylo 4v4 a nie 3v4, np korozja by z nami zagrał, to dojechali bysmy palucha i plavshe bez mydła ;p

monia probuje zmienic moja mentalnosc chlodnego pesymisty w niepoddającego sie do ostatniej kropli krwi wojownika, opornie jej idzie, ale postep jest ;)

(eh... kiedys taki bylem... gry po 110-200 min :) z gory skazane na porazke, walczylo sie do ostatniego ciosu, nadzieja umierala ostatnia....)
(obecnie majac pewne doświadczenie, umiejętność analizy gry/szans i bardzo mało czasu, ciezko mi walczyc do konca.)

ps. monika musi zrozumiec jedno... to nie jest romantyczno/dramatyczny serial... :D
jezeli ja czy ziutek mamy zginac w boju, i poswiecic sie, bo wiadomo ze zginiemy, to NIE leci sie nas uratowac jako kamikaze...
wiedzac ze padniesz jak mucha... waleczna ale MUCHA ;) :*

lepiej na zimno ocenic szanse wycofac sie i poczkac na nasz respawn, w miedzczasie broniac bazy czy cos

zeby nie bylo. mowie o sytuacjach beznadziejnych.... bo czesto cofniecie czy pomoc jest dobra i daje duze szanse na ocalenie,
ale tez czesto nie ma najmniejszych szans.. wtedy nie warto

Ziutek
18th December 2008, 12:06 AM
nasunelo mi sie jedno haslo po przeczytaniu Twojego posta :d

"Sila i Honor" czytaj: SaH :P

Kikusia
18th December 2008, 10:15 AM
Wiele razy bylo tak ze nawet w sytuacji krancowo beznadziejnej wystarczyl jeden dobry push zeby odwrocic koleje losu, dlatego nie widze nic niezwyklego w walce do samego konca:)

taurenem troche sie zamieszalam i zle to rozegralam, moglam inaczej ale trudno;/

co do ratowania was z opresji to mysle ze nawet jesli jest na to mala szansa to warto sprobowac:).
Dlatego ja chyba nigdy, nie wazne z jakim skillem nie nadawalabym sie do ss..... zimna, wyrachowana suka ktora stoi bezczynnie obserwujac jak ktos ginie tylko dlatego zeby sie uratowac nie jestem:P

Jezeli chodzi o ostatnia walke to tylko 1 slowo moze ja podsumowac "ZAL"
Ludwiczek pojawil sie przy studni a potem bez slowa skierowal sie na baze wroga i tak lecial az zginal po drodze:) Palec robil podobnie a jak sie zapytalam czy specjalnie to powiedzial ze tak:P sarenka to samo. Nie wiem o co chodzilo ale dzieki temu tamte nooby wygraly...


pozdro

Uber_pwnT
18th December 2008, 01:36 PM
AHahaha, Ludi!
Ja jestem mistrzem w graniu do końca. Zawsze widzę nadzieję, nawet kiedy na monitorze pojawia się końcowa tabelka :D

Możemy zagrać coś niedługo, bo ostatnio zacząłem grać na orgu i sie troche podszkoliłem ^^ (tzn, jeszcze bardziej niz przedtem...) :D

Patryk-PL
18th December 2008, 01:50 PM
Dobra dotanolife'y!
Oglądał ktoś Kolejorza? :D

Lukas_
18th December 2008, 01:50 PM
O 11 rano wróciłem z Roterdamu ;)

No i tym samym w lutym jestem zmuszony znowu wydać dużo forsy na bilet na mecz Lecha w1/16 PU ;)
Nie mówiąc już o karnecie na rundę wiosenną :P