PDA

View Full Version : Jak wygladacie :D



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Raphau
18th June 2008, 10:10 PM
Raphau quiter? :D mialeś d/c? czy cos? ogolnie w tej grze bylo zamieszanie z lagiem i d/c voida wiec zakładam ze cie tez rozlaczylo, no chyba ze to byl normalny quit ;)

mi to w ogóle neta odłączyło... jedyną stroną, na którą mogłem wejśc była strona mojego dostawcy neta o.O

Ale Monia to taka same leaverka jak ja :P
Smurfa zaprosiłem na Dote, a tu czekamy na Monie :P moja i tak już nikła reputacja ucierpiala :D

Kikusia
18th June 2008, 10:21 PM
Ale Monia to taka same leaverka jak ja :P
ja mialam problemy z antyvirem:P pozniej juz bylo ok

Smurfa zaprosiłem na Dote, a tu czekamy na Monie :P moja i tak już nikła reputacja ucierpiala

Twoja reputacja nie ucierpiala, przynajmniej dla mnie. Tomek tez sie z tym zgodzi:P

Ludwiczek
18th June 2008, 10:36 PM
hehe, dzieki, tez sie podjarałem, to takie "prawie" jak dostać sie do dobrej pracy, przemaglują caly dzien, a pozniej i tak wezmą 1 z kilku, jeszcze pewnie podstawionego :), ale szczerze mowiac nie liczyłem za bardzo ze mnie zaproszą po tym jak sypnałem moim angielskim xD (pozniej caly czerwony tlumaczac im ze do czytania manuali i dokumentacji to wystarczy ;p )
no nic pojechac pojade, ale traktuje to bardziej jako przygode/przetarcie
(zbyt mocna obsada tam jest)

Co do gry,
Smurf to napcake xD, zapisalem replay chyba, strzelał skillem nevermora na poczatku jak by mu binokle spadły z oczu, ładował 10-20 razy gdziesz po bokach

jako nasz glowny dmg dealer i w dodatku nervermore nie wiem czy mial wiecej niz +50-80 do dmg po godzinie gry ^^

ale wszyscy nobiliśmy, nawet troche ja ;), nieladnie tylko ze jak bylo nam trzeba pomoc to Kikusia nas leczyla, a jak jej pomoc potrzebna to my teleporty i ewakuacja, zostawiając ją na pożarcie wrogom :D

generalnie fajnie bylo, zawsze sie jakos fajniej gra jak sa jacys znajomi
i nawet nie miałem normlanej dla mnie kurwicy, jak co chwile cos nie wychodzilo ;)

Ziutek
18th June 2008, 10:50 PM
pelna integracja :D

Raphau
18th June 2008, 10:52 PM
ja miałem full hp i leciałem na front na mid lane, a ona mnie do fontanny odesłała :D
Jak będziemy grali next time to też Ci Kikusiu/Moniu coś wymyślę :P

Kikusia
18th June 2008, 11:06 PM
ja miałem full hp i leciałem na front na mid lane, a ona mnie do fontanny odesłała
pomyslalam ze jak przebiegniesz jeszcze raz ten dystans to zrobi Ci się lepiej:P albo pudge straci kilka kg:)

pozniej caly czerwony tlumaczac im ze do czytania manuali i dokumentacji to wystarczy
kurde szkoda ze tego nie widzialam^^

widzicie? widziałem ze po dobrym seksie wszystko sie ułoży
tak był dobry:)

Kikusia
19th June 2008, 03:18 PM
Hi all
Małe zamieszanie miałam dzis w pracy, jakis koles dokladnie go nie widzialam ale wszedł do clubu z bronia i to dosc duza:ohmy: Stałam daleko i widzialam tylko jej zarys, a ze nie znam sie na broni to nie moge powiedziec jaką przypominala ale to bylo cos jak karabin maszynowy. Był pijany i chyba chcial sie popisac tylko, bo nie było magazynka jak sie pozniej dowiedzialam, ale to byla bron prawdziwa, nie jakas zabawka...
Zastanawiałam sie czemu taki tlum ludzi nagle szybko wychodzi:) dopiero potem zobaczylam tego kolesia. Oczywiscie ochrona nawaliła ze go wpuscili, na szczescie zwineli chwile po tym jak ja wyciagnał:)
Szkoda ze nie zauwazyłam go pierwsza bo z kolezankami bysmy go przemycily gdzies zeby sobie ogladnac ta maszynke:P przynajmniej ja chetnie bym sie pobawila:P

Ludwiczek
19th June 2008, 03:31 PM
moze to był jakis skacowany fan counter strike'a :D

swoja drogą fajną ochrone macie ^^



Bardzo dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa gości. Zatrudniona profesjonalna ochrona zapewnia nam bezpieczną zabawę w komfortowych warunkach mając zawsze na względzie nasze bezpieczeństwo. Przekraczając próg klubu MIAMI NICE nie musimy więc obawiać się o swoje bezpieczeństwo, a cały personel umili i ułatwi nam pobyt w lokalu.

hmm to o was? :) jak dlugo sie krecił i na którym piętrze?



(...)a cały personel umili i ułatwi nam pobyt w lokalu.

w jaki sposób "umilasz" pobyt w tym lokalu :P ?

Kikusia
19th June 2008, 06:41 PM
hmm to o was? jak dlugo sie krecił i na którym piętrze?
heh tak o nas:P krecil sie na parterze, chyba nie dlugo, nie zwrocilam na niego uwagi puki nie wyciagnal gnata:P potem byla mala panika, ale Ci co tanczyli robili to dalej^^

w jaki sposób "umilasz" pobyt w tym lokalu :P ?
roznie...mozna z nami zagrac w billarda lub karty a nagroda sa darmowe drinki. Oczywiscie znikomy procent wygrywa:P szef zadbal zebysmy umialy dobrze grac:)
pamietam ze kilka razy bylo takie cos ze koles siadał na srodku sali na fotelu, ktoras z nas zawiazywała mu oczy a potem musial zgadnac jaki drink mu podaje. Wtedy np maczam dwa palce w drinku i daje mu do zlizania:P mozna wygrac kase lub jakies upominki. Taka sobie smieszna praca:)

adek
19th June 2008, 07:28 PM
hmmm to ja bardzo chetnie wybiore sie tam do Ciebie hehe...narzeczona oddelegowana wyjezdza w niedziele na 2 miesiace to mozna poszalec :P <joke>

Raphau
22nd June 2008, 02:29 AM
Ludwiczek nie wiem czego się wstydzisz :D te trzy foty są dobre :) całe szczęście, że widzę usunięte posty :D

Jestem ciekaw kiedy Rake wejdzie i nas wszystkich podsumuje :)

Kikusia
22nd June 2008, 09:20 AM
Jakie trzy foty?^^ ja nic nie widziałam:P Ludwiczku nie krepuj sie, wrzuc:P

Ludwiczek
22nd June 2008, 10:00 AM
kurwa, myślałem ze usunięte na dobre :D

ostatecznie uznałem ze są zbyt wyzywające ;p

Po za tym i tak juz są na tym forum ale w innym dziale.

ps.
byłem na tym assesment center, dziwna rzecz, zadania grupowe i indywidualne obserwowane przez wiele osób z firmy, cały dzień z głowy,
teraz czekamy na analize materiału i odpowiedź (było ok 8 kandydatów, a miejsc jest 1 lub 2 -.-, wiec nie na 100% sie dostane ;p,
ale przynajniej pojadłem, i doświadczyłem nowych doznań ;p)

ps2.

rafału, jak skasować na dobre cos z forum? ...tak pytam :D

Lewatywa
22nd June 2008, 11:15 AM
rafału, jak skasować na dobre cos z forum? ...tak pytam pokaz foty to ci powiem

Raphau
22nd June 2008, 11:42 AM
na dobre? najlepiej przed usunięciem posta go zedytować i wpisać byle co, a potem dopiero usunąć :)

bo tak na dobre to nie da się :D

Kikusia
24th June 2008, 03:54 PM
come on dance with me:P

Kiel
24th June 2008, 07:53 PM
come on dance with me:P

Ołrajt :laugh:

http://youtube.com/watch?v=RBhCky8iKzY

Raphau
24th June 2008, 08:31 PM
ta muza udała się guntherowi :D


come on dance with me:P
też bym zatańczył ale nie umiem ;]
"bo ja tańczyc chcę! może nauczysz mnie jak tańczy się..."

Ludwiczek
24th June 2008, 10:10 PM
Ołrajt :laugh:

http://youtube.com/watch?v=RBhCky8iKzY


:D kawałek wymiata, załączam wersję specjalnie dla Kikusi :D
http://internetshouldbeillegal.com/

(mówiłem, że tylko dla Kikusi.... xD)

ps.



też bym zatańczył ale nie umiem ;]
"bo ja tańczyc chcę! może nauczysz mnie jak tańczy się..."

:D to Raphau tez moze obadac, przy okazji moze sie nauczy paru ruchów xD

adek
25th June 2008, 12:32 PM
a tam tanczyc nie umiesz. kazdy umie nic w tym trudnego. poczuc tylko rytm, muzyke i heja. do techno kazdy potrafi zatanczyc. no z dance juz gorzej ale wlasnie dance i hh najlepsze wg mnie do 'dance to the dancefloor'.

co do filmiku dla kikusi to lol :D
ah te kocie ruchy

Lewatywa
25th June 2008, 12:51 PM
jak ktos nie umie to najlepiej sobie pare tabsow wpierdolic to od razu umie sie zajebiscie tanczyc ;p

adek
25th June 2008, 01:13 PM
i na ch Ci te tabsy ?. ludzie bez uzywek nie potrafia se juz bawic. ehh.

Raphau
25th June 2008, 03:22 PM
ehh a ja nadal nie umiem :P
ale spoko, jak będzie spotkanie forumowiczów w sierpniu to Madmax mnie nauczy :D

[BoS]Basior
25th June 2008, 06:36 PM
kawałek wymiata, załączam wersję specjalnie dla Kikusi
http://internetshouldbeillegal.com/

Osz kur** dałem się nabrać błeeeee...

Kiel
25th June 2008, 06:51 PM
Basior;798349']Osz kur** dałem się nabrać błeeeee...

Hahah ciekawosc to pierwszy stopien do piekla jak to mowia ;D

Ludwiczek
25th June 2008, 07:19 PM
hahaah, owned!

Mówiłem ze to dla kikusi ^^

nie piszcie glupich kometnów bo zepsuliscie/zepsujecie kiki niespodzianke :P

MiHu
25th June 2008, 11:52 PM
nie piszcie glupich kometnów bo zepsuliscie/zepsujecie kiki niespodzianke :P
...jeszcze nie odpalilem ale juz chyba wiem czego sie mozna po tym spodziewac

Kikusia
26th June 2008, 08:38 PM
Ołrajt

http://youtube.com/watch?v=RBhCky8iKzY
haha nie wiedziałam ze tak sie da^^


kawałek wymiata, załączam wersję specjalnie dla Kikusi
http://internetshouldbeillegal.com/

nie trafiłes miśku to już widziałam:P ale mozesz zrobic swoją osobna wersje wtedy napewno bedzie niespodzianka^^

to Raphau tez moze obadac, przy okazji moze sie nauczy paru ruchów xD
mądrala, chciałabym widzieć Twoje ruchy heh:P

Ludwiczek
26th June 2008, 08:48 PM
:) no ja jak wypije, to ruchy mimo nieporęczych gabraytów mam iście kocie :D

ide na mecz, go Russian gO!!!!!! :P

Kikusia
26th June 2008, 08:51 PM
Wystarczy ruch jednego gabarytu:P

Tez kibicuje Rosji, są młodzi i nalezy im sie dobry start:)

MiHu
26th June 2008, 11:52 PM
moze im sie nalezalo ale to nie wystarczylo... szwaby mistrzem... szkoda, no i ten wstyd przez nastepne 4lata

Raphau
27th June 2008, 03:21 AM
Ja to już się na siatkówkę przestawiłem. Z resztą na piłkę nożną to od początku z przymrużeniem oka patrzyłem... W niedzielę do Wrocławia na meczyk :D

Życzę miłej nocy tym którzy teraz siedzą na forum (w co wątpię)

MiHu
30th June 2008, 11:39 AM
no a jednak wygrali ci ktorzy zawsze daja ciala na turniejach... brawo... szkoda tylko ze 1:0

Raphau
30th June 2008, 11:59 PM
mam dla was ciekawy jedno-pytaniowy quiz :D
otóż jak myślicie gdzie znajduje się to miejsce przedstawione na fotce?

Podpowiedz: odpowiedź może was zdziwic, a nawet zaszkowac,

Ludwiczek
1st July 2008, 12:35 AM
Polska, ale fotka chyba po tuningu (filtr: saturation), lub aparat dziwny ;)

Ziutek
1st July 2008, 12:37 AM
blisko jakiejs elektrowni :D

Raphau
1st July 2008, 12:43 AM
Oczywiście, że to Polska, a dokładniej moje miasto - Konin.
Fotka jest 120% autentyczna, tak to jezioro wygląda :)

tak to jest pokopalniane jeziorko do którego elektrownia wlewa wodę z popiołem i kwasem, żeby rury się nie zatykały :D
ale widok za to piękny

Ziutek
1st July 2008, 11:20 AM
heh widok piekny ale czy ktos ryzykuje plywanie tam ??:D

Kikusia
1st July 2008, 11:59 AM
To z tym kwasem i popiołem to serio? az dziwne ze cos tam rośnie:0

A tu macie wydmy w Słowińskim Parku Narodowym niedaleko Słupska:) Te gory piasku caly czas sie przesówaja pochłaniajac wszystko co jest na ich drodze, powoli zblizaja sie do malych wiosek i miejscowosci. Wladze parku ograniczaja ruch turystow w tych miejscach:)

Raphau
1st July 2008, 12:58 PM
z tym kwasem to serio :) tylko, że wszystko po czasie na dno opada i dlatego taki lazurowy kolor :D nie, nikt tam się nie kąpie :P

ale jak coś to zapraszam do (Riviera del) Konin :D

hmm chyba będę musiał się do słupska przejechać... Obejrzeć wydmy oczywiście ;]

Lukas_
1st July 2008, 06:18 PM
To z tym kwasem i popiołem to serio? az dziwne ze cos tam rośnie:0

A tu macie wydmy w Słowińskim Parku Narodowym niedaleko Słupska:) Te gory piasku caly czas sie przesówaja pochłaniajac wszystko co jest na ich drodze, powoli zblizaja sie do malych wiosek i miejscowosci. Wladze parku ograniczaja ruch turystow w tych miejscach:)

byłem tam 2 lata temu, coś niezwykłego:tiphat:

Kikusia
1st July 2008, 08:05 PM
hmm chyba będę musiał się do słupska przejechać... Obejrzeć wydmy oczywiście ;]
Ich nie ma w Słupsku:P ale i tak mozesz wpasc bedzie mi miło:)

Raphau
1st July 2008, 08:52 PM
ehh no to nie wiem czy przyjeżdżac :/ skoro tam wydm nie ma :p

No chyba, że zapewnisz jakieś atrakcje zastępcze :) :D

adek
1st July 2008, 09:42 PM
oj oj kikusia oblegana z kazdej strony hehe :)

ja tam mam wakacje w pracy :D

OmegaPL
1st July 2008, 10:03 PM
chlopaki zobaczyli w koncu kobiete na forum, to sie nei dziw ;)

tyle lat zyli w celibacie :D

a te wydmy sa w Lebie ;)

Kikusia
1st July 2008, 10:46 PM
No chyba, że zapewnisz jakieś atrakcje zastępcze
zawsze cos sie znajdzie^^

ja tam mam wakacje w pracy
Chyba jakas przerwa bedzie?, ale z tego co pamietam to lubisz swoja prace wiec
czemu nie:)

adek
1st July 2008, 11:30 PM
przerwy nie ma i nie bedzie. ciagle work work i nauka. mcdonald's grafika nauka i tak koleczko sie zamyka. moze na weekend kiedys jakos skocze w plener na sesje zdjeciowa a tak to nic.

Ludwiczek
2nd July 2008, 12:31 PM
nauka?? w wakacje?
tzn jakies kursy, szkolenia?

adek
2nd July 2008, 02:21 PM
kursy z grafiki komputerowej typu: wizualizacja i design, kolory, typografia i ciagla nauka tj poszerzanie wiedzy z C++ i angielski na perfecto cisne :)

Ludwiczek
2nd July 2008, 02:36 PM
niektorzy to mają niespozyte siły ;D

adek
2nd July 2008, 03:29 PM
trzeba swoje kfalifikacje troche podniesc :P

Ziutek
2nd July 2008, 07:55 PM
wyscig szczurow :P teraz to przejebane ciagle nauka nauka zeby bylo jak najwiecej do CV :P

OmegaPL
2nd July 2008, 08:05 PM
a studentom jak sie nie chcialo tak sie nie chce ;)

Ludwiczek
2nd July 2008, 08:12 PM
:) ja tam co sie obijałem to nie żałuje, no moze troszke ;)

ale nie widze siebie zapieraldajacego jak co niektorzy (u nas na studiach) cala mlodosc dzien w dzien, tylko kto sie więcej nachapie i wyjebie pozostałych :)

adek
2nd July 2008, 09:26 PM
nie no ja sie ucze poza studiami hehe tam raczej sie obijam i licze na spryt. chociaz nie powiem cale 3D i C++ tylko na studiach sie nauczylem super :)

btw pytanie z innej beczki:
kojarzy ktos taki clip że facet przychodzi przed jakiś bar (murzyn) i zaczyna tańczyć freestyle (wygląda komicznie)... i ludzie się zbierają i gadają coś o nim (to jest text pisany pod klipem, to co oni mówią)... no a on tańczy. i jak jest sunset to on zbiera manatki i idzie se do domu?

MiHu
2nd July 2008, 09:29 PM
ja mam moze jeszcze z 1-2 nic nierobienia a pozniej trzeba ruszyc dupe... papier na uczelnie no i jakas robote szukac, najciezsze pytanie jak zawsze... jaka prace :)


btw pytanie z innej beczki:
kojarzy ktos taki clip że facet przychodzi przed jakiś bar (murzyn) i zaczyna tańczyć freestyle (wygląda komicznie)... i ludzie się zbierają i gadają coś o nim (to jest text pisany pod klipem, to co oni mówią)... no a on tańczy. i jak jest sunset to on zbiera manatki i idzie se do domu?
klip znam ale co do tytulu to moze byc strasznie ciezko

adek
2nd July 2008, 10:01 PM
no bo to dla kolezanki - pytala sie. ja tez kilp kojarze ale wykonawcy czy tytulu nie.

Ludwiczek
5th July 2008, 06:01 PM
jako ze zawsze mieszkalem w dobrych strategicznie (komunikacyjnie miejscach) i mialem zajebisty, tani i wygodny transport prkatycznie wszędzie (pkp, autobusy, tramwaje, busy), do tego lubiałem wypić
+ mam duzo znajomych majacych wlasne auta, nie widzialem potrzeby posiadania...
.. WŁASNEGO samochodu
(obce były mi codzienne bolączki kierowców a jak widzialem skaczace ceny benzyny czy korki na ulicach to śmiałem sie w duchu: dobrze wam tak ciecie :D

jednak teraz mam nową pracę, dosyc daleko i... pratycznie dojazd jakmikolwiek transportem publicznym tam nie istnieje.. :(

wiec zaczałem sie interesowac własnym autem, zaczalem przegladac otomota allegra i inneg syfy, co mnie zdziwilo, raz ze nie ma nic ciekawego, to jeszcze w chuj drogo...

następnie policzyłem kilometry, srednie spalanie, cene beznyny, i aż mi serce stanęło :wacko: :wacko: ki chuj? to az tyle wychodzi???:wacko:

do tego mimo technicznych studiów, gówno mnie interesuje samochód i grzebanie przy nim, bo nie znam sie na tym kompletnie, wiec odpada opcjac ze kupie złom za 2000 zł dołoze 9000 i bede go 2 lata remontował :) zeby jezdził

ogólnie jestem rozczarowany cenami aut i kosztem ich posiadania, eksploatacji -.-

ktoś moze powiedziec cos w tym temacie? lub ew zna sie dobrze na samochodach uzywanych?

nie interesują mnie opinie 17 latków ktorzy pozyczą od ojca nowiutkie audi lub merola i przejadą sie na 2 koniec osiedla zrobią kołko i wrócą zaparkowac :D

tylko ludzi ktorzy posiadaja wlasne auto i jezdza daleko, lub dojezdzajka do ogległej pracy

ps.
na nowe to minimum 30-40 tys trzeba
uzwka to wg mnie max pare lat, no chyba ze audi, opel lub vw, to moze byc 10-12 lat,

z egzotycnzych to moze: mazda, mitsubishi? honda?
z innych: corsa? peżot 206? Clio? moze niesmiertele golfy 3 ?

co powiedzie na takie cos:
http://allegro.pl/item387505629_mazda_323f_klima.html
http://allegro.pl/item387423035_honda_civic_1_4_koniecznie_zobacz_.h tml
http://otomoto.pl/peugeot-206-osobowy-C5270135.html
http://allegro.pl/item389932479_audi_a4_ze_szwajcarii_w_pieknym_stan ie_.html

czy nie ma co brac tak starych, i lepiej jakies nowsze, brzydkie, mało spalające?

myślalem jeszcze o takim ^^
http://www.newcar.pl/spiral/gregor/gooteck/allegro/eclipse/middle/8.JPG
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=388609547

ale w sumie nie potrzebuje tego zeby dziwki na dicho wozić, tylko zeby ekonomicznie dojezdzac do pracy, wiec takie cuda odpadają ;)

OmegaPL
5th July 2008, 08:07 PM
Ja bylem dzisaj obejrzec Honde Civic dokaldnie ta: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5672256
z wygladu sie zakochalem. Prowadzi sie swietnie, ale bylo widac ze ma cos nie tak z silnikiem. Jak go zgasilem i chcialem ponownie odpalic, to sie tylko zadlawil i przez jakies 3 minuty nie chcial w ogole odpalic...
Ogolnie to patrze tylko na hondy civic, bo to japonce i do tego ladne :)

Ludwiczek
5th July 2008, 08:20 PM
a jak z awarynjascia? i czesciami czy serwisem?
ile jezeli chodzi o przebieg/rocznik tu duzo dla takiego auta?

bo tez myślałem takiej

z tym ze ja raczej cos nowszego i nie z przebiegiem 250 tys ;)

zmieszcze sie wygodnie w takie cos? 195 cm 100kg ? :D

Raphau
5th July 2008, 10:32 PM
ja polecam (względnie) starego, ale za to niezawodnego Golfa versja 3+ :) sam planuję zakup takowego, gdyż jest to solidny niemiecki samochód, do którego części są bardzo tanie :D
Pozdro.

Ludwiczek
5th July 2008, 10:36 PM
z jakim silnikiem i dlaczego? :) (ponownie podkreslam ze nie chodzi mi o "szybcy i wściekli" tylko o ekonomiczna jazde :P)
nie za stara 3ka? ja myslalem bardziej o ew 4ce

na razie typy to:
golf 3-4
honda civic
mazda 323f
peugeot 206

moze jeszcze:
clio?
corolla?
corsa?

myślalem przez chwile jeszce o lagunie lub vectra, ale w sumie na chuj mi takie wielkie auto?
http://allegro.pl/item394923960_zadbana_opel_vectra_1_8_116km_00_sed an_klima.html

OmegaPL
5th July 2008, 11:05 PM
ile masz do wydania na auto?

mi sie zawsze golfy kojarzyly z dresami, dlatego nie kupuje golfa :D

Raphau
5th July 2008, 11:08 PM
Napisałem golf 3+ mając na myśli nowsze wersje też. Oczywiście TDI, co jest na dzisiejsze koszty paliwa chyba najekonomiczniejsze. Polecam także mazdę 323f, o której wcześniej napisałeś, ale z życia codziennego znam jej najnowszy model po liftingu (około 30 tysięcy) więc nie wiem czy moje zdanie Ci się na coś tutaj przyda.

Ludwiczek
5th July 2008, 11:14 PM
ile mam do wydania, to bardzo dobre pytanie :)
na poczatku myślalem ze kupie cos do 9-10 tys jakas uzywke spoko

ale jak poprzegladalem aukcje i oferty to widze ze bede musiał sie szarpnac na ok 12-16 tys jak nie wiecej, powyzej 16 tys to moze byc juz problem

chociaz przegladam tez i nie wykluczam do konca czegos w granicach 15-20 tys :P

nie kupuje jutro czy pojutrze, po prostu zaczynam robic wywiad/rozeznanie,
chcialbym kupic pod ta nowa robote, ale jak nie bedzie nic ciekawego lub kasy nie styknie to bede sie meczyl jakos z dojazdem,
a potem sie zobaczy

wiadomo chcialbym jak najtaniej i byle co ale...
problem jest w tym ze auto musi byc pewne/sprawne, bo nie po to kupuje, zeby co chwile remontowac, lub zeby mi sie w drodze do pracy rano zjebało...

Game-Over
6th July 2008, 12:36 AM
50 % ludzi poleci Ci Civici i Golfy ;D Bo tym wszyscy jezdza, mi osobiscie ani jeden ani drugi nie przypadl do gustu. Aktualnie jezdze Fordem Focusem I i nie zmienil bym go na nic innego w podobnej cenie. Poprostu super komfort, pali tyle co nic no i co najwazniejsze sie podoba, i bezawaryjny jest. Ale z tą bezawaryjnością to roznie bywa, trafisz dobry i zadbany to kazdy bedzie bezawaryjny, trafisz zle i juz lipa...

OmegaPL
6th July 2008, 12:35 PM
civici, golfy i oczywiscie wszechobecne beemki :P eh ;)

Jesli chodzi o Focusa to zgadzam sie z przedmowca. Swietne autko i niewiele pali.

Za ta cene moge szczerze polecic Opla Vectre B w dieslu. jak znajdzies 2.0 to bedziesz mial dynamike i oszczednosc w jednym.. bardzo popularne 1.7 isuzu tez nie sa zle, ale kto by nie chcial wiecej mocy :)

http://motoallegro.pl/item390434249_opel_vectra_1999_wersja_na_100_lecie _opla.html

http://motoallegro.pl/item389447853_opel_vectra_2_0dth_101km_full_opcja_ cd_50zdjec_.html

adek
6th July 2008, 02:32 PM
ja osobiscie od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem forda focusa sportowego ale z silnikiem 1.8 benzyna tuningowanym jeszcze pod maska do neicalych 140 koni wiec tutaj o oszczesdnosci na paliwie jednak nie ma co mowic. osobiscie zawsze lubialem fordy i wg mnie sa naprawde dobre. coprawda ja za swojego dalem 28tys ale sprawuje sie super.

zanim kupilem samochod to duzo sie rozgladalem wiec jestem na biezaco w temacie hehe.

wiec tak:
co do beemek - nie podobaja mi sie bo nie lubi duzych samochodow moze dla tego. niby to tylko samochod ale kojarzy mi sie z 'cfaniakami'. ogolnie moze i sa nawet fajne ale do mnie nei przemawiaja.

golfy - tak podobaja mi sie. wiele tanich czesci do nich jest i mozna naprawde bardzo fajnie sobie samochod zrobic. do tego jest ich cholernie duzo wiec i ceny nei sa zabardzo wysoki. jezeli bym mial polecac golfy no to od 3 w gore.

civic - podoba mi sie ale ten stary model 2drzwiowy jeszcze. bardzo przyjemne autko. prowadzi sie dobrze no i nie jest benzynoholikiem.

citroen - bardzo dobra firma. swietnie maja powykanczane samochy i malo awaryjne sa. citroen xsara jest bardzo fajny i komfortowy.

a tak z pojedynczych modeli to seat ibiza, fiat punto (tak tak fiat :)), skoda fabia i octavia

Raphau
6th July 2008, 07:07 PM
a ja nawiążę trochę do tytułu tego tematu (jak wyglądacie) :D

Nie mam mojej cyfrówki chwilowo, więc muszę się telefonem obchodzić :/
1. Warcraft 3 climax
2. Ja :D

PS. Kika pewnie ma już mokro w majtkach :P :D

Kikusia
6th July 2008, 10:30 PM
Przystojaniak:)+ war3 + Tyskie, czego dziewczyna moze chciec więcej:)

PS. Kika pewnie ma już mokro w majtkach :P
Ludwiczek wcześniej chcial mi je sciagac przez głowe, co wy macie z tymi majtkami?^^ ja nie nosze:P:P

Ludwiczek
6th July 2008, 10:30 PM
ona zawsze ma, taka juz jest nie wyżyta :D, ale nie drażnij jej po pozniej i tak sie wszystko na mnie skupi :P


ps. nie ja ci chcialem sciagnać, tylko ty sama na widok mojej wypasionej mazdy "ściągacza majtek" :)

Kikusia
6th July 2008, 10:35 PM
Ludwiczku widze nagrode masz:) medal, ładny, za co dostałes?:)

Ludwiczek
6th July 2008, 10:42 PM
dlugo by wymieniać,
za urodę, inteligencję, wiedzę, skilla, i takie tam,
ogółnie za całkoształt twórczości,

teraz ide na kolacje i spać bo jutro pierwszy dzien w nowej pracy,
i regularne kurewsko wczesne wstawanie :(
czyżby koniec z graniem po nocach :( ?

Kikusia
6th July 2008, 10:46 PM
dlugo by wymieniać,
za urodę, inteligencję, wiedzę, skilla, i takie tam,
ogółnie za całkoształt twórczości,
aaaa dlatego taki mały rozumiem:)

teraz ide na kolacje i spać bo jutro pierwszy dzien w nowej pracy,
powodzenia:*

adek
6th July 2008, 11:10 PM
no to powodzenia w new work ludwiczek hehe :) oby spoko ekipa byla bo sie wtedy naprawde lepiej pracuje.

watpie zeby ktos z Was widzial mnie oprocz Omegi z ktorym sie osobiscie bardzo dobrze znam :)

wiec prosze bardzo. o to i moja brzydka facjata.

Raphau
6th July 2008, 11:31 PM
Ludwiczek wcześniej chcial mi je sciagac przez głowe, co wy macie z tymi majtkami?^^ ja nie nosze:P:P

Czyżby to był jeden z elementów "zabawiania klientów" (o których pisałaś) w Twoim clubie? :D

Tak teraz myślę... Dziewczyna wyjeżdża do Grecji na dwa tygodnie... Może rzeczywiście się wybiorę do tego Słupska... Oczywiście główny cel to zwiedzanie wydm (których tam nie ma :D)

PS. Adek fotki dobre, ale czemu tak w szczerym polu? :D

Kikusia
7th July 2008, 12:21 AM
Czyżby to był jeden z elementów "zabawiania klientów" (o których pisałaś) w Twoim clubie?

heh:) just for you

Adek fajne foty, na tym szarym, nudnym tle dobrze sie prezentujesz:)
na tym forum same ciacha, chyba zawolam kolezanki:P

Raphau
7th July 2008, 12:24 AM
heh:) just for you

Chętnie skorzystam :D Tylko kiedy? :P

Kikusia
7th July 2008, 12:29 AM
jak dorośniesz?:* hih

Raphau
7th July 2008, 12:30 AM
ale ja tak długo nie chcę czekać :( :P

Kikusia
7th July 2008, 12:32 AM
To wpadaj kiedy chcesz:) pokaze Ci wydmy ktorych nie ma itp:)

ps Ludwiczek bedzie teraz zarabiał na chleb, wiec w domu zostane sama:(:P

adek
7th July 2008, 12:38 AM
bo to tak rekreacyjnie poza miastem wiec w szczerym polu hehe. jutro cos miastowego wrzuce.

dzieki kikusia hehe :*

Lukas_
7th July 2008, 12:38 AM
"pokaze ci wydmy " :D

Raphau
7th July 2008, 12:39 AM
To wpadaj kiedy chcesz:) pokaze Ci wydmy ktorych nie ma itp:)

ps Ludwiczek bedzie teraz zarabiał na chleb, wiec w domu zostane sama:(:P
majtki, których nie ma też mi pokażesz? :D

dobra teraz trochę bardziej na poważnie...
Tak, czy tak do Słupska kiedyś będę musiał się wybrać, bo nigdy nie byłem, tym bardziej jak będę mógł Ludwiczka spotkać :)

Ludwiczek
8th July 2008, 11:28 PM
To wpadaj kiedy chcesz:) pokaze Ci wydmy ktorych nie ma itp:)

ps Ludwiczek bedzie teraz zarabiał na chleb, wiec w domu zostane sama:(:P

:dry:

facet zmienia prace na lepsza, zapierdala od świtu do zmierzchu,
tyra żeby kobieta i dzieciaki miały co do gęby włożyć i się godnie odziać,
zapewnia im byt, a tu masz zapłatę... ledwo od poniedziałku pracuje daleko
poza domem i już Kikusia gachów zaczyna sprowadzać, co za świat, co za ludzie!

:bhead:

:D

adek
9th July 2008, 10:08 AM
zawsze tak jest :P dlatego lepiej neich kobieta na nas pracuje :D joke

Kikusia
9th July 2008, 10:12 PM
Wy pracujecie na siebie i na nas, a my tylko na siebie:)

Ludwiczku:*

OmegaPL
10th July 2008, 12:19 AM
ta.. i pozniej jezdzicie fajnymi furami.. dzieki swoim mezczyznom ;]

Ludwiczek
10th July 2008, 12:24 AM
swoją drogą, mamy całkiem niebrzydką część damskiego personelu :D

nie wiem kto i na jakich zasadach rekrutował, ale same młode laski :D

nawet panie z ekipy porządkowej, sa mlode i chodzą skąpo ubrane, kręcąc tyłkami, rozpraszają ciazko pracujących przy kompach, robotach i manipulatorach mężczyzn :P

p.s to nie jest śmieszne tylko niebezpieczne bo panowie nie mogą sie skupić ;)

Lukas_
10th July 2008, 01:32 AM
swoją drogą, mamy całkiem niebrzydką część damskiego personelu :D

nie wiem kto i na jakich zasadach rekrutował, ale same młode laski :D

nawet panie z ekipy porządkowej, sa mlode i chodzą skąpo ubrane, kręcąc tyłkami, rozpraszają ciazko pracujących przy kompach, robotach i manipulatorach mężczyzn :P

p.s to nie jest śmieszne tylko niebezpieczne bo panowie nie mogą sie skupić ;)

ee no to jak w moim liceum :p

Kikusia
10th July 2008, 01:49 AM
ta.. i pozniej jezdzicie fajnymi furami.. dzieki swoim mezczyznom ;]
tak juz jest zbudowany ten świat:P musimy sie dobrze wozic:)

p.s to nie jest śmieszne tylko niebezpieczne bo panowie nie mogą sie skupić
Tak, szczegolnie Ty Ludwiczku:P

Raphau
11th July 2008, 12:32 AM
tak poza tematem:
Miałem ostatnio okazję, a za razem przyjemnośc rozmawiac z Whitesmurf'em. Pamiętacie go? Obiecał, że będzie tu wchodził co jakiś czas... Mam nadzieje, że forum się jeszcze bardziej rozkręci.

Postaram się jeszcze Hotaru odnaleśc, ale jej konto zostało usunięte i raczej to będzie bardzo trudne... :(
Edit: Nie ma jej tu już od 3 lat :/
Edit2: Chcę zrobic Kikusi konkurencję. :D

Ludwiczek
11th July 2008, 12:59 AM
Edit2: Chcę zrobic Kikusi konkurencję. :D


no kikusia... moze czas na nowe fotki? (tylko nie dawaj naszych razem ^^) ;)

Raphau
11th July 2008, 01:05 AM
omega może mi pomożesz? http://www.eurobattle.net/showthread.php?p=707369&highlight=hotaru#post707369

bo w sumie ona odeszła przez Torogrona. A go już tutaj nie ma...

OmegaPL
11th July 2008, 10:52 AM
ale ze w czym Ci pomoc? ;)

Lewatywa
11th July 2008, 11:31 AM
Miałem ostatnio okazję, a za razem przyjemnośc rozmawiac z Whitesmurf'em.pamietam ze byl adminem czy opem na w3 i zostal zbanowany za team w FFA xD

Raphau
11th July 2008, 02:45 PM
ale ze w czym Ci pomoc? ;)

Pomóc w sprowadzeniu tutaj Hotaru :] o ile to jest możliwe :)

OmegaPL
11th July 2008, 03:40 PM
Trzeba zagadac do Nash'a ;)

Lewatywa
11th July 2008, 06:29 PM
cRuna nieraz widze jak cos pisze na NW

Lukas_
11th July 2008, 08:06 PM
a my dzisiaj z adkiem sie widzimy w heaven Leszno :D

adek
11th July 2008, 08:09 PM
nooo moze sie uda zobaczymy gdzxie moja ekipa bedzie chciala isc

Kikusia
11th July 2008, 08:23 PM
a my dzisiaj z adkiem sie widzimy w heaven Leszno
a Ty mowisz o tym Lesznie co ja mysle, czyli kawałek pod Poznaniem????

no kikusia... moze czas na nowe fotki?
ostatnia ktora zrobiłam nie nadaje sie na forum^.^ (swoje zbyt wyzywajace usunąłeś, a ta tez jest taka:))

OmegaPL
11th July 2008, 10:07 PM
Wstawiaj.. Nikt nie bedzie patrzyl ;)

Raphau
12th July 2008, 01:26 PM
Witam :)
jak tylko wszystko ogarnę to wrzucę jakąś fotkę z meczu Polska - Japonia :D
Muszę przyznać, że wrażenia niesamowite (to nie to samo co oglądać w TV).
Jeżeli bacznie oglądaliście mecz wraz z przerwami to mieliście okazję mnie zobaczyć :D

a co do autografów to nawet nieźle mi się ich udało nazbierać. Mam autograf: Plińskiego, Raula Lozano, Wlazłego, Kurka i jakichś dwóch Japończyków z drużyny przeciwnej...
Mam jeszcze kilka innych autografów naszych siatkarzy ale rozszyfrować nie mogę... A z Lozano chciałem sobie zdjęcie zrobić i wrzucić na Naszą Klasę z dopiskiem "mój osobisty trener", albo "podpisałem kontrakt na 4 lata". Ale niestety Raul uciekł :/

Lukas_
12th July 2008, 02:47 PM
a Ty mowisz o tym Lesznie co ja mysle, czyli kawałek pod Poznaniem????


Tak o tym Lesznie ;)

Kikusia
12th July 2008, 07:28 PM
Muszę przyznać, że wrażenia niesamowite (to nie to samo co oglądać w TV).
ojj tak, stado spoconych kibicow krzyczy ze mozna ogluchnac, czasem ktos niby przypadkiem klepnie po tylku i chrupki we włosach po meczu. Jesli o to chodzi to zgadzam sie wrazenia "niesamowite":)
a mecz super....grupka kolesi w spodenkach odbija pilke nad siatką, a jak zdobeda punkt to biegna do siebie w kuleczko i gratulują....urocze^.^
juz wole tenis:P

adek
12th July 2008, 09:04 PM
ja tam uznaje tylko jeden jedyny sport - koszykowka

kazdy inny jest dla mnie ble. chodzi mi oczywiscie o takiego rodzaju sporty bo lubie np F1, motogp i takie tam rozne jeszcze :)

Eolyner
12th July 2008, 09:08 PM
http://img503.imageshack.us/img503/5461/me1kd4.jpg (http://imageshack.us)


a to ja





sry ze takie duze

OmegaPL
12th July 2008, 11:07 PM
Ktos zaczal szukac dziewczyn na forum, bo uznal, ze zbyt gejowo tu? ;) ja nie mam nic przeciwko ;) jeszcze troche i sie wyrowna poziom roznicy ilosci osobnikow roznych plci tutaj ;)

Cieszy mnie, ze same sliczne dziewczyny sie tu pojawiaja ;)

Ludwiczek
12th July 2008, 11:29 PM
czasem ktos niby przypadkiem klepnie po tylku
(.)
juz wole tenis:P

Dlaczego to klepanie tak bardzo was drażni?? przecież to takie przyjemne (przynajmniej dla nas) ;p

a grywasz w squasha kochanie?
bo tenisa srednio lubie, ale squash jest zajebisty :)

ps. nie ma jak sobota pracująca, zwłaszcza pół dnia w strefie zagrożonej wybuchem -.-

Raphau
13th July 2008, 02:33 AM
http://img503.imageshack.us/img503/5461/me1kd4.jpg (http://imageshack.us)


a to ja





sry ze takie duze

witamy na forum. Mogłabyś coś więcej o sobie powiedziec?

Kikusia
13th July 2008, 12:25 PM
jeszcze troche i sie wyrowna poziom roznicy ilosci osobnikow roznych plci tutaj
I cale szczęscie, musimy powoli zdominowac to forum:P

a grywasz w squasha kochanie?
bo tenisa srednio lubie, ale squash jest zajebisty
Grałam w to 2 razy i faktycznie jest fajny, ale jakos brakuje mi tych otwartych przestrzeni jak w tenisie:)
Klepanie po tylku jest przyjemne ale jak robi to chłopak a nie jakis obcy koles w przyplywie euforii po zdobytym punkcie przez druzyne:)

strefie zagrożonej wybuchem -.-
co to za strefa?

adek
13th July 2008, 12:41 PM
strefa 51 :D

Ludwiczek
13th July 2008, 02:04 PM
taka wielka hala i magazyny z ogromnymi zbiornikami z jakims syfem (gazy, chemikalia, lakiery), pod zajebiście dużym ciśnieniem,
trzeba było posprawdzać tam szafy sterownicze i panele oraz zabezpieczenia + poogladac i pozwiedzać, co pare kroków tabliczka ostrzegawcza ze nie wolno przebywaac tu bo strefa zagrożenia wybuchem, my jednak mielismy przepustki/uprawnienia zeby tam wejsc i lazic miedzy tym, sama radosc ;)

ps. ale po takiej wycieczce bardziej docenia sie przebywanie w biurze gdzie zajebiscie chłodzi klima i jest cisza i spokój :D

Kikusia
13th July 2008, 04:16 PM
Nic dziwnego to musi byc niebezpieczne

Eolyner
14th July 2008, 02:32 PM
co ja mam o sobie pisac? :p

Marioslaw
14th July 2008, 03:34 PM
wszystko ;) oprocz wieku wzrostu wagi i innych duperel poprostu kim jestes na codzien gdzie pracujesz itp itd. ;]

Eolyner
14th July 2008, 03:48 PM
a zaczynam studiowac od pazdziernika historie :P nic ciekawego.pozatym w chwilach wolnych trenuje humana na eurobnecie :P nick ten sam co na forum

Ludwiczek
14th July 2008, 03:57 PM
sie rozpisałaś.... ;)

wrzuć może jeszcze jakies fotki :P

Eolyner
14th July 2008, 04:00 PM
ta jasne xDDD

Kiel
14th July 2008, 04:23 PM
Nie wierze ze to prawdziwe :D Zbyt ladne by uwierzyc ;D

adek
14th July 2008, 04:33 PM
czysta prowokacja :D

Marioslaw
14th July 2008, 06:52 PM
zapewne to Lewy xD

Kikusia
14th July 2008, 08:10 PM
To faceci słyna z tego ze kłamią i kręcą:P

adek
14th July 2008, 08:13 PM
no Wy tez gorsze od nas nie jestescie :P

Kikusia
14th July 2008, 08:32 PM
Masz racje gorsze od Was nie jesteśmy:)

Raphau
14th July 2008, 08:59 PM
co ja mam o sobie pisac? :p

Może tak na sam początek skąd jesteś? :)

adek
14th July 2008, 09:00 PM
w sensie ze same tak krecicie ze to szok jest

Kikusia
14th July 2008, 10:08 PM
w sensie ze same tak krecicie ze to szok jest
nie zebym sie madrzyła:P ale to powinno wygladac tak "no Wy tez lepsze od nas nie jestescie"
tak poza tym to jest nieprawda:P

Lukas_
14th July 2008, 10:18 PM
w sensie ze same tak krecicie ze to szok jest

popieram :tiphat:
nikt mnie nigdy tak nie oklamywal jak moja ex (2 miechy zdradzała zanim sie połapałem ze sciemnia te swoje historyjki ze ona wtedy jest tam i z kolezankami...:D, suka ;))

Kikusia
14th July 2008, 10:24 PM
To juz nie było krecenie;/ ja mam na mysli takie drobne rzeczy

TearDrop
14th July 2008, 10:35 PM
Gra tu jakas fajna laska z gornego slaska ? :O
fajna, ladna panna z okolicy tychow grajaca w w3... ideał ;p

Ludwiczek
14th July 2008, 10:51 PM
po dzisiejszych 2 grach stwierdziłem ze moja miłość do doty gaśnie ;p, chyba sie jednak skupie na pracy i znajomych, ale raz za czas tu wpadne zrobić rzeźnie :P

ps.

co do kobiet i ich natury nie bede sie wypowiadał bo mnie kikusia spacyfikuje ^^

krótko i węzłowato: baby należy trzymać krótko! xD i nie pozwolić zeby robiły z tobą co chcą jak z dzieckiem

Kikusia
14th July 2008, 11:24 PM
Myślałam ze chociaz Ty staniesz po mojej stronie i wyjaśnisz tu obecnym jakie potrafimy byc dobre i grzeczne:P

Raphau
15th July 2008, 01:05 AM
z mężczyzną trzeba jak z psem: nakarmic, wypieścic i na noc z domu wypuszczac...

adek
15th July 2008, 08:21 AM
z mężczyzną trzeba jak z psem: nakarmic, wypieścic i na noc z domu wypuszczac...

a do tego dodam jeszcze: i nie zadawac zbednych pytan !

Eolyner
15th July 2008, 02:40 PM
Może tak na sam początek skąd jesteś? :)


no ja jestem z cieszyna.aktualnie mieszkam sobie w czechach :))

OmegaPL
15th July 2008, 03:12 PM
http://i135.photobucket.com/albums/q151/OmegaPL/SP_A0422.jpg
http://i135.photobucket.com/albums/q151/OmegaPL/SP_A0423.jpg
http://i135.photobucket.com/albums/q151/OmegaPL/SP_A0424.jpg
http://i135.photobucket.com/albums/q151/OmegaPL/SP_A0425.jpg

KURWAAAAAAAAAAAAAAAA. Żaden parking nie jest bezpieczny... :/

Eolyner
15th July 2008, 03:33 PM
no lipa T_T

adek
15th July 2008, 04:07 PM
znowu ?

Eolyner
15th July 2008, 05:09 PM
Gra tu jakas fajna laska z gornego slaska ? :O
fajna, ladna panna z okolicy tychow grajaca w w3... ideał ;p

moje zdjecie jest na stronie 391 a ja jestem z cieszyna (granica z czechami)


jestem ladna? :P

Kiel
15th July 2008, 05:37 PM
Nie uwierzę, ze to Ty dopóki nie wrzucisz chociaż jeszcze jednego zdjęcia ^_^ :D :D :D

Ludwiczek
15th July 2008, 05:42 PM
jestem ladna? :P

ciężko powiedzieć na podstawie tego jednego zdjęcia, wrzuć więcej to możne będzie odzew,

w każdym razie szpetna nie jesteś a to już plus ;)

OmegaPL
15th July 2008, 05:56 PM
znowu ?

no znowu kurwa :/ daj spokoj.. to jest paranoja...



przy okazji.. Cos mi sie nie chce wierzyc, ze mamy druga dziewczyne na forum ;] cos mi tu zle pachnie ;)

Kikusia
15th July 2008, 07:20 PM
cos mi tu zle pachnie
skarpetki Ludwiczka:P

a co do samochodu to nie przypominam sobie takich sytuacji u znajomych, moze naklej cos na samochod np "UWAGA przewoze materiały wybuchowe" lub cos w tym stylu:)

Ludwiczek
15th July 2008, 07:42 PM
Kikusia, zajmij ty sie moze obiadem, bo wracam z roboty codziennie a obiadu ni ma na stole ;)

a jak nie obiadem to chociaż przygotuj gorącą kąpiel i kolacje :D

ps. dorabiasz dalej na tym "dancingu" (miami nice czy cos) :P?

adek
15th July 2008, 07:47 PM
to wes samochod na parking strzezony daj. bedziesz pewien ze nikt Ci nei rabnie a jak puknie znowu ktos to bedzie wiadomo kto. ale bez kitu istna paranoja. ostatnio co bylo ? w tyl jakos nie ?

Game-Over
15th July 2008, 08:13 PM
Taniej wychodzi AC niż parking strzezony ;P

Kikusia
15th July 2008, 09:28 PM
to wes samochod na parking strzezony daj
o to jest wyjscie



Kikusia, zajmij ty sie moze obiadem, bo wracam z roboty codziennie a obiadu ni ma na stole
Ja jestem na tym stole jak wracasz wiec to powinno wystarczyc:P

Nie dorabiam tam tylko pracuje:) i narazie mam wolne na 1 miesiac z czego sie ciesze, bo wiecej jest czasu na tenisa . Tak poza tym to sie nudze troszke, wyprowadzam psa, chodze po miescie, czasem wpadna znajomi to cos upichce i dzien jakos mija, ale bez wiekszych wrazen:) Myślałam nad wyjazdem gdzieś, ale nie chce zostawiac domu i psa bez obieki, a sasiedzi na wakacjach. Mój brat jedzie autem na Hel i dał propozycje zebym sie zabrała na kilka dni ale z Nim to nawet do wozna sklepowego bym nie wsiadła wiec odpada. Moze jeszcze cos wymysle:)

Ludwiczek
15th July 2008, 09:41 PM
Ja jestem na tym stole jak wracasz wiec to powinno wystarczyc:P


:cool: no i na razie to wystarcza

mam tylko nadzieje ze nie padnę z wycieńczenia/głodu :D

ps
nie moglibyśmy raz zaszaleć jakoś bardziej romantycznie? tzn nie w progu czy na stole w kuchni jak tylko wejde,
a możne w wygodnym łóżku, po kolacji i kąpieli, jak normalni ludzie :D ?

Kikusia
15th July 2008, 09:45 PM
Normalni ludzie to sie bzykają na podłodze lub na stole. Łóżka wyszły z mody:)

Ludwiczek
15th July 2008, 09:48 PM
trudno, zostajemy przy stole ;)

Lukas_
16th July 2008, 01:05 AM
dobra pokaże wam się :tiphat:

akukuk...:)

OmegaPL
16th July 2008, 09:35 AM
Lukas, maly ruchacz ;) bueheh ;) nie no.. zartuje :D

Ziutek
16th July 2008, 01:54 PM
to ta sama dziewczyna co byla w pociagu ?:D

Lukas_
16th July 2008, 02:16 PM
jaki mały:p

Eolyner
16th July 2008, 02:55 PM
Nie uwierzę, ze to Ty dopóki nie wrzucisz chociaż jeszcze jednego zdjęcia ^_^ :D :D :D


http://img255.imageshack.us/img255/3756/ja2rf3.jpg (http://imageshack.us)

Lewatywa
16th July 2008, 03:43 PM
ja nie uwierze dopoki nie dasz foty z kartka ktora bys trzymala z napisem "Kocham Lewatywe"

Lewatywa
16th July 2008, 04:28 PM
buahahuahsusahushasa :P
nie smiej sie tylko dawaj fote :>

Ludwiczek
16th July 2008, 04:36 PM
ja nie uwierze dopoki nie dasz foty z kartka ktora bys trzymala z napisem "Kocham Lewatywe"


:tiphat:

Kiel
16th July 2008, 05:08 PM
Nonono ;D

Ale nadal wyczuwam tu jakis podstep ;D

adek
16th July 2008, 05:16 PM
haha dobre Ludwiczek :D

btw Lukas fotka z protka ? :)

a co do Eolyner: fajne fotki :)

TearDrop
16th July 2008, 07:16 PM
Eolyner doś tak ciacho!

Ludwiczek
16th July 2008, 08:29 PM
o kikusia widzę wprawiona w dobry nastrój,
oj będzie się działo wieczorem ^^

tak się ci przyglądam i doszedłem do wniosku, ze pare kg więcej by ci nie zaszkodziło
musisz się spaść odrobinę, najelpiej na jakiś noobach :P

lub nie koniecznie spaść ale nie odchudzaj sie przypadkiem...

Kikusia
16th July 2008, 09:42 PM
ooo Ludwiczku dodałes cytat do posta wczesniejszego:P a juz myślalam ze Kochasz Lewatywe, a moze chodziło o czynnosc a nie uzytkownika:P

nie odchudzam sie:) poprostu co zjem to spalam na treningu. To miło ze dbasz o moją linie^^

adek
16th July 2008, 09:55 PM
hehe

a u mnie nowy klub otwieraja wkoncu yea. Broadway zobaczymy jak bedzie ponoc wstep 21+ npo czekamy czekamy

Ludwiczek
16th July 2008, 09:58 PM
:) ja próbuje sie odchudzać, spaliłem juz z 1.0-1.5 kilo xD

nie lubie zbyt kościstych dziewczyn, są takie nieprzyjemne w dotyku ;p

Kikusia
16th July 2008, 11:21 PM
U nas nie maja gdzie otwierac nowych clubow, a pizzerie stoja w odstępie 50 m;/

ja próbuje sie odchudzać, spaliłem juz z 1.0-1.5 kilo xD

nie lubie zbyt kościstych dziewczyn, są takie nieprzyjemne w dotyku ;p
nie wiem z czego sie odchudzasz, nic nie widzialam^^ co do kościstosci to jeśli było do mnie masz w łeb i szlaban na sex, a jesli nie to ok:P

OmegaPL
17th July 2008, 12:20 AM
Adek... my jeszcze mlodzi i piekni, wstepu do broadwayu nie mamy :D ahahahaaha :D

Lukas_
17th July 2008, 12:40 AM
haha dobre Ludwiczek :D

btw Lukas fotka z protka ? :)

a co do Eolyner: fajne fotki :)

fotka z heaven Leszno (+18 :)) ;) tam gdzie sie spotkamy przy barze:D
a do protka Cie jako vip wkręce bo ja mam takie wejscie ;)

Lewatywa
17th July 2008, 09:10 AM
:) ja próbuje sie odchudzać, spaliłem juz z 1.0-1.5 kilo xDschudlem 17kg i jeszcze 10kg przede mna ;d

Eolyner
17th July 2008, 10:27 AM
schudlem 17kg i jeszcze 10kg przede mna ;d

anorektyk czy duuuuuuuuuuuuuzy "tucznik" :>

Lewatywa
17th July 2008, 10:55 AM
mialem 97kg przy 177cm, a to wszystko przez warcrafta :< ale teraz juz nie gram xD

Eolyner
17th July 2008, 11:05 AM
o to niezle maniaczyles :P

Ludwiczek
17th July 2008, 04:20 PM
co do kościstosci to jeśli było do mnie masz w łeb i szlaban na sex, a jesli nie to ok:P

lol, oczywiście ze nie do ciebie, to było powiedziane tak ogólnie
po prostu nie rozumiem dziewczyn które mają ładną figurę i odchudzają się na jakieś odrażające kościotrupy :D

ty pewnie jesz w miarę normalnie ale jak już mówiłaś trenujesz to spalasz



jeśli było do mnie masz w łeb i szlaban na sex, a jesli nie to ok:P

-_- uwielbiam siłę kobiecych argumentów :D (edit: załącznik :tiphat:)



schudlem 17kg i jeszcze 10kg przede mna ;d


o.O przez jaki okres czasu tyle schudłeś???
i niby jak? cos mi sie wydaje ze nie całkiem zdrowymi metodami ;)

adek
17th July 2008, 05:03 PM
wiem wiem Lukas i dzieki wielkie za wejsciowke VIP. przyda sie. a my sie doagadmy zreszta juz sie dogadalismy :)

a Omega prawdopodnie bede pracowal tam w klubie wiec ja wejsciowke bede mial :P

Lewatywa
17th July 2008, 05:12 PM
o.O przez jaki okres czasu tyle schudłeś???
i niby jak? cos mi sie wydaje ze nie całkiem zdrowymi metodami
no wiec zaczelem jakos w marcu, od razu wspomagalem sie odzywkami, na poczatku bralem TSE, bralem to przez jakis miesiac i stwierdzilem ze potzebuje czegos mocniejszego wiec w aptece kupilem tabletki na kaszel tussipect (chyba od 1 lipca sa w aptece na recepte, glownie chodzilo o efedryne w tym wystepuje) nastepnie polaczylem TSE + tussipect, no i potem mialem miesieczna przerwe gdzie wpierdalalem caly czas slodycze bo mi sie juz nie chcialo odchudzac xD, no i tak w polowie czerwca wznowilem treningi i na sucho jade, ale od poniedzialku znow zaczynam TSE + tussipect (mam troche tego zapasu ale i tak bede gdzies kombinowal recepte jak mi nie sprzedadza nigdzie) i az zejde tak do 75kg to zaczne Scorch+BCAA to sa 2 odzywki ktore juz kupilem ;p

co do jedzenia to jadlem zdrowe rzeczy ale tez kebaby caly czas jem xD

jesli chodzi o trening to silka 3-4 razy w tygodniu i jezdze rowerem, teraz jakas 1h dziennie po lekkim sniadaniu

OmegaPL
17th July 2008, 05:30 PM
Adek.. mnie tez chyba raczej wpuszcza, bo jako redakcja, zalatwilismy sobie akredytacje na wejscia :D bueheh

OmegaPL
18th July 2008, 02:14 PM
nie no... swietny poczatek weekendu.. mam Angine ropna :/ ale gnoj....

Ziutek
18th July 2008, 03:08 PM
wspolczuje

Eolyner
18th July 2008, 05:34 PM
no wiec zaczelem jakos w marcu, od razu wspomagalem sie odzywkami, na poczatku bralem TSE, bralem to przez jakis miesiac i stwierdzilem ze potzebuje czegos mocniejszego wiec w aptece kupilem tabletki na kaszel tussipect (chyba od 1 lipca sa w aptece na recepte, glownie chodzilo o efedryne w tym wystepuje) nastepnie polaczylem TSE + tussipect, no i potem mialem miesieczna przerwe gdzie wpierdalalem caly czas slodycze bo mi sie juz nie chcialo odchudzac xD, no i tak w polowie czerwca wznowilem treningi i na sucho jade, ale od poniedzialku znow zaczynam TSE + tussipect (mam troche tego zapasu ale i tak bede gdzies kombinowal recepte jak mi nie sprzedadza nigdzie) i az zejde tak do 75kg to zaczne Scorch+BCAA to sa 2 odzywki ktore juz kupilem ;p


dla mnie to troche patologiczna metoda :S

Lukas_
18th July 2008, 05:52 PM
wiem wiem Lukas i dzieki wielkie za wejsciowke VIP. przyda sie. a my sie doagadmy zreszta juz sie dogadalismy :)

a Omega prawdopodnie bede pracowal tam w klubie wiec ja wejsciowke bede mial :P

Ja dziś w nocy wyjeżdżam nad morze :) więc jak wrócę za tydzięń to mozna się na jakąś imprezke zgadać ;) kurde kumple dzis do heaven jada a ja spac musze iść :D

MiHu
20th July 2008, 11:04 AM
cos ostatnio biedno tutaj w foty... pare nowych sie znajdzie u mnie... wakacje

Eolyner
20th July 2008, 11:17 AM
bardzo fajne bardzo fajne :))

adek
20th July 2008, 11:19 AM
palma najlepsza hehe

Omeg kuruj sie tam kuruj :)

MiHu
20th July 2008, 11:33 AM
troche tych fot mam, wciaz cieple... co do palm... naprawde fajny efekt na zywo

Ziutek
20th July 2008, 12:08 PM
a gdzie mozna podziwiac takie widoki ??:D

MiHu
20th July 2008, 12:22 PM
calkiem niedaleko... bardzo popularna teraz chorwacja... druga/trzecia fota z Dubrovnika, naprawde piekne miejsce

Raphau
22nd July 2008, 03:33 AM
ja już kilka stron wcześniej pokazałem i bycmoże udowodniłem, że mam lepsze widoki o wiele, wiele bliżej :) pod oknem praktycznie.

Kikusia
23rd July 2008, 09:56 AM
Chyba masz na myśli ten zbiornik z kwasem:P widok jest cudowny, wyziewy kwasu dosłownie zapierają dech w piersiach^^

Ziutek
23rd July 2008, 04:47 PM
to jest to czego ludzie teraz szukaja :D wypoczynek pelen wrazen i zagrozen :D

Kikusia
23rd July 2008, 07:07 PM
Raphau trzeba sie zgrac w docie tak jak mowiles:P ale uwazaj Ludwiczek juz dostał raz baty dlatego tak cicho siedzi^^

Ludwiczek
23rd July 2008, 07:36 PM
jasne... a kto mówił: "oj, nie pchaj tak głęboko!" ? :)

moze i grałem bez polotu ale w 2 ostatnich grach to chyba twoj team przegrał o ile pamiętam ;)
inna sprawa ze uwzięliśmy sie na ciebie ^^

niestety praca i stres bardzo negatywnie wpływają na skilla (ha! teraz chociaz mam wytlumaczenie ;p)
jak wracam zmeczony i wiem ze od rana to samo, to jakos granie na luzie i 10 rmk nie wchodzi w gre



"oj, nie pchaj tak głęboko!"

tylko sie nie czepiajcie o to , bo nie ja to powiedziałem, tylko kikusia tak krzyczała :D

ps
jak gracie dzisiaj tylko o przyzwoitej porze to piszcie, moze sie skusze

Ludwiczek
23rd July 2008, 10:01 PM
kikusia cos dziwnych znajomych masz, koles ma po 45 min ma boots i ringa i cloake, zfeedował gre, ale uśmieszki co chwile i czepia sie wszystkiego -.-

piersza gra byla w miare, druga totalna klapa :(

i nie piszcie ze moja wina bo wy ledwo pierdniecie a ja mam cs 31-20 przy waszym 10-0 :)

i czemu nie denujecie? (dobijanie wlasnych creepow zeby zabrac expa przeciwnikowi)

no nic miejmy nadzieje ze bedzie lepiej ;)

Kikusia
24th July 2008, 12:24 AM
niestety praca i stres bardzo negatywnie wpływają na skilla
na inne sprawy tez negatywnie to wpływa u Ciebie:P

"oj, nie pchaj tak głęboko!" ?
wyrwane z kontekstu:P chodzilo mi o push^^

moze i grałem bez polotu ale w 2 ostatnich grach to chyba twoj team przegrał o ile pamiętam
feeders, feeders jak zwykle mi sie trafiaja i ja musze ratowac sytuacje z Yelkiem^^

i nie piszcie ze moja wina bo wy ledwo pierdniecie a ja mam cs 31-20 przy waszym 10-0
kto pisał ze Twoja? poza tym Twoje tp jest smieszne. Zbliza sie konfrontacja a Ty tp w inne piejsce:P

dobranoc

Raphau
24th July 2008, 03:58 AM
Raphau trzeba sie zgrac w docie tak jak mowiles:P ale uwazaj Ludwiczek juz dostał raz baty dlatego tak cicho siedzi^^

Myślę, że w te wakacje się jeszcze wyrobimy z tym :D


"oj, nie pchaj tak głęboko!"
Co to za przyjemnośc jak nie głęboko...

TearDrop
24th July 2008, 03:56 PM
a ja jem duuuzo na sniadanie ,2 obiady dziennie i kolacje i przytyc nie moge :/ juz od 3 tyg tak sie obzeram i nawt ok kg nie przytylem..

Kiel
24th July 2008, 04:27 PM
Hmm co do tycia. Kazdy inaczej na to patrzy - jeden mowi ze zazdrosci tym, ktorzy jedza i nie tyja bo nie musza sie bac o linie drugi mowi ze chcialby przybrac.

Jesli o mnie chodzi to chcialbym przybrac z 10kg bo mam 183cm wzrostu a waze ok. 62kg. Wszystko to przez ektomorficzna budowe ciala i kto wie moze nadczynnosc tarczycy. W kazdym razie zastanawiam sie nad jakimis odzywkami bo na chwile obecna wygladam jak etiopski czy kenijski dlugodystansowiec (nie to zebym sie przechwalal ale mam kostke na brzuchu ktora wszyscy wychwalaja, miesien na miesniu na calym ciele - wszystko ladnie wyrzezbione) ale mimo wszystko jestem strasznie chudy przez co nie moge zwiekszyc swoich obwodow mimo duzej ilosci cwiczen. W bardzo szybkim tempie zbudowalem wszystkie miesnie i potrzebuje naprawde niewiele czasu zeby staly sie one widoczne (jak np. triceps ktory zaniedbalem a za ktorego cwiczenia wzialem sie ostro niedawno) ale po prostu nie mam juz materialu z ktorego mialbym budowac miesnie.

I ogolnie strasznie mnie to czasami wkurwia ;P ale zmuszony bylem do tego przywyknac :D Chociaz czasami smieszne sa teksty gosci ktorzy odpadaja np. przy podciaganiu na drazku po 5 podciagnieciach podchwytem a kiedy widza mnie robiacego bez problemu 30 mowia bzdury w stylu "Ten to moze duzo zrobic bo jest chudy" - co za zenada. Ale w kazdym razie zastanawiam sie czy by nie kupic sobie jakiejs odzywki w stylu gainer i wreszcie wziasc sie za diete i zdobyc chociaz te kilka kilogramow.

Marioslaw
24th July 2008, 05:08 PM
DIETA to PODSTAWA! ;]

Kiel
24th July 2008, 05:56 PM
Nie mam kasy na diete - a nie bede sie katowal monotonia jak niektorzy proponowali na sfd.

Jeden "ekspert" pisal ze mozna zrobic tania diete i bazowal ja na posilkach z kaszy gryczanej, sera bialego i oliwy. I trzy razy wpieprzal w szkole ser bialy, pil oliwe i popijal mlekiem. Jak dla mnie jest to obrzydzanie sobie jednej z niewielu przyjemnosci jakie zostaly w zyciu czyli jedzenia. Ale ogolnie to wyliczylem sobie zgodnie z zaleceniami diete i przez pierwsze pare dni nawet udalo mi sie ja utrzymywac ale pozniej sie rozpadlo ;D Moze kiedys uda mi sie wykrzesac w sobie odpowiednia ilosc samozaparcia i zdecyduje sie na jakas diete :D

Lewatywa
24th July 2008, 06:24 PM
nie musisz miec monotonnej diety, wez sobie ustal diete na kazdy dzien tygodnia -.- kiedys widzialem na sfd takie diety

ja tam pierdole diety i takie liczenie kcal bo to bez sensu

MiHu
24th July 2008, 06:36 PM
w moim przypadku jest tak ze nie moge przeskoczyc 90kg, a szkoda, widac taka moja optymalna waga na teraz, byl czas ze jak sie postaralem to i 95bylo tyle ze chwila nieuwagi (miesiac) powodowala spadak na 90-91... tak wiec odpuscilem, bedzie jak ma byc... a co do diety to jakos tego nie widze

adek
24th July 2008, 06:59 PM
odzywki to kupa jest. wielkie gowno Ci one dadza. ta kase co masz dac na nie lepiej na diete zostaw. sam mam 196 cm i waze 69 kg, niedowaga straszna i przytycz nie moge - stanowczo za szybka przemiana materii. tak samo kiedys nie moglem 60 przeskoczyc i kiedys wchodze na wage a tam 60+. wszystko powoli trzeba.

Ludwiczek
24th July 2008, 07:16 PM
poza tym Twoje tp jest smieszne. Zbliza sie konfrontacja a Ty tp w inne piejsce:P
dobranoc

:) to nie jest śmieszne, tylko ma ważne znaczenie taktyczne ;)
umiejętne poslugiwanie sie BoT czy tp, czesto moze byc kluczem do wygranej w przegranej grze



Co to za przyjemnośc jak nie głęboko...

taka, że ból nie koniecznie jest przyjemny ;)
i nie zapominaj ze to nie lalka, czy Ukrainka po przejściach z 8giem dzieciów,
tylko młoda i delikatna dziewczyna :P

KeeCaaY
24th July 2008, 07:18 PM
odzywki to kupa jest. wielkie gowno Ci one dadza.

Nie prawda. Odzywki prawidlowo stosowane+ do tego troche cwiczen- i musisz urosnac. (niekoniecznie w miesnie- mozesz tez w tluszcz pojsc jak nie bedziesz cwiczyl albo jak bedziesz tego jadl za duzo)
np. taki Gainer- prawie same weglowodany+ bialko= musisz przytyc... jezeli bedziesz bral odpowiednie dawki.

Lewatywa
24th July 2008, 07:28 PM
kreatyna jest dobra i niektore spalacze, reszta to gowna, a najwieksze to HMB ;d

Ziutek
24th July 2008, 07:59 PM
ja tez dlugo nie moglem przytyc ale to wszystko przez to ze uprawiam duzo sportu pilka + silownia. Duzo jadlem a waga caly czas pokazywala to samo :P Pojechalem do brata na dwa tygodnie, przez ten czas przeszedlem taka odleglosc jak normalanie przebiegam w jeden dzien po powrocie okazalo sie ze przytylem 3 kilo w 2 tygodnie :D recepta na tycie to brak ruchu :P

adek
24th July 2008, 09:30 PM
odzywki sa dobre bo maja duzo wutamin i nic wiecej. nic na nich nie zyskach kompletnie. sama dieta zgodze sie ale odzywki nieee

Kikusia
24th July 2008, 10:34 PM
U faceta troche ciala jest jak najbardziej OK. Liczy sie charakter a nie wyglad i nie wazne czy ten tekst jest oklepany, wazne ze jest prawdziwny. Wszelkie uzywki, stosowane prawidłowo czy nie maja zły wpływ na zdrowie. Co do siłowni to wole pobiegac po parku lub pograc na powietrzu

Ludwiczek
24th July 2008, 10:44 PM
dobrze powiedziane, mam nadzieje ze myślisz tak samo jak piszesz :)

jak sie odchudzać to tylko poprzez zwiększoną aktywność fizyczną + trochę ograniczyć żarcie, zwłaszcza to najbardziej szkodliwe/tuczące

żadne super diety cud, czy szemrane odżywki/supelementy

ps. moja aktualna fotka w avatarze ;)

Raphau
25th July 2008, 09:49 AM
hmm to o czym my właściwie teraz rozmawiamy? o zrzucaniu czy przybieraniu masy? o.O straciłem wątek...

Marioslaw
25th July 2008, 10:32 AM
Ja bez diety po polroku przytylem 7kg I CO WY NA TO? :) jedzac poprostu wiecej. Teraz dopiero wzialem sie za diete + gainer ktory mi ja uzupelnia opisze efekty po wakacjach ;))

Tak czy siak: DIETA TO PODSTAWA!

KeeCaaY
25th July 2008, 10:36 AM
Teraz dopiero wzialem sie za diete + gainer ktory mi ja uzupelnia


Ostroznie z tym gainerem, od tego tylek rosnie jezeli jesz za duzo albo masz kiepska przemiane materii:D

MiHu
25th July 2008, 10:38 AM
Wszelkie uzywki, stosowane prawidłowo czy nie maja zły wpływ na zdrowie. Co do siłowni to wole pobiegac po parku lub pograc na powietrzu
masz chyba na mysli odzywki... a odzywki to nic innego jak witaminy, mineraly, cos jak pluszzzzzzz tyle ze to inne witaminy i inne ich stezenie... prosta zasada, zamiast po silowni czy innym wysilku fizycznym (bieganiu po parku) w ramach regeneracji zjesc 6 jajek, 2cyce z kury, 100gram ryzu, warzywa, owoce bierzesz witaminy, a jesli nie przekraczasz ich zalecanej dawki zaszkodzic ci nie moga, jak to z witaminami, wszystko co przyjmniesz w nadmiarze laduje w kiblu...

Kiel
25th July 2008, 12:13 PM
Odyzwki w znaczeniu suplementy jak np. gainer, ktory zawiera weglowodany i bialko w stosunku 1:4 lub 1:3. Witamin tam prawie nie ma dlatego ludzie kupuja sobie rzeczy jak tran zawierajace omega 3 itp. Dlatego taki gainer np. moze zastapic jeden posilek bo to jest to samo co zjedzenie np. piersi kurczaka i ryzu.
Dlatego nie nalezy mylic odzywek z witaminami, uzywkami czy tez sterydami bo to zupelnie inne rzeczy ;P

MiHu
25th July 2008, 12:41 PM
odzywek masz 1000000... wiesz mi sa i takie oparte przedewszystkim na witaminach i mineralach... zalezy tez od tego do czego ta odzywka ma ci sluzyc, odzywki nie sa tylko na przyrost masy

Marioslaw
25th July 2008, 01:21 PM
Ja w podstawowce mialem w kaldunie ponad 100cm :P Teraz mam 84 i ta szerokosc mi sie caly czas utrzymuje ;) i nie przesadzam z gainerami potrzebuje 150gram bialka dziennie i dokaldnie to uzupelniam bo wiem ze nadmiar moge poprostu zwrocic gora lub dolem xD

KeeCaaY
25th July 2008, 03:52 PM
gainer, ktory zawiera weglowodany i bialko w stosunku 1:4 lub 1:3.

Raczej w stosunku 4:1 i 3:1. Gainer jest dla ludzi o b. szybkiej przemianie materii- takich co jedza naprawde duzo ale przytyc nie moga.
Ludzie majacy normalna/wolna przemiane materii strasznie szybko sie na nim otluszczaja- chyba ze zapierdzielaja ostro na pakerni lub biegaja sporo.

Raphau
25th July 2008, 06:50 PM
(...)jak to z witaminami, wszystko co przyjmniesz w nadmiarze laduje w kiblu...

Tu się nie zgodzę... Witaminy rozpuszczalne w wodzie można brac w dużych ilościach bo łatwo się je wydala, ale tych witamin jest kilka (B i C). Reszta witamin (tych jest znacznie więcej) są rozpuszczalne w tłuszczach i tych nie radzę przedawkowac bo naprawdę źle to się może skończyc...
Co do diety to nie brac żadnych odżywek, bo to wszystko co w nich jest da się odpowiednim pokarmem naturalnym zastąpic (dieta). A jak już chcecie brac te "odżywki" to lepiej nie na własną rękę, tylko zapytac jakiegoś instruktora fitness lub lekarza.

Ziutek
25th July 2008, 08:34 PM
Nadmiar mozna miec kazdej witaminy oprocz B12, bo ona jako jedyna nie jest toksyczna.

MiHu
25th July 2008, 09:05 PM
Nadmiar mozna miec kazdej witaminy oprocz B12, bo ona jako jedyna nie jest toksyczna.
chyba cos pokreciles :laugh:

Ziutek
25th July 2008, 09:30 PM
czytalem to kiedys chyba w ksiazce z biologi. Kazda witamina ma jakis skutek nadmiaru oprocz B12 i kazda w jakims stopniu jest toksyczna

Ludwiczek
25th July 2008, 10:20 PM
założcie moze temat o takich sprawach, ale wg mnie to wszystko pic na wode i propaganda ;)
wszystko i tak z czasem wyjdzie na gorsze, a wiekszosc z was opiera sie na forach i artach sponsorowanych przez producentów supli czy witaminek

ktos cos tam uslyszy, doda od siebie, i tak lecą bzdury

wiadomo ze jak się ma odpowiednią wiedzę/świadomość na ten temat i stosuje to rozważnie i w małych ilościach to jeszcze ujdzie,
ale wg mnie dalej jest to nieopłacalne szprycowanie sie,

ale takie czasy, kazdy chce się w szybko wyrzeźbić czy przykoksić zeby wyglądać jak ten pan w tv czy gazecie ;)

Eolyner
25th July 2008, 10:49 PM
dawno mnie tu nie bylo :P dzialo sie cos pod moja nieobecnosc? nie chce mi sie wracac do starych postow xDD

Ludwiczek
25th July 2008, 11:03 PM
sex, drugs and rock&roll ;) + odchudzanie się, rzeźbienie, tycie, nabieranie masy, suple, witaminy, siłka. itp

+ Kikusia lamiąca w dote, ale za to nadrabiająca czym innym ;)

+ moja mała operacja plastyczna (specjalnie dla niej) - teraz wyglądam tak jak w avatarze :)

Lewatywa
25th July 2008, 11:04 PM
ja sie zastanawiam czy od pazdziernika nie wbijac winstrol, ale mam 10 strzalow za 350zl, no i nie wiem czy juz teraz bic czy poczekac
wbijal ktos?

Ludwiczek
25th July 2008, 11:08 PM
lewatywa ty wiesz wogole co to jest? i jakie są konsekwenscje stosowania tego :)?

adek
25th July 2008, 11:27 PM
winstrol? hahah ale zes teraz dojebal xD dziecko nie masz nawet baldego pojecia co to jest a chcesz to brac ups wybacz brac strzaly bo to tylko w strzalach jest. zrob moze refresha swoich szarych komorek i przeskanuj ten pomysl jeszcze raz.

Ludwiczek
25th July 2008, 11:33 PM
nie tylko szpryca, jest tez w tabletkach, co nie zmienia faktu ze jest to mega gówno

Kikusia
26th July 2008, 01:32 AM
masz chyba na mysli odzywki... a odzywki to nic innego jak witaminy, mineraly, cos jak pluszzzzzzz tyle ze to inne witaminy i inne ich stezenie... prosta zasada, zamiast po silowni czy innym wysilku fizycznym (bieganiu po parku) w ramach regeneracji zjesc 6 jajek, 2cyce z kury, 100gram ryzu, warzywa, owoce bierzesz witaminy, a jesli nie przekraczasz ich zalecanej dawki zaszkodzic ci nie moga, jak to z witaminami, wszystko co przyjmniesz w nadmiarze laduje w kiblu...
Ciekawe jak chcesz kontrolowac zalecana dawke, skoro jesc przeciez musisz a w pokarmach tez masz witaminy. Nadmiar prowadzi do zatrucia organizmu i nie mow ze laduje w kiblu bo zanim tak sie stanie zniszczy Ci watrobe, nerki itd


+ Kikusia lamiąca w dote, ale za to nadrabiająca czym innym
tere fere, po dupie dostałes w docie:P

+ moja mała operacja plastyczna (specjalnie dla niej) - teraz wyglądam tak jak w avatarze
czyli znacznie lepiej^^

Lewatywa
26th July 2008, 09:32 AM
znam pawie kazdy koks poniewaz czasami wbijam kumplom z silki

a co do konsekwencji to zacytuje wlasnie jednego z nich "kiedys trzeba na cos umrzec" ;p

ale i tak te 10 strzalow by nic nie zrobilo, jedyny koks co morze zaszkodzic to:
meta brana za dlugo
winstrol w tabsach tak samo
deca wbijana bez testosteronu
i anapolon brany za wczesnie

MiHu
26th July 2008, 09:47 AM
Ciekawe jak chcesz kontrolowac zalecana dawke, skoro jesc przeciez musisz a w pokarmach tez masz witaminy. Nadmiar prowadzi do zatrucia organizmu i nie mow ze laduje w kiblu bo zanim tak sie stanie zniszczy Ci watrobe, nerki itd
ohhhh... wydaje mi sie ze specjalisci ktorzy sie tym zajmuja biora pod uwage ze czlowiek musi jesc... skutki przedawkowania sa takie jak opisujesz, co znaczy ze tego tylu rzeczy nie sa dla idiotow, tylko dla ludzi ktorzy wiedza co z tym zrobic... zreszta przyjrzyj sie chociaz by lekom, myslisz ze antybiotyki czy chociaz by apapy na bol glowy i to nawet nie koniecznie przy przedawkowaniu nie niszcza ci zdrowia po czesci?

Kikusia
26th July 2008, 10:00 AM
wydaje mi sie ze specjalisci ktorzy sie tym zajmuja biora pod uwage ze czlowiek musi jesc
biorą pod uwage tylko kase, + zamieszczą na opakowanie małe ostrzezenie zeby pozniej mieć łatwiej w sądzie.

zreszta przyjrzyj sie chociaz by lekom, myslisz ze antybiotyki czy chociaz by apapy na bol glowy i to nawet nie koniecznie przy przedawkowaniu nie niszcza ci zdrowia po czesci?
Co ma piernik do wiatraka? Antybiotyki czesto ratuja Ci zycie, leki od bolu głowy to dla niektorych koniecznosc zeby znosic ostry ból...a odzywki ludzie biora z czystej proznosci

Kiel
26th July 2008, 10:57 AM
Hmm widze kazdy pisze troszke o czym innym ale to dobrze :D W koncu jest co poczytac na forum ;)

Co do gainera to musialo mi sie pomylic z podpisami 1:3 i 1:4 ale to nie wazne ;) Zastanawiam sie wlasnie nad jego kupnem bo ja jestem osoba ktora moze zjesc ogromne ilosci a i tak nic mi to nie da - miedzy sniadaniem a obiadem moge zjesc 3 pączki, paczke orzeszkow ziemnych, a miedzy obiadem a kolacja pizze czy kebab a pozniej jeszcze pol chleba a i tak nic mi to nie daje. Jedyne efekty to potrzeba dluzszego posiedzenia w toalecie ranka nastepnego dnia ;P Moze wplyw na moje braki w przyrostach powoduje fakt, ze kiedy wstaje rano nie moge nic jesc bo od razu mnei ciagnie na wymioty. Od dziecka tak mialem ze dopiero gdzies po godzinie moglem cos w siebie wrzucic. Za to na obiad moge zjesc bardzo duzo i to samo na wieczor, ale np. w roku szkolnym jesli mam na 8:00 to dopiero kolo 10:00 moge wrzucic cos w siebie. Dlatego myslalem nad gainerem zeby zastapic jeden z posilkow, chociaz Marioslaw na gg podrzucil mi ciekawy pomysl - zebym zaczal sobie miksowac cos zamiast posilku. Moze to pomogloby na moje poranne problemy?

MiHu
26th July 2008, 11:05 AM
biorą pod uwage tylko kase, + zamieszczą na opakowanie małe ostrzezenie zeby pozniej mieć łatwiej w sądzie.
Co ma piernik do wiatraka? Antybiotyki czesto ratuja Ci zycie, leki od bolu głowy to dla niektorych koniecznosc zeby znosic ostry ból...a odzywki ludzie biora z czystej proznosci
wczytaj sie dokladnie to zrozumiesz zwiazek pomiedzy piernikiem a wiatrakiem... wymien mi chociaz 1 firme kto nie bierze pod uwage kase, moze koncerny farmaceutyczne? pewnie pracuje charytatywnie? wszystko sie kreci dzieki kasie ale to nie znaczy ze wszyscy olewaja swoja prace, moze dzieki temu ze zarabiaja na tym krosie bardziej sie przykladaja?
... co do bolu glowy to masz wiele innych sposobow na pozbycie sie jego, lykanie tapsow to tylko czysta wymowka... a w przypadku ostrego bolu apap na pewno ci nie pomoze

@Kiel: ja tez swojego czasu jadlem jak nawiedzony i duzo to nie dawalo... ale powoli wiek zrobil swoje, wnioskuje ze podobnie i bedzie u ciebie... no chyba ze juz masz swoje lata :)

Ludwiczek
26th July 2008, 12:11 PM
znam pawie kazdy koks poniewaz czasami wbijam kumplom z silki

a co do konsekwencji to zacytuje wlasnie jednego z nich "kiedys trzeba na cos umrzec" ;p

ale i tak te 10 strzalow by nic nie zrobilo, jedyny koks co morze zaszkodzic to:
meta brana za dlugo
winstrol w tabsach tak samo
deca wbijana bez testosteronu
i anapolon brany za wczesnie


bazowanie na wiedzy koksów z siłki i ludzi piszących na forach czesto powtarzajacych nie do konca dokladnie gdzies zaslyszane duperele, heh..

wstrzykne se anabole bo marian z siłki robi tak i nic mu nie jest a chopaki
na sfd nawet mowili ze to na rozum pomaga :D

kazdy organizm jest wyjątkowy, moze zareagowac inaczej na rozne substancje, zalezy jaka masz przeminane materi, poziom hormonów, schorzenia, jaki tryb zycia prowadzisz, jaka masz odpornosc, sposob odrzywiania, geny, i 1000 innych pierdół

rozne powikłania i problemy wychodza czsto po latach,
ktoś powie, ha, za 20 lat to mnie to jebie, gorzej jak mu wyjdzie cos za 2-5...
ciekawe czy tez bedzie go to "jebac"

ps. zapytaj u nas jednego z chopaków czemu ma pseudnim "kuśka" :)
wesoło bylo jak rósł i rósł, zrobił sie z niego niezły byk, szkoda tylko ze po paru latach juz mu nie staje... (ma teraz ~27 lat jak sie nie myle) :tiphat:
ma tez problemy z wątroba i jakies tam pierdoly

czy to przez szprycowanie sie, moze przez leki, moze tryb zycia? a moze przypadek ;p?
na pewno "niewieki" wpływ miały strzały i gówna którymi sie szprycował

w kazdym razie patrzac na niego to widać ze oddałby cala swoja mase i mieśnie za 1 szybki numerek :P gdyby tylko mógł


co mu teraz po radach "kolegów"?
po zapewnieniach ze kazdy bierze i nic mu nie jest?
co po metodach specjalistów z forum dyskusyjnego?
czy ludzi mających wiedze w tym temacie ale piszących bzdury zeby zarobic?

co z tego ze zrobił sie jebanie wielki?
poszalał na podwórku, dysce i siłce chwile a teraz co?
ładnie wyglądał? budził respekt? pożądały go blachary?

co budzi teraz? śmiech.... współczucie?

Kikusia
26th July 2008, 12:40 PM
wczytaj sie dokladnie to zrozumiesz zwiazek pomiedzy piernikiem a wiatrakiem... wymien mi chociaz 1 firme kto nie bierze pod uwage kase, moze koncerny farmaceutyczne? pewnie pracuje charytatywnie? wszystko sie kreci dzieki kasie ale to nie znaczy ze wszyscy olewaja swoja prace, moze dzieki temu ze zarabiaja na tym krosie bardziej sie przykladaja?
... co do bolu glowy to masz wiele innych sposobow na pozbycie sie jego, lykanie tapsow to tylko czysta wymowka... a w przypadku ostrego bolu apap na pewno ci nie pomoze

lek to lek a odzywka to odzywka, zwiazku piernika z wiatrakiem nadal nie ma:P
nie powiedzialam ze sie nie przykladaja, ale napewno nie beda sie przejmowac szarym klientem ktory przekroczyl limit, bo nadal...... kasa>dobro klienta.....
co do lekow na bol glowy to nie mow mi ze Ty chodzisz do energoterapeuty, nie słyszałam o osobie ktora czasem nie bierze jakis tabletek na głowe bo przeciez to pomaga

lykanie tapsow to tylko czysta wymowka...
a branie odzywek nie? to jest ułatwienie sobie sprawy w niezdrowy sposob

Lewatywa
26th July 2008, 01:56 PM
@Ludwiczek
bo koles koksowal a nie stosowal odbloku
co do tego ze pala nie staje to pewnie oprocz tego ze tego odbloku nie robil, to jeszcze wbijal dece bez zadnego testosteronu i to jest normalne ze sie tak konczy -.-

Kościk
26th July 2008, 01:56 PM
odżywki są dla osób które zawodowo uprawiają kulturystykę, albo nie mają predyspozycji do złapania masy lub nie maja czasu na to, aby regularnie jeść itp.

leki i odżywki ? - i to i to chemia niektóre nie mają negatywnego działania, a niektóre tańsze, gorsze rozwala ci wątrobe, a przedawkować można wszystko nawet herbatę heh

adek
26th July 2008, 02:07 PM
a ja mam pomysl - wes sobie winstrol i regularnie wbijaj w glowe. moze zmadrzejesz Ty i wszyscy inni co sie koksza. moze Wam zwoje mozgowe pozwijaja sie wkoncu i zaczna dzialac jak nalezy.

MiHu
26th July 2008, 02:22 PM
lek to lek a odzywka to odzywka, zwiazku piernika z wiatrakiem nadal nie ma:P
nie powiedzialam ze sie nie przykladaja, ale napewno nie beda sie przejmowac szarym klientem ktory przekroczyl limit, bo nadal...... kasa>dobro klienta.....
co do lekow na bol glowy to nie mow mi ze Ty chodzisz do energoterapeuty, nie słyszałam o osobie ktora czasem nie bierze jakis tabletek na głowe bo przeciez to pomaga
zwiatek jest taki ze i jedno i drugie po przedawkowaniu szkodzi, ale TYLKO po przedawkowaniu, stosowane wedlug zalecen nie szkoda, no chyba ze masz juz problemy zdrowotne np nadcisnienie a mimo to bierzesz cos co ci je jeszcze podnosi, ale to juz nie wina odzywki tylko pacjenta i brakow w wiedzy... kasa>dobra klienta, zawsze i wszedzie... widze ze jestesmy coraz bardziej zgodni... a co do bolu glowy to taps raz na rok, czemu nie, ale sa ludzi ktorzy zajadaja sie tym co dzien wmawiajac sobie ze to pomaga... notoryczny bol glowy=szpital, bez powodu nie boli...


a branie odzywek nie? to jest ułatwienie sobie sprawy w niezdrowy sposob
wytnij NIEZDROWY SPOSOB i jestesmy w domu

Ludwiczek
26th July 2008, 02:39 PM
a ja pierdole i ide nad wode a pozniej grill i impreza ;)

a wy ładujcie dalej szpryce ;)

MiHu
26th July 2008, 03:17 PM
a ja nie pojechalem nad morze z powodu braku funduszy(szukam pracy:) ), ale grill i piwno juz sie robia... a szpryce to po posilku czy przed czy bez roznicy? ;)

Ziutek
26th July 2008, 03:23 PM
Moze wplyw na moje braki w przyrostach powoduje fakt, ze kiedy wstaje rano nie moge nic jesc

Mam tak samo, widze jedzenie i wogole nie czuje laknienia.

A co do tabletek na bole glowy to sa glowne sily nabijajace kase koncernom farmaceutycznym. Jezeli kogos czasem boli glowa to nie ma sensu brac tabletki, jezeli boli czesto trzeba isc do lekarza i sie dowiedziec w czym jest problem. Sam cierpie na bardzo mocne migreny z zaburzeniami wzroku i mowy, zdarzaja sie rzadko ale jak mnie dorwie to mam dwa dni z glowy. Nawet najsilniejsze leki na recepte nie sa w stanie stlumic tego bolu jedyne lekarstwo to sen. Leki na bol glowy niszcza kore mozgowa, sam bol glowy tez ja niszczy, ale biorac do tego leki niszczy sie podwojnie :P

KeeCaaY
26th July 2008, 04:28 PM
Moze wplyw na moje braki w przyrostach powoduje fakt, ze kiedy wstaje rano nie moge nic jesc bo od razu mnei ciagnie na wymioty.

Nie ma to zadnego wplywu na Twoje braki w przorystach. Sniadanie mozesz zjesc dopiero np. o 10 rano. Musisz tylko zjesc te co najmniej 3 posilki dziennie (najlepiej bogate w bialko)- pisze 3 , bo zakladam ze nie chce Ci sie przygotowywac sobie 7 posilkow dziennie:D
Dodajesz do tego najlepiej jakas odzywke bialkowa..... albo geinera i musisz nabrac masy- oczywiscie nie odrazu, stopniowo.
No i musisz cwiczyc... bez tego to najwyzej w zadek urosniesz. (sa ludzie ktorzy i bez cwiczen w miesnie ida... ale jest ich niewielu)
Jezeli duzo cwiczysz- mozesz tez brac kreatyne- sam nigdy nie bralem (nie lubie chemii) ale mam 2 kumpli ktorzy sa z niej b. zadowoleni.

Winch2006
26th July 2008, 05:11 PM
witam Panow.

Dawno mnie tutaj nie bylo, nie wiem czy ktos mnie pamieta :D Widze ogolnie ze forum troche zamarlo, ekipa tez jakas inna. Wybaczcie ze zejde z waszego tematu... wybiera sie ktos do Kostrzyna na Woodstock :> Pamietam ze Harpagan chyab jezdzil, ale nie wiem czy sie jeszcze tutaj udziela.

OmegaPL
26th July 2008, 07:20 PM
siemasz winch ;) co tam slychac, w wielkim swiecie seksu i biznesu? ;)

na woodstock sie wybiera moj kumpel ktory mieszka 3 pietra nade mna :D ja w tym czasie bede sie wylegiwal w Chorwacji :)

Marioslaw
26th July 2008, 07:32 PM
Lewy ja bez winstrolu i metki mam 38 w lapie ;D

KeeCaaY
26th July 2008, 08:23 PM
Lewy ja bez winstrolu i metki mam 38 w lapie ;D

Łe, to Ty szczypior jestes w porownaniu z kandydatami na mistera Bialegostoku ^^:D http://www.youtube.com/watch?v=4JSegy8GErI&feature=related

Bezczelne typy:P

Marioslaw
26th July 2008, 09:19 PM
ja zartuje ;) chce tylko zmotywowac lewego zeby zamiast tych glupich koxow zrobil sobie diete i sadzil kreatyny ;]