PDA

View Full Version : Jak wygladacie :D



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Odolan
30th November 2005, 10:47 PM
OmegaPL napisał(a)
dziala.. probowalem jedna i druga metode. Nie zawsze wychodzi (szczegolnie ta pierwsza) ale dziala :) masz pelna kontrole nad snem. Aha jesli juz bedziesz mial ta kontrole, to sprawdz czy to na serio jest sen :) bo sobie skoczysz z bloku a tu sie okarze ze to rzeczywistosc :) Staraj sie np. mysla podniesz kamien :) jesli sie podniesie to spoko mozesz robic all... Przechodzic przez sciany, latac. Wszytsko to tylko sila woli :)


lol az trudno mi w to uwierzyc musze sprobowac, poniewaz nie chce mi sie tym 2 to tym 1 sposobem :D

OmegaPL
30th November 2005, 10:47 PM
ejj.. cos sie rozwalilo na forum i nie moge wylaczyc tego od powiadamiania o nowym poscie.. gdzies o tym pisali, zrobilem tak jak trzeba i maile nadal przychodza. Dodatkowo gdy chce wylaczyc prenumerate tematu, to wyskakuje ze nie moze znalezc strony... plz help!!!

OmegaPL
30th November 2005, 10:48 PM
GoT napisał(a)
lol az trudno mi w to uwierzyc musze sprobowac, poniewaz nie chce mi sie tym 2 to tym 1 sposobem :D
ale od razu mowie, ze ten pierwszy rzadko wychodzi.. :)

Raphau
30th November 2005, 10:51 PM
Nie wiem czy tez tak czasem macie ale ja niektore sny przezywam z 3 osoby... nie wiem jak dokladnie sie to odbywa i jak to mozliwe ale jakos czasami tak mam...

Edit. wtedy najlepiej Rozpoznac ze to sen i przejac kontrole, i chodzi mi tu o to ze czasem widze normalnie swoimi oczami a za chwileczke z 3 osoby i znowu z 1... zazwyczaj ta 3 os jest gdy jakas dobra akcja sie dzieje

Elf
30th November 2005, 11:42 PM
DarkRaziel napisał(a)
błąd elfie po prostu zapisał to w ten sposób ;)
a nie w ten : )

Damn, nie lubie sie z toba kłócić bo zaczynasz o byle bzdet (do tego jestes slepy t.t), a potem mnie przepraszasz, ... Raziel naprawde czas najwyzszy na te okulary ... Jak mowie ze koscik ma wylaczone zmienianie emotów na gify to ma bo on napisał ; ) tylko ze bez spacji czyli powinno mu samemu zamienic -.- to samo zobacz - w poscie Rafaella masz Emotki :p :) a w poscie koscika : p i : ) tylko ze bez spacji pomiedzy : a ) ...


Kiel napisał(a)
Hmm mozliwe ze masz racje a nawet troche bardziej niz mozliwe, chociaz ja jesli zazwyczaj nie mam problemow to nie mam tez snow

Hmm a tak jesli jestesmy przy temacie to moze lunatykujecie? Ja raz (mieszkam w bloku na 3 pietrze) wstalem w nocy, podeszlem do okna, otwarlem, spojrzalem i zamknalem i poszlem spac. Chociaz sam o tym nie wiedzialem dobrze ze moj brat zdal mi relacje na ten temat i przekonalem sie o tym tez jak zobaczylem firanke ktora byla zatrzasnieta przez okno

Lub raz kiedy wydawalo mi sie ze widzialem pajaka (takiego BIG) wstalem i poszlem do innego pokoju i polozylem sie na fotelu
A sam siebie nigdy o takie lunatykowanie nie podejrzewalem :P A jak u was? Tez czasami robicie rozne dziwne rzeczy w nocy sami nawet nie wiedziac o tym?

Hmm ja pamietam ze jak byłem mały to po spiochu poszedłem wstałem bo mi sie siQ chciało i poszedłem do kuchni - miałem wtedy na krzesłach takie fajne ,,pod dupniki" :D Podnosze pod dupnik wyciagam pewna czesc ciala i opada znow podnosze i tak caly czas :D az wreszcie moja starsza mnie do łazienki odprowadziła :D jak mi wtedy zdała relacje z tego albo w dalszym ciagu przypomina to niemoge takie basy :D


Co do tego LD to też z chęcią spróbuje ^.^ jak czytałem forum to czytałem z najdokładniejszą analizą tego co pisaliście ponieważ Ciekawe to jest. Ja pamiętam że miałem ostatnio sen z pełną kontrolą, i to nie dawno :cool: gdzieś tak pod koniec września :D ale lepsze coś niż nic ostatnio takie coś (przed wrześniem) miałem z rok, 2 lata wczesniej -.- Spróbuje tego 1szego sposobu co Omega napisał zobaczymy (2giego mi sie nei chce:P). Jak sie uda to napewno tutaj napisze ^.^

torogron
1st December 2005, 10:01 AM
brainwave generator jakos na mnie nie dzialal :/
tutaj chyba warto podejsc do sprawy z jakims przekonaniem i wiara ...

co do metod "kontroli snow" (nie poddaje pod zamysl:P) to wydaje mi sie, ze sa to rozne metody na roznego czleka ..
nie wydaje mi sie ze jest jakas 100% metoda "kontroli snow" dla kazdego czlowieka ...

finarfin_pl
1st December 2005, 03:21 PM
Originally posted by torogron
tutaj chyba warto podejsc do sprawy z jakims przekonaniem i wiara ...
a jest w co wierzyć :D

wiekszosc z sytuacji, jakie opisywaliscie tam wyzej wydazylo mi sie na wlasnej skorze ( mozgu? :> ) wiec nie moge nie wierzyc :D, wierze w all :D

te sposoby Omegi muszą działac i tyle :D
sam je kiedys wyprobowalem w ramach eksperymentow, do jakich doszedlem jakos przez przypadek sam i zupelnie przez przypadek! ale dzialaly!
ten drugi sposob nie jest taki trudny ;P , polecam policzyc wczesniej przygotowane zadania z matmy, dosc latwe, zeby latwo bylo wyliczyc, ale nie popasc w znuzenie. potem po paru minutach zasnac ;]


a tak w ogole to warto probowac :D
bo przezyc w snie to prawie taka radosc jak na serio a ZA FReeKO :D

zdravim

torogron
1st December 2005, 03:42 PM
we snie takze mozna szukac przygod ...
choc ja osobiscie wole je interpretowac i wynosic z tego jakies konkretne wnioski :P

Raphau
1st December 2005, 07:43 PM
Sorki ze nie do tematu ale to rekord chyba?

OmegaPL
1st December 2005, 10:00 PM
omg :D dobre :D i nawet ja tam jestem :) wyszczegolniony. A wlasnie.. ja mam jakiegos moda czy co?? czemu jestem wyszczegolniony?? :D czuje sie zaszczycony :) kurcze.. same imieslowy :)

edit: rafaello... Linkin Park - High Voltage.. respect :)

Kiel
1st December 2005, 10:18 PM
Ehh ja tez jestem wyszczegolniony O_o? Nie wiem nie wiem za co ... ahh pewnie za to ze jestem tkai pro gosu lamer :D No ofc. screen sam za siebie mowi :D

Elf
1st December 2005, 10:24 PM
Niestety to nie jest rekord :p Nowy rekord to:


Największa liczba odwiedząjacych (267), była jednoczesnie na forum: 12-01-2005, o godzinie: 07:46 PM.

Trochę dużo :D

Moim zdaniem przez następne pół roku/rok tego rekordu nie poprawimy =) w każdym bądź razie trzeba liczyć ^.^

Raphau
1st December 2005, 10:42 PM
OmegaPL napisał(a)
omg :D dobre :D i nawet ja tam jestem :) wyszczegolniony. A wlasnie.. ja mam jakiegos moda czy co?? czemu jestem wyszczegolniony?? :D czuje sie zaszczycony :) kurcze.. same imieslowy :)

edit: rafaello... Linkin Park - High Voltage.. respect :) Pogrubieni sa ci co maja range moderatora, a admini sa jeszcze pochyleni :D

Edit. High Voltage :D:D stare ale dobre xD

Kościk
2nd December 2005, 04:44 PM
a czy ktos z was mial taki sen ???

Odolan
2nd December 2005, 10:03 PM
moze ktos z was ma jakis fajny sposob na LD bo qrwa musze to wyprobowac narazie niewiele mi sie udalo ;p
szukalem na googlach ale tam chuja jest :P

Raphau
2nd December 2005, 10:37 PM
No wlasnie tylko o tym gadacie ze wam sie udaja albo nie :/ a nie napiszecie co robic zeby to "LD" zrobic i nie dacie nawet linka...

Winch2006
2nd December 2005, 10:55 PM
zalorzylem osobny topic o tym...

Kościk
4th December 2005, 11:08 AM
siostra mi to przeslala i to jest złe ;) (zip)

Burzyciel
6th December 2005, 10:23 AM
Te złudzenei odrzuciło mnie od kompa :D

finarfin_pl
7th December 2005, 09:25 PM
Originally posted by Burzyciel
Te złudzenei odrzuciło mnie od kompa :D

OO TAAAK!!
DEFENATELY!!!!!


qwa nie moge :D

Raphau
11th December 2005, 05:37 PM
Dla rozkrecenia topika daje dwa smieszne linki :D:D:D

1.Parodia Harrego pottera
http://www.rotfl.ltd.pl/details.php?image_id=26949&sessionid=712fb1d079f0ea9c941e5111bfc4f686

2.Policjanci :D:D
http://www.rotfl.ltd.pl/details.php?image_id=25117&sessionid=712fb1d079f0ea9c941e5111bfc4f686

Kościk
11th December 2005, 06:18 PM
no ten Harr... tfu tfu tfu Hermonia calkiem ciekawa :)

Burzyciel
13th December 2005, 05:34 PM
Fajne, a szczególne Harry Pother :D

Winch2006
18th December 2005, 01:53 AM
co to? jakas cisza adwentowa?

Terror_pl
18th December 2005, 11:14 AM
Nie no kultowy ten filmik o potrze:P
Nawet fajna była Hermiona^^

OmegaPL
18th December 2005, 01:12 PM
Jak tam wasze przygotowania do świąt?? :)

Raphau
18th December 2005, 01:28 PM
no u mnie juz wszystko prawie gotowe :D tzn... wyciagnolem choinke z piwnicy i okazala sie juz przystrojona bo zapomnialem zdjac ozdob rok temu z niej... na oknie sztucznym sniegiem napisalem takie wielkie "WAZZUP" i kilka takich rysunkow jak np choinka :D:D no i oczywiscie lampki :D:D

Kościk
18th December 2005, 01:58 PM
u mnie nareszcie śnieg spadł, a w domu to narazie zadnych oznak swiat, a na czwartek musze zrobic kapuste z grzybkami na wigilie klasowa ;)

Terror_pl
18th December 2005, 02:14 PM
U mnie przygotawania do swiat leca jak chyba u kazdego...
Duzo trzeba pomagac w domu:D
Nom i u mnie tez wkoncu snieg spadł..

OmegaPL
18th December 2005, 02:34 PM
u mnie jakos tych swiat jescze nie czuc. Wszystko po staremu... :) ale mysle ze niedlugo sie zacznie.. :D

Harpoon
18th December 2005, 02:46 PM
ze wzgledu na moje polozenie geograficzne mam za oknem 0.5 metrowe zaspy sniegu ;D desku kupilem i szaleje ;D

a domu to bede mial git, bo starsi jada do francji do rodziny i zostaje sam z bratem xD

Zub_Zub
18th December 2005, 02:59 PM
a tu moja pokojowa choinka i kawałek widoku zza okna:D
ale za 0,50metra śniegu za oknem mógłbym przejść na kolanach do watykanu:D byle by można było pojeździć na desce w mieście, na sztucznym stoku puki jeszcze za darmo jest i dzieci go niezciorały dupolotami:>

Kościk
18th December 2005, 08:30 PM
widze ze pod choinka juz prezencik :P (pad)

Raphau
18th December 2005, 09:33 PM
a co wam to mowi? (tylko czytajcie od lewej bo to z wewnatrz fota)

Zub_Zub
18th December 2005, 09:46 PM
jak od lewej to puzzaw:D

Raphau
18th December 2005, 10:37 PM
ta... ale efekt zaje***** jak sie idzie ulica do budy i jak jeszcze lampki wlacze to :D:D

Marioslaw
21st December 2005, 11:07 PM
Zub_Zub masz takiego samego kaktusa jak ja :D tyle ze moj byl wiekszy a teraz na klatce po scieciu :D

Zub_Zub
21st December 2005, 11:17 PM
mieałem większego ale się spleśniał w kożeniu i padł:D a tak to obok tego stoi ojciec tego spod okna, po lewej:P

Marioslaw
21st December 2005, 11:26 PM
Jak sprzet pokazujesz ;D to i ja :P

Zub_Zub
22nd December 2005, 01:53 PM
no jak już się sprzętem chwalimy to ten właściwszy pokaże:D
Na fotce moża zaobserwować mój własny system obiegu powietrza w kompie, nazwa robocza free-air:D oprócz tego wygarnołem niewielką ilość kabli które walają się na tyłach, wierzcie że jest ich wiecej:D a reszta to piedoły:D

Marioslaw
23rd December 2005, 02:42 PM
kolekcjonujesz myszki ???

Zub_Zub
23rd December 2005, 04:16 PM
hehe nie:D jedno to stary modem od neo(to srebne na kompie) to obok to myszka z kulką, a ta na biurku to bezprzewodowy optyk, jak się baterie w nim siadają to przepinam się na analoga aż niekupie nowych:D

adek
23rd December 2005, 07:55 PM
coz za pomysl zub zub :D

a co do swiat to juz czuc...a najlepsze ze od rodzicow prezentow ciagle przybywa i przybywa a grzeczny to zbytnio nie bylem :p...ale w przyszlym roku sie postaram :D

Marioslaw
23rd December 2005, 11:46 PM
Ale trzeba przyznac Zub_Zub masz ladny burdlejon :D a teraz powracajoc do zdjec :D normalnie 1 chlopak Ziks i odrazu foty dostalem od niego :D wyobrazcie sobie ze ta gosciowa ma 15lat jak dla mnie wiecej powinna miec a jak dla was ???

Zub_Zub
24th December 2005, 01:13 AM
jak dla mnie wygląda na 15, a teraz zgadnij ile ta ma:D
ps. kuzynka:P

Marioslaw
24th December 2005, 09:33 AM
16 tak mi sie wydaje przynajmniej :P a ta ??? :P

Zub_Zub
24th December 2005, 10:27 AM
heh tamta ma 13~~
a tej bym z 14 dał

Marioslaw
24th December 2005, 10:39 AM
co ty ta tansza niz twoja 12lat :D

Zub_Zub
24th December 2005, 10:47 AM
co się z tym światem porobiło.... gdzie te czasy kioedy człowiek niemusiał się zastanawiać ile dziewczyna ma lat...

Marioslaw
24th December 2005, 11:18 AM
Zub_Zub napisał(a)
co się z tym światem porobiło.... gdzie te czasy kioedy człowiek niemusiał się zastanawiać ile dziewczyna ma lat...

hehe o lol :D Moim zdaniem dobrze jest wiedziec :D a nie podchodzisz na miescie do gosciowki ona CI wygloda na 20 a tu 15 :D niezle jajca by byly :P

Zub_Zub
24th December 2005, 12:03 PM
no właśnie o tym mówie:D
a nie lato, kręce z jakas laska a tu sie okazuje ze jakas 14 bleeee

Marioslaw
24th December 2005, 12:17 PM
a ty myslales ze tu w twoim wieku i troche miednica poszalejesz :P

OmegaPL
24th December 2005, 02:49 PM
ta... niedlugo beda czasy kiedy bedziemy mieli takie jaja: ojciec: 30 lat, syn: 20 lat, a wnuk: 10 lat.. ehh :)

Jesli dziewczyna jest naprawde ladna i nie wyglada na swoj wiek, a kiedy okazuje sie ze ma np 14 lat, to co robicie?? :)

Zub_Zub
24th December 2005, 03:13 PM
no ja wtedy:
Ja: ,,hmm to cześć:D"
ona się na mnie obraża i problem z głowy:D 100% pewności że mnie nachodzić niebędzie, ryzyko że może starszym koleżanką coś powiedzieć ale to zaleta bo sobie pomyślą że sie niepuszczam z młodymi:P

adek
24th December 2005, 03:14 PM
ja mam bardzo fajna przyjaciolke z ktora widze sie prawie codziennie i jest teraz w 2 gim (a ja w 2 lo )...fajna z niej dupa ma fajny charakter dogadujemy sie i jakos nie widze tej bariery kilku lat

Marioslaw
24th December 2005, 05:11 PM
Nie wiem ale pamietam z programu "Europa da sie lubic" ze w hiszpani zenia sie jak dziewczyna ukonczy 12lat a chlopak 14 wiec? :D a ja bym nic nie zrobil :d bym zyl dalej :P tyle ze przestal na nia zwracac uwagi i udawal ze nic sie nie dzieje :P

Raphau
24th December 2005, 05:50 PM
Ta uroda 15-latek jest prezentem dla chlopakow z rocznika 1990 (miedzy innymi ja :D)

adek
24th December 2005, 08:44 PM
zdjecie kolezanki rok mlodszej odemnie ze szkoly :D

zdjecie pochodzi ze strony fotka.pl za jakos odpowiedzialny nie jestem :D

Raphau
24th December 2005, 09:37 PM
Sory ze nie na temat :p
Akcja rozgrywa sie w mojej budzie... Sa jaselka...
Opis miejsca:
Ja ten w bialej albie najwyzszy (Józef), nizej siedzi (Jezus) ktory sie zjaral ta trawka co lezy na stolikach (nie mylcie z sianem to maryska) dlatego ma taka twarz :D obok mnie (Maryja) ktora wlasnie sie zaciaga (patrz fotka ponizej), a na pierwszym planie reporter TVP1 ktory to relacjonuje :D:D

froggio
25th December 2005, 06:24 PM
Rafaello ile masz lat ?
gimnazjum ?

OmegaPL
25th December 2005, 06:36 PM
Zub_Zub napisał(a)
jak dla mnie wygląda na 15, a teraz zgadnij ile ta ma:D
ps. kuzynka:P
omg... daj mi do niej numer gg, albo cos :d

Raphau
25th December 2005, 09:17 PM
froggio napisał(a)
Rafaello ile masz lat ?
gimnazjum ? Ta 3 gimnazjum :p

Naddar
25th December 2005, 10:40 PM
ten kolo co przemawia - lol imba koles ;P
i ma plakietke z napisem PvP (?)
:D :rolleyes:

Marioslaw
25th December 2005, 11:12 PM
Macie fotosa kolezanka z klasy troche zwatpila w swe mozliwosci :D i kolega z klasy.

froggio
25th December 2005, 11:36 PM
" Ta 3 gimnazjum "

looz :d ale ten koles co przemawia to wyglada na podstawówke :P

Marioslaw
25th December 2005, 11:47 PM
sorry cos sie fotos nie zaloczyl :( no ale odrazu to poprawiam

Raphau
26th December 2005, 12:45 AM
a to taki terrorysta maly :/ chodzi do 2 gimnazjum. Ostatnio jak bylismy w wawie to cos mowil o palacu kultury bombie samolocie i schronie bombowym...

froggio
26th December 2005, 12:53 AM
MArioslaw kto to jest w twoim linku bo dales jej photo tez ? twoja dziewczyna kolezanka siostra?

"Nie wiem ale pamietam z programu "Europa da sie lubic" ze w hiszpani zenia sie jak dziewczyna ukonczy 12lat a chlopak 14 wiec? "

boshee a ja slyszalem w radiu ze Bill gates ma mi wyslac w przyszlym tygodniu milion dolców

:p :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Zub_Zub
26th December 2005, 01:07 AM
OmegaPL napisał(a)
omg... daj mi do niej numer gg, albo cos :d

hehe niema bata, niedość że kuzynka to i zamłoda dla ciebie:P

Marioslaw
26th December 2005, 09:13 AM
Zub_Zub napisał(a)
hehe niema bata, niedość że kuzynka to i zamłoda dla ciebie:P

E no wiesz co Omedze nie dasz ??? :P to moze mi :P jestem o rok starszy w sam raz daj mi na gg PM nie wysylaj bo nie da sie odebrac :D


froggio napisał(a)
MArioslaw kto to jest w twoim linku bo dales jej photo tez ? twoja dziewczyna kolezanka siostra?

"Nie wiem ale pamietam z programu "Europa da sie lubic" ze w hiszpani zenia sie jak dziewczyna ukonczy 12lat a chlopak 14 wiec? "

boshee a ja slyszalem w radiu ze Bill gates ma mi wyslac w przyszlym tygodniu milion dolców

:p :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Ja już o tym mowilem :P :D a tutaj co daje avatarki to same friendy :D

froggio
26th December 2005, 10:25 AM
to ten ziomek na tym zdjeciu z ta dziewczyna to ty ?;)

adek
26th December 2005, 12:07 PM
niezbyt mily wyraz twarzy ma ta kolezanka....chyba nie chciala zdjecia :p

Zub_Zub
26th December 2005, 04:00 PM
tobie też niedam, wkońcu to kuzynka i ja mam monopol na jej odmużdżanie:P

OmegaPL
26th December 2005, 09:56 PM
chaaaaaaam :P :D hehe :) nie dajesz sie rozwijac jej.. :P poznalaby mnie, stalaby sie bardziej inteligentna i wiedzialaby jakich kolesi omijać :D buahahaha :D

Marioslaw
26th December 2005, 11:38 PM
froggio napisał(a)
to ten ziomek na tym zdjeciu z ta dziewczyna to ty ?;)

Co ty ja ladniejszy jestem :P Ale ostatnio cos podejzewaja ze ja z ta dziewczyna i osttanio 2 kolezanki i 1 chlopak zaczeli wypytywac o czym rozmwiam z nia na gg :D chyba maja jakies plotki :D

Raphau
27th December 2005, 12:06 AM
Czy to ta sama z ktora ja klikam? Co mi jej numer dales?

Kościk
27th December 2005, 12:17 AM
blleeee dosc, poswiecam sie i daje fotke mojej kolezanki, ale usune ja jutro o tej porze :)


edit : jesli " KTO¦" wezmie sobie J¡ na ava, to prosze modow o reakcje




nie ma

Marioslaw
27th December 2005, 12:17 AM
Rafaello napisał(a)
Czy to ta sama z ktora ja klikam? Co mi jej numer dales?

Nie ta to Paulina jak chcesz dam Ci jej numer gg :D :P a ten co masz to Daria.

Raphau
27th December 2005, 12:24 AM
To byscie widzieli... Zalozylem se rok temu folder pt "DRAGONS" w srodku sa najgorsze fotki dziewczyn z ktorymi klikalem ktore ujzaly swiatlo dzienne :/ FUJ...

froggio
27th December 2005, 03:07 PM
Kościk

twoja kolezanka jest calkieem ładna :]

ze 100x lepsza niz ten "pasztet" ze zdjecia z poprzedniej strony :P:rolleyes:

adek
27th December 2005, 05:12 PM
jakbym mial taka tapete w pokoju to bym calkiem juz byl nienormalny :D

a co do kolezanki to moge powiedziec ze fajna ale pewnie za mloda :p

Marioslaw
27th December 2005, 07:19 PM
Kościk napisał(a)
blleeee dosc, poswiecam sie i daje fotke mojej kolezanki, ale usune ja jutro o tej porze :)


edit : jesli " KTO¦" wezmie sobie J¡ na ava, to prosze modow o reakcje

I tak nie dalo by sie przerobic :P bo za malo widac :P :D

Elf
27th December 2005, 07:44 PM
Proszem Cię Mario:

MaRdoC
27th December 2005, 08:22 PM
a ten ... to Wy tu jakies rekordy pobijacie ?? czy co ?? :D

Som3body
28th December 2005, 12:43 AM
http://www.ilawa.mm.pl/~dogrizz/worek/moje.jpg
nowszego nie posiadam ^^

Marioslaw
28th December 2005, 11:54 AM
Elf napisał(a)
Proszem Cię Mario:

Mowilem ze hukowo bedzie wyglodac to najlepiej wygloda :P

Winch2006
29th December 2005, 10:58 PM
heh, rozbije wam klimat...

Winch2005 reaktywacja. Czyli scialem wlosy xD

Naddar
29th December 2005, 11:02 PM
to ty miales dlugie wlosy? jak tak to dokąd? xD

Zub_Zub
29th December 2005, 11:09 PM
widać że na każdego przychodzi kiedyś pora...^^ gdzie te czas kiedy się dostawało mokrym kucem po oczach po pływaniu itp. hmmmmm....

Odolan
29th December 2005, 11:29 PM
Ahhh ja nienawidze batow dluzszych niz 6mm nigdy nie zapuszczam :D

Winch2006
29th December 2005, 11:38 PM
zdjecie sprzed 6 miesiecy... mialem dluzsze teraz...

powiem tylko ze teraz mi pizga w glowe ;o

Zub_Zub
30th December 2005, 12:40 AM
a ja powiem że jak zciołem to ulga była taka, nic mnie do tyłu nieciągnie, jak cośpisze to widze to:D osczędność na szamponie, koniec walki z szczotką xD
za to minus że przez puł roku miałem tik nerwowy jakbym zarzucał włosami na bok albo za siebie a tu na glacu tylko kolo paru cm:p

adek
30th December 2005, 11:32 AM
no teraz winch wygladasz jak czlowiek :D

Marioslaw
30th December 2005, 11:44 AM
Zub_Zub napisał(a)
a ja powiem że jak zciołem to ulga była taka, nic mnie do tyłu nieciągnie, jak cośpisze to widze to:D osczędność na szamponie, koniec walki z szczotką xD
za to minus że przez puł roku miałem tik nerwowy jakbym zarzucał włosami na bok albo za siebie a tu na glacu tylko kolo paru cm:p

Musialy byc niezle jajca z Ciebie :P :D ja teraz zapuszczam :D ale juz po nowym roku dopadnie mnie maszynka prowadzona przez ojca :D bo nie zdzierze roztrzepanych wlosow jak wstane a nie ma czasu na czesanie :D

Naddar
30th December 2005, 01:17 PM
hehe ja zapuszczam juz ponad rok i juz grzywke mam kilka centow za brode :D
jak na metala przystalo - dlugie wlosy musza byc :D:D

Winch2006
30th December 2005, 02:19 PM
ja teraz jestem metalem "undercover"

probuje sie wmieszac w reszte spoleczenstwa. ale zeczywiscie brakuje mi tych wlosow, odrochowe chce lapa grzywke poprawic. albo przy muzyce powywyijac glowa. a tutaj lipa ;o

OmegaPL
30th December 2005, 11:34 PM
nie chce zakladac nowego tematu, dlatego tutaj zapytam... Dwa raz zresetowal mi sie mimowolnie komputer. Czy moze byc to wina RAM'u?? tzn, jesli przeloze go w dwa skrajne banki pamieci, to powinien sie przestac resetowac?? Czy ram lepiej dziala na skrajnych bankach??

finarfin_pl
30th December 2005, 11:51 PM
bardzo mozliwe ze to zasilka, masz juz nowa, czy jeszcze nie?
byc moze jest to tez wina BIOSu , uszkodzenia RAMu nie podejrzewalbym chociaz nie wykluczam

pytasz sie tez o ulozenie w bankach, a to juz jest mozliwe niestety :p
kumpel mial takie numery przy bardzo renomowanej plycie ABITA takze posrpawdzaj rozne mozliwosci, powkladaj do roznych bankow

pozdrawiam

Marioslaw
30th December 2005, 11:55 PM
Patrzac Winch na twoje foto 6michow wczesniej :d zapuszczam wlosy na Ciebie mialem na Harpagana ale twoje lepiej sie prezentuja :D

Winch2006
31st December 2005, 12:28 AM
Marioslaw napisał(a)
Patrzac Winch na twoje foto 6michow wczesniej :d zapuszczam wlosy na Ciebie mialem na Harpagana ale twoje lepiej sie prezentuja :D

GL w takim razie xD

OmegaPL
31st December 2005, 12:40 AM
finarfin_pl napisał(a)
bardzo mozliwe ze to zasilka, masz juz nowa, czy jeszcze nie?
byc moze jest to tez wina BIOSu , uszkodzenia RAMu nie podejrzewalbym chociaz nie wykluczam

pytasz sie tez o ulozenie w bankach, a to juz jest mozliwe niestety :p
kumpel mial takie numery przy bardzo renomowanej plycie ABITA takze posrpawdzaj rozne mozliwosci, powkladaj do roznych bankow

pozdrawiam

zasilka nowa. Hmm... wczesniej mialem lekko podkrecona karte graficzna i byly takie jaja. Wrocilem do fabrycznego taktowania i jakby sie uspokoilo.. zobaczymy jak to bedzie. Najwyzej poprobuje roznych ustawien ramow w bankach pamieci.

Marioslaw
31st December 2005, 10:04 AM
Winchester a masz jeszcze jakies screeny z taba w roli glownej ??? :P u najlepiej z tymi dlugimi wlosami :D

Zub_Zub
31st December 2005, 11:03 AM
hmm jak ja miałem walnięte ramy to się komp zwieszał albo właczał i jeszcze zanim wina odpalił resetyował... Może pożycz od kogość kostke i zobacz jak na innych chula

Winch2006
31st December 2005, 01:56 PM
Marioslaw napisał(a)
Winchester a masz jeszcze jakies screeny z taba w roli glownej ??? :P u najlepiej z tymi dlugimi wlosami :D

no to tak... zdjec juz niemam.

dysk poszedl do formatki, mam jaedynie to co na m@ilu zostalo.

ok, tutaj mam krotki filmik prezentujacy mozliwosci takich wlosow xD

zajmuje okolo 3mb

----------------------------
http://s46.yousendit.com/d.aspx?id=0R38N8HK78TXC24HYFDYJ4IPJ7
----------------------------

Kościk
31st December 2005, 03:14 PM
dzisiaj robione, troche slaba jakosc bo skanowane z malego zdjecia

Naddar
31st December 2005, 04:01 PM
Winch2006 napisał(a)
no to tak... zdjec juz niemam.

dysk poszedl do formatki, mam jaedynie to co na m@ilu zostalo.

ok, tutaj mam krotki filmik prezentujacy mozliwosci takich wlosow xD

zajmuje okolo 3mb

----------------------------
http://s46.yousendit.com/d.aspx?id=0R38N8HK78TXC24HYFDYJ4IPJ7
----------------------------

ahhah omg

"hahaha o japierdole"

ale powiem ci ze jak na zapuszczane wlosy to krotkie troche :]

i slabe cos mozliwosci mialy XD!

ale filmik imba ahahah xD

Winch2006
31st December 2005, 04:28 PM
to tez jest sprzed 6 miesiecy, mialem dluzsze teraz ;)

to bylo na zlocie motocyklowym w bielanach. a zasadniczo dzien po imprezie. pilismy reszte piwa za pol ceny.

Zub_Zub
31st December 2005, 09:31 PM
kościk nawet podobny jesteś do gościa na avku:D
w bobmaju będziesz bogiem xD

Naddar
1st January 2006, 12:23 PM
heehehe teraz sie posypia fotki z sylwka :D
ja w sniegu lol :P

Kościk
1st January 2006, 12:42 PM
no niezle Nash

Zub_Zub
1st January 2006, 03:43 PM
hehe podziwiam nasha:D ponimo dziwnej pozy ciągle stara się robić wrażenie że idzie:D

Naddar
1st January 2006, 04:30 PM
hehe ide bokiem lezac ;P :D kto tak potrafi?! XD

Marioslaw
1st January 2006, 07:40 PM
Nash napisał(a)
hehe ide bokiem lezac ;P :D kto tak potrafi?! XD

Kazdy ??? :P trzeba tylko dobrze poze odtworzyc i jazda :P

adek
1st January 2006, 08:15 PM
no ladnie ladnie Nash :p...na pewno da sie odtworzyc :D

Naddar
2nd January 2006, 07:28 PM
dobra dam 2 foto z serii 'na lezaco' :P
prosze nie zwarcac uwagi na lezaca niedaleko od mojej reki butelke ;p

uwaga duze foto bo mi sie zmniejszac nie chcialo :]
http://img448.imageshack.us/img448/6564/obraz0817wv.jpg

Marioslaw
2nd January 2006, 07:35 PM
Ze mnie 1 narodzilo sie duzo ludzi :D w mojej klasie prawie wszystie chlopy zaczeli zapuszczac wlosy :D

Odolan
2nd January 2006, 10:19 PM
Marioslaw napisał(a)
Ze mnie 1 narodzilo sie duzo ludzi :D w mojej klasie prawie wszystie chlopy zaczeli zapuszczac wlosy :D

U mnie na odwrot wszyscy maja krotko sciete max 3 cm jak dluzej, to jakies bury ich napierdalaja xD

adek
3rd January 2006, 04:41 PM
no to ladnie macie :p...u mnie kazdy jak tam chce...nie ma roznicy czy punk czy lysy...ewentualnie tylko rama odchodzi :D

Raphau
6th January 2006, 12:29 AM
No kurde dajcie jakas fotke :p bo ostatnio cos temat siadl i juz podniesc sie nie chce :/

Marioslaw
6th January 2006, 10:56 PM
Rafaello napisał(a)
No kurde dajcie jakas fotke :p bo ostatnio cos temat siadl i juz podniesc sie nie chce :/

HeHe bo widzisz juz dawanie zdjec nie jest w modzie :D :P. Najlepsze powiedzenie mojego facia od WoS'u :P

Marioslaw
8th January 2006, 04:36 PM
nowe nowe nowe...

Marioslaw
8th January 2006, 04:39 PM
nowe nowe...

Marioslaw
8th January 2006, 04:40 PM
no i powracajac do nastroju swiatecznego :D

Marioslaw
8th January 2006, 04:44 PM
a tutaj ja :D ale luxusowe zdjecie :D

mozna powiedziec ze mam przynajmniej prosty palec pamietam jak ktos na forum klanu BuFu dal zdjecie a tam taki krzywy palec :D

adek
8th January 2006, 08:30 PM
swiateczne zdjecie najlepsze :D

a co do gestu na ostatnim photo to mam nadzieje ze nie do braci xpamowskiej ?

Marioslaw
8th January 2006, 09:10 PM
adek napisał(a)
swiateczne zdjecie najlepsze :D

a co do gestu na ostatnim photo to mam nadzieje ze nie do braci xpamowskiej ?

Nie tu mialem sie pokazac :D teraz mam dluzsze wlosy :p no i pochwalic ze moj palec jest prosty :D a nie krzywy.

Choinka wycieta bo tam stal ktos :P

finarfin_pl
8th January 2006, 10:38 PM
to zdjecie z choinka wyglada jakby bylo wyciete na ksztalt dydola ze jajami lol :p

Kościk
8th January 2006, 11:46 PM
Rotfl, bez kitu tak wyglada jak sie przyjzalem ;p

Brestinder
9th January 2006, 07:16 AM
zrobie wam off-topa ale wiecie co? spieszcie sie ze pisaniem postów ^^ zaraz 300 stron

Zub_Zub
9th January 2006, 11:12 AM
fucktycznie dziwnie to wygląda...

OmegaPL
9th January 2006, 02:44 PM
lol :D ale wy macie pomysly :D

OmegaPL
9th January 2006, 02:50 PM
teraz moja kolej na zdjecia :)

bombki...

OmegaPL
9th January 2006, 02:50 PM
choinka 2 lata temu u babci :)

OmegaPL
9th January 2006, 02:51 PM
z szopki na jasnej górze :)

OmegaPL
9th January 2006, 02:52 PM
a teraz neich mi ktos powie co to jest w rzeczywistosci :)

adek
9th January 2006, 03:01 PM
ja chyba wiem...widzialem to u ciebie na zywo...to sa przerobione jakims filtrem (chyba z aparatu) swiatelka z choinki albo sama choinka z palcymi sie swiatelkami...cos takiego :D

Harpoon
9th January 2006, 04:24 PM
choinka tylko jak robiles zdjecie to miales cos tam z wyzwalaczem ustwione, chyba opoznienie czy cos, no i poruszyles nim znacznie ;]

OmegaPL
9th January 2006, 04:45 PM
harpoon racja :) mialem migawke otworzona chyba na 2 sekundy :)

Shadow90
9th January 2006, 08:12 PM
OmegaPL napisał(a)
z szopki na jasnej górze :)
O jeb*** jaki piekny!! xD

Naddar
11th January 2006, 08:45 PM
OmegaPL napisał(a)
z szopki na jasnej górze :)

dwno tu nie odpisywalem :)

fajne zdjecia a ten osiolek słodziusi ^^

Marioslaw
12th January 2006, 02:46 PM
Fajny klimacik przy chouinkach :D fajnie tez te swiatelka w ostatnim twoim foto Omega i szkoda ze szopki calej nie dales :D a z 2 strony zwierzaczka wystawili na takie zimno

Winch2006
12th January 2006, 04:30 PM
wolalem jak panienki postowaliscie ;o

btw. juz po swietach praktycznie ^^

Elf
12th January 2006, 04:53 PM
Hmm Winch tradycjonalnie zmieniony nick :D Winch2006 :)
Hmm widze ze jakos film się urwał :D
Więc zarzuce coś fajnego - otóż pochodzi to z forum LoLa (by DarkRaziel) ale tutaj lepiej wypali ;) No więc:

Skąd się wzięły wasze nicki ? :p

Marioslaw
12th January 2006, 07:54 PM
Elf napisał(a)
Hmm Winch tradycjonalnie zmieniony nick :D Winch2006 :)
Hmm widze ze jakos film się urwał :D
Więc zarzuce coś fajnego - otóż pochodzi to z forum LoLa (by DarkRaziel) ale tutaj lepiej wypali ;) No więc:

Skąd się wzięły wasze nicki ? :p

Ty spamerze jeden :P sam zalozylem w dyskusji ogolnej albo humorze taki topic Ci wyjasnie MiHu od imienia Michal Marioslaw tez od imienia TyfusNE z starozytnej Grecji itp. itd. poszukaj a nie spamujesz :P

Winch2006
13th January 2006, 11:01 PM
Elf napisał(a)
Hmm Winch tradycjonalnie zmieniony nick :D Winch2006 :)
Hmm widze ze jakos film się urwał :D
Więc zarzuce coś fajnego - otóż pochodzi to z forum LoLa (by DarkRaziel) ale tutaj lepiej wypali ;) No więc:

Skąd się wzięły wasze nicki ? :p

tradycyjnie, chcialem zmienic na Vine2006 ale GoT powiezdial ze Lukass powiedzial ze niema mowy. Myslalem tez nad Gwynbleidd... fajna xywa by byla. wkurze sie zalorze nowe konto.

Marioslaw
13th January 2006, 11:25 PM
i 1346 postow poszlo w pizdu :D nie to zeby mi tylko na postach zalezalo jak pewien pan ktory chcial adminka :P

Burzyciel
14th January 2006, 11:10 AM
a tak z innej beczki, ciekawe czy kiedyś naprawia opcje: Ustawienia :(

Gwynbleidd
14th January 2006, 11:46 AM
jedyne czego mi tak naprawde szkoda to data rejestracji... jednak July 2004 lepiej wygladalo xD


omg! i ten napis "Site Peon"

OmegaPL
14th January 2006, 11:47 AM
Winch!!! wracaj do zwyklego nicku!! :P

Gwynbleidd
14th January 2006, 11:50 AM
przyszedl czas na zmiany ;]

cRun
14th January 2006, 07:21 PM
a po co? :P

Harpoon
14th January 2006, 08:16 PM
wlasnie .... daj spokoj "winch" byl fajny, a teraz to jakis taki dziwny, nie ma go nawet jak przeczytac;p

daj spokoj, po co zmieniac cos co bylo dobre/fajne

Gwynbleidd
14th January 2006, 09:13 PM
mozesz czytac "Bialy Wilk". elficki sapkowskiego

a po co? sam niewiem ;d

Kiel
14th January 2006, 09:39 PM
A nie lepiej by bylo zmienic name Wincha na jakies inne i zostawic date ,posty itp?? Przeciez innym osobom dalo sie to zrobic to czzemu teraz nie?

Gwynbleidd
14th January 2006, 09:43 PM
Winch2006 napisał(a)
tradycyjnie, chcialem zmienic na Vine2006 ale GoT powiezdial ze Lukass powiedzial ze niema mowy. Myslalem tez nad Gwynbleidd... fajna xywa by byla. wkurze sie zalorze nowe konto.

przypomne

a tak pozatym to mi to wisi, przynajmniej jest to moj manifest na temat nabijania postow ;o

aha, to tez jest jak expienie postaci ;)

Winch2006 ma status colonel, teraz szkole second charr'a

Kiel
14th January 2006, 11:02 PM
Jak wolisz chociaz wedlug mnie to troche dobrej woli i ktos moglby to zrobic :)

Kościk
20th January 2006, 12:18 PM
dam zdjecie moze topic sie rozruszy ;)

od lewej strony - ja, vegeta, kumpel

finarfin_pl
20th January 2006, 05:32 PM
hehe super zdjątko :D
gdzie takie robia? :D
wpdne tam kiedys :p

niegdys jak bylem maly nie moglem przuscic zadnego odcinka DragonBalla :p

Odolan
20th January 2006, 08:01 PM
Gwynbleidd napisał(a)
przypomne

a tak pozatym to mi to wisi, przynajmniej jest to moj manifest na temat nabijania postow ;o

aha, to tez jest jak expienie postaci ;)

Winch2006 ma status colonel, teraz szkole second charr'a

maly prezent od GoT'a :P

Elf
20th January 2006, 08:32 PM
GoT napisał(a)
maly prezent od GoT'a :P
GoT próbuje zyskać wyborców :D

Gwynbleidd
22nd January 2006, 06:35 PM
GoT napisał(a)
maly prezent od GoT'a :P

wlasnie przed chwila zauwazylem, i od razu sprawdzam tutaj. Dzieki :D


Elf napisał(a)
GoT próbuje zyskać wyborców :D

I ma moj glos :D A nawet dwa bo mam dwa konta :P

Moldar
24th January 2006, 03:46 PM
niech strace :p

Marioslaw
24th January 2006, 04:34 PM
Fajna blacha na palcu :D

Burzyciel
25th January 2006, 11:25 PM
Topic przygasa moze ja wrzuce swoją fote (troche jakość słaba, ale jest ona robiona telefonem)

Kościk
26th January 2006, 02:04 AM
Burzyciel - fajna fotka, ale jak straciles 3 palce lewej reki (do polowy)?

Burzyciel
26th January 2006, 09:39 AM
Jak bys robił w tartaku też byś tak mniał :D

Marioslaw
26th January 2006, 10:57 AM
Wyglądasz jak jakis ProPlayer w tej Warszawie :D ale nie wiedzialem ze dorabiasz sobie na boku w tartaku dobrze wiedziec :P

Moldar
26th January 2006, 12:16 PM
fuck, ja bym nie mógł wytrzymać nie mając trzech palcy, tzn, nie majac całych :rolleyes:

Burzyciel
26th January 2006, 02:03 PM
Moldar wiesz, do obsługi myszki używam drugiej ręki, a lewej używam czasmi tylko do c-s'a :D

Odolan
26th January 2006, 02:31 PM
Burzyciel napisał(a)
Moldar wiesz, do obsługi myszki używam drugiej ręki, a lewej używam czasmi tylko do c-s'a :D

Fajny walek z tymi palcami :D

Brestinder
26th January 2006, 05:57 PM
też tak umie :P a tak ps. to jeszcze 5 stron do 300 ^^

Burzyciel
26th January 2006, 09:21 PM
To nabijamy, wyciągamy rączki z kieszeni i piszemy :D

OmegaPL
27th January 2006, 12:24 PM
fajna fotka

(zawsze jeden post wiecej do 300 stron :D )

Harpoon
27th January 2006, 12:28 PM
nie no panowie bez takiego spamu ;p

<spam> ;D

Zub_Zub
27th January 2006, 02:29 PM
właśnie, bez przesady, panowie!:D

Marioslaw
27th January 2006, 04:05 PM
a ja mam 111 stron bo mam 40 postow na 1 stronie ustawione a nie tak jak wy 5postow na stronie.

OmegaPL
27th January 2006, 04:14 PM
nie 5, tylko 15 :D

Brestinder
27th January 2006, 05:16 PM
juz tylko 4 :P niezmieniac ustawien !!
co to ma byc ... co wy chcecie odmładzac topik ze on taki mały ??

Zub_Zub
27th January 2006, 05:40 PM
cięcia w budżecie:P

OmegaPL
27th January 2006, 10:50 PM
dzsiaj widzialem fajny tekst... Wszedzie PiS. Az strach do lodowki zajrzec :)

Kościk
28th January 2006, 12:36 AM
sry za off topic, ale na moim forum to nikt nie spamuje :P

Brestinder
29th January 2006, 08:34 AM
51 postów wiecej !! you can do this guy's !! a tak pozatym to znam pare forów na których pewne panie potrafią nabijac 100 postów w godzine

Zub_Zub
29th January 2006, 11:48 AM
to mi chyba daleko do takiej pani;d ale są tu, u nas na forum, goście zdolni do tego:D

Raphau
29th January 2006, 12:50 PM
wiem że takie pisanie to spam... ale myśle że możemy do pobicia rekordu to zrobić!! Więc przyłączam się do was...

Gwynbleidd
30th January 2006, 09:11 PM
ej, mam propozycje... olaszam konkurs ;d

podawajcie mi tutaj zdjatka jakichs panienek, ja wybiore najlepsza i osoba ktora ja zapostowala dostanie wyroznienie ode mnie :D a pozniej zmiana, kto inny bedzie wybieral xD

Zub_Zub
31st January 2006, 10:29 AM
to moze ja pierwszy, sam nie wiem która lepsziejsza:D

Elf
31st January 2006, 05:08 PM
Zub_Zub napisał(a)
to moze ja pierwszy, sam nie wiem która lepsziejsza:D
LOOOOOL OmG, weź to usuń bo mi się nie dobrze robi!!

Zub_Zub
31st January 2006, 05:53 PM
co ty poczucia piękna nie masz czy jak??
to jest moja tapetka^^

Burzyciel
1st February 2006, 07:23 PM
Mi sie tam podoba

OmegaPL
1st February 2006, 08:30 PM
lol... elf co Ty homo jestes?? :D

FeniX`cK
1st February 2006, 08:47 PM
Zub_zub jakis kontakt z paniami masz ? :PPP Tylko jak gadaja kszakami to nie chcem :PPP
Pomuc wam w dobiciu postow? ? ? ^^

Zub_Zub
1st February 2006, 08:55 PM
hehe tylko krzaczki:D

a jak możesz to spamuj z nami:D

Raphau
1st February 2006, 11:34 PM
Przyłączam się po raz kolejny :D

Tym razem zapraszam do oglądania moich repków :) http://eurobattle.net/forum/showthread.php?s=&threadid=23105

Elf
1st February 2006, 11:58 PM
W kupie siła, w kupie siła, w kupie siła, w kupie siła !!
Jeszcze raz wszyscy razem rączki do góry !! :D

Raphau
2nd February 2006, 12:12 AM
Trzymajcie się kupy! Jej nikt nie ruszy! (chyba dlatego, że śmierdzi)

Zub_Zub
2nd February 2006, 10:07 AM
miliony much nie mogą się mylić!!!

finarfin_pl
2nd February 2006, 06:25 PM
takich trzech jak nas dwoch to nie ma ani jednego ;p

Raphau
2nd February 2006, 06:50 PM
to jest troche dłuższe...

Takich trzech jak nas dwuch to nie ma nigdzie na świecie... Powiedział czwarty i w pięciu poszli na piwo...

finarfin_pl
2nd February 2006, 08:27 PM
hihi wiedzialem ze o czyms zapomniałem ;p

Kościk
3rd February 2006, 04:09 PM
poszli w pieciu na piwo, ale jedyne co dostali to kop z polobrotu od Chucka Norrisa hehe

Marioslaw
3rd February 2006, 05:01 PM
http://www.fotka.pl/osoba.php?id=846852

dzis mi to friend wyslal :D

BLUE_SYSTEM
3rd February 2006, 07:01 PM
Mario to ty ? http://www.fotka.pl/osoba.php?id=857516

Marioslaw
3rd February 2006, 09:24 PM
BLUE_SYSTEM napisał(a)
Mario to ty ? http://www.fotka.pl/osoba.php?id=857516

Naszczescie nie :D Normalnie sie przestraszylem jak to przeczytalem moje zdjecie serfuje po necie :D

finarfin_pl
5th February 2006, 11:24 AM
topic wcale nie stanął przed 300-stroną.. to tylko fatamorgana :cool:

Raphau
5th February 2006, 12:03 PM
Hehe (kolejny spamik) niedługo zakładam bloga o jackassach z konina :D:D (moi kumple w roli głównej) :D:D to będzie odlot... Będą filmiki do dl :)

Burzyciel
5th February 2006, 01:57 PM
Nie zapomnij o linku do tej strony

Odolan
5th February 2006, 08:01 PM
dobra dobra ;P rozpedziliscie sie za bardzo nie spamujcie tak, ze to jest Off Top to nie znaczy ze musicie tu pisac takie pierdoly jak na jakims chacie, to forum panowie :)

Harpoon
5th February 2006, 08:42 PM
dobra co by nie bylo.

dzisiajsze wyczyny na desce :D to moj pierwszy sezon wiec w zasadzie nic jeszcze nie umiem.

ps. hope sypalismy sami;]

Harpoon
5th February 2006, 08:45 PM
jeszcze jedno

Harpoon
5th February 2006, 08:48 PM
no i ostatnie... to kolega

mam jeszcze filmiki ... jak przekonwertuje to wrzuce

Zub_Zub
5th February 2006, 10:34 PM
skubani, u mnie jak się usypie chope to zaraz dzieciaki sankami ją zjadą jak odejdziemy na chwile a raile złomiarze ukradną....:/

Burzyciel
5th February 2006, 10:54 PM
Korna Harpoon fajne zdjęcia, chcialbym kiedyś spróbowac jezdzic na desce, ale za daleko mam to gór :(

Zub_Zub
6th February 2006, 11:18 AM
Jeśli dobrze widze w opisie że Warszawa i okolice to żaden problem:p
W Warszawie jest sztuczny stok przy sklepie z dechami, można na miejscu sprawdzić jak działa lub wyporzyczyć i pouczyć się:P
A jak już się wkręcisz w to na dobre to zawsze się znajdzie kasa żeby pojechać w góry, wkońcu nie zawsze trzeba z uszykowanych stoków korzystać, bo na nich najwięcej kasy się traci:P

Burzyciel
6th February 2006, 11:52 AM
Zub a podaj ulice, bo ja wawy jeszcze tak dobrze nie poznałem aby wiedziec gdzie sklep z dechami :D

Zub_Zub
6th February 2006, 12:15 PM
hmmm ulicy to ci nie podam bo nie znam:D
musisz poszukać górek i sklepów obok nich, w pierwszym lepszym sportowym powinni wiedzieć gdzie to jest:)
Ja w wawie raz w życiu byłem to ci nawet wizualnie teraz drogi nie opisze co obok jest xD

Harpoon
6th February 2006, 03:07 PM
Originally posted by Zub_Zub
skubani, u mnie jak się usypie chope to zaraz dzieciaki sankami ją zjadą jak odejdziemy na chwile a raile złomiarze ukradną....:/

no... tylko ze my usypalismy taka hope, ze jak ktos by na sankach na nia wjechal bo pewnie by sie razem z tymi sankami przy ladowaniu polamal ;D

ja I zdjeciu to jeszcze jest mala, a pozniej ja sporo podpypalismy i calkiem fajnie juz jest. mam zamiar jeszcze ja powiekszyc, tylko ze to chyba dopiero w weekend ;/

Zub_Zub
6th February 2006, 03:23 PM
nie mówie że dzieciaki całe są, poprostu głupie są i tyle ale i tak najlepszy manewr był jak nam łopaty dwie zakosiły...
na szczęscie strata nie duża bo my też je zakosiliśmy spod supermarketukiedy goscie od odśnieżania dachu poszli po coś do środka:P

Raphau
7th February 2006, 11:57 PM
Tak lubie moje miasto (Konin) że musze to pokazać!

adek
8th February 2006, 11:56 AM
hehe dobre to Rafaello...tez musze zalatwic jakas taka fotke z moim miastem :)...trzeba z kolezankami pogadac :)

Raphau
8th February 2006, 03:17 PM
adek napisał(a)
hehe dobre to Rafaello...tez musze zalatwic jakas taka fotke z moim miastem :)...trzeba z kolezankami pogadac :) HeHE... Z chęcią obejrze :D

OmegaPL
10th February 2006, 06:33 PM
chyba nigdy nie dojdziemy do 300 :P :D stoi na 299 :D

MaRdoC
10th February 2006, 07:05 PM
to ja wam pomoge... dobic do 300

Zub_Zub
10th February 2006, 08:25 PM
nie wypada nie pomóc:P

Odolan
10th February 2006, 08:26 PM
Zub_Zub napisał(a)
nie wypada nie pomóc:P

Nie przesadzajmy panowie :P Bo to jest zwykly spam. Za bardzo sie rozbujaliscie ;D

Raphau
10th February 2006, 09:09 PM
Porozmawiajmy o walentynkach :D niech każdy się wypowie... Przynajmniej wtedy nie będzie to spam :p :D

(JEszcze 6 postów!)

MaRdoC
10th February 2006, 11:03 PM
hmm no a wysylam 4 kartki chyba :) do kolezanek :)

A walentynki to taki kolejny zgapieniec od USA :P BO jak sie kogos kocha to sie to wyraza swoim zachowaniem w codzienosci a nie przez to jak duzy bukiet sie da w walentynki...

Raphau
11th February 2006, 12:13 AM
Kumpel powiedział mi że gdzieś wyszukał o św. Walentym i było napisane że jest patronem paralityków i upośledzonych (informacje niepotwiedzone)... Jeżeli to prawda co napisał to mamy fajne święto :p

EDIT. Cytuję ( http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ty_Walenty )
"W Polsce czci się go jako patrona w chorobach umysłowych, szczególnie padaczki i podagry"

Odolan
11th February 2006, 08:28 AM
Rafaello napisał(a)
Kumpel powiedział mi że gdzieś wyszukał o św. Walentym i było napisane że jest patronem paralityków i upośledzonych (informacje niepotwiedzone)... Jeżeli to prawda co napisał to mamy fajne święto :p

EDIT. Cytuję ( http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ty_Walenty )
"W Polsce czci się go jako patrona w chorobach umysłowych, szczególnie padaczki i podagry"

Jak juz mowilem w wikipedi pisza co chca a admini jakos nie robia nic zeby to zmienic :P

Zub_Zub
11th February 2006, 08:45 AM
heh ja ja dzisiaj na impreze walentynkową idem:P Wyższy Wymiar w katowicach^^ niby dziwne bo się metalu słucha ale ja tam się nie ograniczam:P milion lasek będzie więc i po co:D

adek
11th February 2006, 12:13 PM
ja rowniez bylem na imprezie walentynkowej...wbilismy z ekipa na dyske techno (czytaj prawie jak co piatek :) ) i powbawilismy sie...bylo przekozacko poznalem kilka fajnych "kolezanek" :)...ogolnie spoko ale noc minela u boku jednej kolezanki :)


dobijac do 300 !!

Zub_Zub
11th February 2006, 12:25 PM
no ja na to własnie licze:P
jak co sobotexD

Kościk
11th February 2006, 01:53 PM
taaak sobota :D dzisiaj dla odmiany idziemy na winko, a potem do baru, albo odwrotnie :P

Raphau
11th February 2006, 02:03 PM
GoT napisał(a)
Jak juz mowilem w wikipedi pisza co chca a admini jakos nie robia nic zeby to zmienic :P Ale dowiedziałem się od mojej wychowawczyni (katechetki), że to prawda :p czli we wtorek mamy święto paralityków :D

OmegaPL
11th February 2006, 03:30 PM
hah!!! jest 300 :D

OmegaPL
11th February 2006, 04:26 PM
a tak przy okazji... przegladalem sobie ten topic i zobaczcie co znalazlem.. :P poznajecie? :D http://img47.exs.cx/img47/1584/loot5dm.jpg

Raphau
11th February 2006, 05:18 PM
HeHe... To HOti :D żyje jeszcze?

MaRdoC
11th February 2006, 06:25 PM
no ludzie odchodza:/ tylko ja jak naarzie sie trzymam :P

Raphau
11th February 2006, 09:36 PM
MaRdoC napisał(a)
no ludzie odchodza:/ tylko ja jak naarzie sie trzymam :P No co ty... Każdy kiedyś wróci... Wszyscy przeżywamy wzloty i upadki :)

Btw. Przeglądałem ten temat od dechy do dechy i lol Look...

OmegaPL
11th February 2006, 10:00 PM
buahahahahhaha :D no nie :D buahahahahaha :D lol :D jaki zelik na wlosach :D lol :D

Kościk
12th February 2006, 12:27 AM
wooooo a widzieli cos takiego - http://video.google.com/videoplay?docid=-8693615765998245010&q=korn ......

Raphau
12th February 2006, 01:07 AM
Potrzebuje waszej rady (jako z pewnością bardziej doświadczonych...) bo nie wiem co kupić swojej dziewczynie na walentynki :p (NIE ¦MIAÆ SIE BO *******) pls help...

MaRdoC
12th February 2006, 01:13 PM
No co ty... Każdy kiedyś wróci... Wszyscy przeżywamy wzloty i upadki

no oby oby :) ja tez czasami robie sobie przerwe ale nie dluzsza niz 3 miesiace :)

Raphau
12th February 2006, 01:26 PM
To ja :D tylko zła jakość fotki bo zdjęcie z fona :p (nie śmiać sie!)

Kościk
12th February 2006, 02:03 PM
Sanitariusz Rafaello :)


ps. co do tego prezentu na walentyki ( ble nie lubie tego "swieta" ) to tez jakas rada przydalaby sie ;)

Zub_Zub
12th February 2006, 03:25 PM
nie wiem jak wy tam swoim ale ja kupije bukiecik róż i nabyłem już takie złote serduszko wisiorek:) go tam w różyczkach schowie będzie git, ale jakbym miał dopiero jakiejś dziewczynie na którą poluje coś kupić to nie mam pojęcia, ale jak się jest z kimś już troche to taki banalik jest najlepszy:D

adek
12th February 2006, 05:08 PM
Rafaello napisał(a)
No co ty... Każdy kiedyś wróci... Wszyscy przeżywamy wzloty i upadki :)

Btw. Przeglądałem ten temat od dechy do dechy i lol Look...

lol hahahah rotfl :D:D....przegiecie dupy...ale dobra nie smieje sie juz :)



a co do walentynek to roze sa dobre...czy na podryw dziewczyny juz dla swojej z ktora sie chodzi :)....a wisiorek tez nie glupia sprawa

Raphau
12th February 2006, 05:19 PM
No wiecie... Nie chce odrazu "na głęboką wodę wchodzić" bo chodzimy dopiero miesiąc :p

Elf
12th February 2006, 06:05 PM
Ja proponuje plan B ;0
Kwiaty XD

adek
12th February 2006, 06:19 PM
no to kwiaty + porzadna bombonierka powiiny styknac...chyba ze jest wymagajaca to jakeis kino czy kolacja (najlepiej disco :D )

Harpoon
12th February 2006, 06:32 PM
winch sweety przeslij mi te "wiedzminy" na harpoon07@o2.pl ;]