PDA

View Full Version : Clan Issues [nVp members only !!!]



Pages : 1 2 [3] 4 5

[FaLLAngeL]
2nd March 2008, 12:10 AM
comemylady igra na gogge ne goge ...

pRiMe
2nd March 2008, 03:13 AM
Lol bre ja pricao sa njim comemylady igra na goge...ne postoji gogge :)))

Kominterna
2nd March 2008, 03:16 AM
Ma daj jbte vama i goge i gege svih cu po kikovati. ;D

pRiMe
3rd March 2008, 03:41 AM
Evo ovako taj goge like je comemylady a deli acc sa goxx-om mada je goxx inactivan trenutno znaci da je to taj comemylady i kaze mi bl00dsucker da je on dobar prijatelj sa goxxom i da nikad nije bio chief 4gl klana a znam da nije ni comemylady posto mu znam acc-ove tamo a i ne igra vec neko vreme tamo.Znaci srao je.
A i juce ili kad vec je izasao iz klana.
Znam da je udis-u dobar prijatelj ali lik kenja puno.

wBP-BraD_PiTT
3rd March 2008, 06:02 AM
Swe u swemu Goge (pa bilo ko to bio-mozda sam to i ja :) ) ce biti banowan uskoro :D http://www.eurobattle.net/showthread.php?t=66942

pec
3rd March 2008, 10:03 AM
CantStopPain = Cile got klikeri
goge = dunno
Memoria = John
za loading nemogu da ga lockuju

UdIsBlizBadJoke
3rd March 2008, 10:20 AM
Evo ovako taj goge like je comemylady a deli acc sa goxx-om mada je goxx inactivan trenutno znaci da je to taj comemylady i kaze mi bl00dsucker da je on dobar prijatelj sa goxxom i da nikad nije bio chief 4gl klana a znam da nije ni comemylady posto mu znam acc-ove tamo a i ne igra vec neko vreme tamo.Znaci srao je.
A i juce ili kad vec je izasao iz klana.
Znam da je udis-u dobar prijatelj ali lik kenja puno.

Ne znam o cemu se radi ali ovako.
Goge nije comemylady, to je srle iz 4gl (bivseg posto su se raspali). Gogge takodje nije comemylady jer je to neki makedonac koji me svaki dan smara za AT. A sto se tice comemyladya on mi je "kao" real life friend, samo sto mi nije jasan (doduse i ne trudim se da ga shvatim). Smuvam ga sa ortakinjom, raskinu posle mesec dana i covek se ne javlja od tad. LOL LOL LOL

pRiMe
3rd March 2008, 12:02 PM
Pricao sam sa bl00dsuckerom i kaze da je to comemylady i deli taj acc sa goxx.-om (goge)...ali ok ae w/e
Mada je izasao sam napolje iz klana zato sto je imbic.

-_-ForeveR-_-
3rd March 2008, 12:30 PM
Pricao sam sa bl00dsuckerom i kaze da je to comemylady i deli taj acc sa goxx.-om (goge)...ali ok ae w/e
Mada je izasao sam napolje iz klana zato sto je imbic.
brate a oni meni kazu to je FiveIron mada nisam verovao zar je bitno...,nije tu vise gotova stvar
EDIT:OMG jebani cookies uso sam na ovaj acc

Brian_Molko
3rd March 2008, 05:46 PM
bl00dsucker je izaso is klana ... napravio je svoj clan ,,, loliosha je

pRiMe
3rd March 2008, 09:31 PM
e budala izasao...onu nikolku sam ubacio u klan zato sto je rekla da je igrala vs plavshe i ownala ga je ako vam se ne svidja a vi je kikujte.

pRiMe
3rd March 2008, 09:59 PM
Znam da je likusha poslala mi je slike...kul riba : )
Kaze da nije devica ^^

rapeMe
4th March 2008, 01:57 PM
komi na koji fazon obrises postove da ja ne mogu da ih vratim?
daj mi samo to reci molim te..

Kominterna
7th March 2008, 06:53 PM
Kad nam bude godišnjica, napravite jedan imab thread ovde, napravite announcement i mass posts u vezi toga, neka se znade ! :)

Brian_Molko
7th March 2008, 08:09 PM
trebalo bi veceras otvoriti thread u happy birthday threadu za nVp i reci wikleru da ne brise

edit : otvorio sam hB thread xD

maxto0l
8th March 2008, 06:34 PM
Novi član je Pathf1nder nadam se da moze ostati xD

milanpavic
8th March 2008, 06:50 PM
evo vam test game

rapeMe
8th March 2008, 06:57 PM
pff vs takvih likova nije obavezan test game ..
ali kako hocete x))

kissez

[FaLLAngeL]
8th March 2008, 09:17 PM
mene niko nije testirao :-/ . Mada bih ja pao 1/1 xD

pRiMe
9th March 2008, 02:08 PM
Ubacio sam u klan imba.elf lika neki srbin ili hrvat nije ni vazno juce smo ja i hellboy igrali test game vs njega i ono kontam da nije los za jednog peona....mene sramota da postujem replay ovde koliko sam ja lose igrao rofl zaboravio sam BO sa humanima tt jedva sam ga dobio,na kraju sam ispao veci noob od njega : / posle je igrao i vs hellboya i dobro je igrao takodje ja sam mislio da je neka nubara teska ali nije nego treba da vezba jos.
Ako neko hoce stavicu replay da vidi kako lik igra.

mestar
9th March 2008, 03:53 PM
ja ocu da stavis neki svoj UD vs 1v1 da vidim tatu kako igra xD

Brian_Molko
9th March 2008, 03:54 PM
btw pathf1nder je izasao iz klana posle nepunih 24h provedenih u njemu

Milac
9th March 2008, 03:57 PM
imba.elf je bosanac =)

pRiMe
9th March 2008, 04:22 PM
A da sve jedno :D
Ma kakav tata i stratovi jbt nisam igrao sto godina vidis da me skoro taj imba.elf pobedio ffs.
Uvek sam bio nub sa humanima ali bar sam znao BO :s a sad ni to ni micro/macro ni qrac xd
EDIT: evo mestar http://www.eurobattle.net/showthread.php?t=50910&page=110
Tu sam postovao moj jedan replay sa @north-a solo vs orc-a mozda si video...mada sam imao tu los micro.
Tad sam zadnji put odigrao solo i evo sad :D

rapeMe
10th March 2008, 01:06 PM
cek nisam u toku .. taj imba.elf je u klanu>?

ako jeste kikujte ga odma!

pRiMe
10th March 2008, 01:08 PM
Lol eto sad...zasto ?Jel ti nesto uradio ?JEL TREBA DA DOLAZIM DA BIJEM ? xD
Dobar lik bar po meni pa sam ga ubacio u klan.
Edit : izsamaran je iz klana xD rasha sredio :)
Novo pravilo : samo likovi sa iznad 65% mogu da igraju test i udju u klan.

obey.my.dreamz
10th March 2008, 01:25 PM
pazi ,brate.. ako prime dodje da te bije,.. bolje bi bilo da te ne nadje na adresi...

pRiMe
10th March 2008, 01:28 PM
Ne,idem da ga branim o,o
Tebe cu da bijem ti si mrsavi gosu video sam slike j/k xD

pec
10th March 2008, 01:31 PM
FlyingCrab-------Peon-------53,6%=======KICK
------------------------------------------------
cimo------------Grunt------Sun Jan 21====DEMOTE
cow_ent_cziken-Grunt------Tue Feb 12====DEMOTE
iownyou--------Grunt------Thu Jan 31=====DEMOTE
Evo ljudi sta sam primetio malo da pomognem ovo posle= je ono sto bi ja uradio vi ne morate samo da dam na uvid

Brian_Molko
10th March 2008, 01:42 PM
flyingcraba nemojte da kikujete k ?

Kominterna
10th March 2008, 01:43 PM
Kominterna 60 %. Kick ?? :(

pRiMe
10th March 2008, 01:44 PM
Ja sam se dogovorio sa cimom da kad mi bude trebao za cw ili nesto da ga nadjem na @north-u...tako da nemojte da ga kikujete igra na @north-u i gosu je ^^
Leteci parmezan ehmm leteca kraba je prijatelj od rashe i steve tako da nece biti kikovan : ) a za ove ostale boli me qrac xD
E da komija kick xDDD

mestar
10th March 2008, 01:51 PM
kick mene jer sam posto zivcana budala (samo vs milca xD )

Moram se ispricat milcu ako ga smeta sto wajnam dok igram vs njega..u biti neznam sta mi je
Vs Milana igram najnormalnije uvijek gubim al ne serem a npr vs onog blade (Žac) sam gubio i uvijek srao nes sad nema njega pa moram milcu xD
Ne stvarno nije da wajnam to ja vise iz zajebancije al Milac kad mi pocnes govorit kak da igram sa UD (usred gejma) onda mi fakat ides na kurac..

rapeMe
10th March 2008, 02:44 PM
Pa likovi koji su vec u klanu, a imaju ispod 65% su ok ..
samo oni koji hoce od sada da joinaju klan ..

kissez

pec
10th March 2008, 03:34 PM
Identitet Nazgul_27 lika je nepoznat posle neke priche sa Nazgulom na MSNu sam ga pitao koj mu je acc na Xpamu on je rekao da nema nijedan vise kad sam ga pitao za Nazgul_27 acc on je reko da nema pojma za to

rapeMe
10th March 2008, 07:17 PM
sto se trpas pa ti sad..

taj nazgul_27 uopste nije real nazg..
to je neki jovicev topli brat iz hrv..

koliko ja znam to se oduvek znalo .. samo ovaj pec uvek nesto neobavesten .. ko Kostunica

Milac
10th March 2008, 07:58 PM
pa ti ides meni na kurac s tim plakanjem: look at me, im poor ud! look at that imba bm! look at imba grunt! look at imba burrow! imba peon repairing burrow, cant desytroy it! ud weak nuke!! poor ud

i bokte, tako svaki jebeni gejm... nemrem vise slusat i sad umjesto da te idem podjebavat - ne zelim, gledam kak da ti pomognem, da ti dam neki savjet... nisam ja neki igrac da mogu tu okolo djeliti savjete al neke stvari koje vidim kazem i ti odmah ono...

i sad cu ti jos jednom rec. igrao si vs milana ei 1000 puta i jos ne mozes skuzit da stalno ide isto. pokripa ti odmah fast middle za item onaj i umjesto da budes tamo ti se zajebavas sa zelenim kripovima.. zatim pokripa gornji zeleni krip i ide ti ubit aco -> zato napravis aco vise, za svaki slucaj. dalje, radi tower... dodes ranije pa ga prekines... ide t3 sto znaci da ga trebas jebeno stisnut, uzmes licha i frost armor.... i kasnije, posto se taj t3 izmedu ostalog temelji na nabrijavanju bma (ima boots, orb i pun kufer attack increas itema, jako rijetko ima heal ili invu) nabacis malo nuke na njega itd.

evo, mozda su glupi savjeti, al uostalom, puca mi...

mestar
10th March 2008, 08:43 PM
Milac najjaci si.

obey.my.dreamz
10th March 2008, 11:09 PM
pa ovako, svako ko zeli da mi se obrati , nek procita milac-ov signature i eto mu odgovor, .[
peace

[FaLLAngeL]
10th March 2008, 11:53 PM
pa ti ides meni na kurac s tim plakanjem: look at me, im poor ud! look at that imba bm! look at imba grunt! look at imba burrow! imba peon repairing burrow, cant desytroy it! ud weak nuke!! poor ud

i bokte, tako svaki jebeni gejm... nemrem vise slusat i sad umjesto da te idem podjebavat - ne zelim, gledam kak da ti pomognem, da ti dam neki savjet... nisam ja neki igrac da mogu tu okolo djeliti savjete al neke stvari koje vidim kazem i ti odmah ono...

i sad cu ti jos jednom rec. igrao si vs milana ei 1000 puta i jos ne mozes skuzit da stalno ide isto. pokripa ti odmah fast middle za item onaj i umjesto da budes tamo ti se zajebavas sa zelenim kripovima.. zatim pokripa gornji zeleni krip i ide ti ubit aco -> zato napravis aco vise, za svaki slucaj. dalje, radi tower... dodes ranije pa ga prekines... ide t3 sto znaci da ga trebas jebeno stisnut, uzmes licha i frost armor.... i kasnije, posto se taj t3 izmedu ostalog temelji na nabrijavanju bma (ima boots, orb i pun kufer attack increas itema, jako rijetko ima heal ili invu) nabacis malo nuke na njega itd.

evo, mozda su glupi savjeti, al uostalom, puca mi...



sto mi je ovo milac postao nervozan :( ?

mestar
11th March 2008, 12:34 AM
milac ne seri xD

pRiMe
11th March 2008, 07:02 AM
Milac je upravu.Ipak ima dosta iskustva sa @North-a

maxto0l
11th March 2008, 06:22 PM
e neki lik oce u klan pa smo odigrali test game
pogledajte i recite misljenje ....

pRiMe
12th March 2008, 01:37 PM
Idem da gledam...
Btw pozvao sam onog nVp_master u klan....zao mi je klinca cak je i acc napravio sa klan tagom pa sam pozvao a to je onaj lik coilnova-dead...rekao je da nece nikad izaci iz klana zato je i napravio kao taj acc.
Ako vam smeta pa vi kick lepo ;D bilo mi ga je zao...sta cu takav sam ^^
Edit : jao evo kaze mi lik ''don't tell to unstoppable me coilnova-dead xD he is very angry on me'' xD

Brian_Molko
12th March 2008, 01:48 PM
da ja cu ga kick odma ... i usput cu da mu se najebem mile majke ...ti znas kakva je taj klinac picka ... sta si se raznezio.

e za ovaj test game sto je max igro :
nisam elf igrac (ofc) ali meni lik ima malo blentav gejming .... prvo vadi arcere pa onda krene hantersice,ide dh sa imolacijom pa onda uzme vardenku 0.o,+ lik je imo nula map control sa wispovima,cak ne znam da li je i skautovo.... ne znam mozda tako treba da se odigra,ali ono brate ne bi trebali bas svakog pustati u klan .... tako da je moj odgovor ne ....mozda se vi necete sloziti samnom,ne znam... ae prime sta ti mislis.
max kazi sta ti mislis,ti si igro vs njega imas najbolji uvidjaj


btw prime pico dolazimo ja i unstopp u sredu do NS-a tako da se nacrtas na starom mestu xD
zvao sam te danas dok sam bio u skoli da ti to kazem ali si jos uvek lalao

edit:kicko sam coilnovu-deada ..... licemerni klinac... sad se guzi nazad a kad su ga primili u OVP i BoS nije spominjo nas uopste .... sad moze da se vrati tamo

edit 2 : burazer mi danas dolazi sa faxa tako da me nece biti na serveru jedno vreme .... gledacu da posetim forum bar jednom dnevno ako prosetam malo do igraone

edit 3 : a u kurac uvek nesto zaboravim ..... dobio sam cl ikonicu ! ko je sad gosu UD ? :D

edit 4 : e ae da kupimo primetu monitor u boji .... oni crno beli ssovi mislim vise stvarno xD j/k

edit 5 : pogledajte ss i recite mi da nisam djubre xDDDDD

-Destroyer-
12th March 2008, 02:20 PM
why u destroy my life =))=)):D=))=))

mestar
12th March 2008, 02:52 PM
a jesi smrad pa pusti decka da bude u klanu sta ima veze vidis da je zaostao u razvoju xD

Kominterna
12th March 2008, 02:53 PM
why u destroy my life =))=)):D=))=))

Stop spam please, make normal comment. Yea this was funny, but, do I have to know that you are laughing atm ? I think not.

Jovic
12th March 2008, 05:14 PM
sto se trpas pa ti sad..

taj nazgul_27 uopste nije real nazg..
to je neki jovicev topli brat iz hrv..

koliko ja znam to se oduvek znalo .. samo ovaj pec uvek nesto neobavesten .. ko Kostunica

neznam ja ko je taj.. wtf?

Milac
12th March 2008, 07:55 PM
edit 4 : e ae da kupimo primetu monitor u boji .... oni crno beli ssovi mislim vise stvarno xD j/k

slazem se s ovim... fakat, wtf ti je sa ssovima?

rapeMe
12th March 2008, 11:33 PM
neznam ja ko je taj.. wtf?
pa kako ne znas jbt?
lik mi reko da se kao volite.. da ste se guzili u hodniku kod neke tople zgrade... tako kaze...
kaze kad ti ga umocio vikao si .. e sad ne znam sto .. ovo bas nisam razumeo .. :"UNSTOPPABLE UNSTOPPABLE !!! " .. tako valjda ..ako se dobro secam ..

inace .. nemoj da mu kazes da sam ti reko .. ali kaze da nisi bas nesto nadaren ..
jbg .. zao mi je .. iako ja ne znam kako ti je al moze placebo da ti objasni .. njemu max 12cm.. x(( ali ipak mi je jebo mama Vesnu i sestru Milu i to u isto vreme.

i tako .. svega je tu bilo .. al ono .. vazno je da se vi volite .. jebo ostalo

Brian_Molko
13th March 2008, 07:43 PM
btw mogo bi raso da editujes member listu ...dosta toga je izmenjeno

-Destroyer-
13th March 2008, 07:56 PM
sa kojim accountom bi ja mogao u nekom buducem vremenu da dobijem shabana? na curse sam activan,moglo bi na taj :D necu zloupotrebiti polozaj! xD

rapeMe
13th March 2008, 09:11 PM
@destro -pa .. sto da ne ..meni je svejedno .. slabo sam aktivan pa ono x)
nek kazu ostali sta misle ..

@brian - kk .. ew za pola h..

pec
14th March 2008, 06:14 AM
@Milos svejedno samo ne oba xD
ovako rezime
Neko me promotovao u grunta [naoruzanog shqiptara]
Cile IZASO iz Clana
Kominterna acc nije u Clanu Vishe
edit:......

Brian_Molko
14th March 2008, 06:32 PM
brate kominterna acc je bio u klanu 100 godina ..... definitivno nije trebo da izadje..
hm a za milosha sto se tice samana ...evo ja cu reci da se slazem.
ja sam i ovako razmisljo da bi on il max mogli biti promotovani u shamane,jednostavno zato sto su aktivni na laderu/forumu , sa balkana su ... etc etc cekamo misljenje ostalih

a i bliz bi mogo shamana da dobije nazad (al cini mi se da on nece)...
i jos jedna stvar ... ja se kontam da nije lesh ako imamo malo vise samana xD

mestar
14th March 2008, 06:43 PM
ma sve u shamane i bok xD
a mene u peona da budem kul

-Destroyer-
14th March 2008, 08:13 PM
evo i ja se slazem da budem shaman...aj kad ste navalili,shto da ne :D
CurseOfTheElves ftw xD

rapeMe
15th March 2008, 07:53 PM
Member Lista editovana!


cmok!

Kominterna
15th March 2008, 09:01 PM
Ja cu 20. Avgusta napraviti novi Kominterna account tako da je sve OK :)

Ako su Jane ili Max aktivni na Xpamu bolje njima shamana dati.

Jovic
17th March 2008, 04:23 PM
ljudi... neće me više bit tu ... pošto je server toliko bugovan da mi se povraća.... tako da me slobodno možete demotat u peona.... dođem na dotu tu i tamo... :beer:

rapeMe
17th March 2008, 07:17 PM
takodje x) osim peona i dote

pec
19th March 2008, 04:29 PM
Nikolka securegamers.com/shadowfrench
Nikolka securegamers.com/shadowfrench
Nikolka securegamers.com/shadowfrench
CantStopPain : dunno i can request to kick you from clan.
Nikolka:Kick me
Nikolka securegamers.com/shadowfrench
Nikolka securegamers.com/shadowfrench
nikolka has been banned by Rake.

pec
19th March 2008, 04:31 PM
dunno that hacks are forbiden here and the users who use hacks arent welcome in nVp . . .

UdIsBlizBadJoke
19th March 2008, 09:18 PM
Oo pa ko je to chief?!?

Brian_Molko
20th March 2008, 11:57 AM
rece mi neko da sam to ja xD
ae nek preuzme neko drugi ko ce biti aktivan .... ja cu afkovati verovatno jos nekoliko dana xD

pec
20th March 2008, 12:00 PM
E Kickujte Nikolku Ona Je Lockovana

Brian_Molko
20th March 2008, 12:11 PM
ok pec

JOVICU pmuj nekom fon da mozemo da te iscimamo za cw kad budemo imali ...

Jovic
20th March 2008, 12:56 PM
doću na cw ak treba... pa čitam forum idalje.. imam i msn....

Brian_Molko
21st March 2008, 08:33 PM
oks ... kurac izaso iz klana,drugi put ... znaci to je to ..
i sto je rolle shaban ?

I AJDE PISITE TAMO KAD VAM ODGOVARA CW VS 4N

pec
21st March 2008, 09:01 PM
imaju problem oko clana sad necemo da ih smaramo xD

pRiMe
21st March 2008, 11:11 PM
E plavsha mi se izvinuo zbog izlaska ali kaze da ga previse smaraju za klan i ne moze to da trpi vise.
4n ima problema...dav izasao kako sam video i sapphi ostavlja klan,nista od cw-a

[FaLLAngeL]
22nd March 2008, 04:03 PM
ja samo da vam kazem da cu vjerovatno izaci iz klana da se ne cudite ako me vidite sa drugim clan tagom ...

rapeMe
22nd March 2008, 04:06 PM
a sto sad to?

pec
22nd March 2008, 04:09 PM
brate ja se bojim da ti je ovo zadnja sansa u nasem clanu vise neces imati vise pRiMe je molio da budes opet u clanu nemoj ga sad izneveriti -.-

[FaLLAngeL]
22nd March 2008, 04:27 PM
pa jer je smor zesci u klanu eto zasto... i nije me samo prime pitao da udjem u klan vec pola samana me pitalo ali nebitno sad ...

PS: pesconi ti nisi ni saman ni chif tako da ovo nikako nije tvoj klan ...

pRiMe
22nd March 2008, 04:30 PM
Ako ce ti u drugom klanu biti zanimljivije onda izadji.
Mada znam da mi je ustoppable rekao da te ne zovem u klan zato sto si vec jednom izasao a ipak sam ga zamolio da te pusti u klan tako da ti je ovo zadnja sansa kao sto je pex rekao.

rapeMe
22nd March 2008, 04:32 PM
lol.. ovo je xpam decko..
ne mozes ocekivati da svaki dan bude neko "desavanje" kad je server totalno sranje.
zakazemo cw i ono propadne zbog neozbiljnosti xpam playera..

Mislim brate radi sta hoces ali veruj mi da ces se u drugom klanu smoriti vise nego kod nas.. u to budi siguran...

[FaLLAngeL]
22nd March 2008, 04:35 PM
kad smo zadnji put igrali neki cg ? kad smo zadnji put igrali neku drugu mapu ? neki micro trening ? neki RPG ? sta imamo u klanu sve igrace preko lvl 25 sto ce mi to ? ovo pocinje da smara i to dosta ... krivo mi je jedino jer imam pola f liste u klanu ... najvise zbog milaca udisa i prime-a naravno ali ne znam ...

PS: Ja nisam trazio da budem u NvP ponovo nego ste me vi zvali (vise vas ) ...

rapeMe
22nd March 2008, 04:42 PM
;745646']kad smo zadnji put igrali neki cg ? kad smo zadnji put igrali neku drugu mapu ? neki micro trening ? neki RPG ? sta imamo u klanu sve igrace preko lvl 25 sto ce mi to ? ovo pocinje da smara i to dosta ... krivo mi je jedino jer imam pola f liste u klanu ... najvise zbog milaca udisa i prime-a naravno ali ne znam ...
...

koliko ja znam .. skoro svako vece se igra neki cg practice..
uvek dodju isti igraci
milac , milan , mestar , jovic , udis , plac , prime , ja itd itd ..
ali tebe nikad nema ...

PS: Ja nisam trazio da budem u NvP ponovo nego ste me vi zvali (vise vas )
lol jesi siguran?
ae probaj da se prisetis malo bolje..

[FaLLAngeL]
22nd March 2008, 05:11 PM
lol jesi siguran?
ae probaj da se prisetis malo bolje..

100000% ... ali nebitno ...

mestar
22nd March 2008, 05:13 PM
jao dingo ne seri..
kao nis se ne desava a kad god si online pitam te za cg a ti neces..sta sad tu pricas

[FaLLAngeL]
22nd March 2008, 05:15 PM
jao dingo ne seri..
kao nis se ne desava a kad god si online pitam te za cg a ti neces..sta sad tu pricas

pod cg ne podrazumjevam samo 1 vs 1 ... a sto se tebe tice necu jer ne mogu da slusam pricu tvoju kad/ako me dobijes ... pa ajde kad se desavaju stvari reci mi barem jednu ... ???

rapeMe
22nd March 2008, 05:15 PM
jao dingo ne seri..
kao nis se ne desava a kad god si online pitam te za cg a ti neces..sta sad tu pricas
pa tt.. kazem ja


ali dingo kako hoces .. samo ti garantujem da ces se u drugom klanu smoriti 10 puta vise ... ipak smo mi trenutno najaktivniji klan na xpamu..

-Destroyer-
22nd March 2008, 05:20 PM
jao dingo ne seri..
kao nis se ne desava a kad god si online pitam te za cg a ti neces..

ista situacija i kod mene..ja ga pitam za 1v1 cg 4fun,ali PICA NECE xD
samo malo rime da bacim:edit: IDI DINGO KO TE *EBE MOZEMO MI I BEZ TEBE!!! :D

pRiMe
22nd March 2008, 05:22 PM
Pa dobro sto ga napadate ako hoce da izadje to je njegova volja.
Ali to da stvarno uvek kad se igra neki cg ti sholime nikad nisi sa nama ali si i ti upravu posto se nikad ne igraju neke druge mape iz zajebancije nego samo solo i ponekad 2v2.
Sve u svemu ja znam da sam te ubacio u klan ti si rekao ae ubaci me u peone i niko me nece skontati a posle kad su te skontali onda su rekli da je cool da ostanes u klanu.
Kad su milac i mestar online pa to je klanje pravo,znaci da se dokaze koja je rasa slabija,ko je bolji,koji stratovi su bolji odma ulecu u cg jedan protiv drugog xD i onda se posle svadjaju xD
I reci mi jedan klan koji je aktivan kao ovaj ?Takodje ni jedan drugi klan ne igra NIKAKAV cg medjusobno tako da ce ti 'feeling' biti isti :) ali znas da te ja postujem tako da i postujem tvoju volju i misljenje.

mestar
22nd March 2008, 05:25 PM
Gle sta tolko panike kick ga van ako ne izade sam kakve su ovo gluposti..

rapeMe
22nd March 2008, 05:27 PM
xD mestar bas te volim .. lik si ! =))

Dingo tvoj acc tvoj izbor x)
kissic

pRiMe
22nd March 2008, 05:27 PM
Zasto da ga kikujemo ?
Neka odluci ako ce ostati ili ne.Neka sam izadje ili neka ostane njegova volja.
Sa moje strane on je dobro dosao u klan ali glavna rec je stevanova i rashina tako da neka oni odluce.

mestar
22nd March 2008, 05:41 PM
ma mene boli kifla al pogle sad onog coilnovadead sta je sve htio da ude u nVp a ovaj se premislja nes xD

velim kick dingo i zovi coilnovadead ionako je skill slican xD (salim se ofc bolji je nova al godine su na dingovoj strani xD)

Jovic
22nd March 2008, 05:46 PM
nađi si bolji klan onda.... imaš velikog izbora...

rapeMe
22nd March 2008, 05:46 PM
ma mene boli kifla al pogle sad onog coilnovadead sta je sve htio da ude u nVp a ovaj se premislja nes xD

velim kick dingo i zovi coilnovadead ionako je skill slican xD (salim se ofc bolji je nova al godine su na dingovoj strani xD)
=)) =)) =))

noob_is_here je novi coilnovin acc .. tako da nemojte da ga inv ako vam bude trazio ..
e da sam snimio ss-ove da vidite kako je lik glup XD

Jovic
22nd March 2008, 05:50 PM
ajme taj lik me jučer ubio sa whispovima... moro sam ga ignorat koliko je dosadan bio

pRiMe
22nd March 2008, 05:57 PM
Lol to je taj lik...kaze meni 'placebo told me to talk with u' i ja ga skoro pozvao u klan xD
Btw zasto je nikolka izasla/izbacena iz klana ?

pec
22nd March 2008, 06:04 PM
pogledaj 2-3 strane unazad

pRiMe
22nd March 2008, 06:26 PM
Ne mogu da verujem....da je ispala tako glupa da postuje link za hakove.Razocarala me je.

Milac
22nd March 2008, 06:37 PM
Kad su milac i mestar online pa to je klanje pravo,znaci da se dokaze koja je rasa slabija,ko je bolji,koji stratovi su bolji odma ulecu u cg jedan protiv drugog xD i onda se posle svadjaju xD

ma ne bi ja uletio u cg, al dubre me gnjavi pol sata da igram i onda kad odigram i smazem ga (to zapravo uopce ne moram ni govorit :D) onda jos sat vremena place kak je orc imba xDD

al ajd, navikao sam se, ipak je to mestar xD


edit: zaboravih se osvrnut na kljaju. kuzim te, nema zajebancije tipa hero arene i te kao fun mape, al jbga, takvi su igraci u klanu. najvise se igra solo i to, po mom misljenju, zbog mestra koji tjera sve da ga pwnaju xD
al ono, kak oces. ak ti se ne svida izadi, ak ti je dobro ostani.

mestar
22nd March 2008, 06:43 PM
xD aj ne seri jucer sam te skoro popapo sa gulima.. nube
outmicro sam ga, imo tajming za MH, nukeo mu oba heroja, srusio expo, imo vece hero levele (DK,Lich i DR) i dobije me..
btw prije neg sto pocnemo svaki gejm frajer ide zaljevat ruke sa toplom vodom jerbo mu se tak tresu kad zna da igra vs mene xD

Jovic
22nd March 2008, 06:44 PM
mestar je najači :) mestra za predsjednika !!! ...

[FaLLAngeL]
22nd March 2008, 06:45 PM
ma ne bi ja uletio u cg, al dubre me gnjavi pol sata da igram i onda kad odigram i smazem ga (to zapravo uopce ne moram ni govorit :D) onda jos sat vremena place kak je orc imba xDD

al ajd, navikao sam se, ipak je to mestar xD


edit: zaboravih se osvrnut na kljaju. kuzim te, nema zajebancije tipa hero arene i te kao fun mape, al jbga, takvi su igraci u klanu. najvise se igra solo i to, po mom misljenju, zbog mestra koji tjera sve da ga pwnaju xD
al ono, kak oces. ak ti se ne svida izadi, ak ti je dobro ostani.

kickovan sam iz klana ali mi nije premnogo zao ... i ovo sam postovao jer nisam kljaja nego mija ... kljaja je hakuna jebem te... mene je samo zao zbog par vas znaci ti(milac) prime , udisbadblizjoke, onda milosa , max]tool-a, ali zbog prve trojice najvise sve vas volim puno ...

Brian_Molko
22nd March 2008, 07:22 PM
hm jel treba da se ja i unstoppable osetimo prozvanim mozda sad ?

Jovic
22nd March 2008, 07:27 PM
ja sam te kiko..... ljuti se na mene ak ti se ljuti... :beer:

Milac
22nd March 2008, 07:50 PM
ma znam da je hakuna kljaja, zajebo sam se :D

a kaj se tice mestar.. ma necu ni komentirat.. ajmo sc nabacit da te pregazim i sa terranima xDD

Brian_Molko
22nd March 2008, 07:57 PM
mislim i ovako si napisao u profilu da oces drugi klan .... i to je okej

Kominterna
22nd March 2008, 08:24 PM
Ja sam hteo da napišem nešto ovde ali nisam siguran da bi to svi dobro primili.

Good job Jovicu, da ga ti nisi kicko, ja bi :)

rapeMe
23rd March 2008, 01:32 AM
udisblizbadjoke left nVp and joined NiP.

Kominterna
23rd March 2008, 01:33 AM
LoL Zašto ?? :/

pRiMe
23rd March 2008, 01:34 AM
Uopste ga ne kontam...extra je sa nama i onda izadje iz klana. ; /
E ima jedan lik stari friend sto oce u klan onako nije noob a nije ni neki skilovani gosu napravio je acc [nvp]pain pa jel moze da udje da bude peon ?

Kominterna
23rd March 2008, 01:35 AM
Ma ja više nikoga ne kontam :/

ae da vidimo šta ce on da kaže, nije valjda i njega smorilo :)

rapeMe
23rd March 2008, 01:38 AM
@prime ... moze ofc..
Udis je izaso zato sto se posvadjao sa CurseOfTheElves.
Igrali su AT Dav/udis vs Curse/grega ..
grega valjda mnogo lagovo a curseu svakih 2-3 sec pisalo w8ing for host,pa je to udisa valjda mnogo iznerviralo,pa ga je kikovo iz klana.
Plac ga je vratio i dao mu grunta.
kad sam reko udisu da mu vrati shabana , dao mi je chiefa i izaso iz klana.
to je sve sto ja znam x)
recice vam on bolje.. ali nije fer..

kissic

Kominterna
23rd March 2008, 01:42 AM
omg kids, daj stvarno pogle šta ovo radi od ljudi, oko tih sranja se svađati :/

Udis nebi smio nikoga kikovati bez da se konzultiše sa drugima, nije njegov clan.

Kad bi se ljudi kikovali nakon takvih gluposti clanova nebi ni bilo, nebi imo ko biti u njima.

Brian_Molko
23rd March 2008, 01:48 AM
ne brate okej je .. ipak je to bege ekipa,i real life frendovi ... bilo je ocigledno da ce otici tamo kad tad,jebi ga sta sad kad on tako oce

pRiMe
23rd March 2008, 01:53 AM
Naravno da je ok ali mi je zao sto je otisao zbog takve gluposti kao deca...
Glupo je zbog toga nekog kikovati i onda izaci iz klana ako nije po njegovom.
Btw plac nisi trebao otvarati onaj thread za xfire-a...opet ce on ispasti upravu a tebe ce poniziti.

rapeMe
23rd March 2008, 02:05 AM
pa tt jbg sve je to jebena igrica .. mnogo se nekad primamo na neke gluposti ...

vatreni je debil.

UdIsBlizBadJoke
23rd March 2008, 02:06 AM
Evo ovako. Prvo usao sa u NiP bezveze, nema nikakve price o bg ekipi etc jer da je prihvatio bih ponudu od safija i usao u 4n. Sto se tice ovog grege i curse vec sam "igrao" solo sa njim i izasao sam posle 3 mina i rekao mu da laguje kao zmaj na sta se lik nasmejao. Danas smo igrali at i kao sto raki vec pomenuo lag i w8ing for host je ucinio game ne igrivim. Nerivram se kad vidim da ce nubovi koje sam dobio vec xx puta (grega) da me dobije + ovaj curse kome sam vec rekao da laguje kao zmaj laguje ponovo (iako nije on bio host). Sto se tice placove price od danas nesto tipe: Ti (ja) kao ne igras za skill nego for fun, a ispizdeo si zbog jednog losea. Nije fora u tom loseu nego u principu. Gde je fun ako igras sa 3 sec delaya spikovima velikim i zajebanim kao nebesko plavi zmaj i pride svaka 2 mina cekas lika da odlaguje (2gi put za 2 dana). Sto si tice komijevog posta puca mi kurac sto sam kickovao! Kao da je problem nekoga vratiti u clan. Ionako primate razno razne ljude u clan i izbacujete koga hocete. To sto nije moj clan koji ste mi kurac davali shaman i chiefa. Rakiju sam nesto rekao danas ali on je to ocigledno zaboravio da doda u svom postu, ili je pogresno razumeo (sarkazam ili stvarno-znas na sta mislim raki). Toliko za sad bice edit posle...

rapeMe
23rd March 2008, 02:11 AM
ma nisam ja zaboravio bwe ono .. taman posla..
nego sam video da si vec joinao NiP pa reko nema od toga nista...

ma kontam ja sve to da popizdis nekad zbog jebenih lagova i bugova al jbg , moras da skontas da je to sve igra..
koliko mi puta dodje da jebem nekom mater al se oladim brzo jer znam da od toga nema nista..

ono ninja kako god ti zelis .. o boze necemo se valjda svadjati oko toga sad svi komplet..
sto se mene tice ti si uvek dobrodosao kod nas na fuka i na neki sex.

kissic

mestar
23rd March 2008, 02:12 AM
ae sad da cujem kog sve trebam ispljuskat osim milca ? XD

rapeMe
23rd March 2008, 02:13 AM
mene , al po guzi!

a jel to zato sto milca ne mozes ? =))

mestar
23rd March 2008, 02:16 AM
ne pa kazem koga JOS trebam jerbo milca mi je zao vec xD

UdIsBlizBadJoke
23rd March 2008, 02:17 AM
ma kontam ja sve to da popizdis nekad zbog jebenih lagova i bugova al jbg , moras da skontas da je to sve igra..
koliko mi puta dodje da jebem nekom mater al se oladim brzo jer znam da od toga nema nista..


Kao da mi je ovo prvi game sa lagom...
Odoh da se istusiram...

a ja da ga izdrkam.. brb

Milac
23rd March 2008, 04:58 AM
a ja da ga izdrkam.. brb

daj se odite ljecite na www.nemamkogaguzit.:( xD


ne pa kazem koga JOS trebam jerbo milca mi je zao vec xD

aha, zadnji put sam ti polomio noge, poslije toga te nisam vidio nigdje osim na forumu. znam, zajeb, trebao sam ti ruke polomit =)

kaj se tice klana, ja se svecano najavljujem da cu ga napustiti prvom prilikom nek sredim patch na 1.21a i akd mi se bude dalo doc na xpam. ili ne, bolje ovak. napustit cu ga kad me mestar pobijedi. auuu, to nece bit nikad, fak. a mozda i oce, dubre zna zalagovat i onda mi jos nuka heroje

da se vratim na udisa. nikad necu zaboravit svoje prve cw gejmove za THC. igrao sam vs lika iz srbije, elfa , on je bio na 56k.. nemrem se sjetit nicka... sa d pocinje (budete se vi sjetili, pogotov prime). i prvi gejm me dobije. 2 gejm ja njega. 3 gejm igramo na TR. i svakih 15 sec waiting for player. nakon 5 min takve igre ja sam tako poludio da sam izasao iz igre, iz servera i cak iz kuce. otisao sam nest radit iza kuce jer sam bio tak ljut da sam mogao nekog istuc (osim mesta kojeg tucem svaki dan). tak da ono, u jednu ruku razumijem udisa mada sam ja tada bio mlad i neiskusan. s druge strane, udis, moras si rec: ko vas je**, je*** vas i ovu je**** '4fun' igru je*** ti je**** konekciju i je**** provider koji ti je pruzio i sve po spisku tak. i najbolje da uopce ne igras te igre s lagom neg samo quitas


e da, to je bio doca i bio sam fakat ljut na njega jedno vrijeme... duze vrijeme


ps.s proradilo je vino od vecere ;=)

Jovic
23rd March 2008, 10:15 AM
sve to treba po guzi!! ..

gz udisu na infernal ikoni ... sad se moš vratit u klan i showoffat se po w3 kanalu :D :D

pRiMe
23rd March 2008, 11:04 AM
@udis sve je ok i ja se tako iznerviram zbog laga nekad da moram da izadjem na svez vazduh i prosetam se to je stvarno ne podnosljivo nekad tako da te razumem skroz,ja te postujem i postujem tvoja misljenja i od mene si uvek dobrodosao nazad bro ;]
@milac pa nemoj da seres da si na d0cu bio ljut jbt ?Nema mirnijeg lika od njega a i nema boljeg lagera xD 56k ftw
Btw trebao si mestaru slomiti ruke pa ne bi mogao da te izazove na 1v1 cg kad ne moze da igra tako da ne bi morao da ga gazis ;D

mestar
23rd March 2008, 11:15 AM
@milac a reci ti meni sta ti to radis iza kuce ? neke ovce guzis ? xD
@prime ti kad si zivcan odi grlit usisavac svoj i nema problema

btw SRETAN USKRS !! xD

pRiMe
23rd March 2008, 11:26 AM
lol cuj ga a sta ti radis kad te milac pocepa ?Trazis od jadne marine da ti se oblaci u profesoricu dok ti krampusu svrsavas pff sramota xD
Nije ti to ona lutka koju si pre koristio...ne mozes se sa zivim bicem ophoditi kao sa lutkom jbt razmisli malo xD

[FaLLAngeL]
23rd March 2008, 11:51 AM
@ komi ono sto sam stavio u profile sam stavio iz zajebancije jer su mi razni likovi wispovali da udjem u njihov klan pa eto ono kao fora ...
@Udisbliz ja sam davno rekao da smo ja ti i dav osjetljivi na takve stvari xD :D

Milac
23rd March 2008, 12:30 PM
jel to mestar nesto govori? ucinilo mi se, vjetar samo puse :D

kaj se tice doce, bio sam ljut i to duze vremena
to je bio odlucujuci gejm i bili smo tu negdje podjednaki i zamisli si svakih 10 sec waiting for player - jednostavno sam poludio. i kad je nakon konstantnog rejpanja tim prozorom pao i bm jer nisam mogao speed stisnut poludio sam

maxto0l
23rd March 2008, 12:36 PM
Auuuu koje ste vi raspaljotke :clap: ae udis ne glumi i vrati se u klan jer cemo ti ja i milac doci i spenkati te po guzi dok ne promjenis misljenje :pet::pet::pet::clap::clap::laugh:

Btw ovaj u sredini si ti xDDD

mestar
23rd March 2008, 12:52 PM
prime nemoj previse pit gluposti pricas xD
milac ja tebe volim i ti to znas xD

pRiMe
23rd March 2008, 12:58 PM
To je realnost sto ja pricam...jadna marina xD

Brian_Molko
23rd March 2008, 01:45 PM
mrtvi xfire .... sta mislite koliko ce mu vremena trebati da me banuje sa ovakvim singom ??? xD pa cu opet da ga smara, mrtvu mater mu jebem xD i dete nerodjeno

btv to su linkovi kad je dobio bananu za lvl up

pRiMe
23rd March 2008, 01:52 PM
Threadovi su obrisani tako da linkovi ne vrede nista :)

-Destroyer-
23rd March 2008, 02:00 PM
ahahaha pwned

DaV
23rd March 2008, 02:01 PM
Nemojte tako ljudi,svi mi znamo koliki je xfire gosu i da on nikada nije lvluppovao niti koristio bilo kakve druge hackove :) Ma dajte...toliki gosu..toliko games odigranih i 100% su legalni games :) Doduse gosui ponekad zaborave BO ... nekad se zeznu pa 2-3k games uzmu preko noci ali nema veze bitno je da se mi lepo zabavljamo i power abusujemo :)

Brian_Molko
23rd March 2008, 02:01 PM
mislim da nisu obrisani .... valjda je neka fora da samo admini mogu da vide...
picka lvl aperska meni glumi kauboja ... a redovno se jebe sa svojim drugarima u bazenu i vataju se za jaja dok igraju vaterpolo

DaV
23rd March 2008, 02:09 PM
Tako je plac ne pricaj sa njim nabodi gaaa :D ju sta ti reko za bakine patofne xD

pRiMe
23rd March 2008, 02:41 PM
ahahaha xDD
Btw tako izgleda kad obrisu thread :) jedino admin moze da ga povrati zato to pise.
TT plac banovan...neko je preveo sta je rekao stevan -.-

BrianMolkoZoom
23rd March 2008, 02:42 PM
jebo ja mater i njemu i onom ko mu je preveo sta sam reko .... picke zandarske na decu pucateeee ....
to su sve vecinom paceri
kako je zajeban u svom zategnutom kupacem kostimu ....bas bi mu se slatko najebo keve jaKo .. glupa kurva ... slobodno moze taj ko mu je preveo da i ovo prevede .... jel je i taj neko pacer i feg feg feg feg feg feg feg feg feg

Kominterna
23rd March 2008, 03:25 PM
od mene si uvek dobrodosao nazad bro ;]

same

pRiMe
23rd March 2008, 03:33 PM
Evo dao dvesta infractiona i dobio opet ban stevan ;/

DaV
23rd March 2008, 03:47 PM
Brate sta ti puca kurac i za infraction i za sve... njemu je majka priroda dala 650 infractiona na rodjenju kad se izlegao iz pacije ljuske pa ih je do sad nakupio jos jedno 650k i zato ko ga shljivi :D

Milac
23rd March 2008, 03:53 PM
ma ko ga jebe plac, napravi si acc na forumu i pusti lika

i samo da se zna, xfire je medu najboljima, ako ne i najbolji igrac na ovom serveru. nema veze sta on stalno ide neki svoj bo na fast wyrmove i stalno zica pare u rtu i sto mu bilo tko moze pwnt tog wyrma za 2 sec s obicnim gruntom. on je za mene gosu. e da, zaboravio sam, broj 1 ffa igrac svih xpam vremena

/sarcasm off

rapeMe
23rd March 2008, 03:54 PM
o boze kakvih debila ovde ima ...
drz se stewane!

Milac
23rd March 2008, 03:59 PM
sad sam citao one išuse, ne znam, ne volim tog xf(r)ajera al mozda si malo zabrijao i preozbiljno shvatio

pRiMe
23rd March 2008, 04:10 PM
Ishuse... xDD lik si stvarno

milanpavic
24th March 2008, 02:38 AM
ae sada svi lepo da pozelite dobrodoslicu nvp]nooby-ju :)
sad smo jaci za jos jednog gosua tako da smo jos vise imba :)
nadam se da se slazete :)

4N-Nooby
24th March 2008, 02:41 AM
Nisam vise 4N member , ostavio sam im Clan , nadam se da ima mesta za mene medju vama. :)

UdIsBlizBadJoke
24th March 2008, 02:49 AM
De je taj tred sa placom i fajerom?

pRiMe
24th March 2008, 03:01 AM
Uvek si dobro dosao od mene ;]

maxto0l
24th March 2008, 11:39 AM
Nisam vise 4N member , ostavio sam im Clan , nadam se da ima mesta za mene medju vama. :)

Za tebe uvijek ima mjesta xD Al bilo bi dobro da se pomiris sa njima....

rapeMe
24th March 2008, 01:54 PM
nooby suck my holy vagina!
@udis
http://www.eurobattle.net/showthread.php?t=68314
http://www.eurobattle.net/showthread.php?t=68332

DaV
24th March 2008, 02:21 PM
Ja ne znam zasto se vi toliko bavite tim likom... ? Pa on je klinac koji siri price kako je uspesan plivac kako je lud i baja etc , pa koji bi uspesan plivac imao skoro 10k postova na forumu nekog tamo warcraft ||| servera i 3k izuppovanih games? Zar vam to ne lici na nekog pateticnog wannabe klinca koji svima prica kako mu cveta zivot a on ga u stvari ni nema... Ja takve likove zaobilazim u sirokom luku jer sto vise pricas o takvim pateticnim komplexasima automatski postajes sve blizi njima...

rapeMe
24th March 2008, 02:22 PM
u pravu si ..

x_has_big_nose
24th March 2008, 08:54 PM
jao banali me neznam ni zasto xD
prime daj se raspitaj..
btw kaze ban for spam: expire: NEVER
xaxaxaxa

Error.
24th March 2008, 09:12 PM
LOL brate tebi nikad nece dosaditi xD

Btw pise ti insult admin, lakse ti je napraviti nopvi acc i ignor one koje ti smetaju...

rapeMe
24th March 2008, 09:31 PM
opet ga banovali xDDDDDDDDDDDDD
tako si fantastican stewane !

drz se ! svi smo uz tebe!

Milac
25th March 2008, 01:29 AM
ko nam je to mestra. banao?

pRiMe
25th March 2008, 01:30 AM
Raspitujem se...please wait!

rapeMe
25th March 2008, 07:38 PM
cek jel stvarno mestar banovan i sto ?
koji kurac nisam video da ga je neko prijavio....

placebo aka brian_molko here

pRiMe
25th March 2008, 07:45 PM
Samo forum acc je banovan

rapeMe
26th March 2008, 06:24 PM
member list edited.

Kominterna
31st March 2008, 12:19 PM
From now on, only nVp members will post here, the rest of you, **** of from here. (even if you are ex member).

Milac
31st March 2008, 09:12 PM
cini se da ni komi ne moze vise postat ovdje xD

zast je dobio ban? :S

Sacred_Zd
1st April 2008, 10:01 AM
You have been banned for the following reason:
Mega spam and spamming Hacks Section

Date the ban will be lifted: Never

It was Tera spam, but nvm :)

P.S. Dont ask for my unban, I dont really need it :o

rapeMe
1st April 2008, 08:48 PM
posalji pm shakaru da ti skine mod-a ovde i nek ti da na tom accu.

Sacred_Zd
2nd April 2008, 03:17 PM
To sam hteo jucer...I ne njega nego Rakea ;D
Netreba skinuti, vratiti ću ja svoj account. :)

pRiMe
2nd April 2008, 03:21 PM
Nemoj to raditi posto je 25 infra za nedelju dana bana samo,tako da ce ti uskoro isteci.

placebo.
2nd April 2008, 05:44 PM
onda treba skinuti sa mog acca ako vec niste

Sacred_Zd
2nd April 2008, 05:45 PM
Nemoj to raditi posto je 25 infra za nedelju dana bana samo,tako da ce ti uskoro isteci.

Date the ban will be lifted: Never

pRiMe
2nd April 2008, 05:59 PM
Hmm to je jako cudno Oo
Provericu ja jos to ^^ spy the private eye ! xD

Sacred_Zd
2nd April 2008, 06:07 PM
nvm, idntc

dr_phil
2nd April 2008, 06:40 PM
a koja je to fora da dobijes ban forever.. zbog faking spama i to onakvih bezze koji cak i nisu spam..
di pisu opce ta pravila ?!

4N-Nooby
2nd April 2008, 11:37 PM
heh popio sam ban nVp]Nooby i IP ovaj sada. Frajer nije mogao da ga izdrka do kraja dok me ne banuje jbg....

rapeMe
3rd April 2008, 04:24 PM
pa moj savet ti je da promenis nooby nick ..
sto si pa zapeo za to xD j/k
kontam se da ti je drag i sve,al ono , bolje ga promeni :)


edit: Posts from "Clan invitation [Funny]" thread moved to "Funny staff" thread.
"Clan invitation [Funny]" thread deleted.

placebo.
3rd April 2008, 07:34 PM
stvarno brete promeni jebeno nick...
budi nesto u fazonu ... EvilSwordOfDarknes ili HammerOfJustice ili tako neki gosu nick

rapeMe
3rd April 2008, 08:54 PM
ma stewan debil!

nego prime ima li nesto od onoga ?

schism x)

Sacred_Zd
11th April 2008, 03:56 PM
New changes...mod status on accounts Kominterna and Brian_Molko removed.
New mods, placebo. and Drug i Borac (Untill I change this nickname).
NVP subforum renamed into nVp.

rapeMe
12th April 2008, 02:17 PM
gj komi .. luv ya..

rapeMe
17th April 2008, 10:58 PM
prime/komi daj ak mozete editujte member listu .. cisto da vidim dal se promenilo nesto x)

pRiMe
18th April 2008, 01:24 AM
Jeste ubacio sam ja dvojicu ako ne smeta ihateurealgosu jedan stari igrac iz legendarnog 'HG' klana koji davno nije igrao ali dobar lik skroz i robi_lord sam ubacio u acc 140:2 solo :)

placebo.
18th April 2008, 05:56 PM
znas da takvi statsovi smrde na lvl apera ...

pRiMe
18th April 2008, 07:24 PM
Ne,ovaj nije znam ga ja od pre....to je neki brat od onog rob-a
Igra na @North-u rus ofc ovde je iz zajebancije napravio taj stats.

Keka
18th April 2008, 07:27 PM
uuu sta bih dao kad bi meni neko iz zajebancije napravio takav stats :)))))))))))))

pRiMe
18th April 2008, 09:55 PM
Znaci rofl ovaj curse...nije normalan igrac majke mi o,o
Te masine se ne pobedjuju t_t
Neki lik hteo da udje u klan i posle igara vs curse-a ostao iznenadjen i rekao da curseoftheelves nije normalan xDD

milanpavic
18th April 2008, 10:53 PM
dajte nekad komiju da bude malo chieftan posto se on stvarno trudi oko
klana kao da smo njegova deca :)
naravno respect i za ostale :)

pRiMe
19th April 2008, 12:14 AM
Pa rolle je inactive tako da ne moze da se prebaci chief -_-

Kominterna
22nd April 2008, 01:36 PM
dajte nekad komiju da bude malo chieftan posto se on stvarno trudi oko
klana kao da smo njegova deca :)
naravno respect i za ostale :)

Komi više ne dolazi na Xpam. :)

Kominterna
22nd April 2008, 01:37 PM
dajte nekad komiju da bude malo chieftan posto se on stvarno trudi oko
klana kao da smo njegova deca :)
naravno respect i za ostale :)

Komi više ne dolazi na Xpam. :)

Možda na leto 2009. AD :)

milanpavic
22nd April 2008, 04:36 PM
pa kad si pica xD
nishta dajte onda mesiju da moze da me kick iz klana kada hoce xDDDD

pRiMe
22nd April 2008, 04:39 PM
Rolle je prebacio meni...ako neko drugi hoce neka mi javi ili neka rasha/steva odluce.

Kominterna
23rd April 2008, 01:02 PM
:funny:

Closed. From now on, only mods will post here.

rapeMe
24th April 2008, 11:50 PM
Ne pitam se nista u vezi klana.
Nisam aktivan i necu ni dolaziti na xpam.

Dragone uzivaj ! Daj chief-a kome hoces : )

pRiMe
25th April 2008, 03:58 AM
Wtf ?!Nemoj se zajebavati covece :/
Ja sam chief za sada ali dajte ljudi aktivnost malo :D
Ne,ozbiljno ae malo da se zajebavamo na xpamu.

placebo.
30th April 2008, 12:11 AM
mestar. left the clan

Sacred_Zd
30th April 2008, 11:59 AM
kominterna left the clan too.

But will join in no time. Došo ja na server sa novim acc a ono nikoga da me invite :(

šta se mestara tiće, mislim da njega više boli kurac za W3 :)

on je ko i ja u onoj fazi da ni sam nezna šta želi, tako je to na prvoj godini faksa :)

mestar > All, ako oče neka se vrati, ako ne i to je u redu. xD

Thread re-opened.

Don't spam.

-Destroyer-
30th April 2008, 12:43 PM
ja sam na northrend sada, acc JustAnotherCopy
a na xpam cu kad ga budu update-ovali ;)

placebo.
30th April 2008, 03:38 PM
da ja brisem ... jbg momci zao mi je sto je ovako ispalo .... jebi ga
sry sve postove vezane za ovu temu cu obrisati,necu nista vracati ... ne treba nam jos negativne atmosfere u i ovako poluzivom klanu

usrani postovi obrisani ... thread zatvoren na neko vreme

Sacred_Zd
5th May 2008, 02:38 PM
uopste se nisam zabrinuo oces doci u klan ili ne zato sto nam da pravo kazem ne trebas

To ti možeš da kažeš u svoje ime...


Rekao sam zavrsili smo dovidjenja ne trebas nam u klanu!

opet ću ponoviti, u svoje ime...


Rekao sam ti da nam ne trebas i dovidjenja xD

I nemoj mu ''dovidjenja''


A i nemozes znat jer je prime lijepo sve briso.

U strat & replays ??


Sta da se ne mesam pRiMe nije nista briso odpocetka ovog dana imo bi i ja sta da dodam ali to bi zagorcalo situaciju -..-

da da...aha


Al tesko da si ih nasao toliko puno koje su nize od tebe.

ahahah :)
Inaće mi se sralo posle svakog posta ovde, ali ovaj mi je izmamio osmjeh :)


pecony te ugasio i opalio te zesce sa postom

mogo bi ja peconija ugasiti...


ako vrati post gde si me pljuvao ja vracam svoje postove gde sam ja tebe osinuo u srce i pokazao ti kakav si debilni degen od coveka

...a ja se pitam šta ću ja raditi dok vi budete vračali svoje postove.

Nekako sumnjam da ćete ih vratiti jer...posts permanently deleted



Oba ste mi frendovi tako da neznam šta sad...u našem clan forumu ne želim da vidim takva sranja. Odite na server /join Prime sux, pa se svađajte.

što se tiće toga da nam mestar ne treba u clanu...pa neznam prime zašto misliš da nam ti trebaš ?? ili ja recimo ??
po čemu neko od nas dvoje zaslužuje više od njega biti u clanu ??

...ma nemam pojma šta reći, iskreno više me boli kurac ko je u clanu a ko nije.
Zvone mi je 1. frend na xpamu i to će uvijek i ostati i to ništa nemože promijeniti.
Isto i za tebe Prime.
Prijateljstvo je nešto šta treba cijeniti najviše od svega, pa čak i onda ako se neznamo real life.

...možda nešto dodam za koji dan :)

pRiMe
5th May 2008, 02:46 PM
Ja sam i govorio to u svoje ime i zasto se sad ti mesas u ovo nase sranje i pocinjes opet ?
Taman smo se iskulirali a ti pocinjes da quotujes sve to i da kenjas.
Ae mani te me vise u qrac sa ovim sranjima oko foruma i stratova.
Edit : procitao sam do kraja,komi boli me qrac kao sto sam rekao.Ja sam mu to rekao zato sto je izasao iz klana pa krenu da prebacuje pa sam mu rekao da nam ne treba.A jel ja ne trebam u klanu da budem ?Svaki dan da se zajebavam oko klana i testova i ostalih sranja dok vi ostali govorite kako sam ja ne potreban u klanu.E pa sad idi na xpam i /profile --prime-- i posle se raspitaj ko je chief klana.
U klanu sam BIO zbog rashe i stevana koje sam upoznao u rl i to vise puta sam sa njima bio zajebavao se i postujem ih.
Posto vise oni nisu aktivni i ja sam ne potreban onda sam izasao i NE VRACAM SE ni u kom slucaju.Sad me nece ni rasha/stevan vratiti.
Komi ne znam koji si se qrac umesao u ovu svadju koja je bila pre nedelju dana kad ne znas ni celu pricu i onda tu dodjes i branis mestara ako nas obojicu smatras prijateljima onda se nemoj mesati !
Pravi xpam prijatelji ce ostati takvi kao sto su dav/angry/becko i jos neki (stevana i rashu smatram rl prijateljima tako da ih necu ubrajati) ostali koji krenu da se mesaju u moje svadje i moje stvari a ne znaju zasto pokazuju svoje pravo lice.

Sacred_Zd
5th May 2008, 02:55 PM
Govoriti u svoje ime nije ''više nam ne trebaš''.


Taman smo se iskulirali a ti pocinjes da quotujes sve to i da kenjas.

sorry, ja nevidim da si ti iskuliran, jer da jesi nebi bio ljut sad na mene (bez ikakvog razloga).

...da stevan nije došo i deleto postove to bi se nastavilo do ko zna kad, a to si i ti mogo da uradiš i to bi prestalo i nebi se 48 postova flejmanja nakupilo.

Plz, ako ništa drugo nemoj meni da kenjam imam pravo da kažem šta me volja, moj post nikoga ne vređa.

Ja tebi nikad nebi reko da kenjaš... A ti meni tako bez razloga.


sa ovim sranjima oko foruma

sve ok samo ovo zadnje ne kužim najbolje.

To da se preseravam tamo u srategy to istina, ali šta je ovo prvo ?

pRiMe
5th May 2008, 03:05 PM
Dolazicu samo na xpam kad budu hell/rango online da igramo dotu etc.
Iskuliran sam bio kad je prekinuta svadja sa mestarom i onda si ti dosao da branis mestara.
Jebeni xpamovci mi svaki dan jedu zivce e pa odsad ko me bude smarao kad budem online da igram samo /ignore i gg.
Eto ne znas sta se desava...ja sam brisao postove ali me sprecilo mestarovo kenjanje kako sam postao xfire i brisem postove kao on a ne smem da uzvratim.E pa uzvratio sam i zato nisam brisao postove.
I nisam rekao da se proseravas u strats threadu zato sto svako ima pravo tamo da pise nego jednostavno nemas pojma a dodjes da branis mestara.
Rekao sam doci cu samo da igram i zajebavam se sa pravim prijateljima i necu da vise vidim jebeni klan u zivotu na ovom raspalom xpamu.
Na @north cu ici isto samo da odigram neki at sa hellboyem i gotovo.
Ja sam hteo da ostanem u klanu do kraja ma sta god da se desilo ali ne vredi...prsli mi zivci od xpama i necu biti aktivan a i jebe mi se vise za sve.Reci cu moonu da mi skine 'op' sa kanala.

Sacred_Zd
5th May 2008, 03:16 PM
Nemam volje sad ništa odgovarati ovde, svi znamo da ti najprije daš reply na nećiji post pa ga onda proćitaš...jer ja se ne sječam da sam branio nekoga ali nvm.
Volim tebe koliko i njega xD

U životu ništa protiv tebe nisam imo, mislim samo najbolje.
pravite šta očete.
S ovim završavamo ova sranja.

From now on, clan issues only, plz.

pRiMe
5th May 2008, 03:19 PM
Yeah but i dunno who will post here cuz none of clan forum moderators are activ on server.

Sacred_Zd
5th May 2008, 03:21 PM
Re-opened.

Closed...

Sacred_Zd
6th May 2008, 05:39 PM
mestar je otišo iz clana zbog prajma, prajm je otišo iz clana zato što sam ja kvoto neki njihov post i reko nešto šta nikoga ne vređa, i onda kaže prajm da je otišo zbog toga šta su respektabilni ljudi stewan i rakec inactivni.
Uopšte nije bitno zašto je ko otišo a zašto nije, jedno je sigurno, ja ostajem po svom obečanju, meni je u clanu dobro i dugo sam ovde i niko me drugi neće tt. vas dva nuba ćete mi uvek biti best frendovi gde god bili, i skim se god jebali, ako ikad poželite nazad rado ćemo vas primiti, iako prime kaže da on, mestar i ja nismo ništa napravili za ovaj clan, to je sranje, vaš doprinos će vazda biti zapamćen.

Yea, Prime iako nije u clanu, biti će mod na clan forumu.

Onaj poll je otvoren iz zajebancije, samo sam hteo da se njih dvoje pomire i vrate u clan, isto kad sam kvotiro one postove, ništa loše nisam mislio s tim.
Ako sam ponovo započeo svađu između vas dvoje onda sorry, my bad.

nVp > mestar + prime

Nadživiti će vas ovaj clan...

see ya nubs

pRiMe
6th May 2008, 06:10 PM
That's the spirit ! xD
Hmmm ja sam uvek za to da se pomirim sa nekim i da kazem 'izvini ispao sam budala' ali mislim da on to nece tako da nista od toga.

placebo.
10th May 2008, 02:36 PM
w/e
vec sam jednom napisao negde .....
odavno ljude na xpamu ne gledam kao ''clan mates'' ili kao na ''other clan players'' , ljude ovde svrstavam u one koji su mi frendovi i oni koji to nisu .... to je jeina podela
ja dok sam bio veoma active stalno sam se lozio ko je u klanu a ko nije ko je gde otiso ovo ono,sad me iskreno boli kurcina....jovic je u 4N maxtool je u 4N rolle je u OVP.... pa sta ?
treba li sada da nikada vise ni rec ne progovorim sa njima ? sve je to samo usrani tft na jos usranijem xpamu koji moze da izazove najgore u ljudima ;(

placebo.
12th May 2008, 06:27 PM
i kicked few more ppl from clan

btw thread reopened posto sam ja jedini treutno aktivan mod .... xD

member list edited

pec
17th May 2008, 05:08 PM
nisi bas few ppl vec pola clana sta si uradio sa In.My.ConTroL -om ?? i njega kickao XDDD
i RaNga lol daj vratite pRiMaRnog u klan i pobrisite postove u members list da bude samo onaj jedan

placebo.
17th May 2008, 07:13 PM
ok my bad kicko sam pola klana ... neaktivne(ne bas sve) i one koji su noobovi a nisu mi neki frendovi(control)
primarni ce se vratiti u klan ako bude hteo i kad bude teo svaka dalja diskusija o tome je isuvisna

pRiMe
17th May 2008, 08:08 PM
In.my.control je izasao iz klana kad sam i ja izasao.
A za ranga i upravu je da ga treba kick kad on nije u tim w3 vodama tako da...

pec
17th May 2008, 11:07 PM
Ma Ok nisam aktivan cekam pishljivi ADSL a posle toga ce da sledi kaOS, mada je clan lol chief 4 shamya 4 frunta shiptara i 4 piona a bilo je 9 shamana 124343 gruntova i 4325326425457 peona xDD

Milac
18th May 2008, 09:48 AM
sta ti znaci 100 clanova kad ih je 2-3 aktivna... kad smo vec kod aktivnosti, budem ja danas dosao malo da vidim sta ima

placebo.
18th May 2008, 02:26 PM
budes xD
bicu i ja ondak xD

Jovic
18th May 2008, 02:33 PM
Ma Ok nisam aktivan cekam pishljivi ADSL a posle toga ce da sledi kaOS, mada je clan lol chief 4 shamya 4 frunta shiptara i 4 piona a bilo je 9 shamana 124343 gruntova i 4325326425457 peona xDD

a kad si bio aktivan :ohmy: ?

-Destroyer-
18th May 2008, 08:29 PM
pa on je aktivni CHAT-er :D

placebo.
19th May 2008, 01:09 PM
tt de si bre ti milose neam te na xpamu jbt .... a sa druge strane nema bas ni mene xD

edit: popio sam ban na server accu lol 0_o

-Destroyer-
19th May 2008, 03:00 PM
na forumu sam svaki dan :D ...nocas cu da reinstaliram war,tako da mogu i na xpam i na north da igram. U svakom slucaju,tu sam,ziv sam ;)

pec
19th May 2008, 06:15 PM
tt de si bre ti milose neam te na xpamu jbt .... a sa druge strane nema bas ni mene xD

edit: popio sam ban na server accu lol 0_o
video sam kreten iybriso mi post
"jovic O_O

-_-ForeveR-_-
2nd June 2008, 11:17 PM
Kicked koji kurac je ovo radio ffs...
http://eurobattle.net/showthread.php?t=72556

pRiMe
2nd June 2008, 11:28 PM
N/c...

rapeMe
3rd June 2008, 08:19 PM
a bio je kul lik...

pRiMe
3rd June 2008, 08:23 PM
To je john Oo onaj 'napucani'
Bio banovan za mh,zato me ni ne cudi da je koristio ck.

rapeMe
3rd June 2008, 08:30 PM
znam da je to bio john ;p

jednom hacker , uvek hacker...

placebo.
4th June 2008, 07:43 PM
prime zasto me nisi obavestio da je to john ??? znas da bi ja to mnogo ranije resio...

pRiMe
4th June 2008, 09:30 PM
prime zasto me nisi obavestio da je to john ??? znas da bi ja to mnogo ranije resio...

Nisam ni ja znao xD
A i opusteno ne smeta on meni ako je u klanu samo mi smeta ako je u klanu i koristi hackove kao sad...

Pe.XXX_GoSu
4th June 2008, 09:32 PM
e ajde neko da mi uradi invite na pecony_92 acc, ali da stavi acc u peone posto cu Pe.XXX_GoSu koristiti kao Topaz i shaman nick [da me ne smaraju]....
sto se johna tice mogli ste da me pitate ... jIzz

rapeMe
4th June 2008, 09:45 PM
samo jedan acc u klanu .. plz

samo ja smem da imam 2 acca u klanu xDDD

Pe.XXX_GoSu
4th June 2008, 10:25 PM
Ok raso kako oces nvm ....

-Destroyer-
5th June 2008, 12:42 AM
samo jedan acc u klanu .. plz

samo ja smem da imam 2 acca u klanu xDDD

ja sam imao 2 accounta xaxaxa :D ali sam svojevoljno makao Copy :D

rapeMe
5th June 2008, 02:48 PM
;) Milose posto neces biti bas nesto aktivan ovih dana daj meni ili placu chief-a ... ok?
kiss

obey.my.dreamz
5th June 2008, 03:45 PM
na forumu sam svaki dan :D ...nocas cu da reinstaliram war,tako da mogu i na xpam i na north da igram. U svakom slucaju,tu sam,ziv sam ;)

kako mozes i na xpamu i na northu da igras ako nisu iste verzije?

pRiMe
5th June 2008, 03:52 PM
Ja igram na @north-u i na @xpam-u...north verzija je 1.21b a xpam verzija je 1.21a mada je to isti kurac.
Samo ti teba xpam instalator i gg no re :)

pRiMe
5th June 2008, 05:20 PM
http://www.eurobattle.net/showthread.php?t=59058
Skini odavde.
Namestis lepo da ti u 'd' bude xpam a u 'c' da ti bude north i cepas :)

pec
13th June 2008, 08:55 PM
http://eurobattle.net/showthread.php?t=73264
pitanje za ostale chlanove clan da li da ga ostavim sa Loncem u Clanu...

pRiMe
13th June 2008, 09:13 PM
Ne znam stvarno...rasha i plac ce odluciti.

pec
14th June 2008, 02:58 AM
posle krace price s'njim rekao je da nije imao razloga i da ima ss, nestalo mu struje...
PROCITAJ TE DONJE
Dok sam igrao 1v1 solo zapade mi coyoteugly turcin koji je bio u nVp, i krenem ja lepo build avatar, farm, baracks i ispusim ck. 5 sec nema akcije, i zar takve likove da imamo u Clanu tako vas molim pre nego sto nekog zovete u Clan ili w/e raspitajte se o Hacks istoriji. ovo nema nikakve veze sa Tanjircetom.
EDIT :http://eurobattle.net/showthread.php?p=791622#post791622

placebo.
14th June 2008, 01:49 PM
sve je reseno ... i molim bez daljeg invajtovanja ikoga u klan...inv samo ongo koga poznajete i znate da nije hacker

pRiMe
14th June 2008, 04:13 PM
A taj lik sto je imao acc tanjir je molio rasu da ga ubaci u klan pa se raske smilovao ;p

pec
14th June 2008, 05:40 PM
[BoS]Mikasa invited.Rank : peon

rapeMe
14th June 2008, 08:40 PM
on je kul , on moze ;)

pec
15th June 2008, 01:54 PM
Clan Channel je sada private.
Razlog : da nas nebi mracili likovi tipa CoilNove etc.
Kako se namesta/gasi : /clan priv i /clan pub.
Ko moze ovo da namesti : samo shamani i chief.

mestar.
16th June 2008, 01:06 AM
ovaj peco posto glavni ? xD

pec
16th June 2008, 01:15 AM
Reci jel te ikad jurio CoilNova sa 14521354 accounta da ti kao napise noob invite me in clan me green sweet peon i spammuje sve dok ti imas /dnd + on te juri po channelima, sta fali Private channelu makar cemo negde moci da afkujemo na miru.

-Destroyer-
16th June 2008, 02:37 PM
decko te voli jbg :D

rapeMe
16th June 2008, 08:45 PM
decko NAS voli...

pec
18th June 2008, 09:06 PM
[RoX]ZeuS invited in Clan [By Curse] rank : peon
Well i am still voting for him to be tested.
Kicked.
i will upload ss now.
He also refused to play vs Curse, telling he is eating but joining PG seconds after Curse left Xpam.

pRiMe
18th June 2008, 10:43 PM
Ja sam lepo rekao da nam taj debil uopste ne treba...
Imao je acc [twm]zeus i dobio ban za dischack ili ck ne mogu da se setim.
Haker je i lager a usto i nub...to sto ima dobar stats to nista ne vredi na xpamu.

pec
18th June 2008, 10:50 PM
nisi nista reko(barem meni) mada nvm, makar sam pametno postupio ^_^

rapeMe
20th June 2008, 01:05 PM
o boze taj kreten...