PDA

View Full Version : Post your replays !!



Pages : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12

mestar
12th January 2008, 03:12 PM
o isuse kako me nervirate...
nooby daw daj skulirajte malo koji vam je..

a to sta kazes za virusa? frajer nije normalan sa zivciranjem, momak treba pomoc u svakom gejmu sere nes..a ak sam ga ja dobio jednom ili dva puta sta koji k nebi jovic ?!

jovic igra po meni predobro jer se niti jedan gejm ne trudi (bar se ne vidi) a ownuje bez problema..
al mozemo bez problema napravit i bo5 i nebi ga ni dav ni ti nooby ni virus dobili..bar ja mislim tako.

FreeStyleDance
12th January 2008, 03:12 PM
ucite se na kizinim i rangerovim replays.

hehe kako me proziva moj brat :P Pa dobro ne igram bas jednu godinu ali ae da sam noob jesam realno receno...Kako god znam vise stratova od cells-a sa orcom od njega a igram 5 puta manje...Ako krenem da igram w3 ozbiljno kad tad cu ih usavrsiti do maxa i recimo da cu biti kompletniji igrac od cells-a...Sto se tice cells-a i raidera mogao bih reci da je raider mnogo talentovaniji za w3 i da je igrao na northu i azerothu koliko i cells ne bi mogli da se porede uopste...
@nooby :
Sto se tice ovoga dav dobija cells-a u 70% games ...Ne mozes nikad reci da je bolji orc to je samo orc mirror mec ne gledas druge rase uopste..........Uporedi mi sad cells-a i davora recimo vs humana ???
Sad je Fly bolji od grubby zato sto ga dobija mirror ??? ROFL LOL
Dav ima vise skilla i bolji micro ali nije bolji igrac bar ne trenutno i to je samo zbog iskustva...Ko se ne slaze sa mnom ima smesan mozak poprilicno...Taktike koje cells igra a mali ih je broj su usavrsene zbog mass games i to je to...Zato bi bolje prosao cells i to je to.

DaV
12th January 2008, 03:29 PM
Ja nisam rekao da ne mozete biti bolji od njega,samo da je on bolji. Iskustvo cini cuda. Drugo nisam video ni 1 game od rangera tako da ne mogu da ga komentarisem ali cenim da decko dobro igra iz vasih prica,sa obzirom na to gde vezba super je, jer ovaj server nudi samo mass hackera,lagova,bugova,chatovanja,zajebancije i po koji dobar game,kiza dobro igra,gleda replays,uklapa se,kupi ono sto treba,ali nije aktivan,covek radi 12 sati dnevno etc ali voli BM-a oO. Brate ne mozes da volis ono sto je moje :p ae poz


bas to, lika koji mi mass raidere vs brakers, to mi je dalo dobru lekciju
i fs isto na toj mapi... dobra lekcija

samo da se zna, imo milan mozda krace vremenski igra, al igra bolje od cellsa

znas koji je najnoviji vic? gosu zvan daw

a ti milac iskuliraj me pls te nerdovske fazone ko je gosu ko nije ostavi za tebe i tvoje nerd mates meni se jebe za ta sranja samo imam slabe zivce pa se nerviram bzv. ako imas neki fazon da prospes a da ne nosi tegle rado cu ga cuti (procitati) u suprotnom mi nisu zanimljvi oO


edit; spoio

Brian_Molko
12th January 2008, 03:45 PM
dav kako nisi vido ni jedan gejm od rangera jbt ?

e da ..
i dalje pokusavam da skontam smisao ove izjave
''nemas razloga da budes mnogo srecan da bi nekome govorio da se zivcira'' xD

Jovic
12th January 2008, 03:57 PM
Od kada si zavrsio game sa Virusom , postovao si ga posle 2 minuta max , mora da si bio mnogo srecan , mada veruj mi nisi nista posebno i nemas razloga da budes mnogo srecan da bi nekome govorio da se ne zivcira. :)

htio sam ih kasnije postat ... al udis me žico da mu ih dam.. pa sam odma... inače... neam bit šta sretan previše kad dobijem igrača kao virus-a .. ili tebe .. jer ste prosječni igrači.. isto kao i ja... a što ću ja govoriti nekome da se ne živcira.. to ću ja odlučit kad ću reć i zašto... netrebaš mi ti za to ...

CaseyJohnes
12th January 2008, 04:39 PM
Jeste ja sam mu trazio replays..

Milac
12th January 2008, 05:10 PM
a jebote fakat mi je dosta tvog podjebavanja i velikog znanja o w3u

uopce se vise necu obazirat na tebe i brijem da je tak najbolje, a ti mi i dalje ostani tako velik pametan dobar decko

Jovic
12th January 2008, 05:21 PM
ko to xD

pRiMe
12th January 2008, 05:46 PM
Pogle sto ste izmasovali thread lol reci cu samo ovo!
NEMOJTE DA VAS ISPROZIVAM NA BO5 PA DA POBACAM I VAS I CELLSA SVE ZAJEDNO ! STE CULI ?!








xD

Brian_Molko
12th January 2008, 05:51 PM
tt jebeni replays thread a nema replaya zadnjih pet strana jebote

Bonzy
12th January 2008, 06:33 PM
balkanski mentalitet , svima je merak da se svadjaju

pRiMe
12th January 2008, 07:41 PM
Ok evo za placebo-a da ima neki replay xd ja i hell na at vs nekih nabova i nabovi nam jebali keve xD prvo hell na pocetku izgubi bzv bm-a i onda ja kasnije izgubim mk-a i nesto jos vojske zato sto sam se daleto tp-ovao sa am-om(debil) bas smo no skilovani xD eto rep da se smejete :D u glavnom mass ftw.

[BoS]Mikasa
12th January 2008, 07:53 PM
mislio sam da cu lose al sam dobio...
u jednom momentu sam mislio da ce diskovat ali nije.nas neki lik...
nije lose za pocetnika ? ?

pRiMe
12th January 2008, 07:59 PM
Coilnova-dead ?njega sam sa svim rasama ovako raspadnut dobio na ladderu xD

[BoS]Mikasa
12th January 2008, 08:10 PM
ja sam nub sa ud zar se nesecas jbte?
nemam pojma igrati mirror...ni sa orc ni ud pa rek da pitam da l je dobar start? xD itd......
Dao bi mu win sam da se meni ne upise lose .....

4N-Nooby
13th January 2008, 02:42 AM
htio sam ih kasnije postat ... al udis me žico da mu ih dam.. pa sam odma... inače... neam bit šta sretan previše kad dobijem igrača kao virus-a .. ili tebe .. jer ste prosječni igrači.. isto kao i ja... a što ću ja govoriti nekome da se ne živcira.. to ću ja odlučit kad ću reć i zašto... netrebaš mi ti za to ...

Sve je to u redu , ali zasto kada se pobedi neko da li to bio ja , Virus ili DaV moramo da budemo isprozivani na forumu i da se postuje svaki replay koj je dobijen Vs nas , a gotovo nikada uploadovani oni koje ste izgubili , kapiram ja da je u redu postovati replay koji je dobar , ali ne vs nekoga koga poznajes ne bitno da li ga gotivis ili ne.Ja npr. ne gotivim kako se ti ponasas u poslednje vreme zato sto si mnogo "uzleteo" , ali to nije razlog da postujem replay kada sam te isprekidao.
Btw. ja tebe ne mrzim , samo mislim da bi trebao malo da se spustis na zemlju , kazem ovo bez obzira sto tebi najverovatnije moje misljenje nece biti nimalo bitno.

Takodje vidim da si na Map Hack sectionu potvrdio kada je Shpaolin ili kako se vec zove rekao za mene da sam map hacker. Hvala puno.

Peace , gl hf

E a sada da se vratimo na temu , iskreno ako se uporedi playstyle i manner RevengeRenger-a i Cells-a , u oba slucaja mi se mnogo vise svidja Milan , zato sto je mnogo vise talentovan od Cells-a kao sto je Kiza rekao i ima 10x bolji micro , ali i pored toga Cells je bolji player trenutno zato sto ima vece iskustvo i zna kako da dobije game bez obzira sto je ubitacno dosadno obsovati njegove gameove u kojima ne mozes da vidis ni 1 dobar/brz potez.
Milan ako nastavi da igra , po mom misljenu za godinu dana ima da postane mnogo bolji nego sto je Naje. Naravno takodje mislim da bi mogao i sada da ga dobije Mirror ali vise gubi Vs drugih rasa nego Cells.

edit;spoio

4N.Loveyall
13th January 2008, 03:16 AM
OMG cemu tolka svadja ?
Da se ne bi nastavila nemojte da mi odgovarate :P

ja cu je nadam se zaustaviti jednim repom :D , na 3-4 sec delay na moj nacin :D,
iz izgubljene situacije :P
shta znachi iskustvo ...

Jovic
13th January 2008, 10:39 AM
Sve je to u redu , ali zasto kada se pobedi neko da li to bio ja , Virus ili DaV moramo da budemo isprozivani na forumu i da se postuje svaki replay koj je dobijen Vs nas , a gotovo nikada uploadovani oni koje ste izgubili , kapiram ja da je u redu postovati replay koji je dobar , ali ne vs nekoga koga poznajes ne bitno da li ga gotivis ili ne.Ja npr. ne gotivim kako se ti ponasas u poslednje vreme zato sto si mnogo "uzleteo" , ali to nije razlog da postujem replay kada sam te isprekidao.
Btw. ja tebe ne mrzim , samo mislim da bi trebao malo da se spustis na zemlju , kazem ovo bez obzira sto tebi najverovatnije moje misljenje nece biti nimalo bitno.

Takodje vidim da si na Map Hack sectionu potvrdio kada je Shpaolin ili kako se vec zove rekao za mene da sam map hacker. Hvala puno.

Peace , gl hf
edit;spoio

prvo: po čemu sam ja to "uzleteo" .. isti sam i ko prije... drugo: postaj replayeve vs mene.. mene to nimalo ne smeta.. nek bilo tko posta... šta sad... treće: postao sam replay namjerno vs virusa.. i vs svih vas.. jer se kurčite non stop da ste nešto... serete na veliko, vrijeđate, žalite se na imbalance,lag i sve ostalo... što stvarno ide na kurac svima.. ne samo meni... četvrto: ak netko ima gdje replay da sam ja izvrijeđo njega što me dobio nazivajući ga nubom i noskill masser itd...neka ga posta odmah...

ovo za hakove šta sam postao... čuj.. neznam ja jel koristiš ti šta.. al činjenica je da si bannan sa ovog servera... nije zbog hakova... al opet.. sve je moguće... usto.. to sam postao isprovociran od strane tebe (orcsnotdead te pozdravlja) ak se sjećaš...

edit: ni ja tebe ne mrzim... najbolje bi bilo da se pošteno izvrijeđamo na "Jebote,isprazni se" i shake hands... mislim ovo nema smisla nikakvog...

[BoS]Mikasa
13th January 2008, 11:16 AM
Ajde momci pomirite se.... nema svrhe da se svadjate.

FreeStyleDance
13th January 2008, 02:22 PM
Ma duvajte ga obojica :p
....Decko je izgubio od fs sh ali bukvalno samo sa 2 heroja sam igrao...
Steta sto nije video na kraju sta dolazi...Oo wtf

pRiMe
13th January 2008, 03:26 PM
Evo orc imbalance sam razbacao po mapi xD
Ovo je 2v2rt imao sam nekog nuba u timu ali i vs mene je jedan bio nub koji je celo vreme govorio da sam mh-er tt u glavnom mass fights ceo game,bm fight-ovi i preokreti ceo game i mislio sam da je game izgubljen.

pec
13th January 2008, 06:26 PM
pozz momci zadnje 3 strane svadje samo ajmo malo repovao
dajte mi NE

CaseyJohnes
13th January 2008, 07:20 PM
Ma duvajte ga obojica :p
....Decko je izgubio od fs sh ali bukvalno samo sa 2 heroja sam igrao...
Steta sto nije video na kraju sta dolazi...Oo wtf
Ima negde moj rep vs humana samo sa dh i kotgom! :D
Evo ti peco da ne places...

CaseyJohnes
13th January 2008, 07:21 PM
Mora i ovaj rep!
I za one koje nisu videli mora jos jednom Mother is crying! Rep je uber lol! Obavezno ga pogledati! OBAVEZNO

Brian_Molko
13th January 2008, 07:29 PM
sve to sam dl idem da gl

pec
13th January 2008, 07:34 PM
+1 rep poen za UdISa

[BoS]Mikasa
13th January 2008, 08:01 PM
Malo smeha xD nije na odmet ...

VengefulSpammer
13th January 2008, 08:17 PM
jesus ovo je bila najjaca partija gledajte :

Brian_Molko
13th January 2008, 09:06 PM
sad sam gledo trevor vs kiza .... jujuju molio sam boga da lik ne izadje pre nego sto krenes sa taurenima al jbt
i onaj ovp]storm vs kominteran ...... ladno je pao tr xD
i na kraju ono ''my mother is crying'' hahahahahahahaha

rapeMe
13th January 2008, 11:00 PM
mother is crying 10/10

pRiMe
13th January 2008, 11:04 PM
btw taj rep mother is crying si postovao davno i gledao sam ga.

Milac
13th January 2008, 11:18 PM
crying mom rep je top topova replay
i na kraju ono igranje s peasantom oko shopa, looool :clap:

CaseyJohnes
14th January 2008, 01:02 AM
Kitty goes arround you, carefull not to eat you! Hehe
A da malo da pojasnim. Game se igrao u 5 ujutru. Bot je odradio posao i ostalo mi je jos 15 wina da uzmem za BloodMagea a hteo sam 50% stats pa sam ja igrao, zato u game-u kazem 11 more (till BloodMage ico)

Nessie
14th January 2008, 10:54 AM
sad sam gledo trevor vs kiza .... jujuju molio sam boga da lik ne izadje pre nego sto krenes sa taurenima al jbt
i onaj ovp]storm vs kominteran ...... ladno je pao tr xD
i na kraju ono ''my mother is crying'' hahahahahahahaha

lol, ajde upload opet rep pls?

neda mi se kopat po prethodnim stranicama... :)

[BoS]Mikasa
14th January 2008, 01:09 PM
Jel ovo lici na [cs]car-a?
jes da je protivnik nub i ...... al mi se svidelo zato sto je sprdnja.

Brian_Molko
14th January 2008, 02:48 PM
nessie na strani 85 su ti ''mother is crying'' i kiza vs trevor . a mestarov je malo nize

FreeStyleDance
14th January 2008, 03:49 PM
Mikasa;698162']Jel ovo lici na [cs]car-a?
jes da je protivnik nub i ...... al mi se svidelo zato sto je sprdnja.

pa ne. :d Recimo da car ima oko 280 apm :p

[BoS]Mikasa
14th January 2008, 08:52 PM
jbg nisam gledo kolko ja imam....
e ovo je totalno neizbalansirano.....il sam ja najveci nub na svetu!
jedino da sam pravio fs-a al ko je mogo da zna da je ovaj opicen??
molim vas komentare i misljenja vasa.

Nessie
14th January 2008, 09:21 PM
pa ne. :d Recimo da car ima oko 280 apm :p

pa nije car Sky jebt :D

prije recimo da ima oko 200,vuteva :p


@plac, nasao sam, thx ;*

Jovic
14th January 2008, 09:44 PM
šta sad.. igraju humane... zar je važno koliki apm :D netrebaš 300 apm-a da napraviš 300 towera...

Nessie
14th January 2008, 09:48 PM
ne treba ni elf niti 100 apm da namassa bears + dryads i igra zaklopljenih očiju :)

rapeMe
14th January 2008, 09:51 PM
Mikasa;698519']jbg nisam gledo kolko ja imam....
e ovo je totalno neizbalansirano.....il sam ja najveci nub na svetu!
jedino da sam pravio fs-a al ko je mogo da zna da je ovaj opicen??
molim vas komentare i misljenja vasa.

mogo si da se odbranis lagano ...

i sto si koji kurac uzeo nagu ? sta ce ti ona ? da freezuje seljake i footmane ...
brate mili ako te tako neko napadne sa towerima probaj da sledeci put uzmes bm-a ili pandu ili fl-a ili tako nekog heroja koji bi mozda mogao nesto towerima ..
sto vise jedinica (beastmaste , firelord ) to ces lakse winati ..

al eto to sam reko ja koji sam noob ..
neka ti kazu neki bolji od mene ,, mozda ce reci nesto pametnije od ovoga ...

[BoS]Mikasa
14th January 2008, 09:57 PM
u pravu si sto se tice nage.. neznam sto sam je uzo
valjda sto sam prso..ali lik je opicen mokrom carapom xD
evo malo pre neki lik sa NE taloni.mislim da je pro. neznam ko je trazio orc vs elfs kad se idu taloni al evo mu ak nije nista naso bm+sh..
ps trebo sam vs gg.no.re fs-a bolje bi islo ... al sta ces kad preferiram bm-a xD

SeventySix
14th January 2008, 10:30 PM
Mikasa;698583']u pravu si sto se tice nage.. neznam sto sam je uzo
valjda sto sam prso..ali lik je opicen mokrom carapom xD
evo malo pre neki lik sa NE taloni.mislim da je pro. neznam ko je trazio orc vs elfs kad se idu taloni al evo mu ak nije nista naso bm+sh..
ps trebo sam vs gg.no.re fs-a bolje bi islo ... al sta ces kad preferiram bm-a xD

Najvaznije protiv Talona je bm+tc, shockwave je bolji i od ward-ova i heal wave-a.. ako si mozda gledao replaye od nekog pro, nikad ne pravi heroja dok ne vidi da li elf ima hunter's hall, odnosno dok ne pocne da pravi AoWind onda pravi tc, uvek!!!

Jovic
14th January 2008, 10:56 PM
ne treba ni elf niti 100 apm da namassa bears + dryads i igra zaklopljenih očiju :)

kad je tako.. odi igraj elfa xD i imaj 1000-0 na northu

[BoS]Mikasa
14th January 2008, 11:32 PM
nagldedo sam se puno repsa .. medjutim vise preferiram sh od tc zbog lecenja..a i drugih magija, kao sto vise volim bm-a od fs-a...najvaznije je imati sto vise jedinica koje daju extra damage talonima.jer: DH burn mana tc i nema tvog shock wave-a.....= gg
i nedati mu da zauzme second expo ili isto= gg

Nessie
14th January 2008, 11:38 PM
kad je tako.. odi igraj elfa xD i imaj 1000-0 na northu

hmm... uletio bi mi neki hacker, mogu se kladit :D

a fakat još malo i počet ću i ja mrzit humane, iako sam i sam hu igrač :D

[BoS]Mikasa
14th January 2008, 11:44 PM
upravu si xD
nemogu da zamislim kako bi se iznerviro kad bi ti neko sjebo acc 1000-1
=)) =)) =)) =)) =)) =)) ja bi se ubio ili bih njega ubio .... =)) =)) =)) =)) =)) =))

SetoKaiba
14th January 2008, 11:55 PM
meni su tako sjebali acc. Udis moze da potvrdi.

Nisam imo nijedan poraz.. jednog dana upalim acc kad ono mi stoji jedan poraz. Valjda zato sto sam se iskenjao u profilu pa me neko sjebo ^^

pec
15th January 2008, 12:59 AM
meni su tako sjebali acc. Udis moze da potvrdi.

Nisam imo nijedan poraz.. jednog dana upalim acc kad ono mi stoji jedan poraz. Valjda zato sto sam se iskenjao u profilu pa me neko sjebo ^^
znaci ovako dobijem ck na Northu i najebem se liku keve i umesto 0-1 imam 0-5

CaseyJohnes
15th January 2008, 01:43 AM
meni su tako sjebali acc. Udis moze da potvrdi.

Nisam imo nijedan poraz.. jednog dana upalim acc kad ono mi stoji jedan poraz. Valjda zato sto sam se iskenjao u profilu pa me neko sjebo ^^

Jeste. Za mene si i dalje undefeated champion of TFT!
Jes da sam ti napravio 1-0 ali to je undef... :D
Kad budes napravio novi acc zovi! :D

DaV
15th January 2008, 04:00 AM
AT sa northa ... zlo i naopako ... topionica

[BoS]Mikasa
15th January 2008, 10:44 AM
Mother is crying .....=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
najvise mrzim kad mole za pobedu a izgubili su..
ovo je neko dete .....

NightCaller3
15th January 2008, 06:23 PM
@Mikasa, replay [BoS]Mikasa vs Aidam

Covece kakav je ovo lik (mislim na elfa). Prvo, ima Illusions, ali nista ne baca. Drugo, koncetrisao se na heroja koji moze da se leci, dok mu Blade sece sve. Trece, samo jednom ili dvaput je koristio Mana Burn. Cetvrto, pocinje da se povlaci tek kad mu je heroj do kraja ojadjen (sto je uz prisustvo Bladea samoubistvo). Normalno da mora biti gg za Mikasu.

Brian_Molko
15th January 2008, 07:02 PM
btv dav ko ti je taj partner sa 320 apm-a ?
a game je pro massers

[BoS]Mikasa
15th January 2008, 07:03 PM
Znaci po tebi je decko nub?
e jebem sve onda.....25 1v1 e u picku materinu ! ! !

rapeMe
15th January 2008, 08:51 PM
@plac - nije 320 nego 277 ...
jebo te apm checker ... uzmi onaj w3gchart .. realniji je mnogo.

[BoS]Mikasa
15th January 2008, 08:53 PM
rapeMe jel bre kakav je ovo ker na slici?
jel tvoj? xD

[BoS]Mikasa
15th January 2008, 10:59 PM
hehe xD
vratio sam mu milo za drago ....
znaci lagovo je ko car!
steta sto se ovo neracuna kao cw nVp vs BoS
evo da vidite ss i replay kazite mi svoje misljenje....
nesto me oce u zadnje vreme
:music:

rapeMe
15th January 2008, 11:19 PM
@mikasa aham : ) moj mesanac vucijaka i sibirskog haskija .. lepotica moja .. pazi je kako je ispala : )

gj , idem gledam rep ..
EDIT: AKO GA NE PRIJAVIS U LAG SECTION-u JEBO MATER ISPICHKACU TE !!
molim te prijavi ga :D

DaV
16th January 2008, 05:56 AM
kakav noob xD j/k

[BoS]Mikasa
16th January 2008, 06:07 AM
xD
Da nije glupo ak ga prijavim?
kakav sve sljam nece uci u bos....idite u best orc replays i napisite nesto xD
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
ps. Nub xD

pec
16th January 2008, 06:09 AM
@mikasa aham : ) moj mesanac vucijaka i sibirskog haskija .. lepotica moja .. pazi je kako je ispala : )

gj , idem gledam rep ..
EDIT: AKO GA NE PRIJAVIS U LAG SECTION-u JEBO MATER ISPICHKACU TE !!
molim te prijavi ga :DODMA PRIJAVI TU PICKU ZA VECEG RETARDA IZ B0SA NE ZNAM NOW!!!!!!

NightCaller3
16th January 2008, 06:12 AM
Ako ga ne prijavis tuci cu te kad dodjes danas da se sisas. Svaka ti cast! Razbio si lagersko govno sve u ses'. xD

[BoS]Mikasa
16th January 2008, 06:24 AM
Ako ga ne prijavis tuci cu te kad dodjes danas da se sisas. Svaka ti cast! Razbio si lagersko govno sve u ses'. xD

Pustam kosu!xD nemam para na bacanje!!!!
aj report cu ga al nemoj da mi neko posle kaze kako nisam fer i da me proziva ovde........
reportovo sam ga....
strava ker rapeMe xD ja imam lovackog nemackog ostrodlakog pticara xD puno balavi xD
idite i spamujte tamo al ne stvarno da spamujete!! xD
cya odo da spavam .......

DaV
16th January 2008, 08:33 AM
kakav noob xD j/k

ovo ja nisam napisao .......

Brian_Molko
16th January 2008, 01:28 PM
lol mikasa imam i ja kera te rase xD

Nessie
16th January 2008, 01:29 PM
dvostruka ličnost, redovit problem u w3 gamera...


:D j/k

DaV
16th January 2008, 05:24 PM
btv dav ko ti je taj partner sa 320 apm-a ?
a game je pro massers

344 Naje xd

pec
16th January 2008, 06:50 PM
ovo ja nisam napisao .......
ja sam :)

rapeMe
16th January 2008, 06:56 PM
317 DaM. : ) kad je bio aktivan ...

CaseyJohnes
16th January 2008, 07:10 PM
Aj sad vi meni recite da ud nije imba. Smorio sam ga na startu, pao mu fiend pao mu dk na creepu, lik izvadio lagano 3 frosta, lagano 3-1 bube, lagano red creep jos lakse focus hero...
OMG
P.S. E sad definitivno vracam papir sa Dust teh fucking shade!

rapeMe
16th January 2008, 07:58 PM
e brate kad napises tako mislim da si izgubio ... ;d

FreeStyleDance
16th January 2008, 08:06 PM
AT sa northa ... zlo i naopako ... topionica

xaxaaxaxa WTF KOLIKO SELECT GROUP HOTKEYS BY CELLS xaxaxaxaax

[BoS]Mikasa
16th January 2008, 08:12 PM
lol mikasa imam i ja kera te rase xD

Opiceni kerovi xD.
Samo balave cvile ........ Ali su poslusni to ih vadi xD.
majka mog kera uvati sama zeca jebla majku! fazana bez problema ...
pravi lovacki kerovi... xD

Brian_Molko
16th January 2008, 09:14 PM
tt i moj isto tako .... mada ima tek godinu ipo xD

btw lol bliz je pobedio .... ajd onda cu da dl rep xD

a hahahah ovaj gg.no.re je stvarno debil .... ja uopste ne razumem njegov engleski .
ali najjaci momenat u gameu bio je kad gg.ne.re kaze ... ''easy,u dispell'' loool

CaseyJohnes
16th January 2008, 10:46 PM
Kad bih ovako koristio stuff svaki game...
I odakle je ovaj iskocio sa ovolikim lvlom?!?

rapeMe
16th January 2008, 11:34 PM
lol ... shmen mali gosu .. nije iskocio nego nije stalno aktivan pa zato ti se cini ...
gj gj

CaseyJohnes
17th January 2008, 12:42 AM
Rep je sranje. Ali bitna je wispa jer kako rep name kaze...

milanpavic
17th January 2008, 12:43 AM
a sam ja noob????? ili sta?????

DaV
17th January 2008, 01:34 AM
Timing > all,da si mu izlomio peasante koji su dizali arcane bila bi druga prica,znaci ides sa tc i creep do lvl 3 (wave lvl 2) a sa fs + scroll of speed harrasujes tj usporavas mu t2,skidas heal etc,sta god samo da ga usporis i izvuces neki gold,a mozes i svime da mu uletis i chain wave rape peasants etc , tu mu izvlacis i tp 100% + nije ni za kurac posle toga,i odma gazis creep,ako nisi siguran da mozes da trckaras sa fs okolo i bockas peasante etc da ti ne bi svenuo bolt ili nesto drugo samo odvoj malo fs-a od tc-a dok creepuje zbog xp-a. Ne znam bas da li je ovakav fast tech pametan.jos je bio rnd ... human koji ima grama mozga moze po scout-u da zakljuci sta radis i ta ti prospe 5-6 towera lagano,osim ako ti ne radis xiaot-ov harras sa berserk priests iz goblin campova pa ga skillujes sa abolishom = mass xp a ne moze da ti harrasuje burrows,mada ovaj nije ni za to cuo,i onda bi trebali shamani radi purge i summons ali ne vs ovog majmuna,vs njega ti je bilo najbolje da si imao 6 walkers 6 grunts 3 raiders i hvatas ga polako u mrezu ako krene da ti bezi , dispella uvek imas ko stoka za slow i summons,grunts su tu da biju,neki scroll bi dobro dosao...jako su ti losi bili fight positions i waves,znaci od 10 waves koliko si bacio tokom game-a 2 su otisla u castere,neki u breakere neki pola pola,ali bez odlicnog wave-a nema leba. Otisla su ti 3 raidera ni za kurac u zadnjem fajtu tj predzadnjem... sve u svemu ja ti preporucujem da vs humana premenis nacin igre u smislu da vise obratis paznju na timing i harras nego na expo i tako te stvari jer massa ne znaci da ces i da pobedis,ne uvek,jer HU>Orc definitvno,bar ovakvi tipovi armies. Kaze lik,probaj air...rofl ni slucajno. Uredu 4 wyverns radi boljeg focusa castera ali air vecinom...cisto samoubistvo pa 3 elementala ce ti isabijaju wyverne ko nista,a casterii ovako i onako ko govna,lako ih ubijes,jos lakse izlaze iz arcane-a uvek ce ih biti,tako da bolje 4 wyvs,raiders grunts mass dispell + scrolls i 1 kodo,a ako ti ne trebaju drva povedes i peons. Mada sve zavisi od mape...humanovog strata... Ja vs humana uvek idem fast shop da bih ga harras na vreme i da ne bih gubio vreme kasnije na heal u bazi nego da mogu odma cim ga iskaram u novu turu :D
Lako je pricati i mene tope svi redom... evo malocas sam izgubio game od jovica,raspolozen sam usao u game,normalno odigrao sve do jednog momenta kada su mi se debele stoke od gruntova posaplitale na delay-u i pala dvojica + raider koji ne zna da li da bezi levo ili desno,takodje mali delay mnogo jebe unite,bar orkovske i onda sto je najgore nalazi me na creepu,ja tp,vidim kodo pada brzo iskoristim manu sa sh heal kodo,tp-ujem se,i izvaljujem ostala mi 4 unita ispred njega,nisu se jos sabrali da sam im rekao da idu ka heroju a ne od njega,xpam hosting ftw. Ako moze jovic da upload rep samo da pogledam nesto,jer mi se jako povraca od bugova lagova etc,da vidim samo jednu stvar,da li je do mene ili do cega,jer znam da sam sve lepo uradio... Stvarno nije uredu da se uvek orcovima saplicu uniti...a jos su i poor race,sta ja da radim bez tih 7 unita koliko sam ukupno izgubio u toj ironiji? Ja nisam invalid da ne znam sta radim...nvm ae samo jovicu upload pls ako te ne mrzi.

mestar
17th January 2008, 01:46 AM
sta koji kurac, orc je imba xD
sta vi orci kukate vi bar UD gazite a kog UD moze =?

DaV
17th January 2008, 02:03 AM
Ud vs Orc je po meni neizvesno... strat i skill presudjuju. Ako ti ides standardan fiend strat vs mene normalno je da cu te dobiti jer mi nije tesko da te creepjackujem 1-2 puta i da ti ensnarujem fiends,hexujem dk pre nego sto bacis coil,mozda focusiram heroja etc. Da primenis neku burrow kill strat ili nesto bilo bi vec dosta zajebanije.

mestar
17th January 2008, 02:07 AM
a sta bi bilo bolje da idem ghoule, ownujem prvih 4 minute a onda dodu 2 pticice i gg..

DaV
17th January 2008, 02:15 AM
eh,kako to lepo zvuci,dodju 2 ptice i gg... Brate...wyvern je kurcina od jedinice koja pada istom brzinom kojom pada neko govno na t1 ili jos brze... kao ih ne koristis imba oprezno kao da ih nemas. ae pljuni orbom u 6 wyverna i novu,dve.

-_-ForeveR-_-
17th January 2008, 02:18 AM
Ja ne znam kako da dobijem mass air vs orc`s ffs ? Oo

mestar
17th January 2008, 02:27 AM
ok onda ovak scenarij:
1. ja odem gule..on fast tech...nije gg mozda ?
2. ja odem fiendse on ili fast tech ili BM cj samo jedanput (ja moram TP, jedan fiend manje, zaostajem debelo)
3. ja odem gule on igra normalno..stiscem na pocetku ga puno.. i sta onda ? onak old school destro iz 2 slauthera ? ili kombinirat fiends ghouls 2 statue ? ma to je sve smijesno kad dode orcova vojska
4. ja odem fiends do 32 food tek onda tech, lvl 3 DK i u bazu njemu ak se obrani gg opet xD

a ti reci da nije

milanpavic
17th January 2008, 02:49 AM
ajde ako neko moze da mi najde neki dobar audio orc vs hu jer stvarno je zalosno da gubim partije u kojima imam prednost (expo ili tako nesto...)


ne volim da odvajam vs hu fs zbog mk udari me u vugla okruziga i tako to...
znam da mi fali timing ali to se sve svodi na to kada da ga harasujes pa naravno kada je najranjiviji ali ja kod hu ne vidim bas ni jedan trenutak za to
uglavom gledam da dodjem 3/3 sa herojima i fight....
cinjenica je da ne moze na ptice vs hu ali sad sta je bolje fs tc ili bm sh
ja mislim da na manjim mapama treba bm sh a na vecim fs tc.
e sad koliko sam upravu ne znam.Gledao sam kada je xiaot dobio sky-a ali
meni stvarno nije jasno kako, ispalo je da su shamani > spirit w.

DaV
17th January 2008, 08:50 AM
One more At from north. What can human do except towers? :p

Jovic
17th January 2008, 09:04 AM
eo dav

Jovic
17th January 2008, 09:06 AM
<3 <3 <3

[BoS]Mikasa
17th January 2008, 01:39 PM
Aj sad vi meni recite da ud nije imba. Smorio sam ga na startu, pao mu fiend pao mu dk na creepu, lik izvadio lagano 3 frosta, lagano 3-1 bube, lagano red creep jos lakse focus hero...
OMG
P.S. E sad definitivno vracam papir sa Dust teh fucking shade!

sto mu nisi uzo ping i reportovo ga dobio bi ban??
kakva je to picka .......
moram ga pitati da li mu se svidja da igra sa lagom xD
GJ :thumbUP: razbio si picku lagersku

rapeMe
17th January 2008, 02:40 PM
gogo jovic!

DaV
17th January 2008, 06:02 PM
eo dav

thx

DaV
17th January 2008, 06:10 PM
tuzno. necu da komentarisem.

Nessie
17th January 2008, 08:32 PM
a sta bi bilo bolje da idem ghoule, ownujem prvih 4 minute a onda dodu 2 pticice i gg..

e da je tako lako, ja bi non stop igrao orc vs ud ;D

a gle mestar, nemoj se naljutit, ali ti pričaš kao da nikad nisi gledao rep od nekog dobrog ud igrača...

Nazgul
17th January 2008, 09:01 PM
One more At from north. What can human do except towers? :p

Tanks, naturally.

pec
17th January 2008, 09:52 PM
YE good reps Daw :)

mestar
18th January 2008, 01:37 AM
pa ajde ti meni pokazi nekog dobrog UD koji owna orca...

-_-ForeveR-_-
18th January 2008, 01:43 AM
pa ajde ti meni pokazi nekog dobrog UD koji owna orca...
stvarno ni ja nisam to odavno vidio ... ustvari ja nisam odavno vidio da ud owna nekoga xD

Nessie
18th January 2008, 01:57 AM
pa ajde ti meni pokazi nekog dobrog UD koji owna orca...

a gle, ne govorim ti o tome...

nego ti kažeš kao: "idem guls, on napravi 2 windraidera i gg"
pa kao da nikad nisi vidio ud-a kad ide ghouls, da također napravi i 2-4 fienda...

mestar
18th January 2008, 02:03 AM
oke Nessie nemoj gluposti pricat..
naravno da znam, kak idu dobri UD vs orca..
evo ti primjera dva: Lucifer: mass fiends (jako late t2) i imba uber gosu mikro al ipak gubi..
Fov: ghouls only na pocetku umara ga puno..itd
u biti UD moze dobit ORC samo ako ga poptpuno nadigra u svemu: micro, macro, sreca, timing...

a ti mi pokazi drukcije

Nessie
18th January 2008, 02:19 AM
a neznam šta da ti kažem, prebaci se na elfove ili humane, kad te tolko sekira igranje s ud-ovima :)

mene je ispizdilo to što s humanima uvijek vs ud moram towere gradit i fe ići, pa sam se prebacio na dotu, pa na wow :D, a sad se zajebajem na ladderu s orcovima :)

DaV
18th January 2008, 04:16 AM
evo mestar ocemo da zamenimo rase ? :D

pec
18th January 2008, 05:36 AM
evo mestar ocemo da zamenimo rase ? :D
heh daworzinho to prodaje ko da je na pijaci xD

Kominterna
18th January 2008, 01:37 PM
Here is one imba replay from north =))

Keka
18th January 2008, 01:43 PM
LOL ... I dont see replay ...

Kominterna
18th January 2008, 01:45 PM
That makes 2 of us :D

Keka
18th January 2008, 01:51 PM
so are we going to get one or not ? LOL xD

Kominterna
18th January 2008, 01:51 PM
No :)

Kominterna
18th January 2008, 01:52 PM
It was just a spam. As this is too :)

I'm practicing a little :)

Keka
18th January 2008, 01:54 PM
lol i thought that pro spammers doesnt need to pratice their jobs :)

Kominterna
18th January 2008, 01:55 PM
Through practice to perfection :)

Keka
18th January 2008, 01:57 PM
is this spam going to be deleted ? : ( i dont need more lost posts today :D

Kominterna
18th January 2008, 02:02 PM
nah, who will delete it ?

BTW I can find 3 times worse spam in this thread.

So it these posts will be deleted, another 20-30 can be deleted too

Kominterna
18th January 2008, 02:03 PM
BTW who cares about it ? : )

Why wasting time on deleting posts :)

Keka
18th January 2008, 02:06 PM
LOL nice point ^_^

Kominterna
18th January 2008, 02:46 PM
Milan Pavic, I love you !! :)

Jovic
18th January 2008, 02:56 PM
eo vs cara .. znam da nije igro dosta :> ... al ono vrijedi pogledat ... inače ima rep pack tamo na replay sekciji.... vecinu ste vidjeli čini mi se :P

Kominterna
18th January 2008, 03:01 PM
I think that [cs]car_ is car :O

Nazgul
18th January 2008, 03:52 PM
Well done.

rapeMe
18th January 2008, 05:23 PM
gj jovke .. imas jedan slap po guzi od mene kad se vidimo...

FreeStyleDance
18th January 2008, 06:16 PM
eo vs cara .. znam da nije igro dosta :> ... al ono vrijedi pogledat ... inače ima rep pack tamo na replay sekciji.... vecinu ste vidjeli čini mi se :P

a onaj sto te je dobio sa hu ??? :p

rapeMe
18th January 2008, 06:25 PM
taj se ne snima xD

FreeStyleDance
18th January 2008, 06:53 PM
Pa bre Jovicu postuj jedan koji izgubis mislice ljudi da si nepobediv :D

SeventySix
18th January 2008, 06:57 PM
hah, sad gledam onaj replay pack od Jovica, pa jebote, ja mislim da si ih sve ownao onako easy, svaki replay < 30 min, apm nista preterano., a najsmesnije od svega sto na kraju svakog repa, lag, delay, ne mogu ovo ono... pa da li je moguce u svakom game-u da ima laga kada ti pobedis.. u svakom slucaju, gj wp

Jovic
18th January 2008, 06:57 PM
pa ne snimam gameove koje izgubim :P šta ću imat sramotu na kompu xD


jebiga dobio me je sa humanom.. i još pogotovo na toj mapi.... al postaj ti replay ak imaš... kad ti već krivo ovako...

Jovic
18th January 2008, 06:57 PM
pa ne snimam gameove koje izgubim :P šta ću imat sramotu na kompu xD


jebiga dobio me je sa humanom.. i još pogotovo na toj mapi.... al postaj ti replay ak imaš... kad ti već krivo ovako...

FreeStyleDance
18th January 2008, 07:02 PM
pa ne snimam gameove koje izgubim :P šta ću imat sramotu na kompu xD

xaxaxax sto sramota ...???Na greskama se uci...Evo vam jedan da vidite kako je Jovic KONACNO pobedjen,posto ne postuje losseve mora neko da postuje za njega da ne bi ispao previse imba :p Cavo jedna ccc
Postovao bi i onaj vs car-a kad si izgubio ali nemam ga :P

mestar
18th January 2008, 07:02 PM
meni su zanimljiviji replayi kad gubim...

Jovic
18th January 2008, 07:06 PM
pa postajte jebo vas... ko vam brani... ja postam šta sam dobio.. neću šta sam izgubio...

jebem ti kruv moram na faks... aj bok

Kominterna
18th January 2008, 07:10 PM
At this hour you go to college ? LoL

FreeStyleDance
18th January 2008, 07:15 PM
pa postajte jebo vas... ko vam brani... ja postam šta sam dobio.. neću šta sam izgubio...

jebem ti kruv moram na faks... aj bok

xaxaxaxx sto si se iznervirao kojikurac ??? JA nisam spavao od juce popodne pa nemam sta da radim nego da zujim ovde da se zezam malo :P Bok ^^

[BoS]Mikasa
18th January 2008, 08:36 PM
jel ono rep orc vs ne?
ak jeste skidam ga!
ps. jbte kak Jovic igra onako???uzme 4 arcerice i pocepa 2 trola i 2 ona govneta ma ona debela bela... jbg neznam kak se zovu xD a sa herojem haras.....jel bre jovicu jel ti imas 4 ruke ? kad tako igras? xD
moram ja jos puno treniratiii...... Svi ste ludaci pizda vam materina xD ! kiss !!

mestar
18th January 2008, 08:38 PM
jovic je hobtnica

[BoS]Mikasa
18th January 2008, 08:41 PM
pa to sam i tio reci!
normalan covek nemoz iskontrolise sve jedinice xD moram da ugradim koji par ruku i jos jednu glavu ..... xD mislim da cu tad biti rank 1. xD

DaV
18th January 2008, 08:48 PM
Bok ^^

Bok friendice jel brijes da ti laga? Ja sam danas hostao i nije mi lagalo,ownao sam te ko kruha izjutra bem li ti trebe.

rapeMe
18th January 2008, 09:06 PM
kuzis li ti kizo sta ovaj pritja?
ja ga ne kuzim nista a fakat me mrzi da se trudim .. pff

Jovic
18th January 2008, 10:33 PM
kiza jebote :P pa nisam se naljutio... zajebavam se.. šta ti je ^,^

4N.Loveyall
19th January 2008, 03:33 AM
vs jovic lep game :P

DaV
19th January 2008, 03:51 AM
:)

4N.Loveyall
19th January 2008, 04:09 AM
onaj rep kize vs Jovica , kiza igra a car se pravi neki gosu i pravi se pametan i shalje na private :P

FreeStyleDance
19th January 2008, 10:37 AM
oO Cak mislim da nije bio nijedan cj...Da mi je pricao bilo sta bilo bi mnogo strasnije verovatno ovako je samo jedan obican i dobar game...
Trebalo bi da pogledate dav cells vs mtw-a mogu reci fino fino...

rapeMe
19th January 2008, 01:13 PM
dobri repovi

Jovic
19th January 2008, 01:33 PM
kiza eo pogledo sam rep baš... ovaj car je totalno smješan lik... šta si je on zabrijo da je faca i to :D funny guy totalno .. u game-u nisam čito šta je piso...

SeventySix
19th January 2008, 08:59 PM
evo vam malo da ucite :read: ^^
Danas se igrao ili igra Zotac Cup (week cup), Grubby vs. iP.Real (prvi na North-u trenutno). gg 10/10

http://www.battle.net/war3/ladder/w3xp-player-profile.aspx?Gateway=Northrend&PlayerName=Real.

a evo kako cup ide:
http://wc3.cups.gamesports.net/de/cup/12/results/

DaV
19th January 2008, 10:15 PM
Jos jedan human koji misli da moze da bude pro zato sto je izabrao imba rasu i zato sto zna shortcuts b+t i g kad su napravljene,e pa malo teze. North top rank playeri su uglavnim semi-pro , dok je Grubby Pro player i koliko mu treba snage da se izbori sa ovim pacovom? 120% Zasto? Ja mislim zato sto na SecretValley-u duva hladan vetar i orcovi lako nazebu rofl.
"But dont forget hes playing vs Grubby" - dobro receno. Ljudi nekada dostignu neke stvari kao sto su rank 1 north,da ne pricam rank1 xpam ili top10,20 sto je nista,mislim xpam je generalno nista (0) ali poenta je u tome da ljudi i to nesto na northu kada postignu umisle da su ne znam ni ja sta,lete mnogo i onda kada ih dovati pravi igrac,spuste se na zemlju,doduse ovo nema veze sa ovim humanom sa replay-a,lik je mannered,sve ok,mada sumnjam da je takav na ladderu... Cist primer, Grubby vs Eric.rac (North ladder game),Grubby se citav game sprdao,tacnije igrao se sa ovim Undead playerom koji je tada bio 49lvl solo,dok se ovom nije smucilo i dok nije krenuo da proziva i prica kako je on ne znam ni ja sta,kako on osvaja sve tours u njegovoj zemlji etc i pita Grubby-a a sta si ti postigao to u w3,ne znajuci vs koga ustvari igra,a decko je ustvari osvojio neki German Tour i kao nagradu dobio 100$,sto je veoma tuzno uporedjivati sa Grubby-evim zaradama i achievemntima. Game se zavrsio tako sto je King of Orcs popizdeo i sabio ga sa 2 heroja,koristeci tezak skill i brain,ofc. Na kraju se discovao Ud,i tu se zavrsio game,koji je inace mogao da se skine sa svih mogucih w3replays sajtova pod nazivom 4K^Grubby vs Eric.rac (Funny chat). Mogu da zamislim kako se osecao decko kada je saznao vs koga je igrao,verovatno se pojeo jer se pokazao u pravom svetlu,totalno unmannered i to bas pred Grubbyem,a mozda bi i bolje odigrao da je sve to znao,nikad se ne zna.

SeventySix
19th January 2008, 10:37 PM
Jos jedan human koji misli da moze da bude pro zato sto je izabrao imba rasu i zato sto zna shortcuts b+t i g kad su napravljene,e pa malo teze. North top rank playeri su uglavnim semi-pro , dok je Grubby Pro player i koliko mu treba snage da se izbori sa ovim pacovom? 120% Zasto? Ja mislim zato sto na SecretValley-u duva hladan vetar i orcovi lako nazebu rofl.
"But dont forget hes playing vs Grubby" - dobro receno. Ljudi nekada dostignu neke stvari kao sto su rank 1 north,da ne pricam rank1 xpam ili top10,20 sto je nista,mislim xpam je generalno nista (0) ali poenta je u tome da ljudi i to nesto na northu kada postignu umisle da su ne znam ni ja sta,lete mnogo i onda kada ih dovati pravi igrac,spuste se na zemlju,doduse ovo nema veze sa ovim humanom sa replay-a,lik je mannered,sve ok,mada sumnjam da je takav na ladderu... Cist primer, Grubby vs Eric.rac (North ladder game),Grubby se citav game sprdao,tacnije igrao se sa ovim Undead playerom koji je tada bio 49lvl solo,dok se ovom nije smucilo i dok nije krenuo da proziva i prica kako je on ne znam ni ja sta,kako on osvaja sve tours u njegovoj zemlji etc i pita Grubby-a a sta si ti postigao to u w3,ne znajuci vs koga ustvari igra,a decko je ustvari osvojio neki German Tour i kao nagradu dobio 100$,sto je veoma tuzno uporedjivati sa Grubby-evim zaradama i achievemntima. Game se zavrsio tako sto je King of Orcs popizdeo i sabio ga sa 2 heroja,koristeci tezak skill i brain,ofc. Na kraju se discovao Ud,i tu se zavrsio game,koji je inace mogao da se skine sa svih mogucih w3replays sajtova pod nazivom 4K^Grubby vs Eric.rac (Funny chat). Mogu da zamislim kako se osecao decko kada je saznao vs koga je igrao,verovatno se pojeo jer se pokazao u pravom svetlu,totalno unmannered i to bas pred Grubbyem,a mozda bi i bolje odigrao da je sve to znao,nikad se ne zna.

A evo o cemu Daw prica:

(00:44 / All) LoveInABottle: gl hf
(00:47 / All) rac.Eric: u 32
(00:48 / All) rac.Eric: 2*

(10:58 / All) rac.Eric: haha kleiner hacker

(12:42 / All) rac.Eric: arm
(12:43 / All) rac.Eric: ;)

(22:56 / All) LoveInABottle: nice use of wyrms
(23:04 / All) rac.Eric: n1 use of orc vs ud
(23:05 / All) rac.Eric: nap
(23:07 / All) rac.Eric: owned.
(23:10 / All) LoveInABottle: arent u orc?
(23:17 / All) rac.Eric: u suck
(23:18 / All) rac.Eric: thats all

(24:08 / All) rac.Eric: u fucking noob
(24:12 / All) LoveInABottle: ??
(24:16 / All) LoveInABottle: manners?
(24:20 / All) LoveInABottle: u never learn , do u shitkid?
(24:20 / All) rac.Eric: shut up
(24:21 / All) rac.Eric: u suck
(24:22 / All) rac.Eric: moron
(24:31 / All) rac.Eric: u simply suck
(24:35 / All) rac.Eric: and I do fun
(24:36 / All) rac.Eric: with warmy
(24:38 / All) rac.Eric: cuz u suck
(24:59 / All) LoveInABottle: thats interesting.
(25:02 / All) LoveInABottle: u make fun.

(28:36 / All) rac.Eric: I had that game so much
(28:37 / All) rac.Eric: but 2 wyrms
(28:38 / All) rac.Eric: cuz gfun
(28:39 / All) rac.Eric: vs noob
(28:44 / All) LoveInABottle: shut up noob
(28:47 / All) rac.Eric: die
(29:32 / All) LoveInABottle: u suck
(29:54 / All) rac.Eric: thats
(29:58 / All) rac.Eric: why
(30:00 / All) rac.Eric: I win
(30:01 / All) rac.Eric: mass torueny
(30:02 / All) rac.Eric: etc.
(30:06 / All) LoveInABottle: hahahahahahahahahahahaha
(30:09 / All) rac.Eric: because I suck
(30:10 / All) rac.Eric: and beat
(30:12 / All) rac.Eric: wnv 4-0
(30:13 / All) rac.Eric: nicieie
(30:16 / All) LoveInABottle: HAHAHA
(30:17 / All) LoveInABottle: u suck
(30:23 / All) LoveInABottle: so proud
(30:24 / All) LoveInABottle: lol\
(30:27 / All) rac.Eric: no
(30:28 / All) rac.Eric: oh
(30:29 / All) rac.Eric: yes
(30:30 / All) rac.Eric: I am
(30:33 / All) rac.Eric: what did u achieve
(30:34 / All) rac.Eric: 0-20
(30:35 / All) rac.Eric: ladder
(30:37 / All) rac.Eric: then 100 wins?
(30:38 / All) LoveInABottle: not as much as u
(30:38 / All) LoveInABottle: ;((

(32:13 / All) LoveInABottle: ^^
(32:14 / All) rac.Eric[/color]: CRAZY MAPHACKER
(32:17 / All) LoveInABottle: yes
(32:18 / All) LoveInABottle: im crazy
(32:19 / All) LoveInABottle: :D
(32:22 / All) rac.Eric: maphacker
(32:31 / All) rac.Eric: I won anywaa
(32:34 / All) rac.Eric: just didnt know u have expos
(32:39 / All) rac.Eric: so I did
(32:41 / All) rac.Eric: let my wyrms
(32:41 / All) rac.Eric: die
(32:41 / All) LoveInABottle: thats called
(32:42 / All) LoveInABottle: a loss
(32:42 / All) rac.Eric: gratz.
(32:43 / All) LoveInABottle: fucking noob

(35:08 / All) rac.Eric: coiled wrong
(35:11 / All) LoveInABottle: LIKE I CARE
(35:14 / All) LoveInABottle: pathetic kid
(35:24 / All) rac.Eric: u are an ugly
(35:24 / All) rac.Eric: nerd
(35:26 / All) rac.Eric: and nothing else
(35:27 / All) rac.Eric: ;)
(35:35 / All) rac.Eric: making
(35:36 / All) rac.Eric: 0-10
(35:37 / All) rac.Eric: abzuse
(35:39 / All) rac.Eric: to get good stats
(35:42 / All) rac.Eric: how pathetic is that?
(35:47 / All) LoveInABottle: u caring
(35:50 / All) LoveInABottle: is 100x more pathetic
(35:53 / All) rac.Eric: shut up
(35:56 / All) rac.Eric: ugly bastard
(35:57 / All) LoveInABottle: u shut up
(36:00 / All) LoveInABottle: ^^
(36:00 / All) LoveInABottle: discing urself
(36:00 / All) LoveInABottle: really clever

DaV
19th January 2008, 10:41 PM
Mogu da dodam da je replay kao neki hollywoodski film sa dobrim scenariom :p

[BoS]Mikasa
20th January 2008, 06:01 AM
daj postavite taj rep! da vidim tog lika xD

[FaN]Mikasa
20th January 2008, 10:08 AM
Kako pwnati nuba!
lako evo gledajte!! xD
:evil2:
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
ps. kako volim bm-a . . . . . . . . . .
a ovo drugo je zezanje vs nuba pravog samo 4 fun xD

DaV
20th January 2008, 11:10 PM
-_-;;

milanpavic
20th January 2008, 11:12 PM
tour game

toolLover
20th January 2008, 11:30 PM
bravo milane ..
jbg nisam bio tu da ti dajem moralnu podrsku al jbg :) izgleda da ti nije ni trebala
chain+wave = pure fun!

unstopp.

rapeMe
21st January 2008, 12:03 AM
uze mi toolLover rec iz usta

4N-Nooby
21st January 2008, 08:59 AM
uze mi toolLover rec iz usta

lolz ovaj gori od mene
Spamzor raspali
by PeconY

Kominterna
21st January 2008, 01:19 PM
Soon, tour finale, ReVaNgErAnGeR vs. Jovic :)

toolLover
21st January 2008, 03:10 PM
pecony nemoj da pravis double postove.

cant wait to watch that match! : )

Kominterna
21st January 2008, 03:51 PM
Can't wait to congradulate Milan for winning his first tour :)

Sorry Jovic :)

I'm in Milan Pavic fan club. You should join like I did :p

Jovic
21st January 2008, 04:22 PM
NE power!

Kominterna
21st January 2008, 04:23 PM
UD powder !! ÷))

Nazgul
21st January 2008, 05:57 PM
Powder? You meant, pow3r?

4N-Nooby
22nd January 2008, 07:38 AM
pecony nemoj da pravis double postove.

cant wait to watch that match! : )

lick some rocks ^^

Nazgul
22nd January 2008, 07:42 AM
About licking - look my post in Chit Chat topic :P

4N-Nooby
22nd January 2008, 08:54 AM
About licking - look my post in Chit Chat topic :P

LOL post T_T

Kominterna
22nd January 2008, 09:28 AM
Powder? You meant, pow3r?

I meant powder, it was a joke :)

Nazgul
22nd January 2008, 01:51 PM
Very nice joke ...

FreeStyleDance
22nd January 2008, 02:29 PM
Ffs its Replay thread Dons spam here i will delete everything....
xAXAXAXAXAZUZHAZUHZAHZA N1 joke :D

Brian_Molko
22nd January 2008, 02:37 PM
tt jbt moram da vrtim pet strana da bi naso 3 repa

-_-ForeveR-_-
22nd January 2008, 03:02 PM
ovo je iz dana u dan sve gore ma u koji klan forum da udjes mozes samo spam da nadjes ffs ...

DaV
22nd January 2008, 04:17 PM
ae dingo vs koga ces rep xd

-_-ForeveR-_-
22nd January 2008, 04:20 PM
vs justMove ako imas :D

DaV
22nd January 2008, 04:21 PM
evo odma dodje :D

Brian_Molko
22nd January 2008, 04:29 PM
moze jedan vs soundgood-a ako imas ?..... ocu da vidim kako lik igra ....

DaV
22nd January 2008, 04:33 PM
igrao sam vs njega na BeetleJustice ranije,ti svi reps su obrisani :( jbg ali realno los je lik :D koliko se secam nesto je muljao sa Undead-ovima oO
manexxxxx ili sharemeplease su jaci od njega dosta a igraju na cl sva trojica,bar je taj soundgood tada igrao cl vs mene

Kominterna
22nd January 2008, 04:45 PM
Daj mu vs mene rep.

mestar
22nd January 2008, 04:47 PM
e a jel neko imo priliku igrat vs curlupandie ?
tip je car !!
Igra random uvijek igro sam 4 za redom vs njega svaki put je dobio undeada..
i pazi taktiku..prvo uzme firelorda i 8 ghoulova i ravno u bazu moju..ja ofc scout i sve i stavim 2 towera..on vidi towere al boli ga kurac uleti u bazu sve mu padne..
vrati se u svoju bazu ceka 5 necrosa 1 catas i jednog fienda + doda CL i opet ravno meni u bazu..
prvi put sam igro fiendse i nisam stigo destra izvuc...i owno me presmijesno je to al taktika je preimba..
drugi put reko ko te jebe idem ghoule cak sam i licha stigo stavt (kad sam vidio da je UD opet) i opet on identicno isto...ja izvadim 4 destra a on opet necrose i opet meni u bazu sve mu padne...vrati se u bazu i opet necrose i catase xD hahahaahah i tako 4 gejma..
Pitam ga ja pa dobro kaj bas nis drugo neznas ? a veli on "I like it hard, have problem with that noob ? " xaxaxaxaxa car je tip zovem ga u klan kad ga vidim

Brian_Molko
22nd January 2008, 05:04 PM
lol xD mestar. samo tebe moze da dobije noob ud sa fl-om xD

dav ae daj vs shmena ako imas

DaV
22nd January 2008, 05:14 PM
prvi game me izlagovao kao stoka al nvm drugi game sam usao na kizin acc da mu dokazem da su 2 lodge-a na t2 imba vs humana al ispalo je mnogo smesnije xD

DaV
22nd January 2008, 05:30 PM
e a jel neko imo priliku igrat vs curlupandie ?
tip je car !!
Igra random uvijek igro sam 4 za redom vs njega svaki put je dobio undeada..
i pazi taktiku..prvo uzme firelorda i 8 ghoulova i ravno u bazu moju..ja ofc scout i sve i stavim 2 towera..on vidi towere al boli ga kurac uleti u bazu sve mu padne..
vrati se u svoju bazu ceka 5 necrosa 1 catas i jednog fienda + doda CL i opet ravno meni u bazu..
prvi put sam igro fiendse i nisam stigo destra izvuc...i owno me presmijesno je to al taktika je preimba..
drugi put reko ko te jebe idem ghoule cak sam i licha stigo stavt (kad sam vidio da je UD opet) i opet on identicno isto...ja izvadim 4 destra a on opet necrose i opet meni u bazu sve mu padne...vrati se u bazu i opet necrose i catase xD hahahaahah i tako 4 gejma..
Pitam ga ja pa dobro kaj bas nis drugo neznas ? a veli on "I like it hard, have problem with that noob ? " xaxaxaxaxa car je tip zovem ga u klan kad ga vidim

igrao sam ja vs njega na beetle a pre toga me je 2 puta loadabuse-ovao...

Kominterna
22nd January 2008, 05:54 PM
a pre toga me je 2 puta loadabuse-ovao...

Jadan :(

mestar
22nd January 2008, 06:03 PM
lol xD mestar. samo tebe moze da dobije noob ud sa fl-om xD

dav ae daj vs shmena ako imas


lol plac onda cemo odigrat ti i ja jednu, ja cu igrat s jednom rukom i tom taktikom a ti idi fiendse pa da vidimo...

ne stvarno je imba taktika jer ak nemas destro je gg 99%, a fora je da ak ides fiendse jednostavno ne stignes do destra prije neg kaj on dode sa svojim sumonovima i sttisne attack i ode na kavu

Nazgul
22nd January 2008, 06:24 PM
Dav - edit FTW :P

FreeStyleDance
22nd January 2008, 07:17 PM
Da taj lik je definitivno lud...
To je ovaj lik....samo na 2nd acc...Pre toga smo igrali isao je fl ghouls sad lich :D mozda menja strats malo....FTW nije realno...Jedva jedva...

Nazgul
22nd January 2008, 07:41 PM
Da taj lik je definitivno lud...
To je ovaj lik....samo na 2nd acc...Pre toga smo igrali isao je fl ghouls sad lich :D mozda menja strats malo....FTW nije realno...Jedva jedva...

U really sux, sux like me dancing.

(edited cause of the post below.)

Brian_Molko
22nd January 2008, 10:15 PM
nazgul man please even if u spam pls make ur post complite than ''dav edit ftw'' and ''suxxxx'' .... pls man i dont wont to delite spam that rly sux
tnx for understanding

Nazgul
22nd January 2008, 10:17 PM
Ok, I understood it, I hope.

From now on I will do it 'gently' :)

DaV
24th January 2008, 12:46 AM
daj ajde sta je sa replayevima...milane aj daj neki rep da prodiskutujemo o strat :D

-_-ForeveR-_-
24th January 2008, 01:05 AM
lolz dav imas najace reps na svijetu xD

Brian_Molko
24th January 2008, 01:25 AM
Da taj lik je definitivno lud...
To je ovaj lik....samo na 2nd acc...Pre toga smo igrali isao je fl ghouls sad lich :D mozda menja strats malo....FTW nije realno...Jedva jedva...


a hahahah cist abuser .....
a na kraju kriminal ....
-''where r u from?''
-''belgrade''
-''ah fucking bulgarians'' llllooooooooolllll


daj ajde sta je sa replayevima...milane aj daj neki rep da prodiskutujemo o strat :D

ma dav idemo standard fs i fast tech xD

SeventySix
24th January 2008, 11:21 AM
Sta je sa onim Le.Prestige, za 6 sati 7 loses, Oo.. ajde ako neko ima rep da vidim kako igra fensi.?:?!

-Destroyer-
24th January 2008, 11:57 AM
evo jedan sa DaV-om jutros sto sam igrao(Ne vs Orc),elf presudio...nice score by the way xD

Jovic
24th January 2008, 12:23 PM
eo jučer.. iako sam izgubio 2 partije od hackera idiota i najlamerskog ud-a kaj sam vidio...... ni to mu nije pomoglo ... i poslje sam vs loveall igro .... pa me onda dav dobio :D na towere lol

DaV
24th January 2008, 12:46 PM
evo jedan sa DaV-om jutros sto sam igrao(Ne vs Orc),elf presudio...nice score by the way xD

aham. aj sad ti meni objasni zb0g zast0 si ti postovao ovaj rep. u kratkim crtama,ako nije problem,ofc tvoje pravo da ga postujes,ne bunim se.

Jovic
24th January 2008, 01:07 PM
ups osrry.. krivi rep

-Destroyer-
24th January 2008, 01:08 PM
aham. aj sad ti meni objasni zb0g zast0 si ti postovao ovaj rep. u kratkim crtama,ako nije problem,ofc tvoje pravo da ga postujes,ne bunim se.

evo samo jedna crta
-moje je pravo da postujem,moze? 10x
edit:zaboravih smajli :D

DaV
24th January 2008, 01:59 PM
ok gg

-_-ForeveR-_-
24th January 2008, 03:07 PM
brate pusti tipa vidis da je ponosan sto te dobio ... ja ne znam sta im to znaci kad vide imas stats 100-0 dobije te i ne da ti free win a on ima 80-25 mislim koji lol na sta to lici n/c ... Moj prijateljski savjet ne kacite rep`s vs mene dav-a i udis-a mi to malo teze primamo ...

-Destroyer-
24th January 2008, 03:42 PM
tako je dingo,stani na moju stranu xD na kraju krajeva,nisam ja kriv sto sam bolji :D

Jovic
24th January 2008, 04:30 PM
eo sve ladder danas :P ... ova zadnja je smješna :P previše... roflo sam se pola sata... neznam ... cini mi se da ga je diskalo ovu zadnju... tako i tako bi ga dobio

DaV
24th January 2008, 04:37 PM
pff malocas igrali like vs lyn ja probao na ggtv na ggc kad kurac zabolo nesto i sad nema ni odakle da se skine a nece da mi pusti. ima neko rep ? btw zao mi onog zeus-a decko jos uvek igra sa 4K tagom :(

SeventySix
24th January 2008, 04:42 PM
pff malocas igrali like vs lyn ja probao na ggtv na ggc kad kurac zabolo nesto i sad nema ni odakle da se skine a nece da mi pusti. ima neko rep ? btw zao mi onog zeus-a decko jos uvek igra sa 4K tagom :(

http://tft.replayers.com/?action=view&id=98307

eo drugi match

jeb.. ajde neka neko spoji ova dva posta, slucajno.. sry

evo odma xD

rapeMe
24th January 2008, 06:12 PM
zomg jovicu ... Le.Prestige nije vise Scorp...
znam posto sam sa accom .KoRn u MK klanu ...

Jovic
24th January 2008, 06:18 PM
ma ne.. to je bio scrop.. znam da igra onaj hacker debil na njegovom acc... al scorp je igro

Brian_Molko
24th January 2008, 06:48 PM
moguce, znam da mu je scorp dao acc sad ..
sad on igra na accu TheArkitekt

by unstopp

4N.Loveyall
24th January 2008, 07:28 PM
TO nije bio Scorp , decko u nekoliko navrata nije gasio spells dok je creep , i taj lik bi na 3 lvl odma uzeo kishu a ovaj nije ni to uradio , scorp se 3 puta brze creepa , tako da ovo 100 % nije bio scorp :D

Jovic
24th January 2008, 07:29 PM
neznam..pito sam ga ko igra.. on je reko ..scorp... štajaznam

Nazgul
24th January 2008, 08:37 PM
Wanna see some of my gosu 1v2 reps?

Kominterna
24th January 2008, 09:26 PM
ofc :)

Nazgul
24th January 2008, 09:28 PM
Ok, gonna look for them.

Kominterna
24th January 2008, 09:45 PM
I would like to learn some imba RT strategies from you :)
With UD, NE or Orcs. You beet me 2 times with Orcs :(

Nazgul
24th January 2008, 09:50 PM
Cause me > u :P

Ok, but not today, we will meet 2moro. (NO BAN PLX ME NO LVL UP ME NO extraHERO)

Brian_Molko
25th January 2008, 12:02 AM
pls dont continue to spam here

milanpavic
25th January 2008, 12:50 AM
lol ja se ne secam kada sam zadjeg puta nekog dobrog humana ovoliko pojeo xD. Nadam se da mene nece da jedu a ako me pojedu da bogda se odmah
ispovracali xD

Brian_Molko
25th January 2008, 01:28 AM
ae da vidimo sta ti umes XD

edit : gj gj xD and some spam delited

Nazgul
25th January 2008, 01:08 PM
Lol, u deleted my posts...

[BoS]Mikasa
25th January 2008, 02:40 PM
eh nemogu da gledam rep e bem ti zivot :(
mora da je mnogo mocan xD
Jelte od kad Nazgul progovori naski?
bas ima volju da uci ...... xD

Brian_Molko
25th January 2008, 05:45 PM
Lol, u deleted my posts...

i delited ur and komi movie discusion ... u can write all u wont in spam section ... its kinda boring to go to replay section and cant find at least one rep on one page

-Destroyer-
25th January 2008, 06:09 PM
Lol, u deleted my posts...

lemme just comment smth on ur replay,elf mirror
that opponent u had is a noobass,he didnt use abolish magic when he should(spirit hawk did a lot of damage coz of that)..no wonder he lost..not to mention his pro usage of staff ..gg by the way,i see u were playin 4fun there xD 3 aow ftw

VengefulSpammer
25th January 2008, 07:54 PM
jeli aow ancient of war ili ancient of wind

4N.Loveyall
25th January 2008, 07:54 PM
lol ja se ne secam kada sam zadjeg puta nekog dobrog humana ovoliko pojeo xD. Nadam se da mene nece da jedu a ako me pojedu da bogda se odmah
ispovracali xD

hehe ponovo si sabio Profiescorpa :D

ahahha odgledao sam rep , al je ovaj scorp glup omg , ti ga cepash pod chain i wave a on nastavlja da pravi spell casters + rifles , primer bota :D

Nazgul
25th January 2008, 08:40 PM
lemme just comment smth on ur replay,elf mirror
that opponent u had is a noobass,he didnt use abolish magic when he should(spirit hawk did a lot of damage coz of that)..no wonder he lost..not to mention his pro usage of staff ..gg by the way,i see u were playin 4fun there xD 3 aow ftw

Oh really? Of course it was for fun xP

-Destroyer-
25th January 2008, 10:38 PM
ahahha odgledao sam rep , al je ovaj scorp glup omg , ti ga cepash pod chain i wave a on nastavlja da pravi spell casters + rifles , primer bota :D
thats where scrolls of healing come in..al sto ces...

Brian_Molko
26th January 2008, 02:31 AM
jebo ves spam obriso sam trideset postova ffs
ae repove pls saljite

4N.Loveyall
26th January 2008, 10:38 AM
thats where scrolls of healing come in..al sto ces...

koristio je on po neki scroll ali mogo je breakere ...

UdIsBlizBadJoke
26th January 2008, 02:03 PM
Evo ti plac da ne kukas. Da vidis kako si igrao vs elfa na TM pre neki dan...

FreeStyleDance
26th January 2008, 08:39 PM
Neko je trazio rep vs soundgood-a...Decko je blago retardiran...:(
A host mu je tezak krs.

Brian_Molko
26th January 2008, 10:16 PM
taj neko sam ja .... vido sam da je lik visok lvl a nisam ga vido kako igra pa reko ono xD

UdIsBlizBadJoke
27th January 2008, 12:26 AM
Pogledajte ovog debila!

DaV
27th January 2008, 07:04 AM
ae da vidimo kizin replay... 07:05am...
...07:15am... tt jebeni cl noob i ako si ga tower rushovao smrda namasovani serem mu se u skill,takvi iz baze ne mogu da izadju,ofc dok ne kupe kod oba heroja po Rod,5 beetles,6 fiends i onda creep do zla,kako da pridjes massi toj pfff. mada sam ja nasao resenje za takve pacijente i sad obozavam da igram vs njih a do pre mesec dana mi je bilo jako mrsko xD kiss kizo nubara si raspala mamu ti jebem kazes dolazim do 14h i nema te 4 dana napusis mi se kurca mentolu retardirani. e tako. aj sad poz i cok.

Brian_Molko
27th January 2008, 02:01 PM
Pogledajte ovog debila!

haha lol koji jebeni rep xD
i ofc user na rnd dobija main rasu xD


Neko je trazio rep vs soundgood-a...Decko je blago retardiran...:(
A host mu je tezak krs.

gj,tnx za rep

rapeMe
27th January 2008, 02:43 PM
tt udis
gj kizo , liznem ti sisu

DaV
27th January 2008, 07:44 PM
tt udis
gj kizo , liznem ti sisu

lmao,kizine sise su izlizane odavno jer obicno zimi kliza na stomaku do pumpe ali na golo ofc xD

Brian_Molko
27th January 2008, 08:19 PM
lmao,kizine sise su izlizane odavno jer obicno zimi kliza na stomaku do pumpe ali na golo ofc xD


ae lol jebote breee xD

rapeMe
27th January 2008, 08:22 PM
a zato je onako , na onoj slici , bio izhuljan skroz... ccc

rapeMe
28th January 2008, 09:42 PM
jel ima neko repove vs AncientPriesta ....
btw kizo imam tvoja dva sa cw-a tako da te ne moras slati

rapeMe
28th January 2008, 09:42 PM
jel ima neko repove vs AncientPriesta ....
btw kizo imam tvoja dva sa cw-a tako da te ne moras slati


aaa placebo postovo ... opet si raso ostao ulogovan u igraonici,bem te u guzu

UdIsBlizBadJoke
29th January 2008, 12:33 AM
imas ona moja 2 sa cwa :D

Milac
29th January 2008, 12:56 AM
evo jedan rep na gw vs hu sa starim misem (lose sam krenuo al sam kasnije nadoknadio) pa kad se uhodam s novim misem opet cu postat rep pa da vidimo jesam li sta bolji :D

milanpavic
29th January 2008, 01:10 AM
evo vam jedan d0cin rep da vidite kako se covek brani od tr :)
bas imba rep sa obzirom da on igra na 56k...

sory malo mi nije dobro pa sam zaboravio upload ffs :D

rapeMe
29th January 2008, 01:37 PM
@milac - super rep .. dobar move sa BM-om na pocetku i naravno onaj CJ dole kod mine-a je bio fantastican :D
@milan - SuperMan POWA!!!

Brian_Molko
29th January 2008, 02:59 PM
ma kakav cj kod minea .... presudio je onaj haos sto je bm napravio kod fontane ...tu je napravio +1o food razliku xD

rapeMe
29th January 2008, 03:08 PM
ma na pocetku odma kad je milac napravio altar ..
e to je presudilo

Brian_Molko
29th January 2008, 03:10 PM
kad je prodo tp xD
a ovaj drugi rep je 10/10 ... 2o minuta ciste akcije xD

DaV
31st January 2008, 01:28 AM
Ford Focus ... MYM]FoCUs ... Hero focus ... xD

rep je cist krs no skill lame ftw idiotizam prve klase al moram da uploadujem iz razloga voaje de la placebov orgazmitj

FreeStyleDance
31st January 2008, 01:31 AM
Evo vam jedan funny at :p DaV i ja vs nekih murmuta...
Combo heroes :D
UPOZORENJE : POGLEDATI DO KRAJA IMBA ORC BURROWS Oo

DaV
31st January 2008, 01:32 AM
Evo vam jedan funny at :p DaV i ja vs nekih murmuta...
Combo heroes :D
UPOZORENJE : POGLEDATI DO KRAJA IMBA ORC BURROWS Oo

smrade napaljeni oo

FreeStyleDance
31st January 2008, 08:35 PM
smrade napaljeni oo

LoL duvaj ga bas sam se funny pomerio od burrows za FIRE :p

pec
1st February 2008, 01:23 PM
Evo vam jedan funny at :p DaV i ja vs nekih murmuta...
Combo heroes :D
UPOZORENJE : POGLEDATI DO KRAJA IMBA ORC BURROWS Oo
ANOTHER CLASSIC REP OF KIZA

DaV
1st February 2008, 04:39 PM
Poceo sam da se sprdam sa Ud-om :p