PDA

View Full Version : Post your replays !!



Pages : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

FLaMeSeeKeR
3rd January 2008, 07:54 PM
our member ?

If seherezada is not Yours member then i was mistaken i appologise 1000 times :D but enjoy rep :D

rapeMe
3rd January 2008, 07:57 PM
np alone .. ur reps are welcome here!

[FaN]Mikasa
3rd January 2008, 08:00 PM
daj bre bezi.Pa jel on tolko glup da koristi mh???
e ali najjace je to sto mu klika u bazu a nije tamo !! to samo nadareni ljudi mogu !!!
razocaran sam _ _ _

rapeMe
3rd January 2008, 08:03 PM
tt .. nisam odma skontao ss ..
kickujte ga iz klana plz.
Mrzim hackere!

Hajdin
3rd January 2008, 08:05 PM
:) ma ban su me :D mada .. aj da priznam jedini mec je ovo na koji sam koristio mh i jos jedan .. vs nekog humana .. ovo jer sam igrao sa njim 3 partije i nije hteo da chata nista -.- prvu winovo i proglasio me noobom drugu sam ja win normalno i trecu ukljucio .. :D a vs humana jer sam igrao neku asgl:D map u
mada svejedno .. ip je banovan al sutra..: ) opet sam na server al na drugi acc :D
a .. omg jebo vas maphack.. ko da sam vam zaklao majku..

rapeMe
3rd January 2008, 08:07 PM
Video sam al nemam stvarno lool neznam kako sad da objasnim nemam koja bi budala postovala rep gde ima mh .. i nikad u zivotu nisam koristio mh .. omg ...
da igrao sam sa at_rolle :D cu postujem rep ..


:) ma ban su me :D mada .. aj da priznam jedini mec je ovo na koji sam koristio mh i jos jedan .. vs nekog humana .. ovo jer sam igrao sa njim 3 partije i nije hteo da chata nista -.- prvu winovo i proglasio me noobom drugu sam ja win normalno i trecu ukljucio .. :D a vs humana jer sam igrao neku asgl:D map u
mada svejedno .. ip je banovan al sutra..: ) opet sam na server al na drugi acc :D
a .. omg jebo vas maphack.. ko da sam vam zaklao majku..
koji si ti pacer.. to je za ne poverovati ..

mestar
3rd January 2008, 08:08 PM
lol to ti je sudbina xD
meni reko da sam MHer a on MH na velko...
hahahahha koja budala...
stvarno mi nisu jasni ljudi koji uopce skinu MH...

rapeMe
3rd January 2008, 08:11 PM
a lik jos postuje neki replay protiv nekog lika iz DIUA klana i hvali se tom liku kako je najbolji na xpamu .. sve nubare itd ..
znas i ja bi verovatno dobio Mestar-a da imam MH ..

debilchino jedna .. ae mrsh !

Hajdin
3rd January 2008, 08:27 PM
Ae da igramo ja i ti na nekom lanu?i mestar ako oce.. vs mestara nisam imao mh .. aaa da sam ima0o video bi mu shade i nebi se bmalirao kao stoka
omg .. brate igram xpam 3 nedelje mesec
2 put sma upalio mh iz meni opravdanih razloga
a briga me sta ti mislis realno...
Kome sam se hvalio bogati?

pRiMe
3rd January 2008, 08:27 PM
Ovo mora da se diskutuje.
Rasho ti/stevan i dam ste pravili klan tako da imate mnogo prava oko klana ali hteo sam da ti kazem da ne budes toliko grub mislim taj b3l1 je skroz ok lik i koristio je 2 puta mh i nece vise ...Secas se kad ste drugi put bili u ns-u pa smo pricali kad sam ja tek dosao na xpam sta sam sve radio(mislim na hakove) pa me niste kikovali iz klana :).On je ovako skroz dobar decko to sto je koristio dva puta map hack ne znaci da je hacker : ) i da morate da ga pljujete ;p
Ae to je moje misljenje da vidim druga misljenja !Ali u clan issues pisite nastavite tamo.Coka !

Jovic
3rd January 2008, 08:31 PM
prime.. mogo je odma priznat kad su ga uhvatili ..nego je poceo lagat još više... moze bit on bit super lik... al ce ga svi uvijek smatrat mh-erom.. jebiga

pec
3rd January 2008, 08:32 PM
ae brate rakec a kad je acc Fjo bio bannovan za teamkill ma ajde pustite decka brate

rapeMe
3rd January 2008, 08:36 PM
omg TO JE SHAROVAN ACC !! JEL MORAM 200 PUTA DA GOVORIM ...
FJO JE SHARED ACC !
jovic je u pravu...
NO MORE SPAM HERE..

Hajdin
3rd January 2008, 09:03 PM
Nemorate da se raspravljate oko mene.. banovan sam -.- rapeme neznam sta se bunis nisam vs tebe koristio hack -.-
a jovic ... reci mi bar jednog iz one sekcije da je priznao da je koristio mh ..
ionako bi mi ban acc ... svejedno bann su mi acc. igram na drugom javicu se nekim iz clana nvp .. nekima..

mestar
3rd January 2008, 09:12 PM
beli je budala..
a ti si mi pa pro .. mozes samo mene da pwnas iz klana .. j/k =))

da jesam xD skoro

UdIsBlizBadJoke
3rd January 2008, 09:13 PM
Nabsi evo vam da ucite od north igraca! :D
Elf 1v1 danasnji tour
P.S. Ko bi rekao da ovaj hawkeye sto sam ga dobio za 6 minuta igra za kow3...

rapeMe
3rd January 2008, 09:15 PM
bravo udis ..

UdIsBlizBadJoke
3rd January 2008, 09:17 PM
:D
Bravo za malo, opet su me hackovali.. I ispusio sam ponovo. Ispade na north vise hackova nego na hramu.
Nego gde je taj thread o belom?

pRiMe
3rd January 2008, 09:22 PM
Pa naravno da ima vise hackera kad ima vise ljudi xD
to po komijevoj teoriji =)) j/k

Milac
3rd January 2008, 09:50 PM
dobar gejm udis

@prime lol

FreeStyleDance
3rd January 2008, 10:12 PM
http://www.eurobattle.net/showthread.php?t=62903 thread o belom...
Eh jos sam igrao pg sa njim juce i idem samo bm fast tech cisto ono ne znam sta cu od dosade i b3l1 me rushuje sa dh 5 arch bm na t2 I AOW-om U MOJOJ BAZI WTF LOL ROFL :d
B3l1 samo mi nije jasno iz ovog thread-a sto postujes 2 reply-a kako nemas mh u tom repu a klikces na zgradu oO mislim svi vide nisu slepi...

[FaN]Mikasa
3rd January 2008, 11:04 PM
1) lepo igras
2)neznam sto koristis mh
3)zabole me kita necu da se nerviram
4)hoces li ako nas spoji ti vs mene da mi mozda pratis bm dok ima ww ukljucen ? xD
ZEZAM TE !
pustite decka na miru pogresio je ali ljudski je gresiti a jos vise ljudski PRASTATI !!!
NA kraju nema coveka koji nije pogresio moje misljenje je da ga netreba kikovati iz klana.al ko mene jebe :tclosed:

mestar
3rd January 2008, 11:08 PM
b3li je kikovan iz klana 2 puta ak ga neko invite ponovo bit ce 3 put...
nije opce stvar sto je MHer boli me kurac i ja sam jednom level upo pa sta ?!
nego ko sto sam vec reko je budala..

ovo mi poslo na mejl: "btw wino sam skoro sve iz klana"
decko ima problema...
smijesan je: ja ga imo na friends listi u djelu di su mi oni koje samo cekam da su online pa da idem PG jer mi je to free win

[FaN]Mikasa
3rd January 2008, 11:14 PM
Jeli mestar da nemas mozda acc Molag_bal?

mestar
3rd January 2008, 11:15 PM
to je share sa komijem zasto ?

[FaN]Mikasa
3rd January 2008, 11:17 PM
jel sam vs tebe igro 3 cg-a?
Milac vidim da si ovde ajde daj neke repove sa orcima!! pls

rapeMe
3rd January 2008, 11:22 PM
ja ga imo na friends listi u djelu di su mi oni koje samo cekam da su online pa da idem PG jer mi je to free win
tu sam sigurno i ja .. :(

Bonzy
3rd January 2008, 11:26 PM
http://www.eurobattle.net/showthread.php?t=62903 thread o belom...
Eh jos sam igrao pg sa njim juce i idem samo bm fast tech cisto ono ne znam sta cu od dosade i b3l1 me rushuje sa dh 5 arch bm na t2 I AOW-om U MOJOJ BAZI WTF LOL ROFL :d
B3l1 samo mi nije jasno iz ovog thread-a sto postujes 2 reply-a kako nemas mh u tom repu a klikces na zgradu oO mislim svi vide nisu slepi...

kazes da svi vide ali ustvari niko ne bi ni primetio da nije bilo onog lika koji ga je report...

[FaN]Mikasa
3rd January 2008, 11:29 PM
pa mora da sam i ja jer cim mi je vido acc odma kaze ajde cg.i ja reko ajde i dobije me.ja kenjam onda da mi se bm zaglavio u sumi da nisam imo srece itd...
on kaze ajde novu ja ajde xD i dobijem ga e skacem od srece nisam dobio nikad lika koji je >24 1v1 .ajde 3 a ja reko ajde i dobije me.i ja reko e jebiga cek da ga zezam malo xD
kazem ma nisam imo srece BM mi je bio skroz dole xD a on oce da umre=)) =)) =)) =)) =)) =))
e bolji je od mene al nema zivce
=)) =)) =)) =)) =))
evo vam rep kad sam ga dobio mozda ce teti da postuje one kad je on mene dobio
e osecam se mnogo dobro ko zna na cemu sam xD

mestar
3rd January 2008, 11:30 PM
Mikasa;691440']jel sam vs tebe igro 3 cg-a?
Milac vidim da si ovde ajde daj neke repove sa orcima!! pls

jesi igro si...xD
bilo je prilicno dosadno..

[FaN]Mikasa
3rd January 2008, 11:31 PM
jesi igro si...xD
bilo je prilicno dosadno..

mestar. cuvaj zivce trebace ti xD
nemozes ti da nekom kazes kakvu ce on taktiku da koristi xD
hehe sto sam ludak

pRiMe
3rd January 2008, 11:32 PM
Mora da sam i ja u tom delu....ustvari hellboy acc samo ceka kad cu ja solo da bi dobio free win :)

[FaN]Mikasa
3rd January 2008, 11:35 PM
Mora da sam i ja u tom delu....ustvari hellboy acc samo ceka kad cu ja solo da bi dobio free win :)

ma 100% xD
e ako neko ima vremena nek ode na mh sekciju i nek pogleda 4L.Legolas.
mislim da je ono bio mh i to onako zesce isplaniran.ali ima par propusta xD
zanima me vase misljenje

mestar
3rd January 2008, 11:45 PM
Mikasa;691452']mestar. cuvaj zivce trebace ti xD
nemozes ti da nekom kazes kakvu ce on taktiku da koristi xD
hehe sto sam ludak

slabih sam zivaca to je istina..
al jebote mozes sta oces na PG radit al ak te ja pitam za par CGova onda se valjda zelim samo zabavit..a ti meni ides BM abuse za sto jos uvijek nemam lijeka xD primam svaciji savjet.
Ovo sto sam iso expo bi cak uspjelo da nisi imo srece al nvm...
od sad kad vidim towere (humba ili orc) samo quit

[FaN]Mikasa
3rd January 2008, 11:51 PM
ma brate ja te respect bolji si i sve to ali moro sam da probam ono sranje xD
vido sam da je 4K.Grubby uradio to pa reko da probam.ono sam hteo da ti rokam radnike nisam idiot da koristim mh u cg nista mi neznaci xD mada ga i nemam.
od sada ako budem igro protiv tebe samo mass towers xD i cim vidis odma izlazis ! reko si xD e znate koga sam dobio danas Plecka.decko je opicen xD ali je strava lik svaka mu cast respektujem ga.

rapeMe
3rd January 2008, 11:52 PM
Jel moras na svaku njegovu ti da dobacis jos jednu ? .. pfff

Milac
4th January 2008, 12:08 AM
evo jedan orc rep, pazi gresku, napravio je samo jedan tower i spusio... mogo je cak i expo otic napravit

Hajdin
4th January 2008, 12:13 AM
Mestar necu vise nista da napisem pozz .. budi iskren prekopiraj sver sta sam napisao + .. napisao sam jer si mi se nesto podrugavao nemozes da pobedis nikog osim mene + nisam nista do sada slagao.. ali svejedno pozz.. svima/.

milanpavic
4th January 2008, 01:26 AM
aj shush :D lin>grubby???

Izgubio sam od nekog nooba,ako mi se opet desi vracam se na Super Maria
tu sam barem bio dobar :)

mestar
4th January 2008, 01:29 AM
pa i nije bas noob xD
odi vidi taj isti acc na northu :D

Plavsha
4th January 2008, 10:03 AM
Hajdin nisi u pravu... Mestar moze mene da pobedi :)

Tj. samo ako mu GF igra na accountu... AXaxaxa .... :D

Hajdin
4th January 2008, 11:32 AM
kazes da svi vide ali ustvari niko ne bi ni primetio da nije bilo onog lika koji ga je report...

Ah lika -.- pa nisam te napadao .. i skout sam te sa whispom prvo i opet ti nisam pravo barake dok mi nisi rekao nemoj me rushat pa sam otisao sa whispom da vdiim sta pravis i video da nemas baraku -.-

milanpavic
4th January 2008, 11:47 AM
ma nisam mesi mislio na ovog nego na nekog sentimela ili tako nesto

FreeStyleDance
4th January 2008, 12:37 PM
evo vam jedan svez....Prvi od jutros :p
Edit : evo i drugog...oO
2nd Edit: evo i 3-eg koji je bio dovoljan za lvl a sad sam se smorio od igranja

4-ti je vs -..- i 5-ti vs grega_crew, gameove necu da postujem nisam sacuvao ni reps koliko su jadni...oba orc mirror-a....

[FaN]Mikasa
4th January 2008, 02:22 PM
to brate daj te svoje repove da se ucim!!
:read:

mestar
4th January 2008, 03:57 PM
kiza aj stavi onaj nas xD

FreeStyleDance
4th January 2008, 05:16 PM
kiza aj stavi onaj nas xD

bi ali nemam ga,nisam ga sacuvao nije za gledanje ono je zajebancija for fun :D ali prava zajebancija nisam znao sta cu sa sobom
Imam neke druge vs tebe ako oces da stavim da uce ? :p

Milac
4th January 2008, 05:36 PM
dobri gejmovi kiza i milane, gubim volju za igrom, al kad vas vidim opet mi se igra :)

a ovaj cells me skroz razocarao, uvijek sam brijao da je lik neki gosu, a ide mi vs jovica mass wyws i tu na phantom gove kripa bzvz s bmom...

rapeMe
4th January 2008, 06:14 PM
cells je moj heroj nemojte da ga prozivate.. lik je bas kul , ako se sprijateljis sa njim ...
a zivi u Holandiji ( Nizozemska ) .. divno .. mora da je high 24/7

edit: omg mestar video sam na northu acc WhatElse1sThere .. OMFG ..

Milac
4th January 2008, 06:32 PM
ma mozda je on kul i sve to, al ocekivao sam bolje gejmove od njega, vjerojatno je, kak ti kazes, trava u pitanju :D

[FaN]Mikasa
4th January 2008, 08:13 PM
Strava repovi FreeStyleDance
mlogo sam naucio xD.

pRiMe
4th January 2008, 09:09 PM
Jednostavno cells ne zna dobro orc mirror...on je fs igrac a na orc mirror je najbolje bm a on je los sa bm-om.

FreeStyleDance
4th January 2008, 09:31 PM
Jednostavno cells ne zna dobro orc mirror...on je fs igrac a na orc mirror je najbolje bm a on je los sa bm-om.

Pa verovatno je najbolji orc na xpamu....Btw prime verovatno nisi gledao replay jer ja nisam isao bm :d
Sta ce sad nas loveyall da kaze za FS FL ???

pRiMe
4th January 2008, 10:46 PM
Gledao sam replay i video sam da si ti isao tr sa fs+fl i dobro se cells drzao ali napravio si dosta towera...i jbg xD

Hajdin
4th January 2008, 11:44 PM
Dobra partija free :)

8ballPool
5th January 2008, 12:43 AM
Ajde neka se javi neko iz nVp-a, a da nije wannabe ?
Cast izuzecima.
Nabijem vas na replayeve i na prazne price i niste bolje nego za xpam jer nikada necete nauciti sta su prave vrednosti ove igre,a da pricate kako vas ova igra ne zanima a massovno se palite kao deca ko je koga dobio itd,ne ide.
Dza ili Bu ?

FreeStyleDance
5th January 2008, 12:47 AM
Ajde neka se javi neko iz nVp-a, a da nije wannabe ?
Cast izuzecima.
Nabijem vas na replayeve i na prazne price i niste bolje nego za xpam jer nikada necete nauciti sta su prave vrednosti ove igre,a da pricate kako vas ova igra ne zanima a massovno se palite kao deca ko je koga dobio itd,ne ide.
Dza ili Bu ?

ko su pa kojikurac izuzeci....Ovde se samo postuju repovi i misljenja o njima.

[FaN]Mikasa
5th January 2008, 01:20 AM
ma FS+Fl > all
mocno xD

Brian_Molko
5th January 2008, 02:02 AM
8ball dodji picko da te iznabijamo na cg-u majmune

malo da ti radimo gang bang kolektivno .... i budi siguran da de svaki tvoj post biti obrisan

Milac
5th January 2008, 02:30 AM
8ball dodji picko da te iznabijamo na cg-u majmune

malo da ti radimo gang bang kolektivno ....

lac, ti si car :thumbUP:

nemojte mu brisat postove -> humanitarna akcija: dajmo da pisu!

a i lijepo je nasmijat se ovak nekom gosu decku koji dode srat jer je netko stavio rep na kojem on pokazuje svoj 'skill'

Milac
5th January 2008, 02:59 AM
evo grabijev rep di igra vs nekog lika na 50% hendikep :))))

svako nek kaze svoje wannabe misljenje o gejmu :D

4N.Loveyall
5th January 2008, 04:13 AM
Sta ce sad nas loveyall da kaze za FS FL ???

e ovako 1 je mapa [ nije za bm bash ] pogotovo za orc mirror .
2 pico izgradio si prve 3 kule da nije video to se odnosi i na 1 [mapa]
i mene tako neki pobedjivali :D
probaj to da uradish na nekoj drugoj mapi vs cells-a :D , gde moze da se kupi lepo boots .
Dobri gamovi :P

pRiMe
5th January 2008, 05:35 AM
Bash me zanima ko je 8ballpool :)

8ballPool
5th January 2008, 09:01 AM
E ljudi moji,ocekivao sam bar neke pametnije postove sad kad sam procitao ovo vise i nemam zelju nista da postujem jer ste kao deca u prvom osnovne,uciteljica ih pita nesto a oni ne znaju da odgovore xD


evo grabijev rep di igra vs nekog lika na 50% hendikep :))))

svako nek kaze svoje wannabe misljenje o gejmu :D

Prvo tamo odakle je Grubby , nick mu se cita Grubi a ne Grabi , a nije ni iz engleskog jezika uzeo neku rec pa da je tako citate.

Drugo nije vs nekog lika nego vs njegove ribe.

Trece lik se sprdao jer je riba maloumna kao i 99% njih,ili je w3 pocela da igra 5 dana od ovog meca,sto cisto sumnjam sa obzirom na to ko joj je decko i za kakvu budalu vazi ova devojka u svetu gaminga.

Keka
5th January 2008, 02:48 PM
fuck imao sam imba replaye sa titom vs loveall FUCK nisam ih sacuvao -.-

mestar
5th January 2008, 03:00 PM
mene tito 2 ko nuba odro..
mislim nisam dugo igro al bas mi je pokazo da sam noob..

UdIsBlizBadJoke
5th January 2008, 04:03 PM
Kakav kralj ovaj lik..

rapeMe
5th January 2008, 04:21 PM
E ljudi moji,ocekivao sam bar neke pametnije postove sad kad sam procitao ovo vise i nemam zelju nista da postujem jer ste kao deca u prvom osnovne,uciteljica ih pita nesto a oni ne znaju da odgovore xD



Prvo tamo odakle je Grubby , nick mu se cita Grubi a ne Grabi , a nije ni iz engleskog jezika uzeo neku rec pa da je tako citate.

Drugo nije vs nekog lika nego vs njegove ribe.

Trece lik se sprdao jer je riba maloumna kao i 99% njih,ili je w3 pocela da igra 5 dana od ovog meca,sto cisto sumnjam sa obzirom na to ko joj je decko i za kakvu budalu vazi ova devojka u svetu gaminga.

kako si glup...

pRiMe
5th January 2008, 05:08 PM
Svako ima pravo na svoje misljenje.
A kad sam gledao grubijev interview na yutube-u on je izgovorio my nick in warcraft is 4k grabi tako se na engleskom izgovara i znaci prljavo ^^ ali za ovo ostalo osmica kugla je upravu xD

[FaN]Mikasa
5th January 2008, 05:12 PM
Smrdljivi,jebeni,odvratni, lagg mrzim ga mamu mu jebem .
sad mi je lakse!
8ballPool jesi ti puno pametan ??
ti si naso da ucis ovde ljude kako se izgovara Grubby oces bre sve repove da ti stavim ovde?

pRiMe
5th January 2008, 05:24 PM
Moram da priznam da covek zna to za grubi a ne grabi...A i mislim da ne trebas da stavljas repleye ovde posto se on nagledao grubijevi repleya.

Plavsha
5th January 2008, 05:31 PM
Ma ko je taj osmica jebem mu baku ?

Prime je sisa, i moze da mi ga sisa.. : )

EDIT: E da .. Evo pa gledajte.. Samo chat... :)
nVp mega uber pro clan, ljudi znaju to...

Moja preporuka za ovaj replay... OBAVEZNO POGLEDATI !!

[FaN]Mikasa
5th January 2008, 05:47 PM
Dobro Prime nemoj se ljutiti.

Keka
5th January 2008, 06:29 PM
Ma ko je taj osmica jebem mu baku ?

Prime je sisa, i moze da mi ga sisa.. : )

EDIT: E da .. Evo pa gledajte.. Samo chat... :)
nVp mega uber pro clan, ljudi znaju to...

Moja preporuka za ovaj replay... OBAVEZNO POGLEDATI !!

LOL n/c .... da meni bar neko tako izadje ccc ...

pRiMe
5th January 2008, 06:48 PM
Brate ne ljutim se ja uopste sto si to pomislio ?Oo ja se zbog ovakvih stvari ne ljutim samo kazem neki koment. :)

[FaN]Mikasa
5th January 2008, 07:00 PM
Brate vidis da se zezam xD znam da se neljutis
zajebancija ! x-D

rapeMe
5th January 2008, 07:18 PM
Grubby - prljav , ofucan .. itd.
i chita se grabi .. ko ne veruje neka sisa kobas!

[BoS]Mikasa
5th January 2008, 08:13 PM
xD rapeMe ja nisam spavo nocas ali cini mi se da nisi ni ti _--_

mestar
5th January 2008, 08:19 PM
ajde nek mi neko pliz objasni kako UD moze dobit ORCa !??!
Govorim ak igras vs same skilled protivnika..
Ako idem ghoule sve je oke ja vodim igru..harras i to..onda izade TC i 2 raidera/2 ptice i nemrem nis da ne kazem da lvl2 lighting ubija pola njih odma..

Ak idem fiends on moze mass ptice i nemogu nis vs toga (nemojte srat o mikru jer kad 10 ptica ima speed ubije jednog fienda jednim udarcem)

Ak idem mjesano fiends ghouls to pojede ptice al kaj kad on ima jos dva koda i 2 rajdera..

Kuzim da nemrem elfa dobit ak je dobar jer me outmicro ili outmassa ali ORC ?!?!?!? dobivaju me i puno losiji od mene...strasno

rapeMe
5th January 2008, 08:29 PM
predji na humane..
@bosmikasa .. ne razumem ..

Milac
5th January 2008, 08:35 PM
a debila isss, ko da imas kuglu a ne glavu

ak te bas zanima, ja ga zovem grubi al iz zajebancije pisem grabi, al ustalom puca mi kako se zove

a kaj ti uopce objasnjavam, da ti si najpamaetniji....

pRiMe
5th January 2008, 09:19 PM
Da na engleskom se cita grabi ali na njihovom je grubi kao sto je on vec rekao.

Keka
5th January 2008, 09:28 PM
ajde nek mi neko pliz objasni kako UD moze dobit ORCa !??!
Govorim ak igras vs same skilled protivnika..
Ako idem ghoule sve je oke ja vodim igru..harras i to..onda izade TC i 2 raidera/2 ptice i nemrem nis da ne kazem da lvl2 lighting ubija pola njih odma..

Ak idem fiends on moze mass ptice i nemogu nis vs toga (nemojte srat o mikru jer kad 10 ptica ima speed ubije jednog fienda jednim udarcem)

Ak idem mjesano fiends ghouls to pojede ptice al kaj kad on ima jos dva koda i 2 rajdera..

Kuzim da nemrem elfa dobit ak je dobar jer me outmicro ili outmassa ali ORC ?!?!?!? dobivaju me i puno losiji od mene...strasno

pa znas sta ako sam ja taj sto igra orc onda svkao moze da me dobije :) i da smo istog skilla :D

pRiMe
5th January 2008, 09:52 PM
Mestar ne buni se i idi na @north igraj dodji nazad ovde posle 2-3 meseca i neces postavljati nikakva pitanja kako koga sta nego ces im svima jebati keve :)

SeventySix
5th January 2008, 10:21 PM
http://youtube.com/watch?v=2PooY3sAGaQ

Evo vam kako se kaze Grubby od njega lično!!!

milanpavic
5th January 2008, 11:39 PM
mesi mrsh na north :)

rapeMe
6th January 2008, 02:09 AM
brao ninja..

4N.Loveyall
6th January 2008, 02:43 AM
ajde nek mi neko pliz objasni kako UD moze dobit ORCa !??!

Nabe ako si tolko pametan kako orc vs human rush towera ? ili kako uopshte vs humana .?

rapeMe
6th January 2008, 02:58 AM
lepo kazem .. predjite na Humane i nemojte da kukate vise ..

4N.Loveyall
6th January 2008, 02:58 AM
btw milane svaka cast ! za virusa tu i tamo ali za onog humana ...

pRiMe
6th January 2008, 03:06 AM
Brate ja sam taj interview gledao pre 4 meseca...i znam da je on rekao my nick in warcraft3 is 4 key grabi tako se izgovara na engleskom ali ne i na njihovom.
Svaka cast milane...ja sam bio jedva dobio onog lika vroom moorv bas se secam da sam igrao na hellovom acc ud vs hum na ts mapi i on isao fast expo i zaustavio sam ga i jedva sam ga dobio na kraju...lik dobro igra vidi se.

UdIsBlizBadJoke
6th January 2008, 04:11 AM
Kad je pao demon na startu (jebeni tp nece da radi :D) sve je krenulo nizbrdo! :D
Ipak sam se izvukao...
P.S. inace vidite u koliko se sati game igrao.. odoh da spavam, mora da se uci sutra!

[BoS]Mikasa
6th January 2008, 01:34 PM
Strava repovi.Pogotovo onaj vs virusa!

Milac
6th January 2008, 02:13 PM
vidis da ide to tebi pwnicu =)

FreeStyleDance
6th January 2008, 02:36 PM
...n/c decko je katastrofican...

[BoS]Mikasa
6th January 2008, 03:20 PM
Odo da gledam xD

rapeMe
6th January 2008, 04:03 PM
@alex - decko je discer .. Chicken_Spot ex acc .. bannovan zbog discovanja .. ja ga prijavio ..
nakon sto sam ga odvalio ko budalu covek uradi disc ..
ali ipak GJ playa :D

SeventySix
6th January 2008, 08:32 PM
Ajde ako neko ima replay da je Orc protiv mass talons, ne mislim na profesionalce, nego vase, ako imate?
Ja sam Orc i imao sam priliku da igram protiv ove strategije, ali nije mi uspelo...

rapeMe
6th January 2008, 09:09 PM
orc vs nelf :D talonci ...
nadam se da se nece Jovic naljutiti =))
posle toga me dobio 2-3 puta , to nisam snimio :D .. jbg SeventySix ...

ali obicno se vs te tact prave mass catasi i raideri zbog armora...

[BoS]Mikasa
6th January 2008, 09:32 PM
rapeMe od kad igras sa orcima?
SeventySix ako vidis da ide na talone idi tower rush.Treba da uspe,jedino ne uspeva ako ide na medvede.FS za prvog heroja postavicu replay samo da ga nadjem.
Mrzim medvede kod NE xD.

rapeMe
6th January 2008, 09:35 PM
ma Jovic je igrao sa orcima .. ja sam bio elf i talon tact .. pff ;d

SeventySix
6th January 2008, 09:41 PM
orc vs nelf :D talonci ...
nadam se da se nece Jovic naljutiti =))
posle toga me dobio 2-3 puta , to nisam snimio :D .. jbg SeventySix ...

ali obicno se vs te tact prave mass catasi i raideri zbog armora...

A zbog cega Hunter's Hall?? btw, good game.!

rapeMe
6th January 2008, 10:07 PM
pa nikad skoro ne igram tu tact .. navika valjda zbog meda xD

Jovic
6th January 2008, 10:15 PM
zašto bi se ljutio :P ..

[BoS]Mikasa
6th January 2008, 10:19 PM
ma Jovic je igrao sa orcima .. ja sam bio elf i talon tact .. pff ;d

nisam znao nisam jos pogledo replay xD.

Jovic
6th January 2008, 10:35 PM
još sam te dobro pwno.. nisam trebo toliki tinker target onaj fajt... to me sjebalo.. otišla 3 katapulta bezveze

Milac
7th January 2008, 12:06 AM
pa vs mass talona obicno bm/TC (tc obavezno, treba ti wave i mana pot moras imat) i picis raider/spirit walkers... po meni, catas ne, jer ce ti 1. pasti ak je protivnik average

UdIsBlizBadJoke
7th January 2008, 01:15 AM
Rakec jel sam ja alex?
Milac je u pravu, katasi nikako. Dobar elf ce samo da pretvori u ptice sve talone i da se spusti kod katasa i gg no re. TC uvek. Raider i walker i to je to. Nikako focus heroje...

Brate kad vec ides talone, SOH SOH SOH! :D Taman sam pomislio sto ne izvadis 2 ferija, al si ih onda digao. I brate, gasi jebeni auto cast kad kripujes... HUNTERS HALL :D

4N.Loveyall
7th January 2008, 02:51 AM
haha vs talona sam uvek igrao zajebane gam-ove :D , mozw TR ali sve zavisi od toka mecha , mozesh katash ako imash pare :D , ali ako oboje imate expo on ce himere i gg no re pa sad treba skill :D

milanpavic
7th January 2008, 01:01 PM
1.izgubio sam
2.znaci ovaj game moze slobodno da ode na www.war3.replays.net
3.svaka cast coveku za ovakvo strpljenje koje jos uvek nisam video jer
bih ja izaso odavno iz game.
4.kada bih svaki replayovi bili ovakvi de bi nam kraj bio :)
5.evo vam dokaz da nikada ne treba da izlazite iz game dok bas ne bude kraj
6. znaci stvarno ovo je jedan od boljih gameova koje sam igrao,pogledajte obavezno
7.imajte u vidu da se ovo sto je dav uradio moze da se uradi samo na mapi
sa dosta expo dok na manjim mapama ne pokusvajte uopste.
tu mislim na raider abuse

milanpavic
7th January 2008, 01:04 PM
evo za mikasu orc mirrori koje mi je trazio ako nadjem jos postovacu

milanpavic
7th January 2008, 01:17 PM
evo ti ovo. Vs nooby su stari rep. vec sam ih bio postovao odavno ako nadjem slucajno jos neki postovacu ili pitaj njega on verovatno ima neke nase repse
omfg-je 2v2 game znaci stvarno je omfg ne znam kako smo win ali su
fight-ovi totalno neizbalansirani xD

rapeMe
7th January 2008, 02:38 PM
daj da gledam gosu gameove ... :D
@udis - jeste ti si alex , pa ? ne kontam
iso sam hunts hall zato sto nisam bio siguran dal da idem mede il talone ..
a posto skoro nikad ne idem talone htedoh da probam ali sa njima dobijenu partiju izgubis lako ..

[BoS]Mikasa
7th January 2008, 03:00 PM
Hvala puno! xD
Srecan bozic svima!

Brian_Molko
7th January 2008, 10:57 PM
hristo se rodi madafaka

pRiMe
7th January 2008, 11:07 PM
Vaistinu se rodi !

Keka
7th January 2008, 11:08 PM
ye yea srecan bozic svima , hristo se rodi :) :)

[BoS]Mikasa
7th January 2008, 11:13 PM
vaistino se rodi. !

8ballPool
7th January 2008, 11:22 PM
evo za mikasu orc mirrori koje mi je trazio ako nadjem jos postovacu

svako ima svoje pravo da kaci replays ali realno ta 2 game-a sam odigrao kako sam ustao,ni na oci nisam progledao da ne pricam o hladnoci i ostalim sranjima tog jutra sto znaci da je kvalitet oba game-a ne 1 na skali od 1-10 nego -1,al ako ovaj post nekome nesto znaci neka ga tu gde jeste. Jednostavno sam bio owned glupavom strat jer ni shop nisam pravio gde ni kada treba , da ne pricam o scout-u koj nisam ni radio sto mi se nije desilo 2 god unazad. toliko od mene. dav

btw ovaj acc koristi par mamlaza sem mene tako da nemojte da me gazite sad zbog onih postova koji nisu moji , doduse ne svi ^^

pRiMe
7th January 2008, 11:44 PM
Milane a nisi pomenuo davorove skilove :)

rapeMe
7th January 2008, 11:48 PM
bravo milane za mene si i dalje no.1 orc na xpamu

Brian_Molko
8th January 2008, 01:01 AM
hm .... za mene si negde 35-36 xD

pRiMe
8th January 2008, 04:18 AM
Da ne ispadnes sisa?Pa ispao si sisa sto postujes replaye od drugih i po tom postu sto si napisao kontam da pljujes po angryju sto znas da ja ne volim.
I zasto si uopste postovao taj replay ja imam 20 replaya gde dav pobedi angryja i angry dava pa nisam postovao.Uopste ne kontam oces da naucis kao w3 obican da igras a postujes druge replaye sto nisi postovao tvoj replay pa da ti neki kazu sta da radis i kako...

pec
8th January 2008, 04:33 AM
Da ne ispadnes sisa?Pa ispao si sisa sto postujes replaye od drugih i po tom postu sto si napisao kontam da pljujes po angryju sto znas da ja ne volim.
I zasto si uopste postovao taj replay ja imam 20 replaya gde dav pobedi angryja i angry dava pa nisam postovao.Uopste ne kontam oces da naucis kao w3 obican da igras a postujes druge replaye sto nisi postovao tvoj replay pa da ti neki kazu sta da radis i kako...
1.Koj ti je qrac odjednom?
2.Boli me qrac i da nisam postao ispo bi sisa
3.ne pljujem angrya
4.Nisam probo al probacu sto Pre.
5.Nemoj i ti danas da me nerviras.PLZ

pRiMe
8th January 2008, 04:40 AM
Brate samo nemoj da pljujes po angryju...a ti si mene iznervirao cim si napisao ono....kao da angry nema skila.
I brate nisam ja trazio da ti obrises taj post posto vidim napisao si primeov zahtev,uopste nisam trazio da obrises post nego ne razumem koji kurac postujes tudje repleye ako oce neka dodje dav neka postuje replay,mislim taj replay ima sto godina i niko ga nije stavio na forum nego sad ti a kao trazis da ti neko pomogne oko skilova i microa kako kad ne postujes svoj replay nego tudji.

pec
8th January 2008, 04:44 AM
Brate samo nemoj da pljujes po angryju...a ti si mene iznervirao cim si napisao ono....kao da angry nema skila.
I brate nisam ja trazio da ti obrises taj post posto vidim napisao si primeov zahtev,uopste nisam trazio da obrises post nego ne razumem koji kurac postujes tudje repleye ako oce neka dodje dav neka postuje replay,mislim taj replay ima sto godina i niko ga nije stavio na forum nego sad ti a kao trazis da ti neko pomogne oko skilova i microa kako kad ne postujes svoj replay nego tudji.
1.koje rekao da angry nema skilla,nikad nisam komentarisao njegov skill(sto ne znaci da kazem da nema pojma)obsovao sam 1 njegov game na Northu
2.brate ovako meni kOMI brise svaki post u ovom threadu stavio sam ga da ga nebi brisao
3.ae sad na North
4.Ne nerviraj me sad pun mi qrac svega samo ti josh falish

pRiMe
8th January 2008, 04:58 AM
Samo ti jos ja falim Oo brate mene ne interesuje dal cu te iznervirati ili ne kad si ti mene vec iznervirao.
Realno brate ovako ne volim kad predamnom pljuju po angryju/davoru/placebo-u/unstopp-u to su likovi koje ja najvise cenim na hramu.
Tebi je pun qrac svega ?Veruj mi ne bi zeleo da si u mojoj kozi zadnjih 8 meseci kakav mi je zivot pa se ne zalim nikome iako i ja puknem zbog necega u rl pa ovde krenem da pljujem po nekima koji su mi extra i onda se izvinjavam...
I sad mi objasni zasto si stavio taj replay ?Stari replay kojeg dav nije stavio nigde na forum i onda ga ti stavis tako ne vezano ni zasta.

pec
8th January 2008, 05:07 AM
Samo ti jos ja falim Oo brate mene ne interesuje dal cu te iznervirati ili ne kad si ti mene vec iznervirao.
Realno brate ovako ne volim kad predamnom pljuju po angryju/davoru/placebo-u/unstopp-u to su likovi koje ja najvise cenim na hramu.
Tebi je pun qrac svega ?Veruj mi ne bi zeleo da si u mojoj kozi zadnjih 8 meseci kakav mi je zivot pa se ne zalim nikome iako i ja puknem zbog necega u rl pa ovde krenem da pljujem po nekima koji su mi extra i onda se izvinjavam...
I sad mi objasni zasto si stavio taj replay ?Stari replay kojeg dav nije stavio nigde na forum i onda ga ti stavis tako ne vezano ni zasta.
1.brate sibo sam se sa nekim likom po ovom ledu ubio ga brate ali imam slab nos pa krvarim
2.STA SAM PJUVO RECI MI
3.ne volim ni ja da pljuju predamnom executora/tebe/extasya/keku/seta
3.da ne bi ispao spam post
4.brate sta fali da ljudi ne vidi dobru igru
5.koj me qrac sad prozivas

pRiMe
8th January 2008, 05:28 AM
Ne prozivam te...pecony fajter xD ne fali nista da vide nego brate...nvm necu da komentarisem taman je pocelo da me prolazi a zajebavam neke retardirane hrvate sa placebom na w3 brate zao mi je ovih mojih friendova hrvata kad vidim kakvih ima tamo ;(

pec
8th January 2008, 05:33 AM
Cela diskusija je bila glupa izbrisi je
Agree bolje tako da ne sjebemo brate prijateljstvo prijatelji smo 3-4 meseca
koj ce nam ovo

pRiMe
8th January 2008, 05:43 AM
Ma ja samo u trenutku besa/nervoze ne mogu da se kontrolisem i posle pola sata kao da se nije nista desilo e tako u mom zadnjem postu xD
Upravu si bzv se 3pujemo.
btw pex fajter ! xD

FreeStyleDance
8th January 2008, 08:35 AM
LoL ovo je thread za replays ...F u both :D

[BoS]Mikasa
8th January 2008, 02:26 PM
svako ima svoje pravo da kaci replays ali realno ta 2 game-a sam odigrao kako sam ustao,ni na oci nisam progledao da ne pricam o hladnoci i ostalim sranjima tog jutra sto znaci da je kvalitet oba game-a ne 1 na skali od 1-10 nego -1,al ako ovaj post nekome nesto znaci neka ga tu gde jeste. Jednostavno sam bio owned glupavom strat jer ni shop nisam pravio gde ni kada treba , da ne pricam o scout-u koj nisam ni radio sto mi se nije desilo 2 god unazad. toliko od mene. dav

btw ovaj acc koristi par mamlaza sem mene tako da nemojte da me gazite sad zbog onih postova koji nisu moji , doduse ne svi ^^

Brate ja te nepoznajem ko drugi ,znam da si dobar igrac ali glupo je traziti izgovore sto si izgubio.I on moze isto da kaze za sebe(da mu je hladno,da ga boli ruka i 100 sranja......) poenta je da si puko.meni ovi repovi znace puno.
jer nisam tolko skilovan ko ti.wc3 ovde igram 1 god. i manje a naucio sam dosta stvari od Noobija i Grabija a sad od RevengeRangera.i ko si ti da sudis o kvalitetu repsa?nadam se da sam bio jasan.sve najbolje

UdIsBlizBadJoke
8th January 2008, 02:27 PM
[QUOTE=pecony_92;694194]
3.ne volim ni ja da pljuju seta
SETO JE ZHENA! A sutra cu da dodjem u kgb da ga bijem sto mi nije cestitao rodjos pizda jedna!

[BoS]Mikasa
8th January 2008, 03:46 PM
ja ne trazim izgovore niti imam komplexe da bih se vadio na losses,kazem da su okolnosti bile takve kakve su bile i da naredni put necu upadati u pg raspadnut da ne bi posle morao da trpim vase ogovaranje i whispere po serveru jer me to jako iritira, i da nije fer postovati replayeve jedan ili 2 wina a ostale games koje puknes , a losses ni ne sacuvas. tu je vasa velika greska. svaki losse sacuvas,pa pogledas svoje greske,tj pokusas da ih nadjes i na osnovu toga skontas zasto si puko game i next time ti se to ne dogodi.
tebi mozda znace ovi replays sa clan foruma,ja ne znam koliko ti znanja o w3 imas,al u ona 3 game-a ne verujem da imas vise od bilo kog xpam pocetnika koji trazi player idole u pogresnim osobama, tako da moze da ti znaci i practice vs cpu,cpu ima vise tezina,ja to ne znam. btw , ja w3 igram malo vise od 2 god, sa velikim pauzama izmedju,jedna 7 meseci , druga 6 meseci i 2 manje od po mesec dana pa nikom ne kazem,realno ne igram aktivno,massovao sam dosta games pre par meseci i to je to. Massovao sam prave games,vezbao sam sa pravim ljudima,nisam pozirao okolo po xpamu i kurobecao se laznim skillom.
ko sam ja da sudim o kvalitetu replayeva? sa tobom o tome necu ni da pricam,da te pitam koji su ti favourites orcs,ti bi verovatno odgovorio : Grubby , Nooby , Revangeranger. eto to je tuga tvoja. jasan jesi bio,al nisi pozvan da govoris u ono u sta se ne razumes. nadam se da sam ja bio jasan.
jesi .ali ako 4K.Grubby ne treba da mi bude idol onda ko treba?decko moze da oduva svakog.sto se tice 4N-Noobija on mi je friend i malo sam vezbo sa njim u cg-ovima,davo mi je savate sta da radim vs koga kazem ne idol vec da ga respektujem jer je bolji od mene i zeli da mi prenese neko svoje znanje.RevengeRanger mi je friend isto.Pito sam ga da mi postavi par repova vs orcs zato sto mi u poslednje vreme miror ide slabo.ni ja neigram redovno wc3 pravim pauze zbog skole i ostalih sranja.wc3 igram kratko a povato sam par fazona..sto se tice whispova ja ti nikad nisam reko bilo sta u vezi tih repova vec sam ti juce pozeleo srecan bozic.ako si zbog toga ljut onda izvini!
Niko nevoli da gubi.
hvala na savetima da cuvam reove kad izgubim.

8ballPool
8th January 2008, 03:50 PM
Mikasa;694396']jesi .ali ako 4K.Grubby ne treba da mi bude idol onda ko treba?decko moze da oduva svakog.sto se tice 4N-Noobija on mi je friend i malo sam vezbo sa njim u cg-ovima,davo mi je savate sta da radim vs koga kazem ne idol vec da ga respektujem jer je bolji od mene i zeli da mi prenese neko svoje znanje.RevengeRanger mi je friend isto.Pito sam ga da mi postavi par repova vs orcs zato sto mi u poslednje vreme miror ide slabo.ni ja neigram redovno wc3 pravim pauze zbog skole i ostalih sranja.wc3 igram kratko a povato sam par fazona..sto se tice whispova ja ti nikad nisam reko bilo sta u vezi tih repova vec sam ti juce pozeleo srecan bozic.ako si zbog toga ljut onda izvini!
Niko nevoli da gubi.
hvala na savetima da cuvam reove kad izgubim.

Grubby i kad gubi,on je u 90% slucajeva bolje odigrao,to se kaze imbalance,ofc on je the king. lol,nisam ljut samo kazem ono sto mislim,realno.

Milac
8th January 2008, 03:55 PM
dav jbte, prestani srat o fast tech, kaj seres no skill ove one brije... gledao sam tvoje gejmove vs milana i citam ove komentare, hrpa sranja
kaj onda ak ide fast tech, to je manje skilled strat? nemoj se brukat...
ili se prilagodi tome ili pocni igrat to, a nemoj pljuvat po deckim koji winaju s tim stratom

EDIT: kiza, ono vs cellsa si dobro odigro, jedino malo gayish tower rush :D, al sve u svemu 5 :)

pRiMe
8th January 2008, 04:25 PM
Milac i sam si rekao jednom da gubljenje nekad znaci i da imas los dan lose uslove itd...a sta sad ne verujes davu.

rapeMe
8th January 2008, 04:28 PM
tako me mrzi da citam sve ovo ...
tt milac

pec
8th January 2008, 04:29 PM
Milac i sam si rekao jednom da gubljenje nekad znaci i da imas los dan lose uslove itd...a sta sad ne verujes davu.
Dav nije dugo igrao zato sto je kako mi on reko izgubio CD
pa je na Xpamu igrao onako 4Fun ne mnogo ali onako malo da se zagreje ^^

Milac
8th January 2008, 04:41 PM
pa slazem se, moguce ja da ima los dan
al jesi pogledao koji rep od tih orc mirrora? stalno sere nest o fast tech, to je za one bez skilla itd., e pa dosta je sranja
znam da cete se sad vi neki srbi naljutit ili sta vec, jer vam je dav idol i dobar frend al to je tako

niti sam reko da ne zna igrat, niti pljuvo po njegovoj igri, samo sam rekao da ne sere o fast tech, a ak nekom to smeta nemam vise sta za rec...

ajde, nek se javi ko misli da je kiza vs cellsa krs gejm? brijem da je to samo davu

i jos nesto dav, ti ne mozes podnijet poraz i to je tvoja realnost

8ballPool
8th January 2008, 04:41 PM
omg,ok delete sve moje postove,molim vas i ne spominjite me vise ni u kakvom kontekstu,pun mi vas je kurac i vaseg fegetskog clana.
gde sam ja nasao da pricam o w3...

pec
8th January 2008, 04:46 PM
i jos nesto dav, ti ne mozes podnijet poraz i to je tvoja realnost
1.dav je dosta puta davao free winove
2.retko ko moze podneti poraz i to je cinjenica(mozda ne addicti sa vise od 3000 winova)

rapeMe
8th January 2008, 04:46 PM
Pa ako mi je neki igrach idol to nece biti neko sa xpama .. sigurno ..
postujem DaV-a i njegovu igru. nista lose o njemu nemam da kazem .. jbg izgubio covek pa sta .. pff
ali ne treba toliko dav-e da se primas oko toga .. opusteno jbt ..

Kiza vs cells super game .. mozda losh dan cells-u ili je kiza bio raspolozen al sve jedno zanimljivo za gledati ..

kiss,no hard feelings : )

[BoS]Mikasa
8th January 2008, 04:51 PM
e evo malko ocu ja srat sad xD
igubio sam malo pre game... orc miror xD boli me kita.respect onom ko me dobio xD bolji je ! ! postovacu rep mada moze i on xD

pRiMe
8th January 2008, 04:53 PM
Ma niko se nece naljutiti milac...nego dav drugacije gleda na to i njemu je skilovano ne ici fast tech eto replaya gde je dobio milana...milan je isao fast tech i mass trolova i taurena posle i dav nije mogao nista vs te masine nego abuse sa raiderima i po tom game-u moram reci da je dav skilovan igrac.

Milac
8th January 2008, 04:56 PM
evo, dav vise nece dolazit ovdje posto mu je pun kurac, onda mogu postat rep jer znam da se nece naljutit

P.S. evo kako je lijepo lefto gejm, bez gg, a da ne pricam uopce o tome da nije htio poslije razgovarat na serveru i block na msnu, toliko o podnosenju poraza

mestar
8th January 2008, 05:05 PM
pijane budale...

8ballPool
8th January 2008, 05:33 PM
evo, dav vise nece dolazit ovdje posto mu je pun kurac, onda mogu postat rep jer znam da se nece naljutit

P.S. evo kako je lijepo lefto gejm, bez gg, a da ne pricam uopce o tome da nije htio poslije razgovarat na serveru i block na msnu, toliko o podnosenju poraza

lol xD koji ste vi kompleksashi... batice imam samo 2 reci za tebe: pathetic si. sreca tvoja sto zivis u zemlji gde bar internet radi kako valja. na msn te nikad nisam imao niti cu te ikada imati,samo sam refuse da te add posto si ti mene hteo da addujes. toliko o tome. a gg da kazem za game koji si dobio sa 20% snage ne zelim jer gg znaci good game. kad ti budes igrao za 2 sec delaya i ja te silovao kao ti mene tu , ja sigurno necu spasti tako nisko da hranim svoj ego pateticnim game-om nego cu nastaviti dalje jer win vs tebe ne bih ni cuvao osim ako nije stvarno GG. gg za vas znaci kraj game-a...neki ga cak pricaju i kad dobiju. toliko o vasim manirima fejkeri.

pRiMe
8th January 2008, 05:42 PM
Ajde dobro koji vam je kurac svi ste profici najbolje je dokaza ti se na bo5 na neutralnom hostu ako vec ocete ae sad chill.

Milac
8th January 2008, 05:45 PM
jedini ovdje iskompleksiran si ti, ovdje niko nema nist protiv ak spusi i neko mu posta rep, samo ti i virus
a ti kad god spusis, il je zima, il 20%, il lag, uvijek nekad kurac... a da, ti ne mozes spusit i tebi je gg samo kad ti winas
i nisam sejvo gejm jer je vs tebe(daj zabrij, ko da mi to nest znaci sto sam tebe wino), nego postoji stvar koja se zove autosejver

Milac
8th January 2008, 06:11 PM
a oces da ti dodjem u selo sa plamenobacacem da ti spalim kukuruz fegetu nakazni ?

eto rjesenje za sve, znas se pokazat u najboljem svjetlu
aj uzivaj, ja sam zavrsio

mestar
8th January 2008, 08:15 PM
dav daj se saberi..
pretjerujes, GG je postao sinonim za kad protivnik izgubi te ovom drugom mora cestitat.
npr: u nogomrtu trener cija momcad izgubi mora (fairplay) otic do drugoga i stisnut mu ruku, nije bitno ak mu pol momcadi fali ili je sudac krivo sudio..

a ovo prepucavanje tu..lolnem vas sve xD
dogovorite bo5 ko sto smo milac i ja kad sam se ja kurcio (ofc da sam se samo zajebavo al on to nezna ;) ) i rijesena stvar.

Brian_Molko
8th January 2008, 08:17 PM
8ballpoll ako se pitas ko ti brise postove to sam ofc ja .... i obrisacu svaki tvoj post koji mi se ne svidi .... nema ovde kurcenja i proseravanja .... nadam se da sam bio jasan ae sad hf gl

Jovic
8th January 2008, 09:02 PM
dobro.. nitkome nije drag poraz.. jebiga i ja se naljutim... dobro trenutno me zaboli kurac :D .. pao sam level jer nisam igro poštenu partiju 3 tjedna... al recimo prijmetio sam da udis , dav , nooby previše popizde kad izgube... čujte.. its just a game... tak si to postavite... i bit ce vam manje važno kad izgubite.. ... ak ako vam netko posta replay.. zaboli vas kurac.. šta sad...

mestar
8th January 2008, 09:06 PM
kurac just a game jovic ak me pownes jos jednom naci cu te i izsamarat po guzi !

Jovic
8th January 2008, 09:11 PM
xDDDDD ... nemoj me pliz!!

UdIsBlizBadJoke
8th January 2008, 09:20 PM
dobro.. nitkome nije drag poraz.. jebiga i ja se naljutim... dobro trenutno me zaboli kurac :D .. pao sam level jer nisam igro poštenu partiju 3 tjedna... al recimo prijmetio sam da udis , dav , nooby previše popizde kad izgube... čujte.. its just a game... tak si to postavite... i bit ce vam manje važno kad izgubite.. ... ak ako vam netko posta replay.. zaboli vas kurac.. šta sad...
Naravno da ispizdim kad prekinem tech, ili kad tebi zabode komp, gde sam ja mnogo boljoj poziciji, pa igramo re pa prekinem dka.. Ili kad igram sa 3 sec laga. Ali ne pizdim na vas niti serem vama. Izuzetak je hakuna!

Jovic
8th January 2008, 09:22 PM
ma super je sve... neznam.. eto dobre volje sam danas neš..pa sam se raspričo.. iako sam crko od umora... eo ti piva :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: ..

UdIsBlizBadJoke
8th January 2008, 09:23 PM
ma super je sve... neznam.. eto dobre volje sam danas neš..pa sam se raspričo.. iako sam crko od umora... eo ti piva :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: ..

thx brate, ali ne pijem, daj koju pljugu...

mestar
9th January 2008, 12:31 AM
yo paz ovu taktiku...
jel dobra ili je tip los?

Brian_Molko
9th January 2008, 12:36 AM
cek 8pollball je dav?
jel ako jeste ne znam stvarno sta ti je dav .... znam da si imao dobar odnos sa nVp clanom .... ja i ti smo se svadjali samo jednom i to davno dok se nismo poznavali,nema potrebe sad zbog nekih fucking replaya da se svi massovno svadjamo....
pls answer jel 8ballpoll=dav

rapeMe
9th January 2008, 12:47 AM
da to je dav..

Brian_Molko
9th January 2008, 12:53 AM
ne razumam dav cemu takav stav sada.... jel te neko uvredio iz nVp-a il sta ?

FreeStyleDance
9th January 2008, 01:24 AM
Ma nasisajte se kare :D Ovo je thread za replays ne za prepucavanje o w3-u i stratovima,skillovima...
@mikasa : hmmm mislis na nas rep ili ?

Brian_Molko
9th January 2008, 01:26 AM
tt ae necemo vise o tome .... samo repsi sada

pRiMe
9th January 2008, 01:29 AM
Ovp-power[storm=Nightelfguy.

mestar
9th January 2008, 01:33 AM
ma dobro jebes to..
jovic jel bi se ti usro kad bi ti to neko radio ili nebi ni trepno i powno to sa...()

FreeStyleDance
9th January 2008, 01:44 AM
Eh evo vs njega...Losse.
Po meni : Covek me je dobio zbog misa i zato sto sam nestrpljiv...Kad kazem zbog misa mislim na 1st fight u njegovoj bazi kada su mi pali heroji i meni i njemu(Definitivno najbitniji momenat u game-u)...Prebacujem tp na tc-a koji ima 100hp i bacam wave iste sekunde i samo da se tp i to je to,medjutim ja ne mogu da potrefim tp i tc pada kao i sve ostalo...Na kraju sta reci sem da me mrzi da cekam i da volim da se sibam vs gradjevina i talonaca i castera i svega...posle toga samo pokusaj ali jbg elf imba t3 se prebacio na expo :D.
gg moze posta da se nauci.

4N.Loveyall
9th January 2008, 03:31 AM
dobro.. nitkome nije drag poraz.. jebiga i ja se naljutim... dobro trenutno me zaboli kurac :D .. pao sam level jer nisam igro poštenu partiju 3 tjedna... al recimo prijmetio sam da udis , dav , nooby previše popizde kad izgube... čujte.. its just a game... tak si to postavite... i bit ce vam manje važno kad izgubite.. ... ak ako vam netko posta replay.. zaboli vas kurac.. šta sad...

nemoj postavim game-ove shto si pizdio , a imam ih 3-4 svaki game si pizdio :D

FreeStyleDance
9th January 2008, 03:37 AM
Zamisli nadjem nekog na pg za remake :D NightElfGuyy :p
Primer kako su neki playeri na ovom serveru glupi jeste ovaj...A kako su neki orcovi dvolicni jeste takodje ovaj :D

grubby school

Necu da ga prijavuljem za disc neka igra...ako nekog bude iznervirao javite mi da report.Doduse dobio je losse zbog tog disca a game posle mene i neki brzi custom kick od nekoga...

btw dobio sam i first losse na ovom acc na ladderu.VS nooby-a koji je igrao na oaxis aka.Kao sto sam rekao FsFL ownz tt...Tuzno,drago mi je sto nisam sacuvao samo ss iz chata da vidite sta prica moj "real life" friend...Razocarali bi ste se poprilicno...

8ballPool
9th January 2008, 03:57 AM
ako neko hoce replay vs tog ovp power kurca palca neka me /w posto nije moj fazon da postujem replays -_-. inace vs talonaca se ide tc zbog imba wave-a vs njih a ne smrdljivi sh. btw game je pravi orc vs ne.

UdIsBlizBadJoke
9th January 2008, 11:49 AM
Sta ste se svi nalozili na tog lika? Jel stvarno dobar ili sta? Ja sam igrao vs njega ali je bio LT nelf mirror tako da sam ga pojeo za par minuta.
Mestar strat je lak za odbranu. Prvo ne vadis wardena nego dark rangera na TS. Drugo, pravis 2gi aow u bazi (ako ides aow creep), trece wispa mora negde na sred da vidis da li ce da te harras. Kad cemo da igramo re TR?!? Poz

SeventySix
9th January 2008, 11:53 AM
Ajde postujte replay protiv Taloona s Orcima, ali pobedu ne poraz...

UdIsBlizBadJoke
9th January 2008, 11:57 AM
Pobedu elfa ili pobedu orca?

SeventySix
9th January 2008, 12:00 PM
Pobedu elfa ili pobedu orca?

Pobedu Orca -_- pre nekoliko postova sam pitao za isto ali dobio sam Elf win :D

UdIsBlizBadJoke
9th January 2008, 12:02 PM
E jbg lose od orca nemam, pogotovo na taj start. :D

FreeStyleDance
9th January 2008, 01:12 PM
ako neko hoce replay vs tog ovp power kurca palca neka me /w posto nije moj fazon da postujem replays -_-. inace vs talonaca se ide tc zbog imba wave-a vs njih a ne smrdljivi sh. btw game je pravi orc vs ne.

Ko je isao sh vs talonaca ? Po mom misljenju moze i sh.Video sam par replayeva gde orcovi igraji i sh-a vs talonaca.Samo im se odmah menja game style.

[BoS]Mikasa
9th January 2008, 02:09 PM
ma TC je puno boli vs talona kao sto kaze dav zbog wave-a.
mada sh ako mu istrazis wards daje mozda i bolji ucinak. extra damage to talons .
odo da pogledam replay dav

UdIsBlizBadJoke
9th January 2008, 02:35 PM
Lep rep dav, ali lik je jedva imao 7 talona i nisam video ni jednom trenutku da ti je burnovao TCea... :D

UdIsBlizBadJoke
9th January 2008, 02:43 PM
Ne znam da li sam vec postovao ovaj rep ali aj jos jednom. LIK JE LEGENDA KAO STE REPLAY KAZE! :D

8ballPool
9th January 2008, 02:47 PM
rep je so-so samo sam ga post jer je neki vas kolega trazio rep orc vs elf gde je orc win a i totalno je standardan tako da moze da se kaze standardi ISO 957 su zadovoljeni , tombola nacionalne lutrije srbije odobrava ucesce plavih zmajeva na kineskoj paradi sveto¬ZinZaNgMuiea da mu se poklekne pred silom drevnih veverica mesapotamijskog faraona demikelisa XX||zz kraj.

pRiMe
9th January 2008, 03:55 PM
Lol dav :D
@kizo video u onom at replayu sta ti je rekao tako da mogu i da zamislim sta ti je sve rekao : )

mestar
9th January 2008, 04:04 PM
Sta ste se svi nalozili na tog lika? Jel stvarno dobar ili sta? Ja sam igrao vs njega ali je bio LT nelf mirror tako da sam ga pojeo za par minuta.
Mestar strat je lak za odbranu. Prvo ne vadis wardena nego dark rangera na TS. Drugo, pravis 2gi aow u bazi (ako ides aow creep), trece wispa mora negde na sred da vidis da li ce da te harras. Kad cemo da igramo re TR?!? Poz

ja se nisam nabrijo na tog lika, nego mi doso taman kad sam pogledo rep sa tom taktikom, jedan tip na northu samo to igra vs elfova i ubija..
Jos kad sam vidio da je mali delay sam iso probat..
Inace vecina elfova ide wardenicu, a jos ako scouta misli da idem fiendse pa nece ic double aow ili ako ce i ic nece massat archere..tako da stvarno neznam kako bi se obranio neko vs ovog..
Jos je frajer dobro iso-ubit DK sa wardenicom nije tesko...
btw vidit cu tebe kak ces vs ove taktike, jovic bi me vjerojatno powno jer bi me outmicro..al opet taktika imba

pRiMe
9th January 2008, 05:19 PM
Mislis vecina elfova ide dh-a...bar dobri elfovi vs fiend ud-a idu dh,dobro vecina elfova ovde na xpamu ide wardenku ali dobri elfovi idu dh-a.

mestar
9th January 2008, 05:48 PM
zapravo primjetio sam da onaj soju ide cesto wardenicu jer igra prebolesno pa ga sad kopiraju uglavnom pa sve jedno sam da nije DR, valjda koji ce kurac DH vs tog tower rusha?

Jovic
9th January 2008, 07:08 PM
nije wardenica za nas nubove :D .. inače vs ud nikad necu wardenicu ic.. jedino ak joj addaju 300 hp :P

Milac
9th January 2008, 07:58 PM
evo jedan burrow rush u mirroru, nist posebno, decko inace ne igra orce, al ima dobar lvl :)

SeventySix
9th January 2008, 08:02 PM
Lep rep dav, ali lik je jedva imao 7 talona i nisam video ni jednom trenutku da ti je burnovao TCea... :D


Mikasa;695070']ma TC je puno boli vs talona kao sto kaze dav zbog wave-a.
mada sh ako mu istrazis wards daje mozda i bolji ucinak. extra damage to talons .
odo da pogledam replay dav


rep je so-so samo sam ga post jer je neki vas kolega trazio rep orc vs elf gde je orc win a i totalno je standardan tako da moze da se kaze standardi ISO 957 su zadovoljeni , tombola nacionalne lutrije srbije odobrava ucesce plavih zmajeva na kineskoj paradi sveto¬ZinZaNgMuiea da mu se poklekne pred silom drevnih veverica mesapotamijskog faraona demikelisa XX||zz kraj.

Ma gde vam je taj replay???

UdIsBlizBadJoke
9th January 2008, 08:03 PM
Brate sve zavisi od mape. Warden ide cesto na LT i WETLANDS. Ja preferiram BM prvog, a na EI i TS Dark R. Kad igramo mestar???

[BoS]Mikasa
9th January 2008, 08:44 PM
imate neke dobre repove sa ud.mislim da su ud pobedili?

NightCaller3
9th January 2008, 08:56 PM
Sta ste se svi nalozili na tog lika? Jel stvarno dobar ili sta? Ja sam igrao vs njega ali je bio LT nelf mirror tako da sam ga pojeo za par minuta.
Mestar strat je lak za odbranu. Prvo ne vadis wardena nego dark rangera na TS. Drugo, pravis 2gi aow u bazi (ako ides aow creep), trece wispa mora negde na sred da vidis da li ce da te harras. Kad cemo da igramo re TR?!? Poz

Nice replay (I'm refering to the imba LT replay), but too common for me. I mean mass huntress is common when u are playing mirror game (with ne).

Da me neko pita zasto sam pisao na engleskom, ne bih znao da mu kazem, lol.

UdIsBlizBadJoke
9th January 2008, 09:28 PM
Ovo je idiotski replay. Najbolje od svega sto je lik rekao: You were lucky!

rapeMe
9th January 2008, 09:36 PM
i najbolji gube .. imao si srece jbg ..

UdIsBlizBadJoke
9th January 2008, 10:53 PM
Nista necu reci...

mestar
9th January 2008, 10:54 PM
al cu ja rec xD
imba gejm al smijesno je kako lako elf moze expat..
jbg nisam scout dobro i sjebo sam al zanimljivo..
s jedne strane 100 food dryda i panda lvl 9
s druge 50 food gargs i jedan frost+ lich 6+ dk6

UdIsBlizBadJoke
9th January 2008, 11:25 PM
al cu ja rec xD
imba gejm al smijesno je kako lako elf moze expat..
jbg nisam scout dobro i sjebo sam al zanimljivo..
s jedne strane 100 food dryda i panda lvl 9
s druge 50 food gargs i jedan frost+ lich 6+ dk6

Reci cu samo da 100 fooda dry 3-3 upgrade ne moze da pomeri 10 gargsa 0-0 (ako se ne varam) zato sto se guraju kao kurve i ne rade nikakav dmg, a jos vise vriste kad umru. Komsije su 100% pomislile da gledam hard core porn movie. Kud se ne setih da izmasujem hypose.. :D
GG mestar
P.S. DK je bio 7!
P.P.S. Dobro je to sto si imao shadea na meni samo 30 minuta. Moracu da vratim papir na monitor gde pise: Dust teh fucking shade!

Milac
9th January 2008, 11:59 PM
dobar gejm, iako si expo udis, mislio sam da ce mestar dobit, al si onda napravio tamo protectore i namasso jos expoa i bilo je jasno :D


a dobar je ovaj mestar, al svejedno, moramo ponovit opet onaj bo5, malo sam se poboljso :D

mestar
10th January 2008, 12:41 AM
jel bi bilo bolje da je iso samo BM ?
to cesto vidim na TR BM i mass dryads i mass expo...mos ubijat dryade kolko oces al ih on radi ko dreka

UdIsBlizBadJoke
10th January 2008, 01:12 AM
Jao ne volim ja samo bm i mass dry, ja vise volim bm naga, expo ofc pa neki bear kasnije. Vidis mestar, meni nije jasno, izgubio sam od tebe par puta kad sam igrao normal, a dobio te par puta na abuse... I to nijednom nisam igrao elfa (dobro jesam ono danas sa dh)! Ti si mi nekako najgori ud protivnik... :thumbUP:

DaV
10th January 2008, 02:10 PM
Ma gde vam je taj replay???

deleted

rapeMe
10th January 2008, 02:58 PM
evo jedan burrow rush u mirroru, nist posebno, decko inace ne igra orce, al ima dobar lvl :)
brao gosu xD imba rep ...

a morao je da doda da igra sa orcovima .. i to na kraju xDD

UdIsBlizBadJoke
10th January 2008, 05:12 PM
Evo jos jednog dokaza da su dryade "imba" a gargsi "shit". Lik je imao 5-0 (sa northa je rep)
JEBENI MEKANI ELF
JUCE PANDA LVL 9 SAD DR LVL 9...
AAAAAAAAAAA

SeventySix
10th January 2008, 06:05 PM
Kako Zaustaviti Ovo???

VengefulSpammer
10th January 2008, 08:43 PM
dobar je onaj replay sa ownanjem kominterne. ustvari je najvaznije u onom replayu da su gargoyli izownani, mogu mi pušit kurac, attack speed sporije od seljaka a damage 0 plus sitno. steta za onaj replay kad si prominija bazu (ech0o isles) sta je tenkre pravija samo futmene

UdIsBlizBadJoke
10th January 2008, 08:48 PM
Ma poenta je da se dry mnogo guraju a da gags kurve leprsaju u vazduhu. Sto steta za ono na EI? Pa dobio sam game! :D

rapeMe
10th January 2008, 08:56 PM
e bre alex da je lik bio samo malo pametniji ..

pogledaj u svakom fajtu sem onog poslednjeg lik ti je sa gargsima focusirao heroja ? omg .. pa neces nikad ubiti heroja dok ima tp i onaj qrac inveroashdoa ..
umesto da ti je novu coil na heroja a gargove na dryade .. lep focus i gg .. nista ne bi mogo da uradis ..

zato si ti reko na kraju da elf suxa zato sto ti je zadnji fajt ( pametno) focusirao dryade .. tt

ali ipak GJ ..

UdIsBlizBadJoke
10th January 2008, 09:01 PM
kako ce coil da baci na dark rangerku majke ti???

Brian_Molko
10th January 2008, 09:44 PM
pa lepo +200 hp-a xD

Milac
10th January 2008, 09:51 PM
pa lepo +200 hp-a xD

hahaha, dobra =))


hahaah, jos se smijem, car si :D

[BoS]Mikasa
10th January 2008, 09:58 PM
mestar. mozes li mozda postat neke repse ud mirror?
ma daj sta das nego mirror mi najzajebaniji opet xD.
kakav sam car

CaseyJohnes
10th January 2008, 10:24 PM
@plac: :D
mestar da saljem rep sa dl i mass ghoulls vs tebe? :D
Povuku me za kurac sa 7 dana bana! Imam jos 10 acc na forumu. SISAJTE GA
Jedan post u map hack section-u i to je spam! LOL
NOOBS

Udis

rapeMe
10th January 2008, 11:08 PM
kako ce coil da baci na dark rangerku majke ti???

juu ... vidis o tome nisam razmisljao ..

navika coil + nova gg ..
ali nije poenta u tome.. :d

CaseyJohnes
10th January 2008, 11:10 PM
Pa u tome i je i poenta strata. DR dry throwers. Nema na sta da baci coil, a ni novu (izuzev DR). Kasnije je mogao na arc jer nisam vise znao sta da pravim za gargse, a ponovo nisam hteo hypo. Jebo mamu od sad cu da krenem hypo ako nema drugog dl-a... Peace

rapeMe
10th January 2008, 11:13 PM
ma ok je sve to .. nego kazem ti da ti je focusirao dryade umesto sto je pokusavao da ubije DR-a dobio bi garant ..

e u tome je poenta : )

CaseyJohnes
10th January 2008, 11:17 PM
Pa tukao je dry. I pobio sve. Samo mojne neko da mi kaze sto nisi micro. Jer 2 tima dryada mozes da micrujes u kurcu. Doduse izmicrovao sam par i par sam stuff...

rapeMe
10th January 2008, 11:25 PM
pa pogledaj fatove ... skoro svaki , sem zadnjeg (il koji god...neki na kraju ) ti je gazio DR-a sa gargsima ...

CaseyJohnes
10th January 2008, 11:27 PM
Pa jeste, ali ko je onda gazio dry. Izgleda solo lich! :D

rapeMe
10th January 2008, 11:48 PM
lich voli solo ...
ali dobro si odigro ... meni se svidja kad elf razbaca gradjevine po mapi ... to je imbalance : )

Milac
11th January 2008, 12:14 AM
nije nest posebno al nije ni prelose, obrana od human TR, malo drugacije radim bazu sada i mogu vam rec da mi je za sad obrana vs hu TR s ovakvom bazom 100% (3 gejma :D)

e da, udis, da ti nije fokusiro dr bilo bi gusto ;p

mestar
11th January 2008, 12:20 AM
udis nemoj pricat ljudima da je UD imba jer stvarno je UD trenutno u najlosijoj poziciji..moras igrat ko fov da lici na nes..

A ovaj vs kog si igro je bio smijesan, nije niti jedan scroll kupio..
I ne kuzim zas si dozvolis da igras vs UD bez PANDE !??!?!
to je nemoguce..

CaseyJohnes
11th January 2008, 01:26 AM
Imba je kad razbacas gradjevine. :D
Ma ne pricam ja da je ud imba nego da si gargsi dobri. I lik nije noob. Imao je dobar skor. Sto se tice solo DR, takav je strat, a i malo sam razocaran u pandu posle onog naseg game-a. Panda lvl 9 i ne mogu nista...

rapeMe
11th January 2008, 01:45 AM
panda lvl 9 vs 20 gargsa bez problema ...

DaV
11th January 2008, 02:07 AM
jos ako ima venom... a uz to je i jeo ljuto kao prilog uz pljesku od huntress buta... pa kad prdne i vatru smrdne,gargosi kao smradom odneseni na treci svet..

4N.Loveyall
11th January 2008, 02:08 AM
panda lvl 9 vs 20 gargsa bez problema ...
tt josh kad stvorish 3 pande
... crazy

pRiMe
11th January 2008, 02:09 AM
i sta ako stvoris 3 pande ?Jedan je range samo i sta onda ?Jako si mi pametan :)
@dav hahaha dobar si xD

rapeMe
11th January 2008, 02:11 AM
jos ako ima venom... a uz to je i jeo ljuto kao prilog uz pljesku od huntress buta... pa kad prdne i vatru smrdne,gargosi kao smradom odneseni na treci svet..
omg lol =))

4N.Loveyall
11th January 2008, 02:17 AM
bokytown.myminicity.com kliknite ovde za mog frienda pravi neki grad :P

rapeMe
11th January 2008, 02:55 AM
zanimljivo... hm

DaV
11th January 2008, 03:49 AM
gde ovaj zivi? u smallvilu? brate kucaj new york i izaberi onaj sa najvise views (oko 14k) da vidis sta je civilizacija

CaseyJohnes
11th January 2008, 10:30 AM
Pa jel iko od vas gledao replay?!?

pRiMe
11th January 2008, 02:48 PM
Ja sam gledao i podsetio me je na jedan replay kad su igrali gostop vs nekog lika ne mogu da se setim elf jednog heroja i mass dryada a undead ga prca i harrasuje ga stalno samo sto je ovde undead izgubio.

VengefulSpammer
11th January 2008, 03:13 PM
onaj rep je preimba kad su igrali orc i undead orc mu porusio sve osim zigurata ali dobio jer je ubio sve seljake ovome pa je osta bez vojske i golda.

Milac
11th January 2008, 04:11 PM
ma panda roka gargs samo tako, nemoaj zajebavat... jedino je zeznuto ak ud ima 2-3 scrolla :D

evo jedan orc mirror sa nabrijanim bmom :D

Jovic
11th January 2008, 06:25 PM
eo.. baš me virus oraspoložio ...

ps : koji ti je kurac čovječe... zašto se živciraš?

CaseyJohnes
11th January 2008, 06:32 PM
Jovo jel znas za fazon kad ti udari moon well sa dkom??? Nikad nisam znao to sa meckom..
Jovo nabe ne izbacujes vitality kad se punis na moon wellu!!! :D

Jovic
11th January 2008, 06:38 PM
ah jebiga :D zaboravi se ... nisam ni skuzio do pola igre da ga iam

Brian_Molko
11th January 2008, 07:41 PM
pro rank 1 xD j/k

Milac
11th January 2008, 11:47 PM
dobro si odigrao na Ei na pocetku, dobar multitasking, onda si se zabio u ud bazu, al si kasnije sve popravio, gj!

4N.Loveyall
12th January 2008, 12:27 AM
1 . grinder pro human iz Srbije vs Cells-a
2. neksy iz Srbije vs Xyligana pro iz fnatica :D

Milac
12th January 2008, 02:39 AM
idem pogledat a do tada evo jedan burrow rush vs elfa :) (doduse, losiji elf)

DaV
12th January 2008, 06:07 AM
1 . grinder pro human iz Srbije vs Cells-a
2. neksy iz Srbije vs Xyligana pro iz fnatica :D

taj rep grinder vs cellsa je los skroz,grinder je odigrao kao da je imao pauzu u igranju od 6 meseci i kao da je sveze izasao iz duboke kome a cellsu je to bio prvi game te hladne,holandske noci,pune ekstaze i ne zagrejanih ruku. pokazao mi je cells jedan rep vs imba humana na toj istoj mapi od oko 45min,mass expos,mass vatrometa (Grypho/hawks vs bats) etc replay je delavao kao da sam ga dl sa www.wcreplays.com rate 10 al necu vam ga uploadovati,ucite se na kizinim i rangerovim replays.

[BoS]Mikasa
12th January 2008, 07:12 AM
eh ....

Milac
12th January 2008, 01:08 PM
pa fala bogu da cemo ucit od milana i kize, ko da cells jedini zna igrat orce...

rapeMe
12th January 2008, 01:13 PM
tt

[BoS]Mikasa
12th January 2008, 01:28 PM
eh smrdo jedan sto mi uzimas acc bez dozvole? xD

DaV
12th January 2008, 02:25 PM
pa fala bogu da cemo ucit od milana i kize, ko da cells jedini zna igrat orce...

Znas kako,postoje nivoi skill-a i znanja u w3,mozda si cuo,ako nisi evo da ti kazem,nije isto uciti od lika koji igra 4 god w3 ili vise , i od lika koji igra 1 god a uz to samo na xpamu. btw,bas si me juce nasmejao vicem svojim,ako imas jos neki,baci ga slobodno o.O

Milac
12th January 2008, 02:39 PM
nije isto uciti od lika koji igra 4 god w3 ili vise

bas to, lika koji mi mass raidere vs brakers, to mi je dalo dobru lekciju
i fs isto na toj mapi... dobra lekcija

samo da se zna, imo milan mozda krace vremenski igra, al igra bolje od cellsa

znas koji je najnoviji vic? gosu zvan daw

mestar
12th January 2008, 02:49 PM
...stfu noobs...i gosu hax0r you suck my lolipop

4N-Nooby
12th January 2008, 02:59 PM
Jedna stvar je to da Milan ne igra bolje od Cells-a , ne zato sto ima slabiji micro , nego zato sto nema dovoljno iskustva , a drugo je to da DaV igra bolje od Cells-a dopalo se to vama ili ne , u 70% games vs njega on je winner.


eo.. baš me virus oraspoložio ...

ps : koji ti je kurac čovječe... zašto se živciraš?

Od kada si zavrsio game sa Virusom , postovao si ga posle 2 minuta max , mora da si bio mnogo srecan , mada veruj mi nisi nista posebno i nemas razloga da budes mnogo srecan da bi nekome govorio da se ne zivcira. :)