PDA

View Full Version : Post your replays !!



Pages : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

UdIsBlizBadJoke
16th December 2007, 03:12 PM
Kako me zbunio lik!

pRiMe
16th December 2007, 03:18 PM
Pojebao te lik a?Idem da gledam rep.

UdIsBlizBadJoke
16th December 2007, 03:40 PM
Ma dobio sam ga ja, ali mnogo smesno i bedno!

rapeMe
16th December 2007, 03:40 PM
hehe alex , dobar rep ...

Milac
16th December 2007, 05:05 PM
dobar rep udis ;)

evo jedan moj isto vs hu na lt, ostao mi je jedva 1 burrow :D

rapeMe
16th December 2007, 06:17 PM
dobar rep udis ;)

evo jedan moj isto vs hu na lt, ostao mi je jedva 1 burrow :D
imbalanced rep .. hahaha
lucky milac .. =))

[FaN]Mikasa
16th December 2007, 06:49 PM
Evo jednog mog replay-a.
igro sam na ortakovom acc-u zato sto me ping jebe vec 2 nedelje.
znaci delay lag( neznam kako me je usralo da mi blade nepadne onoliko puta! u jednom momentu ostade mu samo 9 helta) i na kraju disc..
ali me zanima sta mislite kako sam odigro?
izgleda da je ovaj lik u stvari Sixtreme tako mu pise ali nisam siguran.
ajde zanima me vase misljenje.:music:
SK. hahaha

uzgred danas mi je slobodan dan pa sam uspeo da odigram jednu partiju_

pRiMe
16th December 2007, 07:04 PM
Heh ja se secam prosle nedelje sam dobio sixtreme-a ud vs hum jedva sam ga dobio...kao svaki human mass tower/expo/tower/expo TT
@udis sabaninini igra duze od tebe ali na xpamu...a od xpama nema leba a ti brate nekoliko accounta na @north-u onaj bloodmage. acc ja ga gledao brate napisao si da si kao za nekoliko dana od riflemana napravio sorc iconicu za oko 8 dana ma lol ti si igrao kao nenormalan onda...
@sabaninini nemoj misliti da ga mozes sabiti zato sto on toliko igra na @north-u da ne vredi ni da pokusavas vs njega :P

[FaN]Mikasa
16th December 2007, 07:19 PM
dobar rep udis ;)

evo jedan moj isto vs hu na lt, ostao mi je jedva 1 burrow :D

hehe zanimljiv rep.samo me interesuje sto mu nisi prvo cepo glavnu bazu?pa tek posle druge gradjevine.i ovo: kad si prodavo items sto nisi prodo sve da sagradis town centar?
lepa i zanimljiva igra __:thumbUP:

rapeMe
16th December 2007, 07:32 PM
sve sto nije vezano za replay-e bice obrisano.
zao mi je al tako mora .. imate Chat thread pa tamo spamujte ko je bolji i ko ima veci qrac..
volim vas sve,nemojte me ljutiti. kiss

UdIsBlizBadJoke
16th December 2007, 07:36 PM
Vidi se da ste neobavestni. To sto si rekao nema veze sa mojim igranjem. To se zove abuse (u acc stoji ABUSE POWA). Te partije nisam igrao ja. To je igrao bot. Loss bot se zove program. Na northu postoji sistem po kome se igraci ne nalaze na pg po lvlu kao na xpamu (+-9 lvl) nego su napravili takav sistem da nalaze igrace podjednakog skora da ne kazem podjednakog skilla. Znaci ako imas 10-0 moze da ti zapadne lvl 40. Ako si lvl 20 i imas skor 35-20 zapdace ti lvl 35+, a ako si lvl 20 sa skorom 100-100 dolazice ti slicni likovi (sa istim statsom ili priblizno) nikad ti nece doci lik lvl 45+. Sto ce dalje reci, da se par likova dosetilo brzog nacina za uzimanje ikonica (naga bot ili tako nesto se zovu). Znaci poenta je da napravis novi acc i napravis 0-20, 0-30 nije ni bitno. Tada palis loss bot (ili nekog drugog bota) i podesavas ga. On naravno nista ne igra samo ostaje u partiji onoliko minuta i sec koliko mu ti odredis. Ako stavis 200sec, posle 200 sec ce da izadje i izgubices. Sad se verovatno pitas kako dobijam win. Upravo zbog toga sam pisao sve ovo gore oko lvla. Ljudi su poceli massovno da koriste botove, jer su ukapirali da nikad nece uzeti icon od 1500 wina (sa botom, ako ga pustas svako vece to se odradi za 2 meseca). Stoga org war je pun botova i kada imas skor 500-500 i lvl 13 (ovo je primera radi) sansa da ce ti upasti bot je 99% samo je pitanje ciji ce bot duze ostati u partiji, odnosno koji lik je od vas dva podesio svog bota da duze bleji. U slucaju od preostalih 1% moze da ti upadne neki lik koji ima katastrofalan skor (jer ne zna da igra) i tom slucaju ce sabiti tvog bota, osim ako bot ne izadje (opet zavisi kolko stavis leave delay).

Koji spamer ovaj udis xD

[FaN]Mikasa
16th December 2007, 07:39 PM
Ljudi ovako se igra orc vs hum hehe hajaoo malo je imao lagova zato sto je iz brazila ali balansirano je posto ja nisam orc player ali bre da vidite imbu sa orcovima bre!mass raidera ftw xD pa se vi zajebavajte ;D

jel to bio "test game"? ili onako.
sledeci put Prime kad upadnes u grad humanu bices banovan!:)

pRiMe
16th December 2007, 07:41 PM
Ma test game bio...nije bilo nikog pa reko ae da mene isabija nisam aktivan igrac + nisam orc player ali lik je bio lolina...ma ja kad igram sa bm ja ulecem i nalecem i salecem !Nema zajebancije... xD

[FaN]Mikasa
16th December 2007, 07:52 PM
Ma test game bio...nije bilo nikog pa reko ae da mene isabija nisam aktivan igrac + nisam orc player ali lik je bio lolina...ma ja kad igram sa bm ja ulecem i nalecem i salecem !Nema zajebancije... xD

saleti i uleti ali da je bio malko bolji igrac on bi : " pozvo muriju" pa bi ti savato blad-a . netreba ti onoliko ridera, bar ja tako mislim.bolje katapulte :)

pRiMe
16th December 2007, 08:01 PM
Ma covece ja nisam orc igrac nisam nikakav sad a i raideri su mi extra za building abuse...a da je on bolji igrac ja ne bi tako uletao i ne bi tako opusteno igrao.

[FaN]Mikasa
16th December 2007, 08:42 PM
Ma covece sto si nervozan ? :)
ja znam da neigras sa orcima nego se zezam.
opusteno.

pRiMe
16th December 2007, 08:45 PM
A sta je tebi ja uopste nisam nervozan i znam da se zezas...a ja se zezam jos vise. gg no re :D

milanpavic
16th December 2007, 11:16 PM
mamu da mu jebem u picku bre humansku treba da odigram kao grubby
da bih pobedio ove jebane hu.
ali nvm jebo sam ga :D
evo zasto treba bm+sh.......end of thread :D

UdIsBlizBadJoke
17th December 2007, 12:22 AM
Pogledacu rep kasnije, ali end ce biti kad me dobijes sa bm+sh!!! (ja hum ofc) :D

pRiMe
17th December 2007, 12:57 AM
Evo jedan replay od angryja sa @north-a vs nekog orc-a probavao ghouls strat tako da je nekako lose igrao ali ovaj lik vs njega molim vas posmatrajte ga map hacker 100000% !Znaci map hacker zesci a jos i glupi map hacker...sa xpama bi vec leteo...ako ima neki jadniji mh onda je i sa @north-a odleteo xD

Nessie
17th December 2007, 05:58 PM
north je krcat jebenih maphackera, pogotovi ovih high lvl likova...

EndlessGaming
17th December 2007, 06:02 PM
EndlessGaming vs KoMe Maj LejDi Tha Nub !!! just look at his prof ''No one likes us but we dont care'' its from north player profile :D and i like summer <3 was from fuji[speed]'s profile .He is retarded im telling u

[FaN]Mikasa
17th December 2007, 09:21 PM
E nemoj da se zezamo!
sad cu da postujem repove od mog ortaka iz odeljenja.
znaci nema veceg proa od njega.
mozda ga znate accs: Destroyer.Lord ( banovan zbog diskovanja)
EA.Sports(nije banovan) i sadasnji Nikoro.Blade(preti mu report zbog diskovanja).samo da ih prebacim na komp a do tada gledajte rep 2 noba ( ja sa ud i on sa orc) obratite paznju na kraju : " kako si mi naso barow i kulu mh 100%).evo Prime da se nasmejes mojoj taktici sa undeadovima :thumbUP:
ovo znaci biti nooob - ic :pet:

Nessie
17th December 2007, 09:47 PM
ya, kisiu imba...

game vs 6n members, pro clan..

milanpavic
18th December 2007, 05:52 AM
e ae naka mi neko kaze da li je gledao bolji elf miror od ovoga?
ako jeste neka postuje pa bas da vidim...:)

pRiMe
18th December 2007, 01:47 PM
Ja jesam tytoya vs guesswho. (mym]moon vs deadman) naj imba elf mirror ikad.

rapeMe
18th December 2007, 01:58 PM
juvethegreatest ... zaba
evo doso na north da vidim sta ima ...

Brian_Molko
19th December 2007, 12:06 AM
evo rep ja vs bl00dsuckera
ovako .... ja sam imo konstantno ping izmedju 4oo-7oo,a liku sam bulju namesto xD i zadnji fajt mi nukuje licha kod kojeg sam imo tp i jos sam imo deadt coil sa dk-om,a tu sam imo jedno pet puta jacu wojsku i pwno bi ga bez frke da nisam imo tolki ping :(
ae

pRiMe
19th December 2007, 12:07 AM
Ae da vidimo gosua :)

mestar
19th December 2007, 12:43 AM
pa lijepo si cak igro xD
nebi ga dobio ni da ti nije pao lich...expo + towers pustio si ga previse..

Brian_Molko
19th December 2007, 01:20 AM
dobio biga bez jada samo da mi je zadni fajt proso bez laga 1oo%.Njemu bi tu expo+toweri pali bez problema.A iovako je imao samo jedan frost i jedan obican tower,a ja mu tu pwno radilice tako da ih nije mogo repair ... ma sjebo bi lika uveren sam

pRiMe
19th December 2007, 03:45 AM
@north games: Milac,dasdingoman and me
really cool games we made 5:1 and it is cool to play with them : )
1st game on map which i hate most -.- fights ftw in this game!
2nd 3 wardens rushed me :D imba xD

[FaLLAngeL]
19th December 2007, 04:22 AM
@north games: Milac,dasdingoman and me
really cool games we made 5:1 and it is cool to play with them : )
1st game on map which i hate most -.- fights ftw in this game!
2nd 3 wardens rushed me :D imba xD

jeli neka od ove dvije kad su bili samo sa herojima i sa kulama ono kad je izbacilo milaca ? btw izabra si dvije najgore partije .. :(

Milac
19th December 2007, 11:51 AM
ovaj prime isto svasta posta xD

btw, sad sam se probudio (:

da ne bude smatrano spamom, dobre partije xD

rapeMe
19th December 2007, 12:26 PM
ovaj jovic je stvarno budala ...

pRiMe
19th December 2007, 01:07 PM
ovaj prime isto svasta posta xD

btw, sad sam se probudio (:

da ne bude smatrano spamom, dobre partije xD

Pa postujem igre sta seres sad :D milosh je hteo do jutra da igramo ali on nije xD pizda mile samo oce da spava :P
@sholime ako su to dve najgore onda ti postuj neke druge posto se secam samo da sam jednu sam igrao protiv trojice zato sto ste vi disceri :D i jedva sam pobedio i ta igra sto je mile discovao pa smo se ja i ti mucili protiv abusera i jedna ona zadnja igra sto smo ih oduvali zesce neke nubove a mene se ubagovala tastatura :( nisam mogao da koristim hotkeys ni da pisem nista kako sam se bio iznervirao omg primetili ste da je izlazilo stalno samo ono kao u chatu - prime: prime: zato sto mi se uretardirala tastatura :D

UdIsBlizBadJoke
19th December 2007, 01:29 PM
Kad ste vec kod wardena, da vidite sta rade 2 pande. Ortak i ja na northu. Doduse on se discovao ali nije bilo tesko da zavrsim game.

[_Shpaolin_]
19th December 2007, 06:41 PM
ovaj jovic je stvarno budala ...

bas fina igra :P

fini tower mass,to je neka tower noob pasmina od igraca

Jovic
19th December 2007, 06:49 PM
mislim da su bili level 33 ili tako nešto :P

[_Shpaolin_]
19th December 2007, 07:14 PM
mislim da su bili level 33 ili tako nešto :P

teska je ta north classa

UdIsBlizBadJoke
19th December 2007, 07:40 PM
Ma tesko je polse lvl 40+...
Evo jedan replay gde sam odigrao kao noob. Tour je u pitanju, pre par minuta sam zavrsio game. Gle sta mi je uradio covek, al sexy expo je dobio game...

EndlessGaming
19th December 2007, 10:00 PM
vs xfire on ffa check my imba human playing mk pala knights gryphoons chelicopters ownAGE :DDD:D:D:D:D

mestar
19th December 2007, 10:15 PM
evo vs "2vs2"

mamu humbastu xD

rapeMe
19th December 2007, 10:16 PM
oh mestar dobar je taj lik ..
idem da gledam ;p

Milac
19th December 2007, 10:36 PM
nije to lik, to je kral :D

rapeMe
19th December 2007, 11:19 PM
e milac jesi nub xD
a dobar ti sig .. gde to ima ..

pRiMe
19th December 2007, 11:25 PM
Ma to si ti postovao u 4ns klanu onaj thread isprazni se tako nesto :)

rapeMe
20th December 2007, 12:24 AM
aham secam se :D
@udis - super rep ninja .. dobro si se odbranio .. gj
@mestar. - total pwnage .. ffs .. gj

pRiMe
20th December 2007, 02:32 AM
at 3v3 on @north with milac and nessie...they got in fight from the first game which we lost cuz of nessie's imba mass mortars xD
and second game is only me and milac at cuz nessie got offline mad :D milac told him to smoke kifla xD ontopic...milac is ftw with bm.

mestar
20th December 2007, 03:00 AM
Opa prime is back xD
btw milac 29 lvl @north ?! najs, koji sam onda ja xD sala ofc

4N.Loveyall
20th December 2007, 09:14 AM
Opa prime is back xD
btw milac 29 lvl @north ?! najs, koji sam onda ja xD sala ofc

au kakvi nabovi stizu do 29 lvl :P , koj ti acc tamo :D /

UdIsBlizBadJoke
20th December 2007, 11:40 AM
Pustite coveka na miru. S druge strane nije uopste tesko doci do lvl 29!

pRiMe
20th December 2007, 02:24 PM
Pa da....svaki nab dodje do 30 lvl...ne mislim na milca nego pre kad sam bio aktivan i kad sam igrao tamo uvek dobijem 30+lvl na @north-u...

Kominterna
20th December 2007, 06:46 PM
Kad sutra dođem doma, pogledati cu sve replayeve ovde :)
Pecony, ne trudi se postati u replays.. ccc(p)

[FaN]Mikasa
20th December 2007, 09:03 PM
dobri repovi Prime.
jel vi to pokusavate nobovima poput mene da objasnite da je na nortu lakse igrati neg ovde??
neki moj ortak igro na nortu i dobio 25 1v1 a nobina je nema vece,dal je to moguce?

rapeMe
20th December 2007, 09:05 PM
moguce je ako stalno igra ... samo da mu je stats u plusu bar 5-6 partija ..

pRiMe
20th December 2007, 09:08 PM
Pa da tamo lika 30 lvl ja odvalim bez po muke a zato lik 5 lvl mi uleti i on tako isto mene isabija :d

Milac
21st December 2007, 12:18 AM
ak nesto nije problem, onda je to otic na 30lvl na northu

a sto se tice tebe mestar, ja i ti moramo bo5 i to je zadnje kaj cu igrat vs tebe

mestar
21st December 2007, 12:19 AM
lol pa sta si ti tak nabrijan na taj bo5 xD

pRiMe
21st December 2007, 01:04 AM
Ajde tisina nabrijani gosusi! :p evo replaya da vidite kako smo ja i dasdingoman profici! xD
Nismo imali nikoga za 3v3 i ja reko neki lik dobar ovo ono a on celo vreme t1 xDD tako da je vecinom bilo 2v3 :D i on meni sere kako je lik jadan a posle on nasao nekog kao dobrog a ono isti neki idiot i pukli smo xD

4N.Loveyall
21st December 2007, 01:25 AM
Mikasa;683670']dobri repovi Prime.
jel vi to pokusavate nobovima poput mene da objasnite da je na nortu lakse igrati neg ovde??
neki moj ortak igro na nortu i dobio 25 1v1 a nobina je nema vece,dal je to moguce?

akoje nobina taj ne moze da dobije 25 lvl ahahahah , nije lako doci do 30 lvl ... zavisi od zivaca i mnogih psihickih stvari , nije samo skill verujte mi , kad nece nece

rapeMe
21st December 2007, 01:32 AM
e sve bude lepo i onda dodje sapke i ukenja .. =))
EDIT: AT game- Jovic & unstopp. vs UsualSuspect & Spiritsinblack

: ) nVp imbalanced

UdIsBlizBadJoke
21st December 2007, 01:51 AM
Cek da se vratim na lvle. Nije isto ako si lvl 30 sa skorom 70-40 i ako si lvl 30 sa skorom 150-130...

[FaLLAngeL]
21st December 2007, 02:55 AM
evo par finih rep`s sa norta.
1. je 3vs3 ja milac i prime vs nekih tipova dobar rep :D
2. ovo je isto 3vs3 ja milac i prime a da vidite kako ljudi idu bolesnu taktiku
3. ovo je 2vs2 ja i milac FTW :D
4. ovo je 1vs1 vs nekog tipa svidjela mi se partija pa nadam se da ce i vama ...

pRiMe
21st December 2007, 03:20 AM
Ja na prosloj strani postovao nas replay kad smo igrali sa onim...sto si ga ti nazvao penal xD ispod 50% ;p ja i ti smo ftw igrali zato smo pobedili :D
Ne mogu da se setim koji su to replayi?Mislim da sam ih postovao ili si ti one druge stavio...

[FaN]Mikasa
21st December 2007, 11:54 AM
akoje nobina taj ne moze da dobije 25 lvl ahahahah , nije lako doci do 30 lvl ... zavisi od zivaca i mnogih psihickih stvari , nije samo skill verujte mi , kad nece nece

Ama Nobina na kvadrat!
nezna ni kad sta treba da se izgradi ide samo mass windriders i to je to.
na 280 golda sa 2 peona u glavnoj kuci treba da se prabi burow on ga pravi odma, cak i pre nego altar.1 heroj uvek blade i o cemu mi pricamo onda?
samo izgleda da ima srecu,znanje i skill nema govora_

Milac
21st December 2007, 12:18 PM
gle, sve ovisi i o protivniku

moguce okolnosti:
1. problemi s pcem, veliki lagovi
2. los dan, jednostavno ne ide
3. alkohol

kuzis, mozes ti dobit nekog lika ne znam koji lvl, al to bas nista ne znaci

evo sad da se malo preseravam xD... dobio sa nekog elfa na TR iz klana DIUA (ak ste culi), bio je bolji, al nije stiso tp na vrijeme i spusio je, a ima stats valjda 70%
i sta sam ja sad bolji od njega? u bo3 bi me vjerojatno razbio ko zvecku

rapeMe
21st December 2007, 01:00 PM
uf kako nismo culi .. pa jedan lik iz DIUA klana je prvi na northu : )
a daj replay da vidimo "_"

Kominterna
21st December 2007, 07:55 PM
Situacija je ovakva..prestanite spamovati !! alo ! : ))

Ae evo mene sad sam dl 69 replayeva, malo iz clan nVp forum (obični i oni sa cw), malo sa tournamenta, i Neke FFA od XFIRE-a :)

Ja se nadam da ću uspiti pogledati do jutra : ))

Od sutra ladder !! :D

UdIsBlizBadJoke
21st December 2007, 09:14 PM
Mislim da se ovaj baja smorio kao pacov. Aj sto sam okripovao ko zmaj, aj sto sam mu ubio 2 arch na sredi, aj jos kad sam denieovao mog archera, ali kad sam staffovao mecku lik je prso skroz... :D O da, setio sam se: wispa je ubio mage lvl 5 (na pocetku)
tour sa northa...

Nessie
22nd December 2007, 01:04 AM
evo sad da se malo preseravam xD... dobio sa nekog elfa na TR iz klana DIUA (ak ste culi), bio je bolji, al nije stiso tp na vrijeme i spusio je, a ima stats valjda 70%
i sta sam ja sad bolji od njega? u bo3 bi me vjerojatno razbio ko zvecku

da nije možda cha0zgoespro ?

4N.Loveyall
22nd December 2007, 01:18 AM
vs lady na moj zanimljiv nacin on elf ja orc :P

mestar
22nd December 2007, 02:26 AM
[Mislim da se ovaj baja smorio kao pacov. Aj sto sam okripovao ko zmaj, aj sto sam mu ubio 2 arch na sredi, aj jos kad sam denieovao mog archera, ali kad sam staffovao mecku lik je prso skroz... O da, setio sam se: wispa je ubio mage lvl 5 (na pocetku)
tour sa northa...]



ne kuzim jel frajer inace dobar ili sta ?
nije bas nes replay...
al dobro..

ps-ti si meni za virusa pa moram i ja xD

Milac
22nd December 2007, 11:48 AM
nije cha0z(njega si ti dobio :D), nego duckinthahouse

EDIT: e moj sabane, katastrofa rep :D
a taj lady stalno igra isto s elfom...

Brian_Molko
22nd December 2007, 01:22 PM
ubo sam ga ko prstom u govno.Lik jos na w3 chatu vice ''go ffa''.I u gejmu je noramlno nekolko puta napomenuo da mu laguje,ali sam uzo ss svaki put kada je to rekao,da dokazem da lik kenja,ni jednom iznad 111 pinga
P.S. znam da sam malo noobarski odigro ali jbg doso sam iz skole smrznut a nisam imo grejanja u sobi pa su mi se ruke ukocile

Brian_Molko
22nd December 2007, 01:23 PM
lik jede govna nevidjeno

Kominterna
22nd December 2007, 01:59 PM
Hahahha good job :)

Još ove ostale šta su mi na Black listi i to je to : )))

pRiMe
22nd December 2007, 02:16 PM
TO TO TO ajmoooooo stevo !Cepanjeeee jebi im keve !

Jovic
22nd December 2007, 02:53 PM
eo ne postam ništa već nekoliko dana :P

rapeMe
22nd December 2007, 04:25 PM
GJ jovicu fenseru!

Brian_Molko
22nd December 2007, 11:23 PM
komi mozes da precrtas mertola sa black liste .. njega sam 3 puta pwno : )

rapeMe
22nd December 2007, 11:24 PM
that's my boy

4N.Loveyall
23rd December 2007, 12:18 AM
vs Tommy boy one of best und on server :P
powned by my hum :D

[FaN]Mikasa
23rd December 2007, 12:25 AM
vs Tommy boy one of best und on server :P
powned by my hum :D

nice rep

Brian_Molko
23rd December 2007, 12:28 AM
lol rep have '0 views' u didnt even watched it ! xD

rapeMe
23rd December 2007, 12:32 AM
gj sapke.. dl cu kasnije .. kiss

Plavsha
23rd December 2007, 04:14 AM
Pfff... Bcs Prime asked it.... Here... Enjoy... And NO Milan didn't won game by himself... : )


My APM pwnz... :P

pRiMe
23rd December 2007, 04:18 AM
MILAN won by him self u suck xD

[FaN]Mikasa
23rd December 2007, 09:27 AM
lol rep have '0 views' u didnt even watched it ! xD

LoL XD i did ! here you go :
napravio samo mk na pocetku sa nekoliko footman s
uso u poslednje doba napravio nisam siguran 1-3 grifona i ona sranja na konjima paladina i unistio mu rudnik na pocetku i ......win
jebiga kad nece da registruje kad ja skinem rep :(

rapeMe
23rd December 2007, 04:29 PM
a lol mogo si 12312087 puta da dl posle njegovog posta ... xD nube

[FaN]Mikasa
24th December 2007, 01:36 PM
a lol mogo si 12312087 puta da dl posle njegovog posta ... xD nube

ok neznam sta mi bilo onda valjda sam bio malo zivcan.(malko vise)
kao izvinjenje nudim ti da dodjes kod mene u Obrenovac. odrzava se turnir u wc3 iz moje skole(1vs1 and 2vs2 ) pobednici uzimaju pare.ako budes hteo ja cu ti javiti kad ce biti. prihvatas izvinjenje??


ME :noob: bio sam u ovakvom raspolozenju zbog cw-a :comp:

ps kako da dodjavola postujem jebeni ss da vidite kad sam dl uradio?ne lazem majke mi

Milac
24th December 2007, 02:47 PM
ja ti vjerujem, ja sam isto bio skinuo i nije se nist promijenilo...

EndlessGaming
24th December 2007, 03:05 PM
vs some players :))

rapeMe
24th December 2007, 03:21 PM
downloading ...

pRiMe
24th December 2007, 05:19 PM
Replay nVp clan 2v2 at...me and raiderghosttt vs endlessgaming and cid_mk on the beginning it was good but later we had 2 sec delay,we thought that it is over and raider said gg to me ^^ but he is ftw and we won :D

[FaLLAngeL]
24th December 2007, 07:50 PM
vs gg.no.re ...

FreeStyleDance
24th December 2007, 08:14 PM
Samo za udisa :

pRiMe
24th December 2007, 08:15 PM
Kiza imbic :)

[FaN]Mikasa
24th December 2007, 08:55 PM
zaista prelepo za gledanje.
fs+ fl

4N.Loveyall
24th December 2007, 09:27 PM
vs some players :))

AH ti su naps :P , onaj coil nova mi na 5 game cmizrio za fw :P
Ne daje se momak :D


Samo za udisa :

2 naba :P shta reci , fs + fl old school :D
btw BM >>>> aLL ...
2 scrolls vs 0 scrolls fighting , da je imao scrolls dobio bi te :D [ mozda ] skill odluchio

UdIsBlizBadJoke
24th December 2007, 11:16 PM
Samo za udisa :

o,o thx kizo
Pa jel ovo TR nabe?!? Nm pogledao sam neke repse. Thx anyway

FreeStyleDance
25th December 2007, 12:29 AM
2 naba :P shta reci , fs + fl old school :D
btw BM >>>> aLL ...
2 scrolls vs 0 scrolls fighting , da je imao scrolls dobio bi te :D [ mozda ] skill odluchio

Au dodji da ti pokazem fs fl vs bm ??? Iako tako retko retko igram mogu ti reci :"Cist abuse ...Timing WTF"
A Evo i primera ...
Edit : reps deleted = ne dam ti da vidis par primera...

Brian_Molko
25th December 2007, 12:38 AM
aaaa moram da dlujem repse ..

pRiMe
25th December 2007, 02:26 AM
Ne znam ja nisam orc ali bm godlike ftw ! :D

rapeMe
25th December 2007, 01:17 PM
@EndlessGaming - GJ .. dobri repovi ...
@kiza - e ovo je pravi xpam orc mirror ...

4N.Loveyall
25th December 2007, 01:48 PM
Au dodji da ti pokazem fs fl vs bm ??? Iako tako retko retko igram mogu ti reci :"Cist abuse ...Timing WTF"
A Evo i primera ...
Edit : reps deleted = ne dam ti da vidis par primera...

e mogli bi
taj abuse ne vredi rofler :D kad ti ishibam fs pa izadje fl :P onda ce lepo odesh u bazu
i onda ce se branish :D

Jovic
25th December 2007, 02:57 PM
ovi su navodno pro :cool: gw tour

EndlessGaming
25th December 2007, 02:57 PM
vs JOsie aka Flash

rapeMe
25th December 2007, 03:10 PM
@fensi - :D moramo sad da dobijemo taj tour ....
@endlessgaming - gj ninja boy ..

FreeStyleDance
25th December 2007, 03:27 PM
Evo malo abuse-a vs mog frienda udisa.Doduse nisam hteo da ga iznerviram ovo je bilo samo for fun jer samo se smorio ...Oce jovic da vidi da zna sta ga ceka da ga ne iznenadim o5 :P
Prava sam pica abuserska :D

[FaN]Mikasa
25th December 2007, 05:17 PM
e mogli bi
taj abuse ne vredi rofler :D kad ti ishibam fs pa izadje fl :P onda ce lepo odesh u bazu
i onda ce se branish :D

veruj mi bm nema sanse protiv fs + fl
osetio sam to jos pre.onaj ko dobro pokrece jedinice nikad ti nece dati da ojadis puno fs.i jos nesto mass sumoned units >> all...........

4N.Loveyall
25th December 2007, 05:43 PM
Mikasa;686457']veruj mi bm nema sanse protiv fs + fl
osetio sam to jos pre.onaj ko dobro pokrece jedinice nikad ti nece dati da ojadis puno fs.i jos nesto mass sumoned units >> all...........

ovako , ja mislim da to znam bolje od tebe , igram dugo w3 i znam da se ofc moze vs tog abuse , naravno da on nece da da ali ja cu da mu dam malo :P

[FaN]Mikasa
25th December 2007, 05:51 PM
ovako , ja mislim da to znam bolje od tebe , igram dugo w3 i znam da se ofc moze vs tog abuse , naravno da on nece da da ali ja cu da mu dam malo :P

xD ako ti kazes.mada sam gledao repove kad i grubby padne pod tom taktikom:read: .mada mi rayban deluje kao neko ko bas zna sta radi.ak budete igrali postujte rep .

Jovic
25th December 2007, 11:37 PM
zanimljiv jedan :>

rapeMe
26th December 2007, 01:19 AM
john ex imbic sa xpama .. gj fensi ..

Milac
26th December 2007, 01:28 AM
dobri su vam repovi, posebno kiza vs udisa, gj :D

UdIsBlizBadJoke
26th December 2007, 01:39 PM
Evo malo abuse-a vs mog frienda udisa.Doduse nisam hteo da ga iznerviram ovo je bilo samo for fun jer samo se smorio ...Oce jovic da vidi da zna sta ga ceka da ga ne iznenadim o5 :P
Prava sam pica abuserska :D

Jebem te u usta abuserska!

mestar
26th December 2007, 01:41 PM
evo da vidite i da ja nub mogu dobit nekog, samo da nije ORC xD

EndlessGaming
26th December 2007, 01:50 PM
ide BoS Member u prodaju :P

Milac
26th December 2007, 01:58 PM
samo da nije ORC xD

dubre jedno, znam kome je to bilo upuceno :D:D

inace, dobri gejmovi

4N.Loveyall
26th December 2007, 02:35 PM
dubre jedno, znam kome je to bilo upuceno :D:D

inace, dobri gejmovi

lol sigurno ne tebi mile nabe :D

rapeMe
26th December 2007, 02:47 PM
brao momci ... voli vas cika unstopp.
evo jedan ladder game vs UdIsBlizBadJoke-a ... nadam se da se nece naljutiti sto sam postovao rep : (
ja host , i decko je imao laga ali ipak odlican game ... stvarno ..
on potm/hunts i push , a ja jedva nekako sa medama i dh-om .. stvarno imba game ... ne zajebavam .. : )

4N.Loveyall
26th December 2007, 04:12 PM
evo da vidite i da ja nub mogu dobit nekog, samo da nije ORC xD

gj mali nabe wp


brao momci ... voli vas cika unstopp.
evo jedan ladder game vs UdIsBlizBadJoke-a ... nadam se da se nece naljutiti sto sam postovao rep : (
ja host , i decko je imao laga ali ipak odlican game ... stvarno ..
on potm/hunts i push , a ja jedva nekako sa medama i dh-om .. stvarno imba game ... ne zajebavam .. : )

rasho wp isto vazi i za jovic-a
BTW nemoj te tolko da postate gameove vs udis-a jer vidim da je lik u bad shape :D chim ga kiza dobio :D keke

pRiMe
26th December 2007, 05:15 PM
Kiza je jedan od boljih igraca na serveru i ti nisi u polozaju da kazes da li je on nub ili ne.

UdIsBlizBadJoke
26th December 2007, 05:31 PM
np unstop.
Btw u bad shapeu sam kako neko rece, zato sto se ovaj server raspada. Ili se ja zalim na lag, ili se protivnik zali na lag. Ako nije lag onda je neki hack. Nikad cist game.
Verovatno se vracam na north.
Poz

EndlessGaming
26th December 2007, 05:33 PM
gg obajca gj unstoppable :)

3rd game is me with ud vs CiD_mk (chicken_spot) rlly good player and my friend ;D gg both

[FaN]Mikasa
26th December 2007, 06:14 PM
e samo sec! jebga kad necete da stavite acc isti i na xpam i odje.
znaci 4N.Loveyall = ko u picku materinu??Sabanini il kak se vec vika.sam u pravu?

rapeMe
26th December 2007, 06:34 PM
gg obajca gj unstoppable :)

3rd game is me with ud vs CiD_mk (chicken_spot) rlly good player and my friend ;D gg both

e izvini ali moracu da kickujem tog CiD_mk -a iz klana ... lik je discer ..
pogledaj ko ga je prijavio za disc ..
tak da jbg ..

mestar
26th December 2007, 06:36 PM
je bilo je njemu zapravo al preneseno xD
on se prepozno jer je jedini orc kojeg ja pownam manje vise bez problema xD

[FaN]Mikasa
26th December 2007, 08:09 PM
cid_mk ?
nevin dok se nedokaze da je kriv :)

EndlessGaming
26th December 2007, 08:47 PM
omfg i lost conect ... see game i was wining 100 %

what u think guys who whould won this ?



I think EDIT :)


...

Jovic
26th December 2007, 10:46 PM
eo jedan friški

mestar
26th December 2007, 10:52 PM
jebeni imbic

Hajdin
26th December 2007, 11:44 PM
Pozz svima nice reps,okacicu ja neki uskoro sa laddera ako mi padne neki bolji igrac a da me ne diska ... -.- ffs

rapeMe
26th December 2007, 11:55 PM
ah da .. jovic go suck a bible .. picko dobio si mnogo jakog prosa .. tt gj

4N.Loveyall
27th December 2007, 01:41 AM
Mikasa;687064']e samo sec! jebga kad necete da stavite acc isti i na xpam i odje.
znaci 4N.Loveyall = ko u picku materinu??Sabanini il kak se vec vika.sam u pravu?

Sabaninini mi acc

4N.Loveyall
27th December 2007, 01:43 AM
Kiza je jedan od boljih igraca na serveru i ti nisi u polozaju da kazes da li je on nub ili ne.

brate to je bila shala :P , ali shta si time hteo da kazesh ustvari ?

[FaLLAngeL]
27th December 2007, 02:38 AM
evo 5 finih reps pa ko ima vremena neka odgleda ... mada bih izdvojio 2 , 3 i peti rep ... mada meni je svaki bio dobar ...

pRiMe
27th December 2007, 02:56 AM
Zeljko hteo sam da kazem da nisi dobar kao pre tako da nisi ni skilovan da govoris ko je nub a ko nije n/o.
E ovako...fini replayi ja i hell na at...prvi rep je vs -hf i keke dva humana ftw dva expoa/mass towera i 200 food-a zajedno tt ko moze to counter...iako sam ja imao freeze pa nisam mogao da micrujem ali smo ih fino pregazili.
A drugi game je isto ja i hell vs pro-vs-noob i noob-vs-pro znaci ja i hell dva orc-a vs dva undead-a a nemamo pojma ni ja ni on sa orcovima ali smo napravili dobar strat i fino ih pregazili i posle su srali kao nismo skilovani i blabla debili retardirani morate ovo da vidite dva orca kako siluju dva undead-a :D sta sam im radio sa raiderima i bm-om ccc sam sebi sam pro xDD

rapeMe
27th December 2007, 03:16 AM
e od prime-a moram da vidim repse .. aaa

4N.Loveyall
27th December 2007, 03:32 AM
Zeljko hteo sam da kazem da nisi dobar kao pre tako da nisi ni skilovan da govoris ko je nub a ko nije n/o.
mozda nisam skilovan kao pre ali skill ce se vrati kad se malo vratim po north , a kizu znam od kad sam krenuo po battle net da igram i nikad ne bi reko za njega da je nub ozbiljno il da je losh ofc ! Njega , Noobya i Dawa respectujem !

lol ova shitara ne reg kad se skine rep , hehe shto znachi prime nemoj da mislish da imash 0 gledanost :D

FLaMeSeeKeR
27th December 2007, 06:11 AM
Zeljko hteo sam da kazem da nisi dobar kao pre tako da nisi ni skilovan da govoris ko je nub a ko nije n/o.
E ovako...fini replayi ja i hell na at...prvi rep je vs -hf i keke dva humana ftw dva expoa/mass towera i 200 food-a zajedno tt ko moze to counter...iako sam ja imao freeze pa nisam mogao da micrujem ali smo ih fino pregazili.
A drugi game je isto ja i hell vs pro-vs-noob i noob-vs-pro znaci ja i hell dva orc-a vs dva undead-a a nemamo pojma ni ja ni on sa orcovima ali smo napravili dobar strat i fino ih pregazili i posle su srali kao nismo skilovani i blabla debili retardirani morate ovo da vidite dva orca kako siluju dva undead-a :D sta sam im radio sa raiderima i bm-om ccc sam sebi sam pro xDD
Yeah right :D ...:funny:
Let me see this , comments later :thumbUP:
EDIT: First game vs -HF/Keka - sux cuz of huge mass :p and no actions :D Orck's lose this game since they let you make expands ;)
About the second one vs this kids , thaw was a rly good game nice abusing with Tojara :D and riders on mid map :D

-_-ForeveR-_-
27th December 2007, 09:35 AM
omfg prime pwned me btw i was Keka bcz i dont have my acc

pRiMe
27th December 2007, 03:04 PM
Pa sto nisi rekao jebem te u glavu...ali sve jedno hell ne bi dao free win.
@patrick i am not human/orc player i sux with them so with humba mamba only mass ftw :D about second game thx but i don't like to play against idiots like they are cuz they only know to flame.

UdIsBlizBadJoke
27th December 2007, 06:49 PM
Ent 3 je tata vs knighta :D
Evo i jednog svezeg sa toura na northu... Lik je bio previse samouveren. :D

EndlessGaming
28th December 2007, 12:23 PM
the first rep is ud ownage and the second rep i guess i lost but my skills pwned him just watch rep amazing the best defense ever :D

EndlessGaming
28th December 2007, 12:30 PM
vs gg.no.re 2nd :)

FreeStyleDance
28th December 2007, 02:34 PM
I just cant understand why r u posting that ss here ?

UdIsBlizBadJoke
28th December 2007, 03:44 PM
Evo ga virus back in da game.
Posle ove je pukao na LT posle 35 mina, samo zato sto me nije poslusao i nije uzeo potion dku...

UdIsBlizBadJoke
28th December 2007, 03:45 PM
here if u think that useing bm panda without knowing what race he is mh , here ss i make bm panda vs all races exept elf and if he was elf i whould of lost :D
BM + PANDA FTW!
Kiza is right, no need for ss here...

milanpavic
28th December 2007, 04:25 PM
znaci ne znam kakav je ovaj klinac protiv drugih rasa ali je nenormalan u
mirroru.ja sa vecim masserom i abuserom nisam nikada igrao niti cu igrati..
samo neznam kako uspeva da uvek ima vecu vojsku od mene....ubedljivo
natezi protivnik u miroru sa kim sam igrao(nije da se tripujem ali vam ovaj
moze odrzi neki cas u masovanju xD j/k).

mestar
28th December 2007, 04:28 PM
Oo milan ima problema sa malim xD
nebi nis reko da nije pokvareni smrad..
neka bar ga endless powna bez problema

EndlessGaming
28th December 2007, 10:51 PM
omg ja imba :D

Kominterna
28th December 2007, 11:17 PM
...

.69. aka Kurac aka Plavsha mozak [NE] vs GG.no.RE [NE] =>> gosu game :)
Kurac imba FTW !! super je igro ali jbga :(

OBAVEZNO GLEDATI !!!

Plavsha
28th December 2007, 11:29 PM
Chekaj.. Evo malo da se povadim.. Ne gubim ja uvek.... : )

Ovaj isto odgledati obavezno... :P


Kolko cepanje partija - Obavezno pogledati.. Imba S Valley.. Mnogo extra game..


Moss n Vanilla - Regular game, nothing special.. Enjoy : )


5 sec delay - Host 450 ping, 5 sec delay.. Odbrana od 2 Tower Rusha.. 2v2 AT sa Milanom..


ccc - vs Milan ( NE ) na Echo.. Nice game.. Fun.. : )


Mojne - 2v2 AT, LT ako se dobro secam...

Nemam stare replays sve sam obrisao.. Kada stigne neshto novo i imba mozda uploadujem...



Enjoy.. HF.. Btw.. I suck... : )

4N.Loveyall
29th December 2007, 01:28 AM
lol i ja sam ga 2 put pownao :D

Hajdin
29th December 2007, 09:47 AM
Aj da pogledam ps. poginuli zeka,elmir,zorica iz velikog brata.. :(

Jovic
29th December 2007, 11:44 AM
eo jedan standard own :>

UdIsBlizBadJoke
29th December 2007, 12:39 PM
ae i ja da turim vs petera
Prvi rep je dosta star, ali bitno da sam ja uzeo evassion prvi spell pa sam morao da bezim i fast creep lvl2.
Drugi je bio game pre Jovicevog. Smorio se Peter taj dan :D

Jovic
29th December 2007, 12:53 PM
:P meni je dao danas win.. taman za level :noob:

UdIsBlizBadJoke
29th December 2007, 01:55 PM
Ti jos par lvla i neces imati vs koga da igras! Hahahaha

pRiMe
29th December 2007, 02:24 PM
Aj da pogledam ps. poginuli zeka,elmir,zorica iz velikog brata.. :(

Omg cuo sam : ( bas mi je zao ffs :/

rapeMe
29th December 2007, 03:23 PM
R.i.p. ... jbg
a meni umrla baba ... :( bio sam bas vezan za nju..

EndlessGaming
29th December 2007, 03:46 PM
vs gg.no.re i return from the dead he played like a gosu gg he had me but he didnt own me look how u can converse the game i was loosing and then won :D

[FaN]Mikasa
29th December 2007, 04:49 PM
ajde postavite neke repove sa orcima!!
nemam sta pametno sad da radim kad sam na raspustu a oni na wcreplays.com nemaju nove repove.znate mozda neki drugi sajt gde mogu skidati repove?

rapeMe
29th December 2007, 05:36 PM
www.replayers.com
www.replays.net

[FaN]Mikasa
29th December 2007, 07:00 PM
:thumbUP: Hvala !

Milac
29th December 2007, 08:49 PM
evo mikasa ak ga nisi jos vidio (:

[FaN]Mikasa
30th December 2007, 06:01 AM
evo mikasa ak ga nisi jos vidio (:

Evo gledam ga sad.
Hvala! xD
Nisam u toku jbg nemam pojma_

Milac
30th December 2007, 02:07 PM
a terror je bio na placovom accu i nest je srao, stajaznam, muie, fuck you all i tak, zajebanacija, al je pobro ban =)

i valjda je izgladio s nekim adminom pa vise nema bana
wellcome back plac :D

Hajdin
30th December 2007, 02:10 PM
Et nekoliko od mene nisu nesto al:D da ne bude bez nista..

[FaN]Mikasa
30th December 2007, 02:32 PM
Et nekoliko od mene nisu nesto al:D da ne bude bez nista..

Skidam vs endless-a

Brian_Molko
30th December 2007, 04:07 PM
ma nisam popio ban .... dobio sam jos 2o infraction poena ..... sad ih imam sve ukupno 25 xD
a terroru sam reko da opusteno moze da jebe keve kome oce sa mog acca xD

Hajdin
30th December 2007, 04:10 PM
vs endless sam igrao jos jednu ja hu on elf i izgubio sam tako da je 1:1 .. da ne bude nesto.

pRiMe
30th December 2007, 04:11 PM
Ako dobijes jos pet stevo banovan ti je acc na jako dugo vreme zato pazi....samo ti dajem savet da te ne banuju.

[FaN]Mikasa
30th December 2007, 04:55 PM
Lepo si odigro.

Hajdin
30th December 2007, 05:46 PM
Hvala=

Brian_Molko
30th December 2007, 06:25 PM
ma opusteno prime xD

evo jedna gosu rep

svez je

FreeStyleDance
30th December 2007, 07:02 PM
ma opusteno prime xD

evo jedna gosu rep

svez je

oO sto taj rep nije updateovan na tours ?

[FaN]Mikasa
30th December 2007, 07:21 PM
Evo jedan rep.
Decko me izgleda nije shvatio ozbiljno pa iso neku slb taktiku, al ko ga jebe.
nije mi jos uredu ping pa nesmem, da igram na [FAN].
inace Milac gledam rep upravo sad......:cool:
Strava xD mocno je
jel ti stvarno nek0 govorio xD ?

Brian_Molko
30th December 2007, 07:25 PM
pa ko moze da mu govori ?

Milac
30th December 2007, 07:50 PM
je, govorila mi njegova stara
zena gledala kako on igra, a ja i ona pricali na mob, nismo se dugo vidjeli
i onda je zena vikala: "mmm...polako ulazi u sredinu....da, vlazno je...kod fontane, pazi creepa, pozuri se"
ja: "idem odmah ljubavi, nece on tebi nista"
ona: "mhmmmh... odi malo vise... ee tako...ahh...dada... e, tu ti je expo"
ja: "evo, svrsavam polako"
ona: "gotovo je, vidimo se veceras"

i tako sam ga dobio
probaj, fakat je lako igrat tak

rapeMe
30th December 2007, 09:02 PM
=)) =)) =))

[FaN]Mikasa
30th December 2007, 10:26 PM
rapeMe se pokida od smeha
i ja cu =)) =)) =)) =))
Ma znam da mu niko nije govorio neg se zezam xD

UdIsBlizBadJoke
31st December 2007, 02:32 AM
Sreca moja pa je teski nab.

Hajdin
31st December 2007, 10:28 AM
Prvi na north lik je inace u najpoznatijem clanu u srbiji lvl 40 , mada elf je a igrali smo mirror ud random... zanimljiv mec :)

Drugi na xpam isto zanimljiv mec :) odgledajte oba pa recite...

[FaN]Mikasa
31st December 2007, 10:59 AM
Skinuo sam vs golemnovo.
a evo i ja sam igro protiv njega.Zanima me vase misljenje.

E imam jedan malo veci problem!
kako pobediti dodjavola ovu taktiku??
ja imam bm + recimo 2 grunta a on 4 arc + beast master + svijne.
nabio je level 3 dok si reko 12.posle je lako samo uzeti nagu da usporava i drys = win.a evo jednog lika koji je hteo da koristi istu taktiku ali mapa je bila mala pa ga je popusio.
pomozite ocajan sam! :help: :help:

koristi EDIT opciju!

Hajdin
31st December 2007, 11:42 AM
Idem da odgledam vs golemnovo P ja sam ga win sa jednom rukom :D i to se zezao .. bio mu seljake sa dh koji je imao 10 hp :d

Kao prvo trebao si da vise kripas ..
kao drugo noob ti je protivnik stavlja gulet of strengh na nagu umesto dva na bm i sam bm ubije sve...
Sto si mu video bm trebao si da ides jednu za raider,kodo td jednu za sw,shamane ..
sad ides ili na spirit wallkere ili na shamane zbog dispel ovih unita .. focus naga sa bm .. ostalo koljes arch i to je to..



koristi EDIT opciju!

[FaN]Mikasa
31st December 2007, 01:07 PM
jebiga ali dal si vido on je 1v1 3 cas posla
night elfs mogu to da urade zbog jebenih arcerica ali orcs nema sanse ni sa far seer om to da urade.i mass sumoned units. decko ima jedan poraz.
prso sam a od ne nisam izgubio nepamtim.ni moja taktika ne funkcionise.
hvala.

rapeMe
31st December 2007, 02:35 PM
ajde sta se zalite stalno ffs .. elfovi ovo elfovi ono .. pogledaj kako su unistili elfove ..
http://eurobattle.net/showthread.php?t=62556 --- eo vashi ORCOVI su sad dobili tacno ono sto im treba ..

UdIsBlizBadJoke
31st December 2007, 02:35 PM
Ovog golema si mogao da dobijes posle 2ge pegle, samo da si katasima tukao castere a ne rifles. A ovaj elf je N/C. Lik ne zna kad sta ide od gradjevina kad ides na tavren heroja, takodje ne zna da izbaci iteme pre nego sto iskoristi moon well, onda on je zavrsio lore pre tvog beastiarija, ako vec ima beasta prvog moras da imas lodge, mnogo focusiras beasta od 1100 hpea... A o ovom trecem liku necu ni da pricam za BO tavren hero... Aj dobro njega si dobio.
P.S. Ma sta ja pricam koji kurac, ja sam najveci noob!
EDIT: zaboravio sam da kazem da je lik idiot, onaj beast na TM, mogao je abolish hex jedno 5 puta...
MY HERO!

Hajdin
31st December 2007, 02:44 PM
Ako bude tako u novom patchu niko nece da igra elfove,svi orce ud i hu..
znaci orci
stvoris far sera treci vukovi imaju jacinu kao taureni,dok mu 6 whisp za dispel,
nemoze dispel speed i nemoze dispel spirit WTF!?!?!??!
Ud ako popravljas kucu sa acot + 1 armor,zato popravljas catu sa tri acot +3 acot.. dk sad ide 400 na sat ...
Humane pojacali im orb samo su smanjili da tenkovi zauzimaju vise sta je sa towerima??
A elf orb je sad cist shit staff 200 gold 45 cooldown wtf?
Dh smanjili agillity,kotg oslabili pandu oslabili...
dryade vise kostaju ...
tt znbaci sad shop ti ni ne treba ..
nova taktika samo whisp potm talon fd .... sranje.

rapeMe
31st December 2007, 03:23 PM
zato kazem .. fuck this shit .. prelazim da igram "Barbie Word" .. imba game ;d

UdIsBlizBadJoke
31st December 2007, 03:42 PM
Ako bude tako u novom patchu niko nece da igra elfove,svi orce ud i hu..
znaci orci
stvoris far sera treci vukovi imaju jacinu kao taureni,dok mu 6 whisp za dispel,
nemoze dispel speed i nemoze dispel spirit WTF!?!?!??!
Ud ako popravljas kucu sa acot + 1 armor,zato popravljas catu sa tri acot +3 acot.. dk sad ide 400 na sat ...
Humane pojacali im orb samo su smanjili da tenkovi zauzimaju vise sta je sa towerima??
A elf orb je sad cist shit staff 200 gold 45 cooldown wtf?
Dh smanjili agillity,kotg oslabili pandu oslabili...
dryade vise kostaju ...
tt znbaci sad shop ti ni ne treba ..
nova taktika samo whisp potm talon fd .... sranje.
Zaboravio si da ce i mecke da odu u kurac. 45 sec, a i cimere 7 fooda. I jos mnogo sranja...
Srecna Nova Godina PROzori. Vidimo se sutra

[FaN]Mikasa
31st December 2007, 04:25 PM
ma trebaju mi 2 beastiarija, za kodos > mecke
a spirit loge nisam ni mogo da stignem.
e ako takav bude nastavak onda ....... xD

Hajdin
31st December 2007, 04:56 PM
Ma brate uzmes farserra dodje na pocetak ubijes i demona i archa i sve whispe farseer i 1 grunt ..

pRiMe
31st December 2007, 05:04 PM
Ti to ozbiljno ?Focus sa dh-om fs-a i focus sa archerkama grunta i gg no re sta on moze ?Da trci u krug sa fs-om...

Hajdin
31st December 2007, 05:22 PM
-. ozbiljno far ser je sada brzi od dh smanjili su mu agillity .. brzinu ffs .. sa vukovima ubijes dh i arch i sa gruntom .. ma ne zezaj far ser nek ti ga on juri njemu odose svi whisp i arch i sta ima.. ma unakazilio su elfovi,il ud stavis tri acota na catas + 3 armor..

[FaN]Mikasa
31st December 2007, 07:46 PM
Ma brate uzmes farserra dodje na pocetak ubijes i demona i archa i sve whispe farseer i 1 grunt ..

ma brate.... DH>fs
nemoj da se zezamo xD
nije to nego je fora unistiti mu sto vise wispova a on tebi sto manje da ojadi heroja.posle je lako ,ali treba uspeti.-+
nema sanse da mu ubijes dh sem ako je nub i ako istrazi flame.....ali to je druga prica

Hajdin
31st December 2007, 08:10 PM
Kazem kad dodje patch :D

Vs last.tear lvl 25 na xpam :D
Place sto idem beare,a nisam imao 2-3 beara.. :D izgleda da nezna kako je kad se idu beari :D btw nista narocite rep neg onako sam postovo jer sam ubio mr.dedamraza

[FaN]Mikasa
31st December 2007, 08:57 PM
xD ko mi kriv kad necitam.
evo gledam rep.

4N.Loveyall
31st December 2007, 09:09 PM
Momci srecna nova , ne sekirajte se oko ovogA , znachi zajebali su w3 ovim potezima ...

Hajdin
1st January 2008, 01:37 AM
Vs shnostra po drugi put ne obracajte paznju na tekst :D

pRiMe
1st January 2008, 02:09 AM
Last.tear je obey-my-dreamz i u klanu je sa nama nije on vise dobar igrac kao sto je bio...sto je jako velika steta.

Hajdin
1st January 2008, 10:28 AM
Jbg vremena se menjajuj ... ja sam poceo da igram aktivno pre 2 nedelje bio sam afk 3 meseca :D

Jovic
1st January 2008, 01:18 PM
ja se nisam mogo prestat smijat :P ... izgubio sam .. al najace je ovo na kraju :) onaj aow

rapeMe
1st January 2008, 08:28 PM
t t jovic ..

FreeStyleDance
1st January 2008, 10:28 PM
Ma brate uzmes farserra dodje na pocetak ubijes i demona i archa i sve whispe farseer i 1 grunt ..

Ma ubijes i main i sve.Videcemo kako ce sve zvucati kad dorade to na kraju...Sto se tice Elf orba morate priznati da nije bio realan udaris grunta sa taloncom i dh-om on je jadan debeo i spor vec pao....i dryada takodje (probaj da pobegnes)...I staff cooldown je bio mali + sto menjas kod heroja non-stop znaci nije realno(za primer vam dajem sk.soju)...Sad smo malo blizi balance-u svih rasa nego ikada.

rapeMe
2nd January 2008, 12:26 AM
svako brani svoju rasu ... elfove su najvise sjebali dok npr. humanima towere nisu ni pipnuli , iako su preterani ..

Brian_Molko
2nd January 2008, 01:08 AM
treba da stave da svaki human tower jede 1 food .... onda bi kurac massovali onolio towera

FreeStyleDance
2nd January 2008, 01:12 AM
svako brani svoju rasu ... elfove su najvise sjebali dok npr. humanima towere nisu ni pipnuli , iako su preterani ..

a jbg brate ako cemo realno elf je bio imbalance...Najvise tours su osvojili elfovi da ne pominjem wcg CREO wins.Sto se tice hu towers jbg nisu normalni uopste nadam se da ce nesto uraditi povodom toga do kraja verzije...

[FaN]Mikasa
2nd January 2008, 08:36 AM
ja se nisam mogo prestat smijat :P ... izgubio sam .. al najace je ovo na kraju :) onaj aow

heh desava se,

Plavsha
2nd January 2008, 08:38 AM
Pazi ovako Human Towere su chak poboljshali ( gledano sa strane Tower Rushova )

Nemaju extra HP od Masonry Upgrade ali zato odmah imaju 600 hp ..

Pa koji HU radi TR na T3 ? :)

Hajdin
2nd January 2008, 10:06 AM
kad bi mogli da im napisemo poruku :D da naprave da humanski toweri kostaju makar malo vise -.- il da ispaljuju projektile sporije :D

[FaN]Mikasa
2nd January 2008, 11:26 AM
ma pustite humane na miru xD samo da uvedu da 1 kula = 1 food
pa nek masuju onda towere

Plavsha
2nd January 2008, 11:52 AM
Testing... Probao sam da vidim hoce li upload.. Nebitno.. Evo replay..

Imba.. Nego je Milan pica pobegao je usred fighta... Morao sam sam da pwnam sve ... :D

[FaN]Mikasa
2nd January 2008, 01:18 PM
evo skidam rep

xD pobego al sa razlogom .
kako ste ih sabili ;-D

Hajdin
2nd January 2008, 04:20 PM
2 put na ladder zaredom :D :beer:

[FaN]Mikasa
2nd January 2008, 05:22 PM
Evo gledam ga upravo sad

Hajdin
2nd January 2008, 05:30 PM
:D i? a da da vas pitam koji je ludak ovaj na xpam ? sweet?

mestar
2nd January 2008, 07:16 PM
ne kuzim...

Brian_Molko
2nd January 2008, 07:17 PM
to je marshal ... admin sa namestenim statsom xD

mestar
2nd January 2008, 07:20 PM
cek ti si pito za "sweet" ko je ili usporedujes gg.no.re sa sweetom ?!

Kominterna
2nd January 2008, 07:22 PM
LoL


Pita ko je sweet.


Spam ?!??!?!

no thx. !

Continue posting replays plz.

mestar
2nd January 2008, 07:31 PM
komi stvarno si malo previse zabrijo na ovo...2 posta nisu spam.. daj se skuliraj.

Hajdin
2nd January 2008, 07:39 PM
Onako sam pitao ko je sweet jer sam danas video acc :D

[FaN]Mikasa
2nd January 2008, 07:50 PM
Nemam pojma.
gg.no.re cini mi se da je prvu odigro bolje iako kaze da sa orc igra bolje
u svakom slucaju sjebo si ga obe :thumbUP:

Hajdin
2nd January 2008, 09:38 PM
Ubio mi je heroja sestra mi prosula sok po misu i podlozi -.- ffs

[FaN]Mikasa
2nd January 2008, 09:57 PM
heh =))

Hajdin
2nd January 2008, 10:24 PM
vs iownyou igrali smo jos na ladder 2:1 on ud ja elf i 2:2 igrao jednom elfa videcu da nadjem sve reps pa da postujem,mada kad je igrao elfa luck -.-
nego covek se pomucio sve meceve vs mene :D apm mu prelazi 200 270 cak jedan rep :D dok meni 130 :D ffs )

rapeMe
2nd January 2008, 11:28 PM
dosta je skilled iownyou ...

UdIsBlizBadJoke
2nd January 2008, 11:31 PM
Lik se toliko smorio da je stavio pauzu i poceo da lupa sve po kuci. Na kraju sam mu dao da mi ubije par huntera. Ali, pakao se spremao u mojoj bazi! :D
I AM TEH PWNAGE BIATCHES!
PP POWA
PP=PURE PWNAGE (FOR NOOBS WHOM DOES NOT UNDERSTAND WHAT PP MEANS)

Hajdin
2nd January 2008, 11:59 PM
Evo 2 vs iownyou jednom je cak pomislio da imam mh -.- al dobro oprosteno )

xxJust4Funxx
3rd January 2008, 10:50 AM
Evo 2 vs iownyou jednom je cak pomislio da imam mh -.- al dobro oprosteno )

Man, I was searching for good night elf replays, so i downloaded this, but I saw that you are a maphacker (2nd replay), I'm lucky cause I didn't played with you even once. You're reported, cause I don't want to hack me somebody, and post replays like they are the best.

Hajdin
3rd January 2008, 12:16 PM
just4fun and what now -.- omg i have 10 mh ..
koji je ovaj noob?I can play vs u and if want full refree.. and if want 1000 ss i beat u..so i dont need mh... but all have his oppinion.
Koji je ovo?Neki drug ovoga iownyou 100%

[FaN]Mikasa
3rd January 2008, 12:40 PM
znam ga sa starog acca.
igra sa ne.
e momci evo vam da gledate dok jedete ili nemate sta da radite.
heroje sam nabio na 7 levele da kazem samo da je partija trajala 50 : 00 minuta xD.ko ima vremena nek pogleda.

Hajdin
3rd January 2008, 12:46 PM
xD pa i da jedemo ne jedemo 50 minuta :D
al odlgledacu na 5x :D

[FaN]Mikasa
3rd January 2008, 01:01 PM
ja vala jedem i po 2 sata xD
ma zajebancija uzo od burazera acc i reko da mu nabijem malo i poveza me sa likom koji je 16 1v1 ja se usro XD.
reko sad ce da mi samo kaze gg i ode.meni bre na starom accu nizi leveli samo udju i kazu gg i odu. a ovaj neki opasan baja ...
odigro sam ko nub ali uzivo sam u partiji
=)) =)) =)) =)) =))
e pogledajte na mh sekciji igro je protiv nekog lika pa me zanima vase misljenje.

rapeMe
3rd January 2008, 01:10 PM
Man, I was searching for good night elf replays, so i downloaded this, but I saw that you are a maphacker (2nd replay), I'm lucky cause I didn't played with you even once. You're reported, cause I don't want to hack me somebody, and post replays like they are the best.

this is not mh ffs .. fog of war turned off ... rofl dude ..
this is thread for replays only ! On topic plz

Brian_Molko
3rd January 2008, 01:38 PM
hahahah koji debil .... izkljucio fow ..... hahahaha i vice ''mh! mh !'' juuuu koja moroncinaaaaa !

Milac
3rd January 2008, 02:00 PM
nisi skuzio rak, ne radi se o fog of war off, nego o klikanju na protivnicke zgrade...

Hajdin
3rd January 2008, 04:12 PM
Video sam al nemam stvarno lool neznam kako sad da objasnim nemam koja bi budala postovala rep gde ima mh .. i nikad u zivotu nisam koristio mh .. omg ...
da igrao sam sa at_rolle :D cu postujem rep ..

mestar
3rd January 2008, 04:15 PM
lol ja isto mislim da beli ima mh xD xaxa

pRiMe
3rd January 2008, 04:21 PM
Brate....B3l1 ja kontao ti dobar lik ovo ono vamo tamo friend lista spika sprdnja a ti map hacker...a ja ih najvise mrzim znaci razocarenje!






PUNK'D !

FreeStyleDance
3rd January 2008, 04:39 PM
Man, I was searching for good night elf replays, so i downloaded this, but I saw that you are a maphacker (2nd replay), I'm lucky cause I didn't played with you even once. You're reported, cause I don't want to hack me somebody, and post replays like they are the best.

Hmmm Yes this was fucking weird...Dunno what to say it could happen without mh inst it ? or not ?

Kominterna
3rd January 2008, 06:47 PM
Spam cleared.
About the mh case. It is mh.
How can you click at the opponent building (inside the fog of war) if you cannot see the building (not in a line of sight) ?!?!

With mh you can :P

xxJust4Funxx
3rd January 2008, 07:17 PM
Hmmm Yes this was fucking weird...Dunno what to say it could happen without mh inst it ? or not ?

It can't be done by other way, instead of maphack usage.
Like I said, this is my last post about this topic, I done what I must, cause moderators are spending hours and hours watching replays by other, is it, or isn't a maphack, they must watch it carefully. So this is -1 job for them.

FLaMeSeeKeR
3rd January 2008, 07:27 PM
Catch replay and teach your member some manners and respect :ass:

Brian_Molko
3rd January 2008, 07:31 PM
our member ?

[FaN]Mikasa
3rd January 2008, 07:48 PM
jel bre jel to bio lader game?