PDA

View Full Version : Post your replays !!



Pages : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Milac
8th November 2007, 08:53 PM
pa ne cekas da on namassuje 4-5 hunta i pandu dofura... neg prije toga mu skines ziher 2 hunta... surround i ubijes i ne u bazi ofc, neg ga uhvatis malo dalje

pRiMe
8th November 2007, 08:56 PM
Cuti nubu bre :D salim se tigre moj xD

-Destroyer-
8th November 2007, 09:11 PM
dr+kotg+archers+talons...

pRiMe
8th November 2007, 09:44 PM
Talons vs des ? xD pravi elf player :) ma masujes dryade i ako vidis da je brzo stigao do destroyera onda hippose i gg no re.Tesko je fiend strat vs elf-a...

Tito
8th November 2007, 10:23 PM
Imam dota replay sa goblin tinkerom, pravi gosu sam, poslacu ga ubrzo : )

Account : JustAPotato - northrend : )

Milac
8th November 2007, 10:44 PM
a jebo vas ja, nemojte da moram ja postat repove kak s gohulima pwnam hunts :D

rapeMe
8th November 2007, 11:08 PM
Milac kad bi mogli ti i ja jedan Ud vs NE game ?
ti ghulse ja huntse .. =))

mestar
8th November 2007, 11:31 PM
omg sa gulima pawnat huntse...
ma mile mile..
da moze se ak ti ima 10 gulova a on samo jednu huntericu xaxaxa xD

4N.Loveyall
9th November 2007, 12:31 AM
eh sad kad bi gosu mestar uzeo bube i destro dobio bi me 10/10 100% zato sto jednostavno ne znam kako da igram vs te tact. blah UD SUX
eh , a bre shto ti on rece idesh mana burn sa dh , vodish wispove jebesh mu kosture , onda on ako creepa ima da ima low health na dk ti uzmesh nagu i cepash ... tolko lako gledao sam jonu kako ga nerviraju takvi :D

pRiMe
9th November 2007, 01:10 AM
Ma lako je vs fienda sa elfom :) samo sto to rakec nije puno iskusio :)

mestar
9th November 2007, 01:14 AM
vazna obavijest (p)osto sam noob xD

rapeMe
9th November 2007, 01:38 PM
Ma lako je vs fienda sa elfom :) samo sto to rakec nije puno iskusio :)

u pravu si.
@mestar. lal u stink!

Kominterna
9th November 2007, 01:41 PM
Pa ja kad igram sa NE vs bilo kog UD playera puno lakse ga dobijem ako lik igra fiends strat bez obzira na to iso ja hunts ili archers.
Ubiti ako UD ide fiends strat onda mu hero kasni, ti summonas DH i 2 archea i krenes na creep. Imas lvl2 DH i krenes samo sa njime da harass UD dok creepuje. Na TM se sve zna gde ko creep u pocetku xD.
Ako ti se posreci moguce da mu ubis koga fienda i jako si blizu pobjede. Bitno je da upgradas u tr2 pre UD. UD ide na altar hero (obično Lich) a ti posto ides na tavern hero (panda, naga) imas 2. heroja pre njega i to bi bilo dobro da se iskoristi. KotG je također dobar samo aj nisam naviko sa njime da igram (Noob).
Kasniej kad creepujes onaj goblin shop pored svoje baze, tamo bi bilo pametno da sagradiš AoL i napraviš 2-4 hiposa ovisno o tome koliko UD ima destro.
u biti samo ides na destro i dryads. Ukoliko imas expand sa NE obavezno 2-3 gianta jer onda potpuno mu zajebes heroje i fiendse pa cak i abose ako ih ima.


Eeeeeee... : )) ali ja imam problem kad UD ide na ghouls + gargs strat.
U biti ako ides malo brže an upgrade treba da pazis da te UD ne iznenadi sa vise ghoulova neg bi trebo da ima : ))
Ma ja neznam sta da radim ka mi sa gargsima ubija wispova a sa ghouls 2 heroaj i 1-2 statue creepuja po mapi dok se ja zajebavam sa njegovim gargsima FFS =>> Aaaaaaaaaaaaa !!! LoL

Ja kojiput idem na GGC da probam neke nove stvari pa sam tako iso da igram ghouls strat.
U biti lik je za heroja uzeo BM pravio je archers i to imo ih je decko 6-7 i kasnije samo mass dryads...
Ali jebeno je vs BM igrati kad lik ima 3 quilbeast LoL : )))

pRiMe
9th November 2007, 01:49 PM
Meni je isto tesko kad ud ne ide fiend strat.Znaci dodje harras samo sa dva skeletona i herojem i uopste ne dovodi gulove nego mi cepa wispove i ja nemogu lepo da se kripujem...i onda se on kripuje sa dva heroja i skeletonima a sa gargovima mi ubija wispove i unistava gradjevine koje se grade i tako stalno i onda dovede mass abosa i pregazi me...tako su me na @north-u likovi gazili...

rapeMe
9th November 2007, 03:33 PM
lal meni obrnuto =))

Milac
9th November 2007, 03:35 PM
evo, tito je ud(barem bio)
daj ti reci tito, jel mozes sa gohulima pwnat hunts?

mestar
9th November 2007, 07:27 PM
hahahahah milac i dalje sere xD
gle mozes ak ih imas puno..sam sto je problem sta on moze ic npr mass hunts a da ti to neznas (neki noob npr) e onda moras sto prije ic na gargse, tak da nemas puno gulova..
uglavnom hunts>ghouls !


evo jedan rep milan vs mali ja xD
fora gejm, prvi velki fajt gore padne mi lich bezveze a ima invul uglavnom desi mi se nekad da u fajtu totalno zablokam i nemrem nis..tak da tu sam zgubil..
a poslije sam ga malo zajebavo..
al ne da se gosu xD

pitanje- koji je naj gosu potez u gejmu ako ga ima uopce xD

rapeMe
10th November 2007, 03:39 AM
naj gosu potez - 13. minut,ostavio si Claws of Attack +9 kod rudnika i ceo game taj item nisi uzeo,da bi on dosao kasnije sa TC-om i pokupio
GJ Milane .. to je bio imba potez =))

milanpavic
10th November 2007, 05:23 AM
kako li sam ovo pobedio xD
i to svo vreme mislim ja sam host ...izgleda da sam previse naviknut na lag xD
tek posle sam provalio da nisam :D


negooogogogogo bre sto nema niko ffs jedino mestar unstop i ja ovi ostali su
totalno neaktivni i sta mi troica da radimo sami uvece? da ga drkamo?
pa to ionako preko dan ide :D

Dolazzziiite bre....

btw ja i mestar kad igramo vise nam je imba chat od game-a :laugh:

mestar
10th November 2007, 10:44 AM
lol bippppppp wrong answear xD
mada sam cak to u jednom trenu skuzio al neznam nes me omelo..

naj gosu potez sa lichem i Dk pobijo sve peone na rudniku i jos ga natero na TP e da to nije bilo kad je vec bilo gotovo bi bilo sranja xD

-Destroyer-
10th November 2007, 12:37 PM
Talons vs des ? xD pravi elf player :) ma masujes dryade i ako vidis da je brzo stigao do destroyera onda hippose i gg no re.Tesko je fiend strat vs elf-a...

smth like this?

mestar
10th November 2007, 12:54 PM
Oo neko se kurci xD
ma da ova taktika je super mass mass mass mass mass itd..

-Destroyer-
10th November 2007, 01:55 PM
pokazujem strat covjeku,nema nikakve veze sa tobom..

mestar
10th November 2007, 01:59 PM
ma znam ffs pa salim se sta ne vidis ---> xD
samo taj strat bas nije dobar jer vecina UD ide gule i gargse, tak da nemres nis s tim osim ak jako namasas archere al opet nova ghoul frenzy solves

-Destroyer-
10th November 2007, 05:22 PM
sve je to relativno.. xD

pRiMe
10th November 2007, 11:36 PM
Ma bre ja ocu da vidim ud vs elf kad ud ide gargs ghouls i onda kako da posmatram nekog dobrog elfa kako to dobija...mislim boli me qrac prestao sam da igram ali to mi je uvek najteze islo.

rapeMe
11th November 2007, 06:44 PM
ajde bre saljite repove .. gleda mi se nesto ..
ja nesto ne mogu upload .. zabagovan .. cim namestim poslacu imba repse :) kiss

pRiMe
11th November 2007, 06:50 PM
Hajaoo angry poceo da cepa na @north-u i streba se i poslao mi je neke replaye vidi se da je sporiji mikro mu je oslabio ali gazi TT igrao je pre neki dan i ovde na xpamu lol nastrebao se na gulove da igra...bas sam gledao replay kako je nekog humana zgazio sa gulovima....Jos jedno 2-3 nedelje igranja na @north-u i gazice vise nego pre.Ali necu da postujem replaye posto su misticni xD

rapeMe
11th November 2007, 07:27 PM
vs Goocio
vs Peter ... he was orc

me so sucky

mestar
11th November 2007, 09:32 PM
daj stavljaj rep od angrya odma sada odma!!!

Milac
11th November 2007, 09:36 PM
e rak, udarit cu te ozbiljno zbog repa vs goocia
mozes talone vs bear/dryad al ne mozes gohuls vs hunts
aj mrs xD

pRiMe
11th November 2007, 09:51 PM
To sam i ja pomislio ali nisam hteo da mu kazem nista :)
@mestar ma nisu nesto replayi poslao mi ih je zato sto sam ga pitao dal ima neke skroz je oslabio jedino su mi se dva replaya svidela jedan kad je igrao fiends vs elfa i taj jedan sto je igrao ghouls vs humana ali je to igrao na xpamu vs nekog zzcata_ lika koji je poduvao od ghoulova xD

rapeMe
11th November 2007, 09:52 PM
xD ma bre sve se moze sam' kad si imbic

mestar
11th November 2007, 11:18 PM
evo ti vs jovica, kako me lako dobije to je zalosno..
malo srece je imo al ja puno cekam i tak, jbg bolji je frajer..
pazi mine kak je sacuvo xD

edit: ma sad sam pogledo rep dobio me jer je kripo puno vise, pogle iteme koje je imo- SUPERMAN sa 2200 HP xD

fakat sam posto los..

rapeMe
12th November 2007, 12:59 PM
ja ga dobio juce .
bio je orc.
na mom hostu : )

pec
12th November 2007, 01:00 PM
ae dajte nesto da i ja naucim PG :D

rapeMe
12th November 2007, 02:15 PM
vs Flash
sa lagom i freezovima ofc

Kominterna
12th November 2007, 02:17 PM
Flash je mnogo good guy :)
Heh za 16 dana sam doma pa cu da pogledam neke imba replays :]

rapeMe
12th November 2007, 02:36 PM
evo Prime Flash je isao gargse i ghule ..
eto otprilike ovako nekako se igra vs te tact : )

mestar
12th November 2007, 05:57 PM
jao sta bi te ja pojeo na toj mapi samo da ju nemam thumb down xD
pa al vs elfa ud najlakse na toj mapi samo mass gargs i gg ovaj nema pandu i to je to...i dodas jos kojeg wryma pred kraj...
slabo je igro flash stalno suround neubivog DH-a

rapeMe
12th November 2007, 10:43 PM
ti bi me pojeo xD .. j/k
aham slabo je odigrao .. bas sam ocekivao da ce da me pwne : )

mestar
13th November 2007, 12:37 AM
e pazi ovo...
frajer je nub ali kakve sam ja tu poteze izvuko to nema nigdje sa lvl 1 DK i 2 fiendsa na orca u bazu rush xD
prejaki gejm...

sa dva fienda I DK suround FS dok trci ko antilopa od lava

Nessie
13th November 2007, 12:56 AM
ne baš tako skilled, al barem zanimljiv hu mirror na northu :)

FLaMeSeeKeR
13th November 2007, 03:05 AM
e pazi ovo...
frajer je nub ali kakve sam ja tu poteze izvuko to nema nigdje sa lvl 1 DK i 2 fiendsa na orca u bazu rush xD
prejaki gejm...

Well ,i rly don't understand why did he left this game :DHe could stay deep in base and wait for some units :noob: enyway nice double surround :p

Kominterna
13th November 2007, 11:52 AM
LoL if UD can rush orc in his base with DK and 2 fiends than orc is noob.
Orcs are supposed to take FS or BM and creep lvl 2 than go rush UD since
UD have late hero if he goes for fiends. :confused: :confused: :baby: Ae

mestar
13th November 2007, 12:24 PM
just watch my imba replay, suround hero with 2 fiends and DK..then he TP I coil on his FS=dead, FS returns, in 4 secends suround again and gg no re xD

btw opet sam pawno onog nuba neznam kak se zove zaboravio sam onaj sta nezna orca igrat a to mu main, aha da Milac xD xaxaxaxax

Nessie
13th November 2007, 12:34 PM
evo još dva repa...

oba high lvl lika, a ovaj elf je pro...

/Profile cha0zgoespro

Milac
13th November 2007, 05:34 PM
da, chaoz je dobar
iss, kak je ovaj mestar faca, bas je najnajnaj, da mu bar mogu biti frend
prije je plakao, a sad kako slabo igram vs ud-a, zapravo, opcenito slabo igram, sad je on neka faca
aj mrs :D

mestar
13th November 2007, 06:28 PM
lol kad sam plako xD
ti si mene jedino dobio na Lost Temple nigdje drugdje i ono kad si imo MH al to ne brojim :D
danas revans al sad ces vidit kako gulovi ownaju male nubove

Kominterna
14th November 2007, 08:55 AM
Dobro je ovo, tako vas volim, kad je više reps. neg spama. :)
LoL Kad dođem kući moram 20 replays da gledam xD
Ajd nek neko vs Nazgula igra :)
Ako je ko igro neka se pohvali :]

Jovic
14th November 2007, 12:11 PM
eo hvalim se :)

kak sam pro sa humanom :shh:

Jovic
14th November 2007, 12:13 PM
eo još jedan :)

rapeMe
14th November 2007, 02:09 PM
zgazio si istog lika 2 puta : )
to je ProfileScorp

mestar
14th November 2007, 04:17 PM
Oo jovic pawna..xD

Jovic
14th November 2007, 06:06 PM
znam da je isti :)

mestar
14th November 2007, 07:39 PM
Oo niko me ne dozivljava xD

mestar
14th November 2007, 11:35 PM
vs loveall

frajer nije nis posebno ja sam ocekivo nekog gosua..
cak bi ga mozda dobio da mi nije lagalo..
ofc na pocetku nakon 8 minute ja mogu odma quit vs HU nema smisla moze koje god oce unite raadit isti mu kurac

Milac
15th November 2007, 01:54 AM
nije nist posebno al te oderao, imao si par lijepih poteza al nikako ga nisi mogao dobit

a sad da udjelim koju pametnu, sta ti moze hu bez expa?
na pocetku si ga dobro nasao i to je bilo ok
kasnije si ga surr. pa je isao tp i to je ok
i sta si onda isao napravit, isao s kripat s dkom i gohulima cccc, umjesto da ga cijelo vrijeme pratis s dkom, harras non-stop a gohuli nek sami kripaju i onda on ne bi mogao expo
na t2 umjesto pande ti uzmes nagu... jbte naga, s pandom samo osines BoF i ubijes i towere i peasante i footye i sve
+kad kripas s gohulima, ranjene gohule ne coilas neg vratis u bazu, nije to fiend, brzo mu se vrati hp


evo, nemoj se ljutit, al ovo je moj misljenje
piss my fer bro ;)

mestar
15th November 2007, 06:41 PM
MILAC nube xD
naga je prejaka na lvl 1 a panda je na lv 1 govno case solved xD
game sve do kad sam osto previse u tower rangeu gore kod expa je bio sasvim super odraden..onda gore lag, zelim previse i sjebem se!

rapeMe
15th November 2007, 09:51 PM
pa nece tebi biti ceo game panda lvl 1 ffs..
da si imbao pandu ubio bi mu vise hawkova.. :P nube

mestar
15th November 2007, 10:06 PM
ma neznam cinilo mi se bolja naga valjda sam fulo nubovi xD

edit: ma jebem vas naga je bila bolji izbor xD ko vas jebe
UD mora vs HU iskoristit na pocetku prednost a naga je heroj koji u trenu cini veliku prednost upravo zbog arrowa, zato ga i uzimaju igraci ako misle da su naravili malu prednost pa da ju iskoriste sto bolje, zato sam iso nju ali malo sam kasnio 5 sekudni ili tako nes jer mu se taman digo tower,
al mislim da neko ko je kao najbolji na Xpamu ipak nebi smio sa svojom best race izgubit 4-5 seljaka...

rapeMe
15th November 2007, 11:08 PM
ma gosu si. :P

Milac
16th November 2007, 01:00 AM
gosu seljak, nemoj da te sad dodem lupit? jel mozes s nagom ubit 10 peasanta koji popravljaju towere? i kasnije kad lupis BoF po towerima pa da vidis sta ostane od towere nakon 3 BoF
a ti samo daj s nagom i njezinim chainom noobaro
i do zalijetanje u towere nije bilo super odradeno jer on radi expo a ti drkas s gohulima i dkom na creepovima... nemres ti srusit expo kad human digne 100 towerima na njemu nego ga moras sprijecit jos dok kripa


i samo da kazem, nije da se ja pravim pametan, to sam sve naucio iz knjige: Milacs 100 top secrets!
buy it, its best buy of year :p

mestar
16th November 2007, 01:57 PM
milac suki xD

gle aj mi onda objasni zasto npr fov (najjaci UD trenutno na svijetu) uzima nagu vs humana na TM obavezno..
Ajde mozda i to ima u top milaces secrets..

4N.Loveyall
16th November 2007, 02:47 PM
zato sto je on FoV .. on moze i sa tinkerom vs humana ak hoce. :P

Jovic
21st November 2007, 11:34 AM
vs noobija ... prvu mu nije legalo.. pa odjednom drugu lega :noob:

rapeMe
21st November 2007, 12:35 PM
well played ninja

XpHakunaMatata
21st November 2007, 02:52 PM
vs akatomylove ako ga se ko seca
izgleda da je bio na north pa se popravio prije sam ga lakse dobija

Brian_Molko
21st November 2007, 08:48 PM
nice rep hakuna , btw i cant open jovic reps ffs :(

Kominterna
22nd November 2007, 12:27 PM
Zašto ne ? U čem je problem ?

milanpavic
22nd November 2007, 05:11 PM
daj ako je neko imba dobar sa nery-om nek mu kaze da mi reset stats na
raiderghosttt pa da igram na main acc

Kominterna
22nd November 2007, 05:19 PM
Koji stats imaš na raiderghosttt account ?
LoL nisam siguran oće li da resetuje ako ga neko drugi pita.
Kada ti resetaju onda ti resetaju samo ladder stats.
Overall stats ti ostaje.

rapeMe
22nd November 2007, 07:59 PM
pa da on to i hoce .. na ladderu ima 0-2 .. pa zbog toga ... on je nab xD

Milac
22nd November 2007, 10:24 PM
ja sam obecao da cu ga pitat, al sam zaboravio i sad kad sam se sjetio malo mi je bed vise jer stalno nest zicam :D
al budem ga pitao kad bude pravi trenutak

Becko0
23rd November 2007, 07:57 AM
See my first solo game from a month i rock ! :D

Brian_Molko
23rd November 2007, 01:11 PM
nice job nuba :D love u

4N.Loveyall
27th November 2007, 02:14 PM
vs noobfallfirst nice funny game :P

pRiMe
27th November 2007, 03:40 PM
Evo tih starih gosu replaya.

4N.Loveyall
27th November 2007, 05:02 PM
vs loveall

frajer nije nis posebno ja sam ocekivo nekog gosua..
cak bi ga mozda dobio da mi nije lagalo..
ofc na pocetku nakon 8 minute ja mogu odma quit vs HU nema smisla moze koje god oce unite raadit isti mu kurac

ahaha pa shta si ti ochekivao da mu ne ubijesh vojnika :P , pa ja sam ga jedan game dobio i 1 je trajao 30+ minuta i izgubio sam al imao srece mnogo :D

pRiMe
27th November 2007, 07:43 PM
Ti zeljko daj replay gde si ga na solo dobio...ili igraj cg vs njega pa me uveri,mislim postujes replaye vs noobsfallfirst a vs loveall-a ne kao fora dobio si ga.
@mestar ne igra on uvek za stvarno,mislim ne daje 100% od sebe na ladderu uvek...mozda se naljutite na mene zato sto sam vam ovo rekao ali to je realno govorite o tom liku da nije neki a on na @north-u 70% stats ima infernal ikonicu sa 80% stats tours.

Brian_Molko
27th November 2007, 08:10 PM
brate lovealla u rt gameu ja i palec ga jedva dobili a tp mu bio totalni noob,lik je gosu 100%

pRiMe
27th November 2007, 09:41 PM
Jedini pre skoro godinu dana koji su mogli da ga dobiju su bili doovee,angry i goocio i mozda jos neko a sad ne verujem da bi ga ni oni dobili a odgovor na to je da on igra 20 @north games-a na dan i lik je zaludjen wc3 igrom,nije normalan.

4N.Loveyall
28th November 2007, 03:11 PM
Jedini pre skoro godinu dana koji su mogli da ga dobiju su bili doovee,angry i goocio i mozda jos neko a sad ne verujem da bi ga ni oni dobili a odgovor na to je da on igra 20 @north games-a na dan i lik je zaludjen wc3 igrom,nije normalan.

hmm pa pitaj ga dal sam ga dobio 1 game , rakec je bio obs na game koji sam za malo dobio ... NARAVNO da nemam rep jbt ja sam reinstall w3 mnogo puta .
vs nooba sam post rep jer sam ga dobio posle dugo ne igranja i zato shto mi se game svideo !


i prime ja neznam koj ti kurac , dechko igra bolje od mene , tachnije igrao poshto ja sad slabo igram , al dok sam igrao active mogo sam bilo kog da dobijem , jedino angry-a nisam dobio ( dobio me 2 game-a ) , ti tad nisi bio active pa nisi svestan mog tadashnjeg poboljshanja ! I Caro je dobar friend i dechko nema 70 il 80 % shto ti pricash ali nvm :P

FLaMeSeeKeR
28th November 2007, 04:09 PM
Yo Potatos :D If you don't mind here is my first RT + At games after 2 weeks being inactive :D

Brian_Molko
28th November 2007, 05:56 PM
Ur acc is dark weaver?

btw i watched sabaninis rep .... its verynice too

pRiMe
28th November 2007, 08:18 PM
i prime ja neznam koj ti kurac , dechko igra bolje od mene , tachnije igrao poshto ja sad slabo igram , al dok sam igrao active mogo sam bilo kog da dobijem , jedino angry-a nisam dobio ( dobio me 2 game-a ) , ti tad nisi bio active pa nisi svestan mog tadashnjeg poboljshanja ! I Caro je dobar friend i dechko nema 70 il 80 % shto ti pricash ali nvm :P

Nemas pojma sta pricas...on se posvadja sa friendom najboljim ako ne odigra u at sa njim dobro kao sto je jednom se posvadjao sa jasharom ili tako nesto,on je shit od coveka i mozak mu je vec postao virtualan.Nisi mogao da dobijes angry-ja i jos neke kao sto su goocio mislim tada kad je goocio bio aktivan posto je on pre dobijao angry-ja.Jel mu ti uopste znas acc na @north-u ?NEmas pojma mogu da se kladim,ima lik infernala ikonicu i ima oko 65-70% obican stats i oko 75-80% tour stats.

Jovic
28th November 2007, 08:41 PM
ja da igram više od 5 partija tjedno bi ga dobivo bez beda.. igrali smo jednu ozbiljnu partiju... izgubio sam.... išo mi je debilne siege engine.... al po mikru niš posebno... vjerojatno bi ga dobio 2 od 5

pRiMe
28th November 2007, 08:56 PM
U to mogu da se kladim :) ako me razumes...

4N.Loveyall
29th November 2007, 11:58 AM
Nemas pojma sta pricas...on se posvadja sa friendom najboljim ako ne odigra u at sa njim dobro kao sto je jednom se posvadjao sa jasharom ili tako nesto,on je shit od coveka i mozak mu je vec postao virtualan.Nisi mogao da dobijes angry-ja i jos neke kao sto su goocio mislim tada kad je goocio bio aktivan posto je on pre dobijao angry-ja.Jel mu ti uopste znas acc na @north-u ?NEmas pojma mogu da se kladim,ima lik infernala ikonicu i ima oko 65-70% obican stats i oko 75-80% tour stats.

75-80% prijatelju ne bulazni !!!!! dechko na stari acc ima 55% stats a na novi nisam skoro gledao :P ali u svakom sluchaju dobio sam goocia ... vs angry-a sam samo 2 put igrao al tad nisam bio u naj shape !
I naravno da znam loveall-ov acc caro]xD tako neshto :D , ne pricaj stvari ak neznash i opet pochinjesh da me nervirash kad se tako bzv ubacish , ne razumem te ...


Jedini pre skoro godinu dana koji su mogli da ga dobiju su bili doovee,angry i goocio i mozda jos neko a sad ne verujem da bi ga ni oni dobili a odgovor na to je da on igra 20 @north games-a na dan i lik je zaludjen wc3 igrom,nije normalan.

btw jer si odgledao neki njegov game pa da sudish , jer si video kako igra ?

izvinite zbog ovolko postova al neznam koj je kurac prime-u :P

mestar
29th November 2007, 12:29 PM
nube suti xD
kad mene dobis se javi, ofc ja nikad nisam u shape i uvijek me neko gnjavi i nemogu se koncentrirat, i laga mi i ....xD

pRiMe
29th November 2007, 12:47 PM
Jao zeljko ti mene nerviras sa tim kurcenjem tvojim ''nisam bio u shape-u'' itd....kad te neko dobije onda nisi u shape-u TT.Blago tebi sto si sve te likove pobedio kad oni uopste ni ne igraju vise.I znam mnogo bolje od tebe kako loveall igra ili bar kako je igrao a sada je sigurno bolji.I ja sam jednom dobio angry-ja na cg kad smo igrali for fun i to kad je igrao ud a inace nemogu ni da mu se priblizim zato sto je mnogo bolji od mene ali uvek postoji razlog kad nekoga pobedis mozda nije bio raspolozen da igra ili bilo sta druga pa zato pobedis isto kao sto sam ja angry-ja pobedio...decko je bio uduvan i primetio sam da je zato losije igrao i zato sam ga pobedio,moja poenta je da kad nekog od njih dobijes na bo3 onda mi se javi i nemoj se qrciti kako ga ti dobijes i on je kao neki noob zato sto je taj noob sigurno bolji od tebe.

4N.Loveyall
29th November 2007, 02:59 PM
Jao zeljko ti mene nerviras sa tim kurcenjem tvojim ''nisam bio u shape-u'' itd....kad te neko dobije onda nisi u shape-u TT.Blago tebi sto si sve te likove pobedio kad oni uopste ni ne igraju vise.I znam mnogo bolje od tebe kako loveall igra ili bar kako je igrao a sada je sigurno bolji.I ja sam jednom dobio angry-ja na cg kad smo igrali for fun i to kad je igrao ud a inace nemogu ni da mu se priblizim zato sto je mnogo bolji od mene ali uvek postoji razlog kad nekoga pobedis mozda nije bio raspolozen da igra ili bilo sta druga pa zato pobedis isto kao sto sam ja angry-ja pobedio...decko je bio uduvan i primetio sam da je zato losije igrao i zato sam ga pobedio,moja poenta je da kad nekog od njih dobijes na bo3 onda mi se javi i nemoj se qrciti kako ga ti dobijes i on je kao neki noob zato sto je taj noob sigurno bolji od tebe.

omfg tebi nije dobro :P , dechko je bolji od mene , btw mogo sam loveall-a i 2 game da dobijem da nisam mlatio , dechko nije bio uduvan , igrali smo 4 fun onako , tachnije odigrali smo vishe game-a nije vazno ko ih je dobio , ti neznash shta pricash nisi gledao ni jedan moj game kad sam igrao u formi tako da plz ne komentarishi dal sam bolji od nekog il ne kad neznash nishta ! Mnogo se tripujesh oko mojih komentara !

FLaMeSeeKeR
29th November 2007, 03:01 PM
Ur acc is dark weaver?



Yes ;)

pRiMe
29th November 2007, 03:51 PM
omfg tebi nije dobro :P , dechko je bolji od mene , btw mogo sam loveall-a i 2 game da dobijem da nisam mlatio , dechko nije bio uduvan , igrali smo 4 fun onako , tachnije odigrali smo vishe game-a nije vazno ko ih je dobio , ti neznash shta pricash nisi gledao ni jedan moj game kad sam igrao u formi tako da plz ne komentarishi dal sam bolji od nekog il ne kad neznash nishta ! Mnogo se tripujesh oko mojih komentara !

Lol xD pa nisam rekao da je on bio uduvan xD cccc ti uopste ne citas moje postove...a i nisi bolji od loveall-a niti ces ikada biti prihvati to ili mi dokazi da jesi bo3 neutral host ja cu biti obs.Ustvari puca mi qrac upravu si i uvek ces biti upravu a ja sam glup!

Milac
29th November 2007, 04:40 PM
evo da malo razbijem prepucavanje... nista posebno, al nije za odbacit (:

4N-Nooby
29th November 2007, 05:02 PM
Dobar je loveall , ali je jaci u 2v2 nego u 1v1 !


nube suti xD
kad mene dobis se javi, ofc ja nikad nisam u shape i uvijek me neko gnjavi i nemogu se koncentrirat, i laga mi i ....xD

ae bre tisina , kada dobijete moju baku 45 lvl @ Kalimdor aka 4K.NoobysBaka igra random , i sabija na svim mapama ima 85% na Ladderu bila je 56 lvl ali je posle toga cepala cs pa je imala decay do 45-og , baKa ftw BRE JaoO ! :D


PLZ use edit :O

mestar
29th November 2007, 06:31 PM
lol

Kominterna
29th November 2007, 07:04 PM
Dragan i Željko...idete mi na kurac sa tim glupostima !
Ako vidim još jedan post o loveall-u najebali ste.

Milac
29th November 2007, 09:17 PM
ali dosta o loveallu, pricajmo malo o caro]xD hahah

(oni koji neznaju tu reklamu, fo :D)

mestar
29th November 2007, 10:14 PM
reklama FTW xD
najjaca ikad !!!

e al jel ti znas da loveall ima 5 litarski v8 motor u misu pa zato igra tak dobro ? xD

@nooby a da nije baka se malo igrala tvoje najdraze igre? lvlup anyone xD
inace moj deda je imba orc samo mu se malo ruke tresu sad pa mikra ko lud xD
cemo ugovorit neki game baka vs deda 5 jureka na dedu odma...

Brian_Molko
29th November 2007, 10:19 PM
nemojte lovealla vise da spominjete pls,lik smara ....!!! mislim ja sam ga pwno i to je to (u rt naravno)

mestar
29th November 2007, 10:25 PM
e plac jel ti i RT igras onu foru sa gulima xD xaxaxaxa
btw vec ti dugo nije upalila ili sam u krivu ?

Brian_Molko
29th November 2007, 10:26 PM
pa nije dugo upalila kad si je procito :)
al neces je ocekivati jedanput pa cew upaliti :D

4N.Loveyall
30th November 2007, 01:33 AM
evo da malo razbijem prepucavanje... nista posebno, al nije za odbacit (:

haha tog marinca je i jona pre dobio :D

Kominterna
30th November 2007, 11:14 PM
Here, two replays played by some nabs. (:
Milan vs, Jovic 1:1 :)

mestar
30th November 2007, 11:48 PM
evo ti tvoj gosu..

Kominterna
30th November 2007, 11:59 PM
Well he is a good player and good guy, no doubt about it.
Why you all post reps when you beat him ? LoL (:

rapeMe
1st December 2007, 01:20 AM
cuz he is naab ..
sad but true ..
siso

bole i crab vam rekli da ste fegeti . oni su carevi .. wow
EDIT: mnogo dobrih gamova se igralo .. gj gj ..

4N.Loveyall
2nd December 2007, 01:01 AM
Here is rep IMba pro mestar vs allmighty nab

mestar
2nd December 2007, 01:40 AM
zgodno...
postas repove na kojima sam igro prek kurca al dobro..
sam reci sta je dobro na tim repovima da bi ih neko opce gledo?
necu ih opce komentirat..

Brian_Molko
2nd December 2007, 01:58 AM
ae nemojete da se prepucavamo bezveze kad smo svi nVp ... nego opusteno i samo kuliranje

Kominterna
2nd December 2007, 02:19 AM
Igro sam na MoLaG_BaL jedan solo game random.
Igro sam vs Bogice... LoL 4 minuta smo igrali xD.
Jedna jedian greška u gamu i dobio me...
Owno sam ga teže na početku, ubio mu 4-5 footmena i AM.
Primetio sam da je decko iskrepovo na 2 gold minea.
Ja umjesto da scoutam di mu expo ja išo da creepam...
Ono najžalosnije ja creepujem a on odma pored gradi expo ^^
Ae I kad je lik digo expo...to je to, tenkovi i copteri

Ma lik nema ni mico ni macro ni pičke materine...Da sam bolje scouto
sabio bi ga ko pičku malu...

Lucker jedan. Kad se vratim za 20 dana ga pwwnam...

Inace human bez expa vs UD nema šanse...
da smo igrali na TS ili EI dobio bi dečko po pički :)
A stvarno sam super igro...

Ae pozZ !

Milac
2nd December 2007, 02:27 AM
ts ili ei je isto jednostavno expat :)

sto se tice saban vs mestar
iss mestar, kak te pwno!! omg!! ffs!! wtf!! razbio te!! i to s ud!! ispod 5 min!! ti si noob!! saban gosu!! rep ide na replayers.com!!
da je mene tako pwno ne bi u pon isao na fax xD















sta bzvz stavljate neke glupe gejmove...

mestar
2nd December 2007, 02:33 AM
lol neko cak to gledo xD
nije saban nego Jona..

btw: komi bogice je moja musterija, zbog njega imam nekih 10 winova, svaki put ga ownam..

4N.Loveyall
2nd December 2007, 03:11 AM
hmm sad je pitanje ko je igro :D

Kominterna
2nd December 2007, 11:24 AM
ts ili ei je isto jednostavno expat :)

Iš, Iš nabe jedan :)

A lol lako je expati ali bar znam di gradi expo.
A mi igrali glupi Phantom Grove sa pun kurac gold minova :)
Ja ljenčina ne poslati ghoula jednoga da scouta malo :(

pRiMe
2nd December 2007, 01:53 PM
Sad cu ja poceti da gazim na tvom acc komi :) juce sam gazio na hellboyevom a danas i sutra na tvom :)

mestar
2nd December 2007, 03:20 PM
prime is back xD

rapeMe
2nd December 2007, 04:21 PM
btw: komi bogice je moja musterija, zbog njega imam nekih 10 winova, svaki put ga ownam..
same here

pRiMe
2nd December 2007, 04:49 PM
I'm not back just playing to kill my boring time.

Jovic
2nd December 2007, 06:42 PM
eo mestar

pRiMe
2nd December 2007, 11:39 PM
Here are some angry's reps for my tiger mestar : ) u ovom zadnjem game-u nije nesto lepo odigrao angry to su mu gameovi otkad je poceo da igra na @north-u

btw mestar u igri vs tebe sam imao 182 apm xD znaci toliki apm vec godinu dana nisam napravio : ) bio je dobar game samo sto mi je los pc pa sam se mucio :/

milanpavic
3rd December 2007, 04:07 AM
ovaj neki lik sa north kaze da je 38 level

Kominterna
3rd December 2007, 12:56 PM
Dragane igras dok se ne vratim doma !!
A vi drugi prestanite spamovati ovde.

Ako moze mestar da igra jedan game sa UD Lich + ghouls, DL + gargs strat
Uglavnom volio bi kad se vratim da pogledam par UD mirror replayeva.

pRiMe
3rd December 2007, 02:14 PM
Nije toliko dobar sa fiendima koliko i sa gulovima ;)

mestar
4th December 2007, 01:09 AM
hehehe prime nemoj da ti dodem tamo i kupim novu tastaturu..
inace bolji sam sa fiendsima nego sa gulima samo malo stekam u zadnje vrijeme..
revans prek praznika..

pRiMe
4th December 2007, 12:18 PM
Ma bre sta se palis na to sta ti ja kazem pa kao da me neznas ja se zajebavam i boli me dupe kako sam te dobio bolji si i gotovo ali mislim da si bolji sa gulovima zato sto sam video mnogo tvojih dobrih replaya sa gulovima.

Milac
4th December 2007, 12:49 PM
prime nemoj srat jer cu ti polomit ruke :D

bolji si od mestra, jer iako nisi aktivan, pwno si ga ko iz sale i sad ga lijepo podjebavaj za taj gejm, a ne govori sranja kao bolji si jer to nije istina xD

edit: prime svakog pwna i onda kaze: ma bolji si ti, slucajno sam te dobio jer sam imao srece, a decko razvaljuje

pRiMe
4th December 2007, 01:03 PM
Jeste li videli da me placebo dobio ?To nema veze ko je bolji a ko nije placebo>me>mestar taj dan ;D i otkud ti to znas da sam ga pwno ?Nisam postovao replay a jedini obs je bio milan.A nisam ga pwno iz sale jebo mi je kevu na pocetku imao dosta fienda i lep mi surr uradio i sve.Ma da je igrao ghouls i licha dobio bi me sigurno a ti volis mile da podjebavas mestara a ? :PP

mestar
4th December 2007, 06:32 PM
mile je moja kurva xD
mora se tu zalit kad u krevetu nesmije :D
pa da bio je lijep gejm zapravo al jedan potez je presudil..ono kad smo i ti i ja krenuli jedan drugome u bazu i ti si malo bolje uso..pa sam TP a nakon toga 350 gold manje..mada mi je i wyrm kasnio i nisam ga dobro mikro..al stvarno prime igras super pa vidio sam ja kak mikras fiendse, nije ono kad je na crveno da ga mices iza nego dok je jos zeleno...tak treba...a osim toga neko kog je Kisiu ucio mora bit dobar...

pRiMe
4th December 2007, 06:38 PM
Heh pa thx drago mi je da cujem to od mog tigra :D ali naravno da tako mikrujem kad je tako najbolje :)
btw nisi mogao da mikrujes wyrma zato sto je bio u webu :D a najsmesnije mi je bilo kad si mi rekao posle game-a da sam imao 10 abosa xD a ja imao max 5.

mestar
4th December 2007, 06:43 PM
kad si ih tako dobro mikrovo ko da ih je 10 bilo xD
ma salim se btw normalno da mozes mikrat wyrma maknes ga iza pa cekas da pocne fajt pa ga vratis i tako a meni on bio naprijed skroz..
ma sta pricamo tolko o jednom gejmu omg..
Nego doci cu ti tamo u Srbiju pa cemo jedan pravi gejm napravit..
Ti i ja vs Milana na njegovom hostu=pobijednik onaj koji slomi vise miseva xD
A poslije obaranje ruku, tu cu te pawnat sigurno

pRiMe
4th December 2007, 06:45 PM
haha sve to moze xD samo cu morati da pazim da ti ne slomim ruku vise nego misa :P j/k

Milac
5th December 2007, 12:08 AM
prime ima super micro al bez zajebancije i ak jos k tome uzmemo u obzir negove tanke rucice, skidam kapu (:

i sto se mene tice prime>all

edit: zaboravio sam, mestar, kad cu te ja oderat? das svima osim meni :D

rapeMe
5th December 2007, 12:33 AM
Gay chatovi u Chat Thread (spam) !

ODMAH!


Edit by Komi: Sup ? :0


...a osim toga neko kog je Kisiu ucio mora bit dobar...
Mestar, nabe jedan, ja sam to prvi reko...

pRiMe
5th December 2007, 12:04 PM
Ajmo na chat nemojmo ovde da spamujemo tamo mozemo koliko ocemo :D

FLaMeSeeKeR
6th December 2007, 11:55 PM
My first ladder game on North and randomed lvl 25 -.- however look at rep xD

pRiMe
7th December 2007, 12:37 AM
Yeah well i remember my first solo game there...it was vs 30 lvl i think but i was lucky that guy was noob and i won :) there are big lvl noobs well not noobs like on xpam but still for that lvl they are noobs.

rapeMe
7th December 2007, 12:11 PM
gg Alone : )

Milac
7th December 2007, 04:18 PM
rak, kad cemo ja i ti ei tour igrat? :D

pRiMe
7th December 2007, 04:36 PM
Rak... xD

rapeMe
7th December 2007, 08:06 PM
e Milac dodji uvece oko 1-2 ja cu biti online .. kiss

Milac
7th December 2007, 08:31 PM
1-2? ma nisam te zvao na sex, neg da odigramo wc3 (:



aj dobro, bit cu... .)

_pLaY.MaKeR_
7th December 2007, 08:34 PM
dobar ti sign mile ;D
lol za ono gore

haha Milac , lik si .. bas te volim ... dr.unstop

mestar
8th December 2007, 12:29 AM
evo ja vs Jovic..
frajer je za klasu bolji al tu se namucio moro ga superman spasavat xD
nije cak los gejm par lijepih poteza, mada slucajnih (coil na mrtvog DH a on ga TP )

btw-reko mi je da je igro tak lose jer mu je onaj acolyte na pocetku ukro kornjacicu kill pa je poludio xD
jovic imba madrfakr= 1 win on CW

rapeMe
8th December 2007, 01:18 AM
fino .. ali cw-a nece ni biti ... :(
zajebo me Flash

pRiMe
8th December 2007, 02:00 AM
Sta ?! jebo mamu...nemoj vise ni praviti cw vs njih -.-

Jovic
8th December 2007, 01:45 PM
eo danas igro ...

rapeMe
8th December 2007, 02:33 PM
gj ninja

pRiMe
9th December 2007, 04:28 AM
Replay from this morning (4:00) :P friendly ffa game well i was not in mood to play but i pwned them with some freezes on komi's acc :D ud air ftw ! btw jovic was 50% handicaped xD he was pwned really fast :P and as i see in w3g master i got 886 apm and others about 330/500 apm xD w3gmaster ftw.

Kominterna
9th December 2007, 11:19 AM
Your apm was 199, good job beating them :)

pRiMe
9th December 2007, 01:57 PM
Lol my w3gmaster got bugged Oo anyway that kominterna played ftw in game i really must met that guy! :PP

rapeMe
9th December 2007, 02:08 PM
prime try with w3chart .. no bugs at all ..

pRiMe
9th December 2007, 02:28 PM
I have it but it kinda sux...

UdIsBlizBadJoke
9th December 2007, 03:47 PM
Obratite paznju na ovaj lol.

mestar
9th December 2007, 05:01 PM
and after that you didnt give him win?!?!
omg you are such a cruel man..

UdIsBlizBadJoke
10th December 2007, 01:37 PM
Udis se saginjati nece!

Anyway, can we speak on serbian here?

pRiMe
10th December 2007, 01:48 PM
Naravno.

rapeMe
10th December 2007, 01:56 PM
xaxaxa udis pogledo sam taj rep jos pre .. xD
mother is crying ... hahahahahahah =)) =)) =))

FreeStyleDance
10th December 2007, 03:54 PM
Evo vam neki replays for fun :p
Prva 3 su neke funny and abuse strats...
Cetvrti je moj defend od abusera.Igrao sam 2x puta vs njega(2-0(prvi put je isao fl cl)) ovo je 2nd game i znam na sta ide ali o5...Ne znam kako deluje ali isto tako i ne znam koji orc moze da se odbrani od ovoga...Prokleto je tesko ^^

For Fun For Game

Kominterna
10th December 2007, 04:09 PM
Jedva cekam da to vidim. :)
BTW moram da ti se osvetim za neke poraze : )))

Milac
10th December 2007, 06:46 PM
a bemti, opet mene nije bilo na cwu... imao sam kolinje, 1100 kg zive vage

jbga, sryte decki opet, valjda cu i ja jedamput prisustovat cwu

rapeMe
10th December 2007, 07:50 PM
np milac .. moras doci na sledeci ... zakazacemo vs OVP-a ...

UdIsBlizBadJoke
11th December 2007, 12:29 AM
Ovo su neki uber fast tower rushevi...

rapeMe
11th December 2007, 12:18 PM
mrzim trusheve

UdIsBlizBadJoke
11th December 2007, 12:52 PM
Evo ti onda neki lepi pwnovi by me sa northa...
Dh kotg powa je lol replay

UdIsBlizBadJoke
11th December 2007, 12:56 PM
...

rapeMe
11th December 2007, 01:19 PM
e ovo volim ..

UdIsBlizBadJoke
11th December 2007, 04:23 PM
E da setio sam se. Imam za tebe jedan sexy replay. U njemu silujem neka 2 nooba, skoro pa sam, jer je moj allie imao dka lvl 1. Pazljivo gledaj! :D:D:D:D

rapeMe
11th December 2007, 07:45 PM
xaxa picko jedna!! =))
nisi bas morao da me brukas pred svetom ..

EndlessGaming
11th December 2007, 08:04 PM
versus 3 good players ... gg

UdIsBlizBadJoke
12th December 2007, 02:21 PM
Kaze Somi nemam micro i jedva sam ga dobio!
Koji ce mi micro u ovoj poziciji? :D
Jedva? LOL
Sta vi mislite o tome?

Jovic
12th December 2007, 02:39 PM
vs le.prestige .. 1st ladder lose

nemojte da admini vide :P banat ce ga :)

pRiMe
12th December 2007, 02:42 PM
Opa !To jovicu imbicu !Prvi lose svaka cast...eto mu kad se qrci da je gosu i da ce da napravi 200:0 hahaha

[FaN]Mikasa
12th December 2007, 06:59 PM
hehe bravo Jovicu! svaka cast.:thumbUP:
dobio je prvi poraz__

Ljudi imate neke replay sa orcs?
pre svega vs ud i vs orc.:read: :read: :read:

mestar
12th December 2007, 07:11 PM
ma daj totalno me razocaro nub glupi xD
ja neznam kad on sercha, kad god ga vidim samo stoji u w3.. da ga gledaju sa nula poraza svi xD
Istina ja isto pazim kad sercham al samo zato jer nemogu igrat sa lagom nikako samo razbijem nes sa strane onda..
Al da frajer moli za win mislim omg ?!?! pickica glupa xD

[FaN]Mikasa
12th December 2007, 07:14 PM
Ma ko mu jeb* mater.Treba i on da dobije poraz nije najbolji.
:noob:

mestar
12th December 2007, 08:13 PM
a inace lijepih repova vs orkova imas prije sigurno jer sam ja jedno vrijeme ownovo ove ork nubove iz nVp-a pa mos vidit kako UD dobro igra..
A sad nek ti milan stavi neki rep vs mene jer je totalno skuzio taktiku vs mene nemogu mu nista...

[FaN]Mikasa
12th December 2007, 09:39 PM
uvek se moze nesto.:tiphat:

EndlessGaming
12th December 2007, 10:39 PM
im hecker !!! i use heck u want heck i have site of all hecks ^_^ ( *heck = hack :) ) :tiphat:

rapeMe
12th December 2007, 11:43 PM
@Udisblizbadjoke - brate 100/100 fooda ... mass expo .. i jos Superman (dh6lvl) gg no re and never come back ... dobar replay ..
@jovic - kao fora lik stisnuo alt+q i hteo da izadje ! =)) al dobar je .. lozi se na te losseve boz' sacuvaj

FreeStyleDance
13th December 2007, 02:12 PM
Jovic ownuje serverom. GJ for 1st rank

rapeMe
13th December 2007, 02:14 PM
Ako to bude video humba Car ... bice zajebano .. kad ti namasuje one towere i jos tenkove ..=))

pRiMe
13th December 2007, 04:13 PM
Zju znas kako car masuje vs elfa...omg,masa expoa sa jos visom masom towera i onda jos visa masa tenkova a 50 fooda mu je samo za peasante :D

rapeMe
13th December 2007, 04:55 PM
sacuvaj boze ...

[FaLLAngeL]
13th December 2007, 10:03 PM
evo da postujem jedan rep i ja kad sam vec u vas klan... rep je sa norta i veze nemam kako sam izgbio partiju T_T ...

4N.Loveyall
14th December 2007, 01:29 AM
vs Bl00dsucker

-_-ForeveR-_-
14th December 2007, 10:17 AM
vs le.prestige .. 1st ladder lose

nemojte da admini vide :P banat ce ga :)

imam osecaj da je neki lvl upper
GJ Jovic
UdIs:eek: Shaman gj opet jel ti password isti da se demotujem :gives: j/k
:noob:
by PeconY

FreeStyleDance
14th December 2007, 10:23 AM
nije upper dobar je igrac...Doduse dobilo ga je par nas na cg kad je bio human...
Evo vam game vs njega...jeste cg ali njegov prvi losse na tom acc :p
Btw ne moze da se poredi sa carem.Onaj je LOOOODDDDDDDDD i decko stvarno igra vrhunski od milijardu partiju dobio sam ga jednu...Isto tako i dav.

-_-ForeveR-_-
14th December 2007, 10:26 AM
k ali to je neko stariji sa Xpama koji zna kako vecina igra pa je napravio nov acc

mestar
14th December 2007, 11:17 AM
lol ti si dontstopmusic ?!
amjmune xD

Nessie
14th December 2007, 11:33 AM
evo onda jedan, s obzirom da na humor section nitko ne gleda :)


Grubby vs raC.eric (funny chat)

edit: a što se tiče tog prestigea (profilescorp), lik je lvl uppao sigurno najmanje 50 winowa... nemoguće da je nabio 130-0 , kolko već, bez ijednog buga, disca... al' svejedno, gj jovicu, lijepo si igrao ;)

-_-ForeveR-_-
14th December 2007, 11:41 AM
Edit by Kominterna: I bet in my head that this is your last post in this thread unless you post replay (pg) or a comment.
You are obviously used to spam other clan forums, but here, it's not so simple.
If you want I can give you a really good reason to stop posting here at all, dont ask me which one.
Thx in advance.

pRiMe
14th December 2007, 12:26 PM
E vec si to postovao nessie...video sam to,grabi je bas jadno igrao u to vreme :)
EDIT: evo jedan replay sto sam sinoc igrao na komijevom accu i iznervirao se ffs!vs dva humana igram a jedan expo i mass towera a ja jadno igrao strasno nisam igrao sa elfovima sto godina i prilicno jadno igram sad....nerviraju me humani ffs a i jos sam imao idiota u timu -.-

Jovic
14th December 2007, 01:59 PM
nije upper dobar je igrac...Doduse dobilo ga je par nas na cg kad je bio human...
Evo vam game vs njega...jeste cg ali njegov prvi losse na tom acc :p
Btw ne moze da se poredi sa carem.Onaj je LOOOODDDDDDDDD i decko stvarno igra vrhunski od milijardu partiju dobio sam ga jednu...Isto tako i dav.

neznam za cara.. al dav neigra ništa preposebno

pRiMe
14th December 2007, 02:02 PM
Zato sto te ukenjalo da ga dobijes dva puta ?

Jovic
14th December 2007, 02:05 PM
2 puta.. a imam 4 replaya samo.. još toliko kojih nisam sejvo :D

usto .. ako sam ga dobio i sa ud i sa humanom... onda stvarno


Use Almighty Edit :)

pRiMe
14th December 2007, 02:08 PM
Mozes da lazes one koje ne znaju :) dav mi je pricao kako te je ukenjalo da ga dobijes sa hum i sam si priznao ne secam se sad tacno sta je bilo davno mi je to pricao...ne znam kako god ti kazes.

Kominterna
14th December 2007, 02:11 PM
OMG ! :( Nemojte sa tim sranjima sad početi... Dav > Jovic, Jovic > Dav... Kad zapravo, Komi > Jovic + Dav.. (iako neznam u čemu al' nvm) :)

pRiMe
14th December 2007, 02:13 PM
ahaha xD e komi eno pogledaj onaj rep gore sto sam igrao na tvom acc..malo sam zaostao sa elfovima ali dobro je bilo xD

Kad dođem doma (21.12.) :)

Jovic
14th December 2007, 02:17 PM
oprosti.. reko je da su humani imba.. sa čime sam se složio.. ne da me kenja ili nešto... mogu ti poslat replay pa da vidiš

Kominterna
14th December 2007, 02:18 PM
Samo ti post, što više replayeva to bolje :) ^°

pRiMe
14th December 2007, 02:19 PM
Ma ok bas me briga :)

By Komi: OMG TBK.Goldy viewing our replays thread atm LoL, pff

mestar
14th December 2007, 02:28 PM
A gle i mene jovic dobi svaki put, i svaki put ga ukenja xD
Frajer je zapravo totalni nub, ovo sto je sad rank1 je malo cudno ali neka bude se vratio komi pa ce sve to sredit..xD xaxa :) ?

pRiMe
14th December 2007, 02:29 PM
Boli me qrac za goldyja...


Znam :)

Jovic
14th December 2007, 02:31 PM
još ih nekoliko nisam ni sejvo... inače kako to da on mene dobije jednom il dvaput i to je skill... ja njega dobio 6-7 puta i mene sere... luck imam ili nešto... ajde mi to objasni :cool: ... a ako je on dobar ko car.. onda super.. nemam se šta bojat da ce me car dobit ako igramo

rapeMe
14th December 2007, 02:42 PM
odlicni repovi .. bravo jovicu

pRiMe
14th December 2007, 02:43 PM
ok ok necu da se svadjam sa tobom gosu si : )

mestar
14th December 2007, 02:44 PM
Oo se meni to cini ili se Jovic prokurcio od kad je rank1 xD salim se ofc
btw jovic ak ces zajebavat postat cu rep kad sam te owno (jedini put) ali je to ofc bio pure skill i nis vise xD btw humba si bio

Jovic
14th December 2007, 03:14 PM
Oo se meni to cini ili se Jovic prokurcio od kad je rank1 xD salim se ofc
btw jovic ak ces zajebavat postat cu rep kad sam te owno (jedini put) ali je to ofc bio pure skill i nis vise xD btw humba si bio

:D :D :D porkurchio se ja a ?... ma nisam... malo sam živčan zbog nečeg drugog.. pa eto svađa mi se

mestar
14th December 2007, 04:25 PM
evo vs Virus
ovo sta sam puno srao cijeli game je zato jer me tip uzasno nervira svaki rep sta sam gledo se kurcio protivniku i srao nes nonstop

FreeStyleDance
14th December 2007, 10:01 PM
još ih nekoliko nisam ni sejvo... inače kako to da on mene dobije jednom il dvaput i to je skill... ja njega dobio 6-7 puta i mene sere... luck imam ili nešto... ajde mi to objasni :cool: ... a ako je on dobar ko car.. onda super.. nemam se šta bojat da ce me car dobit ako igramo

nene pogresno si me shvatio...Ja ti samo pricam kako je car imba...Znam po sebi.A umem i ja malo da abusujem vs humana ali ne vredi :p samo jednom sam win :(
Sto se tice dav-a on igra standardno i gledao sam dosta puta kako je gubio vs tebe.Pa ne znam ovi orcovi na xpamu bas su noobovi :d

Brian_Molko
14th December 2007, 10:03 PM
e igro sam i ja jednom vs dava ... bilo je bm abuse 7 min win :(

[FaN]Mikasa
14th December 2007, 10:05 PM
Ajde postavite neke replay-ove sa orcima!
samo da su orci pobedili.
moram da ucim! :music:

Brian_Molko
14th December 2007, 10:07 PM
go www.wcreplays.com i nadji neki rep na kojem pice da je grubby igrao xD

UdIsBlizBadJoke
14th December 2007, 10:37 PM
evo vs Virus
ovo sta sam puno srao cijeli game je zato jer me tip uzasno nervira svaki rep sta sam gledo se kurcio protivniku i srao nes nonstop
Brate mestar hvalis se kako si dobio virusa a lik nije igrao od avgusta... Znas i sam da je bolji...

Brian_Molko
14th December 2007, 10:44 PM
nije se havalio niti rekao da je bolji .... samo je postovo rep i ostavio neznacajan komentar .... nepotrebno je da se ovo sad pretvori u raspravu ko je bolji ... taman kad se resimo jovic vs dav dileme vi pocinjete mestar-virus :(

Milac
14th December 2007, 10:47 PM
jebo vas ja!! wisp me anytime!! 1v1 zuhahah!1!! me >>> xpam + grubby n moon!!!

me gosu foreeverr!!!! no luck, you die vs me now yeeah!!!1

Brian_Molko
14th December 2007, 10:50 PM
oO noob ?

Jovic
14th December 2007, 10:51 PM
vs virus ... malo je poceo srat ... al ajde ispričo se poslje... malo je stariji rep

UdIsBlizBadJoke
14th December 2007, 11:53 PM
Dobar je virus u real life-u samo mnogo prima ka srcu w3. :D
Evo da vide ljudi i tebe (Ante) kako gubis malo. :P

pRiMe
15th December 2007, 01:47 PM
A brate jashar je malo nafuran lik nije los lik mozda ali kad je u pitanju w3...onda stalno sere ne moze da podnese da gubi to je sve i misli da je naj gosu,jednom je bio napisao da ga samo car i naje mogu dobiti na ovom serveru...lolina.

FreeStyleDance
15th December 2007, 01:50 PM
Jovicu mogli bi mi da postujemo nasa 2 replaya da nas ljudi gledaju malo ? :d

Jovic
15th December 2007, 01:58 PM
koja :O

FreeStyleDance
15th December 2007, 03:12 PM
koja :O

Pa onaj na Phantom Groove gde elf pokazuje imbalance :D i onaj burrow rush gde orc pokazuje imbalance :D imas ih ?

Evo ti jedan car-ov replay sa ggc-a ...Ovaj elf (IFNT clan)po meni igra vrhunski ali dzabe...

EndlessGaming
15th December 2007, 03:21 PM
vs make]me[happy mejk mi cheppi

4N.Loveyall
15th December 2007, 03:44 PM
ce mi pomogne neki od vas nabova kako da sklonim ono attachment jbt ne mogu da gledam ni 1 rep , a gleda mi se kako jovic powna sve osim mene :P

Jovic
15th December 2007, 03:48 PM
renamaš file u bilošta.w3g i radit će

pRiMe
15th December 2007, 05:02 PM
Zomfg brate objasnili smo vec 1000 puta...znaci ides rename napises kako god oces da se zove taj rep npr: zeljko nub.w3g
:P kontas ? mora na kraju stojati to .W3G !

rapeMe
15th December 2007, 05:32 PM
vs make]me[happy mejk mi cheppi

pwno si palec-a gj
@FreeStyleDance - i ako on za sebe kaze da je gosu onda stvarno ... ovde ne vidim ni trunku skill-a ..
kladim se da je do ex rank-a 1 dosao sa mass expo i tenkovima ..
supak

milanpavic
15th December 2007, 06:00 PM
1.Pogle ovo hteo da me ubije bez hero,pa da je uspeo ne bih igrao w3 cela 2
dana xD.Malo je falilo :)


2.Ajde neka mi neko kaze za ovaj 2 rep dal sam ja toliki noob ili jednostavno
treba da igram jos 10 god da bih ono pobedio...De sam pogresio,sta da radim???

pRiMe
15th December 2007, 06:41 PM
Humba is mamba>all

[FaN]Mikasa
15th December 2007, 07:04 PM
nevolim duge partije,ali on ih izgleda bas voli.
:smile3:

ne traje puno dugo :)






Use edit option next time or i will slap you! kiss

rapeMe
15th December 2007, 08:22 PM
1.Pogle ovo hteo da me ubije bez hero,pa da je uspeo ne bih igrao w3 cela 2
dana xD.Malo je falilo :)


2.Ajde neka mi neko kaze za ovaj 2 rep dal sam ja toliki noob ili jednostavno
treba da igram jos 10 god da bih ono pobedio...De sam pogresio,sta da radim???
hehe imba lik bez heroja xD
ovu drugu si super odigrao ali jednostavno expo i human .. gg

UdIsBlizBadJoke
15th December 2007, 08:29 PM
ce mi pomogne neki od vas nabova kako da sklonim ono attachment jbt ne mogu da gledam ni 1 rep , a gleda mi se kako jovic powna sve osim mene :P
Ovaj nas zajebava! :D

[FaN]Mikasa
15th December 2007, 09:05 PM
he he nisam se setio :funny:
kiss i tebi

UdIsBlizBadJoke
15th December 2007, 09:37 PM
1.Pogle ovo hteo da me ubije bez hero,pa da je uspeo ne bih igrao w3 cela 2
dana xD.Malo je falilo :)


2.Ajde neka mi neko kaze za ovaj 2 rep dal sam ja toliki noob ili jednostavno
treba da igram jos 10 god da bih ono pobedio...De sam pogresio,sta da radim???
Za ovo prvo respekt liku. A za ovo drugo... Prvo: lik je debil, ima mka sa 800 mane a koristi bash, drugo tvoj sh nosi 2 devotion aure, trece humba, cetvrto lol bm + sh, peto kad vec mk ima 1k hpea i 0.8k mane sto ga fokusiras, fokusiraj am sa 600 hpea (ako vec fokusiras)...
Moje misljenje
poz

kakav abuser ovaj car... 32k golda muwhahahha


next time i will slap you! kiss

FreeStyleDance
15th December 2007, 09:55 PM
pa tt decko ume da abusuje ofc. Ali i ima dosta skilla ne samo sa hu nego sa svima rasama...Sto mi je zacudjuce...Anyway good playa

milanpavic
16th December 2007, 12:34 AM
Ne mogu da mu ubijem heroja jer dok ja pridjem njemu on mi pobi pola vojske
jednostavno onaj slow je mnogo jeban a i scrol mi ne moze pomoci mnogo..
a zasto bm+sh pa...... sta radi shock wave i chain na breakere...pa nista samo ih namasuje i moji hero onda nemogu nista...pogotovo ako mi baci kisu
ovaku cu ga mozda hex ili vec nesto.A kako da ga sprecim da napravi expo?
Ja mislim nikako ima brzo kulice i jebiga posle mogu samo da gledam kako
me ubija jer i ja sam imao expo i 2 2 na vojsku ali jednostavno decko uvek
ima 10 do 15 food vise...
Ma da mu jebem sve humansko :D

UdIsBlizBadJoke
16th December 2007, 03:18 AM
Ma daj lik je imao 15 castera... Plus katasi... Nisam video da ih imas... Takodje katasi vs expa.. D:
P.S. Vise ces da ga sjebes sa chain+wave nego sa tim hexom... I ne moze on da ide samo breakere...

pRiMe
16th December 2007, 03:38 AM
Ma kakvi bre...igraj kao grubby ... bm+sh i mass raidera to ti je siguran win xD

4N.Loveyall
16th December 2007, 04:08 AM
Ma daj lik je imao 15 castera... Plus katasi... Nisam video da ih imas... Takodje katasi vs expa.. D:
P.S. Vise ces da ga sjebes sa chain+wave nego sa tim hexom... I ne moze on da ide samo breakere...

sine ne bodi , sh je veoma koristan hero !

milanpavic
16th December 2007, 05:43 AM
ma bilo bi super da si orc pa da probas u praksi koliko smo slabi :)
dzabe mi ovde pricamo kada je u teoriji sve to teze....i mnogo bolji
igraci gube od toga :( .Ma.....cekam patch 1.22 rekose kao do nove god
ali izgleda od toga nema nista..
Al imamo mi nekog imba hu u klanu da me vezba,ako nema nadji te bre :D

pRiMe
16th December 2007, 05:50 AM
Ljudi ovako se igra orc vs hum hehe hajaoo malo je imao lagova zato sto je iz brazila ali balansirano je posto ja nisam orc player ali bre da vidite imbu sa orcovima bre!mass raidera ftw xD pa se vi zajebavajte ;D

UdIsBlizBadJoke
16th December 2007, 01:29 PM
sine ne bodi , sh je veoma koristan hero !
Izwini tata!


ma bilo bi super da si orc pa da probas u praksi koliko smo slabi :)
dzabe mi ovde pricamo kada je u teoriji sve to teze....i mnogo bolji
igraci gube od toga :( .Ma.....cekam patch 1.22 rekose kao do nove god
ali izgleda od toga nema nista..
Al imamo mi nekog imba hu u klanu da me vezba,ako nema nadji te bre :D
Pa probao sam da igram sa orcom. Na northu ide onako... A na xpamu pogledaj sam. Acc: nelfinorcskin


Edit sine...

Milac
16th December 2007, 01:32 PM
fs i tc su mi bzvz, imas pravo ti milane, ovaj udis nema pojma :)
ko god vidi fs i tc ce namassat brejkere i onda nemas sanse, ovako barem imas heal(da ne spominjem koliko je dobar spell) i hex za slucaj da am uzme blizzard
ja osobno nikad ne koristim catas zato sto nisi ni usao u fajt on ti ih unisti
toliko o teoriji

sto se tici tvoje igra milane, dobro si igrao, stovise jako dobro, al mislim da ne mozes ici s humanom u fajt kad ima 80pop, trebao bi ga na 50 pritiskat i vise harras
i kad je radio expo, dignu se oni toweri brzo al si trebao ubit peasante

UdIsBlizBadJoke
16th December 2007, 02:05 PM
Ljudi ovako se igra orc vs hum hehe hajaoo malo je imao lagova zato sto je iz brazila ali balansirano je posto ja nisam orc player ali bre da vidite imbu sa orcovima bre!mass raidera ftw xD pa se vi zajebavajte ;D
Daj bre prime mojne da me zajebavas, pa ovaj lik nema veze sa igranjem...

pRiMe
16th December 2007, 02:11 PM
Pa....zato sam i postovao xD zajebancija

UdIsBlizBadJoke
16th December 2007, 02:39 PM
tt nisam video smileije... kasno sam ustao, a rano legao :D

pRiMe
16th December 2007, 02:47 PM
:D ja do 5 ujutru pricao sa milanom na skype-u ahaha lik se smejao svaki put kad ja nesto odvalim bas je cool lik :D