PDA

View Full Version : Post your replays !!



Pages : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

pRiMe
25th September 2007, 02:56 PM
Yeah well i had some 1,5 sec delay and i didn't played with elfs for a long time but ok game.

mestar
26th September 2007, 02:33 AM
one more gosu from 4G...VVc3-forse
I had incredible high lag, couldn do shit (one of reason why i went fiends).
Game last 51 min i just couldnt move my units and i am sure it was really fun to him...
Anyway just watch the game fucking retards on this server.
GG 4G

pRiMe
26th September 2007, 12:51 PM
U should report him for lag abuse!He would get noted and next time he would leave the game...

mestar
26th September 2007, 01:00 PM
well his ping was 55 so no lag abuse just xpam i guess :)
But really anoying kid, btw game was played at 2 in the morning so really really annoying

rapeMe
26th September 2007, 08:20 PM
well his ping was 55 so no lag abuse just xpam i guess :)
But really anoying kid, btw game was played at 2 in the morning so really really annoying
this is clear lag abuse but not by xpam..by him!
btw gj and he is ultra noob... stats is nothing...

Kominterna
26th September 2007, 08:22 PM
Sorry, he is not noob, he is just playing lame.

pRiMe
27th September 2007, 09:37 PM
One replay from @north on 3v3 i played rnd and got humans,we had one noob in team but i ftw ! :P

Kominterna
28th September 2007, 01:43 AM
This is RT game where all players are noobs. I am nab in this game :P
I think that these days I realized how to play RT with UD.
I used to make 2 fiends and upgrade, but that sux.
Little mass > ALL

But this is nice game however. My ally is n/c :)

mestar
28th September 2007, 02:51 AM
Ako mi samo jos neko kaze da UD imba vs HU doci cu mu sa tenkovima i zgazit dvoriste :)

gle kako me pawno neki nub...
mislim svaka cast ja stvarno neznam sta sam jos mogo bolje napravit.
lijepo sam mu expo zaustavio napravio na vrijeme katase, stvarno neznam.
Malo nesrece jer mi je u jednom trenu kad je doso onaj val od 23 tenka sam imo max food pa nisam radio acose inace bi popravljo al onda opet nebi mozda imo golda tak da ma kurac eto kaj.

samo mi nije jasno zasto takvi igraju mislim jel im to zabavno tako ili sta?
nula skilla nula mikra nula makra apm ispod 50 expo mass tower paladin abuse i tanks ko secer na kraju jedno 50 njih napravi poso kak treba gg no re za UD.

@Tito what to do when you see that he will do that, when you already have DK as hero?!

pRiMe
28th September 2007, 03:06 AM
haha tako i angry kaze nula skila nula micro low apm i mass tanks xD to ne vole ud playeri : )

rapeMe
28th September 2007, 02:27 PM
a lol to je na northu cesce vs elf-a ... ako mu ne uspe TR onda se lik napravi pametan i zaaaasteka se u bazi do sise ... i onda vadi,sta? tenkove ..bravo retardu humanski dabog da crko !

Kominterna
28th September 2007, 04:01 PM
Why no one wants to watch my replay?? :(:( !?!?

Brian_Molko
28th September 2007, 08:55 PM
like medium mass fiend,gotta try it once in rt ... and btw dk lvl 6 pwn


i bravo za primeta i njegou ''all tp'' komandu :D

Kominterna
28th September 2007, 09:10 PM
Thx for watching xD

pRiMe
28th September 2007, 09:11 PM
jebi se :P znao sam da je fora kad sam video samo jednog ali nisam hteo da rizikujem ^^

Brian_Molko
28th September 2007, 09:16 PM
pa noobsu zato treba jedan po jedan da se tpujete :) ne,ne,ne moracu ti na xpamu pokazati kako se igra 3v3,moramo samo da skupimo ekipu :)


Thx for watching xD
lol man no need to thank me 4 it ;)

Nessie
28th September 2007, 09:28 PM
Ako mi samo jos neko kaze da UD imba vs HU doci cu mu sa tenkovima i zgazit dvoriste :)

gle kako me pawno neki nub...
mislim svaka cast ja stvarno neznam sta sam jos mogo bolje napravit.
lijepo sam mu expo zaustavio napravio na vrijeme katase, stvarno neznam.
Malo nesrece jer mi je u jednom trenu kad je doso onaj val od 23 tenka sam imo max food pa nisam radio acose inace bi popravljo al onda opet nebi mozda imo golda tak da ma kurac eto kaj.

samo mi nije jasno zasto takvi igraju mislim jel im to zabavno tako ili sta?
nula skilla nula mikra nula makra apm ispod 50 expo mass tower paladin abuse i tanks ko secer na kraju jedno 50 njih napravi poso kak treba gg no re za UD.

@Tito what to do when you see that he will do that, when you already have DK as hero?!

Idesh pandu kao 2nd hero, sto prije nabij sto veci lvl, ostavish 3-4 catasa u bazi, nabavi pandi staff of teleport (kako vec)... katapultovi deru tenkove nenormalno, vjeruj mi, josh dovedesh pandu, i nema tenkova :)

i da... povedesh par 3-4 katapulta sa sobom, i campuj mu ispred baze ili expa ;D

mestar
28th September 2007, 10:39 PM
a sta radim paladinu?
lol ma neznam zajebano je to, kad bi znao da ide paladina bi se potrudio na pocetku napravit total block da nemre niko do acosa al to je tesko a negdje se i nemoze...
Stvar je u tome da bi zapravo trebalo ga sjebat prije nego to stigne sve tak da od sad igram onu dobru staru ghoul strat brzo naga i onda poslije lich a do tad ga nebi trebalo bit al opet ak massa towere u bazi opet kurac..

Brian_Molko
29th September 2007, 01:45 AM
ma human je nula ako ne radi TR ili FE... zato ako vidis da te ne rasuje odma moras da ga kidas .... tako ja uvek pokusavam

rapeMe
29th September 2007, 02:04 AM
pokusavas ... u tome je problem

Brian_Molko
29th September 2007, 02:07 AM
ko pokusava zlo ne misli

mestar
29th September 2007, 03:12 AM
Placebo pogledaj rep pa reci nes pametno sto sam mogo napravit :)
A ne kidaj ga i jebi mu kevu ili sto vec to bi i ja pokusavo rado...

Brian_Molko
29th September 2007, 03:23 AM
ne znam brate cim se on zasteko na expou to je bio gg ...
mogu samo za utehu da ti kazem da za takvu humansku igru nije potreban ni skill ni micro ni nista ... samo da zans da se zastekas i posaljes tenkove na attack komandu
trebo si ga odma kad si vido da je prvi put probo da izgradi expo (kad si ga creep jackovo)da ga napadnes sa nekoliko wagona u bazu,tu bi ga dobio 1oo %

Kominterna
29th September 2007, 03:28 AM
Make 100 towers in front of his base and keep pushing, when he run out of gold he wont be able to come out of his base to make new gold expand.
Just slowly spread blight towards his base.You will play that game more than 1 hour but you will win :)
Lame but..jbga :)




This is my last replay I'm posting since I'm going to college, so I suggest you to watch it ffs.
Lasts only a bit more than seven minutes.
I wanted to lose this game, but...
Komi je KraLj :P :)

If I don't see that at least 10 ppl watched my replay I'm gonna kill ya All!!!

mestar
29th September 2007, 12:51 PM
hmm well about that pushing with towers is stupid coz HU towers have larger range (maybe i am wrong) and also he makes mass tanks so my towers would be dead really fast...

btw komi I download your replay but i am not going to watch :) kidding i will

Kominterna
29th September 2007, 01:09 PM
UD Towers + wagons > Human towers + tanks :D

But humans don't have many towers in his base.
Just make your new base in front of his :P
Spread blight :)

pRiMe
29th September 2007, 01:45 PM
It's good to imagine all of that but u must do all of that what u said in game :)

Brian_Molko
29th September 2007, 01:56 PM
jbga ne mogu ga sad gledati ne radi mi frozen,opet mi se zabagovo komp, doci ce rasa danas da mi namesti pa cu gledati :)

rapeMe
29th September 2007, 04:13 PM
It's good to imagine all of that but u must do all of that what u said in game :)

naravno / ofc
ali to je malo teze ^^

Brian_Molko
29th September 2007, 05:24 PM
e provali opet mi proradio :)

i obavezno pogledajte komijev rep .... imba je ! vrlo poseban :)

pRiMe
29th September 2007, 07:42 PM
hahaha this is replay from @north 2v2 those two guys against me made mass tower rush hum+elf towers from both of sides of my base but real mass of towers but nab couldn't handle against fiends...

Brian_Molko
29th September 2007, 08:24 PM
ill check it latter 4 shure,i must do some shit now

pRiMe
29th September 2007, 10:02 PM
here is one more from xpam i played solo vs some nab human but he isn't bad...for me after all i haven't played with elfs for a long time anyway u will see some action,using stuff of preservation,micro and big delay :)

mestar
29th September 2007, 11:26 PM
evo ovaj oce u klan, srbin je i kaze da zna Primea od prije, kaze da nije dugo igro.
Mene je cak namucio jer sam sjebo onaj jedan fajt sve mi palo..

pRiMe
29th September 2007, 11:33 PM
Ma nemam pojma lika jednom mi wispovao pitao me da mu navedem imena nekoliko admina i to je to ali ajde...

Tito
30th September 2007, 01:05 AM
Pa zna te covljek... redovno govorite o sex :)

pRiMe
30th September 2007, 01:39 AM
lol xD znam moramo nekako sakriti cuti jbt! ^^

EA.Sports
30th September 2007, 06:14 PM
Huh zeznuo sam se , nisam ti udario kontru kad su ti pale sve jedinice__
:pet:

rapeMe
30th September 2007, 11:37 PM
ne vidim ga u klanu ..

mestar
1st October 2007, 01:43 AM
pa ja ga nisam zvao ak oces zovi ga

Brian_Molko
1st October 2007, 03:04 PM
pa ja ga nisam zvao ak oces zovi ga
tovja je odluka dal ces da ga primis u klan ti si igro vs njega ti ajbolje znas dal je dobar

rapeMe
1st October 2007, 03:25 PM
moze u klan,nije los .. zovi ga kad ga vidis :)

mestar
2nd October 2007, 02:32 AM
vs hakune, dugo trajalo jer nisam htio sjebat puno puta me lik dobio a samo zbog moje gluposti...

rapeMe
2nd October 2007, 09:37 PM
potez mecha = statua u poslednjem trenutku prelazi u Destroa ... do sise ... totalno
gj MeStar

milanpavic
2nd October 2007, 10:20 PM
cim lcf postuje mora da je dobro :D pozz brate

Brian_Molko
2nd October 2007, 11:11 PM
opa provali sto nam se vratio glavni igrac jbt ... mozemo li uskoro da te ocekujemo i na xpamu ? :)

Milac
3rd October 2007, 12:18 AM
evo jedan od mojih najboljih igri u zadnje vrijeme vs humana na EI
spusio sam na kraju jer sam se fajtao na krivom mjestu, al morate pogledat
btw, to je sa ggc-a, pa ko nema ggc - nema ni mapu pa ne moze gledat :p

Brian_Molko
3rd October 2007, 12:21 AM
e jebo te ggc ... neam to :(

rapeMe
3rd October 2007, 01:04 AM
same here .. neam ggc :(

pRiMe
3rd October 2007, 03:15 AM
Ma ggc je njesra ako imas los pc kao ja :S

Nessie
3rd October 2007, 03:29 AM
Ma ggc je zakon, uvijek idem tamo kad mi je north cd key busy, vecinom high skilled playeri, a igra ide ko na lanu :)

pRiMe
3rd October 2007, 03:30 AM
Znam nema delay uopste ali stalno imam freezes da je ta rec bukvalna moj pc bi se zamrzao ^^ mozes i da zamislis koliko mi se zapucava :/

Nessie
3rd October 2007, 03:53 AM
koju konfiguraciju imaš?

btw., jesi pogledao onaj rep sto sam ti rekao? :D

pRiMe
3rd October 2007, 12:48 PM
Video sam,brate taj strat znam odavno a i nisi ga pravilno uradio to se radi tako sto kupis dva ona critera i to uradis dole kod donjeg rudnika sa ogreima i stavis ta dva critera sa jedne strane rudnika jednog i drugog sa druge strane i to sam ja radio sa bloodmage-om i onda pravim mass gryphs i rifles i gg :) probaj tako kao sto sam ti ja rekao.

Milac
3rd October 2007, 05:03 PM
a nessie je nab, ja sam mu isto rekao da to ide sa ona 2 zeca, al ne razumije on to :p


evo za ekipu bez ggc-a, EI ggc map -> stavite ju u Maps/gg-game/


:)

mestar
3rd October 2007, 05:23 PM
milac pa koji ti je bog ?!
igro si vs frajera koji nije iso expo uopce imo lag (cijelo vrijeme se zalio) i jos te pawno? i sta je tu tak dobro bilo? cak nema ni poteza nekih dobrih nego samo mass s jedne i s druge strane..
mozda ja nisam vidio dobro jer sam gledo 8x al sta ja znam...

rapeMe
3rd October 2007, 05:24 PM
mass je super . obozavam mass

Milac
3rd October 2007, 06:46 PM
ja uopce vas ne kuzim kad netko kaze mass. pa radio sam jebene unite, a sad jel tebi to mass ili ne, mene zaboli, ti counter it ak mozes
da, on je napravio 20 brakera, al ne vidim cega sam ja to 'namassao'? :S

gledas na 8x i prigovaras, aj mrs :D
i ok, necu vise postat svoje sugave repove


:)

pRiMe
3rd October 2007, 07:30 PM
Nemoj mile zajebavati jbt postuj replaye slobodno i ja postujem svoje replaye koji su 10x gori nije mestar nista lose mislio jbt :)

mestar
3rd October 2007, 07:34 PM
daj zajebavo sam se...
samo mi je bilo cudno, ocekivo sam nes bolesno tipa u zadnji tren se odluci pobjedink ili tako nes kad si ga tak hvalio. jbt mile ;) postaj te svoje gosu replaye pa vidis da ja stavljam non stop a svi do jednog su nuberski

Milac
3rd October 2007, 09:01 PM
haha, jesam te digao na foru, nisi valjda fakat mislio da sam se naljutio? xD



:) (bas mi je fora ostavljat ovaj smajl na kraju)

pRiMe
3rd October 2007, 09:02 PM
Kakav ludak ovaj milac :)

milanpavic
4th October 2007, 06:42 AM
komi evo ti jedan rep posto znam da me mnogo volis XD

rapeMe
4th October 2007, 04:59 PM
cek cek .. milane jesi se vratio na xpam ? nisam bio juce ceo dan pa nisam u toku


evo jedan od mojih najboljih igri u zadnje vrijeme vs humana na EI
spusio sam na kraju jer sam se fajtao na krivom mjestu, al morate pogledat
btw, to je sa ggc-a, pa ko nema ggc - nema ni mapu pa ne moze gledat :p

super si odigro .. al jbg ode blade onako bezveze .. a i trebao si expo da zastekas ... :D ma bole te qrac i gosusi gube :D

Milac
4th October 2007, 10:36 PM
napokon netko ko cijeni istinski skill xD
ma dobra mi je igra zato sto je tesko igrat bm i sh vs hu, a imo vodio sam cijelo vrijeme dok nije dosla 30. nesretna minuta
lik me navlacio dolje u onaj uski prostor izmedu sume, ja sam isao za njim, pa nazad, pa za njim i uskoro sam sve spusio :D

:)

pRiMe
5th October 2007, 12:25 PM
Vs hu fs+tc/chain+wave ftw!

Brian_Molko
6th October 2007, 01:08 AM
ooohhhh my system is down again .... cant watch it,... im gonna soon as i get it up again :D

pRiMe
6th October 2007, 01:49 AM
jebo te koji je qrac tvom kompu?Kontam da je veca kanta nego moj xD

D@RIO
6th October 2007, 01:39 PM
Hmm, i think this isn't bad replay Vs. Shumo a.K.a. BadMannered, but i don't know, cause i'm noob :P

rapeMe
6th October 2007, 03:34 PM
downloaded and ready for watching .. :D

D@RIO
6th October 2007, 04:16 PM
Sux, right ? ;p

rapeMe
6th October 2007, 05:10 PM
funny rep :D but very nice ..

D@RIO
6th October 2007, 05:46 PM
2 Games between me and EloHim (Both noobs, but i'm worse :p)

milanpavic
7th October 2007, 06:07 AM
komi o ovome sam ti repu pricao.malo je dosadan ali ima bas imba fights.
ubrzaj ga malo nije bas kratak

Kominterna
7th October 2007, 10:12 AM
Thx Milane :):)

rapeMe
8th October 2007, 08:01 PM
omg zasto ne mogu da dl taj rep ?baguje mi se mozilla :D
heeelp pls

---------------------------------------------------------
2vs2
raiderghosttt - unstoppable. vs VaiTomarNoCu - GOGO[A]NoBrain
imba fights.. enjoy

mestar
9th October 2007, 05:34 PM
ovo mi je najjaci najjaci gejm sta sam ikad igro :)
obavezno do kraja gledat..(gornji desni kut)
zurilo mi se na faks pa sam imo puno retardiranih poteza al nema veze..
frajer human neka nubara sa dobrim statsima...
i unistio bi ga al stvarno nisam bil koncentriran kasnio na faks...

al prebolesno, naravno HU iso expo i mass tanks a sta bi drugo mene uvijek zapadnu takvi IMBEcili :) al sve bi bilo ok al sam se preracuno, stavio sam svoju glavnu nakon sta mi sve unistio kod njega di sam s vojskom njega klao, i na ulaz stavim acose tako da se ne micu i brijo sam da ih ima dosta i da tanks nemogu proc...ali jbg ko bi reko svi tanks prosli i deru mi po zadnjoj zgradi..
ali napravim ja jos jednu glavnu gore desno i sta... napadnu je 3 kripa koja su ostala i uniste mi je i gg a moji heroji 5 4 4 ili tako nes a njegovi 3 1 1 :)
lolz a frajer vjerojatno si misli kak je super igro i pawno mene...
btw stigo sam na faks !!!:)

Becko0
9th October 2007, 05:52 PM
After 1 month or more inactivness on ggc
i've played there vs my friend :]

D@RIO
9th October 2007, 10:42 PM
Noobie games :/ ( + 1 post :p )

P.S. Hope you wont laugh :/

rapeMe
10th October 2007, 12:43 AM
ovo mi je najjaci najjaci gejm sta sam ikad igro :)
obavezno do kraja gledat..(gornji desni kut)
zurilo mi se na faks pa sam imo puno retardiranih poteza al nema veze..
frajer human neka nubara sa dobrim statsima...
i unistio bi ga al stvarno nisam bil koncentriran kasnio na faks...

al prebolesno, naravno HU iso expo i mass tanks a sta bi drugo mene uvijek zapadnu takvi IMBEcili :) al sve bi bilo ok al sam se preracuno, stavio sam svoju glavnu nakon sta mi sve unistio kod njega di sam s vojskom njega klao, i na ulaz stavim acose tako da se ne micu i brijo sam da ih ima dosta i da tanks nemogu proc...ali jbg ko bi reko svi tanks prosli i deru mi po zadnjoj zgradi..
ali napravim ja jos jednu glavnu gore desno i sta... napadnu je 3 kripa koja su ostala i uniste mi je i gg a moji heroji 5 4 4 ili tako nes a njegovi 3 1 1 :)
lolz a frajer vjerojatno si misli kak je super igro i pawno mene...
btw stigo sam na faks !!!:)
omg taj nub te dobio :D salim se naravno,desava se ... :D on je pre bio u nVp-u uso bez test game-a ... mislim,al nisam siguran da sam ga pwno 4-5 puta :) .... ali jbg tenkovi su tenkovi ... fegetski do sise!


After 1 month or more inactivness on ggc
i've played there vs my friend :]
MK powa

pRiMe
10th October 2007, 01:21 AM
Ahaha hellboy pwno gummibear-a na ladderu igrali orc mirror xD i gummi ga prijavi za mh xD i ja ga tamo branio a naravno znam i gummibear-a odavno i dobar je lik ovako i otad otkad sam branio hellboya gummi se naljutio na mene :D a boli me qrac valjda cu da branim real life ortaka kad znam da nije mh jednostavno nemoze da prihvati da je izgubio nab.

rapeMe
10th October 2007, 01:24 AM
hehe same here ... igrao sam at sa nekim likom vs njega i nekog nubsa... prekinuli smo ih ... optuzio me za MH ... :D

pRiMe
10th October 2007, 04:21 AM
hah i sad je u klanu :P btw evo replaya sa @north-a 3v3 sa orkovima,moj ally je radio lep abuse sa troll batriderima dok sam ih ja kidao sa taurenima xD

D@RIO
10th October 2007, 08:22 PM
Noob bio, noob ostao hihi ( shalim se, dobar rep )

rapeMe
10th October 2007, 09:06 PM
bravo dario vs at_rolle-a i mukia ... gj

D@RIO
11th October 2007, 12:19 AM
Thx, mada nisam nista uradio :p

pRiMe
11th October 2007, 01:42 AM
Ah da to je dario ownovao sam posto je ovaj gummi nubina ^^ salim se dobar mi je lik samo sto se tripuje i nezna da prihvati kad izgubi...

Becko0
11th October 2007, 10:06 AM
The game with the MK and this. This is my playstyle fun over all :)

pRiMe
11th October 2007, 03:15 PM
Vesko soon cube.platoghost 2 ! :P imba mk

Becko0
11th October 2007, 03:56 PM
Ggc

4N.Loveyall
12th October 2007, 01:31 AM
vs unstoppable.

mestar
13th October 2007, 02:57 AM
evo prime, frajer ima imba host ocito mada je ping 75 stalno.
Ja imo evo necu pretjerivat ali 2 sec prosjecno delay.
Lijepi je bio gejm, malo sam srao puno jebo mu sve i svasta :)
to me zivci muce faks etc...
al stvarno na ovom xpamu mos dobit samo ako si host, jadno

pRiMe
13th October 2007, 03:16 AM
Pa da upravu si dobijas samo ako si host a ostali misle da su extra profici zbog svog imba hosta...ja kad sam igrao solo na hellboy acc jednostavno nijednom nisam bio host a na svakom hostu sam imao oko 2 sec delay ccc jako imba i jedva sam ih dobio i to zato sto su nubovi...Idem da vidim replay.

mestar
13th October 2007, 03:30 AM
lol sad sam i ja pogledo rep tek :)
koji sam ja majmun..mislio da ce frajer doc dole pa digo mine hahahhaha pozez meca...
i jos gore ima expo a ja to ne vidjeh sa acosom..
steta meni se cinilo ko da je dobar gejm a zapravo on sa expo i imba hostom se muci.. :)

pRiMe
13th October 2007, 03:45 AM
Ma brate taj ti je nab dav ga dobio znaci da se useres od game-a...dav aka beetlejustice kao da je igrao sa jednom rukom a ja sam se usrao kad sam video replay znaci blokirao ga je sa dva vuka i gruntom i dotle ga malo po malo cepao sa fs i ubio mu dh xD a sve jedno taj lik je po meni nab vs mene je pravio samo mass hunts a ja bio ud znaci lol vs ud mass hunts...
EDIT: I played at with unstoppable vs -..- and karmoll or smth and had some problems...After a while unstoppable lagged out or i dunno what happened and then i played alone...it was hard now i don't have feeling to play with two races anymore xD but i won suddenly :P Xpam sometimes sux hard :S i am rly good friend with -..- and when i pwned them he flamed me xD but he didn't know that it was me :P after i told him in game that i play on hellboy acc he apologysed : )

Brian_Molko
14th October 2007, 02:33 AM
i have to check out that replay soon as i get my pc up and runing

rapeMe
14th October 2007, 02:35 AM
ye Prime is 2 imba ! gj ninja

pRiMe
14th October 2007, 02:39 AM
haha thx i was just lucky :P

milanpavic
14th October 2007, 04:02 AM
me and nooby playing for fun and only for fun :D

rapeMe
14th October 2007, 04:03 AM
znao sam kad se ovaj covek bude vratio u formu da ce biti svasta :) gj

Plavsha
15th October 2007, 12:59 AM
milanpavic je picaaaaa i moze da mi se prihvati za levo jaje sa njegove desne strane.... :D:D

Upload ono sa Vai i Unstoppable.. To su imba replays.. :D

gg no re =)

milanpavic
15th October 2007, 01:11 AM
e nemam onaj kad smo ja i unstop izgubili ako imate vi postujte

Plavsha
15th October 2007, 01:20 AM
Eo i treci kada smo igrali ja i Vai ... gg... =)


Mass arch ftw.. :D

rapeMe
15th October 2007, 04:32 PM
hah... e bas ste nubovi .. pobedite 2-3 partije odma postujete repove :D
e ako je tako evo malo true repova .. revangeranger vs unstoppable. e ovo su pravi replayi :D

Milac
15th October 2007, 06:24 PM
nice game unstop na EI
i dobar ti je onaj game pavicu na lt vs noobya


:)

rapeMe
15th October 2007, 06:29 PM
thx .. nisam imao lag , zato sam tako dobro odigrao . Lan Master :D

Plavsha
15th October 2007, 07:36 PM
ma lol ja sam postovao ovo for fun jer su imba lol replayevi a ne zbog skilla, tj. ne skilla... :D

pRiMe
15th October 2007, 08:10 PM
Ajde bre tisina spameri bre !Imate chat thread za takva sranja !...Kao ja sam opasan ^^

rapeMe
16th October 2007, 01:19 AM
tako je ! bolje gledajte repove koje sam postovo :D

FLaMeSeeKeR
16th October 2007, 01:44 AM
Eo i treci kada smo igrali ja i Vai ... gg... =)


Mass arch ftw.. :D

OMFG !!!Since when You're not VIRGIN ? :laugh:

pRiMe
16th October 2007, 01:49 AM
I am sure that patrick is virgin! xD

FLaMeSeeKeR
16th October 2007, 01:54 AM
I am sure that patrick is virgin! xD

Be silent nab :D i will prove it (i'm not) by this replay :D

milanpavic
16th October 2007, 03:28 AM
tnx tnx tnx ,nego ko mi kaze koji je antywirus najbolji dam mu 10 free win :)

pRiMe
16th October 2007, 05:40 AM
Po meni je avast najbolji koristim ga vec neko vreme(otkad sam nakupio preko 150 virusa u pc-u) i sve sam te viruse ownovao sa avastom ^^.Ali ima tu jos dobrih tako da se raspitaj verovatno ima boljih.

mestar
16th October 2007, 11:26 AM
ovak najbolji besplatni (free) ti je AVG-antivirus definitivno moja velika preporuka.
A ak ti se da zayebavat sa crackom i serialima onda najbolji uopce Antivirus je
NOD32-Antivirus.
Ja ga osobno koristim i od tad nista..da i najmanje zauzima memorije od svih ostalih, ma uglavnom sve nagrade uvijek pokupi..
Jedino je sjebano sta je tesko nac dobar crack...
da al antivirus nije previse bitan mislim moras ga imat naravno al najvaznije je pamet u glavu :)
Posto te svi dobro znamo da cu ti savjet, slijedeci put kad skidas pornjavu sa sumnjivih stranica, i kad te pita da nes download samo reci ne :)
to ti je najbolji Antivirus..

pRiMe
16th October 2007, 01:49 PM
Ah i ja sam tako mislio za avg posto je free i za nod32 isto ovaj avg mi skenira sve i nemogu da obrisem viruse...TT a ovaj nod32 nije radio za qrac pa sam zato uzeo avast.Sve jedno mozda su dobri anti virusi :)

mestar
16th October 2007, 03:30 PM
neznam sta mislis s tim da nije radio qrca :)
ja odkad sam stavio nod niti jedan virus a niti malware (koje sam inace svaki tjedan moro micat sa ad-aware) mi se nije pojavio. To sto ne radi qrca mozda upravo znaci da je super :)
Bilo je samo slucaja kad sam skino nes (hehe) i onda htio to otvorit Nod bi mi samo reko unutra imas neki kurac nemoj otvorit...
inace najvaznije ti je da ne zauzima puno memorije jer onaj norton je bolesni deda :)
a AVG ti je na stranici www.download.com na prvom mjestu po popularnosti pa valjda ekipa zna sta radi...
A za avast mozda je super al meni se zgadi odma to sto mu je sucelje ko neki media player a ne antivirus..
uglavnom: moj prijedlog ti je: Avg ako ti se neda zajebavat puno, ili avast.
A ako oces najbolje onda si skini trial verziju NOD32 i reci meni da ti posaljem crack..
i daj nek neko ovo prebaci u chat area

rapeMe
16th October 2007, 09:38 PM
e nemojte ovde to .. mrsh na chat thread ! :P

D@RIO
16th October 2007, 10:39 PM
Nice Game Vs. LookThruMyEyes Undead/Orc Match, pretty lucky :P but nice game thought ( imo )

.. AT the end he disced me, but that doesn't matters .. :p

mestar
17th October 2007, 02:02 PM
evo moram i ja se pohvalit :)
dario ne ljuti se...
kolko god on prico da je noob i to..mali igra ludo..malo sam se bio zbloko u onom fajtu jednom al lijepi gejm..

D@RIO
17th October 2007, 03:59 PM
Da, dobar game, mada sam se zajebo malo, ali nema veze, bolji si ;)

gg

rapeMe
17th October 2007, 06:22 PM
mada sam se zajebo malo
to svi kazu kad izgube :D j/k

pRiMe
17th October 2007, 08:47 PM
Pa nije j/k nego je tako xD

Brian_Molko
17th October 2007, 10:01 PM
dario... evo ti taktika za pwnanje lcf-a

idi dk i 7-8 gulova,rod i utrci mu na rudnik i zgazi mu ga :D

uvek pali :D

pRiMe
17th October 2007, 10:32 PM
haha znam to mi je pricao xD gj plac :P ali ako krene upg towers i sve hero focus onda si najebao ^^

D@RIO
17th October 2007, 10:54 PM
Kakvi crni 7 ghula ? xD sta vi to pricate ? :p

mestar
18th October 2007, 12:25 AM
bude ti demonstriro :)

ma nije nego stvarno igrali smo plac i ja par mirrora i kad bi ja iso fiendse on bi samo ceko da nisam u bazi i uletio unutra sa nekih 7-8 gula i DK i rodom i samo po rudniku :)
naravno ja prvo maknem acose a onda ovi okruze i nemreju svi popravljat..
i padne rudnki bez problema :)

al da ono mi nije palo na pamet da idem focus heroja to bi ga sjebalo..jer ak ides focus gulove onda ih on samo coila i nemres ih ubit prije nego ti mine padne..
inace zvuci glupo to rusit mine al je imba mene plac tako 3 puta pawno...

D@RIO
18th October 2007, 02:51 AM
Ja mislim da je ovaj dobar game, pa sad jebiga sto te pobedio noob sa 100 apm, ali luck> apm/skill :p

pRiMe
18th October 2007, 04:41 AM
Znaci nemogu da verujem prvu igru danas reko malo for fun treba hellboyu winovi itd i brate sam vs dvojice a ovaj moj bolid retardirani nista ne gradi stoji i kao nisam skontao da daje free winove...pa sam ga prijavio znaci ja vs dve masse 40 minuta se cepam ^^ u must see this replay anyway me vs two masses 40 minutes battle for the win!!! :P

FLaMeSeeKeR
18th October 2007, 04:42 AM
My P00R Dragan :ohmy:
This afker should be atleast NOTED but i doubt about it ...

pRiMe
18th October 2007, 04:47 AM
I reported him and i hope he will get banned cuz i lost all my nervs in this fucking game...this game just isn't for me and i am more inactive then before now i just won't play any games it is not healty for me :/

FLaMeSeeKeR
18th October 2007, 05:11 AM
GodDamit You was SO IMBA in this game ^^ My BlooD :D

pRiMe
18th October 2007, 05:24 AM
On other accs i give my maximum cuz i know hellboy love good stats and he wanted me to make some wins for him and on my acc i would leave right away...Point is i don't play some good on my accs cuz i play for fun and i don't give a shit about lose but on other accs i play my best cuz i play for stats.Thats all folks :P

Milac
20th October 2007, 01:47 AM
31 lvl on north, but dunno how he got it

pRiMe
21st October 2007, 12:26 AM
Here is one of my replays playing today with hellboy i played while he was saying whole the time u will lose u will lose xD rly close game and many big fights enjoy.

mestar
21st October 2007, 03:12 AM
first rep vs flash
second : vs imba gosu super nova showtime MILAC

Milac
21st October 2007, 03:54 AM
eat this banana boy

mestar
21st October 2007, 04:25 AM
one more gosu MILAC ftw...
ovdje smo se zajbavali al se na kraju ipak ljutio :)

mestar
21st October 2007, 05:17 AM
e ovaj postam zato jer sam dobio stvarno dobrog elfa (rakeca) a mrzim inace elfa...
a bio je lijep gejm.
da ne bi bilo on bi mene inace pawno bez problema imo je laga i tako...

Milac
21st October 2007, 05:35 AM
ajme koji si ti lik, doci cu ti s ekipom i razbit cemo tebe i fer i nece te spasit ni dk xD

kaj bi se naljutio.. nisam bio ljut neg zajebavamo se a ti dizes zigurate

mestar
21st October 2007, 05:37 AM
da a ti ides mass 2xrrax i jos 2 heroja sa summon zvijeri :)
sta bi ja trebo gledat te ili massat acose ?!

Milac
21st October 2007, 06:04 AM
ma ktj

pricam za kasnije kad si digo zigurate ne na pocetku ona 2 cold

rapeMe
21st October 2007, 06:05 AM
e ovaj postam zato jer sam dobio stvarno dobrog elfa (rakeca) a mrzim inace elfa...
a bio je lijep gejm.
da ne bi bilo on bi mene inace pawno bez problema imo je laga i tako...
aaa dobrog elfa? si ti normalan?
dobio si elfa koji je zaboravio da uzme orb of venom i koji je inactive zbog jebenog neta .. :P ali gj btw
i jos jednom btw .. ne mogu da kazem da sam igrao kao noob zato sto i jesam noob. kiss mestar.

mestar
21st October 2007, 01:25 PM
drugi: vs yo-man (ali je igro nightelfguy neznam dal je to isti frajer..)
prvi put na mom hostu i papa nightelfgay :)

rapeMe
21st October 2007, 04:05 PM
yeap ... to je on.. gj

pRiMe
21st October 2007, 04:07 PM
Jeste to je on danas sam pricao sa njim :)

rapeMe
21st October 2007, 09:00 PM
gj mestar. vs flash-a ..
gj Milac vs ForsakenTears

Milac
21st October 2007, 10:02 PM
evo na terrenas vs humana
znaci, lik ima 211 apm i pogledajte koji micro ima.... klasicni primjer kako ne treba spamat, nego lijepo micrat unite kao sto to ja radim rofl lol xDD lol

zaboravih rec, 5 i pol min
:)

Smurf
21st October 2007, 10:17 PM
Learn english nab,i wanna understand what you're saying xD

rapeMe
21st October 2007, 10:28 PM
he said .. im gosu and i wanna be unstopp's biach because he have 211 apm ..

mestar
21st October 2007, 10:49 PM
mile u 5 minuta apm moze bit i 700 zato jer obicno rulja na pocetku bijesno lupa po tipkovnici, moras gledat kakav mu je za vrijeme fajta apm..

Milac
22nd October 2007, 01:45 AM
Learn english nab,i wanna understand what you're saying xD
nah... its easier for you to learn croatian :p


he said .. im gosu and i wanna be unstopp's biach because he have 211 apm ..
thats what i said lastsmurf


mile u 5 minuta apm moze bit i 700 zato jer obicno rulja na pocetku bijesno lupa po tipkovnici, moras gledat kakav mu je za vrijeme fajta apm..

sad ide ovaj mene ucit.... daj pogle kaj sam napisao, htio sam rec da apm nema veze s icim
eng for lastsmurf: stop eatin in mcdonalds mestar, u look like a fat pig from simpsons :D

mestar
22nd October 2007, 01:47 AM
fat pig ?!
you have some serious problems..

pRiMe
22nd October 2007, 02:14 AM
Lcf could post some pics :P

rapeMe
22nd October 2007, 02:55 PM
umesto te cure na avataru stavi svoju sliku..
btw dobra je mala,koje je god ? :)

@ Kroki - brao ninja vs tog Kamazuk :D gj gg

Kominterna
22nd October 2007, 05:45 PM
:( I wish I'm at home playing (loosing) with (vs) you nabs :(

Milac
22nd October 2007, 07:16 PM
evo hu na lt, krenulo me danas, dobijem 2 orca za redom (jedan malo veci lvl) i odmah mi amm izbaci 30 lvl hu na lt

evo, nije los game, 3 heroja, expo od pocetka na lukavom mjestu, jedino mi micro malo steka ko i uvijek, pogotovo kod fajta negdje na sredini ;)

rapeMe
23rd October 2007, 01:10 AM
nice game Kroki .. gj bice od tebe nesto :D

milanpavic
23rd October 2007, 05:53 AM
Bravo kroki jos samo da se vratis u formu vs ud da rak-u manje laguje u igri
da meni stigne adsl(ko zna kad) i da sredimo onog bubu kinga za sva vremena :D

Ako ne izbacujemo ga iz klana XD

A bre sto je onaj NOJ non stop afk ffs :D XD

Komi i love u :D i miss u :D pozz tebra vrati se brzoo ffs svi me pwnaju
terba mi tvoja podrska :D

evo vam jedan rep cisto sportski....da ne kazete da samo spamujem mada ovaj
xSPAM za to samo i sluzi :P

rapeMe
23rd October 2007, 05:39 PM
@milanpavic - uh,dobar rep ,mnogo dobrih fajtova... stvarno sam u pocetku mislio da ces izgubiti :D ja budala ..
i on je OK odigrao iako mi je antipatican skroz al dobro,sta je tu je , ipak si ti MORE imba .. kiss

Kominterna
23rd October 2007, 06:39 PM
stvarno sam u pocetku mislio da ces izgubit

alalala LoL =))

Pogledati cu svaki replay di je Milan izgubio game pa cemo da vidimo šta treba da se poboljša :P xDDD

Brian_Molko
23rd October 2007, 07:14 PM
ja i dalje neam instaliran frozen.... :(

Milac
23rd October 2007, 09:22 PM
kad sam vidio da izvlacis katas znao sam da si pobijedio, iako je min prije toga lik skoro pobijedio, wp :)

milanpavic
24th October 2007, 11:21 PM
tnx tnx tnx :D evo vam jos jedan mirror ovaj me ubi u 2 game ja njega jednom ali jebiga decko igra na north a i normalo imam lag ffs..


Jedva se odbrani

Placi vrati se placi vrati se placi vrati se placi vraaaaati seeee.....:D

puko sam na valensiju ffs jebem li im sve sugavo

mestar
25th October 2007, 12:17 AM
ovaj gnoj nije los al je osjetio "power of buba" :)
MILAC vrati se na xpam...:)
nemam koga pawnat..:)
evo i drugi opet dobio al stvarno lijepo igra kad se trudi..
i ok je frajer

rapeMe
25th October 2007, 04:01 PM
nema vise tower rush-a vs mene
uzivajte!

Milac
25th October 2007, 04:42 PM
auuuu, ovo je boljelo
wp rak

FLaMeSeeKeR
27th October 2007, 05:48 PM
Hey nabz :D Look at this replay and judge it by Your self ,it was gg,but i think my oponent had maphack -.- (strange 21 min of game) he just wait for my goldmine xD enyway there was more strange moves ...

pRiMe
28th October 2007, 01:29 AM
I am posting this for that gosu mestar to see how to play with ud vs hum...goocio ftw!

rapeMe
28th October 2007, 02:12 AM
morinehtar :D sux

@alone - pure MH .. :D

FLaMeSeeKeR
28th October 2007, 02:58 AM
@alone - pure MH .. :D

So should i report this bastard ? :D
and last what about my ud playing xD? am i good ? :p ?

rapeMe
28th October 2007, 03:27 AM
nahh.. fuck him ! you pwned that guy like monkey ..

btw ur UD skills are awesome :D

pRiMe
28th October 2007, 03:52 AM
Patrick imba :)

rapeMe
28th October 2007, 05:45 PM
ovo moram da postujem zato sto me usralo da dobijem imba Mestar-a i to jos u UD mirroru :D .. e to se zove user .. al dobro on me sledece 2 partije ownovo : )

btw suxam sa Undeadovima xD

mestar
28th October 2007, 05:52 PM
ovo moram da postujem zato sto me usralo da dobijem imba Mestar-a i to jos u UD mirroru :D .. e to se zove user .. al dobro on me sledece 2 partije ownovo : )

btw suxam sa Undeadovima xD

lol ja imba dobra fora..
inace mislio sam da si noob sa UD pa sam iso ono kak gosui igraju samo fiends abuse al nejde to meni nikako.
i da ne suxas sa UD sta ti je?!

rapeMe
28th October 2007, 05:59 PM
ma pre nisam suxao .. pwno bi ja tebe i sledece 2 :D j/k .. nisam sa njima igrao 2-3 meseca.. odigram nekad sa placebom u igraoni 1-2 mirrora cisto iz fore ..

kiss mestar :P

pRiMe
28th October 2007, 06:14 PM
Svi oni ud slabi igraci i oni koji ne igraju ud race dobiju mestara a mestar sve neke jake dobija bash je smesno majke mi xD

rapeMe
28th October 2007, 06:28 PM
zalosno xD

mestar
28th October 2007, 06:31 PM
heheheh da svi pawnaju mestra :)
al kad se tata uozbilji nema zajebancije...onda mikram ko lud......
ali ipak zgubim axxaxaaxax


ne al nema vise sranja igram odsad wyrmove pa se jebite..
:)


zalosno xD

pusi ga xD

rapeMe
28th October 2007, 06:37 PM
heheheh da svi pawnaju mestra :)
al kad se tata uozbilji nema zajebancije...onda mikram ko lud......
ali ipak zgubim axxaxaaxax


ne al nema vise sranja igram odsad wyrmove pa se jebite..
:)
igras wyrmse od kad sam te ja pwno :D j/k oni su stvarno imba..


pusi ga xD
uvek

mestar
28th October 2007, 07:37 PM
ma ne poceo sam nedavno igrat wyrmove al nekako mi to jadno..
Neznam, al opet ak ovaj vs koga igram radi wyrmove onda mi je gg odma tak da wyrm powa :)

evo jedan nub iz TIT :)
ja igro katastrofa lose, to mi je prvi gejm danas pa tako..on mi ubijo fiendove ja si ubijo fiendove i tak :)

pRiMe
28th October 2007, 09:11 PM
Lose je uvek ici wyrmove ali kad uvek igras fiend strat ne igras uvek isto samo fiend+destro nego nadjes neki novi strat uz to sto bolji...npr:angry vs huma pravi na t2 expo i ide fiends des wyrms;vs orc-a ide fast destro;vs ud-a ide wyrms i fiends i koji abos;vs elfa koji ga napada stalno se usteka u bazu i jebe mu archerke sa coilom dok ne dodje do destrosa i onda u ofanzivu i gg sve zavisi ne ides uvek samo fiend i destro mislim ti koji igras i gulove onda igras obican strat masujes fiends i destroe i to je to :)

mestar
28th October 2007, 09:50 PM
Lose je uvek ici wyrmove ali kad uvek igras fiend strat ne igras uvek isto samo fiend+destro nego nadjes neki novi strat uz to sto bolji...npr:angry vs huma pravi na t2 expo i ide fiends des wyrms;vs orc-a ide fast destro;vs ud-a ide wyrms i fiends i koji abos;vs elfa koji ga napada stalno se usteka u bazu i jebe mu archerke sa coilom dok ne dodje do destrosa i onda u ofanzivu i gg sve zavisi ne ides uvek samo fiend i destro mislim ti koji igras i gulove onda igras obican strat masujes fiends i destroe i to je to :)

hmmm ne bas...
Ja igram ovak:
UD vs UD:
1. Lich ghul gargs (shade obavezno)
2. DK, fiends (ne bas mass) negdje 5-6 komada 2 statue 3 heroja orb, i onda tek wyrms..
3. DK, fiends-- al onda 2x slauthera i puno upgrejd i sjebem ga rano (ako ne uspijem gg mi je)

UDvsNE:
1. DK ghoul gargs i onda kasni lich expo i onda 2x slauthera i onda vjerjtatno catas
2. DK fiends- e tu je jako vazno da mi svi fiendsi (5 njih) prezive dok ne dodu
2 destro 2statue i jedan abos a onda push jaki pa sta bude.
3. znam nekad ic DL i mass ghoul

UDvsHU:
1. DK ghouls fast tech do destro-lich+orb, njemu u bazu ili na expo al tu ak ne uspijes do gg izgurat ces izgubit..i dodam catase ofc da me ne jebe s tankovima a i da mu mogu rusit expo
2. DK fiedns strat-- probat zaustavit expo ak ne uspijem onda fast creep i push kad izadu destri
3. kazem gg na pocetku

UDvsOR:
hehehehhe pitajte ekipu iz klana :)

u biti samo vs HU idem mass destro inace uvijek 2-4 max jer nisu oni tak jaki kolko se prica..

pRiMe
28th October 2007, 10:01 PM
Pa to ti kazem ti ne igras to ali on ceo zivot igrao samo fiend strat i video je da nemoze sve pobediti samo tako pa je i on neki strat dodao da mu bude lakse tako je dobio [cs]cara_ na carovom hostu na t2 expo i wyrmove destroe i hero focus i dobio ga je lako...

Milac
29th October 2007, 12:23 AM
jebo vas ud mutavi, evo not bad orc vs hu
ima par gresaka, na pocetku mi lik bloka heroja(ne znam kak :S), nisam scoutao expo(a znao sam da nest muti), lose sam pokripao mine sa sh i gruntovima a ovo ostalo je vise-manje solidno :D
heroji na viskom lvlima, par dobrih cj-a(ne tako dobri ko vs mestra :D) i to bi bilo to
aj uzivajte :)

Jazzy
29th October 2007, 12:54 AM
omg Milac stop playing this stupid game and come to poland!
I will make some good tea xD

Milac
29th October 2007, 01:45 AM
i wont come if its only call for tea :*

FLaMeSeeKeR
29th October 2007, 01:46 AM
i wont come if its only call for tea :*

Damn You Lucky BAstard :D go ...ride to Poland xD after tea who knows ^^

pRiMe
29th October 2007, 02:06 AM
LOL patrick how rude! :P

Jazzy
29th October 2007, 02:24 AM
Alone..
I'm disappointed in you.

FLaMeSeeKeR
29th October 2007, 04:33 AM
Alone..
I'm disappointed in you.

Damn i'm sorry that was just a joke :D i wont do this again :p please don't send This IMBA Leorick to me :) ...
Back to topic ...Here You have another rep by me -.-

rapeMe
29th October 2007, 02:27 PM
alone thx for posting here :D
i love you ! rly
EDIT: nice game alone .. lots of good and long fights ... gj
EDIT: @Milac - rofl nube nisi mu proveravao expo :D ali gg

mestar
29th October 2007, 11:47 PM
i played vs mega pro :)

btw my acc: magnusxxx

rapeMe
30th October 2007, 12:03 AM
pfffffffff .. mega mega pro..

mestar
30th October 2007, 12:05 AM
jos jedan ova taktika je ko stvorena za nubse :)
ovaj mi cak frend :)

pRiMe
30th October 2007, 12:26 AM
Pa kazem ja mestar gosu

FLaMeSeeKeR
30th October 2007, 02:16 AM
Ladies and Gentelman :D look vs who i've played :)
when i pressed search button and joing the game TP_MoonStar whisper to me like that: "OMFG You play with My GF" :D
EDIT : Thanks for advice Dragan :p

pRiMe
30th October 2007, 03:00 PM
U know patrick when u make skeletons on the beginning while creeping u need to put them in first line so they can get hitted from creeps not ur hero that is the purpose of skeletons to tank ur fiends instead of hero :)...just friendly advice.

rapeMe
31st October 2007, 10:33 PM
U know patrick when u make skeletons on the beginning while creeping u need to put them in first line so they can get hitted from creeps not ur hero that is the purpose of skeletons to tank ur fiends instead of hero :)...just friendly advice.

that's my assistant...


mogao bi neko da posalje neki imba rep.
cmon gosus post your imba reps!!

WeeD.MaN
2nd November 2007, 03:37 AM
hmmm... i will go to Poland xDDD

pRiMe
2nd November 2007, 03:53 AM
When u wan't to go wisp me xD

rapeMe
2nd November 2007, 02:06 PM
imbalanced game

Kominterna
2nd November 2007, 02:25 PM
imbalanced game

Sounds good, so I go watch.

Pazi se ako nije imbalanced !! :D

pRiMe
2nd November 2007, 02:27 PM
Takodje! :D
edit:dobar game bio extra ste igrali ti i kiza,kad ste igrali taj game?

Kominterna
2nd November 2007, 03:17 PM
Nije loš game :P

Da je unstopp manje nab, bilo bi i bolje (:D) :P

Al' dobar game :PPP

rapeMe
2nd November 2007, 04:25 PM
Sounds good, so I go watch.

Pazi se ako nije imbalanced !! :D
volim i ja tebe

Takodje! :D
edit:dobar game bio extra ste igrali ti i kiza,kad ste igrali taj game?
hmm pre 2-3 dana. :D

Nije loš game :P

Da je unstopp manje nab, bilo bi i bolje (:D) :P

Al' dobar game :PPP
thx .. volim i ja tebe !

pRiMe
3rd November 2007, 12:54 AM
I'm going to post this nab replay cuz i didn't posted so long...i played vs one my good old friend i haven't seen him for a few months and we played cg friendly game and i can say that i sux with orcs omg i didn't played so long and i am with orcs so lol xD i can't tell that he is nab but he is unskilled player anyway even he crushed me in first battle omg i suck so much xD but he made mistake by not pushing to the end...anyway funny game and he crushed me with banshees first battle so i am funny too xD hf

Milac
4th November 2007, 10:15 PM
lik me toliko puta owno... igrao sam full lose, jos mi je muka od sinoc
cijelo vrijeme je bolji dok ja nisam poceo surround sa svojim IMBA peonima xD
pokripao sam 2 red spota i dobio hihi

napomena: nemoj te mi sad bacat neke sprehe o micru itd, znam da sam igrao za ku***, gubio sam se itd

@prime dobro si ga :)

pRiMe
4th November 2007, 11:11 PM
Hvala mile ali mislim da samo oces da me utesis ipak si orc igrac i dao bi mi neki savet ili kritiku ali nvm svejedno hvala ;) idem da pogledam tvoj rep.
EDIT:evo za mestara jedan replay sa @north-a ja ud vs hum-a mislim da sam postovao ovaj rep pre ali nema veze nece smetati :) da vidi kako se igra vs FE xD salim se nije neki replay strasan ali sam ga sabijao strasno kod FE na EI mapi pa sam ga dobio nub sam ja mestar je bolji ali mozda od mene moze da vidi kako on da odigra vs humana koji ide FE :)

mestar
5th November 2007, 12:10 AM
evo jednog gosua onaj gogonobrain ili kak se vec zove :)
frajer me 3 puta do sad pawno ko zeca...
brijem da drka doma na wyrmove 3lvl attack xD
lijepi dugacki gejm...

pRiMe
5th November 2007, 12:20 AM
ma taj ide samo wyrms nezna nista drugo...
@milac gj fino si odigrao taj game jos ima skila u tebi :P j/k gosu si ti ;)

mestar
5th November 2007, 12:27 AM
e vidis prime ovo vs humana sta si igro..
Ti si stvarno lijepo odigro i sve.
Al frajer je jako lose sve radio..npr prvo radio je expo i towere skroz iza tak da si ti mogo samo stajat sa fiendsima i lupat po glavnoj a da te toweri opce ne udaraju..
ko drugo nije popravljo towere mogo si bez beda kad si doso samo unistit towere i bio bi gg..
Ma inace human igra ovak i vs toga ja nikako nemrem...
evo npr bas za echo- prvo ide sa militiom na dolnji krip kod shopa onog sa svinjama :) tu mu je am lvl 2 onda ide FE ceka ispred dok se ne digne i onda ide ravno tebi u bazu i dere ti acose...nakon toga moze sta hoce..
tesko jbg nikako neznam sta bi humanu radio...

rapeMe
5th November 2007, 12:49 AM
uradi jedan spirit i onaj sto usporava ( ne znam ime ) ... to sam video od Lucifera.
postovacu ti neke njegove repse na echo-u Vs. gosu Humana ..
be patient .. kiss
EDIT: evo ovaj rep bi mozda mogao da pomogne .. ako ga nisi gledao obavezno moras..
Mapa je TR al mu dodje isto .. FE i pokusaj tenkova..
imam kuci jos neke,pokusacu da nadjem

rapeMe
5th November 2007, 01:30 AM
blaah mrzi me vise da editujem ...
evo i ovaj rep je imba vs Human-a ..
http://ftp.replays.net/map/MGC2007.rar >> Maps

... for more MGC2007 replays visit www.wcreplays.com

Milac
5th November 2007, 01:30 AM
ovak mestar, da te tatica nauci :D

ides gohule, jebes fiends
harras s dk, coilaj mu kripove i pesante na low hp
kad ide expo, dofuras sku gohule (naravno s njima prije pokripas ona 2 green spota, tako da ti je dk vec oko 2.3, 2.4)
ubijas koliko mozes, dizes skelete itd. - nemoj se bojat surroundat am :D
dofuras pandu, bacis breath 3 puta i svi peasanti koji popravljaju towere popadaju
ubrzo dolazis s mass destro (nemoj zaboravit absorb i dispell water elements) i kazes mu: get the fuck out of this game, u r not wellcomed anymore :D


napomena: ak nemres expo jebuckat, onda mozes na main, obicno na mainu toweri dolaze kasnije jer se hu fokusira na obranu expa pa ih tamo digne... sve u svemu, nemozes izgubit ;)

rapeMe
5th November 2007, 01:31 AM
ovak mestar, da te tatica nauci :D

ides gohule, jebes fiends
harras s dk, coilaj mu kripove i pesante na low hp
kad ide expo, dofuras sku gohule (naravno s njima prije pokripas ona 2 green spota, tako da ti je dk vec oko 2.3, 2.4)
ubijas koliko mozes, dizes skelete itd. - nemoj se bojat surroundat am :D
dofuras pandu, bacis breath 3 puta i svi peasanti koji popravljaju towere popadaju
ubrzo dolazis s mass gohuls i kazes mu: get the fuck out of this game, u r not wellcomed anymore :D


napomena: ak nemres expo jebuckat, onda mozes na main, obicno na mainu toweri dolaze kasnije jer se hu fokusira na obranu expa pa ih tamo digne... sve u svemu, nemozes izgubit ;)
ovaj drugi rep je slican
MESTAR OBAVEZNO POGLEDAJ REPOVE!!!

Milac
5th November 2007, 01:46 AM
nisam u zivotu napravio 2 posta za redom, jedino tu i tamo ako sam isao refreshat temu pa da i to probam :D
htio sam rec... a fak, reci cu kad se sjetim, sad sam zaboravio

pRiMe
5th November 2007, 02:12 AM
Ofc trebas ghoulove vs huma i ako si gledao kako je goocio odigrao vs morija onda znas da bi tako trebao da igras a ja igram iz zajebancije i ownujem ponekad sa fiendovima :)

rapeMe
5th November 2007, 05:02 AM
evo ovako ovo je moj prvi game vs dav-a u clan waru koji je bio 4 fun ..
e sad ako pazljivo pogledate mozete uociti da negde blizu 17tog minuta ja napadam njegovu bazu dok on krece da siluje moju ... i ... ja sam imao tp ..
e sad sta mislite sto se nisam tp-ovo .. hmmm
1.) nije mi se dalo?
2.) pustio sam ga da me pobedi?
3.) u tom jebenom trenutku mi je zafreezovalo?
Tacan odgovor je pod 3.
ne kazem ja sad tu da sam gosu il tak nesto , nego mi je krivo zbog dobijene partije koju je unistio freez i lag.

evo vam pa uzivajte kad ja nisam.

pRiMe
5th November 2007, 05:06 AM
Najbolje znam kako je to kad imas freezes...posto ja imam imbalance kantu od kompa i u svakom malom fightu imam freeze a u vecem mi se ne pomera tako da jbg :/

FLaMeSeeKeR
5th November 2007, 12:50 PM
Game(AT) from Xpam ! Me + Misiek__PL vs some Ultra pros :D

pRiMe
5th November 2007, 04:35 PM
i can imagine how ultra pros are those guys ;)

4N.Loveyall
6th November 2007, 10:49 PM
vs xlo.knight on north

milanpavic
6th November 2007, 11:10 PM
ajde sledeci cw neka bude isto uvece :D

rapeMe
7th November 2007, 12:23 AM
lal ovo je bio 4 fun cw ... imali smo samo 3 igraca,a oni doveli 5-6 ... blah
btw .. loveyall ne mogu da vidim rep .. pise mi da je druga verzija. ??

4N.Loveyall
7th November 2007, 03:08 AM
lal ovo je bio 4 fun cw ... imali smo samo 3 igraca,a oni doveli 5-6 ... blah
btw .. loveyall ne mogu da vidim rep .. pise mi da je druga verzija. ??

hmmm .. au kakvo sranje gde bash nadje rep pogreshne verzije :D

rapeMe
7th November 2007, 02:09 PM
once noob always noob.

Kominterna
7th November 2007, 04:17 PM
I have replay request.

1. I want some NE player to play vs some UD player.
So it would be really good if Unstoppable plays vs. mestar.
So I want Unstopp to make DH + archers
And I want mestar to play DK + ghouls, gargs.
I want that game played on TS.

2. I want Unstopp to play DH + hunts and I want mestar to play fiends strat on TM.

3. I want some ORC player to play vs some UD player.
So it would be really good if raiderghosttt plays vs mestar.
So I want Milan to make FS or BM and SH for 2. hero,
Regular units (raiders, kodo, betraiders).
and I want mestar to play fiends strat.
Thsi game on TS too. :)

I really want to see those games. No need to playtoday. Take your time nabs.
I just want to learn smth.

mestar. how you scout when you use fiends strat.
Show me in second game :O


mestar. nabe ajd probaj da uzmes Dark Ranger vs humana.. :D
Pa mi reci kako ide :0
Creep do lvl 2 digni X kostura i napadni ga na expand :O

rapeMe
7th November 2007, 04:24 PM
komi oces muzicku zelju ?

Kominterna
7th November 2007, 04:34 PM
komi oces muzicku zelju ?

Oceš batine ? :OO :D

LoL pa odigrajte par gamova nije tako teško samo da vidim kako pro ekipa igra :O

pRiMe
7th November 2007, 05:53 PM
Sa fiend stratom posaljes skeletona za scout.I ja bi voleo da vidim elf vs ud game jer iovako sam zaboravio mnogo sa elfovima ali mi je najtezi match-up bio ja elf vs ud-a voleo bi da vidim kako da se lako odbranis od gargova dok ti ubijaju u bazi wispove i tako te stvari.A sa elfom je stvarno imba kad ides dr za prvog heroja vs humana ali neznam lose je sa ud-om uzeti...

Kominterna
7th November 2007, 05:54 PM
Neka proba pa neka kaže kako je :PP

4N.Loveyall
7th November 2007, 05:57 PM
I have replay request.

1. I want some NE player to play vs some UD player.
So it would be really good if Unstoppable plays vs. mestar.
So I want Unstopp to make DH + archers
And I want mestar to play DK + ghouls, gargs.
I want that game played on TS.

2. I want Unstopp to play DH + hunts and I want mestar to play fiends strat on TM.

3. I want some ORC player to play vs some UD player.
So it would be really good if raiderghosttt plays vs mestar.
So I want Milan to make FS or BM and SH for 2. hero,
Regular units (raiders, kodo, betraiders).
and I want mestar to play fiends strat.
Thsi game on TS too. :)

I really want to see those games. No need to playtoday. Take your time nabs.
I just want to learn smth.

mestar. how you scout when you use fiends strat.
Show me in second game :O


mestar. nabe ajd probaj da uzmes Dark Ranger vs humana.. :D
Pa mi reci kako ide :0
Creep do lvl 2 digni X kostura i napadni ga na expand :O

shta bre na sva mesta mestar :D , on postao neki pro , hmmm mogo bi da postam neki game vs njega da se hvalim ... hmm mali gade sad si gotov :P

rapeMe
7th November 2007, 06:04 PM
Verujte mi da mi bi bilo lakse kad bi mestar. uzeo gulove i gargse ..
a ovako vs buba i destro ne mogu nista ..
tako da cemo vrlo brzo igrati pa cete da vidite ..
btw Loveyall noob

pRiMe
7th November 2007, 07:53 PM
E zeljko ne seri opet...sad se tu qrcis i ljubomoran si zato sto je komi postavio njega na sva mesta umesto TEBE pa sad kao da postujes replaye vs njega a on covek ni ne igra na @north-u za razliku od tebe....jadno.
@rakec vs fienda najbolje dh+mass archers malo cj i malo harras mana burn do kraja i onda skidas jednog po jednog fienda on sa fiendovima bez mane tesko nesto moze vs archera i ti jos onda dovedes kotg sa kojim ides i entangle svakog fienda i on nemoze da ih povuce i nemoze coil na njih zato sto nema mane to na pocetku i onda fast bears i dryade ako stigne do destrosa brzo onda pravis aow(ancient of wind) i hippose.Mislim ja sam noob ali sam video gosue kako tako igraju a i ja sam tako pre ownovao ud-ove ;) meni je najteze igrati vs ghouls+gargs kao sto sam i rekao mislim nije mi da sad nesto ucim opet ali bi hteo da vidim kako rakec igra vs tog strata.

rapeMe
7th November 2007, 08:25 PM
ok postovacu kad budem igrao sa mestarom ..
hvala prime za ovo .. probacu :)

mestar
7th November 2007, 08:26 PM
hehehehhe di mene nuba nasli :)
evo ovak komi:
1. scouting sa UD fiend- ako je velka mapa (4mjesta) onda na pocetku prvog fienda saljes do najblizeg mjesta, a nakon toga krip i polu mrtvog skeletona saljes na drugi spot i onda znas di je.. i to bi trebalo stalno radit da vidis sta protivnik radi i gdje je al to je za gosue ja sam mali nub.
2. neznam bas da je lakse sa fiends strat vs elfa, istina je da ako te elf pusti do triple hero destro i abosa da je izgubio ko sto je rakeca pawno onaj iz hunter, ali inace gargs puno puno teze, jer vec na pocetku te moze sjebat UD sa gulima ak te uvati vani..ako jos dobar tajming ima rusi ti AOL..ubija wispe al neznam bumo probali xD

pRiMe
7th November 2007, 08:38 PM
ok postovacu kad budem igrao sa mestarom ..
hvala prime za ovo .. probacu :)

Ma bre samo sam te hteo posavetovati ali me nemoras slusati jbt ti si bolji od mene 10x ali kako oces ;)

4N.Loveyall
8th November 2007, 01:28 AM
hmmm ja se shalim , neznam shto ali ti me suvishe shvatash ozbiljno[Prime] , btw ne igram w3 uopshte bar za sad :D , ali mogo bi neki game da odigram , da vidim kolko sam ispao iz forme .

rapeMe
8th November 2007, 02:02 AM
eo ovako igrali smo mestar i ja nocas .
on sa gulovima i gargs , a ja DH+Panda + hunts itd itd ..
-e sad .. prvi rep je totalno katastrofa odigran i od strane mene i mestara.
ja imao lag i freeze a njemu prvi game ( pa ne moze gospodin da micra :D j/k)
mnogo stajanja i ostalih gresaka ( savetujem da ubrzate rep )
-drugi rep je kratko trajao zato sto sam pokusao da ga sto vise smorim.
-ima i treci rep al on je 4fun tak da necu postovati : )

gl & hf

pRiMe
8th November 2007, 02:42 AM
hmmm ja se shalim , neznam shto ali ti me suvishe shvatash ozbiljno[Prime] , btw ne igram w3 uopshte bar za sad :D , ali mogo bi neki game da odigram , da vidim kolko sam ispao iz forme .

Ok sry bio sam nervozan...
@rakec ocu da vidim vs ghoulova i gargova archerke i tako to kako se cj-ujes i branis od gargova itd...nadam se da je neki od ta dva :)

mestar
8th November 2007, 02:49 AM
je prvi je bio malo glup jer sam trebo dobit..
jer sam pocetak odigro savrseno, suround, stop AoL..
digo si expo na otoku, al onda onaj jedan fajt morat cu pogledat rep jer nije mi bilo jasno a i rakec se zacudio, imo sam scrollove puno gargsa i sve i zgubil, poslije toga je piljenje u mozak, DH lvl5 Panda lvl 5..
a ovi ostali su plod moje gluposti xD (al fora je i ovaj drugi ja njega suround on odma se vrati i stigne mi zaglavit heroja)
e da i kazem za treci TR close spawn, uzmem DL i gulove doleti DH ja ga suround sa 3 gula a poslije sa 999999 gulova ga nisam mog xD
gg RAREC al revans ce bit zajeban bez brige

@Prime ma nije nejde noob archere zato me i dobiva cudne su ove huntse...
jos nisam prokuzio sta vs toga, mada bi ja vs rakeca uvijek iso fiendse jer to nezna on xD

Milac
8th November 2007, 10:32 AM
sta vs hunts? pa mozes fiends (kuzis, piercing attack :D) a mozes i gohule pa skidas jedan po jedan hunt (suround, ubij, digni skelet, ubij sljedeceg)

iss mestar, pa ti nista neznas :D

mestar
8th November 2007, 10:35 AM
jebote ovaj milac je stvarno gosu xD zas ne igras sa UD ?
gle nemres hunte sam tak ubijat sa gulima moro bi stvarno mass velki napravit a to se ne isplati, ma neka ovih dana rakec ce dobit po slatkoj guzi samo cekaj da se skuliram malo xD xaxaxax
ja volim rakeca da ne bi bilo i on voli mene mi se volimo a placebo to gleda xD

4N.Loveyall
8th November 2007, 12:42 PM
jebote ovaj milac je stvarno gosu xD zas ne igras sa UD ?

on sa und on josh nezna ni sa orc a kamoli sa und :D

mestar
8th November 2007, 01:05 PM
pwned.. xD

rapeMe
8th November 2007, 03:41 PM
Milac ne dam ja da mi ubiju huntse tako lako :) sa gulovima me moze samo surr i nista vise : )
eh sad kad bi gosu mestar uzeo bube i destro dobio bi me 10/10 100% zato sto jednostavno ne znam kako da igram vs te tact. blah UD SUX

mestar
8th November 2007, 07:21 PM
lol kako neznas bre xD
vs buba svaba..
Ides DH edes mi u bazu i popapas svu manu ili na kripu jos bolje..
nakon toga kripas malo do lvl 2 DH i onda umes nagu nades me i ubijes 2 fienda sigurno..nakon toga ja moram vratit ta dva fiendsa pa mi tech uzasno kasni..i nakon toga sam zgubio..
samo moras ubit par fiendsa na pocetku..
jer UD kad igra tako igra 4-5 fiendsa i 3 heroja i destro e ak sve to ima u normalnom vremenu tj onak kak je zamislio si jebo jeza jer je puno jaci..fiends>dryde destro>bears, a naga==dead odma sa triple nuke al ak to sve kasni onda je obrnuto imas vise dryada i dovoljno bearsa da ti nemrem na heroje focus jer sam inace dead...eto ga.
znaci samo ubit 2 fiendsa xD

pRiMe
8th November 2007, 07:26 PM
Ja sam mu dao objasnjenje kako mym]moon ownovao mouz.philbota (zato sto mouz.philbot igra samo fiend strat) dh mana burn archers onda kotg entangle i dalje massujes dryade i medvede a napocetku bi trebalo da ga usporis totalno sa dh+kotg tako sto mu ubijes nekoliko fienda.

mestar
8th November 2007, 07:55 PM
pa da ubijes 2 fienda dobio si 70%