PDA

View Full Version : Regulamin



Lukass
21st January 2007, 08:14 PM
Na tym forum piszemy tylko o Polskich adminach/modach. :P

Jeżeli chcesz komuś podziękować za pomoc nie wahaj sie ! Dlaczego ?? ponieważ najaktywniejsze osoby będą nagradzane.

Chcesz aby to forum było leprze nie wahaj sie powiedzieć kto robi coś aby było inaczej. Pamiętaj to tez twoje forum/serwer wiec zrób wszystko aby stawało się coraz leprze

W tytule każdego tematu proszę zamieścić acc osoby do której ma się sprawę :) lub której zachwiane komentujemy

Kiel
21st January 2007, 08:29 PM
A cos innego niz podziekowanie moze byc? Chcialem zapytac czy Lucky mnie i innych olal czy cos, gdyz powiedzial ze wszystkim ktorzy chcieli dal podpiski pod avkiem, a mimo iz ja stworzylem osobny temat w tej sprawie nadal go nie mam. Troszke mnie to dziwi i nie ukrywam ze irytuje.

Lukass
21st January 2007, 08:30 PM
Hehe dobry pomysl mogą byc tech pytania :) aha i ze względu na specyfike forum kazdy nowy temat musi zostac zakceptowany przez moderatora :)

Kiel
21st January 2007, 08:32 PM
Brzmi niezle, a co do akceptowania. Czy najpierw mamy zakladac temat i czekac na potwierdzenie od moda czy najpierw spytac o pozwolenie a pozniej zakladac temat? Dla mnie przynajmniej jest to dosc istotne, dzieki temu mozna uniknac pozniejszych niedomowien.

Lukass
21st January 2007, 08:35 PM
Brzmi niezle, a co do akceptowania. Czy najpierw mamy zakladac temat i czekac na potwierdzenie od moda czy najpierw spytac o pozwolenie a pozniej zakladac temat? Dla mnie przynajmniej jest to dosc istotne, dzieki temu mozna uniknac pozniejszych niedomowien.

Piszesz temat lecz go nie widac do czasu do kiedy nie zostanie zakceptowany przez moda/admina

Kiel
21st January 2007, 08:36 PM
Ok, brzmi sensownie :)

Odolan
21st January 2007, 10:33 PM
No tak, ale nie wydaje mi sie ze ktos tu bedzie chwalil adminow/modow bo przez niektore osoby na tym forum zostanie to uznane za lizodupstwo. Raczej znajda sie tu oskarzenia typu: Prosze pana GoT napisal na forum: "kurwa, dupa i chuj", albo Prosze pana chcialem naskrazyc na GoT'a bo napsial ze jest rasita a w naszej konstytucji jest napisane ze nie mozna byc raista xD prosze o zabranie mu moda :D joke ofc, zobaczymy co tu sie bedzie dzialo po jakims czasie.

Aha ja bym dodal, ze zanim ktos pisze o adminie bo zrobil cos nieladnego to podal dowod w postaci ss:)

Lukass
22nd January 2007, 08:25 AM
Wiesz Got bedą pisac nie bedą nie obchodzi mnie to :) wiec dalczego ten dział ??? po to aby raz na zawsze uciąć wszelkie głosy na temat tego iż urzytkownicy nie mają wpływu na to forum :)

@@ My dajemy Im narzędzie a czy będą go umieli umiejętnie używać, okaże się z czasem :)

Odolan
22nd January 2007, 08:28 AM
Rozumie i dobzre ze takei cos zostalo zrobione, wiecej afer nie bedzie :)

Kn0r3k
22nd January 2007, 04:04 PM
Ja proponuje żeby to forum bylo moderowane - i żeby wszystkie negatywne opinie były cenzurowane....
Czyj to pomysł?? Kto sobie musi podnieść samoocene??
Aa, i oprocz tego wnioskuje za odwołaniem MadMaxa - bo za rzadko bywa na forum :D
Edytka2:
Nie umiem czytać - forum już jest moderowane :D

wiec dalczego ten dział ??? po to aby raz na zawsze uciąć wszelkie głosy na temat tego iż urzytkownicy nie mają wpływu na to forum :)
Ale szarzy użytkownicy nie powinni mieć wpływu na forum... Tutaj (na szczęście) nie panuje demokracja, użytkownicy tworzą forum, admini/modzi rządzą, taki system wszędzie się sprawdza. Czasami jakaś grupa userów zrobi afere - i dobrze, poradzi sobie bez tego działu - forum dalej sie trzyma, konieczności większych zmian nie widać. A tak mamy topic do słodzenia

Lukass
22nd January 2007, 06:10 PM
Ja proponuje żeby to forum bylo moderowane - i żeby wszystkie negatywne opinie były cenzurowane....
Czyj to pomysł?? Kto sobie musi podnieść samoocene??
Aa, i oprocz tego wnioskuje za odwołaniem MadMaxa - bo za rzadko bywa na forum :D
Edytka2:
Nie umiem czytać - forum już jest moderowane :D


Zastanów sie co ty piszesz, jeżeli tak by było to cale forum dzialało by w ten sposób. Co chcesz mozesz napisac w dysk ogólnej czy gdzie Ci sie to zywnie podoba. Wiec po co moderowac ?? po to aby nie bylo tutaj tematów typu " o co tutaj chodzi" itp.



Ale szarzy użytkownicy nie powinni mieć wpływu na forum... Tutaj (na szczęście) nie panuje demokracja, użytkownicy tworzą forum, admini/modzi rządzą, taki system wszędzie się sprawdza. Czasami jakaś grupa userów zrobi afere - i dobrze, poradzi sobie bez tego działu - forum dalej sie trzyma, konieczności większych zmian nie widać. A tak mamy topic do słodzenia
inteligentna wypowiedz <gratki>

@@@ jeszcze jedna "za" po co powinno byc to forum ?? to aby rakie posty w ktorych bedzie miał ktos cos do powiedzenia na temat "naszej" pracy oddzielic od postów typu : Co dzisiaj jadles na kolacjie

Kn0r3k
23rd January 2007, 02:02 AM
Ahhh, dziękuję, dziękuję.
Ale zobacz te 3 tematy - samo słodzenie :D, aż tak potrzebujecie żeby ktoś doceniał waszą prace?? Smutne :(

Lukass
23rd January 2007, 08:00 AM
Ahhh, dziękuję, dziękuję.
..... aż tak potrzebujecie żeby ktoś doceniał waszą prace?? Smutne :(

Wiesz co jest smutne ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem. :-) kilka postów wyżej napisałem :


@@ My dajemy Im narzędzie a czy będą go umieli umiejętnie używać, okaże się z czasem :)

Kiel
23rd January 2007, 08:32 AM
Skoro ktos dobrze wykonuje swoja prace to czemu nie napisac, ze to doceniamy? Czyzby zazdrosc przemawiala przez Ciebie Kn0r3k'u? Poza tym dlaczego faszystowskie Niemcy, komunizm w Polsce i na swiecie upadl? Tam byla cenzura ... i czy to pomoglo? Watpie ...

Poza tym skoro na forum nie wolno by bylo pisac wlasnych opinii to po co wlasciwie forum?

lookingforwad
13th February 2007, 08:32 PM
hi how can i close firewall ?

Lukas_
13th February 2007, 09:47 PM
hi how can i close firewall ?

lol:D ludzie potrafia rozjebac <lol2>

Odolan
13th February 2007, 09:54 PM
hi how can i close firewall ?

banned for week