PDA

View Full Version : [FAQ] Port 6112, Error Sund oraz pare Innych



Lizz4rD
7th January 2006, 06:39 AM
Zaczyna minie już irytować why disc etc na w3 wiec zrobię takiego FAQ dla Polaków z neostrada i w siec bo zdzierżyc nie mogę ^^

w trakcie gry wyskakuje ci "połącznie zostało przerwane"
przyczyna:
masz FW ? odp : tak! >>wyłącz (bądź jak tak bardzo się boisz udostępnij w FW port 6112)
nadal wyskakuje ??
przyczyna:
nie masz zew ip odp: tak! >> propos admina zęby ci przekierował port 6112 na TWÓJ KOMPUTER (twoje we ip) nie na cala siec //
albo jeśli sam jesteś adminem wejdź w parametry modemu i tam ustaw przekierowywanie (virtual erv albo NATP-czy coś podobnego ;p)

nadal wyskakuje ?? odp: tak! wejdź w opcje w3> gra> i tam masz port jeśli jest inny niż 6112 to zmień go właśnie na 6112.

nadal wyskakuje?? tak ! odp: no to masz problem :p ja ci już nie pomogę


teraz error najczęściej spotykane na w3 to wlanie error sund/elf/talons/arch/mpg etc

masz cos tkaeigo: tak! odp: niestety reinstalacja sterowników bądź w3 proponuje zacząć od sterowników

masz zła wersje w3 jak się łączysz z EBN ?? tak! odp: scignij instalera z eurobattle.net i zainstaluj jeśli to nie pomoże to reinstaluj w3 (nie instaluj żadnych patchy, ściągnij instalatora i go zainstaluj)

Chcesz grac na org i na xpamie?? tak! odp: xpama uruchamiasz przez skróty stworzone przez instalatora a oryginalna przez war.exe w katalogu z gra (niestety po każdym wejściu na org musisz dodawać od nowa bramkę bądź instalować (custom) instalatora (loader bez no-cd crack)

jeśli ci wyskakuje error przy ładowaniu się gry to znaczy ze albo masz mh (stara wersja) albo ze masz zjebanego w3 :P rozwiązanie ściągnij nowego MH !! :D
a propos mh, widziałem gdzieś stuffa do wykrywania mh na erv tylko nie pamiętam gdzie jak znajdę to wam podrzucę ;P

Lukass
12th August 2006, 11:39 AM
.....popors admina zeby ci przekierowal port 6112 na TWOJ KOMPUTER

Ja tylko dodam od siebie ze masz poprosić admina twojej sieci, (jest to osoba której płacisz za dostęp do Internetu) a nie admina Eurobattle.net takiego jak Ja. :)

ZgnilyCzeresien
1st March 2008, 04:06 PM
masz FW ? odp : tak! >>wyłącz (bądź jak tak bardzo sie boisz udostępnij w FW port 6112)
I mam takie pytanie jak dodaje port 6112 do FW to co mam zaznaczyć UDP czy TCP ?? aha i czy także wyłączyć antywirus bo on też chyba ma FW
Mój antywirus : AVG Free Edition
Pomużcie!!

pec
1st March 2008, 04:10 PM
Oba.