PDA

View Full Version : .approved Jebo sam vam majku boga oca



BloodMen
15th September 2015, 03:26 PM
Jos jedan game budem li izgubio rad retarda maloumnih jebat cu vam sve po spisku a izmedju ostalog jokeru Retardu mali dali te 3 gejma outpicka isti decko i owna night^^stalker? jesi li normalan ti najlosiji igrac vas ownucka ko male zvecke . To je to vidi se da ste svi postali bolidi Svaka cast Aletu i Mysticu u zadnja 2 mjeseca su vrhunski igraci nzm koje bolji ali High Five za vas , Mico nzm brate ali eto volim igrat s tobom rad flejmanja i tako to drag si mi . Fiko ne igras akashu snipera i nzm koga jos rad hotkeysa. Ja jednostavno vise ne mogu da igram retardirane gejmove u kojem mi keka dominira ili BOROVJE?!

jeandarc
15th September 2015, 04:57 PM
???

Fika[F]
15th September 2015, 05:23 PM
probably on his period :/

J0k3r^
15th September 2015, 05:37 PM
NE DIRAJ MI DEAD OCA??????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD e moj dejane... I ti si otisao po kurcu.. gg wp

MYSTIC.
15th September 2015, 05:45 PM
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ahahahhhhhaha vristi kumanovoooo

[32ReD]Fau_1
15th September 2015, 05:52 PM
Ne znam zasto se coek ne moze vise opustiti uz partiju dote? "Sere jedan, sere drugi..." Vecito neke svadje, budalastine, BALKAN FOREVER! ! ! Naravno i ja mrzim kad peglam game pa mi neki retard nema npr. 40 min dager sa eartom, tide-om, il' ga nema nikad u nijednom fajtu... Ali, neki likovi preteruju sa ppl "glume ludilo!" Moze Ale, Stalker, Drke, Mystic (kad je napaljen), RayAllen,... da kazu nesto o ppl doti... Ostali STFU! ! ! Igrajte i uzivajte. Nema potrebe za vikom-galamom, i ovako nas ima malo, a cini mi se da je i kasno za ppl "ZLATNO VRIJEME DOTE JE PROSLO" (nazalost):bless: Dr. Fau :tiphat:

Keka
15th September 2015, 06:03 PM
Kakav si ti umobolnik u stvari :D

BloodMen
15th September 2015, 09:53 PM
Fau_1;1630275']Ne znam zasto se coek ne moze vise opustiti uz partiju dote? "Sere jedan, sere drugi..." Vecito neke svadje, budalastine, BALKAN FOREVER! ! ! Naravno i ja mrzim kad peglam game pa mi neki retard nema npr. 40 min dager sa eartom, tide-om, il' ga nema nikad u nijednom fajtu... Ali, neki likovi preteruju sa ppl "glume ludilo!" Moze Ale, Stalker, Drke, Mystic (kad je napaljen), RayAllen,... da kazu nesto o ppl doti... Ostali STFU! ! ! Igrajte i uzivajte. Nema potrebe za vikom-galamom, i ovako nas ima malo, a cini mi se da je i kasno za ppl "ZLATNO VRIJEME DOTE JE PROSLO" (nazalost):bless: Dr. Fau :tiphat:
Znas li ti fau tko sam ja?

.27.
15th September 2015, 10:47 PM
English on forum ! Too many non-english threads already

NiGhT^^StAlKeR
16th September 2015, 09:59 PM
dobar topic xD