PDA

View Full Version : Pozdrav



pevaljka
22nd July 2015, 01:43 AM
Želim pozdraviti sve igrače u ss s kojima sam igrao budući da sam unv zbo low skill i nisam prošao trail. Bilo je zabavno igrati s vama i želim vam puno uspješnih games. ;)

Fika[F]
22nd July 2015, 12:04 PM
reaply za mjesec dana kralju, pogledaj malo kako se šta treba igrat, pročitaj koji guide

neke esencijalne stvari, tipa da uzmeš bocu za mid - neznaš, malo više znanja i bićeš dobar

pevaljka
22nd July 2015, 12:40 PM
Vidiš Fika nije problem što si ti mene unv, jer si bio obs u game. Problem je što kao obs ne možeš pročitati što se tipka u chatu. Meni je rečeno da idem top solo. Nakon što sam uzeo iteme rekli su mi da idem solo mid. Sad ti meni reci kako sam mogao uzeti bocu s 0 golda koje je bitna za mid. I doista boca solo top je noob item, šta ne? Neću postati repley nikakav više. Ovdje sam odigrao 40 games od toga 99% supp. Ako sam loš sada bit ću loš i za mj dana i za 5 godina. Nije me više briga. Samo ima jako loših kapetana i očajnih picova. Ne smatram sebe noob igračem ali kao supp ovdje igrati je jako nezahvalno. Naravno da sam fail u igri dosta puta kao supp. Zar drugi nisu?? Svi griješe pa i top igrači. Nitko nije bot robot u doti da odigra apsolutno savršeno sve bez greške. Ako je pick dobar win ćeš ako nije gubiš i to je to..A što se itema tiče rečeno mi je da ih sastavim jer slušam što mi se govori.

Fika[F]
22nd July 2015, 01:09 PM
pa nafarmaš bocu za 4 minute max, ako ne možeš, opet ti fali skilla

nemoj tražit opravdanja, i nećemo sad raspravu tu rasplest

pevaljka
22nd July 2015, 01:31 PM
Na midu je jako teško farmati protiv Zeusa koji te haras stalno i udara 1 po kripovima, a bocu sam imao. No kako ti reče nećemo ovdje raspravu plesti. No vidiš Fika nije problem što si bahat, arogantan i što često power abuse i mute igrače bez potrebe, te koristiš del ban za nekoga tko je ban dobio od tebi sličnog, jer su pravila jasna. Problem Fika je što si ti elementarno nepismen, a voucer si ovdje. Kao voucer čitati tvoj neznaš ili neznam stalno je neukusno. Tako da ja sada tebe naučim da se jebno neznaš, neznam piše kao ne znaš i ne znam što bi kao voucer ovdje trebao znati. I ti me ne trebaš učiti doti i items na nekru, jer ih jako dobro znam. Ne znam što odgovaraš uopće na moj post, jer sam samo pozdravio igrače ovdje i nisam ni riječ rekao protiv ikoga niti tebe spomenuo. Ali unv me zbog toga neka ti bude, jer me iskreno nije briga, kao što rekoh ne smatram se low igračem niti nobom. Tako kad popraviš malo svoj način pisanja i sazriješ kao čovjek, možda shvatiš što ti želim reći, iako nisu svi krivi što imaju 8 razreda osnovne ili samo srednju školu, iakao smatram da su tu mogli naučiti elementarnu pismenost, ali ti si vjerovatno igrao dotu tada umjesto učio pisati i opet te neki igrači kao goblin naprimjer pojedu za doručak ;)

.27.
22nd July 2015, 02:30 PM
talk english please
maybe i can help you

pevaljka
22nd July 2015, 02:36 PM
Hy 27 i am unv because fika wanted that. Reason is i didnt get bottle on necro mid. Not because i didnt wanted it is because my capt told me to go top solo and i already bought items. Then he changed his mind and told me to go mid and i didnt had bottle against zeus who haras me with 1 power. I get bottle late. Also team told me to go blaid mail and other items and i listen to them. I just sayed good by to ss players and didnt talk to fika anything and he just join and told me to post replay after month and i dont want to post it becasue i played here about 40 games like supp and only 3 games 2x caos knight and once necro. I dont care about his opinion and dont cry i am unv but i think like supp player i am not horror.

.27.
22nd July 2015, 02:41 PM
So you wanna stop playing here,or you want another shot ?
You are so-so as skill lvl,but u play support all the time the and listen,and ur ok guy. I dont mind you being around :)
but if fika unvouched you,he had his reasons,i'll try to talk to him.

pevaljka
22nd July 2015, 02:47 PM
If i deserve to play here ok. I dont want forceing anything. If ppl dont want me here then just unv me and ok;)

.27.
22nd July 2015, 02:50 PM
We will discuss in private about this,will tell you our decision till tomorow or so :)

Fika[F]
22nd July 2015, 02:55 PM
Na midu je jako teško farmati protiv Zeusa koji te haras stalno i udara 1 po kripovima, a bocu sam imao. No kako ti reče nećemo ovdje raspravu plesti. No vidiš Fika nije problem što si bahat, arogantan i što često power abuse i mute igrače bez potrebe, te koristiš del ban za nekoga tko je ban dobio od tebi sličnog, jer su pravila jasna. Problem Fika je što si ti elementarno nepismen, a voucer si ovdje. Kao voucer čitati tvoj neznaš ili neznam stalno je neukusno. Tako da ja sada tebe naučim da se jebno neznaš, neznam piše kao ne znaš i ne znam što bi kao voucer ovdje trebao znati. I ti me ne trebaš učiti doti i items na nekru, jer ih jako dobro znam. Ne znam što odgovaraš uopće na moj post, jer sam samo pozdravio igrače ovdje i nisam ni riječ rekao protiv ikoga niti tebe spomenuo. Ali unv me zbog toga neka ti bude, jer me iskreno nije briga, kao što rekoh ne smatram se low igračem niti nobom. Tako kad popraviš malo svoj način pisanja i sazriješ kao čovjek, možda shvatiš što ti želim reći, iako nisu svi krivi što imaju 8 razreda osnovne ili samo srednju školu, iakao smatram da su tu mogli naučiti elementarnu pismenost, ali ti si vjerovatno igrao dotu tada umjesto učio pisati i opet te neki igrači kao goblin naprimjer pojedu za doručak ;)

lol, ajde naberdo ceraj se, imas 1 cs po minuti protiv zeusa sa nekrom, KOJI JE JACI NA LANE

moj odgovor je bio dobronamjeran btw

BloodMen
30th July 2015, 11:44 PM
Unvouched, your just low when u improve feel free to post revouch req..