PDA

View Full Version : itiraf ve rica

AyrikVadi
16th March 2015, 05:55 PM
Bir süredir mh kullanıcısıydım. Şu son 4-5 gündür dota oynayamıyorum. Mh'yi bilgisayarımdan tamamen sildim, bir daha kullanmayacağıma söz veriyorum. Son açtığım hesap "AyrikVadi" ve isterseniz kontrol edebilirsiniz. Mh kullandığımı düşündüren bir şey olursa ip ban yemeyi dahi kabul ediyorum. Lütfen banımı kaldırabilir misiniz? Ne tür bir ban olduğunu da bilmiyorum gerçi ama sanırım sizden kaynaklı. Aynı ağda farklı bilgisayarda oynanabiliyor fakat bu bilgisayarda oynayamıyorum. Gproxy ile eurobattle'a giriş yaptığımda "Your connection battle.net has been lost." hatasını alıyorum. Sizden tek ricamdır engeli kaldırmanız. Bir daha hakkımda şikayet almayacağınızdan emin olabilirsiniz.

AyrikVadi
16th March 2015, 06:44 PM
Kullanıcı adı: ParalelYapi
Farklı hesaplarla birkaç yıldır
pHu^^thAi
Maphack

Açıklaması da üstte yazdığım. Unban isteği açma rehberini geç okudum.

KeMCek
16th March 2015, 10:50 PM
Ip lock yemiş olabilirsiniz. O yüzden şu anki pc den giremiyosunuzdur.

Sizi banlayan kişi lagabusede bir moderatör. Kendisiyle irtibata geçip kısa sürede bilgilendirme yapabilirim. Normalde lagabusenin sitesine unban isteği açmanız lazım ama kendisiyle konuşup durum hakkında bilgi almadan banınızı açamam. 2 gün içinde buraya sonucu yazarım.

NomeNntus
18th March 2015, 11:23 AM
Mh cezasının hiç bir şekilde affı yoktur

AyrikVadi
18th March 2015, 10:06 PM
Affetmenizi istemedim. Bir süredir hileli oynadığımı ve oyundan zevk almadığımı, alışkanlık olduğu için oynadığımı fark ettim. Hilesiz oynayacağımı bildirdim. Hilesiz oynamama müsade edilmesini rica ettim. 3 4 yıldır bilgisayarımda duran bir şeydi, sildim ve kullanmayacağımı söylüyorum. Taktir sizin. Kolay gelsin.

KeMCek
19th March 2015, 01:13 PM
Durum hakkında bilgi aldım. MH affedilmez bir cezadır. Hani küfür edersin oyunu bozarsın tamamda MH kullanmanın affı yoktur. Bende dahil 3 kişi bu konuyu tartıştık. Ceza süreniz bitene kadar banınız kaldırılmayacak. İyi günler dilerim.

:tclosed: