PDA

View Full Version : dota oyun kurmak

darkwoolf
20th January 2015, 10:07 PM
ben dota da oyun kurmak istiyorum host olmak bana nasıl oyun kurabilecegimi anlatabilecek birileri var mı stats dota seklinde kurmak istiyorum eskiden hostluk yapıyordum ama 3 yıl kadar ara verdim lagabuse ve stats dota olarak 2 bot var sanırım suan lagabuse deil de stats dota botundan nasıl oyun kurabilecegimi anlatırmısınız yada anlatan bi link verirseniz sevinirim

darkwoolf
20th January 2015, 10:09 PM
birde artık tr bot yok mu yada tr oyunlar kurulmuyormu hiç 1 haftadır hiç tr dotaya rastlamadım her tarafı kaplamış gavurlar :D türk oyunlarına nasıl ulasırım

NomeNntus
20th January 2015, 10:23 PM
Malesef ki Türk oyuncularda yüksek derecede azalma var tabi bu azalma Tr oyun kurulması anlamında yabancı oyuncular ile birlikte oynuyorlar bizim kendi botumuzda oyun kurmak isterseniz forumumuzda açıklama bilgilendirme mevcut Pd bottan oyun kurmak isterseniz /w playdota.eu !pub veya priv (oyun ismi) komutunu kullanarak kurabilirsiniz

darkwoolf
20th January 2015, 10:33 PM
bizim kendi botumuzdan oyun kurmanın anlatımı nerde var acaba link verebilirmisin cevabın için teşekkürler

NomeNntus
20th January 2015, 10:41 PM
!gopub komutunu kullanarak bizim botumuzda oyun kurabilirsin fun map için ! Map (map ismi) ! Gopub (oyun ismi)

KeMCek
20th January 2015, 10:59 PM
http://eurobattle.net/threads/196150-T%C3%BCrkiye-Ligi-ve-Bot-Kullan%C4%B1m%C4%B1-Hakk%C4%B1nda bu linkten bot bilgisine ulaşabilirsiniz.