PDA

View Full Version : unban

the_wolwes
2nd August 2014, 10:18 PM
Merhaba
Arkadaslarla herzaman dota oynamaya gittigimiz bir cafe var your acc has been locked yazdi hesabımda sanırım kafede kullanılan maphack de dolayı ki ben kullanmadım
kyo akuma_ garuda66 hic birinde mh kullanmadan acc larım kapandı neyse efendim bugun arkadaslar yine gidelim dedi belki düzelmiştir gittik
yeni acc alim dedim
red_dragon diye orada girdim yine locked falan yazdı
eve gittim aynı acc la evde girmeyi denedim
bu sefer direk locked yazmio sayfaya girio 5 dakka sonra locked dio
hic mh ye bulasmamıs evdeki ip nasıl banlanıyor
lütfen banı kaldirirmisiniz ?

NomeNntus
3rd August 2014, 05:34 PM
Maphack üzerinden verilmiş cezalar ne yazık ki kaldırılamıyor

KeMCek
3rd August 2014, 05:59 PM
Merhaba
Arkadaslarla herzaman dota oynamaya gittigimiz bir cafe var your acc has been locked yazdi hesabımda sanırım kafede kullanılan maphack de dolayı ki ben kullanmadım
kyo akuma_ garuda66 hic birinde mh kullanmadan acc larım kapandı

Anladığım kadarıyla oynadığı kafeden kaynaklı bir sorun yani Maphack kendi kullanmamıştır ama ip yüzünden banlanmış olabilir.

the_wolwes
3rd August 2014, 07:31 PM
ben maphack kulanmadım ki mh den ceza alayım kardesim once dikat edelim konuya
akuma_ iori iori_yagami garuda66 red_dragon
hepsi durduk yere loocklanio has been lost dio
evdeki ip den nicke girim dedim kafede bir sorun vardır dedim simdi evdeki ip de lock yedi daha oyun atmadan mh nasıl kullanabilirim ?
tüm verdigim hesplara bakılsın tek mh kullanımı tesbit edilirse omur boyu ban atsınlar raziyim
ama haksız yerede koyuyor adama

NomeNntus
3rd August 2014, 08:20 PM
Yanlış anladınız kimse size Mh kullandınız demedi diyemez de fakat Siz kullandınız veya kullanmadınız maphack adı altında ceza aldınız ise bu cezanın kalkması mümkün değil. Yinede kontrol edelim lakin dediğim gibi.

the_wolwes
4th August 2014, 01:14 AM
http://eurobattle.net/threads/197394-Banned-for-maphack-me

bakın buradada hemen hemen benzer bir olay arkadasın basına gelmiş banı acilmiş ama bu arkadasın pc cinde mh ekliymiş bende oda yok nasıl ip ban adigimi hayla idrak edemedim
bende tek ekli olan anti mh tool baska bir program yok
weplaes dende piskos nicki ile oyniyorun 1400 oyun attim mh olsa simdiye orda kalirmiydim sizce
emektar uyesiyim :D

NomeNntus
4th August 2014, 01:33 AM
Anlıyorum konu hakkinda biraz daha inceleme yapıp en kısa sürede cevap verelim sizde bu arada bilgisayarınızı tamamen temizleyerek işinizi sağlama almanızda fayda var