PDA

View Full Version : Oyuna girdiğinizde "your connection has been lost" hatası alanlar

Nightmaster
10th May 2014, 09:45 AM
Merhaba arkadaşlar
Öncelikle bu sorunla karşılaşan çok kişi gördüm ve çoğu kişinin bu sorunu çözemediğini biliyorum nasıl çözüceğinizi belirtmek istedim.
Çalıştır ' dan ->Regedit->HKEY_CURRENT_USER->Software->Blizzard Entertainment->Warcraft III bölümünü buluyoruz ve burda bulunan dosyaların veri kısmına bakarak diablo III yazıp yazmadığını kontrol edin zaten bu hatayı alanların genelinde burda diablo III yazdığı için atılıyorlar.

yapmanız gereken sadece değiştire basarak diablo III kısmını silmek olucaktır.Eğer hala sorun yaşayan varsa teamviewerdan halletmeye çalışırım özelden bana ulaşmanız yeterli olucaktır.

LNALandSketch
26th June 2014, 12:53 PM
Aynı sorunları bende yaşıorum şuan.Dediginiz yere kadar hepsi tamamda Warcraft III bölümünde diablo III yok onu nasıl yapıcaz lütfen yardım.
Şimdiden Teşekkürler.

Nightmaster
26th June 2014, 02:38 PM
bana özel mesajdan ulaşın boş oldugum bir vakitte teamviewer dan yardımcı olurum

ugurcan3535
2nd July 2014, 07:15 PM
BENDE GIREMIYORUM ORDAKI HERSEYI SILDIM GENE AYNı yardımcı olurmusunuz?

balkeslee
22nd July 2014, 11:26 PM
ben de aynı hata var yarım lutfen ..

Avexis61
15th November 2014, 09:18 AM
dostum gproxyle giriyorum hep ama en sevdiğim oyuna girince hemen atıyor girdiğim an, dediğiniz yere baktım diablo ııı diye birşey yok walla kanser etti niye atıyor bu beni dc ediyor.

.SaLiH.
15th November 2014, 12:56 PM
GProxy ile giriyor olabilirsin ama dogru versionun oldugundan emin misin? Lutfen herhangi bir kanalda iken !v yazip sana "GProxy" adli kisisinden gelen Yesil yaziyi buraya yazabilirmisin? Gproxy++ Version 9 XPAM edition yazmasi gerek.

Kurdugun map "Troll and elves final.w3x" buydu simdi mapin bozuk oldugunu dusunerek yeni map yuklettim. Mapin ismi Troll and Elves Final Version.w3x
yani artik !map Troll and Elves Final Version.w3x yazmalisin sonrada !pub < oyun ismi > olarak publamalisin . Ayrica bot kullanimi ogrenmek icin buraya bakabilirsin...
http://eurobattle.net/threads/196150-T%C3%BCrkiye-Ligi-ve-Bot-Kullan%C4%B1m%C4%B1-Hakk%C4%B1nda

Avexis61
15th November 2014, 04:01 PM
Teşşekkürler.