PDA

View Full Version : unban lutfen w3 pros

pharmax
18th April 2014, 09:34 AM
oyun niki:dark_crawler
adam oyunumuza girmiş bize saydırıyor daha oyun başlamadan daha lobbydeyken kufur ediyordu ben hosttum yanı cvp verdik diye suclu mu olduk sayın mod arkadasım w3pros 2 yıllık accountum var dengesiz adam illa ki bir oyunda cıkacaktır kabak niye benim başımda patladı ki bi ekran goruntusunden 1 haftalık lock yemışım tamam onun duzeyıne gırmemem gerekiyordu ama saat gecenin 12sinde adam durduk yere bize sovunce insanın sabrının da sınırı var oyunun lobby konusmalarını okumanızı talep ediyorum

http://dota.eurobattle.net/la/forum/index.php?action=gameinfo;sa=game;gid=5460286

RheapeR
18th April 2014, 01:22 PM
Merhabalar..

Bot banlarıyla alakalı, botun kendi sitesine unban isteği bırakmanız gerekmekte. Şu anda sadece server banları ve Türkiye Resmi Botuyla oynadığınız oyunlarla alakalı işlem yapıyoruz.

Bilginize.

pharmax
18th April 2014, 02:32 PM
Server bani bu lagabuse bani değil w3pros banlamiş

NomeNntus
18th April 2014, 04:35 PM
Tahrikte olsa her ne olursa olsun küfür etme hakkı kimseye doğmaz 2. ihlalden dolayı 1 hafta ceza almışsınız 23.04.12 tarihinde açılacaktır aksi bir işlem malesef mümkün değil son karar tabiki wc3pros'a ait.

WC3PROS
18th April 2014, 10:05 PM
Merhabalar

Küfür durumlarında değerlendirme yapılırken ALL Chat veya genel lobi kontrol edilerek ceza veriliyor ki zaten bunda SS mevcut.

Ceza indirimi ve kaldırması yapılmayacaktır, üzgünüm.

:tclosed: