PDA

View Full Version : oyunlara almıyorlar

yawhehe
3rd February 2014, 10:54 PM
beni tr oyunlara almıyolar sebebide biliyorsunuz hesabım suanda banlı bende yeni acc actım statları cok iyi mh odugumu dusunup tr oyunları almyor özellikle biri ss var bende sen mh sin diyor hic bi oyuna aldırmıyor eu oyunlarında zevki yok girmek istemiyorum adama foruma koy diyorum mh sin diyo attırıyo sizce ne yapmalıyım ?

WC3PROS
4th February 2014, 02:11 AM
Çok uzun zamandır LA botlarında Mh kullanan Türk oyuncularının sayısı fazla olduğu için artık kafalarında TR ise kesin MH'dir mantığı oluşmuş ve kimse temiz olsanda almak istemiyor. Yani ya eski bir hesabın olacak ki SD'ne baktığında güven duyup seni alacak ya da tanıdığın arkadaşların olacak o şekilde oyunda kalacaksın. Onun dışında sana önerebileceğim birşey yok diyebilirim.

NomeNntus
5th February 2014, 01:08 PM
Basit bir yöntem daha var aslında arkadaşımda aynı sorunu yaşamıştı kendi oyununuzu kurup oynamayı deneyin ister genel oyuncu olarak ister TR olarak ayarlayabilirsiniz veyahut sizde veya arkadaşınızda eski bir hesap varsa onuda kullanabilirsiniz.

yawhehe
7th February 2014, 03:41 PM
teşekkürler öneriler için

keskin95
20th February 2014, 01:34 PM
Vallahi kardeşim bnde aynı sorundan muzdaripim ama diğer arkadaşların önerileri için teşekkür ederim...