PDA

View Full Version : oyuna girme sorunu [Çözüldü]

yengeful_spirit
15th January 2014, 07:17 PM
arkadaşlar ben oyuna tıklıyorum giriyormuş gibi oluyor ama ana sayfaya tekrar atıyor beni yeni mapide yükledim banda yokmuş normalde oyun atarken bi anda oyuna girememeye başladım ne sorun olabilir acaba şimdiden teşekkürler.

yengeful_spirit
15th January 2014, 07:40 PM
acil arkadaşlar kimse yokmu

WC3PROS
15th January 2014, 09:15 PM
1. Oyuna girmeden önce Gproxy'nin açın.
2. Oyuna girerken Battle.net yanındaki büyüteçten Eurobattle.net Gproxy seçtiğinizden emin olun.
3. Güncel haritanın olup olmadığını kontrol edin.
4. Bottan banlı mısınız, değil misiniz kontrol edin.

Bunları denedikten sonra tekrar yazarsanız yardımcı olurum.

yengeful_spirit
15th January 2014, 09:48 PM
1. Oyuna girmeden önce Gproxy'nin açın.
2. Oyuna girerken Battle.net yanındaki büyüteçten Eurobattle.net Gproxy seçtiğinizden emin olun.
3. Güncel haritanın olup olmadığını kontrol edin.
4. Bottan banlı mısınız, değil misiniz kontrol edin.

Bunları denedikten sonra tekrar yazarsanız yardımcı olurum.

ilk 3 ünü kontrol ettim zaten oyun sayfasına kadar giriyorum dota harici bütün oyunlara giriyor ama sadece dotada girip geri anasayfaya dönüyor bottan banlı olup olmadığımı nasıl kontrol edecem bilmiyorum ama ona bakamadım.

WC3PROS
15th January 2014, 09:58 PM
Bota !cb veya !checkban yazarak kontrol edebilirsiniz. Eğer sadece dota oyunlarına giremiyorsanız güncel gproxy'niz yok demektir. Sayfanın en üstündeki Installer kısmından tekrar yüklerseniz sorun çözülecektir.

yengeful_spirit
15th January 2014, 10:38 PM
Bota !cb veya !checkban yazarak kontrol edebilirsiniz. Eğer sadece dota oyunlarına giremiyorsanız güncel gproxy'niz yok demektir. Sayfanın en üstündeki Installer kısmından tekrar yüklerseniz sorun çözülecektir.

tekrardan kurdum dediğiniz gibi sorun çözülmedi gene deli olacam ya bot dediğiniz gproxy yi çalıştırdığımdaki çath bölümü deilmi

WC3PROS
16th January 2014, 12:30 AM
http://lagabuse.com/stats/player/1/yengeful_spirit

The player's ban will expire in 20 hours and 1 minutes.
Player was autobanned for [2 days] on [14-01-2014 18:31:58] in game [Tr Arem +1 !! #1].

Banlı olduğun için oyuna giremiyormuşsun. 20 saat sonra ban süreniz dolacak daha sonra dota oyunlarına girebilirsiniz. !cb - !checkban kısmını denememişsiniz :)