PDA

View Full Version : Problem s realm list



zamerovac
12th August 2013, 09:05 PM
prosim vas..ted jsem si nainstaloval war3 + datadisk, je to verze 1.26 + jsem stahl a nainstaloval toto: http://app2.eurobattle.net/download/index.php?id=143

1. spustim novy soubor na plose gproxy
2. spustim novy soubor euroloader

3. spusti se mi hra

4. klikam na battle net

a zde prichazi chyba..napise mi to, ze je chyba pripojeni..

V nabidce serveru neni eurobattle, drive jsem ho tam mel..ale uz si nepamatuju, jak se to nastavuje..


Poradite mi prosim jak se mam pripojit na server?

ACC jsem si vytvoril, ale zatim mi neprisel jeste potvrzovaci mail.

Jestli to nekdo umi zkontrolovat, tak prosim ACC: zamerovac a email: sima.ondra@volny.cz


Děkuji předem, rád bych si zahrál s váma.

Ondra

konovbrat
12th August 2013, 11:15 PM
momentálne je problém s vytvorením nových učtov pred dvoma dňami robili update kvôli falošným mail adresám a vytváraniu hromadných učtov, komplet im padlo, vytváranie účtov a aktivácia, teraz to ako tak ide ale ešte nechodia maily na potvrdenie konta, treba vyčkať, moderátori majú plné ruky práce s opravami, tak treba počkať jeden, dva dni
čo sa týka toho mailu na potvrdenie, pozri ešte či sa ti náhodou nepresunul medzi spam alebo do koša
a hra, skús ten installer inštalovať ako správca, čiže pravý klik na inštalačku a vyber možnosť ''spustiť ako správca''

efko.wbs
13th August 2013, 05:10 PM
1. klikni na tu lupu vedla tlacidla "battle.net" ak tak neni eurobattle.net tak chod do priecinku warcraftIII a spusti eurobattle.reg. Potom skus znova a vyber "eurobattle.net gproxy"

2. Ak chces napis mi acc nazov a heslo a ja ti ho vytvorim manualne.