PDA

View Full Version : To neni mozne pls help



mr.damvas
2nd March 2013, 10:08 AM
:eek: chtel bych se vas zeptat uz si nepamatuju jak sem to delal naposled ale vim ze sem s tim mel tezkej problem dostat tam tunovou gproxy ... z niceho nic mi zacal lagovat bnet i kdyz net 25 mb stabilita 98% upa ok ale debil sem si rekl ze to reinstaluju a ted mi to porad haze nejake erory kdyz uz sem asi po 7 reinstaloval cely warcrafty . tak kdyz nedam fixer tak se mi nenainstaluje ani ten full patch kdyz dam fixer tak se mi patch nainstaluje ale brana s proxy se jak kdyby nacte v poradku ale hodi eror file canot be read nebo tak neco. no ale napise ze instalace byla suckefull no a ted to nejlepsi kdyz dam spustit gproxy klikam jak debil na eurobattle net tak se mi neotevre a kdyz jo tak po zadani nicku a hesla na bnet tak jen to dopisu a zmacknu enter tak ne ze by me to pripojilo na bnet ale rovnou mi spadnou cely wary . NEVITE MI PLS NEKDO PORADIT ?

mr.damvas
2nd March 2013, 10:09 AM
jo co mi jeste prijde dost debilni tak jak toze musim ppouzit warregfixer na novou uplne cistou instalaci waru ?

mr.damvas
2nd March 2013, 11:44 AM
aha tak po usilovnem skoro 20 hodinovem hledani sem mozna nasel problem i kdyz ma english neni nic moc ale je to divne protoze ty knihovny mam nainstalovane ale melo by to byt tim snad to pomuze nejenom mne http://eurobattle.net/threads/184602-Gproxy-can-t-login-problems

mr.damvas
2nd March 2013, 01:24 PM
OK tak na tohle nemam naladu vsecko nainstalovany nvm proc me odkazuje update na plochu kde uz zadny war3 nebyl alekdyz sem ho presunul na tu plochu tak jel update + instal proxy a euroloaderu OK ale jen napisu heslo a nick tak misto do batllenetu me to posle do p....le teda hraju od prvnich verzi ale tohle sem do ted nevidel takovy problemy s instalaci U lol sice neni tolik hrdinu free a ani se neda dat deni ale radsi nez 4 dny se pokouset zprovoznit dotu si zahraju ten shit ... dota 2 se neda hrat s tema jejich debilnima updatama to plave delay 1 sec pfff

mr.damvas
2nd March 2013, 01:29 PM
My god tak se omlouvam i po pridani do vyjimek mi firewal stejne blokuje wary takze tady je chyba to sem fakt necekal PRO vsechny UPDATER I PO VYCISTENI REGISTRU A SMAZANI COKOLI Z WAR 3 STEJNE ODKAZOVAL NA PLOCHU KDE SEM JE MEL PUVODNE PROTO MI ORIGINALY NESLI V PROGRAMFILES OPATCHOVAT + I PO PRIDANI DO VYJIMEK VAM FIREWALL NEJSPIS BLOCKUJE NET !!! MUZES TU LOCK doufam ze to bude nekomu k necemu

Blind_Joker
2nd March 2013, 01:44 PM
Okay.