PDA

View Full Version : Unban BluEyes



achinachi
6th January 2013, 05:05 PM
"You are banned from that channel" Cand incerc sa intru pe romania. La cereri de banare nu ma vad :) stie cineva de ce nu ma lasa nenea botu sa intru? Sau l-am suparat si nu ma mai primeste? :)
Am inteles c-as fi primit level 0 (nu stiu ce inseamna sunt nou pe BNet) Nick ing: BluEyes
P.S. Nu zic ca's nevinovat, doar nu stiu motivul :)

MailMan
6th January 2013, 05:13 PM
Asta ptr. ca uber adminul rapboy da lvl 0 la toate conturile recent create ce le vede jucand pe RO xD... el zice ca toti cei carora le da lvl 0 in mod gresit o sa-i dea lui whisper dupa iar el o sa-si ceara scuze etc... de parca toata lumea nou venita ar tine neaparat sa joace aici (mai intai tre sa joci cateva jocuri ca sa vezi cum e, apoi decizi daca vrei sa joci sau nu aici; daca nu, te duci direct pe pd, asa cum cred ca s-a intamplat cu cativa din aia ce-au luat lvl 0 xD).
Oricum, da-i whisper lui rapboy si are sa-ti dea el lvl 1 inapoi.
N-ai pentru ce xD

achinachi
6th January 2013, 05:16 PM
Asa.... si daca s nou pe BNet inseamna ca tre sa-mi dea lvl 0 ? :) i-am dat whisper dar spre nefericirea mea este afk se pare. Multumesc de informatii mail :)

Mitix
6th January 2013, 08:49 PM
Vad ca ai 1...

-Decay-
6th January 2013, 09:05 PM
=)))))))))))))))))))))))
cea mai tare faza EVER=))
deci eu fac cont ca sa iau ban dupa 1joc si el tot da lvl0 la toti
AHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA
cea mai tare logica pe care am vazuto vreodata=))

deci mai pe romaneste: rapboy a facut liga privata si el decide cine sta si cine nu
ALL HEIL HITLAR!

rapboy
6th January 2013, 11:22 PM
Merci Decay :*
Cand o sa am accesul necesar sa pot interzice multi-accounterii/map hackerii/orice alte nereguli incalcate, nu o sa mai recurg la aceasta metoda barbara. Pana atunci, din peste 200 de level 0 pe care le-am dat, maxim 10 m-au contactat si m-au lamurit ca nu sunt undercoveri. Sper ca am lamurit niste aspecte, cui nu-i convine astept sugestii mai eficace.