PDA

View Full Version : Unban DirtNoWhiskey



DirtNoWhiskey
8th December 2012, 01:16 PM
Ieri, dupa vreo 4 jocuri, am incercat sa intru pe canalul Romania, si mi s-a spus ca sunt banat. Habar nu am din ce motiv, de fapt, nu ar fi avut de ce sa existe vreunul. Daca imi poate spune cineva cu ce am gresit, macar sa stiu pe viitor. In cazul in care am fost banat pe nedrept, sper sa mi se debaneze contul. Multumesc!

Mitix
8th December 2012, 01:40 PM
Ai lvl 0 ceea ce inseamna k esti banat si d p canal.Nu vad motivul pentru care ai lvl 0 dar de obicei lvl 0 se da pt mh sau injurii la un admin.
Asteapta sa iti raspunda ra[boy pt k el ti-a dat.

DirtNoWhiskey
8th December 2012, 01:50 PM
Mersi pentru raspuns. De MH nu poate fi vorba, cat despre injurii, foarte putin probabil, n-am intrat in discutii cu nimeni. Astept, nicio graba.

rapboy
8th December 2012, 06:30 PM
Ai level 0 pentru ca te-am intrebat cine esti, de unde ai venit , si nu mi-ai raspuns. Inca astept, pana atunci ramai cu level 0.

eSsex
8th December 2012, 06:32 PM
Ai level 0 pentru ca te-am intrebat cine esti, de unde ai venit , si nu mi-ai raspuns. Inca astept, pana atunci ramai cu level 0.

Ciudat motiv.

rapboy
8th December 2012, 06:38 PM
Pe tine nu te-a intrebat nimeni nimic. Evita sa te mai bagi in threaduri in care nu ai ce cauta.

-Decay-
8th December 2012, 06:55 PM
chill, nus eu, nam mai intrat de ceva timp

rapboy
8th December 2012, 06:59 PM
Stiu ca nu esti tu, dar nu esti singurul vizat.

DirtNoWhiskey
8th December 2012, 07:35 PM
Am mai avut conturi pe eurobattle acum vreo 2 ani, [RO]Maresal, si am mai avut un cont, oxi. Ultimii 2 ani am jucat pe Darer si pe Gplay. Recent m-am intors pe eurobattle, pentru ca pe Gplay aveam lag. (e o problema cu RDS-u').

rapboy
8th December 2012, 08:00 PM
Bine ai revenit si scuze pentru incovenienta. Ai level 1 din nou.

Mitix
8th December 2012, 08:01 PM
:tclosed: