PDA

View Full Version : unban ser1os-



ser1os-
7th December 2012, 08:19 PM
Bagamias pula-n mata aia stramba e motiv de ban ??? pt asta m-a banat ???
Daca da asta iti doresc si eu tie si baneaza-ma de tot !!

rapboy
7th December 2012, 08:41 PM
Nu era nevoie sa scrii exact fraza, o vedeam eu cand iti dadeam info. O sa ma uit pe replay, desi sunt convins ca ai facut intr-o anumita masura anti-joc, pentru ca s-au cam adunat posturile de genul cu numele tau + meciul de aseara cu enigma.

ser1os-
7th December 2012, 09:10 PM
Nu era nevoie sa scrii exact fraza, o vedeam eu cand iti dadeam info. O sa ma uit pe replay, desi sunt convins ca ai facut intr-o anumita masura anti-joc, pentru ca s-au cam adunat posturile de genul cu numele tau + meciul de aseara cu enigma.

Pai se joaca numa ei 4 skype fara mine ? cum vine asta ? Nu mai e nevoie sa te uiti pe nimic, nu-mi da unban, mai am un cont "jetamzis", poti da ban si pe ala, ma duc si ma joc in alta parte ..
gl & hf cu , comunitatea de pe romania

rapboy
7th December 2012, 11:02 PM
Daca nu esti dispus sa-mi accepti opinia asupra situatiei, de ce ai mai postat ? Ai dreptul sa fii frustrat, dar nu anti-jocul e solutia. Cel mai bun exemplu in situatii ban-unban e camban. Omul stie ca greseste, accepta banul, si vine frumos cand expira si cere unban. Ar trebui sa invatati sa va acceptati greselile si sa suportati consecintele.

the_new_guy
7th December 2012, 11:07 PM
no wai ^^xD

ser1os-
7th December 2012, 11:15 PM
Daca nu esti dispus sa-mi accepti opinia asupra situatiei, de ce ai mai postat ? Ai dreptul sa fii frustrat, dar nu anti-jocul e solutia. Cel mai bun exemplu in situatii ban-unban e camban. Omul stie ca greseste, accepta banul, si vine frumos cand expira si cere unban. Ar trebui sa invatati sa va acceptati greselile si sa suportati consecintele.
Ok, hai sa o luam asa.. te-ai uitat pe replay ? imi zici te rog dc am luat ban ?

rapboy
7th December 2012, 11:18 PM
Inca nu m-am uitat, dar cand o sa o fac, decizia va fi obiectiva.

ser1os-
7th December 2012, 11:23 PM
Inca nu m-am uitat, dar cand o sa o fac, decizia va fi obiectiva.
ok, astept decizia

rapboy
8th December 2012, 12:23 AM
Ai luat ban pentru ca la faza dinainte sa iei kick, echipa ta se batea la secret shop langa tine, si tu ai stat si ai farmat creepi langa. Pana in punctul ala nu ai facut anti-joc, dar prestatia slaba + ultima faza a pus capac, si ai primit kick si ban pe merit. Daca incercai sa joci doar, nu luai ban , pentru ca nu se da pentru poor play. Iti ramane banul pana maine seara cand o sa intru.
PS : cand ai murit la prima faza jos, tu te-ai bagat aiurea, nu a avut nici o vina ogre.

ser1os-
8th December 2012, 12:37 AM
Ai luat ban pentru ca la faza dinainte sa iei kick, echipa ta se batea la secret shop langa tine, si tu ai stat si ai farmat creepi langa. Pana in punctul ala nu ai facut anti-joc, dar prestatia slaba + ultima faza a pus capac, si ai primit kick si ban pe merit. Daca incercai sa joci doar, nu luai ban , pentru ca nu se da pentru poor play. Iti ramane banul pana maine seara cand o sa intru.
PS : cand ai murit la prima faza jos, tu te-ai bagat aiurea, nu a avut nici o vina ogre.
si tecuci nu ia ban pt "Bagamias pula-n mata aia stramba" ramane asa fara nik ? daca tot e sa fie dreptate...

rapboy
8th December 2012, 12:50 AM
Tecuci a luat warn.

ser1os-
8th December 2012, 12:51 AM
sa fiti sanatosi ..

betie
8th December 2012, 08:47 AM
dupa vk nu se da ban ce nu e clar?

Mitix
8th December 2012, 11:36 AM
:tclosed: