PDA

View Full Version : Cerere unban-Corristo



Corristo
27th November 2012, 12:42 PM
Am luat ban pe motiv de antijoc nedrept.Am facut un alt thread cu cerere de ban/demote pentru host,aici asi cere unbanul.
Multumesc.
http://ro-dota.com/gamestats.php?id=8741

Pana la momentul kickului am avut mai mult assist decat spectre in tot jocul,dar eu faceam antijoc...da.sigur.

rapboy
27th November 2012, 04:31 PM
Sa stii ca a fost anti-joc. Nu doar etapa de def conteaza, tre sa mergi si push cu echipa, nu sa farmezi padurea iar, si iar, si iar , cand aveti jocul in buzunar. Spectru are nevoie de iteme,implicit farm; daca venea def cand voiai tu, probabil pierdeati jocul. Iti scot banul, dar ramai avertizat. Sa nu se mai intample.

Corristo
27th November 2012, 04:35 PM
Da,inteleg ce zici,dar sa-ti fie clar,ca nu lasam jocul pierdut intample orice.Admit ca vroiam sa enervez putin pe Spectre,dar repet: nu lasam jocul pierdut nicicum!
La inceputul jocului poti sa vezi ca de 3 ori am facut killing spree,in timp ce spectre farm.M-am bagat in full sa ajut echipa,iar tot raman cu warnul?Am inteles avertismentul da totusi...Eu zic ca daca eu nu eram,si nu faceam 30 de minute ce faceam,atunci era pierdut jocul SIGUR.

rapboy
27th November 2012, 04:58 PM
Fiecare erou isi are rolul lui. Ce-ai fi vrut ? Sa stai tu afk farm 30 de minute si spectru sa faca defend ? Ii bateai tu dupa ? Daca iti zic ceva in materie de dota, te rog sa ma crezi pe cuvant. Incearca sa privesti obiectiv situatia, chiar daca ai fost implicat direct. Avertismentul iti ramane sa nu mai incerci pe viitor sa dai lectii care v-ar putea costa jocul.

sir.pui
27th November 2012, 05:18 PM
doamne cat de meltean esti coaie , iti deseneaza rapboy ca spectru e hard-carry si ca in early trebuie sa farmeze si tu tot nu intelegi de ce ->> in timp ce tu aveai 3 asist ( trebuia sa ai mai multe ) eu farmam , dar iti mai explic eu odata ca vad ca e grele :
Spectru = hard carry = farm early + unge late
Feonix = semi-carry = POATE unge late , e foarte util early & mid-game ( la ganks si la team fighturi )
team = echipa
fight = lupta
team fight = lupta dintre echipe
gank = te misti de pe linie si ii ajuti pe altii sa-i omoare pe adversari
lnie = partea pe care te duci sa farmezi
farm = goldul pe care il iei de pe urma creepilor atunci cand dai lh
lh = last hit pe creepi
creepi = ghoulii / copaceii care se plimba pe harta
harta = cea pe care trebuie sa-i dai delete

Sper ca te-am ajutat sa intelegi ! Bafta !

Corristo
27th November 2012, 05:31 PM
Din tot threadul asta stii ce am retinut? Ca degeaba ajut eu cu full atentie si din tot puterea mea teamul 35 de minute,tot iau ban si warn,iar tu poti sa ma jignesti si sa ma injuri de natie si de toate fara sa fii pedepsit. Atat,nimic mai mult,si SUNT SIGUR 100 % daca era invers cu injuraturile astea,probabil aveam lvl 0 acuma.

sir.pui
27th November 2012, 06:37 PM
e bine ca ai inteles ideea ;)

.Jerry.
27th November 2012, 06:38 PM
harta = cea pe care trebuie sa-i dai delete

Sper ca te-am ajutat sa intelegi ! Bafta !

epic =))))))))))))))))))))))))))))

raducu05
27th November 2012, 07:09 PM
haahahahahahaahahahahh
PREAAAAAAA TAREEEEEEEEEE!!!!!:))))))))))))))))))))))))))))))) )))

Mitix
28th November 2012, 02:36 PM
Closed