PDA

View Full Version : Ako to tu teraz chodi ?



skoun
8th November 2012, 09:27 AM
Pred par rokmy som hraval na Acku... lenze nejaky ten rocik som uz dotu nezapol a pred nedavnom som znova dostal slinu.
Acko nejak nefunkcne, SK/CZ mrtve :( . Tak rad by som chcel vediet co sa vlastne deje.. kde sa teraz komunita SK/CZ stredava a hrava. Diky

Blind_Joker
8th November 2012, 12:58 PM
Acko je mrtve vacsina hracov presla na dotu2 a ostatok co chcel hrat zacal hravat asi na lagabuse.com alebo na balkane...Alebo to vzdali a uz nehraju.

skoun
8th November 2012, 01:20 PM
Fuha to je dost smutne ako to upadlo... cize funguje iba public ? Ak otam prave iba hravam ale je to des ! Za mesiac som dospel k dost zlemu pozorovaniu ze je tam skoro 70% hracou co pouzivaju MH... to uz vobec nie je hra co by mala byt...

Blind_Joker
8th November 2012, 04:06 PM
Je tu nove gproxy ktore obmedzi maphackerov vo velkej casti takze mozes byt kludny :P

Abe_Simpson
8th November 2012, 04:33 PM
nemám číty a ajtak ma kickuje neustále z hier a kam sa podelo playdota.eu dake lagabuse.com tam je

_ARTAS_
9th November 2012, 05:29 PM
Hej Blind nepáči sa mi to že ste prerábate playdotu na lagabuse... Je to zbytočné. Playdota bola ždy good.. A urobte stým uš sakra dačo polovičku mojím priatelom nejde hra furt ich kickuje... A ked aj nainštalujú Nové gproxy tak ich kickne a píše že potrebujú new gproxy.. Čo je to sakra za K******* .... Uš ma to fakt sere...

Blind_Joker
9th November 2012, 06:58 PM
playdota = lagabuse tak co tu tocis o prerebani ? Zmenilo sa len a len MENO - wow to posralo celeho bota ze... A neviem co stahuju tvoji kamarati ale ja som stiahol loader nainstaloval a hned som hral.... Treba si precitat gproxy log vo w3 foldri a najst tam chybu... podla chyby sa obratit na cast supportu a pytat sa ako to fixnut.

Abe_Simpson
9th November 2012, 07:16 PM
Už som si tiahol všetko šlo ako malo (včera) hral som si veselo a dneska zas 5-10 sec v hre, píšem !sc a kick

Abe_Simpson
9th November 2012, 08:20 PM
OK už je všetko vpohode viac som pohladal ešte lebo som mal v tom galimatiáš. Čouž človek potrebuje pomôcť a hovno pomôže táto horká hlavo INCOMING!
.

_ARTAS_
9th November 2012, 10:23 PM
Ok uš mi to ide... Dik za velkú pomoc INCOMING ......... Prišiel som nato aj bez vaších rád.. AJ ked si mi toho vela nepomohol čo uš.