PDA

View Full Version : Nejde mi vlézt do hry!



Matlak
17th September 2012, 06:17 PM
Zdravím, potřebuji poradit:
před několika dny jsem po letech opět nainstaloval W3, vše si ošéfoval a začal opět hrát dotu. Po pár dnech hraní mi ale nejde se přihlásit do hry - vždy mě to vykopne zpět a ať zkouším jakoukoliv hru jakéhokoliv hosta, tak se nemůžu přidat do hry.
Mapu mám, patche taky, na banlistu zde nejsem, vše sem zkusil, prolezl jsem zdejší forum (nikde žádná odpověď) a nevím.
Poraďte, prosím!

Dassan
26th September 2012, 10:27 PM
Pripojuji se se stejnymi slovy.. prosim o pomoc. Diky :(

FakYeah
5th October 2012, 12:02 PM
Zdravim, měl jsem stejnej problém, zjistil sem že moje stará mapa je 6.74 a teď se hraje na 6.75b a ta se nestáhne automaticky, takže vás to kopne, stáhněte si ji na netu, mě to fungovalo...

Denix
15th October 2012, 08:07 AM
Jestli se mohu připojit já to také zkusil ale nejde mi to také mě to vyhazuje :/

davidus
6th January 2013, 04:57 PM
Mám stejný problém, děkuji za radu s mapou to mi pomohlo na dotu (teď už je to asi 6.77, ale nenapadlo by mě to hledat...), ale stále se nemůžu dostat do obyč. w3 her. Můžete to být tím že je skoro nikdo nehraje ? Nejdýl jsem čekal asi 10 minut.

Blind_Joker
6th January 2013, 06:09 PM
Mám stejný problém, děkuji za radu s mapou to mi pomohlo na dotu (teď už je to asi 6.77, ale nenapadlo by mě to hledat...), ale stále se nemůžu dostat do obyč. w3 her. Můžete to být tím že je skoro nikdo nehraje ? Nejdýl jsem čekal asi 10 minut.


Ked chces hrat klasicke hry nezapinaj gproxy. PG nepodporuju gproxy.

davidus
6th January 2013, 06:35 PM
gproxy jsem nezapnul

efko.wbs
7th January 2013, 12:14 AM
klasicke w3 hry sa hravaju len 1x1 a 2x2.