PDA

View Full Version : Unban JogaBonito



JogaBonito
14th September 2012, 04:12 PM
Banat de Mitix fara motiv, solicit unban.

Mitix
14th September 2012, 05:07 PM
Te-am intrebat de vreo 4 ori ce conturi mai ai.Ai refuzat sa imi spui ca deh...ai ban pe contul si cum e interzis cu multiaccount..(stiu eu d c te intreb ce conturi mai ai).

JogaBonito
14th September 2012, 06:02 PM
Ce te face sa crezi asta? Cine a zis ca am mai multe conturi? Si daca as avea si zici ca le stii, ce sens are intrebarea ta? Si arata-mi unde scrie ca este interzis multiaccount?

Mitix
14th September 2012, 07:27 PM
Pe canalul ROMANIA este strict interzis sa se joace cu mai multe conturi. Cei care detin mai multe conturi vor fi automat banati.
De asemenea esti si obligat sa imi raspunzi la genul asta de intrebari.

CIteste la reguli

rhaZ
14th September 2012, 07:42 PM
^unii sunt prea redusi ca sa poata citi ASTA (http://eurobattle.net/threads/141473-Regulamentul-canalului-Romania) Tre sa-i intelegi si pe ei, mitix :D

Mitix
14th September 2012, 07:44 PM
Asta ma enerveaza cel mai tare.Ma scoate din sarite.
Eu ma consider un admin bun,intelegator.Si vin useri gen "x,y" care spun ca dau eu banuri asa din dosul "curtii" si chestii de genul asta.Si macar de ar avea dreptate..

JogaBonito
14th September 2012, 09:11 PM
Deci eu pe tine in momentul asta te rog frumos sa-mi demonstrezi ca am mai multe conturi. Eu nu am spus niciodata ca am... deci imi arati dovada sau imi scoti banul. Faptul ca tu banuiesti, din cine stie ce motive, e problema ta.

Mitix
14th September 2012, 09:25 PM
Da nu trebuie sa arat.
Te-am intrebat "ce conturi ai"ai refuzat sa raspunzi.

JogaBonito
14th September 2012, 09:37 PM
Pai poate nu am, ti-a trecut oare treaba asta prin mintea ta aia sclipitoare? La tine refuzul sa raspund la intrebare = automat mai multe conturi? Si nu esti admin bun si intelegator atata timp cat dai ban asa fara dovada, bazat doar pe banuieli si mai ai si impertinenta sa afirmi ca te acuz pe nedrept.

Cat despre rhaz101 care m-a si etichetat ca "redus"... doar pentru ca am un nickname nou, pe care el nu l-a vazut in viata lui, sunt automat un nimic in fata lui, deci nu pot sa ma leg de ZEUL suprem al pupincurismului.

Va bate logica mai baieti... asa ca pana una alta scoate banul.

GoodanGeL
14th September 2012, 10:02 PM
pehash e contul tau ?

JogaBonito
14th September 2012, 10:19 PM
Nu, e un vecin din retea, cred ca avem acelasi IP, nu stiu exact.

Mitix
14th September 2012, 11:11 PM
Pai poate nu am, ti-a trecut oare treaba asta prin mintea ta aia sclipitoare? La tine refuzul sa raspund la intrebare =
Ban.
Pentru faptul ca nu refuzi sa imi raspunzi la intrebare.
Nu te-am intrebat ce ai mancat azi.Te-am intrebat ceva serios.

CLosed.

JogaBonito
14th September 2012, 11:20 PM
Esti militian, unde scrie ca tre` sa-ti raspund? Asta e pamplezir, ce sa-ti zic, m-ai intrebat ceva serios... scoate banul si lasa figurile, cand o sa fac ceva gresit atunci sa-mi dai cate banuri vrei tu, deocamdata n-am gresit cu nimic.

GoodanGeL
14th September 2012, 11:49 PM
De fapt, chiar scrie in regulament. A fost greseala mea ca am uitat sa introduc si acea regula de la ultima sedinta a staffului, dar te rog sa tragi o privire - http://eurobattle.net/threads/141473-Regulamentul-canalului-Romania

Ne pare rau pentru neplaceri dar noi ne facem doar treaba. Aparent, cativa userii si-au luat-o in cap si fac mai multe conturi, asadar astia cu conturi recent facute sunt verificati.

GoodanGeL
14th September 2012, 11:54 PM
JogaBonito debanat.

b0rn2kill
20th September 2012, 04:16 PM
Inchide-l atunci stefan :)

Mitix
20th September 2012, 04:41 PM
::