PDA

View Full Version : funny moments.



paki_pao
14th September 2012, 02:18 PM
.... despre conturile xtazyy si Ciuleandra.
Eram de dimineata pe contul fratelui meu Ciuleandra, vorbeam cu les despre cat tine un ban pentru leave si ca atat cat am stat eu pe bnet nu l-am vazut pe mitix(cel care imi daduse ban cu 4 zile inainte) deloc sa pot sa-mi cer scuze fata de el si fata de baieti.Exact in momentul ala intra mitix da ban pentru multiaccount si un alt motiv ca vezi domne il parasc eu la goodangel(care era on) ca nu isi face treaba si nu e online.Ca si cum eu altceva mai bun nu aveam de facut.
Daca intradevar sunt eu nebun/retard/etc si am gresit pastrati-mi banul, ba chiar bonus : toate conturile mele si a lu` fratimiu : nRs^Tastatura, paki_pao, BuniculuMamaia. Nu m-am certat cu nimeni, nu am facut probleme nimanui, nu am injurat si nu am facut leave(fara motiv) niciodata pe oricare dintre conturi. Ca am fost mai n00b e alta vorba :D

Multumesc. Sunt sigur ca se aplica acelasi tratament ca si noua tuturor oamenilor dupa RO.

MailMan
14th September 2012, 02:45 PM
Ma dar nu erai tu ala care zisese ca nu mai calca pe ro din nush ce motive? ^^

paki_pao
14th September 2012, 02:47 PM
Ma confunzi :D

Mitix
14th September 2012, 05:06 PM
Nu a fost asa faza.Nu sunt senil.
Dar intru pe canal si vad cum ii spui unui coleg de"a meu ca eu nu prea sunt onn.Ce inseamna asta?Minciuni...Sunt cel mai activ de pe aici si spui unu-i coleg ca eu nu prea sunt on.De la vorbe ca astea se creeaza certuri inutile.

Probabil nu stiai cum sa ceri unban.In fine.
Cu ce cont ramai pe RO?Iti dau unban si 0 pe restu.

Ciuleandra
15th September 2012, 06:25 AM
nu e vorba de cont...e vorba ca suntem 2 persoane care joaca de pe acelasi pc...suntem frati omule e normal sa mai ai si multi account...

L.E.S.
15th September 2012, 07:07 AM
n-am inteles nimic, cinei ciuleandra? tastatura cu pakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii paooooooooooooooo sunt frati cu 2 conturi diferite atunci who the fuck is ciuleandra?

Ciuleandra
15th September 2012, 07:10 AM
ciuleandra e nrs^tastatura - xtazyy e paki_pao...

L.E.S.
15th September 2012, 07:48 AM
:(( dar eu il vreau pe pakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii paoooooooooooooooooooooooo ca nu pot zice xtazyyyyyyyyyyyyyyy ca n-are nici un farmec

Ciuleandra
15th September 2012, 09:03 AM
eu vreau doar sa joc...

paki_pao
15th September 2012, 09:06 AM
leees :)))) sti cat te iubesc?

paki_pao
15th September 2012, 09:14 AM
Mitix! Trecusera zilele alea "legale" si puteam cere oricui unban. Am vrut sa vb cu cel care mi-a dat banul...asa mi se pare normal! Mai mult ca sigur am fost inteles gresit, fu aiurea, scuzele de rigoare, close si have fun! Raman conturile ciuleandra si xtazyy. O zi buna.