PDA

View Full Version : unban ultimumohican demote drg-



TheProdigySounD
14th September 2012, 10:35 AM
1. am fost banat de drg- acest taranush oxigenat la breton si cu poza pe ulitza,motiv leaver.
2. nu am iesit ca am luat fb sau ceva de genu,doar ca aveam 1 in team care facea antijoc min 1 si mai si injura,dupa care a luat si fb robotu,se pare ca era amic cu drg- acest StrikeruL care are acc-nou banat recent,toti din teamu de jos am rugat insistent kick StrikeruL acc nou,sa facut ca ploua a iesit th3-d3ath cu 2 sec inainte de start,eu am ramas pana sa il vad pe acest player cu acc nou ca face antijoc,am luat trax sa ma duc mic,dupa care vine el cu lion intentionat ca sa stam 2 mid,eu consider antijoc l-am rugat toti din team sa se dupa pe alt lane nu a vrut,le-am zis de 3 ori kick asta si rmk,sau rmk fara el nu au vrut,dupa care acest parazit ma injurat si a mai luat si fb,vazand ca nu vor rmk in min 2 am iesit,iar drg- mi-a dat ban dupa care imi zice " strikerul joaca mai bine ca tine " ok deci de aici reiese ca il cunoaste pe acest StrikeruL cu 0 game si multi-acc probabil unu dintre cei banati recent weaselman sau altu,solicit UNBAN si WARN sau DEMOTE Drg- din cauza lui sa stricat jocul ca l-a lasat pe ala cu 0 game cu toate ca noi i-am zis kick StrikeruL are 0 game,si in joc a vazut destul de clar ca face antijoc venind mid si mai ma si injura pe ALL si nu au vrut rmk,am 3 poze cu dovezi si 1 reaply salvat,deoarece sa dat rmk si nu sa afisat pe ro-dota.

http://fisierulmeu.ro/53JF4XPEZVD7/LastReplay-w3g.html170145170146170147

-Decay-
14th September 2012, 11:03 AM
eu eram, evident si eu personal nu las noobi prafalai ca tine sa stea mid. cum am explicat: wb si copaci si aura rank1, ai fi feedat lanaya cu 10deathuri...la cat de noob esti 20
deci cel care a facut antijoc ai fos TU, nu eu

si nu-ti fa griji ca nimeni nu stia cine sunt, daca ar sti, nu ar mai fi fun deloc

TheProdigySounD
14th September 2012, 11:12 AM
go !c lvl 0 ultimumohican,ca numai joc aici mi-a ajuns la saturatie cu voi adminilor,adica tot ala e de vina si tot eu raman banat 1 zii,ala stiind care e stituatia a refuzat sa ii dea kick,si in joc !rmk si tot eu raman cu ban,trebuia sa stau si sa il inghit pe oxigeantu ala ratat de taran prost drg- nu ? pai ma pis pe el am si eu o demintate si nu admit asemenea lucruri dai lvl 0 pana nu incep sa ma descarc pe forum ca sunt scarbit de voi adminii lui peste care luati numai decizi corecte,daca vreau sa ma joc pe RO ma joc oricand cu alt acc moderatorii lui peste care luati decizi pe stomacu gol fara pic de creier tu daca erai in locu meu ii dadeai !kick direct si !end dar deh sa fim ipocriti in continuare,pentru ca nu vreau sa fiu un sclav alb in propria mea tara 88/14


PS: decay sa iti trag la cioc de fraier ca esti si o sa fi mereu sub nivelu meu de joc pa date'n slbz de fraier.

Mitix
14th September 2012, 11:20 AM
ok.
Ultimulmohican lvl 0.(la cerinta ta)

StrikeruL a primit deja.

-Decay-
14th September 2012, 11:42 AM
daca vreau sa ma joc pe RO ma joc oricand cu alt acc moderatorii lui peste care luati decizi pe stomacu gol fara pic de creier tu daca erai in locu meu ii dadeai !kick direct si !end dar deh sa fim ipocriti in continuare,pentru ca nu vreau sa fiu un sclav alb in propria mea tara 88/14
and so it has begun, hf adminilor xD


PS: decay sa iti trag la cioc de fraier ca esti si o sa fi mereu sub nivelu meu de joc pa date'n slbz de fraier.
well...that's new

DRG-
14th September 2012, 11:57 AM
Demintate la dota... e ceva

i.liKe.BeeR
14th September 2012, 12:44 PM
Ba...pe bune m-am saturat de ultimu' mocan asta deja face ce il taie capu'...sper sa ramana cu lvl0.

raducu05
14th September 2012, 01:43 PM
radeti glumiti dar in curand se vor juca botii intre ei pe ro...

-Decay-
14th September 2012, 01:59 PM
radeti glumiti dar in curand se vor juca botii intre ei pe ro...
cum am spus: it has begun!

Mitix
14th September 2012, 02:10 PM
cl