PDA

View Full Version : Cerere demote Mitix



Cisnadie87
13th September 2012, 12:29 AM
As dori si eu sal scoateti pe mitix de pe lvl ul acela ca nu este de el da kick si ban le playeri cand pierde din cauza ca nu stie el sa joace ...deci ba frate joci linistit si faci un joc cu mitix in el si dupa esti banat eu nush daca e normal asha ceva nush ce nusi vede de jocu lui si ce nu isi ia un antrenor sa l invete dota ca nu stie frate ial pe cox pe tot tiger pe iwinforromania pe astia buni pe masakary sa te invete dota frate ca esti varza

rhaZ
13th September 2012, 12:32 AM
^tu chiar ai 25 de ani? Vai de plm, ai putea sa te iei de mana cu mindscan si gene... no offense

Cisnadie87
13th September 2012, 12:38 AM
poi de ce pentru ca spun adevarul ?

auzi jucam si eu dota linistit si intra mitix la mine in echipa si am zis direct e clar mitix si asha nu le are si jucam impotriva la cox si tot tiger deci clar ca pierdem si dupa ce jucam 20 de minute 30 le si iasa la aia unu din ei deci 4 vs 5 si tot pierdeam incontinuu plus in echipa noastra un morph bara si naix si degeaba si dupa joc ma mai aleg si cu ban la jocuri pe canal si lvl 0 pe cont deci ba frate tu dai ban ca asha ti se scoala tie ca ai lvl 4 sau 5 sau cat ai da la dota esti praf

rhaZ
13th September 2012, 12:46 AM
Frate, din cate am observat io, lvl0 ti-a dat pt injuraturi (chiar f urate)... in rest nu stiu, nu ma bag, nu contest validitatea cererii tale, dar Regulamentul ii permite sa iti dea lvl 0 doar pt acele injuraturi. Io zic ca mai bine sa iti ceri scuze si sunt sigur ca Mitix iti va reduce pedeapsa (poate chiar ti-o anuleaza).

Ideea e ca te consumi degeaba incercand sa raspunzi cu aceeasi moneda, pentru ca in cazul de fata nu ai dreptate (asa pare din exterior), solutia la indemana ramanand cea a compromisului (recte sa-ti ceri scuze ;)).

It's not that hard ffs!... :dry:

Mitix
13th September 2012, 01:14 AM
Ai fost iertat de foarte multe ori.
Si stii asta.Cauta pe forum sa iti reamintesti.
Injuri constant teamul scourge,apoi ma injuri pe mine si tot tu faci galagie pe aici.Daca crezi ca asa iti ver rezolva problema good luck.
Ramai cu lvl o.

-Decay-
13th September 2012, 08:28 AM
auzi jucam si eu dota linistit si intra mitix la mine in echipa si am zis direct e clar mitix si asha nu le are si jucam impotriva la cox si tot tiger deci clar ca pierdem
mentalitate de handicapat...

EdelWeiss
13th September 2012, 09:18 AM
Omg Cox si Taigar :-s!


http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/24273761.jpg

L.E.S.
13th September 2012, 09:25 AM
da! !sup ban mitix, e foarte rau baiatu, pierde, injura, da ban, urla, trimite scrisori cu anthrax acasa, bombe, figuri, odata chiar mi-a dat ban de scria lvl -33 under, creca omu e var cu ET, numa figuri dastea face, ce om, ce om.........

MailMan
13th September 2012, 10:19 AM
Omg Cox si Taigar :-s!


http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/24273761.jpg

=)) buna asta

GoodanGeL
13th September 2012, 12:39 PM
:tclosed: