PDA

View Full Version : unban ultimumohican



TheProdigySounD
6th September 2012, 08:18 AM
unban ultimumohican au trecut cele 48 de ore.

Mitix
6th September 2012, 08:44 AM
Mai stai oleaca banat.Poate iti mai trec nervii si nu iti mai bagi "cucu" si toate cele in noi toti.:)
Asta consider eu cel putin.

TheProdigySounD
6th September 2012, 09:06 AM
super nu si nu esti hatter tu ? ranchinos NP imi fac alt acc am zis sa fiu cinstit sa nu joc cu multi-acc dar vad ca dusmania este mare din partea anumitor moderatori.

PS: asta e tare tu dai ban,dar unban nu vrei TIPIC MITIX eu stiam ca daca un anume admin imi da ban altu nu are voie sa se bage peste,dar asta e doar un pretext ca sa imi mai prelungesti banu HATTERE ce esti penibil ma amuz copios dimineatza cu tine propun sa facem un chat zilnic si asa nu sunt playerii pana la 10.

Mitix
6th September 2012, 09:14 AM
Nu sunt hatter.
Dar la cum ai vorbit....lasa ca intreb si pe cei de mai sus atunci daca meriti unban.
Ii voi trimite un pm lui bobo tu toate chestiile care le-ai spus.

L.E.S.
6th September 2012, 09:39 AM
http://dontdrinkbeer.files.wordpress.com/2012/03/1332397100700.jpg

TheProdigySounD
6th September 2012, 09:54 AM
bullshiet dude ce legatura are banu pe forum cu banu pe canal ? iar te-ai ofticat ca nu te-am bagat in seama pe prv? si vrei iar sa imi dai ban spune drept ca te inteleg si iti inteleg frustrarile nu dau un part pe tine ia vezi poti sa dai ban pt treaba asta? :-J

Mitix
6th September 2012, 09:54 AM
Omg LES :))))))))))))))))))

Mitix
6th September 2012, 09:58 AM
A fost facut inainte postul.Inainte de a-ti da wisp daca doresti sa discutam.


ori dai ban lui paradox care a injurat mult mai grav ca mine si lui stefan.roo si de acum de nu va dau in PULA mea pe TOTI a am o tiribomba de 19cm si va invart gratis si nu o sa fiu sanctionat 10 roni biletu

Besi date'n plm de prost
Pana la urma ai luat ban pt injurii la adresa lui art.
Eu d c nu ti-as da ban pentru injurii?
Dar daca asa e treaba,ca vorbesti asa cu un moderator si nu patesti nimic ok.
Sa inteleg ca toti userii isi pot baga"tiribomba" in adminii acestei comunitati,sa-i invarte gratis" si sa nu fie sanctionati.

Mitix
6th September 2012, 10:05 AM
CLosed pentru moment.