PDA

View Full Version : Unban Request MindScan



MindScan
1st September 2012, 01:48 AM
Sa mi se dea unban cat mai rpd:

Dupa ce windy ma injurat ten mortii matii mah si am dovedit clar cu dovezi, vine in alt joc si imi zice ca sa caca pe mine si MORI (din nou fara sa ii zic nimic) PT MITIX oare cuii ii erau adresate astea? aici i-am raspuns ca ma cac si eu pe el, si apoi vine mitix si windy ii zice sa imi dea ban ca l-am injurat cand el a injurat primul, iar mitix da ban pe motiv ca l-am facut in forum om de 3 lei pt ca el cu gura lui mi-a zis ca nu ii poate da ban lui windy caci citez ARE MAINILE LEGATE SI SA VB CU BOBO cand l-am intb de ce mi-a zis ca mai mult nu imi poate spune :) dar sa vb cu bobo

daca mitix imi da ban pt ca el considera ca l-am jignit l-am facut om de 3 lei, lingau si ca e admin de cacao pt ca asta a DOVEDIT prin faptul ca mi-a zis CA ARE MAINILE LEGATE!!!! pai da-ti frate demisia ca altfel asta dovedesti ca esti om fara coloana vertebrala ai dovedit asta prin faptul ca nu ai aplicat regulamentul fata de windy si pt ca stii si tu ca nu poti sa ii dai ban ca ai mainile legate, asta nu e o JIGNIRE este o CONSTATARE, jigniri sunt injuraturile grave de mama si morti etc

eu inteleg ca mitix a fost prins la mijloc cu treaba asta si a cedat, il inteleg sa se supere dar nu are de ce cat timp am dovedit tot si constatat adevarul pur, sa nu dea ban aiurea cand eu nu l-am jignit cu nimic.

si daca eu iau ban pt ca am constatat ce fel de om este om de 3 lei, lingau ca e admin doar pt avantaje nu pt asi exercita functia conform regulamentului, admin de cacao atunci windy ca mi-a zis TEN MORTII MATII MAH sa nu ia ban?

APOI AM IMUNITATE SA SE RESPECTE ASTA, sa mi se scada de la IMUNITATE si sa ma lasati sa joc RESPECTATI REGULAMENTUL SI IMUNITATEA, eu acum la ce am imunitate daca nu pot juca am ban? unde e logica cu imunitatea asta?

pt BOBO totul a inceput de aici:

http://eurobattle.net/threads/180188-ban-demote-windycity

http://eurobattle.net/threads/180201-aloo-de-ce-se-inchide-threadu

iar continuarea e in postul de aici.

Iar Bobo cu tine am mai discutat ceva legat de windy sa il calmezi in privinta mea si am discutat frumos si decent, de mai multe ori, si ai zis ca da o sa discuti si nu o sa mai fie nici o problema de genu, ca apoi a venit faza cu info la mine cand imi punea windy tu scoateai el iar punea si tot asa timp de 3 zile, si ai zis ca de data asta vorbesti cu el si sigur va intelege si va inceta cu faze la adresa mea, si acum uite iar...a facut turneul ala si abia a asteptat sa vina sa ma injure, caci stia ca nu o sa ii faca nimeni nimic, cat de jenibile sa tot fie fazele astea? tine-l frate in puf i-al in brate, scrie in regulament windy face ce vrea, si nu am nici o problema, dar cat timp asta nu este trecut in regulament respectati regulamentul si aplcati la fel pt toti. Iar acum poveste si cu mitix si scandaluri ca il inteleg nu avea ce face era prins la mijloc, dar daca se taia raul de la radacina nu se ajungea aici acum.

astept sa i se dea ban lui windy
sa mi se scoata banul fara a fi scazut de la imunitate este ban dat pe nedrept lingau si om de 3 lei nu sunt jigniri sunt niste constatari adevarate, puneti in regulament windy poate injura, si atunci nu va mai constata nimeni cum sunteti cu adevarat

iar rog ca si in al doilea post de ban pt windy sa lasati deschis threadul vreau un raspuns de la Bobo. sau daca mai este vreun admin corect sa dea ban windy si unban mie, ms

Mitix
1st September 2012, 02:18 AM
CA ARE MAINILE LEGATE
Iti zic si ca am 3 sfarcuri numai nu imi mai trimite 23442424212131323213123213214272189278373278573287 53257328975892375238572839572895729 wispuri.

MindScan
1st September 2012, 02:20 AM
atunci constat ca esti o anomalie sexuala, E O CONSTATARE la fel ca si celelalte nu o jignire, accepta-ti situatia atunci si nu da banuri aiurea

te alinti si exagerezi de cand am incheiat discutia cu tine nu ti-am mai trimis nimic...am DISCUTAT cu tine pe w caci AI RASPUNS nu am trimis doar eu mesaje ca sa fie spam, vrei sa pun si printurile alea? unde imi raspunzi imediat dupa fiecare w trimis de mine? tu ai probleme mari atunci nu faci diferenta bine sau nu vezi nuantele ori incerci sa sugerezi anumite chestii care nu sunt adevarate...care sa fie oare pariez pe ultima varianta ;)

Mitix
1st September 2012, 02:25 AM
K.
Anunta-l pe BoBo de acest thread atunci,ca vad k tot ameninti cu el.
Sa vina sa dea decizia.Pana atunci closed.