PDA

View Full Version : Unban BossPandA



Cisnadie87
15th August 2012, 03:17 PM
Salut as dori si eu unban pt canal ... si daca se poate sa vb cu born2kill ca el ma banat sai ziceti sa si cumpere un creier ca aici esti sf nu esti in viata reala ...am jucat un tal cu el si el era panda si eu venomancer si era sniper la turn si panda zicea ca sa merg sai dau slow si eu nu dau dive in tower poate sa mor si pt aia ca mi da ban si mia dat ban pe canal si o zis ca mia dat lvl 0...fain motiv ca nu am dat atunci gank pe sniper . Daca voi aveti mai multa minte imi dati unban daca nu fiti si voi ca el :)

raducu05
15th August 2012, 03:21 PM
ba da nu-l banati o data pe asta pe toate conturile cu level 0 totusi?ca are vreo cateva

b0rn2kill
15th August 2012, 03:54 PM
168913
Te pup.
Se mai pot vedea cateva pe chat log daca e careva interesat.

Cisnadie87
15th August 2012, 04:53 PM
ma daca am spus akolo am o data am spus pentru ca am avut dreptate nu ti am facut gank ca sa nu mor in turn akolo si tu zici ca dai ban poi ce tu dai ban cand ti se scoala tie sau cum? daca e vreun admin dintre care sunteti pe ro de se ia dupa ce spui tu inseamna ca si ei nu am minte ca si tine :)
Sa asculte de un copil de 10 ani ca tn

i.liKe.BeeR
15th August 2012, 10:05 PM
^Si tu cu fata aia, pe langa ca ti-ai facut poza cu o Dacie si un copac...ai mai mult de 10?...neuroni ma refer...

GoodanGeL
18th August 2012, 09:15 AM
:tclosed: