PDA

View Full Version : Start.. :)



Veronica
4th August 2012, 07:11 PM
Ahoj, při beznadějném hledání na internetu jsem našla Vaši stránku. Chtěla bych se zeptat, na jaké verzi hry hrajete a jak vůbec hru přes internet zprovoznit :) Nejsem zrovna počítačový expert a tak se obracím na vás. Zkoušela jsem hru přes Tunngle, ale to přece jen není ono... Byla bych vděčná za odpověď, předem děkuji :)

Veronica
5th August 2012, 12:36 PM
Zkoušela jsem Váš návod, ale při spuštění euroloader.exe se mi vypíše chyba.. :(

Veronica
14th August 2012, 01:05 PM
Předchozí komentář ignoruji, podařilo sem i připojit na battle.net :). Nevím jestli k připojení na CZSK channel musím mít pozvání, ráda bych si s vámi zahrála :). zatím jsem žádnou českou hru nenašla

huJhuJ
15th August 2012, 11:07 AM
na CZSK kanal sa nedostanes (a aj kebyze sa dostanes - ziadna vyhra - nikto tam neni :happy:) lebo to musis najprv podat request levelu 1 ktory sa podava na fore zopar kategorii nizsie a moderator tam nepachol uz asi 4 mesiace, takze tazko...

ale ked chces hrat s czsk ludmi tak len hladaj nejake doty v customgames liste kde urcite niekolko czsk hracov bude resp. chod na playdotu kanal a zaloz si czsk pub, snad ti niekto pride :happy:

Veronica
16th August 2012, 07:03 PM
CZSK hru jsem našla jen jednu a z té mě to vyhodilo, nevím proč a když se snažím připojit do nějaké hry, tak mě to občas hodí rovnou zpět do chatroomu, nechámu to :/.

huJhuJ
17th August 2012, 11:57 AM
vyhodilo ta to preto lebo ta kickol zakladatel hry... zrejme nesplnas jeho poziadavky na hru - nemas ziadnu hru resp. malo bodov... , musis len skusat skusat a skusat a raz si zahras alebo si zaloz vlastnu a z nej ta nikto nekickne :)

Veronica
17th August 2012, 05:32 PM
Když se snažím založit vlastní hru a dám create, tak okna zamrznou, na obrazovce pořád sněží, hra pořád jde, ale ta železná okénka zmrznou a nic se neděje... ://

huJhuJ
18th August 2012, 11:31 AM
v tejto dobe sa uz takto nezaklada.... chod na /join pd (playdotu) a tam si zaloz dotu whispnutim tomu modremu botovi na vrchu najprv nieco ako
.map nazovmapy
.pub nazovhry

Blind_Joker
18th August 2012, 01:54 PM
Alebo skoc na www.lagabuse.com a tam si najdi sekciu How to create a game