PDA

View Full Version : mitix



ProdigySounD
30th July 2012, 02:06 PM
nu era vorba de asta n00b,dar cand vad asa niste pierde vara care vin pe ultima suta de metri dau cateva limbi primesc admin si dupaia suferinte,eu te inteleg ca ti-ai pierdut timpu pe forum la fiecare discuti sa te bagi in seama ca sa te ridici dupa care ai luat admin,dar eu cand jucam pe RO si erau 4 admini era mai super " bobo \\ begformercy \\ goodangel \\ logistik " nu e vb ca ma cred important, chiar sunt dar eu nu am dat calde si sa ma injosesc ca tine pt a primi admin,si puteam face lucru asta demult cand jucam cu bobo pe RO dar m-am rezumat doar la meciuri ca simplu player,dar asta e cand uni se cred prea importanti ca tine de cand au luat lvl 4 fi mandru ai reusit sa faci ceva cu viata ta pe RO tine-o tot asa si mult succesc in cea ce faci ca o faci super,vroiam sa iti arat doar cum ai devenit tu admin pe RO si cum te-ai ridicat atunci cand s-au facut cereri de lvl 4 poc ai aparut si tu si avand atat par pe limb ai primit !sup !sup dar np tu esti lvl 4 tu esti boss,prefer sa astept sa expire banu si sa fiu impacat cu mine ca nu am facut compromisuri ca sa iau lvl 4 sau unban ca alti de fata.

PS: nu te-am batut niciodata asa e ca tine,uiti cand intrai si te ardeam cu sergh3imizil,si da acc se numea NicusorBraila si era un nick pamflet in caz ca nu ai auzit de nicusor,eu nu stau numai pe 1 cont anume pt ca ma plictisesc,daca stai sa dai !stats pe prodigysound pe care nu am mai intrat de 6-7 luni de zile am 800 de jocuri pe RO,cat nu ai tu de cand esti admin pe RO si 350 pe sergh3imizil + 250 pe nicusorbraila,nu cred ca ai tu meciuri jucate de dota cate am eu pe RO,si numai cauta nod in papura cu multiacc ca am lvl 0 pe prodigysound si sergh3imizil,cand vreau sa ma mut pe un acc anume vb cu admini capabli si imi dau lockacc si muta pe acc celalt.

Mitix
30th July 2012, 02:17 PM
dar cand vad asa niste pierde vara care vin pe ultima suta de metri dau cateva limbi primesc admin
Sunt aici din 2005.Tu?
Si zici k am aparut dintr-o data la poll...ai vazut voturile?
CLosed.Mai folosesti asemenea limbaj la adresa mea si primesti ban.
Daca nu stii sa iti expui punctul de vedere ca un om educat atunci....