PDA

View Full Version : Unban WeaselMan



WeaselMan
20th July 2012, 09:39 PM
Solicit unban pentru mine, nume cont WeaselMan.

Am stat AFK ultimele minute ale jocului asteptand inamicii sa termine jocul, dupa ce era clar 100% ca nu mai avem nici o sansa. Adica ei aveau super iteme, ne dadusera jos mid, nu mai puteam sa facem nimic.

Desteptul de COX^, in eterna si fascinanta lui inteligenta neasmuita, mi-a dat votekick pentru ca stateam afk si nu eram alaturi de restul echipei ca sa mor non-stop si sa ajut inamicii sa faca scor. Au dat toti !yes la votekick si apoi mi-a dat ban. Daca ar fi sa fac un top al celor mai idioate banuri date vreodata de cineva, asta ar fi printre categoric primele.

Atasez ca dovada replay-ul jocului, daca urmariti cu atentie in momentul cand am ramas afk ce iteme aveau inamicii si cum au jucat pana atunci (teamplay, nene) si faptul ca echipa noastra nu juca impreuna (unul era mereu la farming), daca este careva dintre voi care considera ca jocul nu era 100% gata, il invit sa se ia de mana cu COX^, sa gaseasca un bloc inalt cu multe etaje, si sa se arunce de la ultimul etaj.

Iar daca este cineva care considera ca "nu conteaza ca e 100% gata jocul, tre' sa joci pana la capat (adica sa te duci sa te bata inamicii) si nu sa stai afk", de asemenea il invit sa urce pe ACOPERISUL aceluiasi bloc (deci nu doar la ultimul etaj, da?) si sa se arunce. Va rog frumos, ati face o mare favoare umanitatii.

Replay: 168056

http://i.imgur.com/oRkgK.jpg

Mitix
21st July 2012, 08:02 AM
Debanat.