PDA

View Full Version : unban k3nshin



k3lso
27th June 2012, 05:38 PM
Votekick la finalul jocului dupa care ban pentru antijoc :ancient: .....e frumos asa ? As pune replay dar nu functioneaza siturile .

D3stroyer
27th June 2012, 06:39 PM
Nu meriti unban ai facut anti-joc !! banul este meritat...

Prin minuntul 10 dai ignore la tot teamu si te pui farm cu dazzle
Incercam sati dam kick si dupaia ne injuri.
Dupaia la teamfight dai grave doar pe tine de 2 ori in tot jocul ai dat pe altcineva.
Fugi cu full hp si mori singur intr-un mod stupid ca stai farm IAR.

P.S: fiind ultimul tau joc este salvat ca LastReplay deci punel aicea

k3lso
27th June 2012, 06:55 PM
Ba da ce mai stii tu sa faci rezumatul la un joc . Nu avea tu grija de replay idiot prost si mic , am zis ca nu merge sa SITUL sa fac upload idiot mic si imputit , stai tu linistit ca am facut o copie la replay ca sa vada si altii cati nervi puteti face intr-un joc si am sa il pun cand o sa functioneze situl . P.S Nu te mai baga in seama ca nu ti-a cerut nimeni parerea .Aici e sectiunea de UNBAN , daca vrei sa imi faci cerere de ban dute la sectiunea de BAN REQUEST inapt mic si prost ca sa nu iei warn ca te bagi in seama cu japca.





gata si replay http://www.wc3parser.com/view_replay.php?file=1340816836.w3g

eSsex
27th June 2012, 09:47 PM
Fugi cu full hp si mori ca un prost singur ca stai farm IAR.

Se putea si fara "prost".

P.S: Incercati sa fiti civilizati, altfel veti fi sanctionati.

Bad][Luck
28th June 2012, 01:19 AM
Ba da ce mai stii tu sa faci rezumatul la un joc . Nu avea tu grija de replay idiot prost si mic , am zis ca nu merge sa SITUL sa fac upload idiot mic si imputit , stai tu linistit ca am facut o copie la replay ca sa vada si altii cati nervi puteti face intr-un joc si am sa il pun cand o sa functioneze situl . P.S Nu te mai baga in seama ca nu ti-a cerut nimeni parerea .Aici e sectiunea de UNBAN , daca vrei sa imi faci cerere de ban dute la sectiunea de BAN REQUEST inapt mic si prost ca sa nu iei warn ca te bagi in seama cu japca.





gata si replay http://www.wc3parser.com/view_replay.php?file=1340816836.w3g

In primul rand....la cat tupeu are baiatu' cu atatea jigniri nu ar merita unban timp de 1 saptamana. In al 2 lea rand , ce legatura are ca e sectiunea de unban? Daca omu are ceva de comentat pe cererea ta de unban (cum ca nu ai merita asa ceva) are tot dreptul sa-si spuna parerea fiindca la fel ca si tine face parte din aceasta comunitate, asa ca nu mai fii hater si accepta si parerile celorlalti.

mapY^
28th June 2012, 03:56 AM
Se putea si fara "prost".

P.S: Incercati sa fiti civilizati, altfel veti fi sanctionati.
Curios e ca pe celalalt nu'l vezi, politistule...

k3lso
28th June 2012, 08:26 AM
Ce simpatici sunteti .....mapy si badluck , voi mai lipseati din threadu asta . As avea mai multe de zis dar tre sa vorbim frumos .....

mapY^
28th June 2012, 11:22 AM
Te deranjeaza ceva ?

Mitix
28th June 2012, 12:56 PM
Votekick la finalul jocului dupa care ban pentru antijoc :ancient: .....e frumos asa ?

Da nu e frumos nici cand mori sau ceva gen sa iti iei jucariile sa si mergi farm lasandu-ti echipa in -.Ti-am raspuns asa greu la thread cu un motiv.
DEbanat.