PDA

View Full Version : Nc 9



ZeeKee
23rd June 2012, 03:39 PM
Hej Ice/Efko go for next NC omfg!!! =D

Darkwshadow
23rd June 2012, 08:08 PM
jn fajn by bolo

Wicker
23rd June 2012, 08:38 PM
no comment 9 ?

efko.wbs
23rd June 2012, 10:24 PM
uz je vytvoreny thread
uz som myslel ze idem skusit ten 16 slot len som sa dozvedel ze je vtedy futbal :D

dog.dejwik
23rd June 2012, 10:52 PM
!sign 5x dejwik.. jdem si pro vyhru prej...

Wicker
24th June 2012, 12:01 AM
5x dejwik? na kazdym herovi midaska a autoloose do 10 min

ZeeKee
24th June 2012, 01:26 AM
Dejwe xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

EDIT: jako sorry kluci (xDDDDD), ale signul jsem nás!!!
EDIT2: jsem ožralý, mám zlomenou ruku a... co jsem to ještě říkal... jo, bejvalka!!! xDDDDDDDDDDDDD

Sadomasochista
24th June 2012, 02:58 AM
ak ide hrat aj nevi tak hram s nim, on ma dobre napady totizto

DiAboL
24th June 2012, 11:01 AM
Ja asi nejdem aj ked je wicker zkurvysyn...

Wicker
24th June 2012, 12:06 PM
sad story bro

Darkwshadow
24th June 2012, 12:15 PM
Tak ja mam zas 3 sloty volne :D tak keby niekto ze chcel joinut :) napiste a dojdite pred osmou na ts dasnet.cz :)

MiSsCHuGe
24th June 2012, 01:33 PM
Hele Dárku 4 volný máš :D Semnou dneska nepočítej xD Já to nestíham... :/ Sry... xD

Darkwshadow
24th June 2012, 02:05 PM
nee ://

dog.dejwik
24th June 2012, 04:13 PM
piči dark weaver autowin, ten vas nepotrebuje

Darkwshadow
24th June 2012, 07:01 PM
imo je to od teba neseriozne dejwik, tak uz prestan prosimta..

dog.dejwik
24th June 2012, 08:09 PM
imo, sorry...

Darkwshadow
24th June 2012, 11:03 PM
kvalitny 9. NC :D pekna hra hosi.. keby nespravime tam par pi.ovin tak vas mozno este davame :)) moja potma zas moc nepotocila co vam poviem :D

ZeeKee
24th June 2012, 11:28 PM
Kluci kluci... =)) To zas byly zábavné hry =D Taková pohodka mohla být, ne prostě...

To Evil: Vysvětli mi jednu věc... všichni si řekli "jdem hrát ff"... všichni si řekli "jedem bez ward"... a potom takové brečení, že dostáváš na lince... že supporti to hrajou špatně... etc? Support byl jen jeden (Tide) a ten byl v každém massfightu a víc dělat nemohl... že ty na vršku dostáváš neznamená žádnej autolose, protože ostatní 2 linky rapovali + freefarm les? To ti nestačí? Okey, stop playing dota...

Škoda škoda, see ya next week, gg =)

Zhulenej_rybA
24th June 2012, 11:36 PM
Můj puck ale robo FB :-D No kluci díky že jsem si s váma zas po dlouhý době mohl zahrát, ale jak vidim chcete hrotit takže asi naposled ;)

Darkwshadow
24th June 2012, 11:42 PM
si daj s nama rybko :D my sme sa bavili ty vole kvalitne :) na skype sme sa rehtali jak blazni.. ale trosku nas mrzelo ze sme to pomrdali k zaveru lebo si myslim ze sme to zahrali dobre :) na to akych hracov ste tam mali tak urcite :) mozno ten moj pick mohol byt lepsi len som nevedel nic vymysliet uz :/

ZeeKee
25th June 2012, 09:17 AM
Hrotit hrotit... Rybko, myslím, že vždycky trochu hrocení v tom musí být =)

Zas nemůžeš hrát stylem "hele, dávaj nám spodek, np np, jdeme farmit dál les". Jinak si myslím, že jsme byli docela v pohodě... akorát Evča byl smutnej že neměl creepa, tak pobrekoval! =D

Wicker
25th June 2012, 11:01 AM
Tym zkurvencu zase nepotocil?

Nezmysel
25th June 2012, 11:33 AM
aj tak ste marnaci sa stavim ze evil zasa hral ako cigan :D

3viLcZ
25th June 2012, 11:41 AM
to Zeeke : :DDDDDD jj jediny rybka daval dole to byla pokazde vymena 2 za 1 nebo naopak ani vezku nedali nic akorat se tam spellovali jak retardi .. ale tvuj fury kvalita .. vis ze ma port ? stacil mi jeden gang hore jeden rekl jsem vam to 8x a porad ignore (no jestli ja mam prestat hrat dotu kvuli tomu ze jste tardi tak GG FF ) + prej warlock nic neudela s Aghacem a hned prvni fight totalni wipe naseho teamu :D jaj chlapci uz si konecne prestante srat do huby a zacnete enco hrat viz.prvni hra Q_Q . No a skutka nevim co ty se tu neco o nas vyjadrujes posledni nc jsi totalne posral a zase tu budes vypisovat srance "FLAME BY GRANDMA" :D

ZeeKee
25th June 2012, 12:30 PM
=))

TT_SNiP
25th June 2012, 01:36 PM
Tve vam uz solidne jebe :D

Nezmysel
25th June 2012, 02:15 PM
to Zeeke : :DDDDDD jj jediny rybka daval dole to byla pokazde vymena 2 za 1 nebo naopak ani vezku nedali nic akorat se tam spellovali jak retardi .. ale tvuj fury kvalita .. vis ze ma port ? stacil mi jeden gang hore jeden rekl jsem vam to 8x a porad ignore (no jestli ja mam prestat hrat dotu kvuli tomu ze jste tardi tak GG FF ) + prej warlock nic neudela s Aghacem a hned prvni fight totalni wipe naseho teamu :D jaj chlapci uz si konecne prestante srat do huby a zacnete enco hrat viz.prvni hra Q_Q . No a skutka nevim co ty se tu neco o nas vyjadrujes posledni nc jsi totalne posral a zase tu budes vypisovat srance "FLAME BY GRANDMA" :D

telefonoval som zo sefom bol som taky ochotny si nechat sluchadka a pocuvat vas aspon a vy tam flajmujete ze nehovorim tak co to je potom keby mi nevyjebalo elktrinu do 5 minut by som to leavol lebo vase ega ma uz nebavia a mam v pici celu dotu vlastne uz aj tak takze mi to je 8 skurveny hate nic ine tu neni to ja nepotrebujem k zivotu

Pabil
27th June 2012, 08:39 AM
uz je to jasne , vyhrat to mozte len somnou :D

dog.dejwik
27th June 2012, 07:14 PM
tyvole takovy vyhraný finále a evil s hanákem se tam začnou flamovat, chodte dopiče :D chudák rybička, jedou dojde do týmu schopnej hráč pičo a dávame hry aji bez ward :D

Ted jeste vymenit evcu za massacra a tyvole pico :D