PDA

View Full Version : úpadok chanelu



W1NT3R
20th June 2012, 10:31 PM
Zdravím,

čo sa to deje že sa nedokáže za celý deň poskladať ani jedna hra???

Kde sú všetci, bude to ešte fungovať?

mankind
21st June 2012, 12:14 AM
nič s tým nikdy už nebude, ... ja som to už pred rokom vravel, že to takto dopadne ... ale "admini" channelu si naďalej šlo svojou cestou stáleho banovania (ktoré zaberie 1,5 sekundy) a následného "unban requestu", ktorý sa riešil aj 3 týždne ... sa ani nečudujem, že tu už nikto nehráva

efko.wbs
21st June 2012, 01:48 AM
j zial je to pravda, http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/games.php
tato sekcia nema vedenie a ide to horsie ako dole vodou.
Pokial viem lorddevil je leader a ten je tiez inactive....
Ma niekto nejaky napad?
Chyba je ze celkovo sa tu nic nedeje, vzdy ked sem pozrem tak daky skutok/nezmysel/diabol/huj/evil/hrable/rebrik/furik sa hadaju....Pride mi to uz ako v sekcii Balkan kde maju len off-topic ktorym sa rozpadlo vedenie a teraz su dead.
V BR alebo TR to fici ako svajciarske hodiny.
Je to taky zacykleny problem lebo jednak nikto nehce byt mod, a ak aj ano tak to vyzera nejak takto http://eurobattle.net/threads/171182-Moder%C3%A1tor-2012-2013/page2

DiAboL
21st June 2012, 10:43 AM
No, pokial viem, Gunko sa o to stara viac nez dobre a to je sam...

Este k tomu, davno sa uz s nikym na fore nehadam, maximalne na teamspeaku. A ak aj ano, tak sa len trollujeme a vsetci to maju na kokote. Tak nechapem, jak nieco take mozes prirovnavat k upadku. Odjakziva sme sa trollovali a aj tak tu hralo milion ludi.Chyba je ta, ze vela hracov preslo na dotu 2 a vela proste prestalo hravat dotu, mozno presli na inu platformu. Uz dlhsi cas je to acko len hrozne slaby pub, kde sa stretavaju ludia so skillom na urovni zacinajuceho dota hraca a neviem koho to s nimi bavi hravat. :)

[W3PD]rebrik
21st June 2012, 11:14 AM
kde sa co ja hadam? na czsk som nehral tak polroka a to ze na forum napisem jeden prispevok za tyzden je hadanie?.... ff

Sadomasochista
21st June 2012, 11:15 AM
CZSK moze v podstate fungovat ako Balkan ... ze sa budu hrat len chally az to ma aspon uroven ked je mala aktivita ... ale to by museli vediet lvl 2 hraci cez bota zvolavat ludi na chall aby to tak slo. Think about that! (Tym myslim prikaz !fm alebo ako to je, aby sa to dalo zvolavat aj skor ako su sa najde druhy kapitan co da !accept)

efko.wbs
21st June 2012, 12:32 PM
ja nevravim ze to suvisi s upadkom, len ze sa tu nic ine nedeje iba off-topic, presne ako na balkane a PL sekcii.

Fungovalo by napr. dake otvorenie channelu bez potreby requestu lvl1?

dog.dejwik
21st June 2012, 02:46 PM
jedina vec co tady admini udelali napicu, ze az teprve kdyz prisla dota2 zavedli ten lvl 0, no prostě vymaštěnost :D bud to měli udělat už dřív a nebo nikdy, pak to má takové následky.. ted by se tu ještě hrálo tak 3-5 pubu np...

efko.wbs
21st June 2012, 02:50 PM
tak ma to svoje vyhody aj nevyhody, myslim ze sa tym zvysila kvalita hier lebo tym sa odstavili leaveri a hackeri, no zase to znizilo celkovy pocet hracov.
Myslim ze ak bude vacsina za otvorenie czsk tak by sa to mohlo spravit.

[W3PD]rebrik
21st June 2012, 03:20 PM
aj tak tu maju niektori kokoti 8nickov takze je to uplne od pici cely system

gun10a
21st June 2012, 06:56 PM
- faky sa snazim banovat, kludne si pozri http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/bans.php a daj si hladat reason fake (su ich desiatky)
- forum celkom zvladam, ale na toury fakt nemam cas (opakujem sa, ale pri skola(teraz PhD.), praca (koderina), baba (3+roky) a RL aktivitach si zahram 2 hry, spravim BR/UR a som rad ze som rad )

- imho vacsina presla na Dotu2 (tam ma CZSK channel + ostatne podobne channely denne 150 ludi)
- aj D3 daco odobralo :)
- a celkovo, ak niekto chce hrat dotu ako novacik, preco by siahol po storocne hre ked je na trhu nieco nove moderne ...

imho to bude len horsie uz, ale som kludne za otvorenie channelu, ale skonci to tak, ze sice tam bude imho par hier denne, ale v kazdej niekto leftne, nakolko to bude mat slabsi ucinok ako PD (kedze aj tam sa uz hrotia body celkom )

ZeeKee
21st June 2012, 07:29 PM
Imho celé toto přeskupit na D2... vážně, bez prdele, já už mám víc přátel tam než na celém FB xDDD

A teď sériozně... myslím si, že zrušení o lvl na channel tomu nepomůže, přinejmenším to nezachrání tak, jak by jste čekali... GOGO NA D2!!! To je jediné co k tomu můžu říct, protože i kdyby se začly hrát chally a všechno na Áčku, stejně bych se tam nevrátil (už jen pravidělně hraju nedělní Tour kde prohrajem). =)

DiAboL
22nd June 2012, 01:19 AM
Ja suhlasim s tym co gunko napisal: imho imho imho, imho imho aj tak imho....

efko.wbs
22nd June 2012, 01:33 AM
z realneho hladiska je prechod na Dotu 2 asi nemyslitelny.....
Neviem ci by sa dal vytvorit v tej hre "piratsky" server a navyse vlastnik servera madmax isto nebude robit novy server kvoli czsk. Pokial nepadne xpam ako taky tak s tym vobec nic nebude robit. Osobne pad xpamu tipujem tak za 3 roky.

ZeeKee
22nd June 2012, 05:18 AM
Mno přinejmenšjím cz/sk scéna skončí brzo... ne-li už skončila.
Pokud to nechceš vzdát efko, tak go for zrušení žádostí o level 1... sice tam bude public, ale aspoň se tam něco bude dít. =)

Gl&Hf

dog.dejwik
22nd June 2012, 06:40 AM
Imho celé toto přeskupit na D2... vážně, bez prdele, já už mám víc přátel tam než na celém FB xDDD

jn normální lidi to maj obráceně, ale kedže začneš aji na dotu2 posilat psy co šukaj chlapce, tak se to procento sníží neboj :)

https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcS12b3CyIdRjVZ024BHBIsvnzTo2VpHn pVMoilKUx_lYCWN_xXS

Sadomasochista
22nd June 2012, 10:12 AM
Konec se blizi smrtelnici

onDraxX
25th June 2012, 04:56 PM
nezkusime posoupnout leveli o +1 aby aspon ty co chteji na kanal tam mohli prijit a nekdo jim mohl vysvetlit ze aby mohli hrat pod botem museji pozadat tu na foru na lvl2?
treba to par hracu prinese, prece jen ted dat dohromady hru je prakticky nemozny a mohlo by to pomoc :-) nebo aspon neco ted je to fakt mizerie a to jeste ani nezacali prazdniny

_ARTAS_
28th June 2012, 09:18 AM
Konec se blizi smrtelnici
Presne :-D

red^beast
30th June 2012, 04:26 PM
a je tu konec přátelé :tiphat:

huJhuJ
30th June 2012, 10:13 PM
konečne... :thumbUP:

sh4d0w_dance
1st July 2012, 04:39 PM
To este tu zumpu nezrusili ?

Darkwshadow
1st July 2012, 06:32 PM
Tak kvoli hujovi a shadowovi to asi padlo... taki davaci... asi boli radi ze mohli tocit puby ktore nedavali ani tak.. ale teraz su nejako online namakani, tie vase bicepsy ma ohromuju..

huJhuJ
3rd July 2012, 11:16 AM
sracky sracky .... to asi padlo... sracky sracky
asi
eeeeeej

sh4d0w_dance
3rd July 2012, 03:58 PM
Tak kvoli hujovi a shadowovi to asi padlo... taki davaci... asi boli radi ze mohli tocit puby ktore nedavali ani tak.. ale teraz su nejako online namakani, tie vase bicepsy ma ohromuju..
tolko zavisti v tebe je že to az v nicku vidno ze po kom opakujes :D

Darkwshadow
3rd July 2012, 11:59 PM
hej vy tupe nuly :D shadow hlavne ze dotu hravam 8 rokov s tymto nickom.. jedine ak chces podotknut ze si s tym nickom chcel u mna zabodovat ty asslicker skurveny... tam pal lizat pozostatky z vcerajsej ozran party a drz picu

sh4d0w_dance
4th July 2012, 09:57 PM
Ano mozme si tykat do pici nejde mi ten czsk taky maly

dog.dejwik
4th July 2012, 11:06 PM
huj a shadow dance byl vzdy nejvetsi odpad...

DAfuq-
5th July 2012, 12:17 PM
dark napis mi do pm cislo ak to este plati a mas cas nemam sa kde dostat na net

Ibalgin
5th July 2012, 03:50 PM
ačko sa rozbehne ale určite nie teraz v LETE :D Verte tomu, že v zime tam bude zase živo

Darkwshadow
5th July 2012, 03:58 PM
no neviem ci ti to prislo ice snad hej..

sh4d0w_dance
5th July 2012, 04:38 PM
Po lete .... sa hraci vyseru na vas .....sak nam slubujete same kktiny

Sadomasochista
5th July 2012, 04:43 PM
rozky za polovicu vam slubujem hosi, vsetko bude, len pridte

sh4d0w_dance
5th July 2012, 07:08 PM
rozky.... za polovicu...nech si darkwshadow strci jeden medzi nohy a druhy nech da tomu sfetovanemu dejwikovi do nitry do riti !

Darkwshadow
5th July 2012, 10:38 PM
no nezavid nulka :D pozri sa na bezocivca... inac co mam ja s dejwikom? zobud sa kokotko.. asi by ti mal niekto prijebat.. ale ja to pravdepodobne nebudem.. vela stastia ku tym kamaratom co ti to dopraju. za polovicnu cenu

Sadomasochista
6th July 2012, 10:34 AM
no nezavid nulka :D pozri sa na bezocivca... inac co mam ja s dejwikom? zobud sa kokotko.. asi by ti mal niekto prijebat.. ale ja to pravdepodobne nebudem.. vela stastia ku tym kamaratom co ti to dopraju. za polovicnu cenu

no vzdy hras proti nemu NC to nebude nahoda :D :D

Darkwshadow
6th July 2012, 02:45 PM
jaj no to ano.. tazko porozumiet jeho myslienkovym pochodom..

_ARTAS_
6th July 2012, 03:30 PM
DotA 2 ich omrzý (možno) a vráťia sa z5 vždy je nejaká malá šanca. :)

sh4d0w_dance
6th July 2012, 04:03 PM
ARTAS to ne si vycapim taku fotku a idem komentovat.....treba sa o seba starat sak ty jake chyby si dal jak KOZOROH !

DiAboL
6th July 2012, 07:49 PM
Artas je nas madarsky Ludovit Stur

huJhuJ
6th July 2012, 09:42 PM
diablik maš chybičku v signature rull :thumbUP:

Darkwshadow
6th July 2012, 10:59 PM
asi to tak malo byt ty peceny piroh priblbly.. no vobec ze nevie ze tam ma byt rule.. chce to takto.. cize? *huJ*huJ ach..

Darkwshadow
6th July 2012, 11:11 PM
inac mam tu oznam: WANTED: icetea alive or semialive REWARD: po pifku na kazdu z jeho koncatin + hlava + este ked sa dostane do konca tyzdna na net tak aj tak este jedno..

huJhuJ
6th July 2012, 11:21 PM
darkwshadow proc se tady tohle vubec resi ? ja mam tady pecky v deskach... :clap:

DiAboL
7th July 2012, 10:59 AM
Hujko, ja viem, ze tam mam chybu :)

Daekoni
7th July 2012, 05:34 PM
Pořád to samé....Jeden pičuje po druhém...Druhý po třetím , začarovaný kruh ;)

Darkwshadow
7th July 2012, 07:33 PM
sak to je acko kurva daekoni.. to je KURVA acko! :D

sh4d0w_dance
7th July 2012, 11:33 PM
Ja vyzyvam Darkwshadowa....ja neviem ci ty si spadol zo slivky abo si pojedol slivky ale jak takyto koment mozes tu napisat....nehnevaj sa ale toto je chore

Darkwshadow
8th July 2012, 03:45 PM
dobre shadow moj mozno ti to nedoplo ale zaujimas ma ako mrtveho psa zaujima zradlo.. tak hurray pis dalej sracky ja budem tez..

_ARTAS_
8th July 2012, 05:05 PM
Diablik skludni sa lebo ti dakto odsekne tie tvoje velké rožky :)

Felixar
9th July 2012, 04:10 AM
To za našich mladejch let to fungovalo... Zlatý adminy staré školy... -HF či Felixar se ten jeden frajer jmenoval... nebo jak.

Ibalgin
9th July 2012, 09:31 AM
To za našich mladejch let to fungovalo... Zlatý adminy staré školy... -HF či Felixar se ten jeden frajer jmenoval... nebo jak.

True, true :)) a tie funny mapky čo sme sa nahrali :D

KukAc
9th July 2012, 01:47 PM
kym sa tu o to starali mitsuki ci felixar tak hraci aj hry boli.. prislo nove vedenie, novy system a pomaly to slo picom a acko definitivne dojebali tieto lvl1 requesty.. sad story

DiAboL
9th July 2012, 03:36 PM
Jak mozte toto napisat, co vam jebe? Najlepsie casy boli za arsonyho a sweetyho, nie nejaky mitskuki a felixar kurva, sa zobudte...

Ibalgin
9th July 2012, 05:09 PM
S mitsukim nesúhlasím, to bol oberhaupt fuhrer coc :D

ZeeKee
9th July 2012, 11:55 PM
<<<

Laryk
10th July 2012, 09:49 AM
hf tebe si pamatuju akorat tak jako fogclickera a leavra

TT_SNiP
10th July 2012, 11:25 AM
S mitsukim nesúhlasím, to bol oberhaupt fuhrer coc :D
:D

Nejlepsi casy byly, kdyz nebyla dota 2 a jednicku jeste lidi hrali ... hm? :tiphat:

Felixar
11th July 2012, 01:11 AM
Laryku já zas tebe jako šulína co se urazil a pičoval do mě od jistých dob, ale to je jinej příběh... Poslední co si pamatuju bylo Laryk has left game. :D Ibalgine pamatuješ na kreslení ? :D Diabol: Bitch please ty si nebyl nikdy spokojený. Tobě by tam na tom ačku nepomohl ani chuck norris moderátor. Kukac no lvl 1 req mě taky dostali :)

Ibalgin
11th July 2012, 02:45 PM
kreslenie bolo super :) Hlavne ta muzička :D :D :D Nebolo dobre keď sme si ešte spamovali hry sami? :D Pokoj a kľud :D

DiAboL
11th July 2012, 04:29 PM
Felixar, ja neviem ci si jebnuty alebo ano, skus rollnut koleckom na mysi, ak ho najdes hore. A tam zbadas moj komentar v ktorom pisem, ze som bol spokojny za cias arsonyho a sweetyho. Preto tu nejeb tie tvoje kokotske teorie, ze som nebol nikdy spokojny...

Felixar
11th July 2012, 06:56 PM
Ibalgin -music on :D :D :D: D Diabol: Šak jasně ty berušák, ale každý ví préčo si byl spokojený zrovna s nima :D

DiAboL
12th July 2012, 03:39 PM
Kamo, v tomto sa nehorazne mylis. Asi to nevies, ale prave vdaka sweetymu som dostal IP ban a odvtedy co on bol moderator, ma mizige hatoval... Je zase druha vec, ze sme teraz uz kamarati :) . Ja len vravim, za ich cias bolo na acku mozno najviac hracov(hlavne dost kvalitnych) + sa hravali velmi dobre challenge, hlavne casto a v tej dobe ma dota fakt bavila...

Felixar
14th July 2012, 03:12 AM
V tomhle máš pravdu byly tam za ně asi nejlepší hráči a dalo se tam hrát, ale vem si, že tím jak horší hráči začali mizet a permabanovali se a neumožnil se jim sem přístup tak už nezůstala základna na kanále a nebylo z čeho brát a takhle to dopadlo :) Je to věc názoru nebudem to rešit stejně je na to pozdě.

grimasko
15th July 2012, 12:36 PM
jebte už na to preboha a začnite sa venovať veciam, ktoré majú zmysel

huJhuJ
16th July 2012, 08:12 PM
jebte už na to preboha a začnite sa venovať veciam, ktoré majú zmysel
toto toto

Darkwshadow
16th July 2012, 08:34 PM
huj preco este zijes :D ved ono to nema zmysel.. jaj sorry zasiel som daleko.. len sa mi to nechce mazat

huJhuJ
16th July 2012, 10:09 PM
:funny:
sak prepac ze kvoli mne acko skoncilo a tebe sa zrujnoval cely zivot :smile3: nebud na mna taky... :D

onDraxX
17th July 2012, 05:30 PM
zruste ten lvl0 aspon na ty prazdniny vsak se nedala snad ani jedna hra.. a hrat na pd je nuda :/

efko.wbs
22nd August 2012, 09:26 PM
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/games.php?page=1

co sa stalo 12. Augusta?

[Spis]Borovicka
24th August 2012, 07:50 PM
denne sa chce napojit aj 100 ludi na kanal ale nemozu lebo ich nema kto vouchnut ... bud zruste ten lvl 0 alebo niekoho promotnite nech ich moze vouchovat .. kuknite sa na tie requesty kolko ich tam je

the_qq
24th August 2012, 09:53 PM
Chcel som sa vrátiť a rozbehnúť to tu etc. ale nakoniec asi nie :)

efko.wbs
24th August 2012, 10:35 PM
denne sa chce napojit aj 100 ludi na kanal ale nemozu lebo ich nema kto vouchnut ... bud zruste ten lvl 0 alebo niekoho promotnite nech ich moze vouchovat .. kuknite sa na tie requesty kolko ich tam je

j rozmyslal som nad tym, napisal som mizigemu o tom.
Plan by bol taky ze zrusit lvl0, lorda, gunka, a najst 1 schopneho kto by sa o to trocha staral.
Myslim ze s fake accountmi by nemal byt problem a coskoro vyjde nove gproxy tak to k tomu este prispeje.

Blind_Joker
25th August 2012, 11:06 AM
Ja osobne by som kludne pomohol...uz robim moda na pd tak pribrat CZSK komunitu a pomahat by nebol problem

Noobian
25th August 2012, 02:03 PM
tak makejte makejte, eště než to tady umře bych si tu dal rád jednu gámu

[Spis]Borovicka
26th August 2012, 12:50 PM
lvl 0 by nebol problem keby to mal kto robit

WINNER-
2nd September 2012, 12:11 PM
vy to jeste hrajete zavislaci grim ma pravdu zacnete robit normalni veci :D

3viLcZ
2nd September 2012, 02:34 PM
Grim at tu nevypisuje sracky hraval to 24/7 a ted si bude hrat na RL ... SAD

DiAboL
2nd September 2012, 04:28 PM
Grimasko, hlavne ze ty tu chodis vypisovat picoviny na forum. Nemas nieco lepsie na praci?

[W3PD]rebrik
4th September 2012, 12:27 AM
grimasko je legenda a vy ste nuly

efko.wbs
4th September 2012, 01:24 PM
kanal je uz public, su aj zaujemci tak snad sa to trocha pohne.

3viLcZ
4th September 2012, 03:42 PM
Legenda ako ty zebrik :DDD

Clarkie
6th November 2012, 12:05 PM
Já jsem říkal, že beze mě áčko nepřežije. GJ, Gunko a spol. Tak to dopadá, když lůza rozhoduje o elitě.