PDA

View Full Version : OT k banovani na acku :)



PUDGEtheBUTCHER
18th June 2012, 09:43 PM
Ja souhlasim, vsak tu uz nikdo nehraje, sice pekny, ze se tak staras o bany, ale myslim, ze prave to banovani za kazdou picovinu stalo acko "zivot" :)

DiAboL
18th June 2012, 09:54 PM
jogi, lenze to nebol ban za nic :)

Sadomasochista
18th June 2012, 10:26 PM
Ja souhlasim, vsak tu uz nikdo nehraje, sice pekny, ze se tak staras o bany, ale myslim, ze prave to banovani za kazdou picovinu stalo acko "zivot" :)

Tak urciteeeee =))

PUDGEtheBUTCHER
19th June 2012, 02:00 AM
Ja nerikam ze byl ban za nic, molda je starej leaver, o tom zadna :D Ted jsem to ale myslel spis celkove, ze tu padlo spousta banu jen kvuli tomu, ze jeden hatuje druhyho, tak postne BR kdyz leavnul par minut pred koncem hry atp atp.. Driv se leavovalo furt, a kdyz proste nekdo leavoval castejc, tak se do her nebral, to bylo cely, kdo s nim chtel hrat, hral, kdo nechtel, nehral, ale lidi tu aspon byli :) (i kdyz samozrejme, ze to vsechno prebrala dota 2, ale i tak si myslim, ze ty bany jsou trochu prehroceny posledni dobou)

gun10a
19th June 2012, 11:12 AM
s tym hatom mas pravdu, lenze to nie je moja vina ale tých hracov co si podavali na seba BR, predsa ked niekto da BR, plne opravnene, niekedy az nad mieru, tak to mam nechat tak ? :)

molda tebe neverim uz vobec, QQ na tebe riadne sedel a vidim ze plnym pravom, ale zahrat vies takze ten unban dostanes :)

delbanned

DiAboL
19th June 2012, 01:46 PM
Zahrat vie? Mi ukaz jedneho cloveka, co s nim chce hravat... Okrem neviho, lebo ten si zahra aj so staroupromin, hlavne ze nehroti...

Love.and.Peace
19th June 2012, 02:59 PM
:)


skoda ze mam unban ale lvl0 :´(

btw gunko ban sem dostal za to ze sem ti nadaval..mozna sem ty nadavky trosku prehnal, ale byly opodstatnene a mel sem na ne plne pravo. To jak si tu hru neskutecne dosral proste neslo prominou a jeste mi zacnes nadavat ze sem te nepustil na mid :D mel sis me mutnout a bylo by po vsem

the_qq
19th June 2012, 05:23 PM
čaute chalani, ako žijete? :)

len tak prechádzam fórum a čo nevidím... reku sem hodím nejaky uber post :)




s tym hatom mas pravdu, lenze to nie je moja vina ale tých hracov co si podavali na seba BR, predsa ked niekto da BR, plne opravnene, niekedy az nad mieru, tak to mam nechat tak ? :)

molda tebe neverim uz vobec, QQ na tebe riadne sedel a vidim ze plnym pravom, ale zahrat vies takze ten unban dostanes :)

delbanned

Ja len že, prečo ho riešite stále? Ja som mu dal IP ban, za to že sa nevedel správať, etc. etc... potom mi vyplakával, teraz neviem či on alebo niekto iný, že prečo ma ban etc... tak nakoniec som mu dal unban a jednu šancu, s tým že ak poruší jednu z troch podmienok :

1. Ziadne leave
2. trolling
3. nadavanie

myslím že tieto to boli, tak že sa mu da perma IP ban. Niekde som kedysi čítal, že radšej mať komunitu bez skillu ale normálnu, ako flamerov leaverov plný channel.

Ja sa k tomu vyjadrím, aj ked bez nejakeho prava a tak, že ak porusil nieco z tych 3 vecí, tak by mal hned skoncit s IPbanom a dovidenia, nechcem sa uz starat do tohto, ale bol som kedysi moderator a ja osobne som mu dal sancu, vidím že sa jej nechopil.. Takže tu nieje čo riesit, sice uz niesom v staffe ale vzdy som chcel acku dobre a dobre mu chcem aj týmto postom.

PS. Pri banovaní vôbec nejde o skill, ked sa nevie správat, moze byt aj majster sveta v dote. ;)

Váš QQ :-*

DAfuq-
19th June 2012, 05:56 PM
to je sice pekne, ale ty fakt asi nevieš v akom je acko stave a ze sa tu v priemere odohra denne tak 5 hier :) takze tu nejake perma bany uz fakt ani netreba riesit,ked su ti boti spusteni pre 10-13 hracov...

the_qq
19th June 2012, 06:14 PM
Jasné, ved ja vravím len svoj názor,

1. Dlho som nebol online na servery
2. Nemam ziadne pravomoci ani nic..

cize len cisto svoj nazor som napísal na tuto temu,

btw CAWKO ICE :)))))))

ZeeKee
19th June 2012, 08:56 PM
Áčko zemřelo, co se tady dál řeší... vytvořte forum na d2 a jedem moderatizmus tam! Toury etc...

Love.and.Peace
19th June 2012, 09:07 PM
hele udelame to jinak gunko domluv mi zpatky klidne ip ban me je to fuk na mesic jedu do spanelska takze tu o me stejne nikdo neuslysi... a at tady nevedete tupe reci o hovne mejte se cus

Sadomasochista
20th June 2012, 12:33 PM
molda mi raz povedal ze sa spravam ako kokot a ze na acku som stale robil kokotiny etc... a povedal to na ts :/ ked sme hrali SIG na d2. preco to robi? :'(

Preco mam odohratych 1000+ hier a nik mi nevenoval ani jeden BR? kto citi krivdu odo mna nach sa ozve teraz alebo nech mlci navzdy (alebo nach dojde zajtra na to pivo)

DAfuq-
20th June 2012, 02:57 PM
jn na acku uz nikto nehra vacsina komunity presla na dvojku (vid spoiler)
a CAWKO QQ
166966

PUDGEtheBUTCHER
21st June 2012, 04:06 PM
jn na acku uz nikto nehra vacsina komunity presla na dvojku (vid spoiler)
a CAWKO QQ
166966

Duvill presel na d2? :x

DAfuq-
21st June 2012, 04:55 PM
uz to tak vyzera :D