PDA

View Full Version : Cerere demote _Dilinger



Regi'
16th June 2012, 05:32 PM
1. Numele capitanului impotriva caruia doriti sa faceti Cerere pentru demote.
_Dilinger

2. Unde a gresit (dupa parerea dvs) si daca a facut-o in repetate randuri?
Nu a dat votekick lui Mihail^ care a feedat echipa lui. Deci pt. el cred ca era un avantaj sa-l tina in joc. Nu e singurul care nu a dat votekick, dar cand noi am dorit asta el si-a exprimat dorinta acerba de a nu face asta si cu cateva injuraturi.

3. Dovada dvs trebuie postata aici (Replays-obligatoriu-SS facultativ).
Replay atasat: 166851

Mitix
16th June 2012, 05:54 PM
Nu ai cum sa ceri demote pentru ca nu a vrut sa dea votekick .

Regi'
16th June 2012, 06:28 PM
Aha ... ok ... atunci am jucat ca idiotu' degeaba 1 ora ... cu prospecte vagi ca as putea castiga sau ceva de genu ... si in final e ok sa mentii un joc cu un cretin in echipa care feedeaza. Macar am invatat ceva nou. Mc mult. Era primu meu post dupa 1 an sau nush de cand n-am mai postat si mi-am reamintit motivul pt. care m-am lasat.

Poti sa inchizi threadu'.

rhaZ
16th June 2012, 06:32 PM
dillinger proaspat promovat si deja plangeri impotriva lui... sounds fishy

ProdigySounD
16th June 2012, 09:20 PM
eu nu am vazut jucator mai praf ca mihail asta,imi strica si mie un meci azi adica in min 25 avea 5-12 cu thrall si decat " phase bots " pe el =)))))) adica wtf pt ce iti trebuie phase bots pe thrall si intrun final a facut si sange final item scor 5-20 si iteme " phase bots // sange // 2 crengutze si un teleport " :))))))))))) meciu aici si poza din joc eu unu nu am mai vazut asa ceva

http://games.ro-dota.com/game/1003/

PS: poza e facuta in min 25 avea decat phase dupa care a vazut ca pica prea rpd si sa gandit sa faca si sange pe el like a boss pro.

166861

^INFINITY^
16th June 2012, 10:08 PM
koaie nu-i dati ban / demote ca-i parteneru meu de 2x2 :>
edit : pt ce a facut el se da ban 1 zi parca -;,

thenootz
17th June 2012, 12:31 AM
toti o apa si un pamant, numai nubi si naivi .

"Ironwood branch ensures a Good Game " !

ty, thread closed .


:tclosed:

Mitix
17th June 2012, 08:22 AM
Cand mergi la magazin si ceri paine iti da paine.Tu mi-ai cerut mie sa ii dau demote.Nu se poate da demote pentru refuz de votekick.