PDA

View Full Version : Nightcup 8



Darkwshadow
15th June 2012, 01:09 PM
V nedeľu o 20 00.. ako vždy ten nc.. snáď to už dáme tentokrát.. Chýbajú mi 1-2 hráči, čiže ak by ste sa chceli zúčastniť stačí dojsť na ts3 dasnet.cz pred ôsmou... prípadne tu napísať, to by bolo snáď ešte lepšie...

hulvat
15th June 2012, 01:31 PM
Co ti chybi za pozici? Ja se budu nudit a klidne si zahraju :)

Darkwshadow
15th June 2012, 05:11 PM
Solo :) pripadne carry na 3jku.. ale skor to solo :) bolo by fajn.. tka pred 20 00 pat alebo 10 minut keby si bol na xpame pred osmou a napisal mi.. nick Tadark .. pripadne budeme uz na ts3 dasnet.cz..

hulvat
15th June 2012, 05:54 PM
¨No ja jsem spis na gangery, ale pokud nebude k zbyti klidne carry zlamim :D

Love.and.Peace
16th June 2012, 11:06 AM
ten dark to misto nabizi tady kazdymu kdo ma ruce nohy :D

MiSsCHuGe
16th June 2012, 12:16 PM
A co jako?.. tak prostě minulej NC sme byli domluvený.. a byli sme tu 2 ... 3 hrace sme scháněli 5 minut před začátkem... a poněvadž si chceme zahrát tak bereme toho kdo bude chtít pokud to neni žádnej extra noob... ;) :)

hulvat
16th June 2012, 02:05 PM
Vsak jasne, my si s vama s Moldou zahrajem :) Aspon bude sranda pri nedelnim veceru :)

Love.and.Peace
16th June 2012, 02:42 PM
misschuge...ocividne ti jebe

dog.dejwik
16th June 2012, 05:02 PM
ja pwnt zeeke a kdo?

ZeeKee
16th June 2012, 08:10 PM
to se doskládá

Darkwshadow
16th June 2012, 09:45 PM
Tak ok prvy krat by sme mali byt komplet... Staropramen, misschuge, nevi, molda, ja.. pripadne uvidime ci dojde smato ten da miesto mna asi :) teda keby ten molda chcel :) dufam ze budes chciet? :) j? :D

Love.and.Peace
16th June 2012, 10:01 PM
hele darku jen jedna vec o ktere sme se bavili s nevim ty nemuzes kapitanovat protoze tobe pickovani nerika vubec nic chlape srry ale sam vis ze je to tak nech pickovat me a neviho a muzem neco zkouset (btw fakt tam chces teho chuge?)

Darkwshadow
16th June 2012, 11:20 PM
uvidime je to alternativa.. podla toho aky bude prvy super.. ale tak mam teraz dost tiez napozerane uz dost replayov aj tych pickov som uz videl dost cize priblizne uz napickujem fajn ale stale budeme na teamspeaku, sa mozte vyjadrit k picku.. ale tak mam par idei na pick co sa nehrava casto ale mohlo by byt fajn.. ako kludne aj vy cpt nemam nic proti.. len dojdite to ts pred osmou sa poriesi

MiSsCHuGe
17th June 2012, 01:42 AM
Prosimtě moldo... xD nevim co zas máš xD Já vim no nejsem taková kapacita jak ty, že každou hru někoho totalně spíčuješ a nebo to leavneš xDD a pak máš každej den jinej nick a GUNKO tě to jen banuje :D xD Tjn ty tu budeš něco psát xDD

DiAboL
17th June 2012, 07:00 AM
Molda, chces mi povedat, ze tebe to kapitanovanie nieco hovori? No nechci ma rozosmiat hned zrana :D:D:D:D

Love.and.Peace
17th June 2012, 10:24 AM
1, co tobe je do teho co mame mezi sebou s gunkem
2, pickuju jak Pán Božko
3, sem robot
4, leavnul sem asi 2x za posledních pár let
5, darku sežeň si místo mě někoho jinýho já s takvou pičou hrát nebudu

nehladam_klan
17th June 2012, 10:35 AM
Hej spičenci máte ešte miesto ?? Dobre spravíte keď ma zoberiete :D (MaYeR)

Love.and.Peace
17th June 2012, 10:39 AM
val misto me k darkovi do teamu at se nemusim vzrusovat ja dik :)

hulvat
17th June 2012, 11:40 AM
Spravate sa ako 15 rocne dcerky :D Me je jedno kdo bude hrat, hlavne at je prdel a neflamuje se - na to naladu opravdu nemam :)

Darkwshadow
17th June 2012, 12:05 PM
Tak ok teda molda.. misschuge stal vzdy pri mne uz 3 nc v rade aj na puboch stale spolu hravame.. ale ked nechces s nim hrat tak mozme vziat mayera :) hlavne ako povedal hulvat nech je sranda a dobre si zahrame..

Sadomasochista
17th June 2012, 12:28 PM
bodlaci ja s vami zahram ak molda nechce :D

a ano, chcem hrat s tym tymom co tam ide haluzit, nie s tymi hroticmi co vypadnu v semifinale a budu plakat do utorka

Darkwshadow
17th June 2012, 12:54 PM
len dojdite pred osmou teda na ts3 dasnet.cz tam to finalne poskladame :) kludne sado.. uvidime kto pride :)

3viLcZ
17th June 2012, 02:39 PM
molda, chces mi povedat, ze tebe to kapitanovanie nieco hovori? No nechci ma rozosmiat hned zrana :d:d:d:d

+1 :d :d :d :d



1, co tobe je do teho co mame mezi sebou s gunkem
2, pickuju jak pán božko
3, sem robot
4, leavnul sem asi 2x za posledních pár let
5, darku sežeň si místo mě někoho jinýho já s takvou pičou hrát nebudu

+0 :(

hulvat
17th June 2012, 03:25 PM
a ano, chcem hrat s tym tymom co tam ide haluzit, nie s tymi hroticmi co vypadnu v semifinale a budu plakat do utorka

Tohle je presne ten duvod proc dneska nechci hrat s Dejwikem a spol. :) Chci se pobavit :)

3viLcZ
17th June 2012, 03:55 PM
Jaj chlapci co tu valite za sracky :D tak ze vy tam jdete dostat na picu ze ? to je podle vas zabava ? :D uz asik vim proc czsk povazuji za tardy :)

hulvat
17th June 2012, 04:11 PM
Nejdem dostat na picu, ale nejdeme tam BRECET Evco :D Tak jak to mas ve zvyku hlavne ty :D

3viLcZ
17th June 2012, 04:40 PM
No podle me kdyz to enchcete hrotit tak tam nedate ani hovno ... no ja se alespon probrecim k vítěství :D , ale tak me je to fuk ja dotu 1 hraju jen v nedelu uz nemam chut hravat na xpamu ..

hulvat
17th June 2012, 04:46 PM
My prave hrotit budeme, ale nebudem brecet a budem mit nejaky team spirit a ne hrat stylem - "Ty ses pica, ja ti to rikal. OMG" etc . . .Presne vim jak se budete flamovat na TS zase Evco :D

3viLcZ
17th June 2012, 04:54 PM
my se neflejmujem kdyz tam jsme hraci co dokazi neco zahrat :D nikdy jsme se s hanibalem nebo tak na nc nejflemoval ... jen jednou artem zpicoval skutka a to byla spise sranda :D a btw nekdy tem lidem musis rict neco i kdyz je to neprijemne nebo tu budem hrat stale stylem " pekna mirana tvle moc pjekna 7:8 ... 8 sipek za 50 ale moc pjenkne " .. a ty ses pica atd to jsi kde slysel proboha ? :D

hulvat
17th June 2012, 07:12 PM
To jsou bezne hlasky kdyz nedava nekdo jako Dejw, ty Zeekee etc. . . :D Nehral jsem s nima a s tebou jednou Evco, tak toho nech :D A btw tady resime hovadiny :)

3viLcZ
17th June 2012, 08:11 PM
nikdy jsem nikomu nerekl ze je pica kdyz hraje semnou ale np ..

ZeeKee
17th June 2012, 10:33 PM
Nevadí kluci, příště to dáme!

Darkwshadow
17th June 2012, 10:59 PM
slovo do boja.. to teda hej! :) asi ste mali pravdu s tym weavrom pravdu na moje zly carry a moc smrti sme doplatili druhu hru ktoru sme tiez mohli nejako dat..

Wicker
18th June 2012, 12:19 AM
Zkurvenci to zase nedali no.. co naplat... priste zeekee nebude ozralej a molda da nejlepsiho tinyho na acku a bude to v suchu

ZeeKee
18th June 2012, 04:42 AM
Příště budu mít zlomené obě ruce a vletí mi moucha do očí... až prohrajem...

dog.dejwik
18th June 2012, 09:24 AM
no dopiče fantom a tadark (dobrý weaver :D) nas ponizili (aby měl nevi radost že jsem se nezměnil) a molda s tebou už nikdy nehrám...

Zkurvenci to zase nedali no.. co naplat... priste zeekee nebude ozralej a molda da nejlepsiho tinyho na acku a bude to v suchu

zekeho vymluva pro tento nc.. Dopiče stejně už pár měsicu/roku/století hram dvojku :D

Sadomasochista
18th June 2012, 09:35 AM
zvitazil lepsi team spirit!

DiAboL
18th June 2012, 10:14 AM
Nejebte hlavne sracky...

Love.and.Peace
18th June 2012, 12:03 PM
ok dejwe muzem se tak domluvit

3viLcZ
18th June 2012, 12:04 PM
To je fuk ti Rumuni nebo co to je za cigany tvle se ani chovat neumi viz.posledni par NC co jsem hral jen psali picoviny ... a to ze stale prohravame na to se vyserte oni si tu dotu 1 s tema jejich "super pc" muzou hrat do skonani sveta .Jak jsem na tu dotu2 nedaval tak ted vim ze je to asik fakt lepsi ... RIP DOTA1 :(
BTW : Skutku uz konecne zaplat tu elektrinu nebo nehraj dotu

Wicker
18th June 2012, 12:06 PM
Evil ty taky menis nazory jak dny v kalendari...

[W3PD]rebrik
18th June 2012, 12:23 PM
To je fuk ti Rumuni nebo co to je za cigany tvle se ani chovat neumi viz.posledni par NC co jsem hral jen psali picoviny ... a to ze stale prohravame na to se vyserte oni si tu dotu 1 s tema jejich "super pc" muzou hrat do skonani sveta .Jak jsem na tu dotu2 nedaval tak ted vim ze je to asik fakt lepsi ... RIP DOTA1 :(


how sad...

3viLcZ
18th June 2012, 01:11 PM
jn tak kdyz uz na tom acku nikdo nehraje co zbyva .. ? Jaj rebrik ci jak to mas : how sad ? co je na tom smutne prosimte .. me nevadi ze jsme prohrali omg :D dota 1 uz je o nicem hrajem to bo v nedeli neni co delat a nemam chut tu porad rozebirat pick,hru a ostatni picoviny proste hraji lepe jak my konec tecka .. jo a wicku nevim kdo tu meni neco kazdy den :D ty jsi tu dotu za tyden odjebal z pc 800x a pak jsi zase rekl ze jdes hrat pak zase ze ne atd atd tak ze stfu :)

Wicker
18th June 2012, 01:42 PM
Kamo ja to odjebal kuli tomu ze se musim ucit na statnice a to sem taky rikal od zacatku, to s menenim nazoru nema co delat ty parku marnej

Sadomasochista
18th June 2012, 01:49 PM
To su nazory dota 1 je o nicom lebo uz som sa chytil na D2 :D :D hovno hovno zlata rybka, len treba zbierat itemy na postavicky, ze? ... valve mission completed :D

mame tu exemplarny priklad

3viLcZ
18th June 2012, 02:20 PM
me ty itemy vubec nepadaji prave :P sado reknu to takhle dota 1 je v klidu , ale kde ju chces ted hrat ? GARENA ? XPAM ? ted kdyz tam zbylo jen to nejhorsi z cele komunity .. mozna vam to vyhovuje np me je to fuk :) a nezapomente tu dat ze hrajete FF a nehrotite at se aspon zasmeju

dog.dejwik
18th June 2012, 03:37 PM
Ale píču všichni jste nuly...

Sadomasochista
18th June 2012, 03:38 PM
evil ja hravam dotu 2 viac ako dotu 1, takze viem o com hovoris ... :)

dog.dejwik
18th June 2012, 03:39 PM
jn sado u vás to vyhrává totiž teamspirit aji ve dvojce :D

PapazKacti
19th June 2012, 06:39 AM
!sign

Sadomasochista
19th June 2012, 09:22 AM
!sign

Sadomasochista
19th June 2012, 09:24 AM
nie nie ja tu dvojku lamim (este viac ako nasu dotu 1 ak je to mozne), takze ani teamspirit nepomoze povacsinou