PDA

View Full Version : Nova medzinarodna Dota2 komunita



R4ndomization
12th June 2012, 10:46 PM
Zdravim ludia,

Od dnesneho vecera zacinam taky svoj mini-projekt cez Steam. Kedze v Dote2 uz je umoznene zakladat vlastne channely, rozhodol som sa zacat zakladat jednu z prvych Dota2 medzinarodnych komunit. Vsetky momentalne podrobnosti si zaujemcovia mozu precitat na nasledovnej stranke:
http://steamcommunity.com/groups/chillaxclub

Ak ma niekto odtialto teda zaujem o invite do mojej novej groupy, a ma zaujem komunikovat iba v anglictine, tak sa mi mozte ozvat.

the_qq
14th June 2012, 03:46 PM
to skôr sprav len CZSK, niečo typu áčka nie? viem že aj s áčka dosť ludi hra dotu2 :)

Darkwshadow
14th June 2012, 04:45 PM
tjn minimalne 14 som uz stretol.. a to len z acka..

ZeeKee
14th June 2012, 10:41 PM
Hrozný hovno... přidám se jedině do něčeho na způsob A v w3 dotě... jinak ne -_-''

DAfuq-
14th June 2012, 11:52 PM
Hrozný hovno... přidám se jedině do něčeho na způsob A v w3 dotě... jinak ne -_-''
presne tak...toto su same sr*cky ani ten czsk sig pre mna neni velmi prakticky :D

hulvat
15th June 2012, 08:11 AM
A po mesici to bude jako na Acku ted - lidi do 14:00 a pak jich tam az do 18:00 bude max. 10 a z toho 8 afk. :) Kdyz uz komunita jsem pro spojeni vice nez CZSK sceny

ZeeKee
15th June 2012, 10:54 AM
Nevi - to si právě řekl hrozný hovno. Protože Áčko žilo hrozivě moc, dokavaď nebyla d2. Hrálo se furt 5her+. Potom všechno přešlo právě na d2, kde mám jen asi 20 přátel a točí se furt dokola a hrajou... věř tomu, že by se hrálo dost =)

Pabil
15th June 2012, 10:56 AM
aj na WoWko preslo vela ludi este pred d2 ...

DAfuq-
15th June 2012, 11:34 AM
aj na WoWko preslo vela ludi este pred d2 ...
:D _artasujes_?

Pabil
15th June 2012, 12:28 PM
ice tearz nevem ako to myslis :D . ze ci narazas na hraca arta :D alebo artasa z warcraftu , takze sa neviem vyjadrit =)

btw to Yogi ti dovolil si dat jeho podobizen do podpisu ?

3viLcZ
15th June 2012, 01:02 PM
z Wowko nepreslo moc lidi na Dotu 2 , ale spise na DIII a na SW:OR + kdyby ten system kazdy jeden nick udelali tak o rok drive pred dotou 2 tak by to pomohlo .. , ale ne tvle vyjde dota 2 a najednou je tu super system na kterem nikdo skoro nehral a vseci presli bud na pd nebo na dotu 2 T_T

DAfuq-
15th June 2012, 01:18 PM
ice tearz nevem ako to myslis :D . ze ci narazas na hraca arta :D alebo artasa z warcraftu , takze sa neviem vyjadrit =)
mas to editntue :D

hulvat
15th June 2012, 01:26 PM
Zeekee klidne se vsadim, ze ta CZSK komunita by stala za starou belu, protoze je tady spousta skeptickych dotaru co dotu 1 nenechaji a spousta hracu, co nemaji na to komp (Dejwik) :D

Pabil
15th June 2012, 03:05 PM
ice : tak teda neviem naco narazas tym artasovanim :D ja arta tak dobre nepoznam , teda vobec.. len viem ze existuje

R4ndomization
16th June 2012, 02:34 AM
to skôr sprav len CZSK, niečo typu áčka nie? viem že aj s áčka dosť ludi hra dotu2 :)

tak zatial mam 14 ludi osobne nazbieranych, a urcite to chcem multikulturalne.. acko mozes ty spravit ;)

hulvat
16th June 2012, 10:07 AM
Ono jde spise o to, ze chcou tuhle komunitu co mame tady (ktera uz je skoro rozpadla) prenest na dotu 2 - coz se nepovede a lidi se tam nenasbiraji. Proto jsem za multikulturni komunitu :)

R4ndomization
16th June 2012, 01:05 PM
Ono jde spise o to, ze chcou tuhle komunitu co mame tady (ktera uz je skoro rozpadla) prenest na dotu 2 - coz se nepovede a lidi se tam nenasbiraji. Proto jsem za multikulturni komunitu :)

Tak ako ta moja komunita aj tak ma idealne fungovat na uplne inom principe ako fungovalo acko posledny rok, dva. Nemam zaujem o channel kde pretrvava elitizmus zalozeny na formovani group piatich kamaratov VS piatich nahodne poskladanych ludi. Ja zbieram ludi po jednotlivoch co hravaju bud sami, alebo len tak s kamaratom/dvomi.. Ako samozrejme, ze eventualne to pravdepodobne tak ci tak vyusti do skupin piatich, ale tak ci tak je to hlavne o tych zaciatkoch..

hulvat
16th June 2012, 02:11 PM
To je presne ten duvod proc tady nerad hraju puby. Protoze urciti nejmenovani hraji neustale ve stacku a to jeste CW komba s wardami etc. . . To opravdu neni pro me :) A kdyz se ma hrat CM mod tak to se jim nechce, tahle logika tady panuje uz dlouho - nemas kamose = nemas body = porad prohravas. Ale ten ladder system na druhou stranu od veci neni. Jen to hroceni statu + bodu se mi nelibi. :)

_ARTAS_
28th June 2012, 10:24 AM
:D _artasujes_?

Hahaha !

_ARTAS_
28th June 2012, 10:27 AM
ice : tak teda neviem naco narazas tym artasovanim :D ja arta tak dobre nepoznam , teda vobec.. len viem ze existuje

Ja som legenda to musíš pochopit.. :D

DiAboL
28th June 2012, 11:34 AM
Ano si legenda. Potes nas dalsim vypicenym komentom....